Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#755278 - 28/11/2006 15:42 Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
W poprzednim sezonie obowiązywała taka forma więc pozwoliłem sobie założyć temat dotyczący pierwszych zawodów Pucharu Świata sezonu 2006/2007 w biathlonie.

Program zawodów:


Wednesday 29 November 2006 13.15h Individual Women

Thursday 30 November 2006 13.15h Individual Men

Friday 1 December 2006 13.15h Sprint Women

Saturday 2 December 2006 12.15h Sprint Men

Sunday 3 December 2006 11.15h Pursuit Women

Sunday 3 December 200612.45h Pursuit Men


www.biathlonworld.com
www.ostersund2008.se
www.biathlon.pl

Zapraszam do dyskusji

Do góry
Bonus: Unibet
#755279 - 28/11/2006 22:45 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
papa_smerf Offline
addict

Meldunek: 11/01/2006
Postów: 590
Skąd: Kielce
jakieś ciekawe pary są oferowane na jutro? osobiście to akurat z biathlonem za dużo nie mam do czynienia, ale w ubiegłym sezonie wiele skorzystałem na tutaj opiniach innych użytkowników.

Do góry
#755280 - 29/11/2006 07:36 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
Pan_D Offline
member

Meldunek: 03/10/2006
Postów: 190
Skąd: TST
Witam.
Dziś pierwsze zawody i start długo oczekiwanego (chyba nietylko przezemnie) sezonu biatlonowego.
Bieg indywidualny w którym mom zdaniem przedewszystkim liczy się strzelanie, gdyż za każde pudło niemamy karnej rundy a odrazu dodatkową minutę. Pierwsze zawody więc troche loteria jak dla mnie gdyż niewiadomo za bardzo kto jest w jakiej formie. Najlepsze startują na początku stawki z niskimi numerami, widać więc że najprawdopodobniej na początku zawodów są najlepsze warunki.

Xianying Liu - Florence Baverel Robert typ: 2 1.65
Francuzka jest specjalistką w tej konkurencji, świetnie strzela i moim zdaniem słabo strzelająca Chinka niema z nią szans w tej konkurencji. Jednak Chinki z sezonu na sezon notują ogromne postępy, świetnie strzelają i jeśli poprawią strzelanie to mogą namieszać nawet w czołówce.

Narazie jeden typ i chyba na początku niema sie co napalać na granie, trzeba zobaczyć kto, co i jak?

Do góry
#755281 - 29/11/2006 08:56 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Zawodniczka, na którą przed rozpoczęciem nowego sezonu pragnę zwrócić szczególną uwagę to Magdalena Neuner.
Młodziutka Niemka, której już od jakiegoś czasu specjaliści wróżą wielką karierę, w przeddzień sezonu jest w rewelacyjnej formie.
W tradycyjnych przedsezonowych zawodach w Munio będących próbą generalną przed startem Pucharu Świata 19-letnia Niemka bezapelacyjnie wygrała bieg indywidualny, zaś w sprincie finiszowała na 2-gim miejscu.
I choć w tych zawodach nie brała udziału cała światowa czołówka to porównanie wyników Neuner do pozostałych Niemek (Glagow, Henkel, Apel, Wilchelm), czyli zawodniczek należących do światowej czołówki, robi piorunujące wrażenie - szczególnie w biegu Neuner jest wyraźnie najszybsza.

W związku z powyższym nie waham się wziąć od Expekta Magdy na miejscu 1-3 w dzisiejszym biegu po @8.50, a i jej zwycięstwem po kursie @32 w Betssonie również nie pogardziłem, choć rzecz jasna za stawkę czysto symboliczną.
Również wszelkie H2H z udziałem Magdy, takie jak chociażby po @1.55 z Buchholz w Bwin, do której Neuner w samym biegu na dystansie 15 km. odrabia na luzie 2 pudła więcej, są jak najbardziej do grania.

Z jej świetnym biegiem większe szanse upatruję w sukcesach w sprincie, ale myślę że i dzisiaj zdecydowanie warto zaatakować ją od stron wszelakich.

Do góry
#755282 - 29/11/2006 08:58 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
no to zakladamy narty, bierzemy karabinek na ramię i heja na trasy. najpierw wszyscy na Ostersund! zgadzam sie z Panem D, ze to pierwsze zawody i nie ma sie co napalac, ale mimo wszystko przy tej zagadkowej formie zawodniczek i zyjac ta niewiedza co pokaze kazda z nich mozna sproobowac pobawic sie w typowanie , albo nawet nie bawic tylko potraktowac to na serio.
dla mnie bedzie to spora niespodzianka jesli tych zawodow nie wygra ktos z dwojki Wilhelm - Olofsson. no tak wiem ze ktos powie ze Ameryki to ja nie odkrylem, ale coz:)
ubiegly sezon rozpoczal sie od triumfu Niemki Uschi Disl, druga byla reprezentantka gospodarzy a miesjce na podium uzupelnila druga z grona naszych zachodnich sasiadow Katrin Apel.
teraz ten uklad moze wygladac podobnie tylko, ze pierwsza Wilhelm, potem Anna Olofsson, a tuz za nimi no wlasnie ktos z grona - Apel, jakas Francuzka, moze Chinka, Linda Grubben i moja cicha faworytka do niespodzianki - Magdalena Neuner, ktora jako jedyna startuje pozniej. wystartuje na trase okolo pol godziny po starcie Wilhelm z numerem 61.

nie zgadzam sie wiec Panie D z Toba, ze faworytki startuja z niskimi numerami - Chinka Kong 46, Olofsson 54, Neuner 61, i potem jakies jeszcze Wangi i Yiny (niestety ale dla mnie kazda Chinka jest taka sama)

jesli chodzi o jakies parki to faktycznie jesli gramy spokojnie to dla mnie takie dwie parki z totomixu:

Wilhelm - Bailly 1 @1.50
Olofsson - Glagow 1 @1.65

Do góry
#755283 - 29/11/2006 09:28 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
@@&&&@@ Offline
member

Meldunek: 13/08/2006
Postów: 181
Quote:

dla mnie bedzie to spora niespodzianka jesli tych zawodow nie wygra ktos z dwojki Wilhelm - Olofsson.




sorry ale jak dla mnie to jest wielkie lol

Przecież Wilhelm w tych kilku startach przedsezonowych wyraźnie nie błyszczy a jeśli chodzi o szczelanie to jest wogole najgorsza z niemek wiec jasli dzis wygra to bedzie to dla mnie spora niespodzianka

p.s
jeszcze sie sezon nie zaczal a juz pojawiaja sie tu jakies zupelnie dezinformujace posty mam nadzieje ze to jednak jednorazowy wyskok ale proponuje zeby jednak ograniczyc glupawe posty tego typu jak ten z ktorego zaczerpnalem ww cytat.

pozd

Do góry
#755284 - 29/11/2006 09:28 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
@@&&&@@ Offline
member

Meldunek: 13/08/2006
Postów: 181
Quote:

Quote:

dla mnie bedzie to spora niespodzianka jesli tych zawodow nie wygra ktos z dwojki Wilhelm - Olofsson.




sorry ale jak dla mnie to jest wielkie lol

Przecież Wilhelm w tych kilku startach przedsezonowych wyraźnie nie błyszczy a jeśli chodzi o strzelanie to jest wogole najgorsza z niemek wiec jasli dzis wygra to bedzie to dla mnie spora niespodzianka

p.s
jeszcze sie sezon nie zaczal a juz pojawiaja sie tu jakies zupelnie dezinformujace posty mam nadzieje ze to jednak jednorazowy wyskok ale proponuje zeby jednak ograniczyc glupawe posty tego typu jak ten z ktorego zaczerpnalem ww cytat.

pozd



Do góry
#755285 - 29/11/2006 09:42 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
lleyton Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2001
Postów: 2125
Skąd: zielona góra
Quote:

Zawodniczka, na którą przed rozpoczęciem nowego sezonu pragnę zwrócić szczególną uwagę to Magdalena Neuner.
Młodziutka Niemka, której już od jakiegoś czasu specjaliści wróżą wielką karierę, w przeddzień sezonu jest w rewelacyjnej formie.
W tradycyjnych przedsezonowych zawodach w Munio będących próbą generalną przed startem Pucharu Świata 19-letnia Niemka bezapelacyjnie wygrała bieg indywidualny, zaś w sprincie finiszowała na 2-gim miejscu.
I choć w tych zawodach nie brała udziału cała światowa czołówka to porównanie wyników Neuner do pozostałych Niemek (Glagow, Henkel, Apel, Wilchelm), czyli zawodniczek należących do światowej czołówki, robi piorunujące wrażenie - szczególnie w biegu Neuner jest wyraźnie najszybsza.

W związku z powyższym nie waham się wziąć od Expekta Magdy na miejscu 1-3 w dzisiejszym biegu po @8.50, a i jej zwycięstwem po kursie @32 w Betssonie również nie pogardziłem, choć rzecz jasna za stawkę czysto symboliczną.
Również wszelkie H2H z udziałem Magdy, takie jak chociażby po @1.55 z Buchholz w Bwin, do której Neuner w samym biegu na dystansie 15 km. odrabia na luzie 2 pudła więcej, są jak najbardziej do grania.

Z jej świetnym biegiem większe szanse upatruję w sukcesach w sprincie, ale myślę że i dzisiaj zdecydowanie warto zaatakować ją od stron wszelakich.




Tomo czy mozesz podac link do zawodów w Munio?

Do góry
#755286 - 29/11/2006 09:45 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
ja nie tomo, ale linka Ci podsylam

http://www.olimpik.pl/index.php/1/show/6266

Do góry
#755287 - 29/11/2006 09:46 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
oj przepraszam Cie bardzo wielki fachowcu @@&&&@@ , wybacz ze osmielilem sie wyrazic inne zdanie niz Ty masz, naprawde nie wiedzialem ze nie moge podawac tu swoich wlasnych przemyslen, kurcze nikt mi nie powiedzial ze ma byc tylko tak jak ty sobie zazyzczysz, to co moze jeszcze ustalisz przed zawodami koncowa kolejnosc Pucharu Świata.
piszesz ze jeszcze sezon sie nie zaczal a juz dezinformujace posty ok jesli tak to co mam pasc na kolana przed toba, ja moge napisac ze jeszcze sie sezon nie zaczal a Ty juz nakazujesz nam grac wedlug Twojego schematu myslenia i z gory ustalonej juz kolejnosci....
dobrze postaram sie juz tak nie robic, ale nie spodziewalem sie ze w temacie biathlonowym Wy wszyscy znacie juz koncowa kolejnosc, to faktycznie nic tu po mnie, bo Wy nie typujecie tylko po prostu macie juz chyba z federacji gotowe wyniki i tylko je wklepujecie.

no to udanych strzalow na strzelnicy!

pozdrawiam serdecznie i dziekuje za uwagi

p.s a teraz jeszcze bardziej kibicuje Kati, a zeby tak wygrala, i nagle okaze sie ze bedziesz mial na poczatek wielka niespodzianke

Do góry
#755288 - 29/11/2006 09:50 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
tu nie ma sie co obrazac, kolega nic zlego na mysli nie mial chodz dobrze zaznaczyl, ze poki co nie ma co wnioskowac, ze cos bedzie niespodzianka itp.
Troszke wiecej trzymac dystansu prosze i uwazac co sie pisze bo te forum ma to do siebie, ze kazde zle ujete zdanie potrafia Ci upomniec:)

Do góry
#755289 - 29/11/2006 10:02 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
@@&&&@@ Offline
member

Meldunek: 13/08/2006
Postów: 181
Quote:

oj przepraszam Cie bardzo wielki fachowcu @@&&&@@ , wybacz ze osmielilem sie wyrazic inne zdanie niz Ty masz, naprawde nie wiedzialem ze nie moge podawac tu swoich wlasnych przemyslen, kurcze nikt mi nie powiedzial ze ma byc tylko tak jak ty sobie zazyzczysz, to co moze jeszcze ustalisz przed zawodami koncowa kolejnosc Pucharu Świata.
piszesz ze jeszcze sezon sie nie zaczal a juz dezinformujace posty ok jesli tak to co mam pasc na kolana przed toba, ja moge napisac ze jeszcze sie sezon nie zaczal a Ty juz nakazujesz nam grac wedlug Twojego schematu myslenia i z gory ustalonej juz kolejnosci....
dobrze postaram sie juz tak nie robic, ale nie spodziewalem sie ze w temacie biathlonowym Wy wszyscy znacie juz koncowa kolejnosc, to faktycznie nic tu po mnie, bo Wy nie typujecie tylko po prostu macie juz chyba z federacji gotowe wyniki i tylko je wklepujecie.

no to udanych strzalow na strzelnicy!

pozdrawiam serdecznie i dziekuje za uwagi

p.s a teraz jeszcze bardziej kibicuje Kati, a zeby tak wygrala, i nagle okaze sie ze bedziesz mial na poczatek wielka niespodzianke




Jedyne co chcialem osiagnac piszac poprzedniego posta to abys zechcial laskawie nastepnym razem poszperac troche w
necie i przedstawic nam tu informacje dotyczace aktualnej formy czy tez etapu przygotowan na jakim sa zawodnicy a nie zebys napisal rzeczy o ktorych wszyscy wiemy,ze Wilhelm i Olofsson to dwie naljepsze zawodniczki ubieglego sezonu ale w tej chwili w zaden sposob nam to nie pomoze.Mnie co prawda nie zaszkodzi ale ktos kto nie siedzi w biathlonie moze uznac Twoje wypociny za miarodajne i sie niezle przejechac.No ale skoro sie obraziles to Twoja sprawa widocznie nie jestes w stanie nic ciekawego zaoferowac jesli chodzi o te dyscypline wiec ja sie tym nie przejumje.

Do góry
#755290 - 29/11/2006 11:09 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Kolego z malpami w nicku w ciagu kilku miesiecy zdazyles juz kazdemu nawygarniac nie wiadomo co. Wyglada na to, ze jestes jedynym nieomylnym, w zwiazku z tym jedno, tylko jedno pytanie: czy uwazasz, ze start w Munio w stawce 21 zawodniczek to wystarczajacy wyznacznik formy Kati Wilhelm?

Zeby nie bylo OT fajnie wyglada Neuner z Buchholz w Bwin, tylko, ze kurs raczej przecietny, trzeba pamietac, ze Neuner jest jeszzce nieopierzona i jeszcze duzo wody uplynie, zanim bedzie mozna o niej powiedziec, ze jest w miare pewna na strzelnicy, a to w biegu na 15 jest decydujace, na szczescie rywalka w parze rowniez z karabinem pewna nie jest, a na trasie slabsza...sporo slabsza.

W profku Ponza z Henkel po kursie 2.36 tez przyjemnie, moim zdaniem spore przeszacowanie. Ta cala Andrea strasznie chimeryczna zawodniczka, mimo to swoje osiagnela i to w najwazniejszych momentach...przecietnie biega, na strezlnicy wydaje sie slabsza od Wloszki, dlatego tez zagram na Ponze, z racji kursu...moim zdaniem powinien byc wyzszy na Henkel. Na dokladke Glagow z Gwizdon i jest fajny dubelek.

W sts Baverel z Buchholz po 1.45, Guseva z Berger po 1.5 i Ponza z Gwizdon po 1.45 tez stworza fajny tripelek, oczywiscie mam swoje widzimisie, dlaczego tak gram, ale uzasadniac za bardzo nie ma co, bo Kolega z malpami w nicku i tak stwierdzi, ze sie nie nadaje.

Pozdruffki dla tych, co czasem nie trafiaja i dla tych, co wszystko wiedza.

Do góry
#755291 - 29/11/2006 11:23 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Na dziś - pierwsze zawody - stawki lajtowe:
EXP - tripel 4.22 1/10
Xianying Liu - Florence Baverel Robert 2 /1.60/
Chinka szybsza ale duzo słabiej strzela
Michela Ponza - Andrea Henkel 2 /1.60/
Pomimo, że Włoszka słynie ze świetnego strzelania - to i Adrea strzelić celnie potrafi - jeżeli nie pomyli się więcej niz 2 razy więcej nie powinno być problemu
Tora Berger - Katrin Apel 2 /1.65/
Tora - ??? Katrin dobra biegaczka - troszke nierówna w strzelaniu - ale napewno szybsza - jak wyjdzie jej max. 3 błędy nie powinno być źle

Bwin:
singiel
M. Glagow/M. Neuner 2 /2.70/ 1/10
Tomo - typ na bazie Twojej analizy i przeczucia

i dubel - ako 2.25 2/10
M. Neuner/S. Buchholz 1 /1.45/
jw.
A. Henkel/K. Apel 1 /1.55/
O obu naopisałem po parę słów - Henkel wydaje mi się stabilniejsza w strzelaniu - a ostatnie wyniki pokazują że biegaja podobnie

Do góry
#755292 - 29/11/2006 11:38 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
@@&&&@@ Offline
member

Meldunek: 13/08/2006
Postów: 181
Quote:

Kolego z malpami w nicku w ciagu kilku miesiecy zdazyles juz kazdemu nawygarniac nie wiadomo co.




Nie od kilku miesiecy tylko od 2001 roku bo tyle jestem na tym forum wiec trochę sie tego uzbieralo

Quote:

Wyglada na to, ze jestes jedynym nieomylnym, w zwiazku z tym jedno, tylko jedno pytanie: czy uwazasz, ze start w Munio w stawce 21 zawodniczek to wystarczajacy wyznacznik formy Kati Wilhelm?




Nieomylny nie jestem ale od kilku lat generuje spore zyski z biathlonu o czy świadczy choćby ubiegłoroczny konkurs w którym szło mi całkiem niezle Ciebie zaś tam nie widziałem pokaz zatem co potrafisz mistrzu tabela konkursowa cię zweryfikuje
pozd

Do góry
#755293 - 29/11/2006 11:40 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Jeszcze jeden post z wzajemnymi docinkami, a wszytko poleci do kosza.


Do góry
#755294 - 29/11/2006 11:54 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
trollveggen Offline
member

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 184
Skąd: Łódź
Linda Grubben-Andrea Henkel 2 2.00 (Betway)

Początek sezonu dlatego zaczynam bardzo bezpiecznie bez nadmiernego szarżowania. Dzisiaj pooglądam co panie sobą reprezentują. Linda jak dobrze pamiętam inaczej nazywała się w zeszłym sezonie . Wnioskuje poniekąd, że miała też inne sprawy niż skupienie się na biathlonie. Ogólnie para dla mnie bardzo wyrównana. Niemka czym dalej tym jej gorzej idzie. W zeszłym roku w Ostersund prezentowała się całkiem nieźle jak na jej możliwości. A i mam nadzieję, że Linda nie trenowała z Bjoerndalenem biegania bo w takim wypadku nawet dobre strzelania Henkel może nie pomóc. Życzę owocnego sezonu i pozdrawiam.

Do góry
#755295 - 29/11/2006 11:59 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Tomo ja w unibecie znalazlem Neuner z apel za 1,75 warte to jest grania?? a jak tak to jaka stawka dzieki za opdowiedz pozdrawiam <PIWO> . Jakbys mogl napisz kilka slow na temat tej pary z gory dzieki

Do góry
#755296 - 29/11/2006 11:59 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Witam, no to inaugurujemy sezon

Na początek dubelek w toto:
Neuner - Apel - 1
Wilhelm - Olofsson - 2
Typy na podstawie wyników z zeszłego sezonu oraz wyników zawodów przedsezonowych o ktorych wspominał tomo

Do góry
#755297 - 29/11/2006 12:05 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Quote:

Tomo ja w unibecie znalazlem Neuner z apel za 1,75 warte to jest grania?? a jak tak to jaka stawka dzieki za opdowiedz pozdrawiam <PIWO> . Jakbys mogl napisz kilka slow na temat tej pary z gory dzieki




na granicach oplacalnosci
Wczoraj w nocy jak przegladalismy oferte z tomo bylo 1.85 i po takim kursie wzialem
Poczatek pucharu i ciezko naprawde o jakies sensowne analizy. Para grana glownie z tego wzgledu, ze mloda Niemka ma przed soba przyszlosc i jest w dobrej formie. Tylko to jest gowniara i roznie u Niej z psychika. Apel dosiwadczona zawodniczka, ale na strzelnicy naprawde spora nie wiadoma i z tego wzgledu wzialem Neuner. Biegowo powinny byc podobnie z przewaga po stronie mlodszej kolezanki z kadry
Pozdrawiam

Do góry
#755298 - 29/11/2006 12:10 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Nic zagralem na Mloda gniewna;) rozumiem ze transmisj jest w eurosporcie;) Skora wy to zagraliscie tez dalem zagralem za 200zl bo tyle brakowalo w unibecie do obrotu oby dala rade;)

Do góry
#755299 - 29/11/2006 12:55 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Pogoda w Östersund:


  • pogoda.onet.pl
  • CNN.com

  • Do góry
    #755300 - 29/11/2006 14:22 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    trollveggen Offline
    member

    Meldunek: 25/11/2006
    Postów: 184
    Skąd: Łódź
    Linda Grubben-Andrea Henkel 14 vs. 4

    Bardzo mnie cieszy takie udane rozpoczęcie sezonu. Zawodniczki o podobnym potencjale. Linda trochę się podpaliła w ostatnim strzelaniu, albo można wysnuć wniosek, że pozycja stojąca wyjątkowo jej nie leży-to będzie można zaobserwować po następnych zawodach. Nadspodziewanie dobrze Henkel w biegu (pewnie trenowała trochę z siostrą), natomiast zdecydowanie za dużo czasu spędza na strzelnicy (w środku statystyki dzisiejszych zawodów). Ciężko cokolwiek powiedzieć bo bieg indywidualny jest bardzo charakterystyczną konkurencją ale to właśnie w niej Henkel święciła swoje największe triumfy dlatego w kolejnych zawodach tego typu ponownie na nią postawię. Pozdrawiam

    Do góry
    #755301 - 29/11/2006 14:57 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    @@&&&@@ Offline
    member

    Meldunek: 13/08/2006
    Postów: 181
    Potwierdzila sie slaba forma Wilhelm ... i ogolnie niemek poza oczywiscie Henkel no ale do mistrzostw swiata daleko wiec forma przyjdzie na czas.Zaskoczeniem oczywiscie nadspodziewanie dobra postawa rosjanek no bo po takich oslabieniach nagle drugi garnitur stal sie tym pierwszym z koniecznosci i nie zawiodl jak narazie.No i oczywiscie nalezy wspomniec o warunkach pogodowych ktore jednak wplynely na przebieg rywalizacji te ktore zostaly zgloszone z pozniejszymi numerami jednak mialy odrobine lepsze warunki.Mnie cieszy oczywiscie to ,ze Baverel bez problemow pokonala slaba Wilhelm choc spodziwalem sie celniejszego strzelania 3 pudla jak na nia to jednak przynajmiej o jedno za duzo i to jedno pudlo spowodowalo ,ze przegrala z Liu ktora strzelala dzis o dziwo znakomicie.W kazdym razie dzionek na plus

    Następna taka wycieczka osobista skończy się ostrzeżeniem.


    Edited by tomo (29/11/2006 19:03)

    Do góry
    #755302 - 29/11/2006 15:25 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    polskignom Offline
    Live fast, die young

    Meldunek: 25/02/2004
    Postów: 14919
    Skąd: lublin/warszawa
    Moim zdaniem Wilhelm pobiegla o wiele lepiej niz sie spodziewales, a co do mojej skutecznosci, fakt dosyc dobra . Ale spoko pierwsze koty za ploty, na pewno ten start wyjasnil o wiele wiecej niz Munio...tak poza tym jakiego miales nicka wczesniej i za co dostales bana?

    Niestety w konkursie nie wystartuje, gdyz nie wiem czy bede mial na to czas, ale tu z checia bede zagladal i swoje typki podawal.

    ...

    Ogolnie zawody niespodzianek i chyba tu nikt nie zaprzeczy. Jutro raczej nalezy sie tego samego spodziewac u panow, zobaczymy co jutro nam PŚ przyniesie.

    Ech, zanim ta Neuner stanie sie biathlonistka przez duze "B", to duzo wodiczki w Wisle uplynie.


    Edited by tomo (29/11/2006 19:03)

    Do góry
    #755303 - 29/11/2006 15:39 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Feel-Tsu Offline
    veteran

    Meldunek: 04/08/2006
    Postów: 1212
    Skąd: Starachowice
    widze ze ja tez zostalem wywolany do tablicy przez pana małpa,małpa cos tam cos tam - tak wiec jestem, no i co z tego ze Wilhelm ani Olofsson nie wygraly zawodow? ale mialem racje piszac ze jak ktoras z nich nie wygra to bedzie niespodzianka i co? zadna nie wygrala a zamiast tego poszla mega niespodzianka - ciekawe czy wlasnie takie wyniki znales juz o poranku:)

    aha i co do Munio to strasznie przekonywales ze Kati tam 11 pudeł to teraz bedzie tak samo, jakos tym razem 4 tylko (no wiem ze i tak duzo).

    hitzer, Neuner, Apel , Glagow - wiesz co to? tak to lista Niemek ktore byly za Kati tak wiec nie jest wcale taka najslabsza w druzynie.....no a ze strzelaniem tez nie jest az tak zle i przestan juz podpierac sie wynikami zawodow w Munio, bo jakos wtedy Wilhelm 11 pudel a teraz 7 mniej, a spojrz na Twoja Wielka Neuner?? 6 minut kary.......oj cos to Munio nie bylo az tak najwazniejsze:)

    pozdrawiam i zycze wszystkim trafnych typow

    p.s a co by np. bylo jakbym typowal ze Chinka Youxia HOU jest super strzelajaca a Ty bys panie nieomylny nie zaprzeczyl, oj chyba bys sie teraz pochlastal ze nie znales osiagniec z karabinka tej zawodniczki no nie, bo chyba w Twoim mniemaniu jestes chodzaca encyklopedia biathlonu....nie krytykuje tego.....ciesze sie ze moglem Cie poznac bo teraz bede spisywal od Ciebie typy - te dobre - czyli pewnie wszystkie no nie:)

    Do góry
    #755304 - 29/11/2006 18:22 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Rivaldinho Offline
    +

    Meldunek: 29/04/2004
    Postów: 19495
    Skąd: 比得哥ߠ...
    Czytałem gdzieś w przedsezonowych zapowiedziach, że podczas przerwy (nazwijmy ją letnią) Frode Andresen ostro ćwiczył nad poprawieniem skuteczności na strzelnicy, niby poprawę widać już sporą.. jednak wiadomo, że jak będzie to zweryfikują tegoroczne trasy biathlonowe.. bo suche zapowiedzi niewiele nam dają
    Nie lubię typować pierwszych zawodów, bo tak naprawdę bardzo niewiele narazie wiemy o formie zawodników, a typy mogą opierać się na takich przedsezonowych zapowiedziach albo na statystykach z sezonów poprzednich i na tym w zasadzie się kończy, a to w sumie niewiele :/

    Mimo wszystko zdecydowałem się postawić na Frode w konfrontacji z Larsem Bergerem (prawie nieomylny na strzelnicy )
    Wiadomo jak biegają obaj panowie (według mnie lepszym biegaczem jest Frode), więc bardzo duże znaczenie będzie miała postawa obu panów na strzelnicy.. mam nadzieje, że Frode naprawdę przyłożył się do treningów i poprawę ujrzymy już na jutrzejszych zawodach czego sobie, Jemu i Wam życzę


    Frode Andresen vs Lars Berger @ 1.60 7/10

    Do góry
    #755305 - 29/11/2006 18:48 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Rivaldinho Offline
    +

    Meldunek: 29/04/2004
    Postów: 19495
    Skąd: 比得哥ߠ...
    Ciekawostka


    Nordicbet:
    1.70 Raphael Poiree - Michael Greis 2.02

    Expekt:
    2.15 Raphael Poiree - Michael Greis 1.65



    Do góry
    #755306 - 29/11/2006 19:29 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    czuczu1910 Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 15/12/2005
    Postów: 3734
    Tomasz Sikora - Julien Robert 1 1,75 4/10

    Tomek w zawodach przedsezonowych radzil sobie dobrze w biegu a w tym biegu jest to prawie najwazniejsze4 a mierzy sie z francuzem mtory potrafi dobrze strzelic ale mysle ze okolo 2-3 pudel jest tomek w stanie odrobic

    Christoph Sumann - Alexander Wolf 2 1,55 8/10

    Typek promocja bo wolf to o 2 klasy lepszy biathlonista choc to poczatek sezonu i moge sie mylic ale nie sadze Mysle ze wolf to bedzie zawodnik ktory bedzie dobrze spisywal sie do mistrzostw swiata a pozniej zaczna dobrze radzic sobie gross fischer i greis choc greis bedzie celowal w PS po wyczynach na olimpiadzie


    Alexander Os - Ricco Gross 1 2,25 3/10

    Mlody norweg zeby przekonac treneiro musi wystartowac dobrze a po grossie ktory poczatek poprzedniego sezonu tez mial lichy nie spodziewam sie rewelacji jak strzeleckich tak i biegowych a wiec typ bardziej na czuja i przeciwko grossowi niz na ossa


    p.s RIVA graty za SURE BETA

    Do góry
    #755307 - 30/11/2006 08:58 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    @@&&&@@ Offline
    member

    Meldunek: 13/08/2006
    Postów: 181
    Wyglada na to,ze walka o zwyciestwo w ogolnej klasyfikacji pomiedzy Pioree a Bjoerndalenem w tym roku bedzie bardziej wyrownana niz to mialo miejsce w roku ubieglym przynajmniej tak zapowiada Poiree a jak bedzie to zobaczymy . W kazdym razie poczatek powinien byc jednak pod dyktando norwega ktory biegowo niszczy pozostalych.No ale rozpoczynaja od biegu indywidualnego wiec wypada luknac co nam proponuja buki.

    Najciekawsza oferte przedstawil oczywiscie niezawodny Expekt
    co juz wczesniej zauwazyl rivaldinho(para Greis-Pioree).Ale oprocz tej pary warto moim zdaniem zagrac pojedynek szweda Ferrego z Bergerem kurs co prawda tylko 1.55 ale biorac pod uwage,ze Ferry biega niewiele gorzej od Bergera a znacznie lepiej strzela do tego startuje u siebie ,inny buk Sportingbet zestwil Ferrego w parze z wybornym strzelcem Rozhkovem wyceniajac ich szanse na rowni.Kolejna para to pojedynek francuza kolejnego dobrego strzelaca Cannarda z Nilssonem.Francuz ktory nie zawodzi mnie juz od kilku lat w biegach indywidualnych jest to zawodnik raczej przecietny ale z uwagi na swoja skutecznosc na strzelnicy w tak specyficznym biegu jego szanse znacznie rosna,jesli chodzi o szweda to jego jedynym atutem jest chyba tylko to,ze startuje u siebie .I ostatnia propozycja to oczywiscie niezawodny dziadek Ricco Gross w parze z Osem z czałym szacunkiem dla norwega ale jeszcze musi troche poczekac żeby uzyskac taka skutecznosc na strzelnicy jak Ricco ktory wiadomo,ze obecnie juz tylko czlapie na trasie no ale tu sie gra na strzelcow.

    Na koniec pragne zwrocic uwage na jedna pare ze Sportingbetu a mianowicie w mojej opinii zestawienie Tchepikova w jednej parze z Tchoudovem i to wyceniajc ich szanse na rowni daje znakomita okazje do zarobienia na tej parze.No bo przeciez Tchepikov to specjalista od biegu idnywidualnego w ktorym w ktory prawie sie nie myli na strzelnicy a jego rywal ogolnie strzela slabo co prawda akurat w tych 4 biegach indywidualnych w ubiegly roku w ktorych startowal jego wyniki strzeleckie o dziwo zdecydowanie odbiegaly od sredniej ale i tak byly slabsze od wynikow Tchepikova.I jest to jedyna para z tego buka ktora zasluguje na uwage.

    Tak to wyglada na papierze a jak bedzie zobaczymy Panie pokazaly wczoraj,ze tak naprawde sezon nie zaczal sie jeszcze dla wszytkich.

    Do góry
    #755308 - 30/11/2006 09:04 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Adam_HKS Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 28/11/2006
    Postów: 4649
    Skąd: *-* Nowa - Huta *-*
    a co myslicie o

    Greis M. - Defrasne V. 1
    Poiree R. - Roesch M. 1
    Gross R. - Bergman C.J. 1
    Sikora T. - Eckhoff S. 1
    Sikora T. - Svendsen E.H. 1

    mozecie mniej wiecej powiedziec co z tego jest najpewniejsze ?

    Do góry
    #755309 - 30/11/2006 09:20 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    raf Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 18/06/2001
    Postów: 1828
    Skąd: Warszawa
    Ferreol Cannard - Mattias Nilsson Jr
    Podobnie jak dla jednego z kolegow wyzej Ferreol "żółw" Cannard to jeden z moich ulubiencow, ktory rzadko zawodzi Z lezka w oku wspomina sie jego wspaniale biegowe wystepy czy to w sztafetach (ktore perfekcyjnie zawalal), czy w sprintach gdzie potrafil z czystym kontem czy 1 bledem byc w 3 czy 4 dziesiatce. Ale do rzeczy: wczorajsze zawody pokazaly, ze raczej nalezy probowac wyzszych kursow, tutaj szanse oceniam 55-45 dla Szweda, gram oczywiscie lightowo, ale uwazam, ze lepiej tak niz jakies wynalazki za 1.50 gdzie wlasciwie nic jeszcze nie wiadomo. Szwed u siebie (ale to srednio istotne), moim zdaniem zapas ok. 3 pudel. Licze, ze Cannard z kolejnymi sezonami bedzie jeszcze wolniejszy, a i raczka zadrzy czesciej niz zwykle. Zeszly sezon to dwa biegi indywidualne (mowie o PS), w jednym gora wyraznie Szwed, w drugim wygral Francuz, z tym ze majac 4 pudla mniej wyprzedzil Szweda o nieco ponad minute.
    Nilsson @2.15 Expekt

    Do góry
    #755310 - 30/11/2006 09:25 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    14honor88 Offline
    veteran

    Meldunek: 30/03/2006
    Postów: 1234
    Skąd: ....::::ACAB::::....
    Sven Fischer - Roman Dostal 1 @ 1.45 exp

    Fischer jest 4krotnym złotym medalista olimpijskim. W tamtym roku w klasyfikacji generalniej zajał 3 miejsce w Pucharze Świata odnosząc 3 zwycięstwa. 35 letni Niemiec w wywiadzie zapowiadział walkę w pierwszym wyścigu MŚ.

    Co o tym sądzicie bo nikt niezwrócił uwagi na ta pare

    Do góry
    #755311 - 30/11/2006 09:33 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Boubson Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 07/04/2006
    Postów: 22227
    Skąd: Warszawa
    Alecander Wolf - Frode Andresen - moze i Frode poprawil forme strzelecka ale licze ze u niego poprawa to beda jakies 4-5 pudel... Wolf tydzien temu wygrana w Munio, tylko 1 pudlo na 20 strzalow, wiec licze ze i dzisiaj nie bedzie zle... kurs 1.6 biore i dziekuje... rach ciach ciach ciach!

    Do góry
    #755312 - 30/11/2006 09:48 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Inzaghi78 Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 21/02/2004
    Postów: 11876
    Skąd: Łódź
    Witam wszystkich milosnikow tej pieknej i emocjonujacej dyscypliny:)
    Mam nadzieje ze w tym roku bede mial troche wiecej czasu zeby udzielac sie na forum i dzieki temu w znaczacym stopniu pomoc ogrywac bukmacherow:)
    W tamtym sezonie skupilem sie jedynie na konkursie ktory przyznam do konca trzymal w napieciu i zakonczyl sie przynajmniej dla mnie wspanialym wynikiem choc tak niewiele braklo do calkowitego triumfu
    Z gory przepraszam za wszystkie nieodpisane maile ale tak jak napisalem w ubieglym sezonie skupilem sie tylko na konkursie
    Pozdrawiam

    Do góry
    #755313 - 30/11/2006 10:21 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    trollveggen Offline
    member

    Meldunek: 25/11/2006
    Postów: 184
    Skąd: Łódź
    Dzisiaj wczorajszym wzorem bardzo ostrożnie bo dzisiejsze zawody mogą także obfitować w niespodzianki chociaż myślę, że nie aż tak duże jak wczoraj. Stawka u panów jest zdecydowanie bardziej wyrównana i zwycięstwa zawodnika z nikąd się nie spodziewam. Dzisiejsze pary:

    Raphael Poiree-Michael Greis 2 1.85

    Pojedynek już powoli odchodzącej gwiazdy w rewelacją ostatnich dwóch sezonów. Poiree coraz słabiej biega co z sezonu na sezon jest coraz bardziej widoczne. Odwrotnie Greis, który poza Bjoerdalenem chyba nie ma kogo się bać w biegu i może walczyć spokojnie z pozostałymi Norwegami. W tej parze czuję, że Greis może spokojnie w biegui odrobić przynajmniej jedno pudło. Jeżeli chodzi o strzelania to napewno Franuz bardziej doświadczony, ale i Greis wykazał się na Olimpiadzie dużą odpornością psychiczną. Ciężko mi powiedzieć, który będzie lepiej strzelał ale nie widzę tu zdecydowanego faworyta, natomiast przewaga w biegu zdecydowanie po stronie Niemca.

    Halvard Hanevold-Sergei Tchepikov 2 2.00

    Tutaj liczę na dobrą dyspozycję strzelecką doświadczonego Rosjanina. Bieg raczej nie jest jego domeną i z pewnością przegra z wieloma zawodnikami także jego szans upatruje w dobrym strzelaniu. W biegu co najmniej jedna minuta na korzyść Hanevolda ale nie sądze aby był w stanie aż 2 minuty nadrobić nad Tchepikovem. Hanevold z bardzo dalekim numerem startowym. Wczoraj okazało się to przewagą ciekawe jak to będzie dzisiaj. Liczę, że Hanevold nie zaprezentuje się dobrze na strzelnicy, co jest podstawą do sukcesu w tej parze. Pozdrawiam

    Do góry
    #755314 - 30/11/2006 10:29 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    dedgrek Offline
    addict

    Meldunek: 12/03/2005
    Postów: 593
    Skąd: Szczecin
    Witam wszystkich, nie jestem super znawcą biathlonu, ale od roku śledzę tą dyscyplinę, bo niekiedy można ukłuc buków na wystawianych kursach. Pierwsze zawody będą ciężkie do wytypowania, prztykłedem są wczorajsze zawody kobiet. Ja znalazłem takie pary w Profie:

    Bjoerndalen-Hannevold 1 1.24
    Bjoerndalen od 2004 roku bywał w pierwszej 6 zawsze w zawodach indywidualncy, 2 tygodnie temu brał udział w zawodach biegów narciarskich, które wygrał ze sporą przewagą nad typowymi zawodnikami tej konkurencji, strzelanie niezłe, w sezonie 05/06 w biegach indywidualnych 92%. Hanevold strzelanie na podobnym poziomie ale bieg o wiele gorszy.

    Greis-Vuillermoz 1 1.24

    Jeden z faworytów do miejsca na podjum, praktycznie nie wypada z pierwszej dziesiątki w ostatnich 10 zawodach indywidualnych, Villermoz zazwyczaj poza 30 miejscem. Strzelnica na korzyść Greisa.

    Defrasne-Hakkinen 1 1.35
    Defrasne-Dostal 1 1.39
    Tu mam problem z wyborem, ale skłaniam sie do pierwszej pary, Hakkinen wielokrotnie kończył zawody indywidualne na odległych miejscach, Defrasne niezły biegowo, ale strzelnica 77% w b.ind. w sezonie 05/06. Hakkinen 86% a Dostal 81%, do tego Dostal starszy o 7 lat od obu ww.Pomóżcie wybrać????

    Poiree-Rosch 1 1.59
    Poiree-Eckhoff 1 1.44
    Tu podobnie. Początkowo wybrałem Poiree z Eckoffem, ale różnica kursów u innych buków na pare Poiree-Roesch mniejsza 0 14 punktów, daje mi do myślenia czy tego nie zagrać. Strzelnica w b. ind. wyglada tak Poiree 90%, Roesch 83% a Eckhoff 87%.

    Co do Fischera z Kruglovem i Bergmanem uważam że no bet.

    Do góry
    #755315 - 30/11/2006 11:22 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    NiUNiU Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 04/11/2003
    Postów: 22791
    Skąd: Zaragosa /Rzeszów
    Unibet zaoferowal dosc ciekawe pary z dobryi kursami . ktorzy siedza dosc gleboko w biathlonie a zarazem w przygotowaniach do sezonu napewno wiedza wiecej i napewno widza tutaj dosc dobre pary a jest z czego wybierac


    oto pary z Unibetu

    Vitek, Z - Nilsson, M 1.7 - 2.0

    Svendsen, E - Tchepikov, S 2.15 - 1.65

    Sumann, C - Berger, L 1.6 - 2.2

    Sikora, T - Hanevold, H 2.10 - 1.65

    Rösch, M - Tchoudov, M 1.9 - 1.8

    Poiree, Raphael - Fischer, S 1.7 - 2.0

    Kruglov, N - Andresen, F 1.45 - 2,50

    Gross, R - Rozhkov, S 1.65 - 2.10

    Eckhoff, S - Novikov, S 1.3 - 3.20

    Defrasne, V - Wolf, A 1.85 - 1.80

    Bricis, I - Moravec, O 1.6 - 2.2

    Bjoerndalen, O-E - Greis, M 1.48 - 2.45

    Birnbacher, A - Os, A. 1.55 - 2.30

    Bergmann, C-J - Tcherezov, I 2.10 - 1.65

    Moim zdaniem warte gry sa pary

    Eckhoffa z Novikovem , Birnbachera z Osem, oraz .Olka Bjoerndalena, z Greisem





    Ferry, B - Vuillermoz, R-L 1.75 - 1.9

    Do góry
    #755316 - 30/11/2006 11:27 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Inzaghi78 Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 21/02/2004
    Postów: 11876
    Skąd: Łódź
    Na poczatek ostroznie gdyz to poczatek sezonu i forma wiele zawodnikow jest wielka niewiadoma

    Christoph Sumann - Alexander Wolf typ2 Expekt1,55 stawka:2j

    Sam nie wiem czy ten typ jest na Wolfa czy bardziej przeciwko Sumannowi, bo dla mnie forma austryjaka nigdy nie byla ustabilizowana a to co on potrafi wyczyniac na strzelnicy to niesamowite, natomiast Wolf mysle ze moze byc to jedna z czolowych postaci niemieckiego biatlonu w tym sezonie.Gdyby nie poczatek sezonu stawka bylaby o wiele wyzsza

    Do góry
    #755317 - 30/11/2006 11:31 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Ojro Offline
    Na pełnejjj kurrr...

    Meldunek: 02/04/2004
    Postów: 29861
    Sezon biathlonowy uwazam za otwarty
    Pierwsze starty w szewdzkim Ostersund sa dla mnie NO BET. Dlaczego ? Odpowiedz znajdziecie we wczorajszych wynikach kobiet.

    No moze jakbym mial jakies srodki to bym na pewno zagral to:

    Ole Einar Bjoerndalen to win 20 km race @ 2,25 Bet-at-home 6/10
    Ole jak zawsze w roli faworyta i po kursach powyzej 2,0 to jest jakis must bet. W trakcie sezonu watpie aby taki kurs pojawil sie. Jestem jednak ciekaw jak tam u niego z forma strzelcka, bo o biegi to jestem spokojny [mozna bylo go zobaczyc w biegach narciarskich w Kuusamo/FIN]. Jesli beda 2/3 pudla na 20 to powinno byc dobrze. Co do innych faworytow...trudno powiedziec w koncu to poczatek sezonu.
    A Sikora ? Na poczatku powinno byc dobrze, potem troche obnizka formy by zaatakowac na koniec i na MŚ !

    Powodzenia

    Do góry
    #755318 - 30/11/2006 12:06 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    retoox Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 23/07/2003
    Postów: 2034
    Skąd: Nisko
    R. Gross - T. Sikora 2.30
    R. Poiree - S. Fischer 1.60
    AKO 3.68 2.5/10 BAW

    Kurs na Grossa jest moim zdaniem przeszacowany. W ostatnich trzech startach zeszłego sezonu na tym dystansie dwa razy góra był Niemiec. Dodatkowo do zagranie tego typu zacheca mnie to iz Sikora rozpoczał przygotowania do tego sezonu niz zwykle i zapoawiada, ze w tym sezonie szykuje sie głownie na Anterselve.
    Druga para bardziej na "czuja". Wczoraj Niemki pokazały, ze do optymalnej formy im troche brakuje wiec i moze bedzie podobnie w meskiej reprezentacji, poza tym licze na powrót Poiree do bardzo wysokiej formy. Małzonka w koncu zakonczyła starty a podobno nastepny Poirrecik w drodze wiec ma dodatkowa motywacje zeby gromadzic pieniazki

    Do góry
    #755319 - 30/11/2006 13:54 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    dedgrek Offline
    addict

    Meldunek: 12/03/2005
    Postów: 593
    Skąd: Szczecin
    Quote:

    Witam wszystkich, nie jestem super znawcą biathlonu, ale od roku śledzę tą dyscyplinę, bo niekiedy można ukłuc buków na wystawianych kursach. Pierwsze zawody będą ciężkie do wytypowania, prztykłedem są wczorajsze zawody kobiet. Ja znalazłem takie pary w Profie:

    Bjoerndalen-Hannevold 1 1.24
    Bjoerndalen od 2004 roku bywał w pierwszej 6 zawsze w zawodach indywidualncy, 2 tygodnie temu brał udział w zawodach biegów narciarskich, które wygrał ze sporą przewagą nad typowymi zawodnikami tej konkurencji, strzelanie niezłe, w sezonie 05/06 w biegach indywidualnych 92%. Hanevold strzelanie na podobnym poziomie ale bieg o wiele gorszy.

    Greis-Vuillermoz 1 1.24

    Jeden z faworytów do miejsca na podjum, praktycznie nie wypada z pierwszej dziesiątki w ostatnich 10 zawodach indywidualnych, Villermoz zazwyczaj poza 30 miejscem. Strzelnica na korzyść Greisa.

    Defrasne-Hakkinen 1 1.35
    Defrasne-Dostal 1 1.39
    Tu mam problem z wyborem, ale skłaniam sie do pierwszej pary, Hakkinen wielokrotnie kończył zawody indywidualne na odległych miejscach, Defrasne niezły biegowo, ale strzelnica 77% w b.ind. w sezonie 05/06. Hakkinen 86% a Dostal 81%, do tego Dostal starszy o 7 lat od obu ww.Pomóżcie wybrać????

    Poiree-Rosch 1 1.59
    Poiree-Eckhoff 1 1.44
    Tu podobnie. Początkowo wybrałem Poiree z Eckoffem, ale różnica kursów u innych buków na pare Poiree-Roesch mniejsza 0 14 punktów, daje mi do myślenia czy tego nie zagrać. Strzelnica w b. ind. wyglada tak Poiree 90%, Roesch 83% a Eckhoff 87%.

    Co do Fischera z Kruglovem i Bergmanem uważam że no bet.




    Rozbiłem to na 2 kupony, i wszystko juz na tę chwilę weszło!!! pomszczony kobiecy biathlon!!!!oby więcej takich dzionków

    Do góry
    #755320 - 30/11/2006 14:21 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Inzaghi78 Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 21/02/2004
    Postów: 11876
    Skąd: Łódź
    Quote:

    Na poczatek ostroznie gdyz to poczatek sezonu i forma wiele zawodnikow jest wielka niewiadoma

    Christoph Sumann - Alexander Wolf typ2 Expekt1,55 stawka:2j

    Wyszło: +1,1j

    Do góry
    #755321 - 30/11/2006 14:28 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    @@&&&@@ Offline
    member

    Meldunek: 13/08/2006
    Postów: 181
    Quote:

    Najciekawsza oferte przedstawil oczywiscie niezawodny Expekt
    Warto moim zdaniem zagrac pojedynek szweda Ferrego z Bergerem kurs co prawda tylko 1.55 ale biorac pod uwage,ze Ferry biega niewiele gorzej od Bergera a znacznie lepiej strzela do tego startuje u siebie ,inny buk Sportingbet zestwil Ferrego w parze z wybornym strzelcem Rozhkovem wyceniajac ich szanse na rowni.Kolejna para to pojedynek francuza kolejnego dobrego strzelaca Cannarda z Nilssonem.Francuz ktory nie zawodzi mnie juz od kilku lat w biegach indywidualnych jest to zawodnik raczej przecietny ale z uwagi na swoja skutecznosc na strzelnicy w tak specyficznym biegu jego szanse znacznie rosna,jesli chodzi o szweda to jego jedynym atutem jest chyba tylko to,ze startuje u siebie .I ostatnia propozycja to oczywiscie niezawodny dziadek Ricco Gross w parze z Osem z czałym szacunkiem dla norwega ale jeszcze musi troche poczekac żeby uzyskac taka skutecznosc na strzelnicy jak Ricco ktory wiadomo,ze obecnie juz tylko czlapie na trasie no ale tu sie gra na strzelcow.






    Panowie nie zawiedli kuponik siadł najpewniejszy oczywiście Cannard wszystko w tarczy
    Gdzie ten Nilsson raf?buahahaa

    Do góry
    #755322 - 30/11/2006 14:48 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    trollveggen Offline
    member

    Meldunek: 25/11/2006
    Postów: 184
    Skąd: Łódź
    Raphael Poiree-Michael Greis 7 vs. 3

    Halvard Hanevold-Sergei Tchepikov 5 vs. 48

    Dzień nie najlepszy a to przez fatalną formę Tchepikova. Liczyłem, że właśnie w strzelaniu Rosjanin będzie lepszy od Norwega a okazało się odwrotnie. Ale nie ma co rozpaczać bo nawet jakby Tchepikov strzelał na zero to i tak by przegrał z dobrze dzisiaj dysponowanym Hanevoldem. Latka lecą i Tchepikov już niestety coraz gorzej biega. Będę z pewnością grał przeciwko niemu w sprincie jeżeli pojawi się w jakiejś niby wyrównanej parze, bo przy pętlach zamiast minut każdy zawodnik ma szanse nad nim odrobić te straty. Co do Greisa z Poiree to pojedynek bardzo wyrównany. Pisałem, że Niemiec może w biegu odrobić minutę a tu się okazało że Poiree był jednym z szybciej biegnących zawodników i tylko dwa niecelne strzały przesuneły go na 7 pozycję. Obydwaj będą należeli do faworytów pozostałych konkurencji w Ostersund. Pozdrawiam

    Do góry
    #755323 - 30/11/2006 14:51 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Boubson Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 07/04/2006
    Postów: 22227
    Skąd: Warszawa
    Quote:

    Quote:

    Najciekawsza oferte przedstawil oczywiscie niezawodny Expekt
    Warto moim zdaniem zagrac pojedynek szweda Ferrego z Bergerem kurs co prawda tylko 1.55 ale biorac pod uwage,ze Ferry biega niewiele gorzej od Bergera a znacznie lepiej strzela do tego startuje u siebie ,inny buk Sportingbet zestwil Ferrego w parze z wybornym strzelcem Rozhkovem wyceniajac ich szanse na rowni.Kolejna para to pojedynek francuza kolejnego dobrego strzelaca Cannarda z Nilssonem.Francuz ktory nie zawodzi mnie juz od kilku lat w biegach indywidualnych jest to zawodnik raczej przecietny ale z uwagi na swoja skutecznosc na strzelnicy w tak specyficznym biegu jego szanse znacznie rosna,jesli chodzi o szweda to jego jedynym atutem jest chyba tylko to,ze startuje u siebie .I ostatnia propozycja to oczywiscie niezawodny dziadek Ricco Gross w parze z Osem z czałym szacunkiem dla norwega ale jeszcze musi troche poczekac żeby uzyskac taka skutecznosc na strzelnicy jak Ricco ktory wiadomo,ze obecnie juz tylko czlapie na trasie no ale tu sie gra na strzelcow.






    Panowie nie zawiedli kuponik siadł najpewniejszy oczywiście Cannard wszystko w tarczy
    Gdzie ten Nilsson raf?buahahaa




    co za typ... Ty chyba jestes jakis zyciowo niespelniony ... czlowieku czepiasz sie innych o typy co im nie wpadly... teraz nie wpadly ale ja sam osobiscie jestem gotow z Toba isc na pojedynek po 1 typie przez nastepnych 10 zawodów ... i to nie dlatego ze sam czuje sie ekspertem lecz po prostu pragne, jak wiekszosc nas, uciszyc Twoje wielkie ego...

    a poza tym ... jezeli juz sam siebie cytujesz to wydaje mi sie ze w tym samym poscie byla swietna para do zarobku - Tchepikov - Tchoudov ... pragne zauwazyc ze Twoj faworyt skonczyl 48 podczas gdy Maxim 14... czemu tego nie zacytowales

    Do góry
    #755324 - 30/11/2006 16:11 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    raf Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 18/06/2001
    Postów: 1828
    Skąd: Warszawa
    Nilsson...coz, dzis zafundowal sobie i mi ostre strzelanie po okolicznych lasach , do tego spacerowal i wyszlo jak wyszlo. Taki sport, takie zawody, nie lamie sie, bo w innych parach, ktore rozwazalem rowniez ciezko. W sumie to na dzien dobry czekalo nas trudne zadanie, jeden chyba z trudniejszych do typowania biegow i to na poczatku sezonu, gdzie malo jeszcze wiemy. Ale juz jutro kolejne zawody i bedzie lepiej. Tobie kolego z malpami w nicku (tak ktos napisal w jakims temacie ) gratuluje dobrych typow, jak rowniez fajnego podsumowania
    Pozdrawiam i do jutra.

    Do góry
    #755325 - 30/11/2006 16:50 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    @@&&&@@ Offline
    member

    Meldunek: 13/08/2006
    Postów: 181
    Quote:



    co za typ... Ty chyba jestes jakis zyciowo niespelniony ... czlowieku czepiasz sie innych o typy co im nie wpadly... teraz nie wpadly ale ja sam osobiscie jestem gotow z Toba isc na pojedynek po 1 typie przez nastepnych 10 zawodów ... i to nie dlatego ze sam czuje sie ekspertem lecz po prostu pragne, jak wiekszosc nas, uciszyc Twoje wielkie ego...





    Jeśli ktoś tu jest niespełniony to tylko ty skoro najnormalniejsza polemike traktujesz jako czepianie się . Pojedynkował sie z toba nie bede bo jestes za cienki w uszach zebym tracil na ciebie swoj cenny czas od tego jest konkurs ktory zweryfikuje kto jest lepszy na koniec sezonu

    pozd

    Do góry
    #755326 - 30/11/2006 17:33 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Boubson Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 07/04/2006
    Postów: 22227
    Skąd: Warszawa
    Quote:

    Quote:



    co za typ... Ty chyba jestes jakis zyciowo niespelniony ... czlowieku czepiasz sie innych o typy co im nie wpadly... teraz nie wpadly ale ja sam osobiscie jestem gotow z Toba isc na pojedynek po 1 typie przez nastepnych 10 zawodów ... i to nie dlatego ze sam czuje sie ekspertem lecz po prostu pragne, jak wiekszosc nas, uciszyc Twoje wielkie ego...





    Jeśli ktoś tu jest niespełniony to tylko ty skoro najnormalniejsza polemike traktujesz jako czepianie się . Pojedynkował sie z toba nie bede bo jestes za cienki w uszach zebym tracil na ciebie swoj cenny czas od tego jest konkurs ktory zweryfikuje kto jest lepszy na koniec sezonu

    pozd




    gdzie ten Tchepikov @@@###@@@ ? buahahaha

    mam nadzieje ze pytanie takze potraktujesz jako polemike...

    Do góry
    #755327 - 30/11/2006 22:36 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    trollveggen Offline
    member

    Meldunek: 25/11/2006
    Postów: 184
    Skąd: Łódź
    Andrea Henkel-Sabrina Buchholz 1 1.65

    No cóż Henkel pod nieobecność kilku czołowych zawodniczek i słabszej formie tych co występują w tych zawodach wyrasta na zawodniczkę pierwszej linii. Można powiedzieć że jako jedyna zawodniczka z tych lepszych nie zawiodła w biegu indywidualnym. Buchholz jak Buchholz dobrze strzela przyzwoicie biega, ale jeszcze chyba nieco zasłaba na Henkel. Jedynie bezbłędne strzelanie daje jej jakolwiek szanse. Przy obecnej formie biegowej Andrei myślę, że jest w stanie odrobić nawet 2 pudła. Kryzys w biegu Henkel przyszedł na ostatnich kilometrach jednak dystans w sprincie o połowę krótszy także powinna sobie kondycyjnie poradzić.

    Ann Carin Olofsson-Kati Wilhelm 1 1.65

    Olofsson odrobiła w biegu ponad dwie minuty to jest przepaść wynikająca z nieprzygotowania Niemki do sezonu. Podobnie 1-2 błędy więcej w strzelaniu mogą zostać nadrobione na trasie. Wilhelm w strzelaniu też nie najlepiej a Olofsson może się skoncentrować i myślę że granicy 3 błędów w 2 strzelaniach nie powinna przekroczyć.


    Sandrine Bailly-Linda Grubben 2 1.90

    Grubcia pozytywnie mnie zaskoczyła szczególnie jeżeli chodzi o bieg. Trochę się podpaliła w ostatnim strzelaniu i 3 błędy zepchneły ją na dalszą pozycję. Może strzelanie w stojącej jej nie leży ale tu tylko jedna taka próba, a Francuzka z resztą też nie błyszczała w strzelaniu w pozycji stojącej. Ten typ trochę lżej zagrany bo Bailly może zaprezentować się troszkę lepiej choć bieg też pozostawia wiele do życzenia jak na chwilę obecną.

    Do góry
    #755328 - 01/12/2006 06:46 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    szachus Offline
    veteran

    Meldunek: 13/01/2003
    Postów: 1219
    Skąd: Tychy
    Quote:

    Quote:

    Quote:



    co za typ... Ty chyba jestes jakis zyciowo niespelniony ... czlowieku czepiasz sie innych o typy co im nie wpadly... teraz nie wpadly ale ja sam osobiscie jestem gotow z Toba isc na pojedynek po 1 typie przez nastepnych 10 zawodów ... i to nie dlatego ze sam czuje sie ekspertem lecz po prostu pragne, jak wiekszosc nas, uciszyc Twoje wielkie ego...





    Jeśli ktoś tu jest niespełniony to tylko ty skoro najnormalniejsza polemike traktujesz jako czepianie się . Pojedynkował sie z toba nie bede bo jestes za cienki w uszach zebym tracil na ciebie swoj cenny czas od tego jest konkurs ktory zweryfikuje kto jest lepszy na koniec sezonu

    pozd




    gdzie ten Tchepikov @@@###@@@ ? buahahaha

    mam nadzieje ze pytanie takze potraktujesz jako polemike...





    Porypani jestescie. Idzcie na pojedynek na szabelki, a nie zasmiecacie bardzo ciekawy i dobrze prowadzony temat. A gdzie jest moderator? Jak nie trzeba kasuje polowe tematu a teraz cisza?

    Do góry
    #755329 - 01/12/2006 07:52 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    czuczu1910 Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 15/12/2005
    Postów: 3734
    Tomo wez usun zbedne posty tak na poczatek ale przejdzmy do sedna

    Katrin Apel - Martina Glagow 1 1,7 8/10

    Widac juz pewna taktyke w druzynie niemieckiej Kilka zawodniczek bedzie startowalo dobrze i solidnie w pierwszych zawodach ps czyli do anterselwy a na mistrzostwach wyskocza inne w tym wlasnie gronie jest glagow ktory fastalnie strzelala i fatalnie biegla w srode a apelmoze nie strzelala rewelacyjnie ale o minute wypzrzedzila kolezanke z ekipy i mysle ze w tym biegu moze odrobic 1 pudlo spokojnie a nie spodziewam sie dobrego strzelania martiny

    Hitzer-Gros 1 1,8 5/10
    Katrin zajela tak slabe miejsce w biegu indywidualnym bo popsula ostatnie strzelanie i wyszlo u niej brak doswiadczenia ale uwazam ze poprawi sie w biegu spronterskim a gros widac ze jej forma strzelecka jest marna troszke lepiej w biegu ale w sproncie na nie wiele moze to sie zdac a wiec niemka gora jedno pudlo a gros mysle ze ze 3 pudelka wlanie

    Do góry
    #755330 - 01/12/2006 08:06 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    czuczu1910 Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 15/12/2005
    Postów: 3734
    Olofsson-Brankovic 1 1,45 10/10 pierwszy mega typ
    Panowie roznica klasy po dosc solidnym kuirsie nic tylko brac i sie cieszyc jak wchodzi tutaj roznica musialabybyc okolo 3 pudel brankovic slabo strzela slabo biega ogolnie koklusz a oloffson jesli chce wygrywac to tylko w sprointach choc moze jeszcze nie w tej czescie sezonu ale .dla porownania w profie kurs na olofsson 1,15 nic tylko brac

    Do góry
    #755331 - 01/12/2006 08:17 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    HAGIi Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 26/06/2003
    Postów: 25529
    Skąd: Bydgoszcz
    kolego jak mozesz prosze o podanie buka

    Do góry
    #755332 - 01/12/2006 09:14 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    wasp Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 05/07/2005
    Postów: 2428
    Skąd: krakow
    Quote:

    kolego jak mozesz prosze o podanie buka




    Witam.

    HAGIi taki kurs jest w Unibecie.Mnie podoba sie zaklad w toto:

    T.Berger - M.Gwizdon 1 1,45

    Berger pobiegla moze troszke slabiej od Magdaleny, ale zanotowala 2 pudla podczas gdy Gwizdon 4.Z czasow wynika ze Norwezka moze popelnic 3 pudla , a i tak jest w stanie wygrac.Pozdrawiam.

    Do góry
    #755333 - 01/12/2006 09:30 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    wasp Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 05/07/2005
    Postów: 2428
    Skąd: krakow
    Ale plama , pomylilem sie , myslalem ze obowiazuja wyniki z poprzedniego startu, a dzisiaj jest sprint.Przepraszam za zamieszanie.Prosze o usuniecie tego i poprzedniego posta.

    Do góry
    #755334 - 01/12/2006 09:36 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Boubson Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 07/04/2006
    Postów: 22227
    Skąd: Warszawa
    Tomo usuń te moje posty z dnia wczorajszego, przepraszam poniosło mnie, ale tacy ludzie na nerwy mi dzialaja... jeszcze raz przepraszam i obiecuje nie zasmiecac juz tematu...

    Kati Wilhelm - Linda Grubben - w srode Linda pobiegla rewelacyjnie biegowo przegrala tylko z Olofsson, miala jedno pudlo wiecej od Kati a i tak wyprzedzila ją o 28 sekund... czyli praktycznie na 20 km nadrobila 88 sekund... dzis sprint na 7,5 km licze ze na takim dystansie odrobi spokojnie 30 sekund czyli jedna karna runde... Norwezka nie ma problemow w strzelaniu w pozycji lezacej (10/10) pozostaje tylko zacisnac kciuki w czasie stojki i bedzie dobrze... a kurs 1.9 w toto bardzo mi sie podoba

    Do góry
    #755335 - 01/12/2006 09:38 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    @@&&&@@ Offline
    member

    Meldunek: 13/08/2006
    Postów: 181
    Quote:


    Witam.


    T.Berger - M.Gwizdon 1 1,45

    Berger pobiegla moze troszke slabiej od Magdaleny, ale zanotowala 2 pudla podczas gdy Gwizdon 4.Z czasow wynika ze Norwezka moze popelnic 3 pudla , a i tak jest w stanie wygrac.Pozdrawiam.




    Z jakich czasow?Mozesz doprecyzowac.Bo jesli chodzi ci o bieg indywidualny w ktorym Berger pobiegla o 17 sekund wolniej mierzac sam czas biegu to mnie sie wydaje ze jesli dzis zrobi 3 pudla to napewno z Magda nie wygra.Zreszta za 1.45 to jesli grac to raczej na Magde chodz ten pojedynek zdecydowanie no bet.

    Pozd

    Do góry
    #755336 - 01/12/2006 09:45 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Boubson Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 07/04/2006
    Postów: 22227
    Skąd: Warszawa
    Magdalena Neuner - Martina Glagow - obie po 6 pudel w srode a jednak Madzia szybsza o 143 sekundy... jezeli na 20 km jest w stanie tyle nadrobic to dzis w sprincie bedzie to okolo 40-50 sekund wiec przy dobrych wiatrach moze nadrobic nawet 2 kane rundy...

    Linda Grubben - Michela Ponza - dosc powiedziec ze Linda majac 4 pudla wiecej w srode przegrala z Ponzą o 19 sekund... to jest jak porownanie Bjoerndalena z Pływaczykiem jezeli tylko nie bedzie jakiejs strasznej kaszany na strzelnicy bedzie dobrze...

    Anna Carin Olofsson - Kati Wilhelm - szwedka zdecydowanie szybsza, poza tym biegnie u siebie i licze ze w sprincie bedzie wysoko, niemka bez formy zarowno strzeleckiej jak i biegowej

    Do góry
    #755337 - 01/12/2006 10:01 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    g_i_t_s Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 05/08/2004
    Postów: 3495
    Skąd: NY
    BOUBSON trunso nie zgodzic sie z twoimi typami. Jedna uwaga panie w srode biegaly na 15km a nie na 20.

    Do góry
    #755338 - 01/12/2006 10:14 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Inzaghi78 Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 21/02/2004
    Postów: 11876
    Skąd: Łódź
    Dzis kolejny dzien zmagan biatlonowych

    Liv Kjersti Eikeland - Andrea Henkel typ2 expekt 1,3

    Kurs co prawda mizerny ale nie wyobrazam sobie zeby norwezka ktora nie jest specjalistka od sprintu dala rade utytulowanej Niemce. Stawka 8j


    Olofsson, A C - Brankovic, T typ1 unibet1,4

    Czy tutaj jest mozliwa niespodzianka?? Mysle ze nie, ale...
    No wlasnie pamietam bieg w Kontiolahti gdzie rewelacyjnie startujaca Szwedka wygrala sprint a mimo tego wyprzedzila Brankovic tylko o 9sek Mimo tego stawiam ostro na Szwedke
    Stawka 10j

    Do góry
    #755339 - 01/12/2006 10:27 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Rafik 25 Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 24/09/2005
    Postów: 13934
    Skąd: Klazienaveen
    Panowie co myślicie o typie

    Henkel - Gwizdoń
    Henkel - X. Liu


    Henkel 3 pudła ale dobrze pobiegła natomiast Liu jak zwykle dobre strzelanie tylko jedno pudło ale z biegiem katastrofa.
    Nasza polka przeważnie źle strzela tym razem miała 4 pudła w biegu tak sobie. Wydaje mi się,że Henkel nie powinna mieć problemów z pokonaniem tych zawodniczek. CO o tym sądzicie i kóre pewniejsze mi wydaje się,że z Gwizdoń.

    Do góry
    #755340 - 01/12/2006 10:31 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    ryf Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 05/10/2003
    Postów: 4113
    Skąd: Włocławek
    Malgina, I - Apel, K Najlepsza pozycja końcowa 1
    Olofsson, A C - Brankovic, T Najlepsza pozycja końcowa 1
    Glagow, M - Gwizdon, M Najlepsza pozycja końcowa 2

    Niemki nie są w formie najwyższej i bardzo prawdopodobne, żę Gwizdoń upora się z Glagow która słabo spisała się w swoim 1 występie, nie dość, że strzelanie nie poszło (w sprincie na pewno będzie lepiej) to bieg prawie na miarę tragicznego... Przy równej liczbie pudeł na strzelnicy w obecnej formie faworytką jest dla mnie Polka
    Olofsson do Brankovic w sprincie na bank 1 karną rundę odrobi, a bardzo możliwe że sprosta i dwóm rundom...
    Malgina rewelacja w pierwszym starcie, Apel tak jak Glagow tragedia więc czemu nie skorzystać...

    To z mojego PP i nie będę rozszerzał wypowiedzi, kursy od wczoraj znacznie pospadały...

    Do góry
    #755341 - 01/12/2006 10:37 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    ryf Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 05/10/2003
    Postów: 4113
    Skąd: Włocławek
    oczywiście typy z Unibet

    Do góry
    #755342 - 01/12/2006 10:42 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Ojro Offline
    Na pełnejjj kurrr...

    Meldunek: 02/04/2004
    Postów: 29861
    No witam panowie
    Na dzis takie tam, malo znaczace typersy:

    Zina KOcher - HOU Yuxia @ 2,20 Bet24 3/10
    Nie wiem dlaczego , ale mam takie dziwne przkonanie ze dzis pierwsze 3 zawodniczki biegu na 15 km 'spala sie'. A wystawienie Kocher z Hou jako faworytki to lekka przesada. Z tego co widze to Chinka nie startowala wczoraj, a reszta Azjatek spisala sie...dobrze. Kanadyjka zawsze byla w ogonie biatholonego swiata i przedwczoraj eksplodowala. Czy jest to mozliwe, aby udalo jej sie i dzis ? Ja watpie, tym bardziej ze Chinka jest dobrya biegaczka i jakby nawet miala jakies pudla to powinna w biegu nadrobic. Stawka niska po to tylko 7,5 km, a poza tym niewiadoma jest forma HOU.

    Liv Kjersti Eikeland - Andrea Henkel @ 1,3 Expekt 9/10
    Jak dla mnie to typ dnia sposrod biathlonu. Niezle sobie Expekt wymiysli, a kurs calkiem calkiem. Tak jak pisalem wyzej, watpie aby ta zawodniczka zablysnela dzisiaj, tym bardziej ze w pojedynku H2H ma Henkel. A Andrea zadziwila mnie swoja forma biegowa. Ja pamietam jak ona swietnie strzelala, ale za to biegala...powiedzmy sobie srednio/dobrze. A na 15 km Henkel miala 3 minuty kary, Norwezka 1, a mimo to Henkel przegrala tylko o 30 sek.

    Co do zwyciestwa to cos mi moje slabe kosci mowia ze bedzie to jedna z tych zawodniczek: Olofsson, Henkel, Grubben, albo znowu jakas niespodzianka [a na pewno nie Polka]

    Powodzenia typerzy

    Do góry
    #755343 - 01/12/2006 10:46 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    @@&&&@@ Offline
    member

    Meldunek: 13/08/2006
    Postów: 181
    Quote:

    No witam panowie
    Na dzis takie tam, malo znaczace typersy:

    Zina KOcher - HOU Yuxia @ 2,20 Bet24 3/10
    Z tego co widze to Chinka nie startowala wczoraj, a reszta Azjatek spisala sie...dobrze.





    Chinka startowała i miała nawet 12 pudeł jak dziś tak bedzie strzelac to życze powodzenia.

    pozd

    Do góry
    #755344 - 01/12/2006 10:50 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    LEWY Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 19/01/2005
    Postów: 3033
    Skąd: Bydgoszcz
    ja osobiscie zagralem cos takiego :

    Neuner v Henkel typ:1 2.1
    Bailly v Wilhelm typ:2 1,95
    Grubben v Olofsson typ:2 1,6

    Sportingbet

    Nie lubie stawiac babek ale coz,zobaczymy co z tego wyjdzie

    Do góry
    #755345 - 01/12/2006 10:52 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Boubson Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 07/04/2006
    Postów: 22227
    Skąd: Warszawa
    Quote:

    BOUBSON trunso nie zgodzic sie z twoimi typami. Jedna uwaga panie w srode biegaly na 15km a nie na 20.




    tak jest dzieki sugerowalem sie facetami ale w sumie to tym lepiej bo jezeli takie czasy buduja na 15 km to na 7,5 tez bedzie dobrze... pozdrawiam...

    Do góry
    #755346 - 01/12/2006 10:52 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Ojro Offline
    Na pełnejjj kurrr...

    Meldunek: 02/04/2004
    Postów: 29861
    Quote:


    Chinka startowała i miała nawet 12 pudeł jak dziś tak bedzie strzelac to życze powodzenia.

    pozd



    dlatego nie widzialem jej w pierszwj 50ce a nizej to juz niechcialo mi sie zjechac...
    No ale coz, ja i tak nie gram zadnego z typow, srodkow brak

    ale mimo wszystko HOU jadymyyyyy po win

    Do góry
    #755347 - 01/12/2006 10:56 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Boubson Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 07/04/2006
    Postów: 22227
    Skąd: Warszawa
    wlasnie to mnie zastanawia... po wynikach srodowych mozna wysnuc stwierdzenie ze Niemki są zupełnie bez formy... z kolei wczoraj panowie zza naszej zachodniej granicy pobiegli bardzo ladnie.... przeciez razem sie przygotowywali do sezonu to dlaczego jest tak zle skoro jest dobrze? moim zdaniem niemki dzis powalcza o wysokie pozycje choc najwieksza dzis niespodzianka in plus wg mnie bedzie Magdalena Gwizdoń... i wcale nie zartuję...

    Do góry
    #755348 - 01/12/2006 11:06 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Elninio Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 07/05/2005
    Postów: 4203
    Skąd: Bydgoszcz
    Panowie jako,że dopiero zaczynam się interesować biathlonem chciałem spytać Kolegow obstawiących tą dycyplinę troszkę dłużej co sądzą o takim typie
    Henkel Andrea-Glagow Martina 1 1.35

    Do góry
    #755349 - 01/12/2006 11:11 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Boubson Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 07/04/2006
    Postów: 22227
    Skąd: Warszawa
    Quote:

    Panowie jako,że dopiero zaczynam się interesować biathlonem chciałem spytać Kolegow obstawiących tą dycyplinę troszkę dłużej co sądzą o takim typie
    Henkel Andrea-Glagow Martina 1 1.35




    powinno byc izzii o ile czapeczka nie wystrzeli 10/10... ale nie powinna

    Do góry
    #755350 - 01/12/2006 11:22 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    tomo Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 09/12/2004
    Postów: 8416
    Niebieska czapeczka to także "sokole oko", a ten przydomek z powietrza się nie wziął.

    I choc przedwczoraj nie poszło na strzelnicy najlepiej (poszło fatalnie) to dzisiaj nie widzę żadnych przeciwskazań ku temu by 10/10 wpakować do celu.

    A tak poza tym to ja będę monotematyczny... ponownie atakuję Neuner.

    Do góry
    #755351 - 01/12/2006 11:34 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Boubson Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 07/04/2006
    Postów: 22227
    Skąd: Warszawa
    Quote:

    Niebieska czapeczka to także "sokole oko", a ten przydomek z powietrza się nie wziął.

    I choc przedwczoraj nie poszło na strzelnicy najlepiej (poszło fatalnie) to dzisiaj nie widzę żadnych przeciwskazań ku temu by 10/10 wpakować do celu.

    A tak poza tym to ja będę monotematyczny... ponownie atakuję Neuner.




    oczywiscie ze miala wysoka srednia na strzelnicy i zazwyczaj wlasnie na sprintach atakowala ale jezeli ktos w srode ma skutecznosz 70% to nie sadze by dzis miala 10/10... ja takze dzis Neuner ale w parze z ... Glagow... Tomo pokasuj te przepychanki... dzieki

    Do góry
    #755352 - 01/12/2006 11:39 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    NiUNiU Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 04/11/2003
    Postów: 22791
    Skąd: Zaragosa /Rzeszów
    Henkel, A - Berger, T co myslicie o tej paze ja zdecydowanie zagral bym tutaj na 1 Henkel dosc dobrze bypadla przed wczoraj w Invidualu gdyby nie te pudla 3 to byl by prawdopodobnie to wygrala .. czekam na wasze opinie .

    Do góry
    #755353 - 01/12/2006 13:04 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    gremlin Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 21/11/2004
    Postów: 7963
    Quote:

    wlasnie to mnie zastanawia... po wynikach srodowych mozna wysnuc stwierdzenie ze Niemki są zupełnie bez formy... z kolei wczoraj panowie zza naszej zachodniej granicy pobiegli bardzo ladnie.... przeciez razem sie przygotowywali do sezonu to dlaczego jest tak zle skoro jest dobrze? moim zdaniem niemki dzis powalcza o wysokie pozycje choc najwieksza dzis niespodzianka in plus wg mnie bedzie Magdalena Gwizdoń... i wcale nie zartuję...



    BUBSON - GRATULACJE!!! jestem pod wrazeniem szczeze mowiac zupelnie na nia nie liczylem!!!!!i jeszcze oczywiscie gratulacje dla Gwizdonki!!!

    Do góry
    #755354 - 01/12/2006 13:31 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    HAGIi Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 26/06/2003
    Postów: 25529
    Skąd: Bydgoszcz
    gratluje BOUBSON, ale wyjasnij mi zdanie:
    z kolei wczoraj panowie zza naszej zachodniej granicy pobiegli bardzo ladnie

    hmm czy Twoim zdaniem m.in. Fischer i Gross pobiegli bardzo ladnie?
    albo inne zawody ogladalismy, albo czegos nie wiem...

    ps zapowiada sie ciekawy poscig w niedziele, juz sie doczekac nie moge

    Do góry
    #755355 - 01/12/2006 13:39 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Boubson Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 07/04/2006
    Postów: 22227
    Skąd: Warszawa
    Quote:

    gratluje BOUBSON, ale wyjasnij mi zdanie:
    z kolei wczoraj panowie zza naszej zachodniej granicy pobiegli bardzo ladnie

    hmm czy Twoim zdaniem m.in. Fischer i Gross pobiegli bardzo ladnie?
    albo inne zawody ogladalismy, albo czegos nie wiem...

    ps zapowiada sie ciekawy poscig w niedziele, juz sie doczekac nie moge




    o Grossie nie mowie bo to emeryt... Fischer pobiegl przyzwoicie, ale chodzilo mi o Birnbachera, Greisa, Roescha i Wolfa ktory mimo 3 pudel mial dosc niezly czas... tak czy siak tak jak myslalem Niemki jednak w formie 2 wilhelm 3 glagow... zawiodla mnie strasznie olofsson no i neuner za duze tempo biegu sobie podyktowala...

    Do góry
    #755356 - 01/12/2006 13:43 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Inzaghi78 Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 21/02/2004
    Postów: 11876
    Skąd: Łódź
    I kolejny udany dzien w biatlonie:)
    Czas na podsumowanie:
    Liv Kjersti Eikeland - Andrea Henkel typ2 expekt 1,3
    Olofsson, A C - Brankovic, T typ1 unibet1,4

    Wyszło: +6,4j
    Ogolnie +7,5j

    Pozdrawiam

    Do góry
    #755357 - 01/12/2006 14:56 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    HAGIi Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 26/06/2003
    Postów: 25529
    Skąd: Bydgoszcz
    nie no jak fischer pobiegl przyzwoicie jak na swoje mozliwosci to ogladalismy inny biathlon:)
    koniec teamu, trzeba pomalu brac sie za jutrzejszy sprint

    Do góry
    #755358 - 01/12/2006 21:00 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Ojro Offline
    Na pełnejjj kurrr...

    Meldunek: 02/04/2004
    Postów: 29861
    Wolf, A - Sikora, T @ 1,85 Unibet 6/10
    Dzisiaj Gwizdon, a dlaczego nie jutro Sikora. Nawet nie sprawdzam wynikow Wolfa we wczorajszych zawodach. Tomek jak to prekazal Jaronski sam byl zaskoczony z tak niskiej lokaty. Teraz bedzie sprint, a to wlasnie Sikora zdobyl mala krysztalowa kule za sprint w ubieglym sezonie. Jedyny minus to fakt ze to poczatek sezonu, a wlasnie w tym okresie Tomek nie notowal wysokiej formy ostatnimi czasy. Ale jak juz napisalem wyzej, dzis Gwizdon to dlaczego nie jutro Sikora.

    Do góry
    #755359 - 02/12/2006 07:00 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Hasiak Offline
    addict

    Meldunek: 28/09/2006
    Postów: 477
    Skąd: Dębica
    witam,moze mi ktos przyblizyc dziesiejsze zawody? cos czytalem ze to sprint jakis:):) nie orjetuje sie zabradzo w biahlonie i gdzie moge znalesc czasy z pierwszego konkursu odnosnie biegu, pozdriawma

    Do góry
    #755360 - 02/12/2006 07:33 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Thomii Offline
    enthusiast

    Meldunek: 23/08/2004
    Postów: 248
    Skąd: Gądki
    mysle, ze jak ktos gra za duza kase, to moze spokojnie zagrac na krola OLE BJOERNDALENa ze bedzie w pierwszej trójce kurs np. w Bwin 1.25,
    pozdro

    Do góry
    #755361 - 02/12/2006 08:14 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    HAGIi Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 26/06/2003
    Postów: 25529
    Skąd: Bydgoszcz
    Quote:

    witam,moze mi ktos przyblizyc dziesiejsze zawody? cos czytalem ze to sprint jakis:):) nie orjetuje sie zabradzo w biahlonie i gdzie moge znalesc czasy z pierwszego konkursu odnosnie biegu, pozdriawma




    sptint czyli bieg na 10 km
    zawodnicy startuja co 30 sek
    2 strzelania: pierwszy lezacy, drugi stojacy
    1 pudlo - 1 okrazenie karne (kolo 25 sek)

    wyniki poprzednie:
    www.biathlonworld.com tu wszystko znajdziesz
    lub strona w jezyku polskim: www.biathlon.pl

    Do góry
    #755362 - 02/12/2006 08:18 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    HAGIi Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 26/06/2003
    Postów: 25529
    Skąd: Bydgoszcz
    Quote:

    mysle, ze jak ktos gra za duza kase, to moze spokojnie zagrac na krola OLE BJOERNDALENa ze bedzie w pierwszej trójce kurs np. w Bwin 1.25,
    pozdro




    oj glupota grac po takim kursie Olka
    To jest sprint, kazde pudlo mocno przeszkadza w osiagnieciu podium
    Olek potrafi pudlowac i wcale sie nie zdziwie jak wyladuje poza pierwsza piatke
    1.25 - odradzam

    Do góry
    #755363 - 02/12/2006 08:55 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Thomii Offline
    enthusiast

    Meldunek: 23/08/2004
    Postów: 248
    Skąd: Gądki
    Quote:

    Quote:

    mysle, ze jak ktos gra za duza kase, to moze spokojnie zagrac na krola OLE BJOERNDALENa ze bedzie w pierwszej trójce kurs np. w Bwin 1.25,
    pozdro




    oj glupota grac po takim kursie Olka
    To jest sprint, kazde pudlo mocno przeszkadza w osiagnieciu podium
    Olek potrafi pudlowac i wcale sie nie zdziwie jak wyladuje poza pierwsza piatke
    1.25 - odradzam





    ja jednak zostane przy olku i dam ze bedzie w pierwszej trojce, a jak myslisz ze nie wygra to polecam kurs na to ze ktos bedzie od niego lepszy po kursie 2.2 w Bwin.
    pozdro

    Do góry
    #755364 - 02/12/2006 09:51 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    gremlin Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 21/11/2004
    Postów: 7963
    Jest to swietna opcja!!! o wiele lepsza niz 1.25 tak jak pisze Tomo sprint to loteria ! do tego z bomba zegarowa

    Do góry
    #755365 - 02/12/2006 09:54 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    gremlin Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 21/11/2004
    Postów: 7963
    oczywiscie Hagli

    Do góry
    #755366 - 02/12/2006 10:32 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12 *DELETED*
    supper5 Offline
    stranger

    Meldunek: 04/11/2006
    Postów: 24
    Post deleted by tomo

    Do góry
    #755367 - 02/12/2006 10:46 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    czuczu1910 Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 15/12/2005
    Postów: 3734
    Ole Einar Bj&#248;rndalen - Rest of the Field 2 2,35

    troche przesadzony kurs choc jest faworytem mimo to przypuszczam ze nie wygra dzisiejszego biegu juz tak bardzo nie pomoze fenomenalny bieg bo przy pudlach ktore przydarzaja mu sie roznie moze byc

    Ferreol Cannard - Friedrich Pinter 1 2,00

    Duzo pewniejszy na strzelnicy francuz w parze z austryjakiem ktory jak zawsze walnie pare pudel licze dzis na 3-4 mimo bezblednego strzelania w biegu indywidualnym

    Do góry
    #755368 - 02/12/2006 10:58 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    HAGIi Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 26/06/2003
    Postów: 25529
    Skąd: Bydgoszcz
    tomo usun post supper 5 bo to zalosne
    gosc ostrzezenie powinien dostac

    Do góry
    #755369 - 02/12/2006 11:56 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Thomii Offline
    enthusiast

    Meldunek: 23/08/2004
    Postów: 248
    Skąd: Gądki
    Quote:

    Quote:

    Quote:

    mysle, ze jak ktos gra za duza kase, to moze spokojnie zagrac na krola OLE BJOERNDALENa ze bedzie w pierwszej trójce kurs np. w Bwin 1.25,
    pozdro




    oj glupota grac po takim kursie Olka
    To jest sprint, kazde pudlo mocno przeszkadza w osiagnieciu podium
    Olek potrafi pudlowac i wcale sie nie zdziwie jak wyladuje poza pierwsza piatke
    1.25 - odradzam





    ja jednak zostane przy olku i dam ze bedzie w pierwszej trojce, a jak myslisz ze nie wygra to polecam kurs na to ze ktos bedzie od niego lepszy po kursie 2.2 w Bwin.
    pozdro





    napisze tylko tyle... phiii

    Do góry
    #755370 - 02/12/2006 17:19 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    brok Offline
    member

    Meldunek: 11/08/2005
    Postów: 162
    gdzie znalesc dane takie jak predkosc zawodnikow km/h? na biathlonworld na live pod koniec wyscigu jest klasyfikacja szybkosci biegu bez pobytow na szczelnicy ale potem to znika i
    i jest tylko podsumowanie w PDFie gdzie jest tylko miejsce wg szybkosci (i to z bledami). dzieki za wszelkie info

    Do góry
    #755371 - 02/12/2006 22:05 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Ojro Offline
    Na pełnejjj kurrr...

    Meldunek: 02/04/2004
    Postów: 29861
    Typy traf/oddane: 3/4
    Stwka/Powrót: 24/36.3 12,3

    Jutro moja jedna z ulubionych konkurencji w biathlonie [jest jeszcze wyscig masowy lub jak kto woli ze staru wspolnego] czyli poscig.

    Kobiety 10km Pursuit:

    Wilhelm, K - Glagow, M @ 1,6 Expekt 8/10
    To moj typ dnia z biathlonu na jutro. Jak dla mnie Kati jest tu faworytka do zwyciestwa. A danie jej w parze z Glagow to troche nie na miejscu. Glagow biega, powiedzmy sobe, przecietnie i tylko celne strzaly moga pomoc jej w odniesieniu wysokiej lokaty. Kati 15 km - to chyba byl wypadek przy pracy, bo juz w sprincie na 2 miejscu i tylko 1 pudlo. Szkoda tylko ze tak niski kurs, ale ja to zagralbym srednio-wysoka stawka.

    Glagow, M - Gwizdon, M @1,95 Betsson 5/10
    hmm... Gwizdon bardzo ladnie i plynnie strzelala w sprincie, poza tym ten jej bieg...A wiadomo poscig na 10 km to 4 strzelania i dosyc kilomerow biegu. Smiem watpic ze Glagow bedzie w stanie dogonic Magde, a jesli bedzie pudlowac to nie widze jej w pierwszej 10ce. Jestem ciekaw czy Gwizdon bedzie na tyle wytrzymala psychicznie aby po 1 strzelaniu miec 0 karnych rund ! Jednak w 90% kiedy stawiam na Polske, na rodaka lub rodaczke to akurat typ nie wchodzi, wiec uwaga...

    Mezczyzni 12,5km :

    Ole Einar Bjoerndalen - Wszyscy inni @ 2,7 Bwin 4/10
    Ole Einar Bjoerndalen - Michael Greis @ 3,55 3/10
    Ja sklonilbym sie ze jutro wygra Michael Greis, ktory jest w rwnie wysokiej formie biegowej jak Norweg, a wydaje mi sie ze nawet szybciej strzela. Poza tym cos mi sie zdaje ze Ole popelni wiecej bledow na strzelnicy i te 17,2 sekundy straty Greis odrobi juz przed 2 strzelaniem.
    Nie postwilbym na Bjoerndalena po kursie 1,25 w parzez Niemcem. Moze i Norweg ma ta przewage, ale ona moze po jednym strzelaniu zostac zniwelowana lub zamienic sie na korzyc Michaela.

    Szkoda ze nie mam kasy w Expekt, bo ostro poszloby na Kati Wilhelm w parze z Glagow i na zwyciestwo rudowlosej. No i szkoda ze na Bwin pusto, bo na pewno cos bym postwil przeciwko Norwegowi.

    Powodzenia ziomalki i ziomale, dzieci rowniez

    Do góry
    #755372 - 03/12/2006 08:18 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Inzaghi78 Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 21/02/2004
    Postów: 11876
    Skąd: Łódź
    Zastanawia mnie dlaczego znowu nie wierzycie w "niebieska czapeczke" . NIe twierdze ze wygra z Kati bo sam uwazam ze to dobry typ ale nie piszcie o Glagow jako slabej zawodniczce bo to samo mozna bylo przeczytac przed sprintem gdzie wszyscy szukali jej w parze z kimkolwiek zeby tylko zagrac przeciw niej
    Wiem biega nawet nie srednio ale za to moze bez problemu wpakowac 20/20 a wtedy moze pojawic sie problem dla jej konkurentek

    Do góry
    #755373 - 03/12/2006 08:28 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Hasiak Offline
    addict

    Meldunek: 28/09/2006
    Postów: 477
    Skąd: Dębica
    GWIZDON Magdalena -NEUNER Magdalena 1 1.45
    GRUBBEN Linda - NEUNER Magdalena 1 1.4


    typ raczej przeciwko Neuner, z tego co widzialem w poprzednich zawodach slabo strzelala, w pierwszych zawodach przy pierwszym strzelaniu 0 a w pozostalych 3 strzelaniach po 2 bledy,w drugich zawodach pierwsze strzelanie 0 a drugie 4 :D jak wiemy dzis jest 4 strzelania wiec napewno cos nie trafi i kilka karnych minut jest wskazywane:):),Gwizdon po ostatnim zwyciestwie tez bedzie chciala sie dobrez zaprezentowac, ostatnio byla na 0 0 to przy strzelaniu Neuner, moze sobie pozwolic na blad lub dwa tak mi sie wydaje:)
    pozdrawiam i czekam na wase opinie na moje typy :)

    Do góry
    #755374 - 03/12/2006 09:26 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Ojro Offline
    Na pełnejjj kurrr...

    Meldunek: 02/04/2004
    Postów: 29861
    Inzaghi78, ja nie twierdze, ze Glagow jest slaba i ze nie moze trafic 20/20. Ale uwazam, ze w piatkowym biegu nie bylaby tak wysoko gdyby startowala wczesniej.
    Co do pary z Gwizdon to wydaje mi sie ze Betsson nie wierzy w Polke, a przeciez prezentuje ona dosc wysoka forme jak na poczatek sezonu. No i ten kurs 1,95 calkiem calkiem. Ja licze na kolejny dobry wystep naszej Magdy. Powinna byc pewna swego i powalczyc o pierwsza trojke.

    Hasiak, po takich kursach odradzalbym stawiac przeciwko Neuner. Niemka swietnie biega i jak tyko przestanie tak pudlowac [wazna role odgrywac bedzie psychika] to bedzie wysokoooo. Mimo ze ma ponad minute przewagi nad Magda, to mozna to szybko w tym wyscigu stracic.
    Co do Grubben, to ta zawodniczka wielki znak apytania. Tak samo chimeryczna na strzelnicy jak Neuner.


    P.S. pixies kiedy znowu sie pojawisz ?

    Do góry
    #755375 - 03/12/2006 09:52 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    retoox Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 23/07/2003
    Postów: 2034
    Skąd: Nisko
    T. Moiseeva - X. Dong
    O. Bjorndalen - M. Greis
    AKO 3.19 2/10

    M. Glagow - A.C Olofsson
    O. Bjorndalen - M. Greis
    AKO 2.75 2/10

    R. Poiree - S. Fischer
    M. Gwizdon - K. Hitzer
    AKO 2.24 2/10 Wszystkie typy Bwin.

    Poczatkowo myslałem o systemie 2 z 3 bez gwizdon i olkiem jako pewniaku niestety Bwin sie na takowy zakład niezgodzil

    Wszyscy pewnie dzis zyja siatkówka ( ja równiez) i pewnie mało kto dzis tu zagladnie, dlatego krótko o powyzszych parach. Dong wygrała w biegu indywidualnym z Rosjanka dosc wyraznie biegowo ( prawie o minute ) i glownie ze wzgladu na lepszy bieg Dong gram ta pare.
    Olofsson jak narazie zawodzi troszke swoich kibiców, jest bardzo szybka ale strasznie meczy sie na strzelnicy. Glagow hmmm ciezko cos powiedziec jak narazie o tej zawodniczce fatalnie zaprezentowała sie w biegu indywidualnym ale juz w sprincie poszło jej duzo lepiej. Ta pare gram głownie tak jak wczesniejsza tzn stawiajac na zawodniczke duzo lepiej biegajaca. Olofsson moim zdaniem moze wygrac w tej parze majac nawet wiecej o 2 lub 3 strzały niecelne od Niemki.
    O pozostałych parach jeszcze krócej Poiree gram ze wzgladu na przeczucie, ze wzgladu na lepsza forme biegowa, ze wzgladu ze dosc dobrze sobie radzi w tego typu startach. Bjorndalen na chwile obecna jest o wiele. wiele przed rywalami jesli mowa o przygotowaniu do sezonu. Gwizdon to taki typ z gatunku "Teraz Polska" skoro mamy juz dzis zdobyc złoto to moze jakis mały hurcik bedzie.
    Pozdrawiam retoox

    Do góry
    #755376 - 03/12/2006 10:13 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Inzaghi78 Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 21/02/2004
    Postów: 11876
    Skąd: Łódź
    T. Moiseeva - X. Dong 1
    M. Gwizdon - K. Hitzer 1

    @1,67 B&W Stawka 3j

    Nie zgodze sie z przedmowca gdyz uwazam ze rosjanka o wiele lepiej strzela od chinki, dla ktorej wlasnie pobyty na strzelnicy bede najgorsza zmora w dzisiejszym biegu
    Wiem ze Moiseeva to nie poziom Ashatovej czy Pylewej ale to zawsze rosjanka Poza tym przewaga 31sek
    Polka natomiast ma zbyt duza przewage zeby ja stracic nawet jesli jej wystep nie bedzie zbyt okazaly bo to az 1.32

    Do góry
    #755377 - 03/12/2006 10:15 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Inzaghi78 Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 21/02/2004
    Postów: 11876
    Skąd: Łódź
    Ale glowne typy dnia to:
    Anna Carin Olofsson - Magdalena Neuner 1 1,55
    Wilhelm, K - Glagow, M 1 1,60

    @2,48 Expekt Stawka 8j

    Do góry
    #755378 - 03/12/2006 10:51 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Inzaghi78 Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 21/02/2004
    Postów: 11876
    Skąd: Łódź
    Po 3 strzelaniach glowny kupon dnia byl bardzo powaznie zagrozony, znow ta nieobliczalna Glagow ktorej sie obawialem ale jednak ostatni strzal pudlo a Kati 5/5
    Olofsson spokojnie choc gratulacje dla Neuner za dobry bieg mimo nienajlepszego strzelania

    Do góry
    #755379 - 03/12/2006 10:57 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Inzaghi78 Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 21/02/2004
    Postów: 11876
    Skąd: Łódź
    POdsumowanie:
    M. Gwizdon - K. Hitzer 1
    T. Moiseeva - X. Dong 1


    Anna Carin Olofsson - Magdalena Neuner 1 1,55
    Wilhelm, K - Glagow, M 1 1,60

    Wyszło: +8,84j
    Ogólnie: +16,34


    Do góry
    #755380 - 03/12/2006 12:32 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Ojro Offline
    Na pełnejjj kurrr...

    Meldunek: 02/04/2004
    Postów: 29861
    Ajj Bjoerndalem miał szczęście, że Poiree miał problemy z karabinem. Inaczej to Francuz wygrałby ten wyścig. Ale wiadomo Ole to Ole
    W sumie to Gwizdon i Wilhelm również na ostatnim strzelaniu miały szczęście. Jak Glagow wpakowalaby ostatni strzal to ona bylaby 3. Gwizdon

    Krótkie podsumowanie:

    trafione/oddane: 5/8
    Stwka/Powrót: 44/60,45

    Profit WON/LOST +16,45

    do zobaczenia w nadchodzącym tygodniu

    Do góry
    #755381 - 03/12/2006 21:44 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
    Hasiak Offline
    addict

    Meldunek: 28/09/2006
    Postów: 477
    Skąd: Dębica
    Quote:

    Inzaghi78, ja nie twierdze, ze Glagow jest slaba i ze nie moze trafic 20/20. Ale uwazam, ze w piatkowym biegu nie bylaby tak wysoko gdyby startowala wczesniej.
    Co do pary z Gwizdon to wydaje mi sie ze Betsson nie wierzy w Polke, a przeciez prezentuje ona dosc wysoka forme jak na poczatek sezonu. No i ten kurs 1,95 calkiem calkiem. Ja licze na kolejny dobry wystep naszej Magdy. Powinna byc pewna swego i powalczyc o pierwsza trojke.

    Hasiak, po takich kursach odradzalbym stawiac przeciwko Neuner. Niemka swietnie biega i jak tyko przestanie tak pudlowac [wazna role odgrywac bedzie psychika] to bedzie wysokoooo. Mimo ze ma ponad minute przewagi nad Magda, to mozna to szybko w tym wyscigu stracic.
    Co do Grubben, to ta zawodniczka wielki znak apytania. Tak samo chimeryczna na strzelnicy jak Neuner.


    a jednak Grubben 1 a Magda 3 : pozdrawiam
    P.S. pixies kiedy znowu sie pojawisz ?



    Do góry
    Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >

    Moderator:  Ojro 



    Kto jest online
    8 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, latajaca_holenderka, Sensei, akagi, poozon, wHiTe_StAr, VVega, kemp), 4176 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
    Key: Admin, Global Mod, Mod
    Statystyki forum
    24772 Użytkowników
    97 For i subfor
    45047 Tematów
    5582700 Postów

    Najwięcej online: 4344 @ Wczoraj o 20:27