Strona 5 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#615426 - 09/07/2006 22:04 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
KIDD Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/03/2005
Postów: 2546
Skąd: Warszawa / Otwock / Pruszków
Quote:



Jesli chodzi o Zidane to pokazal ile jest wart.
Po pierwsze moim zdaniem od samego poczatku co rzucilo mi sie w oczy.W meczu o taka stawke tak rzutow karnych sie nie wykonuje, chyba ze nie chce sie ich wykonac celnie.Ogladalem powtorke karnego wiele razy i rozumialbym ta decyzje ktora on podjal, w momencie jak by juz polozyl Buffona, ale ten zdecydowal sie od razu na taki strzal.






Rozumiem to, że kibicujesz Włochom ale pisanie o tym, że nie tak sie wykonuje karnego troszkę Cię ośmiesza. Zidane wykonał tego karnego najpiękniej jak mógł. To był prawdziwy majstersztyk. Potem oczywiście zachował się nieładnie i słusznie został wyrzucony z boiska, jednak do karnego nie można się przyczepić.


To, że od razu zdecydował się na taki strzał a nie czekał na reakcję Buffona świadczy o geniuszu Zidane'a a nie o tym, że tak się karnych nie wykonuje jeśli chce się celnie strzelić.

Do góry
Bonus: Unibet
#615427 - 09/07/2006 22:07 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Quote:

Quote:

...czy to byl poczatek dowodow z powtorki kamer?




z tego co mowili to powtorka z telebimu byla decydujaca...




od kiedy decyduje powtorka na ekranach o faulu i kartkach

Do góry
#615428 - 09/07/2006 23:01 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Quote:

Potem oczywiście zachował się nieładnie



KIDD rozumiem ze avatar zobowiązuje i stąd slowo "nieładnie" ?
ps. wariatom boiskowym

Do góry
#615429 - 09/07/2006 23:06 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Dziwne to ale zgadzam sie z Bzykiem prawie w każdej kwestii ostatnimi czasy ...ale nie moge się zgodzić że był to słaby finał.Mecz nie był porywającym widowiskiem ale było wszystko co w footbalu najważniejsze - piękne zagrania bramki, dramaturgia, dramat piłkarzy - radośc zwycięzców oraz smutek pokonanych.




oopsss... przepraszam


Edited by Bzyku (10/07/2006 09:53)

Do góry
#615430 - 09/07/2006 23:13 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
Quote:

Od momentu jak Fabio Cappelo jest trenerem Realu - grzanie lawy - to max co moze byc z Zidane


no z tego co wiem to klubową karier już zakończył.

co do meczu , od początku drugiej połowy Francja dominowała praktycznie całkowicie . Włosi często się gubili i oddawali piłke , ich gra w tym meczu mnie strasznie rozczarowała . Widać tak bardzo chcieli tego mistrzostwa , że aż bali się atakować
Co do tego kto zasłużył - obie drużyny grały świetny turniej . Francuzi mieli 3 ciężkich rywali . Zadecydowały karne czyli loteria i Włosi zrewanżowali się za mundial w 1998 roku . A co ciekawe jedynego karnego nie strzelił dziś Trezeguet ... ten od złotego gola z finału ME'00.
Poprostu musi być sprawiedliwość w przyrodzie

Przed mistrzostwami mi jako wielkiemu fanowi trójkolorowych ciężko było liczyć na jakiś dobry rezultat . Jednak pokazali po raz kolejny, że ich mobilizują ogromnie mecze z wielkimi rywali i są silni jako drużyna podobnie jak Włosi i Niemcy.

Myśle właśnie , że te mistrzostwa to triumf gry zespołowej . Te drużyny gdzie jest dużo indywidualności - Brazylia , Hiszpania , Holandia tak naprawde się nie liczyły .

Mi na mistrzostwach zdecydowanie najbardziej podobał sie Franck Ribery

Do góry
#615431 - 09/07/2006 23:27 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Co do sporu na górze strony... to tak karnych sie nie strzela. Geniusz Zidanea... raczej szczescie... bo w akrnych nie ma co kalkulowac...trzeba strzelic i tyle.

Wlosi dzisiaj byli slabsi.... po 1 polowie, w ktorej dominowali... w 2 polowie i dogrywce byli duzo slabsi.

Analizujac mecze wlochów, z cala pewnoscia mozna stwierdzic, ze mecz w ktorym zaprezentowali najslabsza dyspozycje, zapewnil im mistrzostwo swiata. Paradoks... ale w futbolu pelno takich "zdarzen"...

Na tym mundialu triumfowalo cos, co doecenione zostalo w pilce klubowej 2-3 lata temu, a mianowiscie jedność, monolit. W ekipie wloskiej nie ma praktycznie lidera, albo inaczej.. tam w kazdym meczu kto inny moze byc liderem... i w tym twki ich sila. Zespol nie jest budowany wokolo wielkiej indywidualnosci... tak jak np. Francja.

Ogolnie spotkanie na dobrym poziomie...chyba jedno z 3-4 ktora na dluzej zapdanie w pamieci... obok Portugalia - Holandia i WLochy - Niemcy.

Mundial ogólnie nie zachwyycil.... jedyne pocieszenie to takie, ze wygral zespol najmadrzejszy, najrowniejszy i najlepszy....bo wlosi pomimo tego, ze dzisiaj byli slabsi to na przestrzeni calego turnieju byli zdecydowanie najlepsi.

Nigdy nie bylem kibicem wloch, ale moze kiedys zostane.

@4.50 na triumf wlochó przed polfinalami.

Grazia GRANDE ITALIA.

p.s

Piłkarz mundialu - zdecydowanie Pirlo. Mieszanka destukcji z geniuszem w ofensywie. Pilkarz 21 wieku.

Do góry
#615432 - 09/07/2006 23:27 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Mike Avdi Offline
A7

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 3000
Skąd: Punta Cana
Quote:


Co do tego kto zasłużył - obie drużyny grały świetny turniej . Francuzi mieli 3 ciężkich rywali . Zadecydowały karne czyli loteria i Włosi zrewanżowali się za mundial w 1998 roku . A co ciekawe jedynego karnego nie strzelił dziś Trezeguet ... ten od złotego gola z finału ME'00.
Poprostu musi być sprawiedliwość w przyrodzie





Uważam, że rzuty karne nie dokońca są loterią. To jest także swego rodzaju umiejętność wykonywania jedenastki. O powodzeniu decyduje nie tylko szczęście ale także silna wola, aktualna predyspozycja gracza jak i pokonanie ciążącej presji nad zawodnikiem oddającym strzał. Dziś Francuzi nie wytrzymali psychicznie tego finału, byli gorsi pod tym względem od Włochów czego przykładem może być zachowanie Zidane czy niecelny strzał Trezeguet. Włosi pewnie wykonywali swoje rzuty karne, nie przestraszyli się przeciwnika ani rangi spotkania i to przesądziło o ich końcowym triumfie.
Dla Cannavaro to był najpiękniejszy prezent jaki może spotkać piłkarza: Zdobycie Mistrzostwa Świata w Jubileuszowym Setnym Występie !


Do góry
#615433 - 10/07/2006 03:16 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
sznikers Offline
addict

Meldunek: 25/06/2001
Postów: 538
Skąd: Lublin/Chicago
Quote:

Quote:



Jesli chodzi o Zidane to pokazal ile jest wart.
Po pierwsze moim zdaniem od samego poczatku co rzucilo mi sie w oczy.W meczu o taka stawke tak rzutow karnych sie nie wykonuje, chyba ze nie chce sie ich wykonac celnie.Ogladalem powtorke karnego wiele razy i rozumialbym ta decyzje ktora on podjal, w momencie jak by juz polozyl Buffona, ale ten zdecydowal sie od razu na taki strzal.






Rozumiem to, że kibicujesz Włochom ale pisanie o tym, że nie tak sie wykonuje karnego troszkę Cię ośmiesza. Zidane wykonał tego karnego najpiękniej jak mógł. To był prawdziwy majstersztyk. Potem oczywiście zachował się nieładnie i słusznie został wyrzucony z boiska, jednak do karnego nie można się przyczepić...







Nie uwazam zebym sie osmieszal.Majstersztykiem mozna bylo to nazwac gdyby celowo zaplanowal taki strzal w poprzeczeke, liczac na to ze pilka odbije sie i przekroczy linie bramkowe, tymczasem byl to mega fart po nieudanym rzucie karnym.
Widzialem jak wykonal karnego w meczu z Portugalia,i jeszcze raz podkreslam w meczu o taka stawke czegos podobnego sie nie robi.

pozdr.

Do góry
#615434 - 10/07/2006 05:40 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
djviejo Offline
veteran

Meldunek: 16/05/2006
Postów: 1375
Skąd: prawie centrum
chociaż kibicowałem makaronom to muszę powiedzieć , że żabojady były dla mnie lepsze .najbardziej wkurzało mnie to , że włoscy rezerwowi nic nie wnieśli do gry choć w innych meczach byli bardzo widoczni .mecz jako taki był przeciętnym widowiskiem ale idol wielu forumowiczów na całym świecie dał " pokaz " sportów walki i nie usprawiedliwia go , że był pod wielką presją bo od niego jako idola należy wymagać więcej .to trochę spowodowało , że ten bezbarwny finał zostanie chyba zapamiętany przez to bandyckie uderzenie . dobrze , że były na stadionie telebimy i sędziowie mogli zobaczyć akcję algierczyka we francuskiej koszulce bo tak to ich prezio czyrak zarzekałby się , że nic nie było a tak to będzie mógł siedzieć cicho

ogólnie mecz słaby , popis zidana " katastrofa " , mistrzostwa też takie sobie .

za cztery lata europa będzie mogła pomarzyć o finale w rpa . temperatura i wilgotność zniszczą graczy z europy . tak więc afryka i ameryka popołudniowa weźmie srogi rewanż na niemcy 2006 .


Do góry
#615435 - 10/07/2006 06:04 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
brzydki finał , Włosi nie wyleczyli się jednak ze swojego Catenacio , dla piłki żle się stało ,że mistrzostwa nie zdobyli , tak Emrod pijany nie jestem ... Niemcy , grali oni bowiem najładniejszą i ofensywną piłkę na tym mundialu,mój ulubiony futbol totalny
, a tak przez następne 4 lata większość trenerów będzie się wzorowało na ultraobronnej grze Włochów , bo przecież taki system gry odniósł sukces na tych mistrzostwach

POZDRAWIAM
ELDORADO

Do góry
#615436 - 10/07/2006 06:32 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
ajdam Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2005
Postów: 2504
Mnie sie mecz podobal, wiedzialem ze Wlosi nie moga zagrac tak jak z Niemcami czy Ukraina bo porownanie bloku defensywnego Niemcow i Francuzow musi wypasc korzsytnie na rzecz francuzow.Gdyby wlosi zagrali otwarcie to skonczyloby sie jak 8 lata temu w finale.

A tak po 10 latach wreszcie jestem swiadkiem sukcesu Wlochow. Nalezalo im sie .


Co do Zidana: nie wytrzymal (podobnie jak w '98) presji? nie chce mi sie w to wierzyc ale nic innego nie przychodzi mi do glowy. Szpakowski cos tam mowil o rasizmie


Francuzi przez dwa lata 1998-2000 mieli bardzo duzo szczescia, objawilo sie to dwa razy podczas meczow wlasnie z wlochami. Wczoraj tego szczescia nie mieli, kto wie jak wykonywaliby karne Vieira, Henry, Zidane gdyby byli na boisku.

Skladam wielki hold tutaj Marcello Lippiemu, zapamietalem go jako wspanialego trenera Juventusu z ktorym zdobyl lige mistrzow, mistrza wloch. Wspaniale prowadzeine zespolu przez caly mundial (przeciwienstwo Domenecha) nie bal sie robic zmian. Wczorajszy mecz pokazal jak Lippi znakomicie zna swoj zespol, wydelegowana "5" do strzelenia karnych wyegzekwowala je znakomicie, z zimna krwia, nie dajac szans Barthezowi nawet gdyby rzucal sie w dobra strone. Szczerze powiem ze zadrzalem jak okazalo sie, ze Toni nie strzela a Rossi. Przeciez Toni gross swoich bramek w serie A zdobyl wlasnie z rzutow karnych.


Grande Italia





PS przed mistrzostwami kumpel powiedzial ze predzej on matury nie zda niz Wlosi zdobeda mistrzostwa. Jutro wyniki... juz mu przypomnialem

Do góry
#615437 - 10/07/2006 06:50 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Mastro Tomo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/08/2003
Postów: 2141
Skąd: Kraków
Mi bardziej od gry Włochów podoba się ich hymn

Ale to moje zdanie

Do góry
#615438 - 10/07/2006 07:43 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Karny w wykonaniu Zidana to byl jego wielki fux, tak jak napisal sznickers tak sie nie strzela karnych w takim meczu
Mysle ze postapil tak dlatego ze wystraszyl sie Buffona i bal sie ze jego normalny strzal zostanie obroniony,
a pozniejsza sytuacja z dogrywki to smiech na sali, mial szanse odejsc w wielkiej chwale, a odchodzi dalej jako swietny pilkarz ale z wielkia plama w zyciorysie boiskowym, akurat po nim nie spodziewalem sie takiego zachowania
Tak czy siak Mistrzem Swiata zostali Wlosi i nic tego nie zmieni, rozne okresy mieli w tym turnieju ale w rezultacie to oni zostali najlepsi i dywagowanie "o tym co by bylo gdyby" nie ma najmniejszego sensu

Widzieliscie co sie dzialo w Rzymie??
Takie swieto

Do góry
#615439 - 10/07/2006 07:56 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
co do karnego Zidana to nie uczcie ojca dzieci robić

Do góry
#615440 - 10/07/2006 07:58 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
zbychal Offline
veteran

Meldunek: 19/02/2003
Postów: 1216
Francuzi byli lepsi i tyle.
Ja gralem na kuponach makaronow i im kibicowalem, ale nic nie grali i tego nic nie zmieni.
Wlosi wykorzystali spryt i doswiadczenie, zeby sprowokowac Ziozu jak jakiegos Hajte czy innego Swierczewskiego do glupiego wybryku.
Swoja droga Zizou cos ma z psychika od dawna....

Do góry
#615441 - 10/07/2006 08:01 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

co do karnego Zidana to nie uczcie ojca dzieci robić




Dokładnie,są granice "coachingu zza klawiatury"

Do góry
#615442 - 10/07/2006 08:06 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
We Włoszech pewna firma za zwycięstwo Włochów musi oddać kasę za telewizory - i słyszałem ze ejst to albo 1 mld ojro albo 10 mln ojro - nie usłyszałem dokładnie - ale to i tak co to teraz dla nich skoro tam kilka dni będzie święto i nieustająca zabawa

Do góry
#615443 - 10/07/2006 08:07 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

co do karnego Zidana to nie uczcie ojca dzieci robić




Nikogo nie ucze jak ma strzelac karne,
poprostu uwazam ze w ten sposob karnego sie nie strzela w takim meczu i tyle
Jesli juz mowimy o nauce to Zidan chcial strzelic tego karnego jak Totti bo to on slynie z tak wykonywanych karnych
Chcial Wlochow zalatwic po "wlosku", na szczescie skonczylo sie dobrze dla Azzurrich

Do góry
#615444 - 10/07/2006 08:08 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Quote:

Quote:

co do karnego Zidana to nie uczcie ojca dzieci robić




Dokładnie,są granice "coachingu zza klawiatury"




Znów głosy rozżalonych kibiców trójkolorowych...

Wiadomo przeciez, że Zidane tak strzelil jak zamierzal i jest geniuszem.

Byczek tez byl wymierzony idealnie... jak na geniusza przystalo.

Do góry
#615445 - 10/07/2006 08:14 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Quote:

Quote:

co do karnego Zidana to nie uczcie ojca dzieci robić




Dokładnie,są granice "coachingu zza klawiatury"




Znów głosy rozżalonych kibiców trójkolorowych...





Chyba "róznokolorowych"

Nie kibicowaem ani jednym ani drugim.
Makaroniarze wygrali amnestie dla przestępców i to jest bardzo smutna pointa tego,pożal sie Boze,finału.

Do góry
Strona 5 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >




Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, alfa, Irek, Lukasz111, Sensei, igea23, ElNinho[mmdea], burbon), 3880 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582279 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25