Strona 2 z 11 < 1 2 3 4 ... 10 11 >
Opcje tematu
#726569 - 17/11/2006 13:35 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
mateusz2201 Offline
Impossible is nothing

Meldunek: 02/10/2005
Postów: 16318
Skąd: Mielec/Kraków
a ja mam taki problem, że podobja mi się dwie dziewczyny i jest problem bo to sa najlepsze przyjaciółki wiem, że ja im też Chciałbym z którąś zakręcić ale wiecie..... pomocy!!!!!!!!!!?

Do góry
Bonus: Unibet
#726570 - 17/11/2006 13:39 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 1220
Quote:

a ja mam taki problem, że podobja mi się dwie dziewczyny i jest problem bo to sa najlepsze przyjaciółki wiem, że ja im też Chciałbym z którąś zakręcić ale wiecie..... pomocy!!!!!!!!!!?




Wklej zdjęcia jednej i drugiej a my pomożemy dokonać wyboru

Do góry
#726571 - 17/11/2006 13:42 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Pierniczek dobrze prawi, polać mu

panowie do roboty, na pewno niejeden z Was ma problem z płcią piękną a może uda sie pomóc

Do góry
#726572 - 17/11/2006 13:46 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań
panowie chętnie zabrałbym głos, ale mojego problemu nie będziecie w stanie rozwiązać... więc pozostaje mi tylko odwiedzanie tematu + jakieś wstawki na obecną kwestią, którą została poruszona...

Do góry
#726573 - 17/11/2006 14:04 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Pierniczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/10/2005
Postów: 1876
Po kolei:

@mateusz2201

Jeżeli te dziewczyny są Twoimi przyjaciółkami, a nie przyjaźnią się między sobą to zaczynaj podbijac do tej, która Ci sie bardziej podoba. Jeżeli Wam nie wyjdzie to to zawsze możesz starać sie o względy tej drugiej. Spraw komplikuje sie bardziej jeżeli one między sobą są przyjaciółkami, bo wtedy wybór jednej może spowodować rozpad przyjaźni z drugą(moze ale nie musi..) W sumie to nie rzoumiem takcih sytuacji jak Twoja, bo one podobają sie Tobie, a Ty im...więc chyba nie ma żadnych przeciwkskazań aby nie straać sie o bliższe spotykanie. Gorzej byłoby gdybyś Ty się im nie podobał, bo wtedy trzebaby to jakoś zmienić, a tak masz zielone światło i w lewo i w prawo. A to na pewno są Twoje przyjaciółki!? Zwierzasz im się ze swoich problemów itp?! Czy może to są po prostu dobra kumpele, z którymi miło spędzasz czas?! pzdr

@kamasss nie problemów nie do rozwiązania. Może jakiś user z forum miał podobny problem do Ciebie i coś Ci poradzi. Kto pyta nie błądzi. pzdr

Do góry
#726574 - 17/11/2006 14:08 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Paxioo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/10/2003
Postów: 1900
Skąd: Kraków
Pierniczek stwierdziles, ze kobiety patrza na oczy. Ja moze rozwine nieco twoja mysl. To, ze patrza na oczy to jest okreslenie dosc umowne. Niektorzy zwykli tez okreslac to mianem "tego czegos".
Jak to sie dzieje, ze jednemu bardzo podoba sie jakas dziewczyna, a ktos inny stwierdzi, ze jest przecietna?
Podobnie kobiety. Kazda ma wykrystalizowany - w mniejszym czy wiekszym stopniu - obraz swojego idelnego faceta i wedlug takiego "szablonu" stara sie dobierac kandydatow do stworzenia potencjalnego zwiazku, a tak naprawde oczy nie maja z tym wiele wspolnego. Po prostu kazdy czlowiek jest inny, kazdemu podoba sie co innego.

Tutaj dzielimy sie tylko swoimi doswiadczeniami, przemysleniami, z tym z czym zetknal nas kiedys los.
Moje doswiadczenia nie moga byc Twoimi, bo Ty nie jestes mna, a ja Toba. Zaden opis nie jest w stanie oddac tego czego sam doswiadczysz, gdyz jestes jedyny i niepowtarzalny na tym swiecie. W ten sposob uczysz sie siebie. Uczysz sie czuc po swojemu, miec zaufanie do siebie, doceniac sie i szanowac. Poznajac siebie przekonujesz sie ,ze jestes odrebnym swiatem, ze kazdy z nas jest innym swiatem. Nie mozna wiec tracic zycia na tym, by inni zechcieli miec takie poglady, jak Ty, bo to jest niemozliwe.
Najlepiej wsluchac sie w swoj wewnetrzny glos i zaufac intuicji - ona wie najlepiej co dla nas jest dobre.

Do góry
#726575 - 17/11/2006 14:30 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Pierniczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/10/2005
Postów: 1876
@Paxioo oczywiście masz racje i podpisuję się pod tym obiema rękami. Tylko, ze ja to stwierdziłem na podstawie danych statystycznych, które zostały przeprowadzone na jakiejś tam grupie kobiet. Oczywiście, że każdej kobiecie podoba się co innego ale 91% jedna z trzech rzeczy, o których już wcześniej pisałem. Ja nie każe nikomu przyjmować mich poglądów i postępować tak jak mówię. Ja daję tylko rady i wyrażam swoją opinię na podstawie jakiegoś tam mojego doświadczenia i tego czego nauczyli mnie na uczelni przez kilka lat na temat ludzkiej psychiki i relacji międzyludzkich. Jeżeli tak to odebrałeś to naprwdę przepraszam. Nie chciałem żeby to tak wyglądało. Janie uważam się za jakieś wielkie guru uwodzenia kobiet. Chcę tylko podzielić się doświadczenie z niekttórymi osobami, które mają jakiś problem. pozdrawiam

Do góry
#726576 - 17/11/2006 14:51 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Paxioo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/10/2003
Postów: 1900
Skąd: Kraków
Pierniczek nie masz mnie absolutnie za co przepraszac. Druga czesc mojej wypowiedzi nie miala konkretnego adresta i pisalem to do wszystkich. Moze nie fortunnie uzylem kilkukrotnie zaimka "ty". Pisalem to w liczbie pojedynczej poniewaz chcialem podkreslic charakter wypowiedzi. Pozwoli to kazdemu z nas odniesc do sytuacji w jakiej nie raz przyjdzie mu znalezc sie w zyciu i to nie tylko w relacjach damsko - meskich.

Zazdroszcze Ci ukonczenia studiow na wydziale psychologii.Jak wszystko dobrze sie potoczy to w przyszlym roku rowniez rozpoczne takie studia

Pozdrawiam

Do góry
#726577 - 17/11/2006 15:34 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
phaser Offline
addict

Meldunek: 05/12/2004
Postów: 688
a co powiecie na to:

bylem z panna 1,5 roku, ktora zachowuje sie caly czas z dystansem, przez ten czas zostalem obkrecony w szerz i wzdluz wokol palca, latalem jak francuski piesek, kiedy pokazalem swoja niezaleznosc, sprawy sie tak pokomplikowaly ze rozstanie bylo nieuniknione, dodam tylko ze panna caly czas miala i ma przyjaciela ale to nie jest konkurencja,

ostatnio bylem bardzo oschly wobec niej wrecz niedostepny, to poprosila o pomoc w drobnej sprawie, myslalem ze to cos znaczy, ale wyszla i odjechala z tym przyjacielem, hehe

czyli ja jej tu pomoge tamten gdzie indziej, i caly czas na latwizne, nie rozumiem tego...

Do góry
#726578 - 17/11/2006 15:39 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
nigdy ale to przenigdy nie dajcie się wpakować w przyjaźń z panną na której Wam zależy zanim doprowadzicie do "konsumpcji". Przyjaźń z ukochaną jak najbardziej ale dopiero kiedy będziecie parą, nigdy wcześniej bo panny nie kumają czegoś takiego jak przyjaciel ktory jednocześnie jest kochankiem...

Do góry
#726579 - 17/11/2006 18:15 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Piecia Offline
podwórkowy attaché

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 17060
Właśnie wróciłem z pubu "Polany" dawno tam nie byłem i muszę powiedzieć iż nic sie nie zmieniło opróćz toalet ale o tym później troszkę . Tak nie spodziewanie siedząc delektując się piwkiem spostrzegłem fajna pannę tylko że była z chłopem . Trochę mnie poobcinała a ja ją i wielka szkoda bo na tym się skończyło nie było nawet jak zagadać . Z kiblem śmiesznie wyszło bo kilka piwek i na pamięć jak to zwykle powędrowałęm opróznić ciśnienie i zamiast do męskiej powędrowałem do damskiej ... jakaś panna ze mnie trochę zwyła ale grzecznie przeprosiłem i powiedziałem że tylko za potrzebą jestem

Do góry
#726580 - 17/11/2006 18:37 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Kenny Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2005
Postów: 4122
Skąd: Jaworzno
Quote:

Właśnie wróciłem z pubu "Polany" dawno tam nie byłem i muszę powiedzieć iż nic sie nie zmieniło opróćz toalet ale o tym później troszkę . Tak nie spodziewanie siedząc delektując się piwkiem spostrzegłem fajna pannę tylko że była z chłopem . Trochę mnie poobcinała a ja ją i wielka szkoda bo na tym się skończyło nie było nawet jak zagadać . Z kiblem śmiesznie wyszło bo kilka piwek i na pamięć jak to zwykle powędrowałęm opróznić ciśnienie i zamiast do męskiej powędrowałem do damskiej ... jakaś panna ze mnie trochę zwyła ale grzecznie przeprosiłem i powiedziałem że tylko za potrzebą jestem




tego jeszcze nie bylo podryw na toalety:
mozna taki numer na basenie zrobic, meska szatnie pomylic z damska przepraszam bardzo i....male zagadywanko

Do góry
#726581 - 17/11/2006 18:38 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
mateusz2201 Offline
Impossible is nothing

Meldunek: 02/10/2005
Postów: 16318
Skąd: Mielec/Kraków
Quote:

Po kolei:

@mateusz2201

Jeżeli te dziewczyny są Twoimi przyjaciółkami, a nie przyjaźnią się między sobą to zaczynaj podbijac do tej, która Ci sie bardziej podoba. Jeżeli Wam nie wyjdzie to to zawsze możesz starać sie o względy tej drugiej. Spraw komplikuje sie bardziej jeżeli one między sobą są przyjaciółkami, bo wtedy wybór jednej może spowodować rozpad przyjaźni z drugą(moze ale nie musi..) W sumie to nie rzoumiem takcih sytuacji jak Twoja, bo one podobają sie Tobie, a Ty im...więc chyba nie ma żadnych przeciwkskazań aby nie straać sie o bliższe spotykanie. Gorzej byłoby gdybyś Ty się im nie podobał, bo wtedy trzebaby to jakoś zmienić, a tak masz zielone światło i w lewo i w prawo. A to na pewno są Twoje przyjaciółki!? Zwierzasz im się ze swoich problemów itp?! Czy może to są po prostu dobra kumpele, z którymi miło spędzasz czas?! pzdr

to sa dla mnie dobre kumpele tylko wlasnie to one sa najlepszymi przyjaciolkami

Do góry
#726582 - 17/11/2006 18:59 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Adammm Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/10/2006
Postów: 1849
a jezeli laska na gg na 50 zdan moich odpowiada mi lacznie 5cioma linijkami w stylu ' tak ' nie? pierniczek, ciekawe co tutaj wymyslisz...

Do góry
#726583 - 17/11/2006 19:16 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Kenny Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2005
Postów: 4122
Skąd: Jaworzno
Quote:

a jezeli laska na gg na 50 zdan moich odpowiada mi lacznie 5cioma linijkami w stylu ' tak ' nie? pierniczek, ciekawe co tutaj wymyslisz...



znaczy ze cie zlewa , lub poprostu nie umie nawiazac zadnej gadki z toba, osobiscie znam taki typ laski o ktorej piszesz i calkiem inaczej sie z nia gada na gg a calkiem inaczej w realu, byc moze ma 20 okienek z pootwieranymi rozmowami wiec albo ma cie w dupie albo jest nie wychowana

Do góry
#726584 - 17/11/2006 19:26 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Adammm Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/10/2006
Postów: 1849
Quote:

Quote:

a jezeli laska na gg na 50 zdan moich odpowiada mi lacznie 5cioma linijkami w stylu ' tak ' nie? pierniczek, ciekawe co tutaj wymyslisz...



znaczy ze cie zlewa , lub poprostu nie umie nawiazac zadnej gadki z toba, osobiscie znam taki typ laski o ktorej piszesz i calkiem inaczej sie z nia gada na gg a calkiem inaczej w realu, byc moze ma 20 okienek z pootwieranymi rozmowami wiec albo ma cie w dupie albo jest nie wychowana




raczej ma w dupie i tutaj pytanie do pierniczka. mam jej kome, gg, gadalem z nia czasami na zywo - gadka sie nigdy zbytnio nie kleila...

Do góry
#726585 - 17/11/2006 23:09 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
speedo99 Offline
old hand

Meldunek: 28/07/2002
Postów: 813
Skąd: Wrocław
Ja będąc ostatnio na randce z nowo poznaną dziewczyną wpadłem na pomysł jak szybko dojść do często pierwszego fizycznego kontaktu, jakim jest trzymanie za rękę..

Jedna z zasad psychologii społecznych mówi że im mniejszy jest dystans tym większy na początku opór, więc zrobiłem tak:

W trakcie początkowych słów powiedziałem że interesuję się magią.. kiedy dziewczyna poprosiła mnie abym coś zademonstrował, wyciągnąłem kartkę papieru i zacząłem się patrzeć w jej oczy mówiąc że będę czytał jej myśli... Po złapaniu relacji wzrokowej, zapisałem liczbę "7", a następnie poprosiłem ją o powiedzenie liczby od 1 do 10. Tak się dzieje, że około 40% ludzi wybiera 7

Tym razem jednak nie wyszło... Ale co tam

Na pytanie dziewczyny jaką liczbę zapisałem, powiedziałem jej że 7 i że większość ludzi by tak odpowiedziała i że musi być troszkę inną osobą od większości.

Ona z zaciekawieniem musiała się oczywiście spytać co to znaczy. Na to ja poprosiłem ją żeby dała mi dłoń to zobaczę jej układ linii, no i w ten sposób prowadząc profesjonalne ogólnikowe wróżenie z dłoni trzymałem ją już za rękę.

Gdy kilkanaście minut później przy całkiem innym temacie rozmowy złapałem ją za rękę, było już to bardziej naturalna reakcja... w końcu podobna czynność była wykonana już wcześniej.

A co by się stało, gdyby zgadła liczbę "7"... powiedziałbym, że w końcu mówiłem jej że jestem magiem i mogą zademonstrować jej o wiele lepszą sztuczkę ale musi mi zaufać.
Sztuczka polega na tym że gdy ona zamknie oczy ja pocałuję ją nie dotykając ustami jej ust.
Gdy dziewczyna się zgadza i zamyka oczy, całuję ją bardzo delikatnie.. a gdy otwiera je i mówi że jednak poczuła zaczynam się z nią droczyć że to jej wyobraźnia tak działa a ja trzymałem usta 10 cm od niej

Sposób sprawdzony i skuteczny

W sumie każdy środek jest dobry jeżeli jest zrobiony ciekawie i wesoło...

Do góry
#726586 - 17/11/2006 23:22 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Pierniczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/10/2005
Postów: 1876
Adammm spróbuję coś poradzić ale mam kilka pytań pomocniczych
1. W jakich okolicznosciach sie poznaliście?
2. Jak długo sie znacie i jak często rozmawiacie?!
3. Czy macie wspólnych znajomych?!
4. Chodzicie razem do klasy, uczęszczacie razem na jakieś zajecia dodatkowe np lekcje tańca, koła teatralne itp?!
5. Na jakiej stopie kończą sie Wasze rozmowy?! Chodzi mi o to jak wyglądają Wasze rozmowy?!
6. Czy macie jakieś wspólne pasje czy hobby?!
7. blondyna czy brunetka?!
8. Podaj jakieś jej cechy charakteru. To jeste jakaś lolitka czy raczej normalna spokojna dziewczyna?!

Na początek tyle bym chciał wiedzieć.

Do góry
#726587 - 17/11/2006 23:27 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Pierniczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/10/2005
Postów: 1876
Quote:

Ja będąc ostatnio na randce z nowo poznaną dziewczyną wpadłem na pomysł jak szybko dojść do często pierwszego fizycznego kontaktu, jakim jest trzymanie za rękę..

Jedna z zasad psychologii społecznych mówi że im mniejszy jest dystans tym większy na początku opór, więc zrobiłem tak:

W trakcie początkowych słów powiedziałem że interesuję się magią.. kiedy dziewczyna poprosiła mnie abym coś zademonstrował, wyciągnąłem kartkę papieru i zacząłem się patrzeć w jej oczy mówiąc że będę czytał jej myśli... Po złapaniu relacji wzrokowej, zapisałem liczbę "7", a następnie poprosiłem ją o powiedzenie liczby od 1 do 10. Tak się dzieje, że około 40% ludzi wybiera 7

Tym razem jednak nie wyszło... Ale co tam

Na pytanie dziewczyny jaką liczbę zapisałem, powiedziałem jej że 7 i że większość ludzi by tak odpowiedziała i że musi być troszkę inną osobą od większości.

Ona z zaciekawieniem musiała się oczywiście spytać co to znaczy. Na to ja poprosiłem ją żeby dała mi dłoń to zobaczę jej układ linii, no i w ten sposób prowadząc profesjonalne ogólnikowe wróżenie z dłoni trzymałem ją już za rękę.

Gdy kilkanaście minut później przy całkiem innym temacie rozmowy złapałem ją za rękę, było już to bardziej naturalna reakcja... w końcu podobna czynność była wykonana już wcześniej.

A co by się stało, gdyby zgadła liczbę "7"... powiedziałbym, że w końcu mówiłem jej że jestem magiem i mogą zademonstrować jej o wiele lepszą sztuczkę ale musi mi zaufać.
Sztuczka polega na tym że gdy ona zamknie oczy ja pocałuję ją nie dotykając ustami jej ust.
Gdy dziewczyna się zgadza i zamyka oczy, całuję ją bardzo delikatnie.. a gdy otwiera je i mówi że jednak poczuła zaczynam się z nią droczyć że to jej wyobraźnia tak działa a ja trzymałem usta 10 cm od niej

Sposób sprawdzony i skuteczny

W sumie każdy środek jest dobry jeżeli jest zrobiony ciekawie i wesoło...




Serio to sam wymyśliłeś?!! A ja myślałem, ze to sposoby Mysterego z "Gry: i sposób z pocałunkiem z "Tajemnic Uwodzenia"...

Do góry
#726588 - 17/11/2006 23:31 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
W jakims filmie byl motyw 'zaloze sie o dyche, ze pocaluje cie nie dotykajac ustami twoich ust'... po czym idzie normalny kiss i mowisz 'warto bylo poswiecic te dychę'

Co do lapania za dlonie to tak wlasnie zostalem zlapany na haczyk przez panne, o ktorej pisalem, a teraz musze o niej zapomniec
nie znajac nawet prawdy, co sie stalo.

Do góry
Strona 2 z 11 < 1 2 3 4 ... 10 11 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (Sensei), 3173 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582320 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25