Strona 2 z 11 < 1 2 3 4 ... 10 11 >
Opcje tematu
#906049 - 29/01/2007 11:02 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 - ćwierćfinały - finał [Re: kaka85]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Hmmm, wczoraj jak zobaczyłem że gramy z Rosją to pomyślałem, że nie mogło nam się trafić lepiej, ale czy kurs jest adekwatny do szans obu drużyn?? Wydaje mnie się, że buki dobrze oszacowały szanse. Nasze orły są naprawde w wyśmienitej formie i są w stanie wygrać ze wszystkimi. Kluczem do zwycięśt jest bardzo wyrównany skład. Jak powiedział po meczu ze Słowenią Lijewski raz bramki zdobywa on raz inni gracze. Najlepszą stroną Rosja jest gra skrzydłami oraz kontrataki gdzie bryluje Kokcharow. Pare osób tu pisało, że Rosja to jest drużyna turniejowa, ale czy napewno?? Fakt na olimpiadzie w Atenach po bardzo słbym początku udało im się zdobyć brązowy medal, praktycznie zawsze łąpie się do czołowej 8 tak jak i teraz, tylko że na tych mistrzostwach wcale nie prezentuje się już tak dobrze. Remis z Koreą, wygrana z Marokiem, Czechami i podramatycznym meczu z Węgrami nie stawia ich w roli faworyta w potyczce z Polską. Co więcej mozna powiedziec, że Polacy w weekend spokojnie wygrywali z Tunezją i Słowenią podczas gdy ekipa Sbornej walczyła do ostatnich minut z Węgrami co tez powinno miec znaczenie. Mamy bardzo dużą szanse na awans i głęboko wierze, że nam się to uda.

Co do innych meczów to też sie przychylam do zdania że faworytami w swoich pojedynkach są Niemcy z racji coraz lepszej gry no i ze są gospodarzami, natomiast Hiszpanie w tych mistrzostwach niczym nie zachwycają. Porażka z Danią oraz frajerska przegrana z Chorwacją (chyba, że sami tego chcieli \:\) )
Będzie bardzo ciekawy pojedynek i chyba się skuszę na gospodarzy postawić.

Jednak najciekawszym ćwierćfinałem będzie pojedynek Chorwacji z Francją. Dziwie się tym co piszą, że Chorwaci niczym nie zachwycają, to co powiedzieć o Francji?? Chorwacja wygrała wszystkie mecze, może nie jakimis imponującymi wynikami, bo po co. W tym pojedynku widzi mi się under i mimo wszystko chyle się ku Chorwacji, która od początku była dla mnie faworytem. Własnie ta ekipa jest drużyną typowo turniejową, praktycznie zawsze gra o medale i tak będzie i teraz.

Dania - Islandia, hmmm niby murowanym faworytem jest Dania, ale po takim kursie nie warto ich ryzykować, to jest 1/4 i walka bedzie na całego.
Pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#906369 - 29/01/2007 14:05 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 - ćwierćfinały - finał [Re: drfocus]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
WYNIKI ANKIETY:
Czy polscy piłkarze ręczni awansują do półfinału MŚ?



Tak 90%

Nie 10%



Głosów: 14309

Wyniki ankiety z intera.pl




Gdyby to zalezało od kibiców to juz byśmy grali w 1/2, oby ten optymizm przeniósł się do głów naszych szczypiorków ;\)

Do góry
#906432 - 29/01/2007 14:39 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 - ćwierćfinały - finał [Re: Wojtas_]
Davidian Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2001
Postów: 1791
Skąd: Dont frasunek mlaszcza tutaj
Polska - Rosja
1X 1.42

Hiszpania - Niemcy
X2 1.64

Ja wybralem z oferty 2 spotkania asekuracyjnie.

Polska bo pokazala klase i podniosla sie po porazce z Francja i z meczu na mecz coraz bardziej sie rozkreca.

Niemcy jako gospodarze rowniez zaliczyli tylko wpadke z nami (jedyna porazka) a pozatym mecz toczy sie na ich terenie.

Do góry
#907104 - 29/01/2007 18:01 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 - ćwierćfinały - finał [Re: Davidian]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Czy ktoś widział w ofercie na jutro większe handi na Rosję niż 2,5 ?

Do góry
#907642 - 29/01/2007 19:51 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 - ćwierćfinały - finał [Re: Giertyszek]
Bouldermaster Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/06/2006
Postów: 3245
Skąd: SG/KGR
Originally Posted By: Giertyszek
Czy ktoś widział w ofercie na jutro większe handi na Rosję niż 2,5 ?


nie ma co sie oglądać na handi bo Polska ich łyknie kilkoma bramkami;) Oglądałem kilka razy Ruskich w akcji na tych mistrzostwach i naprawde nic ciekawego... no może kontrują ładnie

Do góry
#907656 - 29/01/2007 19:59 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 - ćwierćfinały - finał [Re: Giertyszek]
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Pierwsze decyzje już zapadały (u mnie oczywiście)
1/ Hiszpania - Niemcy 2 /1.95/ uni 5/10 - typ dnia
Hiszpanie wogóle mnie nie przekonują - a za wiele jest in plus Niemców - hala, kibice, sędziowie, rosnąca forma it.

2/ dubel uni:
Hiszpania - Niemcy X2 /1.64/
+ Polska - Federacja Rosyjska 1 /1.60/
Ako=2.62 3/10 uni
powód - wydaje mi się że jesteśmy lepiej dyponowani na tych MŚ. Rosja narazie prześlizgiwala się fuksem - pomimo że to niezła druzyna - ale w tej 8-ce nie ma złych drużyn.

3/ Słowenia - Węgry 1(-1,5) /4.00/ 3/10
Morale Wegrów po meczu ze Sborną chyba bardzo opadly - a że nie jest to jakaś wybitna drużyna - wydaje mi się jak najbardziej do ogrania przez slabo spisującą się Słownię - ktora przeciez z grupy wyszła bez porażki. Jak na taki kurs zagrywam dosyć solidnie - nie widzę takiej rożnicy w klasach zespolów - a mecz prawie o pietruszkę?

3/ - tu ciekawostka

Do góry
#907725 - 29/01/2007 20:22 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 - ćwierćfinały - finał [Re: KRAJAN]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
w meczu Hun-Slo jesli obie zagraja na swojego maxa na tych MŚ, to po Slowenii nie bedzie co zbierac, takie moje zdanie , Slowenia wygrala grupe, bo miala ja po prostu slaba, nic wiecej.

Do góry
#907753 - 29/01/2007 20:31 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 - ćwierćfinały - finał [Re: KRAJAN]
cyt Offline
newbie

Meldunek: 18/01/2007
Postów: 37
Popieram i podpieram zdanie szanownego przedmowcy.Bratanki liczyly na duzo wiecej po dobrym poczatku w tych MS , beda mieli pewnie jutro wielkiego kaca.Ale podobnie moze byc ze Slowenia i licze ze slowianskie dusze juz sie dogadaly i bedzie piekny remisik.Przegladam roznych bukow i w wiekszosci przypadkow to Niemcy sa faworytami ,a tych plusow maja rzeczywiscie duzo.Naszych nie ruszam ,bo gdyby jednak wmoczyli to moja podwojona rozpacz bylaby zbyt wielka abym to przezyl.za nich tylko zaciskam do bialosci kciuki.

Do góry
#907754 - 29/01/2007 20:32 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 - ćwierćfinały - finał [Re: cyt]
cyt Offline
newbie

Meldunek: 18/01/2007
Postów: 37
popieralem i podpieralem oczywiscie Krajana.

Do góry
#907770 - 29/01/2007 20:38 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 - ćwierćfinały - finał [Re: cyt]
cyt Offline
newbie

Meldunek: 18/01/2007
Postów: 37
No tak ,ja tez mam kaca po Hiszpanii , i jednak bratanki to troche mniej slowianski ludek , bardziej ugrofinski , ale oboz to nasz .Z innych meczow najbardziej podoba mi sie typ na Czechow ,na wiecej liczyc nie mogli ale graja ambitnie i byc moze czesc zawodnikow liczy na lepsze kluby i apanaze w przyszlosci.A Tunezja przyjechala do Europy i prawdziwa sila ich gry jest teraz widoczna .

Do góry
#907772 - 29/01/2007 20:39 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 - ćwierćfinały - finał [Re: cyt]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Po meczu Słowenii z Islandią zawodnicy Słowenii strasznie sie poróznili.Podobno doszło do rekoczynów.Było widac w meczu z Polską,ze Słoweńcy pokłóceni

Do góry
#907915 - 29/01/2007 21:33 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 - ćwierćfinały - finał [Re: nawoj]
ZuLuGuLA Offline
stranger

Meldunek: 09/06/2006
Postów: 15
Skąd: Andrychów > < Kraków
Jeśli interesuje to kogoś to w Betsson jest na Naszych 1,75
A jeśli ktoś ma też konto w Bwin (bez limitu stawki \:\( ) to może być pewien wygranej:

Polska - Rosja 1,75 Betsson
Polska - Rosja 12 Bwin
Polska - Rosja 3 Bwin

Do góry
#908020 - 29/01/2007 22:13 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 - ćwierćfinały - finał [Re: ZuLuGuLA]
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
Już to 1,75 w Betsson nieaktualne od jakiegoś czasu chyba. Szkoda, bo na win to kursy był niezły patrząc na innych buków.

Do góry
#908066 - 29/01/2007 22:34 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 - ćwierćfinały - finał [Re: skottie]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
skottie:

Temat w sumie nie od tego... żeby teraz sobie porównywać i pisać...gdzie najlepszy kurs, ale jak Cie jeszcze interesuje to aktualnie @1.72 w nordibcet, więc jak dla mnie do przyjęcia... kurs = ryzyku, a nawet myślę że troszkę mimo wszystko zawyżony? \:p ...

Patrząc na formę Naszych i Ruskich...no kurde, półfinał nasz powinnien być, ale przecież wszyscy wiemy jak to bywa...

Mam nadzieję że jutro od 17:30 zobaczymy wspaniały mecz iiii... będziemy w czwórce najlepszych drużyn na Świecie \:\)

Do góry
#908078 - 29/01/2007 22:42 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 - ćwierćfinały - finał [Re: Misiek]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
mam małe pytanie: czy w jakiś naziemnych jest możliwość grania końcowych klasyfikacji?

Do góry
#908079 - 29/01/2007 22:42 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 - ćwierćfinały - finał [Re: skottie]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Dla mnie Polska nawet po 1.65 to jest value bet...gramy znakomity turniej...mamy spory potencjal i to widac. Niezle gramy w obronie, Szmal wymiata, w ataku tez mamy sporo opcji, gramy z kolem, gdzie gra 1 z najlepszych obrotowych swiata B. Jurecki, straszymy rzutem z drugiej linii, wlaczaja sie skrzydla, to wszystko sprawia, ze polska reprezentacja nie jest latwa do powstrzymania i rozszyfrowania...i II polowa meczu z Francja tego obrazu nie powinna zaciemniac. A Rosjanie? Rosjanie moga byc ekipa turniejowa, moga sie rozgrywac z meczu na mecz, ale tej ekipie wyraznie brakuje talentu i umiejetnosci, bylo to widac w Hiszpanii, gdy momentami Polacy ich osmieszali, jest to widac, gdy graja w LM w barwach Czechowskich Niedzwiedzi, to jest fajna ekipka z fajnym trenerem o na pewno sporej ambicji, ale jak dla mnie 1/4 to dla nich max.

Co do innych spotkan 1/4 to: Niemcy-Hiszpania - tu sie sklaniam ku gospodarzom, bo: Hiszpania jest w slabej formie, bo Niemcom pomagaja sciany i nie tylko, bo Niemcy to ekipa turniejowa, bo Niemcy maja w bramce Fritza, bez wzgledu na to czy ma slabe czy dobre statystyki i czy gra w pierwszym skladzie czy siedzi na trybunach w klubie. Fritz to podpora reprezentacji, szcegolnie obecnej, motywuje ich swoja postawa i to widac.

III 1/4 to pojedynek Croatow i Francuzow, dla mnie tu jest jeden faworyt: Chorwacja sie nazywa, to jedyna ekipa z tych teoretycznych 3 muszkieterow czyli Esp, Fra i Cro, ktora calkowicie trafila z forma, ktora ma ogromny potencjal, nie ma slabych punktow. Francja? Jest slaba, o wiele slabsza niz myslalem. Po meczu z Polska, myslalem, ze ta ekipa to pewniak do finalu, ale sie okazalo, ze to Polacy rozegrali najslabszy mecz MŚ, wlasnie z Zabojadami. O ile nazwiska w ekipie trojkolorowych moga robic wrazenie w porownaniu do Polski czy nawet Niemiec, to w zestawieniu z Chorwatami nawet "nazwiskowo" Francja juz nie dominuje.

4. cwiercfinal dla mnie zupelnie nie do gry.

Jesli chodzi o mecze o nizsze pozycje, to dla mnie nasze Bratanki maja wieksze szanse ze Slowenia i to oni powinni wygrac, w drugim meczu stawiam na Pepikow, ktorzy mnie zaskakuja bardzo pozytywnie swoja postawa. I oczywiscie jak to w meczach o pietruche overy, odpowiednio 58,5 i 61,5. Jako, ze mecze o pietruche z 1x2 sprobuje tylko Czechow, natomiast overy oba...za male stawki.

Do góry
#908582 - 30/01/2007 06:44 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 - ćwierćfinały - finał [Re: polskignom]
Siemers Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 3360
Skąd: Kettering, UK
Originally Posted By: KRAJAN
3/ Słowenia - Węgry 1(-1,5) /4.00/ 3/10
Morale Wegrów ... - a że nie jest to jakaś wybitna drużyna (...)


Scisla europejska czolowka od paru ladnych lat

Originally Posted By: KRAJAN

wydaje mi się jak najbardziej do ogrania przez slabo spisującą się Słownię - ktora przeciez z grupy wyszła bez porażki.


Kuwejt, Grenlandia i Tunezja - porownujac Angole, Norwegie i Danie to chyba Wegrzy mieli "nieco" trudniejszych rywali i tez wyszli z grupy bez porazki

Originally Posted By: KRAJAN

Jak na taki kurs zagrywam dosyć solidnie - nie widzę takiej rożnicy w klasach zespolów - a mecz prawie o pietruszkę?


Ojj uwierz mi, ze te zespoly nigdy nie graja ze soba o pietruszke - mordobicie murowane ... przypomina mi sie mecz z ME 04 gdzie Slowenia byla gospodarzem, miala praktycznie dream team, sedziow za soba, a Wegrzy malo flakow sobie nie wypruli i zremisowali z nimi w grupie.


Originally Posted By: polskignom
w meczu Hun-Slo jesli obie zagraja na swojego maxa na tych MŚ, to po Slowenii nie bedzie co zbierac, takie moje zdanie , Slowenia wygrala grupe, bo miala ja po prostu slaba, nic wiecej.


Dokladnie zgadzam sie z tym co napisal kolega. Tuz przed mistrzostwami oba zespoly spotkaly sie dwukrotnie w meczach towarzyskich. W pierwszym oficjalnym meczu Wegrzy rozniesli Slowencow 30-20 natomiast dzien pozniej obie ekipy zagraly "za zamknietymi drzwiami", bez kibicow itp. no i mecz skonczyl sie remisem ale traktowany byl z gory treningowo. W ekipie Wegrow (nie wymienie po nazwiskach bo sam dokladnie nie wiem) sa zawodnicy, ktorzy otrzymali paszporty po rozlamie SiCz (z tego co pisali na BA to np ich glowny bramkarz) a tacy nie musza mobilizowac sie na takie mecze bo zawsze maja sobie "cos" do udowodnienia.

Do góry
#908596 - 30/01/2007 07:41 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 - ćwierćfinały - finał [Re: Siemers]
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Siemers - fajnie to wszystko skontrowałeś ale? (nie mylić z Kabaretem ani Mru Mru):

"Scisla europejska czolowka od paru ladnych lat" - zgadzam się - ale czy Słowenia to Ogórki? Wg mnie też światowa "czołówka", a wybitna znaczy - zajmująca medalowe pozycje na ostatnio rozgrywanych ważniejszych imprezach - tu oba zespoły wypadają podobnie.
"Kuwejt, Grenlandia i Tunezja - porownujac Angole, Norwegie i Danie to chyba Wegrzy mieli "nieco" trudniejszych rywali i tez wyszli z grupy bez porazki" - zgadzam się - ale porównajmy miejsca które zajęły poszczególne zespoły na tych MŚ:
Ang(22) po wygranej 29-28 z Gre(23), Nor(13), Dania(1-8), Kuw(18), Tun(9-12) - czyli same ambitne pozycje - wyj. Dania.

"Ojj uwierz mi, ze te zespoly nigdy nie graja ze soba o pietruszke - mordobicie murowane ... przypomina mi sie mecz z ME 04 gdzie Slowenia byla gospodarzem, miala praktycznie dream team, sedziow za soba, a Wegrzy malo flakow sobie nie wypruli i zremisowali z nimi w grupie." - może, ale czy granie o miejsca 9-12 dla zespołów z takimi aspiracjami to bardzo "ambitne wydarzenie" - co daje miejsce 9 a co 12-te? Wg mnie nic - chyba że chodzi o "kwestie mentalne" - patrz koniec postu?

"Dokladnie zgadzam sie z tym co napisal kolega. Tuz przed mistrzostwami oba zespoly spotkaly sie dwukrotnie w meczach towarzyskich. W pierwszym oficjalnym meczu Wegrzy rozniesli Slowencow 30-20 natomiast dzien pozniej obie ekipy zagraly "za zamknietymi drzwiami", bez kibicow itp. no i mecz skonczyl sie remisem ale traktowany byl z gory treningowo."

Może i pokonali - ale napewno nie 30-20 tylko
2007-01-11 Hungary - Slovenia 30-24
aby było smieszniej 4 dni wcześnij:
2007-01-07 Slovenia - Croatia 32-29
z tego wynika, że Chorwaci przegrali sobie z drużyną która została rozniesiona przez Madziarów?

"W ekipie Wegrow (nie wymienie po nazwiskach bo sam dokladnie nie wiem) sa zawodnicy, ktorzy otrzymali paszporty po rozlamie SiCz (z tego co pisali na BA to np ich glowny bramkarz) a tacy nie musza mobilizowac sie na takie mecze bo zawsze maja sobie "cos" do udowodnienia." - może, ale nie zapominaj, że kij ma dwa końce - i Ci grający w Słowenii - mogą mysleć podobnie?

Tak czy inaczej wszystko zweryfikuje przebieg spotkania - ja liczę, że Węgrom mocno podcięto skrzydła i tu uputruję szansy Słoweńców

Do góry
#908600 - 30/01/2007 07:48 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 - ćwierćfinały - finał [Re: KRAJAN]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Reasumując wasze zdanie na temat meczu Węgry - Słowenia eychodzi mi overek i to trzeba zagrać.
Będę uparty w swoich poglądach i dziś Francja pokaże swoją siłę i zrobi duży krok po zdobycie tytułu ... Chorwaci są za wątli na mega defens \:p

Do góry
#908611 - 30/01/2007 08:07 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 - ćwierćfinały - finał [Re: sebkos]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Ja dodam swoje trzy grosze:
Słowenia z Islandia zagrała b.dobry mecz,Rutenka to dla mnie najlepszy zawodnik świata.No ale sam nie wygra meczu.Zagrałem trio Węgry+Polska+ Chorwacja,ale dosłownie symbolicznie.Najwieksze obawy budzi mecz Slo-Węgry właśnie.
Co do Francji,to Kolego Ziomku,mam inne zdanie.Ogladając mecz Fra-Tun zastanawiałem sie jak Polska mogła z nimi przegrac.
Kursy na Hrwatsko wszedzie pospadały,nawet guru,czyli CB i mniejszy guru nordicbet obniżył troche na Chorwacje.
Ja dzisiaj gram jeszcze Lijek over 3.5 nordicbet-1.62 lub Lijek over 4.5 2.02 Bwin.CB ma na over 4.5 1.8 .Zagrałem wczoraj 1x Chorwacja,natomiast o ile wszystkie drużyny z "naszej grupy" overowe,o tyle 2 grupa była b.underowa-Węgrzy to dobrzy obrońcy

Do góry
Strona 2 z 11 < 1 2 3 4 ... 10 11 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], pacyfista, igea23, alfa, akagi, rafal08, Zaixi, Sony, VVega, Kretol, rymoholik), 3958 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582138 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Dzisiaj o 14:25