Strona 3 z 11 < 1 2 3 4 5 ... 10 11 >
Opcje tematu
#726589 - 17/11/2006 23:35 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Pierniczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/10/2005
Postów: 1876
No to muppet jazda do panny i sie zapytaj dlaczego tak postąpiła. Powiedz jej tak: "może innym facetom odejscie bez podania powodów wystarczy ale nie mi. Chcę wiedzieć o co chodzi." Powiedz jej to silnym pewnym głosem(to ważne).

Do góry
Bonus: Unibet
#726590 - 18/11/2006 00:11 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
gnacik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 4718
skoro mieszka w gdańsku to jest okazja wtedy kiedy bedziecie na tym meczu na Oliwie ..daj jej znać, ze przyjeżdżasz i tytytrytrytryy lecimyyyy

Do góry
#726591 - 18/11/2006 01:21 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Kenny Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2005
Postów: 4122
Skąd: Jaworzno
Dobra Pierniczek jak jesteś w stanie to pomóż i mi... szczerze nawet nie wiem w czym dokładnie... ale mnie właśnie coś szczeliło jak się dowiedziałem o pewnej rzeczy.Hm ugadałem się na sobote z "koleżanką" tzw. trudno dostępną z trudnym charakter ...mającą swoje fochy i zasady, że nie jeden by już wywinoł orła ze względu na jej zachowanie...jest ciekawą osobą z którą można pogadać na nieskonczenie wiele tematów itp. itd. z którą można się dobrze pobawić, miło i fajnie spędzić czas, nie mam takich planów jak co poniektórzy tutaj, że głowe dla niej trace ale za cel sobie postawiłem, że będe dążył do tego aby była moją dobrą przyjaciółką, by być z nią to jak być diabłem i kąpać się w wodzie święconej , więc takich rzeczy sobie nie planuje a takie przyjaciółki wiadomo czasami są potrzebne... i teraz jest problem widuje się z nią raz na 2-3 tygodnie, ktoś pomyśli no widze że cholernie często , no nie często bo w tym wieku to wiadomo praca, studia i wiele obowiązków, ale jedna rzecz mnie denerwuje, mianowicie zaprosiłem ją na piwo do baru....gdyż powiedziała mi szczerze że ona nie odwiedza facetów w ich mieszkaniach a ja jej się wpraszał nie będę na chate bo mam swoje zasady wiec staneło na barze jak zwykle ostatnimi czasy Mając w pamięci nasze spotkania, gdy się spotykaliśmy we dwójkę zawsze inaczej to jest niż się spotykamy w większym towarzystwie, wszystko byłoby super, gdyby nie jej najlepsza przyjaciółka, która klei się jej jak rzep psiego ogona, gdy się widuje z nią ta jej przyjaciólka praktycznie zawsze do niej dzwoni, one widują się praktycznie codziennie i oczywiście będą razem na dodatek jej przyjaciółka będzie niby ze swoim chłopakiem, pytam się sam siebie do cholery co to ma być podwójna randka czy co, zależało mi na spotkaniu we dwoje, miłej pogawędce i mile spędzonym czasie a takie coś już w tym momencie odpada, bo nigdy nie jest tak różowo jak się spotykamy w większym gronie, na dodatek gdy one są w swoim towarzystwie zawsze cały wieczór spędzają na plotkach wspólnych i praktycznie cięzko je od siebie oderwać, więc coś czuje że mi się gejowski wieczór szykuje z chłopakiem jej przyajaciółki a takiego przecież w planach nie miałem, wiem że jeśli wyjechałbym z jakimś głupim tekstem odnośnie tego czy przyjaciółka z chłopakiem będą robić za przyzwoitki jestem spalony, sorry ale nie wiem może mi podpowiesz coś ciekawego w tej kwesti....w zasadzie to nawet nie wiem o co mi chodzi samemu, no ale ogólnie nie nawidze jak mi się ktoś wprasza, w spotkania które ja organizuje....to raz...a dwa...mam nadzieje że załapałeś o co mi chodzi i moja dalsze biadolenie jest zbędne bo pora późna

P.S. Najchetniej to bym odwolal spotkanie ale wtedy by sie zorientowala o co chodzi...Pierniczek ratuj cały karton dla ciebie jak poradzisz coś mądrego

Do góry
#726592 - 18/11/2006 01:43 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
gnacik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 4718
Jeżeli chłopak tamtej panienki będzie spoko i będzie szło się z nim jakoś dogadać, to wytłumacz mu o co chodzi i, że potrzebujesz aby On odciągnał troche swoja dziewczyne abyście Wy mieli czas tylko dla siebie... musisz tylko dobrze z tym kolesiem zagadac, aby nie wyszło tak, że On powie potem niby w sekrecie swojej dziewczynie o co chodzilo, dlaczego on ją odciagał od kolezanki, bo nawet jeżeli to byłoby w sekrecie to Ona i tak jak sie spotkaja to wszystko wyplecie i bedziesz spalony

Do góry
#726593 - 18/11/2006 02:05 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Kenny Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2005
Postów: 4122
Skąd: Jaworzno
I właśnie się tego boje gnacik, widze że mam nad czym rozmyślać

P.S.1. Widze ze pełnisz dyżur za pierniczka
P.S.2. Mam nadzieje ze koleś nie wie co to jest mecz.pl i że tu nie zagląda bo by były niezłe jaja

Do góry
#726594 - 18/11/2006 02:25 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Shadhun Offline
enthusiast

Meldunek: 27/08/2006
Postów: 348
Z doświadczenia powiem ci że na 90% dowiedziała by sie o tym jego dziewczyna a wtedy ma 99.9% dowiedziała by sięo tym twoja koleżanka.

Do góry
#726595 - 18/11/2006 03:05 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
wróciłem z imprezy, nie wiem jak to się stało, ale ... stało się jak wstanę opiszę dokładnie

Do góry
#726596 - 18/11/2006 04:37 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
speedo99 Offline
old hand

Meldunek: 28/07/2002
Postów: 813
Skąd: Wrocław
Quote:

Serio to sam wymyśliłeś?!! A ja myślałem, ze to sposoby Mysterego z "Gry: i sposób z pocałunkiem z "Tajemnic Uwodzenia"...




"Gry" niestety jeszcze nie zdążyłem przeczytać i sposób z czytaniem z dłonie wziąłem w oparciu o psychologię społeczną... a motyw z pocałunkiem oczywiście pamiętam z filmu

Co do fajnych motywów to przykładowo można po dłuższej rozmowie z diewczyną zastosować efekt zysku i straty, mówiąc jej przykładowo:

"Na pierwszy rzut oka uważałem Cię za osobę zapatrzoną w siebie, ale po dłuższej rozmowie mogę powiedzieć że jesteś bardzo miła i otwarta"

niż:

"Uważam że jesteś bardzo miła i otwarta"

albo pobawić się strategią redukowania dysonansu... w sumie pełno tego jest

Do góry
#726597 - 18/11/2006 10:51 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Adammm Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/10/2006
Postów: 1849
Pierniczek, odpowiem Ci na te pytania

1. W jakich okolicznosciach sie poznaliście?
2. Jak długo sie znacie i jak często rozmawiacie?!
3. Czy macie wspólnych znajomych?!
4. Chodzicie razem do klasy, uczęszczacie razem na jakieś zajecia dodatkowe np lekcje tańca, koła teatralne itp?!
5. Na jakiej stopie kończą sie Wasze rozmowy?! Chodzi mi o to jak wyglądają Wasze rozmowy?!
6. Czy macie jakieś wspólne pasje czy hobby?!
7. blondyna czy brunetka?!
8. Podaj jakieś jej cechy charakteru. To jeste jakaś lolitka czy raczej normalna spokojna dziewczyna?!

1... na hokeju zagadalem sam, dala mi swoj numer
2. Znamy sie od miesiaca, teraz jest ciezko w ogole z nia gadac, powiedzmy 2 razy na tydzien na gg jak jest dostepna, na zywo gadalem z nia krotko z 5 razy...
3. mamy jednego wspolnego znajomego
4. do szkoly, do klasy i na zajecia nie
5. no wlasnie lipa bo te rozmowy do niczego nei prowadza, ja sie produkuje, staram sie nawiazac rozmowe a ona mi odpisuje w stylu 'hehe'
6. hokej
7. blondynka ciemna
8. cholernie spokojna dziewczyna, podobno strasznie niesmiala...

Do góry
#726598 - 18/11/2006 10:57 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Adammm Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/10/2006
Postów: 1849
Quote:

wróciłem z imprezy, nie wiem jak to się stało, ale ... stało się jak wstanę opiszę dokładnie




ohoooo opis jak najszybciej prosimy

Do góry
#726599 - 18/11/2006 12:31 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Proszę państwa prawym skrzydłem mknie Korver, schodzi do środka, mija jednego, drugiego rywala, chyba jest faulowany, traci równowagę, ale jesssst twardy, znów ją odzyskuje, biegnie dalej, pięknym zwodem mija ostatniego obrońcę, jest sam na sam z bramkarzem, przeklada pilke na prawa nogę, rzut oka na golkipera rywali, taaak, strzelaaaaaa! iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...




Do góry
#726600 - 18/11/2006 12:39 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Kenny Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2005
Postów: 4122
Skąd: Jaworzno
muppet 0,7 dla ciebie za ten tekst

Do góry
#726601 - 18/11/2006 12:47 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Korver gral pewnie w bilarda i biala wpadla na koncu zamiast czarnej

Do góry
#726602 - 18/11/2006 13:00 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Adammm Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/10/2006
Postów: 1849
Quote:

Proszę państwa prawym skrzydłem mknie Korver, schodzi do środka, mija jednego, drugiego rywala, chyba jest faulowany, traci równowagę, ale jesssst twardy, znów ją odzyskuje, biegnie dalej, pięknym zwodem mija ostatniego obrońcę, jest sam na sam z bramkarzem, przeklada pilke na prawa nogę, rzut oka na golkipera rywali, taaak, strzelaaaaaa! iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...










Korverdinho

Do góry
#726603 - 18/11/2006 13:23 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
no więc opisuję

na początku jak to zwykle ze mną bywa nieciekawie, znowu nie wiem jakim cudem, ale czarna też się pojawiła na tej imprezce wypiliśmy kilka drinków i poszliśmy tańczyć. Początkowo normalnie, starałem się nie napierać tylko tak to rozegrać, żeby pocałunek wyszedł z jej inicjatywy i nawet mi się udało, kilka razy cmoknąłem ją po przyjacielksu to w policzek, to w nosek i jakoś tak wyszło, że ona mnie pocałowała szybko jednak przerwała i stała gadka: nie mogę. Spytałem czemu tym razem, odpowiadziała, że dla niej pocałunek to rzecz bardzo ważna, zobowiązująca. I to mnie urzekło. Stwierdziłem, że musi mi się udać do tego doprowadzić, ale owiedziałem ok i dalej trzymałem się swojej taktyki później jeszcze kilkakortnie sytuacja się powtarzała, że dochodziło do minimalnego kontaktu, ale końcówka taka sama. Później zawarłem chyba swój najlepszy zakład w życiu, jakim wynikiem by się to nie skończyło to i tak byłbym wygrany otóż, ona stwierdziła, że niedługo mnie zniechęci. Ja powiedziałem, że nigdy w życiu i możemy się nawet założyć. Ona ok, ale o co? Jak ona by wygrała (czyli ja bym odpuścił) to dostaje buziaka w czółko a jak ja bym wygrał to normalny pocałunek i teraz nastąpił najważniejszy punkt wieczoru, takie mam wrażenie, moja była (czarna) całowała się z innym kolesiem. Blondyna zauważyła, że mnie to w ogóle nie rusza, do tego czarna wzięła ją na chwilę na bok, żeby pogadać. Później jak blondyna do mnie wróciła to po jakimś czasie doszło do tego o czym marzyłem i tak to już trwało do końca zabawy (czyli jakieś 4h) Poszliśmy potem do baru pogadać, zapytałem czy nie żałuję, czy jest pewna co robi, powiedziała, że tak i by tego na pewno nie zmieniła gdyby miała taką możliwość odniosłem wrażenie, że jestem pierwszym chłopakiem, którego spotkał taki zaszczyt i strasznie mnie to podbudowało



póki co to tyle, jestem strasznie szczęśliwy, może będzie z tej mąki chleb

Do góry
#726604 - 18/11/2006 14:01 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Grzena Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/12/2004
Postów: 1842
Skąd: (S)iarkowy Gród/Lublin

Przyglądam się całej sytuacji z boku więc jestem dobrze oczytany co i jak i dlatego Korver , oby ten chleb był dobrze wypieczony i bardzo smaczny

Do góry
#726605 - 18/11/2006 14:06 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Korver teraz pozostaje nam tylko trzymac kciuki za to ze Blondyna nie gra u buka i nie czyta forów bukmacherskich

Pozdrawiam Panowie .

Do góry
#726606 - 18/11/2006 14:27 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
nie gra na pewno, bo ostatnio jej dopiero tłumaczyłem o co w tym chodzi

Do góry
#726607 - 18/11/2006 14:32 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Adammm Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/10/2006
Postów: 1849
Quote:

nie gra na pewno, bo ostatnio jej dopiero tłumaczyłem o co w tym chodzi




gratulacje
jest zawodnikkk

Do góry
#726608 - 18/11/2006 19:53 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
gobel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/10/2005
Postów: 3666
Skąd: Katowice
No to gratki Korver dobrze to rozegrales

Do góry
Strona 3 z 11 < 1 2 3 4 5 ... 10 11 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3241 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581660 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49