Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#755278 - 28/11/2006 15:42 Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
W poprzednim sezonie obowiązywała taka forma więc pozwoliłem sobie założyć temat dotyczący pierwszych zawodów Pucharu Świata sezonu 2006/2007 w biathlonie.

Program zawodów:


Wednesday 29 November 2006 13.15h Individual Women

Thursday 30 November 2006 13.15h Individual Men

Friday 1 December 2006 13.15h Sprint Women

Saturday 2 December 2006 12.15h Sprint Men

Sunday 3 December 2006 11.15h Pursuit Women

Sunday 3 December 200612.45h Pursuit Men


www.biathlonworld.com
www.ostersund2008.se
www.biathlon.pl

Zapraszam do dyskusji

Do góry
Bonus: Unibet
#755279 - 28/11/2006 22:45 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
papa_smerf Offline
addict

Meldunek: 11/01/2006
Postów: 590
Skąd: Kielce
jakieś ciekawe pary są oferowane na jutro? osobiście to akurat z biathlonem za dużo nie mam do czynienia, ale w ubiegłym sezonie wiele skorzystałem na tutaj opiniach innych użytkowników.

Do góry
#755280 - 29/11/2006 07:36 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
Pan_D Offline
member

Meldunek: 03/10/2006
Postów: 190
Skąd: TST
Witam.
Dziś pierwsze zawody i start długo oczekiwanego (chyba nietylko przezemnie) sezonu biatlonowego.
Bieg indywidualny w którym mom zdaniem przedewszystkim liczy się strzelanie, gdyż za każde pudło niemamy karnej rundy a odrazu dodatkową minutę. Pierwsze zawody więc troche loteria jak dla mnie gdyż niewiadomo za bardzo kto jest w jakiej formie. Najlepsze startują na początku stawki z niskimi numerami, widać więc że najprawdopodobniej na początku zawodów są najlepsze warunki.

Xianying Liu - Florence Baverel Robert typ: 2 1.65
Francuzka jest specjalistką w tej konkurencji, świetnie strzela i moim zdaniem słabo strzelająca Chinka niema z nią szans w tej konkurencji. Jednak Chinki z sezonu na sezon notują ogromne postępy, świetnie strzelają i jeśli poprawią strzelanie to mogą namieszać nawet w czołówce.

Narazie jeden typ i chyba na początku niema sie co napalać na granie, trzeba zobaczyć kto, co i jak?

Do góry
#755281 - 29/11/2006 08:56 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Zawodniczka, na którą przed rozpoczęciem nowego sezonu pragnę zwrócić szczególną uwagę to Magdalena Neuner.
Młodziutka Niemka, której już od jakiegoś czasu specjaliści wróżą wielką karierę, w przeddzień sezonu jest w rewelacyjnej formie.
W tradycyjnych przedsezonowych zawodach w Munio będących próbą generalną przed startem Pucharu Świata 19-letnia Niemka bezapelacyjnie wygrała bieg indywidualny, zaś w sprincie finiszowała na 2-gim miejscu.
I choć w tych zawodach nie brała udziału cała światowa czołówka to porównanie wyników Neuner do pozostałych Niemek (Glagow, Henkel, Apel, Wilchelm), czyli zawodniczek należących do światowej czołówki, robi piorunujące wrażenie - szczególnie w biegu Neuner jest wyraźnie najszybsza.

W związku z powyższym nie waham się wziąć od Expekta Magdy na miejscu 1-3 w dzisiejszym biegu po @8.50, a i jej zwycięstwem po kursie @32 w Betssonie również nie pogardziłem, choć rzecz jasna za stawkę czysto symboliczną.
Również wszelkie H2H z udziałem Magdy, takie jak chociażby po @1.55 z Buchholz w Bwin, do której Neuner w samym biegu na dystansie 15 km. odrabia na luzie 2 pudła więcej, są jak najbardziej do grania.

Z jej świetnym biegiem większe szanse upatruję w sukcesach w sprincie, ale myślę że i dzisiaj zdecydowanie warto zaatakować ją od stron wszelakich.

Do góry
#755282 - 29/11/2006 08:58 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
no to zakladamy narty, bierzemy karabinek na ramię i heja na trasy. najpierw wszyscy na Ostersund! zgadzam sie z Panem D, ze to pierwsze zawody i nie ma sie co napalac, ale mimo wszystko przy tej zagadkowej formie zawodniczek i zyjac ta niewiedza co pokaze kazda z nich mozna sproobowac pobawic sie w typowanie , albo nawet nie bawic tylko potraktowac to na serio.
dla mnie bedzie to spora niespodzianka jesli tych zawodow nie wygra ktos z dwojki Wilhelm - Olofsson. no tak wiem ze ktos powie ze Ameryki to ja nie odkrylem, ale coz:)
ubiegly sezon rozpoczal sie od triumfu Niemki Uschi Disl, druga byla reprezentantka gospodarzy a miesjce na podium uzupelnila druga z grona naszych zachodnich sasiadow Katrin Apel.
teraz ten uklad moze wygladac podobnie tylko, ze pierwsza Wilhelm, potem Anna Olofsson, a tuz za nimi no wlasnie ktos z grona - Apel, jakas Francuzka, moze Chinka, Linda Grubben i moja cicha faworytka do niespodzianki - Magdalena Neuner, ktora jako jedyna startuje pozniej. wystartuje na trase okolo pol godziny po starcie Wilhelm z numerem 61.

nie zgadzam sie wiec Panie D z Toba, ze faworytki startuja z niskimi numerami - Chinka Kong 46, Olofsson 54, Neuner 61, i potem jakies jeszcze Wangi i Yiny (niestety ale dla mnie kazda Chinka jest taka sama)

jesli chodzi o jakies parki to faktycznie jesli gramy spokojnie to dla mnie takie dwie parki z totomixu:

Wilhelm - Bailly 1 @1.50
Olofsson - Glagow 1 @1.65

Do góry
#755283 - 29/11/2006 09:28 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
@@&&&@@ Offline
member

Meldunek: 13/08/2006
Postów: 181
Quote:

dla mnie bedzie to spora niespodzianka jesli tych zawodow nie wygra ktos z dwojki Wilhelm - Olofsson.




sorry ale jak dla mnie to jest wielkie lol

Przecież Wilhelm w tych kilku startach przedsezonowych wyraźnie nie błyszczy a jeśli chodzi o szczelanie to jest wogole najgorsza z niemek wiec jasli dzis wygra to bedzie to dla mnie spora niespodzianka

p.s
jeszcze sie sezon nie zaczal a juz pojawiaja sie tu jakies zupelnie dezinformujace posty mam nadzieje ze to jednak jednorazowy wyskok ale proponuje zeby jednak ograniczyc glupawe posty tego typu jak ten z ktorego zaczerpnalem ww cytat.

pozd

Do góry
#755284 - 29/11/2006 09:28 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
@@&&&@@ Offline
member

Meldunek: 13/08/2006
Postów: 181
Quote:

Quote:

dla mnie bedzie to spora niespodzianka jesli tych zawodow nie wygra ktos z dwojki Wilhelm - Olofsson.




sorry ale jak dla mnie to jest wielkie lol

Przecież Wilhelm w tych kilku startach przedsezonowych wyraźnie nie błyszczy a jeśli chodzi o strzelanie to jest wogole najgorsza z niemek wiec jasli dzis wygra to bedzie to dla mnie spora niespodzianka

p.s
jeszcze sie sezon nie zaczal a juz pojawiaja sie tu jakies zupelnie dezinformujace posty mam nadzieje ze to jednak jednorazowy wyskok ale proponuje zeby jednak ograniczyc glupawe posty tego typu jak ten z ktorego zaczerpnalem ww cytat.

pozd



Do góry
#755285 - 29/11/2006 09:42 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
lleyton Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2001
Postów: 2125
Skąd: zielona góra
Quote:

Zawodniczka, na którą przed rozpoczęciem nowego sezonu pragnę zwrócić szczególną uwagę to Magdalena Neuner.
Młodziutka Niemka, której już od jakiegoś czasu specjaliści wróżą wielką karierę, w przeddzień sezonu jest w rewelacyjnej formie.
W tradycyjnych przedsezonowych zawodach w Munio będących próbą generalną przed startem Pucharu Świata 19-letnia Niemka bezapelacyjnie wygrała bieg indywidualny, zaś w sprincie finiszowała na 2-gim miejscu.
I choć w tych zawodach nie brała udziału cała światowa czołówka to porównanie wyników Neuner do pozostałych Niemek (Glagow, Henkel, Apel, Wilchelm), czyli zawodniczek należących do światowej czołówki, robi piorunujące wrażenie - szczególnie w biegu Neuner jest wyraźnie najszybsza.

W związku z powyższym nie waham się wziąć od Expekta Magdy na miejscu 1-3 w dzisiejszym biegu po @8.50, a i jej zwycięstwem po kursie @32 w Betssonie również nie pogardziłem, choć rzecz jasna za stawkę czysto symboliczną.
Również wszelkie H2H z udziałem Magdy, takie jak chociażby po @1.55 z Buchholz w Bwin, do której Neuner w samym biegu na dystansie 15 km. odrabia na luzie 2 pudła więcej, są jak najbardziej do grania.

Z jej świetnym biegiem większe szanse upatruję w sukcesach w sprincie, ale myślę że i dzisiaj zdecydowanie warto zaatakować ją od stron wszelakich.




Tomo czy mozesz podac link do zawodów w Munio?

Do góry
#755286 - 29/11/2006 09:45 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
ja nie tomo, ale linka Ci podsylam

http://www.olimpik.pl/index.php/1/show/6266

Do góry
#755287 - 29/11/2006 09:46 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
oj przepraszam Cie bardzo wielki fachowcu @@&&&@@ , wybacz ze osmielilem sie wyrazic inne zdanie niz Ty masz, naprawde nie wiedzialem ze nie moge podawac tu swoich wlasnych przemyslen, kurcze nikt mi nie powiedzial ze ma byc tylko tak jak ty sobie zazyzczysz, to co moze jeszcze ustalisz przed zawodami koncowa kolejnosc Pucharu Świata.
piszesz ze jeszcze sezon sie nie zaczal a juz dezinformujace posty ok jesli tak to co mam pasc na kolana przed toba, ja moge napisac ze jeszcze sie sezon nie zaczal a Ty juz nakazujesz nam grac wedlug Twojego schematu myslenia i z gory ustalonej juz kolejnosci....
dobrze postaram sie juz tak nie robic, ale nie spodziewalem sie ze w temacie biathlonowym Wy wszyscy znacie juz koncowa kolejnosc, to faktycznie nic tu po mnie, bo Wy nie typujecie tylko po prostu macie juz chyba z federacji gotowe wyniki i tylko je wklepujecie.

no to udanych strzalow na strzelnicy!

pozdrawiam serdecznie i dziekuje za uwagi

p.s a teraz jeszcze bardziej kibicuje Kati, a zeby tak wygrala, i nagle okaze sie ze bedziesz mial na poczatek wielka niespodzianke

Do góry
#755288 - 29/11/2006 09:50 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
tu nie ma sie co obrazac, kolega nic zlego na mysli nie mial chodz dobrze zaznaczyl, ze poki co nie ma co wnioskowac, ze cos bedzie niespodzianka itp.
Troszke wiecej trzymac dystansu prosze i uwazac co sie pisze bo te forum ma to do siebie, ze kazde zle ujete zdanie potrafia Ci upomniec:)

Do góry
#755289 - 29/11/2006 10:02 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
@@&&&@@ Offline
member

Meldunek: 13/08/2006
Postów: 181
Quote:

oj przepraszam Cie bardzo wielki fachowcu @@&&&@@ , wybacz ze osmielilem sie wyrazic inne zdanie niz Ty masz, naprawde nie wiedzialem ze nie moge podawac tu swoich wlasnych przemyslen, kurcze nikt mi nie powiedzial ze ma byc tylko tak jak ty sobie zazyzczysz, to co moze jeszcze ustalisz przed zawodami koncowa kolejnosc Pucharu Świata.
piszesz ze jeszcze sezon sie nie zaczal a juz dezinformujace posty ok jesli tak to co mam pasc na kolana przed toba, ja moge napisac ze jeszcze sie sezon nie zaczal a Ty juz nakazujesz nam grac wedlug Twojego schematu myslenia i z gory ustalonej juz kolejnosci....
dobrze postaram sie juz tak nie robic, ale nie spodziewalem sie ze w temacie biathlonowym Wy wszyscy znacie juz koncowa kolejnosc, to faktycznie nic tu po mnie, bo Wy nie typujecie tylko po prostu macie juz chyba z federacji gotowe wyniki i tylko je wklepujecie.

no to udanych strzalow na strzelnicy!

pozdrawiam serdecznie i dziekuje za uwagi

p.s a teraz jeszcze bardziej kibicuje Kati, a zeby tak wygrala, i nagle okaze sie ze bedziesz mial na poczatek wielka niespodzianke




Jedyne co chcialem osiagnac piszac poprzedniego posta to abys zechcial laskawie nastepnym razem poszperac troche w
necie i przedstawic nam tu informacje dotyczace aktualnej formy czy tez etapu przygotowan na jakim sa zawodnicy a nie zebys napisal rzeczy o ktorych wszyscy wiemy,ze Wilhelm i Olofsson to dwie naljepsze zawodniczki ubieglego sezonu ale w tej chwili w zaden sposob nam to nie pomoze.Mnie co prawda nie zaszkodzi ale ktos kto nie siedzi w biathlonie moze uznac Twoje wypociny za miarodajne i sie niezle przejechac.No ale skoro sie obraziles to Twoja sprawa widocznie nie jestes w stanie nic ciekawego zaoferowac jesli chodzi o te dyscypline wiec ja sie tym nie przejumje.

Do góry
#755290 - 29/11/2006 11:09 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Kolego z malpami w nicku w ciagu kilku miesiecy zdazyles juz kazdemu nawygarniac nie wiadomo co. Wyglada na to, ze jestes jedynym nieomylnym, w zwiazku z tym jedno, tylko jedno pytanie: czy uwazasz, ze start w Munio w stawce 21 zawodniczek to wystarczajacy wyznacznik formy Kati Wilhelm?

Zeby nie bylo OT fajnie wyglada Neuner z Buchholz w Bwin, tylko, ze kurs raczej przecietny, trzeba pamietac, ze Neuner jest jeszzce nieopierzona i jeszcze duzo wody uplynie, zanim bedzie mozna o niej powiedziec, ze jest w miare pewna na strzelnicy, a to w biegu na 15 jest decydujace, na szczescie rywalka w parze rowniez z karabinem pewna nie jest, a na trasie slabsza...sporo slabsza.

W profku Ponza z Henkel po kursie 2.36 tez przyjemnie, moim zdaniem spore przeszacowanie. Ta cala Andrea strasznie chimeryczna zawodniczka, mimo to swoje osiagnela i to w najwazniejszych momentach...przecietnie biega, na strezlnicy wydaje sie slabsza od Wloszki, dlatego tez zagram na Ponze, z racji kursu...moim zdaniem powinien byc wyzszy na Henkel. Na dokladke Glagow z Gwizdon i jest fajny dubelek.

W sts Baverel z Buchholz po 1.45, Guseva z Berger po 1.5 i Ponza z Gwizdon po 1.45 tez stworza fajny tripelek, oczywiscie mam swoje widzimisie, dlaczego tak gram, ale uzasadniac za bardzo nie ma co, bo Kolega z malpami w nicku i tak stwierdzi, ze sie nie nadaje.

Pozdruffki dla tych, co czasem nie trafiaja i dla tych, co wszystko wiedza.

Do góry
#755291 - 29/11/2006 11:23 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Na dziś - pierwsze zawody - stawki lajtowe:
EXP - tripel 4.22 1/10
Xianying Liu - Florence Baverel Robert 2 /1.60/
Chinka szybsza ale duzo słabiej strzela
Michela Ponza - Andrea Henkel 2 /1.60/
Pomimo, że Włoszka słynie ze świetnego strzelania - to i Adrea strzelić celnie potrafi - jeżeli nie pomyli się więcej niz 2 razy więcej nie powinno być problemu
Tora Berger - Katrin Apel 2 /1.65/
Tora - ??? Katrin dobra biegaczka - troszke nierówna w strzelaniu - ale napewno szybsza - jak wyjdzie jej max. 3 błędy nie powinno być źle

Bwin:
singiel
M. Glagow/M. Neuner 2 /2.70/ 1/10
Tomo - typ na bazie Twojej analizy i przeczucia

i dubel - ako 2.25 2/10
M. Neuner/S. Buchholz 1 /1.45/
jw.
A. Henkel/K. Apel 1 /1.55/
O obu naopisałem po parę słów - Henkel wydaje mi się stabilniejsza w strzelaniu - a ostatnie wyniki pokazują że biegaja podobnie

Do góry
#755292 - 29/11/2006 11:38 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
@@&&&@@ Offline
member

Meldunek: 13/08/2006
Postów: 181
Quote:

Kolego z malpami w nicku w ciagu kilku miesiecy zdazyles juz kazdemu nawygarniac nie wiadomo co.




Nie od kilku miesiecy tylko od 2001 roku bo tyle jestem na tym forum wiec trochę sie tego uzbieralo

Quote:

Wyglada na to, ze jestes jedynym nieomylnym, w zwiazku z tym jedno, tylko jedno pytanie: czy uwazasz, ze start w Munio w stawce 21 zawodniczek to wystarczajacy wyznacznik formy Kati Wilhelm?




Nieomylny nie jestem ale od kilku lat generuje spore zyski z biathlonu o czy świadczy choćby ubiegłoroczny konkurs w którym szło mi całkiem niezle Ciebie zaś tam nie widziałem pokaz zatem co potrafisz mistrzu tabela konkursowa cię zweryfikuje
pozd

Do góry
#755293 - 29/11/2006 11:40 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Jeszcze jeden post z wzajemnymi docinkami, a wszytko poleci do kosza.


Do góry
#755294 - 29/11/2006 11:54 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
trollveggen Offline
member

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 184
Skąd: Łódź
Linda Grubben-Andrea Henkel 2 2.00 (Betway)

Początek sezonu dlatego zaczynam bardzo bezpiecznie bez nadmiernego szarżowania. Dzisiaj pooglądam co panie sobą reprezentują. Linda jak dobrze pamiętam inaczej nazywała się w zeszłym sezonie . Wnioskuje poniekąd, że miała też inne sprawy niż skupienie się na biathlonie. Ogólnie para dla mnie bardzo wyrównana. Niemka czym dalej tym jej gorzej idzie. W zeszłym roku w Ostersund prezentowała się całkiem nieźle jak na jej możliwości. A i mam nadzieję, że Linda nie trenowała z Bjoerndalenem biegania bo w takim wypadku nawet dobre strzelania Henkel może nie pomóc. Życzę owocnego sezonu i pozdrawiam.

Do góry
#755295 - 29/11/2006 11:59 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Tomo ja w unibecie znalazlem Neuner z apel za 1,75 warte to jest grania?? a jak tak to jaka stawka dzieki za opdowiedz pozdrawiam <PIWO> . Jakbys mogl napisz kilka slow na temat tej pary z gory dzieki

Do góry
#755296 - 29/11/2006 11:59 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Witam, no to inaugurujemy sezon

Na początek dubelek w toto:
Neuner - Apel - 1
Wilhelm - Olofsson - 2
Typy na podstawie wyników z zeszłego sezonu oraz wyników zawodów przedsezonowych o ktorych wspominał tomo

Do góry
#755297 - 29/11/2006 12:05 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Quote:

Tomo ja w unibecie znalazlem Neuner z apel za 1,75 warte to jest grania?? a jak tak to jaka stawka dzieki za opdowiedz pozdrawiam <PIWO> . Jakbys mogl napisz kilka slow na temat tej pary z gory dzieki




na granicach oplacalnosci
Wczoraj w nocy jak przegladalismy oferte z tomo bylo 1.85 i po takim kursie wzialem
Poczatek pucharu i ciezko naprawde o jakies sensowne analizy. Para grana glownie z tego wzgledu, ze mloda Niemka ma przed soba przyszlosc i jest w dobrej formie. Tylko to jest gowniara i roznie u Niej z psychika. Apel dosiwadczona zawodniczka, ale na strzelnicy naprawde spora nie wiadoma i z tego wzgledu wzialem Neuner. Biegowo powinny byc podobnie z przewaga po stronie mlodszej kolezanki z kadry
Pozdrawiam

Do góry
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Ojro 



Kto jest online
17 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, ElNinho[mmdea], Sensei, Akhu, Sony, alfa, VVega, pacyfista, Ojro, burbon, akagi, 11kera11, Józef Małolepszy, baracuda, igea23, Lukasz111, rafal08), 4299 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582668 Postów

Najwięcej online: 4344 @ 27 minut 26 sekund temu