Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#629721 - 04/08/2006 10:12 NFL - mecze przedsezonowe
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Week 0 HALL OF FAME GAME

Sunday, Aug. 6
Oakland vs. Philadelphia (Canton, Ohio) 8:00 p.m.

Week 1

Thursday, Aug. 10
Indianapolis at St. Louis 8:00 p.m.
Cleveland at Philadelphia 7:30 p.m.

Friday, Aug. 11
New England at Atlanta 8:00 p.m.
Denver at Detroit 7:30 p.m.
N.Y. Jets at Tampa Bay 7:30 p.m.
N.Y. Giants at Baltimore 8:00 p.m.
Chicago at San Francisco 10:00 p.m.

Saturday, Aug. 12
Pittsburgh at Arizona 4:00 p.m.
Buffalo at Carolina 7:30 p.m.
Jacksonville at Miami 7:30 p.m.
Kansas City at Houston 8:00 p.m.
New Orleans at Tennessee 8:00 p.m.
Dallas at Seattle 10:00 p.m.
Green Bay at San Diego 10:00 p.m.

Sunday, Aug. 13
Washington at Cincinnati 8:00 p.m.

Monday, Aug. 14
Oakland at Minnesota 8:00 p.m.

---------------------------------------------

Zakładam temat już teraz, bo weekend ciężki przede mną a i w przyszłym tygodniu może być mało czasu.
Za chwilę postaram sie podać parę przydatnych informacji i rozkminkę na 1 mecz sezonu.

Do góry
Bonus: Unibet
#629722 - 04/08/2006 10:56 Re: NFL - mecze przedsezonowe
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Najważniejsze transfery:

AFC
Miami Dolphins - Daunte Culpepper QB, Joey Harrington QB
Baltimore Ravens - Steve McNair QB, Mike Anderson RB
Cleveland Browns - Willie McGinest LB, Joe Jurevicius WR
Houston Texans - Mario Williams DE (nr 1 draftu), Eric Moulds WR
Indianapolis Colts - Adam Vinatieri K
Tennessee Titans - Vince Young QB (nr 3 draftu), David Givens WR
Denver Broncos - Javon Walker WR
Oakland Raiders - Aaron Brooks QB

NFC
Dallas Cowboys - Terrell Owens WR, Mike Vanderjagt K
New York Giants - LaVar Arrington LB
Washington Redskins - Antwaan Randle El WR, Brandon Lloyd WR
Detroit Lions - Jon Kitna QB, Josh McCown QB
Minnesota Vikings - Steve Hutchinson G, Tony Richardson FB
Atlanta Falcons - John Abraham DE, Lawyer Milloy S
Carolina Panthers - Keyshawn Johnson WR
New Orleans Saints - Drew Brees QB, Reggie Bush RB (nr 2 draftu)
Arizona Cardinals - Edgerrin James RB, Matt Leinart QB (nr 10 draftu)
San Francisco 49ers - Antonio Bryant WR
Seattle Seahawks - Julian Peterson LB, Nate Burleson WR

Boldem zaznaczyłem szczególnie ważne wg mnie transfery.

Na ocenę tradów trochę za wcześnie ale na pierwszy rzut oka widać jak wiele zyskały zwłaszcza 4 kluby: Dallas (Owens i wszystko jasne, a na dodatek zaprawiony w cięzkich bojach kicker) Miami (jeśli Daunte wróci do zdrowia), Arizona (najgorsza drużyna w grze biegowej dostaje potężne wzmocnienie) i Baltimore (bo dobry QB (również jeśli będzie zdrowy) to właśnie to czego brakowało w tej drużynie).

Do góry
#629723 - 04/08/2006 11:20 Re: NFL - mecze przedsezonowe
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Napiszę na czym polega specyfika gier przedsezonowych w NFL bo nie każdy przecież wie.

Każdy z zespołów gra po 4 mecze (ci co grają w Hall Of Fame Game - po 5 meczów). Z reguły jest to tak, że w 1 meczu gracze z podstawowego składu grają tylko jedną akcję a później wchodzą rezerwowi. W drugim meczu jest to już 1 kwarta, w trzecim - połowa meczu lub 3 kwarty, a w czwartym to już różnie Oczywiście to wszystko jest mniej więcej i trzeba dobrze nasłuchiwać wieści, kto ile czasu zagra.
Dobrze jest jak na kluczowych pozycjach jest rywalizacja między dwoma lub więcej graczami. Wtedy zawodnicy bardziej się przykładają do gry w preseason.

Osobną sprawą jest podejście coachów do tych meczy. Niektórzy mają takie mecze głęboko w d..., jak chociażby w zeszłym roku Tom Dungy (Indianapolis przegrali wszystkie mecze, mimo iż są praktycznie najlepszą drużyną). Inni wręcz przeciwnie. Szukam teraz tych statystyk. Jak znajdę to dam znać bo to bardzo cenna pomoc Swoją drogą nie chce mi się wierzyć żeby Colts znów przegrali wszystkie mecze w preseason...

Do góry
#629724 - 07/08/2006 11:47 Re: NFL - mecze przedsezonowe
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Ghost I oczywiscie 5 gwiazdek

Wczoraj odbyl sie juz pierwszy mecz, Oak pokonalo Philly, Janikowski narazie dobrze, zobaczymy jak to bedzie w trakcie seoznu, oby lepiej niz w poprzednim, wtedy gdy cale Raiders dolowalo

Tytul oczywiscie odzyskaja Patriots, Brady to jeden z najlepszych QB w lidze i po raz kolejny pokaze klase
W zeszlym roku odpadli z PO po meczu z Broncos, w tym dojda dalej, dywizje wygraja spokojjnie chodz Miami sie wzmocnilo

Go Pariots!

Do góry
#629725 - 07/08/2006 12:30 Re: NFL - mecze przedsezonowe
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Niestety jestem teraz na wyjeździe i nie miałem okazji przedstawić swojego typu na 1 mecz. Teraz to już oczywiście po herbacie choć satysfakcję mam
Janikowski w dobrej formie i to cieszy. Oakland wygrało i to też cieszy ale wygląda na to, że gdyby mecz był podczas sezonu, to Phillies powinni wygrać. Podstawowi zawodnicy Phili zostawili raczej lepsze wrażenie. No ale nie można przywiązywać zbyt wielkiej wagi do tego meczu.
Mam nadzieję, że zdążę coś skrobnąć na kolejne mecze.

Dzięki Lupus, liczę, że Ty jak i inni będziecie się udzielać w temacie

Do góry
#629726 - 10/08/2006 13:41 Re: NFL - mecze przedsezonowe
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Dzisiaj rozpoczynamy 1 tydzień zmagań przedsezonowych w NFL.

Na dobry początek mamy mecz Indianapolis z St. Louis. Jak wcześniej pisałem, nie wierzę żeby po 5 porażkach w zeszłym sezonie, w tym też przegrali wszystkie mecze. Wprawdzie nie jestem zwolennikiem progresji ale w tym wypadku chyba ma ona sens (oczywiście rozsądna bo to mecze towarzyskie). Jest jednak pewne ale: dzisiaj większośc przemawia przeciwko nim. St. Louis ma nowego coacha, któremu bardziej będzie zależało na zwycięstwie niż Dungy'emu. Peyton Manning i reszta podstawowych graczy zagra tylko parę podań. Rezerwowy QB Jim Sorgi ma chyba jakąś kontuzję i to pozostawia Coltsów tylko z dwoma słabymi rozgrywającymi. No bet, a w przypadku porażki Colts zagram 3 stopniową progresję na ich zwycięstwo.

Drugi mecz jest dla mnie lepszy do zagrania. Phila podejmuje Cleveland. Spotkałem się z opiniami, że Browns mogą w tym roku sprawić parę niespodzianek. Jednak liczba kontuzji jaka im się przytrafiła jest bardzo duża i wydaje mi się, że wszystkie te nowe twarze muszą się dopiero zgrać. Dla Orłów to już drugi mecz i Donovan McNabb ma już zagrać ponad kwartę. A gdy on będzie na boisku to jest bardzo duża szansa na punkty. Poza tym w meczu z Oakland starterzy zostawili dobre wrażenie. Niestety Phila ma również mnóstwo kontuzji, zwłaszcza w ofensywie na pozycji runningbacka. To powoduje, że gram ten mecz tylko leciutko.

Philadelphia Eagles (-3.5) @ 1.909

Do góry
#629727 - 11/08/2006 12:18 Re: NFL - mecze przedsezonowe
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Orły nie zawiodły więc kontynuujemy obstawianie NFL

Dobrym typem wydaje się na dziś New York Jets +3.5. Jetsi mają 3 dosyć dobrych rozgrywających, a dotychczasowy numer 1, Chad Pennington, podobno nie może być pewny czy numerem 1 pozostanie. To powoduje, że podobno solidnie trenuje i mocno się przykłada do gierek kontrolnych. Problemem jest oczywiście obrona Tampy, jedna z lepszych w lidze. Ale starterzy szybko zejdą, a wtedy Ramsey i Bollinger, którzy walczą z Penningtonem o występy w podstawowym składzie Jets, powinni trochę punktów pozdobywać.

New York Jets (+3.5) @ 1.870

W Baltimore debiutuje jeden z lepszych rozgrywających ligi, Steve McNair. Podobno jest bardzo zmotywowany aby wypaść dobrze i wierzę, że mu się uda. Z obroną jaką mają Ravens myślę, że z łatwością dowiozą wynik do końca.

Baltimore Ravens (-3) @ 2.000

Trener Denver Mike Shanahan jest znany z poważnego traktowania meczy przedsezonowych i to w zasadzie jest jedyne moje uzasadnienie

Denver Broncos (-1.5) @ 1.952

Rozważam również zagranie Atlanty, ponieważ wiele osób twierdzi, że ich rozgrywający Matt Schaub jest najlepszym rezerwowym QB ligi. Vick pogra pewnie tylko jedną akcję a Schaub przynajmniej 1 kwartę i w tym czasie może trochę namieszać przeciwko rezerwowym już wtedy defensorom Patriotów. Hmmm...

Powodzenia

Do góry
#629728 - 12/08/2006 06:32 Re: NFL - mecze przedsezonowe
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Ech trudne te mecze Jedynie Atlanta zagrała zgodnie z moimi przewidywaniami...

Przerwa pewnie do poniedziałku bo wybieram się na poważne balety

Ale może ktoś się skusi do napisania czegokolwiek o dzisiejszych meczach?

Do góry
#629729 - 14/08/2006 15:16 Re: NFL - mecze przedsezonowe
LOYD Offline
old hand

Meldunek: 25/08/2005
Postów: 973
Skąd: mocherowe blokowisko
Witam

Dzis w nocy jedno spotkanie pomiedzy Minnesota Vikings - Oakland Raiders Widzialem fragmety pierwszego meczu Raidersow ktorzy wygrali z Philadelfia tylko dzieki temu ze nasz rodak SJ dobrze kopal wiekszosc pkt. zdobyl wlasnie on Jak pisal Ghost gdyby byl to sezon pewnie Eagles by wygrali i idac tym tropem stawiam dzis zdecydowanie na Minnesota Vikings kurs na win 1,65 i nawet mysle ze handi - 3 po kursie 2,05 tez jest do przyjecia

Pozdrawiam

Do góry
#629730 - 15/08/2006 07:35 Re: NFL - mecze przedsezonowe
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
No i znów nasz rodak zapewnił Raiders zwycięstwo. Wszystkie field goale wykonał bez pomyłki, w tym jeden bardzo daleki 55 jardowy. Oby nie zatracił takiej formy w sezonie. Jego przeciwnik Ryan Longwell nie trafił takiego 55 jardowego field goala w ostatniej kwarcie, a zapewniłby tym remis drużynie Vikings.

Pierwszy tydzień zmagań na szczęście mamy już za sobą, niedługo drugi

Do góry
#629731 - 15/08/2006 07:41 Re: NFL - mecze przedsezonowe
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
WEEK 2

Thursday, Aug. 17
Kansas City at N.Y. Giants 8:00 p.m. (FOX)
Philadelphia at Baltimore 8:00 p.m.

Friday, Aug. 18
Cincinnati at Buffalo 7:00 p.m.
Detroit at Cleveland 7:30 p.m.
San Diego at Chicago 8:00 p.m. (CBS)

Saturday, Aug. 19
Carolina at Jacksonville 7:30 p.m.
Miami at Tampa Bay 7:30 p.m.
Arizona at New England 8:00 p.m. (NFL Network)
Atlanta at Green Bay 8:00 p.m.
Houston at St. Louis 8:00 p.m.
Minnesota at Pittsburgh 8:00 p.m.
N.Y. Jets at Washington 8:00 p.m.
Tennessee at Denver 9:00 p.m.

Sunday, Aug. 20
Seattle at Indianapolis 8:00 p.m. (NBC)
San Francisco at Oakland 8:00 p.m.

Monday, Aug. 21
Dallas at New Orleans 8:00 p.m. (ESPN)

Do góry
#629732 - 15/08/2006 08:56 Re: NFL - mecze przedsezonowe
mogarycz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/09/2003
Postów: 4577
hejo! organizujemy Fantasy Ligę tak jak rok temu??
pozdrawiam

Do góry
#629733 - 17/08/2006 09:16 Re: NFL - mecze przedsezonowe
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
@mogarycz

W zasadzie możemy zorganizować, ale obawiam się, że nie znajdziemy tutaj odpowiedniej ilości osób. Nas dwóch, lupus, snoopol, g00niek to pewniaki. Może Feher by się skusił, może ktoś jeszcze. Jeśli ktoś jest chętny niech da znać na priv.

-------------------------------------

Miałem nadzieję, że jak siądę nad analizą dzisiejszych meczy to typy będą oczywiste. No i w zasadzie tak jest, ale tylko na pierwszy rzut oka. Może powiem tak: gdyby to był sezon zasadniczy, to zagrałbym z pewnością Baltimore -3 i NY Giants -3.5.

Ravens są naszpikowani gwiazdami nie tylko w defensywie ale i już w ofensywie. McNair jak tylko nauczy się ofensywnych schematów będzie nie do zatrzymania. Coach Billick zdaje sobie sprawę, że jego posada jest zagrożona, dla niego ten sezon jest prawdopodobnie walką o być albo nie być. Powinien zmotywować siebie i zawodników do zwycięstwa już dzisiaj. Phila z kolei już jeden mecz wygrała, a ich coach Andy Reid raczej się specjalnie nigdy nie przykładał do preseason. Wiele wskazuje więc dziś na Ravens, ale jest mały minus. Otóż jeden z najlepszych w mojej opinii handicapperów NFL gra na Philę i to jako swój najlepszy bet. Wielu innych typerów też to gra (być może jest to pochodna jego typu) a kurs na Philę jednak rośnie.

Giants mogą być w tym sezonie naprawdę mocni. Eli Manning zyskał już sporo doświadczenia i podejrzewam, że niedługo zacznie bić rekordy swojego brata. Silna defensywa, świetny runningback, nieźli receiverzy i tight end. To naprawdę może być mocny zespół. Ale czy dzisiaj wygrają? Kiedyś przeczytałem taką radę dotyczącą preseason: analizuj spotkanie tak jakby był to sezon i zagraj... odwrotnie

Trochę się rozpisałem, ale traktuje te mecze jako trening przed sezonem, a żeby się rozgrzać to sobie piszę, mimo iż pewnie piszę sam do siebie

Do góry
#629734 - 17/08/2006 09:37 Re: NFL - mecze przedsezonowe
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Ghost pisz pisz ja to wszystko czytam i podpieram sie twoimi spostrzezeniami w typowaniu NFL (jest to moja najslabsza streona USA SPORTS).

Milo poczytac wypowiedzi kogos kto pisze z sensem i do zeczy no najwazniejsza ma wogole pijecie i doswiadczenie w tym sporcie .Pozdro.

P.S co do FANTASY LIG bybym chetny do zagrania ale musila by mnie ktos za raczke poprowadzic od poczatu do konca :PP

Do góry
#629735 - 17/08/2006 11:10 Re: NFL - mecze przedsezonowe
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Jeszcze bym, skolowal Xabiego(szczura ), we zeszlym roku bylo nas 8, ale piomil sie dosc szybko znudzil.
Wiec jesli bedzie nabor to najpierw osoby, ktore juz graly i sie przykladaly, bo mnie do szalu doprowadza to, iz ktos sie chce bawic a po 2 tyg olewa sprawe
M in w MLB tez tak mamy...

Do góry
#629736 - 18/08/2006 16:20 Re: NFL - mecze przedsezonowe
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Obyło się wczoraj bez niespodzianek, coraz bardziej podoba mi się zespół NY Giants. Jeśliby tylko obyło się bez kłótni w drużynie to naprawdę będą mocni. Inaczej czeka ich scenariusz Philadelphi z zeszłego sezonu.

Dzisiaj jedynym typem jaki mi się rzuca w oczy to Cincinnati Bengals / Buffalo under 34 @ 2.11. Rozgrywający Buffalo moim skromnym zdaniem nie powinni grać w NFL, a Bengals na pewno zagrają bez Carsona Palmera. Wprawdzie liczba underów powinna się już zmniejszać w tym tygodniu ale wydaje mi się, że ten mecz będzie coś w stylu 17-14. Nie mam jednak zielonego pojęcia kto mógłby wygrać w tym meczu, podobnie jak w pozostałych dzisiejszych.

Do góry
#629737 - 19/08/2006 06:10 Re: NFL - mecze przedsezonowe
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
No czegoś takiego się nie spodziewałem, muszę przyznać, że jestem mocno zaskocxony postawą Bengals i Bills. Ale trudno, dobre typy przeplatają się z tragicznymi, mam nadzieję, że forma przyjdzie na czas

A defensywa Chicago wróciła na swoje normalne tory i zmiażdżyła rywala. Tylko 3 pkt stracone i jeszcze defensywny touchdown Urlachera, bardzo mnie to cieszy A na dodatek 100 yardowy kickoff return

Dzisiaj wyjazd jak co weekend otatnio (przez te wyjazdy stracę początek sezonu ) , więc tylko szybko typy na Atlante +3, Houston +3 i Arizone +3.5. Oby były trafne, choć wielkich nadziei na to nie mam. May the force be with me

Do góry
#629738 - 21/08/2006 14:06 Re: NFL - mecze przedsezonowe
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
To co zakladamy fantasy?

Do góry
#629739 - 21/08/2006 19:45 Re: NFL - mecze przedsezonowe
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Lupus zakładaj Ja się nie podejmuje organizacji bo do końca września mam bardzo napięty grafik.

-------------------------------------------

Parę zdań co do dzisiejszego meczu. New Orleans zagra po raz pierwszy u siebie w domu od czasu zniszczenia stadionu przez huragan rok temu. Kibice są spragnieni futbolu, więc pewnie zjawią się w dużej liczbie na stadionie. Dodatkowo Święci pozyskali z draftu zawodnika o którym jest zdecydowanie najgłośniej w tym roku, świetnego runningbacka Reggiego Busha. Po kontuzji powraca również drugi świetny RB Deuce McAllister. Innym dużym wzmocnieniem jest rozgrywający Drew Brees.
Jednym słowem morale w drużynie jest bardzo wysokie i nadzieja na sukces ogromna. Bardzo kusi więc zagrać na Saints, zwłaszcza, że kurs jest powyżej 2.20. Jednak problemem jest coach Dallas. Bill Parcells to cwany lis, który dodatkowo nie odpuszcza preseason i w niezłym stylu poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa nad nie byle kim, bo samymi Seahawks. Sean Payton, trener Saints, jest z kolei debiutantem, choć przez 3 lata był asystentem Parcellsa właśnie. Komu to bardziej pomoże i kto komu bardziej będzie chciał dokopać?
Zapowiada się na jeden z ciekawszych meczy w tym preseason.

Do góry
#629740 - 23/08/2006 09:53 Re: NFL - mecze przedsezonowe
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Week 3

Thursday, Aug. 24
Miami at Carolina 8:00 p.m. (FOX)

Friday, Aug. 25
Arizona at Chicago 8:00 p.m.
Baltimore at Minnesota 8:00 p.m.
N.Y. Giants at N.Y. Jets 8:00 p.m.
Pittsburgh at Philadelphia 8:00 p.m. (ESPN)
Detroit at Oakland 10:00 p.m.

Saturday, Aug. 26
Cleveland at Buffalo 6:00 p.m.
Indianapolis at New Orleans 7:00 p.m.
Atlanta at Tennessee 8:00 p.m.
San Francisco at Dallas 8:00 p.m.
Tampa Bay at Jacksonville 8:00 p.m. (CBS)
Washington at New England 8:00 p.m.
St. Louis at Kansas City 8:30 p.m.
Seattle at San Diego 11:00 p.m.

Sunday, Aug. 27
Houston at Denver 8:00 p.m. (NFL Network)

Monday, Aug. 28
Green Bay at Cincinnati 8:00 p.m. (ESPN)

Ten tydzień powinien być najbardziej zbliżony do tego co będzie w sezonie gdyż starterzy pograją trochę więcej czasu.

Do góry
#629741 - 23/08/2006 10:18 Re: NFL - mecze przedsezonowe
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
Na mnie mozecie rowniez liczyc w Fantasy

Do góry
#629742 - 24/08/2006 13:01 Re: NFL - mecze przedsezonowe
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Dzisiaj tylko jeden mecz. Starterzy Caroliny mają zagrać 3 kwarty, a starterzy Miami przynajmniej 2 a prawdopodobnie też 3. Carolinka ma trochę problemów ze zdobywaniem punktów, być może jest to spowodowane wciąż brakiem Steve'a Smitha. Oba mecze wprawdzie wygrali ale ogromna w tym zasługa defensywy a nie ofensywy. Dzisiaj będą się musieli zmierzyć z odnowioną ofensywą Delfinów z Culpepperem, Chambersem i Brownem na czele. Ciężko stawiać przeciwko Panterom u nich w domu, ale mam nadzieję na wyrównany mecz. A to oznacza, że +4.5 punkta dla Miami jest godne uwagi.

Dosyć popularnym typem na necie jest z kolei typ na Caroline HT.

Pozdrawiam i zachęcam do typowania i dyskusji.

Do góry
#629743 - 24/08/2006 20:25 Re: NFL - mecze przedsezonowe
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
ja zagralem under w tym spotkaniu, bardzo popularny typ we will see

Miami @ Carolina Poniżej 36.5 (Totals) 1.909

Do góry
#629744 - 25/08/2006 07:49 Re: NFL - mecze przedsezonowe
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Jednak warto czasem zaufać popularnym typom na amerykańskich forach. Mecz był wyrównany ale nie aż tak jak miałem nadzieję. Natomiast sprawdza się to co napisałem, że Carolinka ma problemy ze zdobywaniem punktów. Znów brak ofensywnego touchdowna, same field goals i special teams td. Na razie to wystarczy, ale co będzie w sezonie?

Dzisiaj kolejne mecze i tym razem powybieram typy uznanych na necie typerów

Do góry
#629745 - 25/08/2006 10:45 Re: NFL - mecze przedsezonowe
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Quote:

ja zagralem under w tym spotkaniu, bardzo popularny typ we will see

Miami @ Carolina Poniżej 36.5 (Totals) 1.909




29

Do góry
#629746 - 25/08/2006 11:08 Re: NFL - mecze przedsezonowe
dandi1 Offline
member

Meldunek: 05/06/2006
Postów: 123
Skąd: Zabrze
Dzisiaj ogladalem typy ekspertow USA i pewniakiem jest Minnesota Vikings potwierdzacie?

Do góry
#629747 - 25/08/2006 12:05 Re: NFL - mecze przedsezonowe
osin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2005
Postów: 3104
Skąd: Wolverhampton
Mimo iż nie lubię grać preseason, to na dziś za skromną stawkę myślę że można dać:

Arizona @Chicago under34 @1.909.

Do głosu zaczynają dochodzić pierwsze składy, więc Chicago powinno pokazać, co jest ich największym atutem. Jeżeli zagrają w defensywie choć w połowie tak, jak grali w zeszłym sezonie, typek powinien spokojnie wejść...

Do góry
#629748 - 25/08/2006 12:24 Re: NFL - mecze przedsezonowe
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Quote:

Dzisiaj ogladalem typy ekspertow USA i pewniakiem jest Minnesota Vikings potwierdzacie?




Pewniakiem to za dużo powiedziane, w końcu to mecze towarzyskie. Chodzą słuchy, że McNair będzie bardzo oszczędzany, a bez niego ofensywa Baltimore traci sporo wartości. Trener Vikings jest debiutantem i z pewnością bardziej mu będzie zależało na pierwszym zwycięstwie przed własną publicznością. Ravens są lepszym zespołem ale faktycznie chyba sporo osób będzie grało Vikings.
Wieczorem, kiedy już te amerykańskie lenie się obudzą i zaczną pisać na forach, potwierdzę (lub nie) ten typ.

Do góry
#629749 - 25/08/2006 12:28 Re: NFL - mecze przedsezonowe
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
TYp na Minne jest z coversa, na innych stronach nie jest az tak polecany

Do góry
#629750 - 25/08/2006 13:13 Re: NFL - mecze przedsezonowe
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Co sadzicie o tym typie ,jest to nie samowity DOG ,ale poszedl za duza kase naprawde duza (ja nie gralem dostalem tylko info)

New York Jets @2.90 w expekcie ,daja na nich 8/10 to prawie jak "pewne"

czy ktos ze znajacych sie moze sie wypowiedziec np Ghost?

Do góry
#629751 - 25/08/2006 18:46 Re: NFL - mecze przedsezonowe
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Poczytałem, poszperałem i o to co wyniuchałem
Derby Nowego Jorku odpuszczam. Część osób pisze, że coach Jets chce się bliżej przyjrzeć rezerwom i będą grali przez dłuższy czas, a część z kolei pisze, że ponieważ zanosi się na deszcz Eli Manning i Tiki Barber zagrają bardzo krótko dla Giants. Dużo zamieszania i mało konkretnych informacji. Można rozważyc Jets przy takim kursie ale równie dobrze mogą zostać zmiażdżeni bo teamem są na pewno gorszym.

Nie mam niestety zbyt wiele czasu żeby wybrać wszystkie dobre typy ze świata Ale:
Minnesota Vikings (-2.5) @ 1.909
Detroit Lions (+3) @ 2.02

i na jutro bo mnie nie będzie:
Indianapolis Colts (-3.5) @ 1.935

Nie są to moje typy, ale ludzi, którzy na NFL zjedli zęby Ja tylko częściowo się zgadzam z tymi typami.

Do góry
#629752 - 25/08/2006 20:47 Re: NFL - mecze przedsezonowe
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Dzis na szybko bo nie mam czasu:


Detroit @ Oakland Total Points Under Total Points +36 1.909

Arizona @ Chicago Point Spread - Handicap Chicago Point Spread - Handicap -4 1.909

Do góry
#629753 - 25/08/2006 23:26 Re: NFL - mecze przedsezonowe
LOYD Offline
old hand

Meldunek: 25/08/2005
Postów: 973
Skąd: mocherowe blokowisko
Witam
Heh kiedy ten sezon sie zacznie bo dzis i jutro przedsmak rzeczy ktore sie beda dzialy
Zagralem dzis Vikingow, Bears z minusowym handi i + na Lions

Oprocz tego rozpis ze wszystkimi underami ciekawe co z tego wyjdzie

Mam taka propozycje moze ranking NFL bylo by ciekawiej
Pozdrawiam

Do góry
#629754 - 26/08/2006 11:28 Re: NFL - mecze przedsezonowe
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Co sadzicie o :

Buffalo Bills - Cleveland Browns under34.5 @ 1.92

warte zagrania ?,a raczejjakie szanse ze wejdzie ? czy te ekipy sa ofensywne czy defensywne ? mozna o jakies info irade?

Do góry
#629755 - 26/08/2006 17:26 Re: NFL - mecze przedsezonowe
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Quote:

Co sadzicie o :

Buffalo Bills - Cleveland Browns under34.5 @ 1.92

warte zagrania ?,a raczejjakie szanse ze wejdzie ? czy te ekipy sa ofensywne czy defensywne ? mozna o jakies info irade?




Ok po przemysleniach i szperaniach w necie zdecydowalem sie na takie uklad


Buffalo Bills - Cleveland Browns under34.5 @ 1.92
New England Patriots - Washington Redskins+3.5 @2.00
New Orleans Saints - Indianapolis Colts-3.5 @1.89


A co z tego wyjdzie to zobaczymy

Do góry
#629756 - 26/08/2006 20:44 Re: NFL - mecze przedsezonowe
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Cleveland @ Buffalo Buffalo -3.5 1.909

I delitanie:
Cleveland @ Buffalo Total Points Over +34.5 1.909

Losman come on

Indianapolis @ New Orleans Indianapolis -3.5 1.909

I jeszcze sie zastanawiam nad:
Jacksonville -3
Patriots under
and Dallas -6,5

Do góry
#629757 - 27/08/2006 08:59 Re: NFL - mecze przedsezonowe
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Nie zagralem tylko Jaguarow(a siadlo ).
Za to Patriotci sami zalatwili over, ale rozniesli Redskins wiec im wybaczam
Baflo tez dalo ciala, ale over wlazl

Preaseason W5 - L3

Do góry
#629758 - 28/08/2006 19:45 Re: NFL - mecze przedsezonowe
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
No i progresja na Indianę o której wcześniej pisałem została zakończona

Na dziś:
Green Bay Packers (+5) @ 1.901

Do Bengals wraca po kontuzji Carson Palmer. To jeden z lepszych rozgrywających w lidze, ale nie sądze, żeby dzisiaj długo pograł. Ludzie jednak słysząc, że zagra, masowo rzucili się na typowanie Bengals. Moim zdaniem błąd, bo w Monday Night Brett Favre nie przegrywa, nawet jeśli to tylko preseason Oczywiście Favre już coraz słabszy, ale stać go jeszcze na poprowadzenie drużyny do wygranej.
Moje osobiste zdanie jest takie, że powinien zakończyć karierę po zeszłym, niezbyt udanym sezonie. Swoją emeryturę odłożył jednak na rok, a ja będę mu kibicował nie tylko dzisiaj ale i przez cały sezon.

Do góry
#629759 - 29/08/2006 06:18 Re: NFL - mecze przedsezonowe
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
O LOL, Carson zagrał wystarczająco długo żeby rzucić 3 touchdowny... Rośnie nam nowa potęga ofensywna (już od zeszłego sezonu zresztą).

--------------------------------------------

Całkiem niezły WR Donte Stallworth przeszedł z Saints do Philadelphi Eagles. Wzmocni to na pewno ofensywę, w której był kłopot z receiverami. W drugą stronę powędrował obrońca Mark Simoneau.

Do góry
#629760 - 29/08/2006 06:26 Re: NFL - mecze przedsezonowe
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Week 4 and thanks God, the last one

Thursday, Aug. 31
Buffalo at Detroit 7:30 p.m.
Carolina at Pittsburgh 7:30 p.m.
Jacksonville at Atlanta 7:30 p.m.
New England at N.Y. Giants 7:30 p.m.
St. Louis at Miami 7:30 p.m.
Baltimore at Washington 8:00 p.m.
Chicago at Cleveland 8:00 p.m.
Minnesota at Dallas 8:00 p.m.
Tampa Bay at Houston 8:00 p.m.
New Orleans at Kansas City 8:30 p.m.
Denver at Arizona 10:00 p.m.
Oakland at Seattle 10:00 p.m.

Friday, Sep. 1
Tennessee at Green Bay 4:00 p.m.
Cincinnati at Indianapolis 7:00 p.m.
Philadelphia at N.Y. Jets 7:00 p.m.
San Diego at San Francisco 10:00 p.m.

W tym tygodniu to już w ogóle nie będzie wiadomo, kto, co i ile zagra Lepiej zająć się NCAA

Do góry
#629761 - 29/08/2006 07:34 Re: NFL - mecze przedsezonowe
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
EH chcialem wczoraj dac CIN -5, ale net mi siadl i nie szlo, szkoda, bo MLB lipa wczoraj a tak mialbym jeden trafiony nocny pick, coz bywa

Palmer

Do góry
#629762 - 29/08/2006 12:22 Re: NFL - mecze przedsezonowe
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Kerry Collins podpisał kontrakt z Tennessee Titans. Ten doświadczony rozgrywający będzie konkurował z Billym Volkiem o miejsce w podstawowym składzie. Titans na razie w preseason mają bilans 0-3 i takie nagłe zwiększenie konkurencji na kluczowej pozycji może spowodować znacznie lepszą grę i w konsekwencji pierwszą wygraną. Zwłaszcza, że Packers nie błyszczą.

Smutna wiadomość z kolei z obozu Kansas City. Mój ulubieniec Priest Holmes, jeden z lepszych runningbacków w NFL (najlepszy? na pewno jeszcze 2-3 lata temu), został umieszczony na liście Physically Unable to Perform. Oznacza to, że nie zagra przez pół sezonu, a mówi się, że w ogóle będzie musiał zakończyć karierę. Wielka szkoda, choć Larry Johnson błyskawicznie został jego następcą w KC Chiefs.

Do góry
#629763 - 29/08/2006 12:45 Re: NFL - mecze przedsezonowe
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Ja go mialem w fantasy w zeszlym roku, on mial cos z szyja

Do góry
#629764 - 31/08/2006 18:55 Re: NFL - mecze przedsezonowe
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Tylko jeden typ tak dla sportu:
Cleveland Browns (-3) @ 2.020

Wg informacji człowieka z Cleveland, Browns mają pograć starterami dosyć długo, gdyż coach Crennel nie jest zadowolony z ofensywy i będzie chciał dać możliwość zgrania się podstawowym zawodnikom. W Chicago przeciwnie, starterzy długo sobie nie pograją.

To ostatni tydzień i naprawdę trudno przewidzieć, kto ile zagra, plotki gonią plotki a i tak wszystko zweryfikuje boisko.

Do góry
#629765 - 01/09/2006 05:28 Re: NFL - mecze przedsezonowe
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Konia z rzędem temu, kto potrafił trafić jakieś wyniki wczoraj. Mieliśmy nawet jeden remis co zdarza się raz na jeden/dwa sezony

Dzisiaj już żadna siła nie zmusi mnie do zagrania NFL

Do góry
#629766 - 01/09/2006 10:47 Re: NFL - mecze przedsezonowe
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
STL Rams v MIA Dolphins 2 +1,3j :D
BUF Bills v DET Lions 2 -2j
JAX Jaguars v ATL Falcons +3.5/-3.5 [AH] 1 +1,4
NEO Saints v ZC Chiefs -2.0/+2.0 [AH] 2 +2j
NEO Saints v ZC Chiefs <37 +1,7j

4W - 1L
zysk: +4,4
pieknie;)

Do góry
#629767 - 01/09/2006 10:50 Re: NFL - mecze przedsezonowe
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Typy podajemy przed meczami

Do góry
#629768 - 01/09/2006 10:52 Re: NFL - mecze przedsezonowe
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Ale popatrz, wpisal sobie 1L

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, Sensei, ElNinho[mmdea], alfa, VVega, pacyfista), 4076 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582551 Postów

Najwięcej online: 4304 @ 19:05