Strona 14 z 36 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 ... 35 36 >
Opcje tematu
#6301435 - 14/08/2014 22:18 Re: Kibole [17] [Re: Conrad]
hunters Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 4665
Skąd: SJZ
Blondi się ostanie? Ciekawi mnie to najbardziej laugh

Do góry
Bonus: Unibet
#6301483 - 14/08/2014 23:03 Re: Kibole [17] [Re: Inzaghi78]
11kera11 Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43464
Originally Posted By: Inzaghi78
Originally Posted By: 11kera11
Originally Posted By: Inzaghi78
nie spinaj sie tak wink po prostu fajny humor sytuacyjny i tyle ooo

sytuacyjny? juz Ci mowilem Wy tam byliście My tam graliśmy grin


czyzby ?? a moze bylo odwrotnie ooo

że co?
0 pkt po 3 meczach w sumie 4 to Widzew
w praktyce awans z grupy po 4 meczach to Legia

Do góry
#6301507 - 14/08/2014 23:23 Re: Kibole [17] [Re: Conrad]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
i po kiego taka dyskusja ? to zaraz będzie przypominać rozpamietywanie Wembley z 73' grin

Do góry
#6301525 - 14/08/2014 23:33 Re: Kibole [17] [Re: Conrad]
11kera11 Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43464
sam zaczal grin

Do góry
#6302232 - 15/08/2014 23:13 Re: Kibole [17] [Re: 11kera11]
Ezquerro Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/11/2002
Postów: 2151
Skąd: Glasgow/Głowno/Łódź
Originally Posted By: 11kera11
Originally Posted By: Inzaghi78
Originally Posted By: 11kera11
Originally Posted By: Inzaghi78
nie spinaj sie tak wink po prostu fajny humor sytuacyjny i tyle ooo

sytuacyjny? juz Ci mowilem Wy tam byliście My tam graliśmy grin


czyzby ?? a moze bylo odwrotnie ooo

że co?
0 pkt po 3 meczach w sumie 4 to Widzew
w praktyce awans z grupy po 4 meczach to Legia


z jakiej grupy? jakby zamienić rywali to nie wiem czy byście 1pkt. zdobyli

Do góry
#6302267 - 16/08/2014 00:49 Re: Kibole [17] [Re: Conrad]
ultra1978 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2007
Postów: 3046
Baba kierownikiem drużyny sodomia i gomorra. Jeszcze niech trenerem jaką kobitę zrobią najlepiej reprezentacji narodowej.

Do góry
#6302307 - 16/08/2014 04:05 Re: Kibole [17] [Re: Ezquerro]
11kera11 Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43464
Originally Posted By: Ezquerro


z jakiej grupy? jakby zamienić rywali to nie wiem czy byście 1pkt. zdobyli

I co jeszcze? Sam styl awansu i to z kim, z druzyną która sezon wczesśniej wygrała grupę z FC Barcelona i Manchester United laugh
Będę się teraz spierał kto lepszy Shearer czy Kiko. kula

Do góry
#6302365 - 16/08/2014 11:34 Re: Kibole [17] [Re: hunters]
eroll Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 5106
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: hunters
Tak czy siak, frajerstwo Legii zostało słusznie ukarane i tyle.


Wiele osób tak pisze , że przepisy to przepisy tamto, ale do kurwy nędzy przepisy powinny być dla ludzi i nie można być zakładnikiem własnych przepisów.
Każdy myślący człowiek wie że Legia była lepsza, że Bereszyński nie miał wpływu na wynik, więc choćby któryś z graczy Legii zrobił kupę na środku boiska to i tak awans powinna mieć drużyna lepsza a za łamanie przepisów kary finansowe.
I dla mnie to tyle. Anty sportowa decyzja.

Do góry
#6302371 - 16/08/2014 11:47 Re: Kibole [17] [Re: Conrad]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
wiadoma sprawa ze antysportowa decyzja, ale jak ktos juz madrze napisal, jak sie nie podobaja regulacje UEFA to WYPIERDALAC

Do góry
#6302581 - 16/08/2014 15:39 Re: Kibole [17] [Re: Conrad]
akagi Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37119
A jakby Ciebie złapali, że przechodzisz przez jezdnię metr koło pasów, to też byś wypierdolił na wieś, bo tam pasów nie ma ?

A jak wielokrotnie przekraczasz szybkość w terenie zabudowanym i by Ci zajebali prawo jazdy, to też byś był taki regulaminowy ?

Pierdolenie o Chopinie.

Umówmy się, kto nie lubi Legii z tego czy innego względu,
będzie się cieszył z tych decyzji i nawet byłby gotów głupie przepisy zaakceptować, oczywiście jeżeli one dotyczą wroga.

Już to kilka razy mówiłem ale...

nieważne że ja jestem kulawy, ważne żeby sąsiad nogę złamał.

Tak po prostu, po ludzku, po Polsku.

Do góry
#6302641 - 16/08/2014 16:51 Re: Kibole [17] [Re: akagi]
simons1986 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/06/2011
Postów: 1708
Skąd: Pyrlandia
Originally Posted By: akagi
A jakby Ciebie złapali, że przechodzisz przez jezdnię metr koło pasów, to też byś wypierdolił na wieś, bo tam pasów nie ma ?

A jak wielokrotnie przekraczasz szybkość w terenie zabudowanym i by Ci zajebali prawo jazdy, to też byś był taki regulaminowy ?

Pierdolenie o Chopinie.

Umówmy się, kto nie lubi Legii z tego czy innego względu,
będzie się cieszył z tych decyzji i nawet byłby gotów głupie przepisy zaakceptować, oczywiście jeżeli one dotyczą wroga.

Już to kilka razy mówiłem ale...

nieważne że ja jestem kulawy, ważne żeby sąsiad nogę złamał.

Tak po prostu, po ludzku, po Polsku.


Problem w tym ze legi nikt nie lubi laugh

Do góry
#6302644 - 16/08/2014 16:56 Re: Kibole [17] [Re: ultra1978]
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Originally Posted By: ultra1978
Baba kierownikiem drużyny sodomia i gomorra. Jeszcze niech trenerem jaką kobitę zrobią najlepiej reprezentacji narodowej.


wiesz ultra to się już stało, w Clermont, 2. liga we Francji, maja kobietę trenera grin

Do góry
#6302655 - 16/08/2014 17:18 Re: Kibole [17] [Re: connor]
eroll Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 5106
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: connor
wiadoma sprawa ze antysportowa decyzja, ale jak ktos juz madrze napisal, jak sie nie podobaja regulacje UEFA to WYPIERDALAC


Problem w tym że UEFA jest monopolistą i nie ma nawet gdzie wypierdalać. Dlatego od monopolisty tym bardziej wymagałbym podejścia bardziej ludzkiego, otwartego.
ps.żeby było jasne ja nie bronię tego kogoś kto dał dupy w tej sprawie ale skoro Legia dała dupy formalnie, Celtic dał dupy sportowo to Legia powinna formalnie zapłacić karę, a Celtic powinien sportowo wypierdalać wink

Do góry
#6302794 - 16/08/2014 19:25 Re: Kibole [17] [Re: Conrad]
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
akagi otrzymując prawo jazdy niejako podpisujesz z polskim państwem umowę, że znasz przepisy drogowe, wiesz co grozi za ich złamanie i będziesz się do nich stosował (nieważne, które z przepisów uznajesz w swoim odczuciu za niesprawiedliwe i przesadzone jeżeli chodzi o stosunek kary do przewinienia). Oczywiście jest sporo młodych, niedoświadczonych kierowców, którzy przyłapani na rozmowie przez komórkę podczas jazdy zgrywają debili, że nie wiedzieli o konsekwencjach i można ich próbować w jakiś sposób tłumaczyć. W przypadku zawodowych kierowców z wieloletnim stażem takie tłumaczenia są jednak śmieszne. Świadome ryzyko takiego kierowcy albo kompletna głupota, że przez brak znajomości jakiegoś przepisu, który zna 99,9% jemu podobnych może stracić prawko i robotę.

Podobnie jak wszystkie kluby grające w pucharach w ostatnich kilkunastu latach (kilkaset się ich uzbiera), oprócz jednego niestety, wiedzą dobrze co grozi za umieszczanie w kadrze meczowej gracza zawieszonego za kartki. Niektóre pismaki próbują bezsensownie udowadniać, że to jakiś niuans regulaminowy napisany małym druczkiem. Gdyby tak faktycznie było, to takich przypadków byłoby więcej, a w niektórych klubach jest to jeszcze trudniejsze do sprawdzenia, np. gdy przychodzi zawodnik z innego klubu z taką karą na koncie. Legia przystępując do rozgrywek musiała podpisać jakiś papierek, w którym zgadza się z przepisami i je akceptuje i respektuje (UEFA płaci, ale też wymaga minimum profesjonalizmu). Ten punkt regulaminu o tym, że zawodnik pauzuje tylko wtedy, gdy jest zgłoszony jest tam od lat, nikomu do tej pory surowa kara w postaci walkowera nie przeszkadzała, nikt nie zgłaszał zastrzeżeń do niego, w tym Legia czy polscy dziennikarze. Nazywanie tego "niedopatrzeniem" jest robieniem z samego siebie niepełnosprawnego umysłowo. Mówimy o Lidze Mistrzów nie pucharze sołtysa w Pierdziszewie.

Dziwnym zbiegiem okoliczności akurat w tym klubie, który jako jedyny "nie dopatrzył" tego przepisu, na stanowiskach odpowiedzialnych za pilnowanie takich spraw pracuje kobieta, która z piłką nie miała żadnej styczności wcześniej oraz murzynek, który dostał robotę, spamując skrzynkę klubową tekstem "chcę u was pracować" (też oczywiście bez absolutnie żadnego doświadczenia). Świadome ryzyko prezesa klubu, zatrudniając takich dyletantów na ważnych stanowiskach. Dziwne, że w mediach jedzie się głównie po blondynie, a to amatorka Leśnego w głównej mierze doprowadziła do dramatu Legii.

Szkoda waszych wyżelowanych kopaczy i świetnych kibiców, ale to byłaby kompletna głupota ze strony UEFA, gdyby wydali wyrok niezgodny ze swoim regulaminem. Nigdy tego nie zrobili i trudno, żeby się zlitowali nad amatorsko zarządzanym klubikiem z Polski, tworząc precedens i narażając się na lawinę odwołań w kolejnych latach (ktoś złamałby inny punkt regulaminu i powoływałby się na sprawę Legii). Wszyscy szukali i nikomu się nie udało znaleźć analogicznej sprawy (Debrecen został ukarany wg regulaminu, więc odpada). Pozostawali niewzruszeni, gdy ktoś przez grube błędy sędziego odpadał z rozgrywek, czemu mieliby naprawiać samogwałt ze strony legionistów. Pewnie sami sobie pomyśleli, oni mają nas chyba w dupie, dostają ciężką kasę, aspirują do elitarnych rozgrywek a zatrudniają idiotów co naszego regulaminu nie potrafią przeczytać ze zrozumieniem, to my też ich argumentów nie będziemy poważnie traktować i robić burdelu organizacyjnego.

Legia żadnej realnej korzyści nie osiągnęła, nie wpisując z Irolami judasza w protokole, bo i tak ich skład pucharowy to max 14-15 zawodników, a reszta zapchajdziury ławkowe. Jednak dla takiego Realu, PSG czy Chelsea zaoszczędzenie jednego miejsca w kadrze na mecz pucharowy to już spory profit. Gdyby w regulaminie oprócz walkowera groziła kara finansowa, to by sobie te wielkie kluby mogły kupować to dodatkowe miejsce. Argument, że mecz był już praktycznie wygrany jest dla UEFY mocno niewygodny, bo to daje pole do dyskusji czy 4-1 w 70 minucie też już spoko i powołujemy się na fair-play czy musi być minimum 4-0 w 84 minucie. Dlatego go zupełnie pominęli. Fajnie jakby odpuścili Legii, ale zdaję sobie sprawę jakie taka decyzja miałaby konsekwencje w przyszłości, więc rozumiem UEFA. Dopiero by potentaci kombinowali, jakby na boisku nie wyszło z kopciuszkiem.

Polecam sobie wbić do głowy brutalną prawdę, Legia nie dostała walkowera przez bezduszne przepisy UEFA i nielitościwych ludzi w komisji, ale tylko i wyłącznie przez ignorancję swojego prezesa i niewytłumaczalny błąd zatrudnionych przez niego podwładnych, który tylko w fatalnie zarządzanym klubie mógł zostać popełniony i zniweczył wysiłek piłkarzy na boisku.

Jedynie Celtic mógł się zrzec awansu, ale tego nie zrobili i Legia też by nie zrobiła ani żaden polski klub. Mam tylko nadzieję, że ich ten Maribor przejdzie i się szczury nie dostaną do LM.

Trzymam kciuki, żebyście nabili punktów w tegorocznej lidze Europy i w przyszłym roku mieli szczęście w losowaniu LM, ale tylko pod warunkiem jak Mioduski weźmie sprawy w swoje ręce i skompletuje profesjonalny pion sportowo-organizacyjny (na cudaka Leśnego lepiej nie liczyć w tej kwestii po tym cyrku), żebyście nas znowu nie skompromitowali w Europie. W regulaminie jest zapewne więcej surowych konsekwencji, o których Ostrowska i kilka innych obecnie zatrudnionych osób nie ma pojęcia.

Do góry
#6302859 - 16/08/2014 20:17 Re: Kibole [17] [Re: Conrad]
hunters Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 4665
Skąd: SJZ
Dokładnie, więc koniec płaczu. Wypierd.... z piaskownicy nieudaczników i wtedy można grać dalej.

Do góry
#6302917 - 16/08/2014 21:01 Re: Kibole [17] [Re: Conrad]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Gdyby to PZPN nie dopełnił jakiejś naprawdę błahej formalności co każdy tuman potrafi i przez to stracilibyśmy np. prawo do organizacji Euro 2012 czy coś w tym stylu to byłby to koniec świata. Obrywaliby codziennie od wszystkich w stylu "wy skur..." czy "jeb... nieudacznicy" aż po Euro 2014 albo i dłużej...

Tutaj banda klaunów nienadająca się do prowadzenia budki z hotdogami jakimś cudem zawładnęła Legią i skompromitowała klub (oraz siebie) doszczętnie, wymazując wielki wysiłek i osiągnięcie piłkarzy/klubu czym było zdemolowanie Celticu 6-1 by zagrać w barażu o Ligę Mistrzów, a jedyne co słychać to "jeb... UEFA" czy podobne frazesy dotyczące Celticu.

Najbardziej szkoda piłkarzy bo nie ma niczego bardziej deprymującego niż to co się wydarzyło już po dwumeczu. Oni sami też na początku reagowali jak by to ich ktoś "z zewnątrz" załatwił, a to niestety osoby odpowiedzialne za klub zniwelowały ich wysiłek.

Do góry
#6302995 - 16/08/2014 23:50 Re: Kibole [17] [Re: Conrad]
eroll Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 5106
Skąd: Warszawa
To wszystko prawda co piszecie , ja tego nie neguję i tak jak mówiłem dupy dał ktoś z Legii, co nie zmienia faktu że piłka nożna to sport, jasne że pieniądze rządzą , ale jednak jest to sport i fajnie by było (tak wiem to myślenie życzeniowe) gdyby postąpiono z duchem sportu i Celtic pożegnano. Tylko tyle , zero żalenia się wink

Do góry
#6303004 - 17/08/2014 00:14 Re: Kibole [17] [Re: simons1986]
Fanatyk_1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/03/2008
Postów: 7470
Skąd: Trogir
Originally Posted By: simons1986
Originally Posted By: akagi
A jakby Ciebie złapali, że przechodzisz przez jezdnię metr koło pasów, to też byś wypierdolił na wieś, bo tam pasów nie ma ?

A jak wielokrotnie przekraczasz szybkość w terenie zabudowanym i by Ci zajebali prawo jazdy, to też byś był taki regulaminowy ?

Pierdolenie o Chopinie.

Umówmy się, kto nie lubi Legii z tego czy innego względu,
będzie się cieszył z tych decyzji i nawet byłby gotów głupie przepisy zaakceptować, oczywiście jeżeli one dotyczą wroga.

Już to kilka razy mówiłem ale...

nieważne że ja jestem kulawy, ważne żeby sąsiad nogę złamał.

Tak po prostu, po ludzku, po Polsku.


Problem w tym ze legi nikt nie lubi laugh



ale shit wciskasz tym twierdzeniem

Do góry
#6303008 - 17/08/2014 00:58 Re: Kibole [17] [Re: Goget]
Ezquerro Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/11/2002
Postów: 2151
Skąd: Glasgow/Głowno/Łódź
Originally Posted By: Goget


Jedynie Celtic mógł się zrzec awansu, ale tego nie zrobili i Legia też by nie zrobiła ani żaden polski klub. Mam tylko nadzieję, że ich ten Maribor przejdzie i się szczury nie dostaną do LM.


jakby Celtic zrzekl się awansu to i tak legla by nie zagrala w barażach tylko maribor dostał automatyczny awans! bo odpadli w 2 meczu 4:4, wiec po co to to ich listowne skamlanie i robienie z siebie pośmiewiska ? ano po to aby odwrócić uwagę od swojego frajerstwa, ze to nie my daliśmy dupy tylko nas obrabowali,mafia itp. tylko nikt poza warszawą w to nie uwierzy

pozatym uefa to nie PZPN który interpretuje regulamin jak chce, a legla chyba za bardzo się przyzwyczaila do wyjątkowego traktowania na naszym podwórku, w końcu ktoś ich sprowadzil na ziemie.

Do góry
#6303010 - 17/08/2014 01:09 Re: Kibole [17] [Re: vindom]
ultra1978 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2007
Postów: 3046
Originally Posted By: vindom
Originally Posted By: ultra1978
Baba kierownikiem drużyny sodomia i gomorra. Jeszcze niech trenerem jaką kobitę zrobią najlepiej reprezentacji narodowej.


wiesz ultra to się już stało, w Clermont, 2. liga we Francji, maja kobietę trenera grin

Mieli miesiąc wytrzymała baby to się ino do wydawania piniędzy nadają. Kiedyś widziałem w jakimś klubie jak grałem że na trybunie dopingującej jeśli za taką można nazwać w jakiejś mieścinie mieli babę szeroką w biodrach 150 kg korpusu za dowódcę kumaczy podobno od 3 sezonów dowodziła bo ostatniego szefa znokautowała. Może taka dałaby radę poprowadzić bo taka Costa czy nasza rodzima Łakomska z wargami jak u masajskiej księżniczki się nie nadają.

Do góry
Strona 14 z 36 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 ... 35 36 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, akagi, 11kera11, rafal08), 3801 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582426 Postów

Najwięcej online: 4136 @ 20:01