Strona 7 z 11 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 >
Opcje tematu
#715411 - 16/11/2006 19:03 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 4
vicek Offline
addict

Meldunek: 04/03/2003
Postów: 567
Skąd: Kielce
No cóż...nie radzę grać w ten sposób. Po 3 dniach nie należy wyciągać wniosków, ja też niedawno chciałem zbadać jak się ma granie na niższe/wyższe kursy do zysków i choć znudziło mi się to po 2 dniach to w tym czasie faworyci wygrali w 11 z 12 meczów. Myślę, że granie wyższych kursów bez pojęcia i jakiejkolwiek analizy nie przyniesie zysków.

Do góry
Bonus: Unibet
#715412 - 16/11/2006 19:29 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 4
sh4 Offline
member

Meldunek: 30/10/2003
Postów: 127
ehhhh, no nie zupełnie tak w ciemno. w pewnym sensie podczepiam typy pod progresję, każda seria się kiedyś kończy. najlepsi i najgorsi też czasem przegrywają/wygrywają. a ja staram się dobierać wysokie kursy, co nie oznacza, że tych niższych też nie gram, ale jestem badziej ostrożny.

Do góry
#715413 - 16/11/2006 20:46 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 4
superges Offline
veteran

Meldunek: 22/06/2004
Postów: 1209
Na dzis powiem tak:

Nashville Predators 1,74 na gb

Zagrałem to sobie singielka.

Do góry
#715414 - 16/11/2006 21:16 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 4
rangiz9 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/03/2006
Postów: 6633
Witam

Po wczorajszej w miarę udanej nocy czas na kolejne zmagania z lodowiskami NHL. Dzisiaj rozpocznę 2 nowe progresje odpowiednio na zwycięstwo Edmonton jak i porażkę Chicago. Edmonton po 5 meczach na wyjeździe wraca na swoją taflę, gdzie rozegra teraz 7 meczy pod rząd. Więc będę liczył przynajmiej na ich jedno zwycięstwo. Podobnie jest z Chicago, które teraz zaczyna serię 5 wyjazdów. Tutaj będę polował na ich przegraną.

1 poziom

Chi L 2,15 --> 1j

Edm W 1,70 --> 1j

Do góry
#715415 - 16/11/2006 22:13 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 4
fanta Offline
stranger

Meldunek: 13/11/2006
Postów: 11
Wczoraj:

Carolina Hurricanes @ 2.0 +
Ottawa Senators @ 3.4 +
Dallas Stars @ 1.78 -
Nashville Predators @ 2.1 +
Colorado @ 3.0 -
Tampa Bay Lightning @ 2.3 -

W meczu Boston - Wash mysle ze moze byc OT ale nie gram OT - no to w zaasadzie moglem zagrac:)

Anahaim za niski kurs jak na NHL wiec nie dotykam. - tu tez przeczucie bylo dobra, ale balem sie zagrac:) coz zycie. Ale i tak noc udana
3 WIN 3 LOST = +5j

Dzisiaj:
Toronto @ 2.5 jesli Toronto wygra to po naprawde ciekiej walce.
Edmonton @ 1.76 full stake - jak przegraja bedzie bardzo bardzo zle, ale niespodzianek dosc na ten week mam nadzieje:)
Nashville @ 2.16
Florida @ 2.72
Boston - Toronto @ under 6.5 1.89
LA @ 2.14
Phoenix Coyotes @ 2.24

Powodzenia
fanta

Do góry
#715416 - 16/11/2006 22:43 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 4
pit Offline
journeyman

Meldunek: 04/10/2006
Postów: 55
- Toronto, win - Dzis kolejny mecz z Botonem; nastepne juz u siebie z NJ i Islandersami. Liscie pokazuja ze nawet bez swojego lidera potrafia grac dobry hokej i mam nadzieje ze dzis nie zawioda. Kolejne 2 mecze z rywalami z Atlantic i jak poprzednie sezony pokazywaly Toronoto zarowno Wyspiarzy jak i Diabełki potrafilo u siebie ogrywac. Licze ze tym razem inaczej nie bedzie.

- Edmonton, lose - St.Louis na mnozniku 4.10 to dla mnie niesamowity value bet. Sa po prostu takie druzyny, ktore St.Louis leza i nawet pomimo tego ze sa po prostu lepsze to seryjnie dostaja. I Edmonton jest jednym z lepszych przykładow ( lepsze chyba tylko Vancouver ). A jak nie dzis to kolejne mecze z Detroit i Calgary - cos powinno wejsc.

- Minnesota, win, 4te podejscie - bo trzeba.

- Florida, win, 2gie podejscie - tez trzeba.

Do góry
#715417 - 16/11/2006 22:58 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 4
Soczi Offline
veteran

Meldunek: 24/05/2001
Postów: 1267
Skąd: Warszawa
Jak dla mnie dziś typ dnia to Edmonton, jak zwykle nie podaję typów 1x2 do bilansu, ale Oilers na pewno zagram. Jest kilka przyczyn - po pierwsze rewanż za niedawne 3-5 w St.Louis. Wówczas w zespole Oilers bronił Markannen, drugi bramkarz, który trochę odstaje jednak od podstawowego Rolosona. Edmonton to ekipa przede wszystkim własnego lodowiska - u siebie wygrała 6 z 8 spotkań. Jest najskuteczniejszą drużyną konferencji zachodniej jak chodzi o mecze w roli gospodarza. Strzela dużo goli w grze 5 na 5, a dzisiaj na przeciwko bramkarz St.Louis, który je puszcza w dośc znacznej ilości - Legace (średnio 2,50 gola 5on5 na mecz na wyjazdach). Gdyby nie kontuzja Sanforda (odpowiednio 1,25 przy grze 5on5) najprawdopodobniej by nie zagrał w tym spotkaniu. 2/3 gole z gry i 1/2 z PP powinny wystarczyć na spokojne zwycięstwo Oilers w tym spotkaniu. Z reguły nie lubię grać faworytów, ale ten mecz wygląda bardzo solidnie jak dla mnie. Ekipie z Kanady na pewno nie powinno również zabraknąć motywacji (przegrali 3 z ostatnich 5 meczy).

Z o/u 2 mecze na dziś:

Los Angeles-Philadelphia under 6 (60) 6/10 1,77 Bwin

Jestem zdania, iż mecz z wczoraj z Anaheim był troszkę przypadkowy i to raczej efekt dużej dekoncentacji linii obronnej i gk Anaheim, aniżeli nagłej odmiany zespołu Flyers. Anaheim mógł sobie spokojnie na to pozwolić, bo ich dorobek punktowy jest dość pokaźny. Hokeistów LA raczej na taki luz nie stać, zwłaszcza jak widzą, że z Philadelphią to nie przelewki. Na bramkach w tym meczu Garon i Niitymaki. Garon jak do tej pory miał jedną wpadkę (było to w pierwszym meczu z San Jose 3-7), poza tym broni bardzo solidnie przede wszystkim z gry 5on5. Nie licząc feralnego występu z San Jose (co zdarza się nawet i najlepszym bramkarzom NHL) puszcza on średnio nieco powyżej jednego gola z gry 5on5. LA potrafi tracić również gole w osłabieniu ale Pghiladelphia w dalszym ciągu ma bardzo słaby PP - szczególnie na wyjazdach. Po drugiej stronie mamy Niitymakiego - jak już pisałem ten bramkarz dobrze broni na wyjazdach (wczoraj bronił po dłuższej przerwie Esche całkiem nieźle 4 gole na 41 strzałów, moe jeszcze coś z niego będzie). Dzięki temu myślę, że i LA się nie rozbuja w tym meczu za bardzo zwłaszcza, że nie jest to nad wyraz skuteczna ekipa - słaby PP i 1,71 gola z gry 5on5 u siebie. Ogólnie trudno tu znaleźć jakieś argumenty za dużą liczbę bramek i stąd under.

Boston-Toronto over 6,5 3/10 1,91 GB

Te dwie drużyny nie dawno się spotkały i było 6:4 dla Toronto. Zespół z Bostonu na pewno będzie się chciał zrewanżować za tamtą porażkę u siebie, ale łatwo też z pewnośćią nie będzie. Toronto to na wyjeździe ekipa strzelająca masę goli. W ostatnich 4 meczach 16 goli (w tym z gry 5on5 bez tzw empty net goals 11). To poniżej dotychczasowej ich średniej 3,11, ale i bramkarze rywali raczej z wyższej półki. Przeciwko Bostonowi, który ma bardzo duże problemy z obroną skuteczność Toronto z gry5 na 5 to pierwszy punkt dla overa w tym meczu. Drugi to bramkarz Toronto Aubin (który wciąż zastępuje kontuzjowanego Raycrofta). Miał on ostatnio udany występ w meczu u siebie z Montrealem, ale na wyjazdach Montreal to nie potęga ofensywna, a Aubin oprócz tego spotkania ma same "wysokie" wyniki na swoim koncie. W meczu z Bostonem, który potrafi strzelać bramki u siebie i na pewno będzie grał na maksa nie widzę, żeby dał radę wybronić ponad przeciętną. I na koniec gry specjalne obu drużyn. Jak Boston gra, to pada dużo goli z przewag, zarówno dla Bostonu jak i ich rywali. Boston ma świetny PP u siebie (prawie 30% skuteczności), Toronto odrobinę słabszy ale też powyżej 20%. Boston poza tym słabo broni w osłabienich - średnio co czwarty PP przeciwnika to gol, Toronto znacznie lepiej, ale przy tym rywalu i braku Raycrofta wcale nie jest powiedziane, że też nie będzie tracił w osłabieniach. Ogólnie dużo argumentów za overem, a jedyny za underem to na pewno wysoka linia . Ale cóż - wydaje się, że 6,5 do przekrocznia.

Bilans: 28-19-4 +20,18

Do góry
#715418 - 17/11/2006 06:13 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 4
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Dzisiaj bramkoszcelna noc
Nashvile -Minesota 6-6
Floryda-Montreal 5-1
Edmonton-St.Louis 6-2
LA-Phila-3-4
Phonix-chicago -2-2(SH3-2)
Boston-Toronto 1-1(ot 2-1)

Phila wygrala 2 spotkanie z rzedu i do tego w jakim stylu .Po 2 tercjach remisowala 1-1 ,a w 3 tercji traca lotnicy 2 szybkie bramki i juz 1-3 w plecy ,ale koncowka boskaw wykonaniu PHILI 3 skuteczne akcje i wygrana 3-4 ,czyzby przebudzenie "nielotow"
i powrot lotnikow ?

Do góry
#715419 - 17/11/2006 06:31 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 4
Salihamidzic Offline
enthusiast

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 278
Skąd: Górny Śląsk
Wyniki z 16.11 :


Bruins Bruins - Toronto Maple Leafs 2-1 SO

Florida Panthers - Montreal Canadiens 5-1 FT

Nashville Predators - Minnesota Wild 6-7 SO

Edmonton Oilers - St. Louis Blues 6-2 FT

Phoenix Coyotes - Chicago Blackhawks3-2 SO

Los Angeles Kings - Philadelphia Flyers 3-4 FT



Dzisiejsze mecze:

01:00 Washington Capitals - Carolina Hurricanes
01:00 Columbus Blue Jackets - Colorado Avalanche
01:30 New Jersey Devils - Ottawa Senators
01:30 Atlanta Trashers - Dallas Stars
02:00 Buffalo Sabres - Pittsburgh Penguins
02:00 Tampa Bay Lightning - NY Islanders
03:00 Calgary Flames - Detroit Red Wings
04:00 Vancouver Canucks - St. Louis Blues
04:00 Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks


Pzdr

Do góry
#715420 - 17/11/2006 09:04 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 4
rangiz9 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/03/2006
Postów: 6633
Quote:



1 poziom

Chi L 2,15 --> 1j

Edm W 1,70 --> 1j




Bilans -11,30j

47/14/33

Do góry
#715421 - 17/11/2006 12:57 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 4
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
wczoraj tak sobie

01:00 Washington Capitals - Carolina Hurricanes 2 2.15 B&W 3j.
01:00 Columbus Blue Jackets - Colorado Avalanche 2 2.27 B&W 3j.
01:30 New Jersey Devils - Ottawa Senators 1 2.15 B&W 3j.
01:30 Atlanta Trashers - Dallas Stars 1 2.25 B&W 3j.
02:00 Buffalo Sabres - Pittsburgh Penguins 1 1.75 B&W 5j.
02:00 Tampa Bay Lightning - NY Islanders 1 2.00 B&W 3j.
03:00 Calgary Flames - Detroit Red Wings 1 2.35 B&W 3j.
04:00 Vancouver Canucks - St. Louis Blues 1 1.85 B&W 5j.
04:00 Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks 1 1.55 B&W 5j.


bilans:
wczoraj 5-4 +1.99j.
18W-20L (-9,54j.)



Mumin
Uprasza się o napisanie paru słow od siebie, do suchych, ewentualnie załoz temat w PP, nastepnym razem bede musiał skasować post


Edited by lupus (17/11/2006 19:20)

Do góry
#715422 - 17/11/2006 18:03 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 4
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
New Jersey Devils - Ottawa Senators --> 2

Ottawa w ostatnich 10 spotkaniach odniosła zaledwie 3 zwycięstwa, co jak na możliwości tego zespołu jest mizernym osiągnięciem. Dwa dni temu gracze z Kanady odnieśli trochę niespodziewane zwycięstwo na lodowisko Buffalo Sabres 4-2. Może jest to początek przebudzenia tego zespołu. Z kolei New Jersey Devils po 4 zwycięstwach z rzędu ulegli w ostatnim spotkaniu drużynie NY Rangers 2-3. Po 2 tercjach prowadzili 2-0, jednak w 3 odsłonie spotkania w ciągu 90 sekund stracili 3 bramki i ostatecznie przegrali. NJ w tym spotkaniu zbytnio nie błyszczeli w ofensywie, bardziej skupiając się na defensywie, co przez 40 min zdawało rezultat. Jednak, gdy Rangersi zdecydowali się na bardziej odważne ataki to obrona Devils zaczeła popełniać coraz więcej błędów. Siła ofensywna Ottawy jest bardzo duża, tak więc jeżeli Senators od początku narzucą swój rytm gry, wówczas obrona gospodarzy może mieć sporo problemów. Zresztą o możliwościach Ottawy hokeiści New Jersey przekonali się 21 października, kiedy to ulegli zespołowi z Kanady 1-8. Liczę na to, że Ottawa, podobnie jak w ostatnich dniach Philadelphia, przebudzi się i zacznie grać na miarę oczekiwań swoich kibiców.

Calgary Flames - Detroit Red Wings --> 1

Zaplanowałem sobie, że hokeiści Detroit podczas kanadyjskiej serii wyjazdowej doznają porażki. W pierwszym spotkaniu z Vancouver, Czerwone Skrzydła wygrały, tak więc spróbóję upolować ich przegraną dzisiaj. Obie ekipy legitymują się obecnie najdłuższymi passami kolejnych zwycięstw. Calgary wygrało 5 ostatnich spotkań, natomiast Detroit 9. Tak więc, jakaś seria zostanie dzisiaj zakończona. W tym sezonie obie ekipy już raz się spotkały - w Detroit lepsi byli gospodarze, którzy pokonali Flames 3-2. Dzisiaj liczę na rewanż ze strony Calgary.

Do góry
#715423 - 17/11/2006 19:14 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 4
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Witam!
Szkoda, że lemex gdzieś się nam "zapodział", bo zawsze ciekawie jest "spojrzeć" w typy naszego guru...
Ja na dziś mam coś takiego:

Washington- Carolina 2 2.15 B&W
Jak dobrze gra Kolzig, Stołeczni potrafią wygrywać.Ciekawe jak dziś spisze się ich goolie?Wg mnie Carolcia powinna znaleźć na niego receptę...
Atlanta- Dallas 2 2.60 B&W
Atlanta- Dallas 2 2.05 (OT+SH) 3j.B&W
Wydaje mi się, że Dallas to nie jest team, który swoim stylem gry "leżałby" Drozdom.Pomimo, że Atlanta jak na początek sezonu robi dobre wrażenie to dziś mimo wszystko stawiam na solidnych graczy drużyny gości.
NJD- Ottawa 2 2.65 B&W
NJD- Ottawa 2 2.15 (OT+SH) 3j.B&W
"Zwodzi" mnie ostatnio ta Ottawa ale dziś ponownie zapoluję na nich. Devils na pewno pamiętają sromotną porażkę w Ottawie i dziś będą chcieli się zrewanżować. Wg mnie jednak im się to nie uda.
Vancouver-St.Louis
over 5,5 2.05 5j. B&W
Tego overa gram dziś najmocniej, bo poluję na over OREK już kilka spotkań.Co do typu na zwycięstwo gospodarzy to odpuszczam, bo Vancouver "wciąż przeplata, trochę zimy ,trochę lata" i nie zdziwię się wcale jak tu dziś będzie dogrywka...
TBL -NYI 1 2.00 B&W
Buffalo (-1,5) - Pittsburgh 1 2.25 B&W
Columbus - Colorado 1 2.05 (OT+SH) 2j. B&W
Columbus-Colorado over 6 2.15 B&W
Anaheim-Chicago over 5,5 2.05 3j. B&W

Wczoraj:4-2 (+5,89j.)
Stan: 118W-131L-4 (+71,12j.)

Pozdr

Do góry
#715424 - 17/11/2006 19:43 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 4
rangiz9 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/03/2006
Postów: 6633
Witam

Dzisiaj kolejne poziomy na X Col, Det i przegraną Chi. Poza tym zaczynam 3 nowe progresje. Odpowiednio na porażki NYI, NJ i remis Dallas. Islanders po 2 zwycięstwach na wyjeździe czekają jeszcze 3 mecze poza własną halą. Liczę, że przegrają jeden z 3 najbliższych meczy. NJ po dzisiejszym meczu czeka seria 5 wyjazdów. Uważam, że przynajmiej raz przegrają. Ostanią nową progresją jest remis Dallas. 12 meczy bez remisu mówi samo za siebie.

1 poziom

NYI L 2,00 --> 1j

NJ L 2,55 ---> 1j

Dal X 4,00 --> 1j

2 poziom

Chi L 1,55 --> 2j

Det X 3,70 --> 1j

5 poziom

Col X 3,85 --> 4j

Do góry
#715425 - 17/11/2006 19:57 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 4
SJS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/06/2006
Postów: 2135
Dzisiejsza noc przyniesie nam kilka ciekawych spotkań. Ogólnie w głowie zrobił mi się już mały mentlik od natłoku myśli, ale może jakoś po kolei. Na pierwszy ogień idzie ciekawie zapowiadający sie mecz obecnych obrońców tytułu Carolina Hurricanes z Washington Capitals. W drużynie Hurricanes kryzys z początku sezonu został już zażegnany, w ostatnich czterech meczach odnieśli trzy zwycięstwa. W nadchodzącym spotkaniu Capitals będą walczyć z Hurricanes o drugą pozycję w Southeast Division. Jeżeli uda się obrońcom z Caroliny powstrzymać skutecznych zawodników Capitals między innymi Ovechkina i Zubrusa, zwycięsko z tego pojedynku powinien wyjść zespół gości. Następe spotkanie godne uwagi to pojedynek doskonale spisującego się zespołu Buffalo Sabres z Pittsburgh Penguins. Sabres w ostatnim meczu polegli z zespołem Ottawa Senators przed własą publicznością 2:4. W nadchodzącym meczu nadarza się doskonała sytuacja aby zrewanżować się przed fanami za ostatni mecz. Trudno jest rozpisywać się na temat tego meczu, ponieważ inny końcowy wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzię na pewno sporą sensacją, która nie powinna się zdarzyć. Na sam koniec pozostają Canucks, którzy w ostatnich dniach odnotowali spory spadek formy wygrywając jedynie dwa spotkania z szcześciu rozegranych. Osłabiona kadrowo drużyna St. Louis Blues jak najbardziej do ogrania. Zespół z Vancouver musi wygrywać mecze z takimi przeciwnikami, ponieważ w późniejszej fazie rozgrywek starty punktowe z zespołami pokroju Blues mogą mieć znaczące konsekwencje. Sytuacja w Northwest Division jest na prawde od samego początku emocjonująca, każda z drużyn powinna mieć do ostatnich meczy szanse na awans do PO. Można się zastanowić jeszcze nad zepołem z Ottawy, w końcu muszą wygrać kilka spotkań pod rząd. W tej drużynie na prawdę znajduje się ogromny potencjał, który w końcu powinnien przełożyć się na ich gre w spotkaniach.

Do góry
#715426 - 17/11/2006 21:00 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 4
pit Offline
journeyman

Meldunek: 04/10/2006
Postów: 55

- Columbus, lose, - Dzis Colorado, nastepnie 2 razy Nashville. Sadze ze polegna juz dzisiaj, a jesli nawet nie to Nashville powinno ich przynajmniej raz ograc.

Do tego kontynuacje:

- Buffalo, win, 2gie podejscie

- NY Islanders, lose, 2gie podejscie

- Anaheim, win, 2gie podejscie.

Do góry
#715427 - 17/11/2006 23:05 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 4
Homraj Offline
old hand

Meldunek: 20/08/2006
Postów: 982
Skąd: gdzieś w Afryce
Witam

Pora rozpocząć kolejną progresje. Tym razem przewiduje 2 poziomy na win Vancouver (OT + SO).

17 listopad: St.Louis
19 listopad: Chicago

Sama progresja poważnie przemyślana (w końcu Orkami zajmuje sie najbardziej nałogowo) ale o argumentach wolałbym już nie pisać- zbyt duże stężenie * we krwi, więc nie wiadomo co by z tego jeszcze wyszło

Vancouver 1.50

pozdrawiam

Do góry
#715428 - 17/11/2006 23:17 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 4
Soczi Offline
veteran

Meldunek: 24/05/2001
Postów: 1267
Skąd: Warszawa
Witam

Wczorajszy dzień hmm... LA-PHI piękny mecz, 5 bramek w trzecej tercji i Philadelphia 3 gole w 3 minuty, i tyle by było z under 6. Typ dnia Edmonton wszedł - reszta do bani.

Dzisiaj dużo meczy:

Zacznę od 1x2 znów raczej przeciwko St.Louis - statystyki za bardzo na to nie wskazują, bo Vancouver spisuje się u siebie dość słabo, gorzej broni w Kanadzie Luongo, ale jakoś trudno przejść obok tego meczu tak bez słowa. Vancouver miał ostatnimi czasy pecha do bardzo dobrych drużyn z bardzo dobrymi bramkarzami i o wygrane było naprawdę cięzko. Ostanie cztery mecze to Dallas, Anaheim (Giguere), Calgary (Kiprusoff) i Detroit (Hasek). Nie ma co się dziwić, że nie punktowali zbyt często. No a teraz St.Louis z Legacem, po wczorajszym meczu z Edmonton to na pewno znakomity przeciwnik, żeby znów zacząć coś grać. Jak dla mnie Vancouver na dziś.

Z o/u:

Buffalo-Pittsburgh over 7 (ot) 7/10 1,91 GB

Spora linia, nie ma co. Trzeci raz taką widzę w tym sezonie - na razie 1 over i 1 under był. Na bramkach rezerwowi (albo jak kto woli drudzy) goalies obu ekip - Biron i Thibault. Najskuteczniejszy atak u siebie trafia dziś na najskuteczniejszy atak na wyjeździe. Myślę, że jedyną drogą do zwycięstwa dla obu drużyn będzie strzelenie więcej goli od przeciwnika (ale wymyśliłem ) w dosłownym sensie. Powinna być w związku z tym dość otwarta gra i nie sądzę, żeby bramkarze wytrzymali ten stan rzeczy. Biron jak do tej pory bronił w 2 meczach przed własną publicznością i puścił 7 goli na 41 strzałów przeciwnika (z Florydą i Ottawą). Nieco lepiej było na wyjazdach, ale i tak średni puszczał w tych spotkaniach 2-3 bramki z gry 5na5. O Thibaulcie trudno coś powiedzieć, miał mało występów, dobrze bronił w meczu z Anaheim, słabo natomiast w spotkaniu z Caroliną (oba wyjazdowe). Myślę, iż Sabres dobrze sprawdzą tego bramkarza. Przewiduję, że z gry 5 on 5 padnie mniej więcej 5-6 goli i do tego obie ekipy dorzucą coś z PP. Buffalo miało w ostatnich spokaniach (szczególnie u siebie) problemy z egzekwowaniem gry w pzewadze, ale przeciwko Pittsburghowi, który PK ma bardzo słaby (skuteczność bronienia gier w przewadze równy 73%) coś powinni ustrzelić. Poprzedni przeciwnicy zespołu z Buffalo mieli bardzo dobre PK (np: Toronto czy Ottawa z Emerym). W grze w przewadze gole strzelać może również i Pittsburgh, bo PK zespołu Sabres jest również na słabym poziomie (mniej więcej 77%). Ogólnie myślę, że obie ekipy spokojnie powinny strzelić po 3 gole każda i to już wystaczy minimum do pusha w przypadku zakładu z dogrywką, jaki proponuje GB.

NJ Devils-Ottawa under 6 (60') 6/10 1,73 Bwin

Brodeur vs Emery. Drużyna NJ Devils w ostatnich 5 meczach strzeliła z gry pięciu na pięciu 6 bramek, średnio po jednej w meczu z każdm kolejnym przeciwnikiem oprócz NY Islanders (tu było goli liczba 2). Średnio Diabły strzelają z 5 on 5 1,44 gola na mecz, reszta czyli średnio 1,22 gola na mecz to PP. I tu może być problem, bo Senatorzy maja dobry PK, a co ciekawe Emery ich dzisiejszy bramkarz nie puścił jeszze gola w osłabieniu w tym sezonie (grał w 6 meczach). Nie wiem czy dzisiaj nie zostanie przerwana ta passa, ale pokazuje to, że mogą być problemy z bramkami dziś dla NJ Devils. Emery broni ponadto dość dobrze z gry 5on5, powstrzymał ostatnio po powrocie z drobnej kontuzji zespół Buffalo, ma bardzo dobry wskaźnik GAA. Na drugim biegunie Brodeur, który myślę, że ma jeszze w pamięci klęskę 1-8 z poprzedniego meczu z Ottawą (granego w Kanadzie) i zrobi wszystko, żeby do powtórki nie doszło. Skoncentrowany w pełni Brodeur to gwarancja małej liczby goli z gry w tym spotkaniu (5on5 średnio 1,63 gola na mecz), choć Ottawa bardzo skutecznie gra na wyjazdach ostatnimi czasy. Dodam, iż Diabły bardzo rzadko też przesiadują na ławce kar. Jeżeli Brodeur zagra na optymalnym poziomie under bardzo realny.

Calgary-Detroit under 5 (60') 5/10 1,83 Bwin

Tu króciutko: linia może i niska, ale bramkarze z najwyższej półki. Kiprusoff obecnie forma rewelacyjna - ostatnie 5 meczy i puszczony 1 gol z gry 5on5, średnio u siebie puszcza 0,88 gola. Z kolei Hasek w ostatnich 5 meczach 2 gole puszczone z gry 5on5 (średnio 1,00 na mecz w sezonie na wyjazdach). Obie ekipy grają na mało strzałów -coś w okolicach 25 do 25, i nie są jakoś wybitnie skuteczne. Detroit więcej bramek traci z PP, w osłabieniach spisują się słabo (78% PK), ale starają się to nadrobić małą liczbą przewinień w meczu. Calgary nie ma dobrego PP (15% u siebie) i to jest z pewnością plus zarówno dla Detroit jak i tego zakładu. Z kolei Detroit ma cienki PP wyjazdowy (9%) i Calgary traci mało w osłabieniach. Podsumowując jak nie będzie jakiegoś nagłego załamania bramkarza powinno wejść.

Do góry
#715429 - 17/11/2006 23:22 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 4
Soczi Offline
veteran

Meldunek: 24/05/2001
Postów: 1267
Skąd: Warszawa
Zapomniałem dodać:

Bilans: 28-21-4 +11,18

Powodzenia

Do góry
#715430 - 18/11/2006 04:22 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 4
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Ralph-jestem cały czas, czytam sobie Wasze posty, a swoich nie publikuję, bo coś nie za dobrze ostatnio "czułem" i nie chciałem robić zamętu w głowach, a pojawiło się tutaj kilku "typerów" o trzeźwych umysłach i ich typy są nie złe. Dziennie "przed świtem" raczę się porcją NHL na live i "deletuję umysł", a nie wiadomo czy jakiegoś "formata" nie trzeba będzie zastosować.
Powodzenia

Do góry
Strona 7 z 11 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (VVega, alfa, 11kera11), 3146 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582320 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25