Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#920921 - 02/02/2007 11:14 Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń



>>>> Oficjalna strona <<<<

W Luksemburgu odbyło się losowanie kolejnej fazy siatkarskiej Ligi Mistrzów - Skra Bełchatów zmierzy się w dwumeczu z Portol Drac Palma Mallorca.

Pierwszy mecz odbędzie się w Hiszpanii (13, 14 lub 15 lutego); rewanż w Bełchatowie 21. lutego (lub dzień wcześniej lub dzień później)


Oto wszystkie pary:

VfB Friedrichshafen - Noliko Maaseik

Bre Banca Lannutti Cuneo - Sisley Treviso

Lube Banca Marche Macerata - Panathinaikos Ateny

Lokomotiw Biełgorod - Knack Randstad Roeselare

DHL Ostrawa - Tours VB

Portol Drac Palma Mallorca - Skra Bełchatów

___


>>> Tutaj <<< - jeszcze taka mała ciekawostka... dla tych którzy lubią popatrzeć sobie na rankingi grupowej LM... \:\)

Brawo Wlazły!

Ale trzeba też pochwalić Heikkinena który znalazł się na drugiej pozycji, wśród najlepszych blokujących... \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#956458 - 13/02/2007 15:11 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off [Re: Misiek]
skrzypo555 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 4388
Skąd: Koszalin
Macerata - Panathinaikos
Typ : Macerata @1.50 6/10
by skrzypek

Przed nami mecz otwierajacy faze Play Off w ktorej wezmie udzial
12 teamow. Obie druzyny zajely w swoich grupach 2 miejsca.
Macerata jaki i wiekszosc klubow z wloch nie zawsze grala
optymalnym skladem i na mecze wyjazdowe czesto jezdzila z
juniorami \:\) Jednak gdy trzeba bylo mecz wygrac wychodzili
zawodnicy z pierwszej szostki i pokazywali swietny volley ( mogli
sie o tym przekonac zawodnicy Skry Belchatow ). Panathinaikos to
nie sa chlopcy do bicia. Swoja grupe mieli w moim odczuciu
troche slabsza. Znajac wlochow przygotowali im mile powitanie na
lotnisku ... ; ) Wlasna hala dla Maceraty bedzie ogromnym plusem.
Watpie aby pozwolili sobie na przegrana na wlasnym parkiecie
ryzykujac odpadniecie z ligi mistrzow. Wydaje mi sie ze tu bedzie
wszystko rozegrane szybko i zawodnicy z Grecji nie beda
stanowili wiekszego oporu ... Dla odwaznych polecam tez -1.5 po
kursie ~2.00.

ZAPRASZAMY !
http://www.betvolley.dl.pl

Do góry
#956535 - 13/02/2007 15:43 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off [Re: skrzypo555]
Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/02/2005
Postów: 11520
Skąd: Kraków
Originally Posted By: skrzypo555
Macerata - Panathinaikos
Typ : Macerata @1.50 6/10
by skrzypek

Przed nami mecz otwierajacy faze Play Off w ktorej wezmie udzial
12 teamow. Obie druzyny zajely w swoich grupach 2 miejsca.
Macerata jaki i wiekszosc klubow z wloch nie zawsze grala
optymalnym skladem i na mecze wyjazdowe czesto jezdzila z
juniorami \:\) Jednak gdy trzeba bylo mecz wygrac wychodzili
zawodnicy z pierwszej szostki i pokazywali swietny volley ( mogli
sie o tym przekonac zawodnicy Skry Belchatow ). Panathinaikos to
nie sa chlopcy do bicia. Swoja grupe mieli w moim odczuciu
troche slabsza. Znajac wlochow przygotowali im mile powitanie na
lotnisku ... ; ) Wlasna hala dla Maceraty bedzie ogromnym plusem.
Watpie aby pozwolili sobie na przegrana na wlasnym parkiecie
ryzykujac odpadniecie z ligi mistrzow. Wydaje mi sie ze tu bedzie
wszystko rozegrane szybko i zawodnicy z Grecji nie beda
stanowili wiekszego oporu ... Dla odwaznych polecam tez -1.5 po
kursie ~2.00.

ZAPRASZAMY !
http://www.betvolley.dl.pl
Ja zagrałem zupełnie odwrotnie handi na Panatinajkos, która jest bardzo dobrą drużyną, pokazała to ogrywając Cuneo we Włoszech 3-0, a Cuneo grało pełnym składem, Panata jedzie po zaliczke i 2 sety są spokojnie do ugrania przez Greków, kurs w Toto 1,9 i za małą stawkę zagrałem także singla na Panate po 2,5 Dante i spółka napewno powalczą, zzzobaczymy wieczorm jak będzie ;\)

Do góry
#956748 - 13/02/2007 16:37 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off [Re: ]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
VfB FRIEDRICHSHAFEN-Noliko MAASEIK
typ: VfB FRIEDRICHSHAFEN
kurs: 1.45
7/10 by craax


Nadszedl czas play off w2 siatkarskiej lidze mistrzow w sezonie 06/07. Mozna stwierdzic . iz poza moze jednym zespolem nie ma tutaj przypadkowych druzyn. Kazdy sobie ten awans " ugral " i zasluzyl na niego , na pewno wysokimi i nieprzecietnymi umiejetnosciami siatkarskimi.Mimo to musimy wylonic zwyciezcow z tych par. Wybralem spotkanie Vfb Friedri z belgijskim uznanym zespolem Noliko.Widze tutaj jednego faworyta , ktorym wg mnie sa Niemcy ( przynajmniej w tym spotkaniu na wlasnym terenie ).Juz nie takich rywali jak zespol z Belgii Niemcy pokonywali w tym sezonie , z kwitkiem wyjechala Panata oraz wloskie Cuneo , obie te druzyny nie ugraly nawet seta , nie ingeruje tutaj zbytnio w sklady w jakich te ekipy wystapily bo nie o to chodzi , faktem jest ze Niemcy sa bodajze niepokonani na wlasnym terenie w tej edycji LM. Na przeciwko stanie jakze nierowny zespol Noliko Maaseik , wystepy tej druzyny to wielka mieszanka , swietne spotkania przeplataja sie z beznadziejnymi , wydaje mi sie iz tak nierowna gra na przeciw super taktyczni Niemcy nie wystarczy i w tym spotkaniu raczje na pewno goscie nie zwycieza.W rewanzu sprawa otwarta lecz zaoferowany kurs na to spotkanie mnie w pelni zadowala i sprobuje postawic na gospodarzy , co z tego bedzie okaze sie wkrotce powodzenia

====> http://www.betvolley.dl.pl zapraszamy

Do góry
#958371 - 13/02/2007 21:58 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off [Re: craax]
gwozdecki Offline
addict

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 643
Skąd: Kluczbork
Po dzisiejszym triumfie Lube jutro czas na VfB FRIEDRICHSHAFEN.

Do tego zagrałem jeszcze Biełgorod i VB Tours.

Na drugi raz napisz przynajmniej jedno zdanie dlaczego akurat takie typy. Niech ten temat odroznia sie od private picks.


Edited by OKSfan (14/02/2007 10:49)

Do góry
#958511 - 13/02/2007 22:32 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off [Re: gwozdecki]
alves Offline
old hand

Meldunek: 07/09/2006
Postów: 1004
Bre Banca Lannutti Cuneo - Sisley Treviso
w tym meczu sklaniam sie do postawinia na Cuneo. Cuneo w rodzimej lidze baaardzo solidne nie tylko u siebie. 2 tyg temu przydazyla sie mala wpadka z ostatnim zespolem ale to chyba bylo rozluznienie. treviso baaardzo nierowne a w szczegolnosci mecze na wyjezdzie. (ostatnio porazka w lidze- nie wiem moze sie szykowali na LM ale widze ze grali pelnym skladem!) treviso juz odpuszczalo mecze wyjazdowe w LM i mozna bylo na tym sporo zarobic jesli ktos o czasie sie zorientowal albo przeczytal na forum \:\) ale to nie jest faza gruowa wiec raczej nie odpuszcza niemniej jednak cuneo to jest marka i solidni zawodnicy, szczegolnie z treviso beda chcieli zwyciezyc. Mysle ze nie bedzie gladko ale 3-1 dadza rade.

Do góry
#958932 - 14/02/2007 07:27 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off *DELETED* [Re: gwozdecki]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Post deleted by OKSfan

Do góry
#959094 - 14/02/2007 10:01 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off *DELETED* [Re: craax]
gwozdecki Offline
addict

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 643
Skąd: Kluczbork
Post deleted by OKSfan

Do góry
#959101 - 14/02/2007 10:06 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off *DELETED* [Re: gwozdecki]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
Post deleted by OKSfan

Do góry
#959112 - 14/02/2007 10:13 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off *DELETED* [Re: Boubson]
gwozdecki Offline
addict

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 643
Skąd: Kluczbork
Post deleted by OKSfan

Do góry
#959164 - 14/02/2007 10:46 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off [Re: gwozdecki]
gwozdecki Offline
addict

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 643
Skąd: Kluczbork
Żeby nie było że umiem tylko gadac \:\)

VfB Friedrichshafen - Noliko Maaseik
Hala: ARENA Friedrichshafen
Retransmisja: DSF czwartek 13.30

Składy:
VfB: Lukas Divis, Juliano Bendini, Jiri Polansky, Lukas Tichacek, Simon Tischer, Sebastian Schwarz, Robert Hupka, Peter Nagy, Max Günthör, Jochen Schöps, Kristian Knudsen, José
Joao

Noliko: Hiroyoshi Hanano, Jose Rivera, Ales Holubec, Kay van Dijk, Joppe Paulides, Jan Devoldre, Allan van de Loo, Jimmy Prenen, Nuno Pinheiro, Wiebel Georg, Ferraz Eloi Andre Luiz

VfB w LM 06/07: D 5-0 W 3-2
Noliko w LM 06/07: D 4-1 W 2-3

Ostatnie mecze:
VfB Friedrichshafen - SCC Berlin 2:3 (22:25, 25:17, 25:23, 23:25, 16:18)
evivo Düren - VfB Friedrichshafen 3:0 (25:20, 25:23, 25:16)
Netzhoppers KW - VfB Friedrichshafen 0:3 (29:31, 29:31, 23:25)
VBC Shanks Guibertin - Noliko Maaseik 0:3 (18:25, 18:25, 19:25)
Noliko Maaseik - Schuvoc Halen 3:0 (26:24, 25:19, 32:30)
Pepe Jeans Asse-Lennik - Noliko Maaseik 2:3 (25:21, 16:25, 27:25, 23:25, 18:20)

Pojedynki bezpośrednie:

02.03.2005
Noliko Maaseik - VfB Friedrichshafen 2:3 (23:25, 18:25, 25:21, 25:22, 10:15)

09.03.2005
VfB Friedrichshafen - Noliko Maaseik 2:3 (25:23, 20:25, 22:25, 25:23, 13:15)

05.01.2005
Noliko Maaseik - VfB Friedrichshafen 3:1 (21:25, 25:21, 25:21, 25:18)

17.11.2004
VfB Friedrichshafen - Noliko Maaseik 3:1 (25:19, 26:28, 37:35, 25:22)

Po kontuzjach do składu VfB wraca Nagy i libero Polansky.
Noliko nie ma problemów z kontuzjami.

Do góry
#959456 - 14/02/2007 13:09 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off [Re: gwozdecki]
Bobik Offline
enthusiast

Meldunek: 04/07/2005
Postów: 260
chodzi mi o lige mistrzyn- dzis mecze rewanzowe-co decyduje o awansie dalej ???

Do góry
#959637 - 14/02/2007 14:27 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off [Re: Bobik]
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
Ja dzisiaj gram Tours.
Czesi grają w "12" tylko dlatego, że Dynamo Moskwa
jest gospodarzem F4 i eliminacje ma już z głowy.
Ostrawa to średniak, niczym nie imponują, a w swojej
grupie wygrywali tylko z takimi tuzami jak Numancia
i Vojvodina. 5 zwycięstwo zarobili na Panathinaikosie
u siebie, który specjalnie się do meczu nie przyłożył
i Czesi po ciężkim boju wygrali 3-2.
Tours zajął 2 miejsce w swojej silnej i wyrównanej grupie z Mallorcą, Belgorodem, Podgoricą.
Na pewno wrażenie robi ich zwycięstwo z Buducnostem na wyjeździe, gdzie poległa Mallorca i Belgorod. Dwukrotnie pewnie pokonali drużynę evivo Duren, która moim zdaniem
prezentuje podobny poziom jak Ostrawa.
Francuzi muszą wykorzystać dar od losu i bez cienia wątpliwości pokazać że są lepsi od Ostrawy.

Ostrawa-Tours 2 1.45 prof.

zastanawia mnie też Wasz typ na Friedrich, ale coś spodziewam się wyrównanego meczu (może nawet 5 setów) i w sumie się waham.

Do góry
#959930 - 14/02/2007 15:57 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off [Re: assasin]
striker01 Offline
addict

Meldunek: 19/08/2003
Postów: 532
Skąd: Nakło nad Notecią
Originally Posted By: assasin
Ja dzisiaj gram Tours.
Czesi grają w "12" tylko dlatego, że Dynamo Moskwa
jest gospodarzem F4 i eliminacje ma już z głowy.
Ostrawa to średniak, niczym nie imponują, a w swojej
grupie wygrywali tylko z takimi tuzami jak Numancia
i Vojvodina. 5 zwycięstwo zarobili na Panathinaikosie
u siebie, który specjalnie się do meczu nie przyłożył
i Czesi po ciężkim boju wygrali 3-2.
Tours zajął 2 miejsce w swojej silnej i wyrównanej grupie z Mallorcą, Belgorodem, Podgoricą.
Na pewno wrażenie robi ich zwycięstwo z Buducnostem na wyjeździe, gdzie poległa Mallorca i Belgorod. Dwukrotnie pewnie pokonali drużynę evivo Duren, która moim zdaniem
prezentuje podobny poziom jak Ostrawa.
Francuzi muszą wykorzystać dar od losu i bez cienia wątpliwości pokazać że są lepsi od Ostrawy.

Ostrawa-Tours 2 1.45 prof.

zastanawia mnie też Wasz typ na Friedrich, ale coś spodziewam się wyrównanego meczu (może nawet 5 setów) i w sumie się waham.

hm wkoncu po twoim typie musze sie wypowiedziec bo naprawde w ta siatke ogarniam, czesto samo korzystam z waszej pomocy wiec tym razem sproboje i wam ja pomoc
Tours to zadna potega i wcale sie nie zdziwie jesli dzis ten mecz przegra jak dla mnie ten mecz jest no beaten
po pierwsze zwyciestwo z Buducnostem to jedyny znaczacy sukces tej ekipy w 1 fazie, do tego mecze w Duren i Buducnosti wygral na samym poczatku czyli w 2 kolejkach kiedy te zespoly nie byly jeszce w sztosie, po drugie zajeli 2 miejsce dzieki walkowerom lokomitiva, po trzeciez Tours zajmuje w swojej lidze dopiero 7 miejsce !!!

co do Fredricha wydaje mi sie tez, ze bedzie to bardzo ciezki mecz, ale lekkim wskazaniem na gospodarzy, ktorzy juz w grupie udowodnili ze moga wygrac i przegrac z kazdym

moj typ dnia dzis to lokomotiv za 1,3 w totmixie

uwazam ze jego miejsce w grupie nie bylo adekwatne do posiadanych umiejtnosci, natomiast roselare mialo dosc przecietna grupe z grajacymi w kratke w tamtym czasie macerata i skra(kontuzje), jesli lokomotiv chce sie liczyc w walce o awans musi wygrac swoj 1 mecz, bo w Belgii moze byc naprawde ciezko

Do góry
#959955 - 14/02/2007 16:03 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off [Re: striker01]
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
Nie napisałem, że Tours to potęga, ale w grupie zrobili swoje. Wygrali z kim mieli wygrać i dzięki walkowerowi zajęli 2 miejsce. A teraz uśmiechnęło się do nich szczęście i grają z najsłabszą ekipą w tym towarzystwie. Jeżeli z tego nie skorzystają, to będą frajerami. Teoretycznie to skład mają silniejszy.
Jeżeli twierdzisz, że Duren i Podgorica nie były w sztosie, to dlaczego Tours miało być (?)
Wiem, że w lidze francuskiej idzie im słabo, 7 miejsce to i tak lepiej niż 12, które niedawno jeszcze zajmowali. Ale własne podwórko a puchary to co innego. Idzie o prestiż i mam nadzieje, że się sprężą.
W ogóle w tej fazie mecze grupowe nie będą miały znaczenia. Każdy zaczyna z czystym kontem. To że np. Macerata grała cienko w grupie nie znaczy, że nie zajdzie w tej imprezie daleko.
Po prostu mimo wszystko twierdzę, że Francuzi są lepszą ekipą.

Do góry
#960200 - 14/02/2007 17:19 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off [Re: assasin]
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Prawo gospodarzy to przy rozgrywkach PO - duży hcp - przynajmniej ja tak sądzę - zagrałem dziś rozpis tak samej siatki 2/3 jak i zmieszany z Ręczną szwedzką:
*CEV - brak tematu) Jastrzębski Węgiel S.A. - Copra Berni Piacenza - 1 /2.40/
Potrafili ugrać seta na wyjeździe - napewno powalczą - zresztą jakiejś przygniatającej przewagi drużyny wloskiej nie dostrzegłem - napewno bedzie ciężko - ale pamietajmy że czołówka naszej Extraklasy powoli goni najsilniejszą ligę świata

VfB Friedrichshafen - Noliko Maaseik 1(-1,5) 1.85
Prawo gospodarzy - na swoich śmieciach ma swoją wymowę - pokonanie Cuneo 3-0 które też przecie ogorkami nie są

Bre Banca Lannutti Cuneo - Sisley Treviso 1(-1,5) 2.40
To bedzie meczyk - derby wloskiej extraligi - Sisley po slabym początku - gra świetnie - Cuneo po zadyszce tez ostatnio sie przełamało - niech zwycięży parkiet i kibice!

Do góry
#961528 - 14/02/2007 22:24 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off [Re: KRAJAN]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Krajan, to zostań modem siatki ;\) - gratki \:\)

____

Jutro już spotkanie bardzo ważne dla NAS... W Espanii, Skra powalczy o jak najlepszy rezultat przed rewanżem w Bełchatowie...

Tak sobie patrzę na ten skład i wyniki Mallorci...

Bardzo ciekawy zespół, na czele z francuskim snajperem [:p] - Antigą...
+ do tego towarzystwa dochodzi kapitalny libero argentyński - Gonzalez + świetny atakujący Falasca.

Na pewno płakać nie możemy, przecież kurde patrząc na tą całą 11 zespołów na którą mogliśmy trafić, to naprawdę losowanie nam się udało, co uzasadniają słowa prezesa Skry, gdzie zacytuję jego wypowiedź po samym losowaniu:

"Lecimy na Majorkę, ale nie na wczasy - powiedział wiceprezes Zarządu BOT Skry Konrad Piechocki. Nie ukrywał jednak swego zadowolenia. - Na pewno trudniejsze byłyby kluby włoskie czy rosyjskie. Z umiarkowanym więc optymizmem przyjmujemy wyniki losowania."


Wygrali oni grupę A... gdzie wyprzedzili m.in takie firmy jak: Lokomotiv czy też Tours - a to już musi budzić respekt...

Co jeszcze można powiedzieć o jutrzejszym przeciwniku?

Tak sobie patrzę, czytam... i widzę że odbiór w fazie grupowej... mieli ekstra... co może martwić... ;/

Alexix Gonzalez - libero hiszpańskiego zespołu, miał 70% przyjęcia [omg] to naprawdę sporo... |Tours? Loko?| fajnie...

Antiga Stéphane - ten też niszczył.. 63% w przyjęciu...

Mam nadzieję że jutro chłopaki... nie będą zbytnio na nich serwować.. ;\)

Atak?

Najlepiej punktującym zespołu Mallorki, był Guillermo Falasca, który wśród najlepiej punktujących zawodników, miał 2 miejsce... - wyprzedził go jedynie Wlazły - 14 pkt więcej...

Nawrocki Jacek, mówi że Skra będzie miała przewagę na środku... i tutaj nie można się z tym zgodzić...

Ja mam osobiście nadzieję... że zdołamy tam ugrać taki wynik, który da nam super opcję wyjściową przed rewanżem!

Co do kursów? To ~@4 na Bełchatów, to jak na moje to troszkę za dużo... porównując te kursy z naszymi 'ziemniakami' to naprawdę spora różnica...

+2.5 nikt się nie odważył wystawić, a mogliby dać @1.5 ;\) , +1.5? To już wolę te @4 i wkurzyć się bardziej jak coś po TB ;)))

Tyle jak na razie, bo się późno zrobiło \:\)

Do góry
#962305 - 15/02/2007 10:17 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off [Re: Misiek]
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
Kurs na Skre wygląda zachęcająco, ale niestety mam przeczucie, że Skra polegnie. Boję się by nie przegrała gorzej niż 3-1. Sytuacja w lidze hiszpańskiej jest trochę inna niż w Polsce. Tam Mallorka nie ma żadnej konkurencji, spokojnie mogą przygotowywać się do meczów pucharowych, Antiga specjalnie odpoczywał przed tym spotkaniem.
Skra nie ma takiego komfortu, zawodnicy w wyrównanej lidze polskiej muszą dawać z siebie maxa, nie ma czasu na odpoczynek.
Niektórym daje znać o sobie zmęczenie, zwłaszcza Wlazłemu. Nie omijają ich też kontuzje, najpierw Iwanow, później Dobrowolski.

Co do postawy tych drużyn w rundzie grupowej. Zaraz jacyś patroci mnie pojadą pewnie, ale mnie osobiście drużyna Skry wcale nie przekonała. Zwłaszcza w meczach wyjazdowych. Jedyny mecz jaki mi się podobał to ten w Maceracie, ale Włosi wtedy byli w dużym kryzysie, przy 24:20 nie potrafili skończyć seta.
Słaby mecz Skry w Wiedniu, kiepściutki w Sofii, w Pireusie też nie zachwycili, ale mieli szczęście bo przeciwnik był beznadziejny.
Od Roselare, Skra była wyraźnie gorsza, a Mallorka to zespół podobnej klasy. Drugi trener Skry umieścił Mallorkę pomiędzy zeszłorocznym Noliko a tegorocznym Roselare- jeśli idzie o ich poziom. Myślę, że Hiszpanie wykorzystają atut parkietu i wygrają ten mecz.
Dla Skry tiebreak będzie sukcesem, dlatego zagram na Mallorke 1 i może ubezpieczę się na jakimś osobnym kuponie Skrą (+1.5), ale o tego tb naprawdę może być ciężko.

Do góry
#962349 - 15/02/2007 10:48 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off [Re: assasin]
Kendi87 Offline
a.k.a. "HuBciAk KiboL"

Meldunek: 26/07/2006
Postów: 884
Skąd: Dębica
Originally Posted By: assasin

Od Roselare, Skra była wyraźnie gorsza, a Mallorka to zespół podobnej klasy. Drugi trener Skry umieścił Mallorkę pomiędzy zeszłorocznym Noliko a tegorocznym Roselare- jeśli idzie o ich poziom. Myślę, że Hiszpanie wykorzystają atut parkietu i wygrają ten mecz.


małe sprostowanie \:\)

" Rok temu w play off Ligi Mistrzów zmierzyliście się z Noliko Maaseik i Iraklisem Saloniki. Proszę porównać Portol z tymi zespołami?"
- "Umieściłbym go pomiędzy tymi drużynami."

Tez mysle ze w pierwszym meczu Mallorca bedzie lepsza ! Jezeli Skra ugra 2 sety bedzie dobrze \:\) Skra powinna grac na full mozliwosci bo w sobote mecz z Jastrzebiem ale tez podmeczonym walka z Piacenza w pucharze CEV \:\) osobiscie gram mallorce \:\)

typ. Mallorca 1.25 8/10

p.s. wiem ze za duzo niewniosłem do tematu

Do góry
#962384 - 15/02/2007 11:00 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - Play Off [Re: Kendi87]
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
dzięki za sprostowanie. A teraz moje sprostowanie do Twojego postu. Mecz z Jastrzębiem został przełożony \:\)

Co nie zmienia faktu, że Mallorka prawdopodobnie wygra ten mecz. W Hiszpanii przegrał Bielgorod, Tours, niestety Skra raczej będzie następna. 2 sety to będzie max chyba. Choć nawet przy 2-3 szanse będą moim zdaniem dalej 50/50.

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa), 4063 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582399 Postów

Najwięcej online: 4136 @ 20:01