Strona 5 z 11 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 >
Opcje tematu
#6459689 - 06/05/2015 00:49 Re: Kibice [18] [Re: TEO]
ultra1978 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2007
Postów: 3046
Originally Posted By: TEO
Originally Posted By: Inzaghi78
Originally Posted By: TEO
Mam nadzieje że ten człowiek dostanie wyrok jak za morderstwo i potrakytuja go tak jak zwykłego obywatela a nie zmyja sprawę jakimiś zawiasami.


czyli tak z 10lat i wyjscie po 5 znajac prawo w POlandii laugh

Jak wszyscy wiedza i znaja mnie od lat ZAWSZE stałem po stronie "kiboli" uzywajac jezyka platformersow i nie zamierzam tego zmieniac ale tez nie przesadzajmy i nie uprawiajmy takiej martyrologii nad gosciem bo zaraz zaczniemy krzyczec SANTO SUBITO smirk

Inzaghi ta dycha była by i tak za mało, ale boje się że to nawet tyle nie będzie.

Jeden ze sławnych polskich gangsterów dostał 8 lat za walenie ostrą amunicją do delikwenta a wy myślicie że kolesiowi co strzelał gumami niepenetracyjnym o zasięgu rażenia 20-50 m zależnie od pocisku dadzą dożywocie bo kibica zabił. Nawet nie wiem czy zarzuty mu ze 155 postawią.
A temu w Tarnowie też dycha co jutro ofiarę będą chować czy raczej zniżka z wiadomych względów?

Do góry
Bonus: Unibet
#6459695 - 06/05/2015 01:17 Re: Kibice [18] [Re: Gustawo Lima]
burbon Offline
Smakosz jedzenia i alko

Meldunek: 09/04/2014
Postów: 55985
Originally Posted By: Gustawo Lima
Originally Posted By: vamos rafa
Nie takie awantury były i obyło sie bez strzelania,poza tym gdzie był strzał ostrzegawczy? Czemu municypalni nie celują od pasa w dół? Chuj im w dupsko za to co zrobili i tu nie ma rozmowy,policjant co zabił powinien iść siedzieć.

Mnie jednak co innego rozwaliło... Kilkuletni synek który zostaje bez rodziców i z wielkim smutkiem,Ojciec nie żyje a matka odeszła jakiś czas temu. Po oglądnięciu filmiku u Stonogi mi sie serce załamało.
Stadionowe awantury lubie jak najbardziej,ale chłopak z Knurowa wybiegł po pewny przypał... nawet nie chodzi o śmiertelny strzał,ale za samą awanture z policja mógl iść siedziec.Ja bym napewno tak nie postapił. I zostawił takiego małego brzdąca... ehh


bo własnie takie bezmózgi chodzą na mecze i kręcą zadymy po 4 gazowanych z Biedry...

Przecież zaden normalny ojciec nie biega po murawie w bluzie z kapturem i zgrywa kozaka przez psiarnią bo jest w grupie, tylko siedzi z rodziną i zajmuje się synem.....


dokładnie...zrozumiałem to ze dwadzieścia lat temu, jak z zadymy syna mojego wynosili ponad głowami...cztery lata miał...powiedziałem wtedy stoooop.!

Do góry
#6459724 - 06/05/2015 10:07 Re: Kibice [18] [Re: Gustawo Lima]
akagi Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37093
Originally Posted By: Gustawo Lima


bo własnie takie bezmózgi chodzą na mecze i kręcą zadymy po 4 gazowanych z Biedry...

Poważnie , tak uważasz ?
Ale o tym później. smile

Przecież zaden normalny ojciec nie biega po murawie w bluzie z kapturem i zgrywa kozaka przez psiarnią bo jest w grupie, tylko siedzi z rodziną i zajmuje się synem.....


Dobra,
Podam Ci przypadek mojego znajomego, dobrego znajomego.
Może to nie ta parafia, ale kościół podobny.
Poza tym historia prawdziwa od 15 lat.

Do rzeczy...

"Bezładna bieganina i strzelanina policji w środku miasta - tak wyglądało polowanie na tygrysa, który uciekł z cyrku Korona na warszawskim Tarchominie. W tej operacji, 14 marca 2000 roku, od policyjnej kuli zginął doświadczony weterynarz. Trochę później poległ również tygrys.
Obserwatorom tego wydarzenia dotychczas, na jego wspomnienie, przechodzą ciarki po plecach. Dzikie, egzotyczne zwierzę w środku miasta, policja, która wyraźnie nie wie, co robić, strzelanina, śmierć weterynarza - wiało grozą.

A zaczęło się, można powiedzieć, prawie śmiesznie. 14 marca 2000 roku z cyrku Korona, który ulokował się na Tarchominie, uciekły trzy tygrysy. Nie wiadomo jak wydostały się z klatek. Dwa udało się pracownikom cyrku stosunkowo łatwo złapać. Trzeci nie dawał za wygraną. W akcję łapania zbiega włączyła się policja. Straż miejska zabezpieczała teren. Dyrekcja cyrku wezwała Ryszarda K., doświadczonego weterynarza, który wielokrotnie odławiał, zagubione w mieście, dzikie zwierzęta, również drapieżniki, jak wilki.

Policyjne safari

Tygrys krążył po okolicy, ale w końcu udało się go namierzyć nieopodal cyrku. Krył się, na sporym, zarośniętym głównie chwastami, pustym placu. Co się wydarzyło później, zarejestrowały telewizyjne kamery. Weterynarz podchodzi do tygrysa z bronią pneumatyczną, ze środkiem nasennym. Nagle zwierzę rzuca się na niego, uderza łapą, weterynarz pada na ziemię. Tygrys odbiega. Wygląda to groźnie, ale groźnie dopiero będzie.

Po ataku tygrysa weterynarz wstaje. Jednocześnie rozlega się kanonada. Weterynarz znowu pada, tym razem trafiony policyjną kulą. Policjanci gonią tygrysa i ciągle strzelają. Wygląda to jak w marnym filmie. Niektórzy z policjantów, kontynuując pościg, kryją się za przeszkodami, tak jakby gonili uzbrojonego bandytę, a nie tygrysa. W sumie, jak policzono w śledztwie, funkcjonariusze oddali 57 strzałów. To była istna kanonada.

Za tygrysem biegają nie tylko policjanci, ale i pracownicy cyrku. Ci drudzy uzbrojeni w stalowe pręty, grabie, widły. W końcu dopadają zwierzę. Pada od policyjnej kuli.

Po kilkunastu minutach od postrzelenia weterynarza dojeżdża pogotowie. Mężczyzna umiera w drodze do szpitala. Jak się okazało, tygrys nie wyrządził mu żadnej szkody. Zabiła go policyjna kula, która trafiła go w głowę.

Żadnych procedur

Po tragicznym polowaniu na tygrysa okazało się, że policja, ani inne służby, nie ma żadnych procedur postępowania z dzikimi zwierzętami, które znajdą się na terenach gęsto zamieszkanych przez ludzi. Czyli policjanci działali tak, jak im się wydawało, że będzie dobrze.

Zaraz po wydarzeniach na Tarchominie policja utrzymuje, że weterynarza zabił tygrys. Odpowiedzialność za śmierć mężczyzny próbuje też zrzucać na pogotowie, które miało wyjątkowo długo jechać. Dopiero prokuratura ujawnia, że weterynarza zabiła policyjna kula.

W Komendzie Stołecznej Policji wybucha burza. Na specjalnej konferencji prasowej rzecznik stwierdza, że policja na czas zawiadomiła pogotowie o akcji. A dlaczego nie przyjechało - o to trzeba już pytać pogotowie. Na to pogotowie odpowiedziało, że dwa razy interweniowało tego dnia w związku z tygrysem. Pierwszy raz przyjechało do lekko rannego dozorcy cyrku. Drugi raz do weterynarza. W obu przypadkach jechało tyle samo czasu. Nikt nas nie prosił o stałą asekurację - stwierdza rzecznik pogotowia.

Rozliczenia

W końcu policja przeprowadziła wewnętrzne postępowanie w poszukiwaniu winnych. Przyznała, że jej działania były fatalne. Wszczęto dwa postępowania dyscyplinarne w stosunku do dowodzącego akcją komendanta komisariatu i wobec dyżurnego. Kierujący akcją dostał ostrzeżenie o niepełnej przydatności do służby. Dyżurny został ukarany naganą za zwłokę w powiadomieniu pogotowia.

Przed sądem za całą, wyjątkowo nieudolną, bałaganiarską i tragicznie zakończoną akcję, stanął jeden policjant. Ten, z którego broni padł śmiertelny strzał. Policjant nie przyznawał się do winy. Twierdził, że nie miał weterynarza na linii strzału. Biegły balistyk miał kłopot z ustaleniem bezpośrednio odpowiedzialnego za śmierć mężczyzny. Musiał się posłużyć nagraniami z kamer TVN-u, TVP i Polsatu.

W marcu 2003 roku policjant został skazany za nieumyślne spowodowanie śmierci na dziewięć miesięcy więzienia, w zawieszeniu na dwa lata. Sąd ocenił, że wina policjanta była niewielka. Uznał też, że główną winę za skandaliczną akcję ponosi szefostwo komisariatu. Komendant przyczynił się do tej tragedii jak przysłowiowa "małpa z brzytwą" - stwierdził sędzia. Sąd ocenił też, że ława oskarżonych jest w tej sprawie za krótka.

Siedział na niej tylko jeden policjant."




Oczywiście,
ten mój znajomy mógł siedzieć w domu z żoną i córkami - rozumiem, że jak nie siedział to był, w Twojej interpretacji, swego rodzaju bezmózgiem - ale wolał " walczyć " z tygrysem.

Nie wiem czy jesteś w stanie zrozumieć to " coś ", co pcha ludzi, w pewnym sensie, w irracjonalne zachowania.

Byłeś kiedyś na meczu ?

Tak tak, wiem wiem, byłeś jak w Gdańsku ( Danzigu ) grała Legia,
bo to było takie trendi.

A byłeś na wyjeździe ?

Wiem wiem, przy klawiaturze to i na Bora Bora byłeś. grin

To nie pierdol głupot. wink

A tak na marginesie.
Żona tego znajomego, procesowała się wiele lat z policją o odszkodowanie.
W końcu dostała jakieś grosze, ale ...
Córki nie mają ojca.

Do góry
#6459728 - 06/05/2015 10:28 Re: Kibice [18] [Re: Gustawo Lima]
vamos rafa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2011
Postów: 5921
Skąd: Himalaje
Originally Posted By: Gustawo Lima
Originally Posted By: vamos rafa
Nie takie awantury były i obyło sie bez strzelania,poza tym gdzie był strzał ostrzegawczy? Czemu municypalni nie celują od pasa w dół? Chuj im w dupsko za to co zrobili i tu nie ma rozmowy,policjant co zabił powinien iść siedzieć.

Mnie jednak co innego rozwaliło... Kilkuletni synek który zostaje bez rodziców i z wielkim smutkiem,Ojciec nie żyje a matka odeszła jakiś czas temu. Po oglądnięciu filmiku u Stonogi mi sie serce załamało.
Stadionowe awantury lubie jak najbardziej,ale chłopak z Knurowa wybiegł po pewny przypał... nawet nie chodzi o śmiertelny strzał,ale za samą awanture z policja mógl iść siedziec.Ja bym napewno tak nie postapił. I zostawił takiego małego brzdąca... ehh


bo własnie takie bezmózgi chodzą na mecze i kręcą zadymy po 4 gazowanych z Biedry...

Przecież zaden normalny ojciec nie biega po murawie w bluzie z kapturem i zgrywa kozaka przez psiarnią bo jest w grupie, tylko siedzi z rodziną i zajmuje się synem.....



Akurat nie to miałem na myśli,bo większe bezmóżgi siedzą przed komputerem i czerpią informacje z internetu nie będąc nigdy na meczu,a uwierz mi towarzystwo na meczach to również osoby po dobrych studiach,solidną pracą i dużym IQ.

W Polsce panuje stereotyp że każdy chodzący na mecze to jakiś debil, I tu właśnie wychodzi jak na tacy,że duża część naszego społeczeństwa to turbo tumany bez własnego zdania manipulowane przez media. Nie dziwne że Platforma wygrywa wybory od tylu lat..

Do góry
#6460557 - 07/05/2015 12:19 Re: Kibice [18] [Re: vamos rafa]
Majtikroko Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 2331
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: vamos rafa
towarzystwo na meczach to również osoby po dobrych studiach,solidną pracą i dużym IQ.

W Polsce panuje stereotyp że każdy chodzący na mecze to jakiś debil,


Dużo racji w tym kawałku - ale niestety istotnym czynnikiem jest m.in. psychologia tłumu która powoduje że często ci teoretycznie madrzejsi sa na rowni z tymi debilami

jak dobrze pamiętam to Prachett mówił że ilo­raz in­te­ligen­cji tłumu równy jest IQ najgłup­sze­go je­go przed­sta­wiciela podzielo­nemu przez liczbę uczes­tników - czyli zbyt wysoki nie raczej nie wyjdzie.

Moja opinia na temat całego tego wydarzenia jest taka - policja i tak zamiecie temat pod dywan. Strzelający będzie mówił że taki był rozkaz , dowódca będzie mówił że strzelający był przeszkolony i wiedział co robi i tak w kółko. ( o ile wogole bedzie sprawa to) Prokuratura bedzie wystepowała o sadzenie z 155 - nieumyslne spowodowanie smierci a oborna bedzie probowala zeby bylo z 231 - przekroczenie uprawnien. I się skończy jakims wyrokiem z dolnej polki - max 5 , a sadze ze moze byc mniej.

Mi szczerze goscia nie szkoda. Szkoda mi jego syna. Tak z reszta samo jak szkoda mi ew. rodziny goscia co do niego walił.

Do góry
#6460584 - 07/05/2015 12:56 Re: Kibice [18] [Re: Piostar]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
jak mozna pisac, ze komus nie szkoda Ś.P. Dawida ? znieczulica, jakim trzeba byc ignorantem i zwyklym bucem zeby takie zdanie wypowiadac czy wypisywac


Karą za wtargnięcie na boisko jest zakaz stadionowy, grzywna, ewentualnie ograniczenie wolności, a nie śmierć. Popełniając wykroczenie liczysz się z konsekwencjami uregulowanymi prawnie, ale nie z utratą najwyższego dobra ludzkiego.


jak ktos zle wykonuje swoja obowiazki to powinien PONIESC KARE !!!!!

tak to chyba dziala - nawet w tym jakze chorym kraju

Do góry
#6460644 - 07/05/2015 15:29 Re: Kibice [18] [Re: craax]
Majtikroko Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 2331
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: craax
jak mozna pisac, ze komus nie szkoda Ś.P. Dawida ? znieczulica, jakim trzeba byc ignorantem i zwyklym bucem zeby takie zdanie wypowiadac czy wypisywac


Karą za wtargnięcie na boisko jest zakaz stadionowy, grzywna, ewentualnie ograniczenie wolności, a nie śmierć. Popełniając wykroczenie liczysz się z konsekwencjami uregulowanymi prawnie, ale nie z utratą najwyższego dobra ludzkiego.


jak ktos zle wykonuje swoja obowiazki to powinien PONIESC KARE !!!!!

tak to chyba dziala - nawet w tym jakze chorym kraju


Chorym kraju.... znieczulica.... Flaga z nożem w paprykarzu....

Do góry
#6460702 - 07/05/2015 17:53 Re: Kibice [18] [Re: Piostar]
simons1986 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/06/2011
Postów: 1708
Skąd: Pyrlandia
Inzaghi78, ile od was było na finale w naszym sektorze? Pozdro.

Do góry
#6460715 - 07/05/2015 18:01 Re: Kibice [18] [Re: simons1986]
Aronek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 9438
Skąd: (L)
Originally Posted By: simons1986
Inzaghi78, ile od was było na finale w naszym sektorze? Pozdro.


a ty byłeś wogóle bo nic się nie chwalisz laugh
w sumie nie ma czego... haha

Do góry
#6460747 - 07/05/2015 19:08 Re: Kibice [18] [Re: simons1986]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Originally Posted By: simons1986
Inzaghi78, ile od was było na finale w naszym sektorze? Pozdro.


laugh laugh laugh

Wybacz, aż się musiałem zalogować.
Pisząc takie posty nie powinieneś się w tym temacie w ogóle wpisywać, właśnie wyszła twoja ''kumatość''

Pozdrawiam.

Do góry
#6460756 - 07/05/2015 19:14 Re: Kibice [18] [Re: Piostar]
akagi Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37093
grin

Do góry
#6460766 - 07/05/2015 19:31 Re: Kibice [18] [Re: 19marcin08]
simons1986 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/06/2011
Postów: 1708
Skąd: Pyrlandia
Originally Posted By: 19marcin08
Originally Posted By: simons1986
Inzaghi78, ile od was było na finale w naszym sektorze? Pozdro.


laugh laugh laugh

Wybacz, aż się musiałem zalogować.
Pisząc takie posty nie powinieneś się w tym temacie w ogóle wpisywać, właśnie wyszła twoja ''kumatość''

Pozdrawiam.


ta Ty zawsze wszystko wiesz, chodzaca alfa i omega :)Nie widziałem chłopaków na sektorze wiec pytam smile

Do góry
#6460769 - 07/05/2015 19:36 Re: Kibice [18] [Re: Piostar]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
No niewiarygodne, nie chodzi mi o to, że nie wiesz ile Widzewa było u Was na sektorze, tylko..

Dobra nieważne.

Do góry
#6460772 - 07/05/2015 19:41 Re: Kibice [18] [Re: 19marcin08]
simons1986 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/06/2011
Postów: 1708
Skąd: Pyrlandia
Originally Posted By: 19marcin08
No niewiarygodne, nie chodzi mi o to, że nie wiesz ile Widzewa było u Was na sektorze, tylko..

Dobra nieważne.


Inzaghi78 za Widzewem?

Do góry
#6460773 - 07/05/2015 19:41 Re: Kibice [18] [Re: simons1986]
Aronek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 9438
Skąd: (L)
Originally Posted By: simons1986
Inzaghi78, ile od was było na finale w naszym sektorze? Pozdro.


Inzaghi jest za Żydzewem laugh
Z tego co wiem to ŁKS był ooo

Do góry
#6460776 - 07/05/2015 19:42 Re: Kibice [18] [Re: Aronek]
simons1986 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/06/2011
Postów: 1708
Skąd: Pyrlandia
Originally Posted By: Aronek
Originally Posted By: simons1986
Inzaghi78, ile od was było na finale w naszym sektorze? Pozdro.


Inzaghi jest za Żydzewem laugh
Z tego co wiem to ŁKS był ooo


aaa to moja pomylka nie wiem czemu ale kojarzylem go z LKS-em laugh tak wiec 19marcin08 ilu z LKS-u ?

Do góry
#6460786 - 07/05/2015 19:47 Re: Kibice [18] [Re: Piostar]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Nie wiem, nie byłem, nie widziałem.

Do góry
#6460793 - 07/05/2015 19:55 Re: Kibice [18] [Re: Aronek]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Originally Posted By: Aronek
Originally Posted By: simons1986
Inzaghi78, ile od was było na finale w naszym sektorze? Pozdro.


Inzaghi jest za Żydzewem laugh
Z tego co wiem to ŁKS był ooo


Malo kto w tym dziale tak pisze ale coz to wlasnie rozni zwyklego kmiota od kibica ooo

Do góry
#6460812 - 07/05/2015 20:15 Re: Kibice [18] [Re: Majtikroko]
olo1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 7377
Skąd: SzCzEcIn
Originally Posted By: Majtikroko
Originally Posted By: craax
jak mozna pisac, ze komus nie szkoda Ś.P. Dawida ? znieczulica, jakim trzeba byc ignorantem i zwyklym bucem zeby takie zdanie wypowiadac czy wypisywac


Karą za wtargnięcie na boisko jest zakaz stadionowy, grzywna, ewentualnie ograniczenie wolności, a nie śmierć. Popełniając wykroczenie liczysz się z konsekwencjami uregulowanymi prawnie, ale nie z utratą najwyższego dobra ludzkiego.



jak ktos zle wykonuje swoja obowiazki to powinien PONIESC KARE !!!!!

tak to chyba dziala - nawet w tym jakze chorym kraju


Chorym kraju.... znieczulica.... Flaga z nożem w paprykarzu....


Szach i mat smile Ale dla craxxa może to jest całkiem inna śmierć bo Faraon nie został zabity na stadionie tylko w komunikacji miejskiej i nie przez policjanta tylko przez innego kibica

Do góry
#6460866 - 07/05/2015 21:01 Re: Kibice [18] [Re: 19marcin08]
simons1986 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/06/2011
Postów: 1708
Skąd: Pyrlandia
Originally Posted By: 19marcin08
Nie wiem, nie byłem, nie widziałem.



Ja bylem ale nie widzialem no chyba ze siedzili z Cracovia albo zalozyli koszulki finalowe Lecha ale w to watpie. Dzieki !

Do góry
Strona 5 z 11 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, alfa, VVega, Sony, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, ElNinho[mmdea], akagi, 11kera11), 3474 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581789 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49