Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#686604 - 11/10/2006 22:07 Re: Polska - Portugalia
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:


Na dzis odwoluje to ze nazywalem ich kopaczami




Raz i wąż pierdnie

Do góry
Bonus: Unibet
#686605 - 11/10/2006 22:07 Re: Polska - Portugalia
gnacik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 4718
Quote:

btw. o szansach Polski na wygranie tego meczu:

wierzę na prawdę, bardzo wierzę ...jestem wielkim optymista marzycielem




Wierzyłem i wiedziałem, cudownie, poprostu cudownie, nigdy jeszcze z takim zafascynowaniem nie oglądałem meczu Polaków, grali praktycznie idealnie. Historia juz nie raz pokazała, że Polacy w momencie kiedy już upadają, potrafią sie podnieść i stanąć do walki i wygrać w wielkim stylu (nie chodzi mi tylko o piłkę nożną, ogólnie o historię Polski), i tak samo było tym razem, dusza się raduje z tego powodu, po pierwszym golu aż łzy mi podeszły do oczu, potem kiedy kibice spiewali drugi raz hymn, coś pieknego, rpzydrugim golu totalna euforia. Dobrze tym którzy nie wierzyli w Polskę i postawili przeciwko. Ebi bohater, wspaniale to wygląda na tle historycznych dokonań jego ojca Żuraw, Rasiak, Lewandowski i fenomenalny Bronowicki, którego widzę pierwszy raz, może goli nie strzelali, ale za to jak potrafili wypracować akcje, pochwały należą się praktycznie każdemu z zwodników za ich waleczność o piłkę, że nie odpuszczali nawet na chwilę, za dobrą obronę także. Chciałbym taką grę jak ta dzisiaj oglądać zawsze, albo przynajmniej częściej w tak ważnych meczach, pochwała także dla Kowalewskiego, chociaż puścił gola, i szczerze mówiąc ot bramkarzem numer jeden nie będzie na korzyść Boruca, podobała mi się akcja na początku meczu, jak się delikatnie przpychał z Ronaldo, oraz jak nie chciał oddac piłki po strzelonym golu, dla mnie powinien wyjebac tamtemu lalusiowi
..do następnego meczu, choćby niewiadomo z kim grali... będę za Polakami..zawsze!:)

Do góry
#686606 - 11/10/2006 22:14 Re: Polska - Portugalia
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

Quote:


Na dzis odwoluje to ze nazywalem ich kopaczami




Raz i wąż pierdnie




Chyba nie w tym rzecz.
Wychodzi na to ze oni grac potrafia, nie wiem tylko co ich motywuje, bo w wiekszosci wypadkow wychodza jak zgraja przypadkowych kolesi, a to co dzis zagrali to zupelnie inna bajka, chce tylko sie dowiedziec czym ich karmia bo ta dieta mi sie podoba;-)

Do góry
#686607 - 11/10/2006 22:23 Re: Polska - Portugalia
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Bo to są nasze gwiazdy i im się nie chce grać z tymi gorszymi

Do góry
#686608 - 11/10/2006 22:40 Re: Polska - Portugalia
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

Quote:

Quote:


Na dzis odwoluje to ze nazywalem ich kopaczami




Raz i wąż pierdnie




Chyba nie w tym rzecz.
Wychodzi na to ze oni grac potrafia, nie wiem tylko co ich motywuje, bo w wiekszosci wypadkow wychodza jak zgraja przypadkowych kolesi, a to co dzis zagrali to zupelnie inna bajka, chce tylko sie dowiedziec czym ich karmia bo ta dieta mi sie podoba;-)



Nie potrafią grać i to jest smutna prawda a dziś wyszedł im jeden mecz i faktycznie w większości przypadków wychodzą jak "zgraja przypadkowych kolesi" co wysiada na przystanku i mówi dobra gramy
Niech udowodnią to w kolejnych meczach a jak widzę naburmuszonych "userów" co "gratulują" typu na Portugalie to ogrania mnie pusty smiech

Do góry
#686609 - 11/10/2006 22:46 Re: Polska - Portugalia
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Quote:

a jak widzę naburmuszonych "userów" co "gratulują" typu na Portugalie to ogrania mnie pusty smiech




bo widzisz bukmacherka a kibicowanie to cos innego, jak typowales portugalie to co mozesz innego powiedziec

Do góry
#686610 - 11/10/2006 22:48 Re: Polska - Portugalia
MichuTN Offline
veteran

Meldunek: 10/01/2006
Postów: 1316
Skąd: Gród KOPERNIKA
To co dziś zobaczyłem to zaskoczyło duża wiekszosc z nas... ta walka o kazda pilke i ilosc strzałow na bramke przeciwnikow, podania z pierwszej pilki to jest to co chcemy ogladac zawsze.
Kto wie na czym polega ta metamorfoza naszych zawodników???
// Podczas oglądania meczu ktos wymyslił teorie iż to była oficjalna premiera FIFY 2007, a bodajze polscy maniacy gier komputerowych sa zdecydowanie lepsi od konkurentów z Portugali wiec wynik korzystny. Bramka dla gości padła po tym jak zawodnik sterujący jednym z naszych obroncow odszedł juz do baru po kolejne //

Wracajac do rzeczywistosci to wreszcie przynosza efekty zamiany "engelowskiej zdziadziałej" kadry na młodych walecznych zawodników, ktorzy maja cos do pokazania.
Ostatnie mecze to niezdarne pogrywania młodych "leonków".
Dzis pokazali sie jak prawdziwi królowie tylko czy nie był to jednorazowy wybryk ?? czas pokaze. Cieszmy sie z tego co jest
Brawo LEO i jego leonki.

Oby ten mecz to nie był sen a w nastepnych meczach buki wycofaja nasz mecz z oferty tyle kaski na nich pojdzie hehe
Pozdro

sorki ze ten sam post w dwoch tematach ale wybaczcie dzis dzien wyjatkowy, sorry wczoraj dzis wracamy do rzeczywistosci pewnie ktos powie, a szkoda...

Do góry
#686611 - 11/10/2006 22:49 Re: Polska - Portugalia
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

Quote:

a jak widzę naburmuszonych "userów" co "gratulują" typu na Portugalie to ogrania mnie pusty smiech




bo widzisz bukmacherka a kibicowanie to cos innego, jak typowales portugalie to co mozesz innego powiedziec



Jak to co ? Ci co stawiali na Polske nie znają się na footballu

Do góry
#686612 - 11/10/2006 22:49 Re: Polska - Portugalia
żyła Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/05/2003
Postów: 2320
Skąd: Tarnów
Ja tylko mam nadzieje ,ze to zwyciestwo nie pojdzie na marne i wywalczymy awans conajmniej do barazy,choc szczerze w to watpie i pewnie przyjdzie nam rozpamietywac stracone punkty z Finlandia(tak jak w poprzednich eliminacjach z Łotwa).

Do góry
#686613 - 11/10/2006 22:51 Re: Polska - Portugalia
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
a popatrzmy z 2 strony ile okazji miala na gole miala portugalia ?
dzisiejsza pilka to niestety "taktyka" dlatego uwielbiany jest mourhimio dlatego ze "ustawil " tak porto ze wygrali LM i i dostal kontrakt w chelsea i chelsea gra jedna z najnudniejszych gier w europie
leo ustawil tak polske ( zrobil to z " ogorkami " z trynidadu to i z polakami da rade ) by utrudniac najlepszym zawodnikom portugalii ( deco sabrosa ronaldo ) gre a ze "eusebio " byl lepszy niz ojciec ( meksyk 86 i wlodi 1-0 ) wiec wygralismy
ida lepsze czasy dla polskiej reprezentacji

Do góry
#686614 - 11/10/2006 23:13 Re: Polska - Portugalia
hbr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/05/2005
Postów: 4417
Skąd: EŁK
Quote:

Ja tylko mam nadzieje ,ze to zwyciestwo nie pojdzie na marne i wywalczymy awans conajmniej do barazy,choc szczerze w to watpie i pewnie przyjdzie nam rozpamietywac stracone punkty z Finlandia(tak jak w poprzednich eliminacjach z Łotwa).



A są baraże?? Myślałem, że awansują 2 drużyny z grupy.

Do góry
#686615 - 11/10/2006 23:13 Re: Polska - Portugalia
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Quote:

Quote:

Quote:

a jak widzę naburmuszonych "userów" co "gratulują" typu na Portugalie to ogrania mnie pusty smiech




bo widzisz bukmacherka a kibicowanie to cos innego, jak typowales portugalie to co mozesz innego powiedziec



Jak to co ? Ci co stawiali na Polske nie znają się na footballu




a ja uwazam, ze sie znam , jedyne co mnie zaskoczylo to Miguel...byl lepszy niz przewidywalem.

Do góry
#686616 - 11/10/2006 23:25 Re: Polska - Portugalia
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:



a ja uwazam, ze sie znam ,



Nie wątpie

Podaj choć dwa racjonalne argumenty które pozwalały grać Polaków

Do góry
#686617 - 11/10/2006 23:30 Re: Polska - Portugalia
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Quote:

jeszcze w przerwie bylem niemalze pewien ze nie dadza rady tak biegac jak w pierwszej polowie i tez sie przeliczylem




Dokładnie tak samo myślałem
Quote:


chyba nasz Levandinho



Skoro o nim mowa to może ktoś wie co chciał zrobić Rasiak w drugiej połowie? Podać do Lewandowskiego czy strzelić gola?

Ale ogólnie mecz mi się podobał

Do góry
#686618 - 11/10/2006 23:34 Re: Polska - Portugalia
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Quote:

Quote:



a ja uwazam, ze sie znam ,



Nie wątpie

Podaj choć dwa racjonalne argumenty które pozwalały grać Polaków


1) nie bedziesz mial (grał) ekip cudzych przede mna (podpisano ojczyzna)
2)nie cudzołuz ?


inego nie widzę , sam sie w pore opanowalem bo jakos tak mi glupio bylo zaciskac zwieracze gdy nasi atakuja :-))

Do góry
#686619 - 11/10/2006 23:39 Re: Polska - Portugalia
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Quote:

Quote:



a ja uwazam, ze sie znam ,



Nie wątpie

Podaj choć dwa racjonalne argumenty które pozwalały grać Polaków




owczy ped i "slaba" Portugalia, zaprezentowali sie dokladnie tak jak oczekiwalem, nie zagrali slabiej ani lepiej, sa obecnie lepszym sredniakiem i kazdy, kto gra gruba kase na jakies zdarzenia powinien to wiedziec..

Do góry
#686620 - 12/10/2006 03:05 Re: Polska - Portugalia
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
właśnie się zameldowałem w domu po powrocie z Chorzowa (melanż trwał od 9rano do teraz:>)

szok! na gorąco mogę napisać ze zjednoczenie pomogło i atmosfera na stadionie była wyborna. może to być wzór na przyszłość dla nas, jak i kibiców z innych krajów, bo myślę że z taką postawą nie mamy się czego wstydzić.

nie wiem jak to było słychać w tv, i jak to było pokazane na ekranie, ale moim zdaniem była rewelacja, a śpiewanie hymnów (także w trakcie meczu) po prostu miażdżyło.

meczyk masakra, już dawno nie widziałem tak zdeterminowanych i i mających swój dzień polskich grajcarów.

alleeee była atmosferka.... cały stadion się długimi momentami solidaryzował, nikt nie siedział. bomba!

takich emocji dawno nie przeżyłem.

teraz Belgia, jeśli ktoś jedzie i ma już jakieś info co do meczu to proszę na priv, ja się wybieram:>

POLSKA BIAŁO - CZERWONI !!!


Do góry
#686621 - 12/10/2006 06:23 Re: Polska - Portugalia
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Quote:

Quote:



a ja uwazam, ze sie znam ,



Nie wątpie

Podaj choć dwa racjonalne argumenty które pozwalały grać Polaków


1) Polacy zawsze potrafią się mobilizować w trudnych momentach - Niemców na MŚ też mogliśmy ograć, ale Janas bał się zaryzykować.
2) Leo Beenhaker na ławce trenerskiej.
3) Fakt, iż startowaliśmy z pozycji outsidera - nasi wtedy grają jak nigdy - jakoś nie pasuje im rola faworyta.
4) Swój stadion - 45 tysięcy fanów, którzy chcieli mieć po meczu nadal zaufanie dla kadry.

Do góry
#686622 - 12/10/2006 06:52 Re: Polska - Portugalia
alfa Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2005
Postów: 26292
Skąd: 1984
dobra gra reprezentacji to najprawdopodobniej wplyw tej piramidy w ktorej przebywali Polacy, energia ktora 2 lata temu zostala wyssana z zawodnikow Wisly teraz skumulowana zadzialala na naszych dzieki czemu byli w stanie ograc Portugalczykow

Do góry
#686623 - 12/10/2006 06:55 Re: Polska - Portugalia
Coronach Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2003
Postów: 4406
Skąd: Szczecin
Obejrzełem sobie powtórkę sytuacji Rasiak - Smolarek - Lewandowski i tak na prawdę to najbardziej w tej akcji przeszkodził Smolarek Gdyby dotknął piłki i tak byłby spalony a przeszkadzał w podaniu do Lewandowskiego, o ile w ogóle Rasiak wiedział że nie może podać Smolarkowi i podawał (a nie strzelał).

Poza tym przyłączam się do gratulacji, tak trzymać.

Do góry
Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Zaixi, Sensei, 11kera11, ElNinho[mmdea], igea23, alfa, Filozof_, Ojro, Sony, latajaca_holenderka), 3457 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582347 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25