Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#97816 - 25/05/2002 04:04 Re: Unia europejska
Wernychora Offline
addict

Meldunek: 07/03/2002
Postów: 677
Skąd: Tarnów
Heil Lepper!

Leppera nie komentuję, bo każdy ma oczy i uszy, i jak potrafi to przeczytać to wie, co można o nim pomyśleć. Ale ciekaw jestem co słychac u Stana Tymińskiego?

Do góry
Bonus: Unibet
#97817 - 25/05/2002 05:00 Re: Unia europejska
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Ufo, czytałem Twoją wypowiedź i czułem się tak jak bym ją sam napisał.

Do góry
#97818 - 25/05/2002 07:32 Re: Unia europejska
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Panie i Panowie, żeby Wam nieco przybliżyć to w co nas pakują "nasi wspaniali" politycy postaram się dostarczyć na bieżąco samych faktów dot. Unii Europejskiej. Te piękne programy (czysty populizm) promujące UE, nie w pełni przedstawiają fakty, które są zgoła inne...
Nie będę komentował tych wiadomości, gdyż każdy myśle ma głowę na karku i sam to potrafi.

"Warto mówić o integracji europejskiej, bo jest to rozmowa o naszej przyszłości" - powiedział premier w czasie wykładu poświęconego szansom i zagrożeniom związanym z przystąpieniem Polski do UE, wygłoszonym w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. "Ze zrozumiałych powodów nie warto mówić o zagrożeniach" - uznał Miller. Jego zdaniem, są one bowiem mało ważne. Podkreślał natomiast korzyści płynące z członkostwa w Unii, zarówno te polityczne - na przykład wpływ na los Europy, jak i gospodarcze - przede wszystkim przyspieszenie rozwoju gospodarczego. PAP

Polska składka sięgnie w 2004 roku, pierwszym roku członkostwa w Unii Europejskiej, 2,360 mld euro - szacuje sprawozdawca Parlamentu Europejskiego ds. skutków finansowych poszerzenia Unii, Reimer Boege. PAP

Do następnych wiadomości...

Do góry
#97819 - 25/05/2002 19:21 Re: Unia europejska
tysio111 Offline
veteran

Meldunek: 14/11/2001
Postów: 1290
[QUOTE]Oryginalnie wysłał markii:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał tysio111:
[qb] Mam fajnego mp3 (1.50MB, 6 minut[/qb][/QUOTE]Mozesz podeslac?
marki@family4.net[/qb][/QUOTE]Wysłałem ci markii ale po paru godzinach przyszla wiadomosc ze mail nie moze zostac doreczony, nie weim czemu, podaj inny albo jak chcesz to umieszcze to mp3 na jakims serwerze. W nicku masz dwa "i" a w mailu jedno "i", pewnie tu tkwi klopot ale wrózką nie jestem
pozdrawiam

Do góry
#97820 - 25/05/2002 22:11 Re: Unia europejska
markii Offline
old hand

Meldunek: 30/04/2001
Postów: 770
Skąd: Szczecin
[QUOTE]Oryginalnie wysłał tysio111:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał markii:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał tysio111:
[qb] Mam fajnego mp3 (1.50MB, 6 minut[/qb][/QUOTE]Mozesz podeslac?
marki@family4.net[/qb][/QUOTE]Wysłałem ci markii ale po paru godzinach przyszla wiadomosc ze mail nie moze zostac doreczony, nie weim czemu, podaj inny albo jak chcesz to umieszcze to mp3 na jakims serwerze. W nicku masz dwa "i" a w mailu jedno "i", pewnie tu tkwi klopot ale wrózką nie jestem
pozdrawiam[/qb][/QUOTE]Ja juz wiem czemu Wczoraj byla awaria mojego LANu, lacze do inetu padlo mozesz podeslac tutaj: marki@4me.pl />Ja wlasnie tez chcialem to posluchac i wrzucic na serwer, zeby inni sobie posluchali

Do góry
#97821 - 26/05/2002 01:32 Re: Unia europejska
Hubi Offline
addict

Meldunek: 25/06/2001
Postów: 579
Skąd: Warszawa
A tak wogole ciekaw jestem jaki % posłów posiada wyższe wykształcenie??????? wie ktoś może??

Do góry
#97822 - 26/05/2002 14:07 Re: Unia europejska
tysio111 Offline
veteran

Meldunek: 14/11/2001
Postów: 1290
Nie wiem ale ten procent niedługo się zmieni bo wielu posłów Samoobrony studiuje

Do góry
#97823 - 26/05/2002 18:16 Re: Unia europejska
Wernychora Offline
addict

Meldunek: 07/03/2002
Postów: 677
Skąd: Tarnów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał tysio111:
[qb]Nie wiem ale ten procent niedługo się zmieni bo wielu posłów Samoobrony studiuje [/qb][/QUOTE]A ja myślę, że zanim oni pokończą te studia (jakieś 7 lat), to o samoobronie wszyscy już zapomną. A samo wykształcenie (lub raczej papier) jeszcze o niczym nie świadczy ( no chyba tylko o tym, że umie się kombinować).

Do góry
#97824 - 26/05/2002 22:18 Re: Unia europejska
tysio111 Offline
veteran

Meldunek: 14/11/2001
Postów: 1290
Albo ze się ma kasę albo że się wszystkich wymiata

Do góry
#97825 - 26/05/2002 22:51 Re: Unia europejska
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Tak, sam papier o niczym nie świadczy. Cham zawsze będzie chamem. Nie ma wielu krajów takich jak nasz gdzie cham może zdobyć tyle głosów.

Do góry
#97826 - 28/06/2002 16:10 Re: Unia europejska
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Oto i kolejne wieści dot. UE

Potwierdzaja sie informacje i wyliczenia przedstawione min. przez
Wiedenski Instytut Badan Miedzynarodowych, a takze slowa
wypowiedziane przez unijnego komisarza ds. budzetu Michel Schreyer,
ze Polska w pierwszych latach czlonkostwa wiecej doplaci do UE niz z
niej otrzyma. Zgodnie z opracowaniem Rzadowego Centrum Studiow
Strategicznych (RCSS), w pierwszym roku czlonkostwa doplacimy
300 mln. euro.


Kwasniewski:Media lokalne powinny wspierac wejscie Polski do UE
Prezydent podkreslil, ze liczy na wsparcie przez media lokalne
staran o wejscie Polski do UE. Wedlug niego, w rozmowach z Unia
pojawi sie "zapewne jeszcze niejeden trudny spor", ale - jak
zaznaczyl - "spor jest czescia procesu negocjacyjnego". - donosi
PAPowski dziennik. "To, co osiagniemy na koncu naszej drogi
negocjacyjnej, musi byc dla nas do zaakceptowania, musi byc zgodne z
interesem panstwowym, ale musi rowniez uwzgledniac interes UE jako
calosci"
- cytuje PAP Kwasniewskiego

Nie mogłem się powstrzymać od przytoczenia kąśliwej uwagi na temat kampanii w TV :
Przetarg na rządową kampanię informacyjną na temat Unii Europejskiej wygrała firma, której współwłaścicielem był kiedyś Michał Tober - aktualnie rzecznik rządu Leszka Millera. Michał Tober podkreśla, że już dawno zrzekł się stanowiska wiceprezesa i udziałów w firmie na rzecz przyjaciela - co ciekawe także członka SLD. Sekretariat Sławomira Wiatra - ministra propagandy prounijnej - podkreśla, że cały przetarg na prowadzenie kampanii odbył się zgodnie z prawem, a błyskawiczne tempo przetargu wynikało po prostu z faktu szybkiej potrzeby startu kampanii informacyjnej. Piątkowe wydanie gazety "Życie" poinformowało, że przetarg na produkcje filmów promocyjnych "Unia bez tajemnic" wygrała Agencja Z&T. Firma ta poprzednio nazywała się Zeitz & Tober.
Pomyślałby kto... znowu zbieg okoliczności

Do następnego bezstronniczego serwisu informacyjnego o UE

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, alfa, igea23, 11kera11), 3566 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582032 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49