Strona 4 z 19 < 1 2 3 4 5 6 ... 18 19 >
Opcje tematu
#617366 - 12/07/2006 11:56 Re: Rozmowy na temat elity
tolban Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/08/2005
Postów: 3127
Quote:

Tylko, że Emrod nie ma nic przeciwko temu żeby wpisywać się do tematu!!! a Ty za to nabijasz sobie postów w Quasi czacie Co do tego co napisałem w temacie emroda to było tylko pytanie apropo tenis, na którym się poprostu nie znam i jawnie się do tego przyznaję. NA szczęście Emmrod jest życzliwy, a nie taki pyskacz jak Ty. Jak Ty nazwisz swój post, który napisałem w temacie Huntera?! Póki co wszytsko było ok i nikt nie miał nic przeciwko temu, że Hunter nie prowadzi statystyk dopóki nie znalazł się jeden makler giełdowy który sobie chce wykresy skuteczności robić




dobra ost. moja wypowiedz w twoim kierunku, bo widze, ze dziecka nie przegadasz, ono wie najlepiej

podobne pyt. za godzine zada pan X, za 2 h pan Y, a jutro 20 kolejnych osob i temat bedzie wygladal jak jedno wielkie g....

po drugie, moj post byl jak najbardziej w slusznej sprawie, bo jakbys doczytal regulamin, STATYSTYKI to podstawa w EPP, a juz napewno nie wypada pisac tekstow w stylu "sram na to czy na tamto" ;-)

i prosze cie, przestan sie odzywac, tam gdzie nie masz nic konkretnego do powiedzenia, bo to zenujace

jak widac, ekspansja dzieci na forum mecz.pl trwa w najlepsze ;-)

ps : gratuluje grania dyscyplin, na ktorych sie w ogole nie znasz

Do góry
Bonus: Unibet
#617367 - 12/07/2006 12:00 Re: Rozmowy na temat elity
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Ja nie mam nic przeciwko aby ludzie sie pytali innych czy warto spotkanie X grać czy nie, ale czy to musi być powód aby od razu wpisywac sie do tematu.

Przecież jest priv!

Do góry
#617368 - 12/07/2006 12:03 Re: Rozmowy na temat elity
Fulham Offline
enthusiast

Meldunek: 14/08/2005
Postów: 219
Skąd: Zgierz
Tolban ty to chyba musisz mieć około sześdziesiatki na karku, skoro wszystkich nazywasz "dziećmi". Pozdrawiam wszystkich ( no może prawie )

Do góry
#617369 - 12/07/2006 12:05 Re: Rozmowy na temat elity
Pierniczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/10/2005
Postów: 1876
Póki co podstawa EPP jest podanie przynajmniej 100 typów, istnienie tematu przynajmniej przez miesiąc i dodatni bilans. Przestanę się odzywać jeżeli Ty przestaniesz się odzywać Bo Huntera również może gówno obchodzić jakie Ty masz zdanie na temat jego tematu...
Ps. Czy ja powiedziałem, ze zagrałem tenisa?! Ja napisałem, że się na nim nie znam i dlatego zadałem pytanie Emrodowi..czyżby problemy z czytaniem ze zrozumieniem?!
P.Ps. Póki co wydaje mi się, ze jestem starszy niż Ty
P. P. Ps. Dlaczego chcesz mi przegadać?! Czy za wszelką cenę chcesz mi narzucić swoje poglądy na temat prowadzenie ststystk?! Czy ja i inni userzy nie mają prawa wyrazić swojego zdania?! Kulkinio i AL_Capone są tego samego zdania co ja...

Do góry
#617370 - 12/07/2006 12:12 Re: Rozmowy na temat elity
Fulham Offline
enthusiast

Meldunek: 14/08/2005
Postów: 219
Skąd: Zgierz
w mojej skromnej opini ta dyskusja jest bezowocna, jak Hunter nie przestrzega regulaminu EPP to po prostu go stamtąd usuńcie, niech robi swoje w PP, myślę że sie nie przejmie tym jakoś specjalnie. Niech Hunter nie robi statystyk które są wymagane w EPP, ale do cholery nie prowokujcie tego że On opuści to forum, bo jest diabelnie dobry gość ! Chyba chodzi o to żeby podawać skuteczne typy a nie prowadzić dokładną statystykę ?! Czy to forum typerów czy księgowych ?!

Do góry
#617371 - 12/07/2006 12:16 Re: Rozmowy na temat elity
Pierniczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/10/2005
Postów: 1876
No właśnie Fulham to jest forum typerów, a nie ksiągowych!!! Słuszna uwaga pzdr

Do góry
#617372 - 12/07/2006 12:27 Re: Rozmowy na temat elity
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Quote:

No to w takim przypadku jaki przytoczyłeś lapus należy dawać ostrzeżenia...




Za przekrecanie ksywek tez powinni dawac

Do góry
#617373 - 12/07/2006 12:31 Re: Rozmowy na temat elity
Pierniczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/10/2005
Postów: 1876
Prezpraszam lupus!!! MAsz za to u mnie piwko

Do góry
#617374 - 12/07/2006 14:09 Re: Rozmowy na temat elity
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Powiem tyle, bo już nie chce mi się rozwodzić: Albo zmieńcie regulamin (do którego rzadko który się stosuje) albo zróbcie porządek w EPP.
Co do BH to nie będę rozmawiał o nim za jego plecami...

Do góry
#617375 - 12/07/2006 14:47 Re: Rozmowy na temat elity
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Stwierdziłem, ze źle zrobiłem włączając się w tą dyskusję. Powinniście wiedzieć co zrobić, żeby te spory się skończyły. Mnie, jako nieczłonka braci EPP, to nie dotyczy.
Pozdrawiam i powodzenia!

Do góry
#617376 - 12/07/2006 15:05 Re: Rozmowy na temat elity
BamBam Offline
newbie

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 44
Witam!
Widze, że większości Wam nie przeszkadza regulamin tylko osoba BH. Jeśli będziecie się czepiać takich osób jak Black_Hunter czy Al_Capone to za niedługo będzie to forum dla dzieciaków. Zyski tych dwóch gości są wieksze niż całej EPP. Raz na kilkaset osób znajdzie się dobry typer i już wszystkich wściekłość zbiera. A co się stało z Vendetta. Ja bym postarał sie o wyróznienie takich typerów a nie wymyślanie jakieś dyrdymały. To forum istnieje i cieszy sie takim powodzeniem dzieki takim typerom jak B_H i A_C. Pozdrawiam i życze rozwagi przy podejmowaniu jakich kolwiek decyzji z EPP.

Do góry
#617377 - 12/07/2006 21:06 Re: Rozmowy na temat elity
Jankesi Offline
enthusiast

Meldunek: 04/11/2003
Postów: 399
Skąd: Leszno
Witam!
Siedze, czytam ten temat i zastanawiam sie po co ta cala dyskusja! Czepiacie sie typerow z EPP - tylko po co ??? W EPP jest kilku gosci ktorzy prowadza swoje tematy, podaja typy, niektorzy robia statystyki - inni nie. Moim zdaniem problem nie jest w osobach ktore porowadza tematy w EPP - tylko w gowniarzach ktorzy w tych tematach smieca. W gowniarzach ktorzy maja kilka groszy w kieszeni i mysla ze ja pojda do najblizszego totomixa to zostana milionerami - tylko co maja zrobic jak nie wiedza na co postawic... Wtedy wlaczaja forum, sprawdzaja w EPP i jezeli nie ma typow to rejestruja sie i robia awantury lub pisza blagalne posty w stylu - "kiedy podasz swoje typy" a w Quasi Czacie nabijaja wiadomosci. Z nimi trzeba zrobic porzadek!!!
Jezeli chodzi o typerow z EPP - kilku z nich wyraznie powiedzialo ze sie tam nie pchali i moga ich tematy zostac przeniesione do PP. W jaki sposob mozna byloby ulepszyc EPP? Odpowiedz juz padla w trakcie tej dyskusji. Powinien powstac nowy dzial. Zacytuje tylko Emroda - " Uważam, że ten osobny dział w PP powinien nosić nazwę np."Weteran" albo "Przodownik pracy" , bo ludzie którzy w nim piszą dają z siebie nieco więcej niż pozostali i jakaś forma nagrody się nam za to należy". Powinien po prostu powstac nowy dzial w ktorym znalezliby sie tacy typerzy jak np. Emrod czy Goget ktorzy tutaj bezinteresownie robia analizy i ktorzy moim skromnym zdaniem naleza do elity A EPP powinno zostac takie jak jest - oczywiscie pod warunkiem ze bylby calkowicie przestrzegany regulamin!

Do góry
#617378 - 13/07/2006 22:59 Re: Rozmowy na temat elity
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
To moze i ja wlacze sie do dyskusji, chociaz bezposrednio mnie nie dotyczy... Proponowalbym dodatkowy poddzial Rozmowy z elita, w ktorym bylby 1 temat na kazdego elitowca i wszelkie posty odnosnie danych tematow w EPP reszta userow wrzucalaby tam. Oczywiscie wszystko przy zakazie postowania w tematach w EPP. Dodatkowo archiwum EPP, w ktorym bylyby tematy zamkniete przez czlonkow elity. Kontynuacja zostawalaby oczywiscie w EPP. Caly regulamin widzialbym tak:

Regulamin Elite Private Picks

1. W dziale Elite Private Picks znajdują się tematy, których autorzy prowadzą regularnie co 2 tygodnie bilans z tego okresu, a takze raz w miesiącu bilans ogólny. Temat istnieje conajmniej miesiąc, a jego właściciel podał w nim conajmniej 100 typów. Autorzy muszą też generować Yield na poziomie minimum 1%. Elita powinna też zachować w swoich topicach kulturę...

2. Jeżeli w trakcie prowadzenia tematu w Elite Private Picks użytkownik osiągnie stratę większą niż 5% sumy stawek(czyli -5% yieldu) to temat z powrotem trafi do Private Picks i będzie się tam znajdował aż do osiągnięcia 1% yieldu.

3. Wszystkie nowo zakładane tematy w tym dziale, będą przenoszone przez moderatorów do działu Private Picks. Wyjątkiem są tematy stanowiące kontynuację już istniejących tematów (które będą przenoszone do Archiwum EPP) w tym dziale.

4. W Elite Private Picks znajdują się tylko aktualne tematy, które w co 2tygodniowym podsumowaniu powinny zawierać: statystykę typów z tego okresu (w przypadku kuponów, także ich) trafionych/podanych, skuteczność, łączną stawkę, bilans (zysk/strata), oraz yield (zysk dzielony przez stawkę*100%). Dodatkowe statystyki mile widziane. Temat, w którym w ciągu tygodnia nie pojawił się żaden typ będzie przenoszony do PP.

5. Każdy temat z Private Picks, który spełnia wymogi z punktu ad.1 zostanie przeniesiony przez moderatorów do Elite Private Picks jeżeli właściciel tematu wyrazi na to wcześniej zgodę w odpowiedzi na prywatną wiadomość moderatora.

6. W Elite Private Picks użytkownik może posiadać tylko i wyłącznie jeden temat. Tematy prowadzone przez więcej niż jednego typera nie będą brane pod uwagę do grona EPP.

7. Ingerencja do tematu szczególnie teksty wulgarne będą surowo karane (z banem włącznie). Wszystkie uwagi, pytania odnośnie danych tematów należy umieszczać w dziale Rozmowy z elitą.

8. Jeżeli chcesz aby nanieść jakieś poprawki w poście, który napisaleś, zgłoś się do moderatora z prośbą o edycję.

Rozmowy z elita rozwiazalyby problem kolegi Huntera, bo nie musialby sie denerwowac w swoim temacie Acz statystyki prowadzic powinien, jesli nie, to moglby temat prowadzic w PP i tak kazdy by na niego trafil, tymbardziej ze mu na tym nie zalezy... Rozmowy rozwiazalyby tez problem bajzlu w tematach. Ok, tyle ode mnie, chcialem cos konstruktywnie dopowiedziec Co o tym myslicie?

Pozdrawiam

Do góry
#617379 - 15/07/2006 17:10 Re: Rozmowy na temat elity
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

To moze i ja wlacze sie do dyskusji, chociaz bezposrednio mnie nie dotyczy... Proponowalbym dodatkowy poddzial Rozmowy z elita, w ktorym bylby 1 temat na kazdego elitowca i wszelkie posty odnosnie danych tematow w EPP reszta userow wrzucalaby tam. Oczywiscie wszystko przy zakazie postowania w tematach w EPP. Dodatkowo archiwum EPP, w ktorym bylyby tematy zamkniete przez czlonkow elity. Kontynuacja zostawalaby oczywiscie w EPP.

Rozmowy z elita rozwiazalyby problem kolegi Huntera, bo nie musialby sie denerwowac w swoim temacie Acz statystyki prowadzic powinien, jesli nie, to moglby temat prowadzic w PP i tak kazdy by na niego trafil, tymbardziej ze mu na tym nie zalezy... Rozmowy rozwiazalyby tez problem bajzlu w tematach. Ok, tyle ode mnie, chcialem cos konstruktywnie dopowiedziec Co o tym myslicie?

Pozdrawiam





Ale przecież jest coś takiego jak PW cały Wasz problem polega na tym, że ktoś wymyślił pochopnie głupi dział do tego niektórych przeniesiono tutaj "na siłę" a teraz każe się im robić to czego nie chcą i do czego się co niektórzy wogóle nie zobowiązywali. Ja mam dla was radę:
1. Albo zakmnijcie EPP
2. Albo stwórzcie HEPP i tutaj już niech będzie tylko kolega T.... i jeszcze kilku z przypisanymi na stałe 5 gwiazdkami a oni wybiorą jaednego z pośród siebie do robienia statystyk żeby było jak potrzeba

Do góry
#617380 - 16/07/2006 09:25 Re: Rozmowy na temat elity
ormats Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/04/2003
Postów: 1789
Skąd: Szczecin
Witam. Dlaczego w Elite nie ma jeszcza Pana Al`a Capone ???
Prowadzi temat ze statystykami , skutecznosc typów jest na bardzo wysokim poziomie. Brakuje tylko analiz .
Moim zdanie powinien byc juz przeniesiony do Elity.
Pozdrawiam.

Do góry
#617381 - 16/07/2006 09:27 Re: Rozmowy na temat elity
chris Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/04/2006
Postów: 3565
Skąd: Kraków
Quote:

Witam. Dlaczego w Elite nie ma jeszcza Pana Al`a Capone ???
Prowadzi temat ze statystykami , skutecznosc typów jest na bardzo wysokim poziomie. Brakuje tylko analiz .
Moim zdanie powinien byc juz przeniesiony do Elity.
Pozdrawiam.




z tego co widze to nie podal jeszcze 100 kuponow..

Do góry
#617382 - 16/07/2006 10:57 Re: Rozmowy na temat elity
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Temat Plumka juz dawno powinien byc w EPP. Chyba ze on sam sobie tego nie zyczy

Do góry
#617383 - 20/07/2006 19:18 Re: Rozmowy na temat elity
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Temat LART'a też powinien być w EPP...

Do góry
#617384 - 21/07/2006 06:44 Re: Rozmowy na temat elity
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Quote:

Temat Plumka juz dawno powinien byc w EPP. Chyba ze on sam sobie tego nie zyczy



Hmm dawno? Nie podał jeszcze przecież stu typów.

Do góry
#617385 - 21/07/2006 08:14 Re: Rozmowy na temat elity
kulkinio Offline
enthusiast

Meldunek: 08/12/2005
Postów: 299
przepraszam ale dołoże swoje 3 grosze, ktos okreslił i sprecyzował jasno regulamin zeby sie do niego odnosić, a poza tym czy to az taki wielki prestiz byc w EPP?, sami wiecie doskonalne ze dosc czesto typerzy z PP bija na głowe typami i skutecznosci tych z wielkiej EPP, i watpie czy az tak bardzo im zalezy aby byc w Elit!!!
Zreszta co to ma za znaczenie wszyscy mamy podobny cel!
Kiedys bardzo mądrze (jak zawsze zreszta) wypowiedział sie Emrod aby zrobic cos pod hasłem Weteran albo Przodownik Pracy i byłoby to miejsce dla własnie tych, którzy poswiecają mase czasu na wnikliwa analize statystyke itd, a juz najlepiej byłoby aby jasno spreczyzowac samo EPP,TYLKO czy za zasługi czy za efektywnosc.
To tyle pozdrawiam serdecznie wszystkich:)

Osobne pozdro dla mojego idola z EPP (nowe konto):)

Do góry
Strona 4 z 19 < 1 2 3 4 5 6 ... 18 19 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, ElNinho[mmdea], wHiTe_StAr, igea23, VVega), 3560 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582872 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07