Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#8219 - 17/09/2001 03:01 Re: Na układy nie ma rady
sexmis Offline
addict

Meldunek: 18/08/2001
Postów: 433
Skąd: Legnica
Mario popatrz sobie na Us Open, a regularnie gram w lige piłkarską Hiszpańską.

Do góry
Bonus: Unibet
#8220 - 17/09/2001 03:09 Re: Na układy nie ma rady
SKORPION Offline
addict

Meldunek: 13/05/2001
Postów: 615
Skąd: bydgoszcz
Czlowieku podaj mi jeden mecz ktory byl w tym sezonie ustawiony na zuzlu.Nie ma takiego.W tej chwili po prostu bzdury wypisujesz

Do góry
#8221 - 17/09/2001 03:28 Re: Na układy nie ma rady
lok Offline
veteran

Meldunek: 07/02/2001
Postów: 1285
[QUOTE]Oryginalnie wysłał SKORPION:
[qb]Czlowieku podaj mi jeden mecz ktory byl w tym sezonie ustawiony na zuzlu.Nie ma takiego.W tej chwili po prostu bzdury wypisujesz[/qb][/QUOTE]

oj naiwny,naiwny(bez urazy).a skad wiesz ze nie bylo?ja jestem PEWIEN ze takowe byly,sa i beda.w zuzlu,w hokeju,wszedzie.w LM,UEFA takze sa.handluja pilkarze,dzialacze,sedziowie wiadomo.bo tam gdzie jest duzy pieniadz sa przekrety,czy to sie komus podoba czy nie.

do Jejku.mowisz ze duzo czytasz o zuzlu.ale nie spodziewasz sie chyba ze przekrety beda opisane na pierwszych stronach gazet(jesli to o nie chodzi).

Do góry
#8222 - 17/09/2001 03:40 Re: Na układy nie ma rady
SKORPION Offline
addict

Meldunek: 13/05/2001
Postów: 615
Skąd: bydgoszcz
Posluchaj w zuzlu moze i sie zdarzaja ale pod koniec sezonu jak nie ma o co walczyc i to tez strasznie rzadko.Zdumiwewa mnie to ze wypowiadaja sie jednakna temat zuzla osoby ktore sie na tym nie znaja

Do góry
#8223 - 17/09/2001 03:52 Re: Na układy nie ma rady
Mario Offline
addict

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 486
Skąd: Kraków
Skorpion czy zaliczasz mnie do osob które sie nie znaja na zuzlu ? Na jakiej podstawie twierdzisz kto sie zna a kto nie ?!

Ja np. regularnie ogladam Wande i jezdze na Radsona do Czestochowy...

Niewiedzialem ze w LM ustawiaja mecze...hmm
Myslalem, ze wystarczajaca kase maja za wygrany mecz.
A sedziowie tez sprzedaja mecze w LM ? szkoda,ze jeszcze nie ujawniono ani jednego takiego meczu i ani jednego takiego sedziego.

Liga rozumiem i to jeszcze koncowka sezonu.

Do góry
#8224 - 17/09/2001 03:59 Re: Na układy nie ma rady
lok Offline
veteran

Meldunek: 07/02/2001
Postów: 1285
nie mam pojecia o zuzlu.nie wiem ktory mecz jest sprzedany i o takowych nie slyszalem,ale to nie znaczy ze ich nie ma.
skoro w pilce,baseballu i innych sa to i w speedwayu tez.i to nie tylko na koniec sezonu...

Do góry
#8225 - 17/09/2001 04:05 Re: Na układy nie ma rady
lok Offline
veteran

Meldunek: 07/02/2001
Postów: 1285
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Mario:
[qb]

A sedziowie tez sprzedaja mecze w LM ? szkoda,ze jeszcze nie ujawniono ani jednego takiego meczu i ani jednego takiego sedziego.

Liga rozumiem i to jeszcze koncowka sezonu.[/qb][/QUOTE]

a w Polsce ile przekretow ujawniono,he?!przez tyle lat raptem kilka naglosniono,o zlapaniu kogos za reke nie wspominajac.biorac pod uwage ilosc meczy u nas robionych przy zielonym to liczba wyjatkowo mala.
dla porownania w LM i UEFA % takich spotakn jest bardzo maly...

Do góry
#8226 - 17/09/2001 04:11 Re: Na układy nie ma rady
Mario Offline
addict

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 486
Skąd: Kraków
lok- ja pisalem oprzekretach w Lidze Mistrzow a nie o jakiejs tam Polskiej lidze - czytaj uwaznie...

Do góry
#8227 - 17/09/2001 04:26 Re: Na układy nie ma rady
lok Offline
veteran

Meldunek: 07/02/2001
Postów: 1285
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Mario:
[qb]lok- ja pisalem oprzekretach w Lidze Mistrzow a nie o jakiejs tam Polskiej lidze - czytaj uwaznie...[/qb][/QUOTE]

!?!?!?!?!?
a ja o czym?
skoro w Polsce przy takiej skali spotkan nieuczciwych ujawniono raptem kilka,to w pucharach przy bardzo niewielu ustawionych meczach nie dziwne jest ze nie wykryto prawie nic...to tak STATYSTYCZNIE.

Do góry
#8228 - 17/09/2001 04:36 Re: Na układy nie ma rady
Mario Offline
addict

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 486
Skąd: Kraków
Wiec jezeli nie wykryto to ja nie mam dowodów tylko domysly. Dlatego ja twierdze, ze nie ma przekretow w LM!

To jest moje zdanie! dopier jak mi ktos udowodni.
Interesuje mnie tylko LM...tam nie "wejsc bukmachera czy innych dziwnych zakonczen". Chyba ze ktos juz nie walczy i gra na pol gwizdka. Ale i tak nie bierze za to pieniedzy, chyba nikt nie chce stracic renomy(pilkarze) i pieniedzy za premie ktore sa bardzo wysokie?
Smieszne "wejscia bukmachera"- w STS-ie pracuje tylko jeden odds maker :eek: hahahaha

Do góry
#8229 - 17/09/2001 05:21 Re: Na układy nie ma rady
savio Offline
old hand

Meldunek: 07/07/2001
Postów: 1043
Skąd: Oświęcim
Mario przypomnij sobie kilka lat temu bodajże 4 lub mecz w lidze mistrzów .
Monaco-Leverkusen i jednym i drugim potrzeba było remisiku i tak sobie nawzajem strzelali ze skonczyło sie na 3-3 buki dali kurs 1.8 czyz to nie jest ustawiony mecz??? Sie pytam.
Zeszły rok i dwa lata temu Unia Oświęcim hokeisci sobie remisowali badz przegrywali czy to z gieksa Katowice czy to z Polonia .Gdzie ich wczesniej widziałem ależ oczywiscie w profesjonalu albo STSie .Kumpel raz nawet kartki specjalnie z kosza na smieci wyciągał hehehe azeby sprawdzic jakie wyniki typowali , jakie domyslacie sie.
Wiec jesli sa układy w hokeju w piłce wiec nie mów Skorpion ze nie ma w żużlu.
A tak na marginesie Skorpion skad wiesz ze ktos nie zna sie na żużlu ??????
Intuicja czy moze ty wiesz o nim wszystko a inni sa "be" .
Nie było to napisane przez ciebie akurat do mnie , ale wkurza mnie takie gadanie ze ktos sie na tym nie zna a ten na tym .Gówno prawda wcale nie trzeba chodzic na mecze co tydzien zeby znac sie na czyms lepiej niz inni.Pozdrawiam.

Do góry
#8230 - 17/09/2001 10:32 Re: Na układy nie ma rady
SKORPION Offline
addict

Meldunek: 13/05/2001
Postów: 615
Skąd: bydgoszcz
To o znaniu sie na zuzlu to moze przesada i tak wlasciwie to bylo skierowane tylko do sexmis, ze gra 2,3 razy w miesiacu w pilke nozna lub zuzel jak ma cynk(jak mecz jest jego zdaniem ustawiny).To po prostu bzdury.I skonczmy ta dyskusje

Do góry
#8231 - 17/09/2001 12:00 Re: Na układy nie ma rady
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy
[QUOTE]Oryginalnie wysłał savio:
[QB]Mario przypomnij sobie kilka lat temu bodajże 4 lub mecz w lidze mistrzów .
Monaco-Leverkusen i jednym i drugim potrzeba było remisiku i tak sobie nawzajem strzelali ze skonczyło sie na 3-3 buki dali kurs 1.8 czyz to nie jest ustawiony mecz??? Sie pytam.

Savio widze ze,Ty wlascicielem buka nigdy nie bedziesz..heheh /bez obrazy/.Przeciez kazdy kto umie liczyc do 10 wiedzial ,ze jezeli im wystarczy remis to mogl sie domyslec ze ludzie beda ten remis obstawiac.Chyba tylko wariat by dal na remis kurs powiedzmy 2.8..hehhee.........zly przyklad dales.....

Do góry
#8232 - 17/09/2001 12:05 Re: Na układy nie ma rady
Anonymous
Unregistered


[QUOTE]Oryginalnie wysłał Mario:
[qb]
Niewiedzialem ze w LM ustawiaja mecze...hmm
Myslalem, ze wystarczajaca kase maja za wygrany mecz.[/qb][/QUOTE]
A kto ustawil mecz Valencia - MU zeby wyr...chac Lazio.
A co do ustawiania zuzla. Mysle, ze mecze sa ustawiane (jesli juz) to przez samych zawodnikow, nie przez bukow, nie przez dzialaczy, nie przez sponsorow. W swiatku zuzlowym istnieje silne lobby zawodnicze w ktorego sklad wchodza zawodnicy tzw. latajacego cyrku czyli speedway riderow obslugujacych wszystkie mozliwe ligi swiata. Zawodnikom typu : Rickardsson, Gollob, Loram, Wiltshire ze wzgledu na obowiazujace przepisy nie oplaca sie wszystkiego wygrywac i jezdzic na maxa. Ich celem jest max. przychodow we wszystkich ligach ogolem a nie jedynie w polskiej czy angielskiej. Jeden z dowodow: czterokrotny (prawie) mistrz swiata T.Rickardsson dostaje w meczu ligi polskiej cztery razy 5:1. Dlaczego? Bo chce jezdzic w Polsce w przyszlym sezonie. Skad takie pomysly u zuzlowcow? Kilka lat temu m.in. Billy Hamill padl ofiara swojej doskonalej jazdy. Zaden klub ligi angielskiej nie mogl go zatrudnic w kolejnym sezonie z powodu zbyt wysokiej sredniej biegowej. Wiec Billy musial wyjechac z Anglii i mieszka do dzis w Szwecji.
P.S. Zaorski kreci kolejny odcinek "Pilkarskiego pokera". Jesli zlapiecie kogos za reke i chcecie sie popisac swoja wiedza o przekretach to piszcie do niego.

Zdumiony Chris

Do góry
#8233 - 17/09/2001 12:41 Re: Na układy nie ma rady
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy
[QUOTE]Oryginalnie wysłał chris:
[QB]

A co do ustawiania zuzla. Mysle, ze mecze sa ustawiane (jesli juz) to przez samych zawodnikow, nie przez bukow, nie przez dzialaczy, nie przez sponsorow. W swiatku zuzlowym istnieje silne lobby zawodnicze w ktorego sklad wchodza zawodnicy tzw. latajacego cyrku czyli speedway riderow obslugujacych wszystkie mozliwe ligi swiata.

Z tym sie zgadzam,ale dodalbym ze i wlasciciel klubu moze cos do tego powiedziec.

Do góry
#8234 - 17/09/2001 15:04 Re: Na układy nie ma rady
Mario Offline
addict

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 486
Skąd: Kraków
Dla mnie jest to normalne, ze jezeli druzynom wystarcza remis do awansu lub utrzymania, To najczesciej graja na remis booki daja bardzo niski kurs na remis i on najczesciej jest ( Serie B ). A Liga Mistrzow dla mnie nie ma tam cudow, a co by bylo jakby Schalke teraz nie potrzebowalo wygrac z Panathinaikosem a Panathinaikos potrzebowal by NA GWALY 3pkt na 3miejsce> Ktos by powiedzial "dogadali sie "

Do góry
#8235 - 17/09/2001 15:19 Re: Na układy nie ma rady
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Ludzie,Wy kiedykolwiek śpicie?

Do góry
#8236 - 17/09/2001 19:56 Re: Na układy nie ma rady
savio Offline
old hand

Meldunek: 07/07/2001
Postów: 1043
Skąd: Oświęcim
Drak ty chyba masz jakis uraz do mnie gosciu.
Ustawiony mowie w formie ze druzyny sie dogadały a jesli chodzi o kurs to gdzie ja facet napisałem ze nie dałbym kursu 1.8 ja bym dał 1.5 góra.Kurde nie pisz takich pierdół jak nie kumasz innych tekstów.

Do góry
#8237 - 17/09/2001 22:33 Re: Na układy nie ma rady
sexmis Offline
addict

Meldunek: 18/08/2001
Postów: 433
Skąd: Legnica
WOW, drodzy koledzy widzę że założony przezemnie wczoraj nowy temat do rozmów i wyrażania swych opini(przyp. "Na układy nie ma rady")chwycił i to nieźle. W ciągu 24h 38 postów wysłanych to jest niezły wynik, więc proponuję dalszą kontynuację tematu i dalszego wyrażania swych opini o dziwnie "podejrzanych" wynikach spotkań.
PS SKORPION na jakiej podstawie sądzisz że nie otrzymuje w ciągu miesiąca paru informacji o przypuszczalnie ustawionych meczach???????

Do góry
#8238 - 17/09/2001 22:45 Re: Na układy nie ma rady
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
[QUOTE]Oryginalnie wysłał sexmis:
[qb]
PS SKORPION na jakiej podstawie sądzisz że nie otrzymuje w ciągu miesiąca paru informacji o przypuszczalnie ustawionych meczach???????[/qb][/QUOTE]

Czy % trafionych zdarzen (spotkan) razy kurs przypuszczalnie ustawionych meczy przewyższa 1 ?

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >




Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei), 3471 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582362 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25