Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#615346 - 05/07/2006 21:06 F R A N C J A - W Ł O C H Y
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
No to pozostał już tylko wielki finał
Kto będzie Mistrzem Świata?
Only one choice allowed (167 total votes)
Francja - 39 (23%)
Włochy - 128 (77%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu

Do góry
Bonus: Unibet
#615347 - 05/07/2006 22:09 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Podejrzewam, że większość będzie stawiać na Włochów. Już teraz pokazuje to ankieta ( aktualnie jest 81/19 )
Sądzę, że aż tak dużej rozbieżnosci nie będzie.
W BAW kurs na Włochów 2.65, na Francje 2.80

Ja już mam obstawioną Francję jako mistrza i kontry raczej stawiać nie będę.

W tej chwili trwa zauroczenie Włochami, przy czym wynika to glównie z tego, że oni wyeliminowali Niemców. Dlatego to był "taki ładny mecz" Gdyby Włosi wygrali wczoraj z kims innym, np. z Portugalią, to zachwyty byłyby znacznie mniejsze

Na mnie osobiście większe wrażenie pozostawiła Francja w meczu z Brazylią.
Wcześniej wygrali z Hiszpania, dziś odprawili Portugalczyków

I tej wersji będę się trzymać - czyli Puchar dla Francji

Rozważę jeszcze opcje remisową i ewentualnie jakiś dokładny wynik

Do góry
#615348 - 06/07/2006 02:31 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Wszystko zależy jaką Francję zobaczymy w finale. Jeśli taką jak w półfinale z Portugalią czy spotkań grupowych to Włosi będą mieli nadspodziewanie łatwą przeprawę. Jeśli zobaczymy ponownie starych mistrzów ze spotkań z Brazylią i Hiszpanią finał nie powinien być jednostronny.

Oglądając wczorajszy mecz zastanawiałem się kto podmienił Zidane'a, nic, albo prawie nic mu nie wychodziło. Henry ponownie poza jedną ciekawą akcją i jednym podwójnym Axlem zakończonym zresztą upadkiem () nie pokazał wybitnej formy w reprezentacji.

Zagram prawdopodobnie na końcową wygraną Włochów - ~1.73.


Do góry
#615349 - 06/07/2006 07:26 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Myślę, że tym kto przeważy szalę zwycięstwa będzie Barthez. Wczoraj jak patrzyłem na każde jego wyjście do dośrodkowania to aż mi serce stawało (postawiłem na Francję). Pora skończyc pajacowanie panie Barthez

Do góry
#615350 - 06/07/2006 07:57 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Postawiłbym w ciemno na Włochów, ale wstrzymuję mnie jedna niewiadoma - stawka spotkania, co by nie gadać 'emeryci' z Francji bardzo wiele osiągnęli w tym mundialu swoim doświadczeniem, wiedzą, kiedy zagrać na maxa, a kiedy 'wymęczyć wynik', teraz podstawowi zawodnicy wiedzą jak to jest grać w finale MŚ i znowu mogą wszystkich zaskoczyć stylem swojej gry, Włosi z kolei cudownie trafili z progresją formy i od spotkania z Ukrainą to drużyna rośnie, że aż trudno się po meczu z Niemcami do czegoś przyczepić, jeżeli mieliby jeszcze lepiej zagrać w finale lub przynajmniej na takim samym poziomie jak w półfinale, to Francja zostałby zmyta, no ale to stawka spotkania... mimo wszystko spodziewam się, że Włosi nie zatracą swojego stylu, ruszą dynamicznie do przodu i narzucą taki styl Francji, będzie wymiana ciosów, po której widzę zwycięstwo Włochów.

Do góry
#615351 - 06/07/2006 08:21 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Na pewno nie jest to łatwy mecz do typowania, wszak jest to finał najważniejszej futbolowej imprezy. Po wyeliminowaniu przez Francuzów Hiszpani pomyślalem, ze własnie "trójkolorowi" zdobędą tytuł, jednak niektórych wydarzeń nie można było łatwo przewidzieć, jak choćby naglego przebudzenia Włochów, ich gry całkiem odmiennej od tego co grali na początku.

Nie wydaje mi się by zespół częściowo emerytów hehe był w stanie pokonać Italię. Tytuł zdobędzie uwikłana w afery ITALIA !!

Do góry
#615352 - 06/07/2006 08:52 Re: FRANCJA - WŁOCHY
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Będzie nudno. Oby nie rozstrzygały karne bo to będzie przykre dla jednego z zespołów :/

edit śródtematu


Edited by Bzyku (06/07/2006 08:55)

Do góry
#615353 - 06/07/2006 15:39 Re: FRANCJA - WŁOCHY
Munios Offline
newbie

Meldunek: 02/07/2006
Postów: 40
Skąd: Świdnica
Z pewnością w finale nie zagra włoski obrońca środkowy: Alessandro Nesta ;/

"Obrońca reprezentacji Włoch Alessandro Nesta nie wystąpi w niedzielnym finale piłkarskich mistrzostw świata w Niemczech. Powodem jego absencji jest naciągnięcie mięśni prawego uda. Informację przekazał lekarz włoskiej drużyny Enrico Castellacci.
Nesta miał problemy z mięśniami uda już od kilku miesięcy. Kontuzja odnowiła mu się w zwycięskim spotkaniu z Czechami (2:0) w fazie grupowej i piłkarz musiał opuścić trzy ostatnie mecze Włochów w MŚ."


Natomiast jest dwóch kandydatów do prowadzenia finału, jeżeli chodzi o sędziowanie, a zatem:

"Niemiecki arbiter Markus Merk i słowacki sędzia Lubos Michel są głównymi faworytami do prowadzenia finałowego spotkania mistrzostw świata w Niemczech, w którym Francja zagra z Włochami. FIFA przedstawi nazwisko sędziego w ciągu dwóch dni.
44-letni Merk ma szanse na sędziowanie finału ponieważ jego rodacy w półfinale przegrali z Włochami. Niemiec prowadził już finał mistrzostw Europy w 2004 roku. Niemiec sędziował trzy spotkania na MŚ w Korei i Japonii.

38-letni Lubos Michel na mistrzostwach w Niemczech prowadził spotkanie Niemcy - Argentyna. Cztery lata wcześniej był sędzią głównym w trzech meczach MŚ w Korei i Japonii. Poprowadził także pięć spotkań EURO 2004."

Do góry
#615354 - 06/07/2006 17:01 Re: FRANCJA - WŁOCHY
Munios Offline
newbie

Meldunek: 02/07/2006
Postów: 40
Skąd: Świdnica
A jednak !

Znamy już sędziów "małego finału" oraz "wielkiego finału":

"Argentyńczyk Horacio Elizondo będzie sędzią finału piłkarskich mistrzostw świata. W niedzielę o godz. 20.00 w Berlinie Włochy zagrają z Francją.

42-letni arbiter prowadził do tej pory w mundialu cztery spotkania: mecz otwarcia Niemcy - Kostaryka, Czechy - Ghana, Szwajcaria - Korea Płd. i ćwierćfinał Anglia - Portugalia.

Sędzią sobotniego pojedynku o trzecie miejsce Niemcy - Portugalia będzie Japończyk Toru Kamikawa. W MŚ prowadził wcześniej dwa spotkania: Polska - Ekwador oraz Anglia - Trynidad i Tobago.

Co ciekawe, dwa ostatnie spotkania MŚ poprowadzą arbitrzy, który sędziowali dwa pierwsze mecze."

Do góry
#615355 - 06/07/2006 18:52 Re: FRANCJA - WŁOCHY
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Trenowanie po Wlosku

zobacz tutaj

czy tak trenuje przyszly Mistrz Swiata?

Do góry
#615356 - 06/07/2006 19:48 Re: FRANCJA - WŁOCHY
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
Quote:

Trenowanie po Wlosku

zobacz tutaj

czy tak trenuje przyszly Mistrz Swiata?





buehehhehe tylko ,ze to akurat film o PORTGALII !!!

Do góry
#615357 - 06/07/2006 19:50 Re: FRANCJA - WŁOCHY
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
włochy 1-0 i bład Bartheza

Do góry
#615358 - 06/07/2006 20:02 Re: FRANCJA - WŁOCHY
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Podpisuje się obiema rękami pod wyborem sędziego Elizondo na głównego rozjemcę finału.

Obserwuję ten Mundial bardzo dokładnie, także pod względem pracy sędziów (sam jestem sędzia piłki nożnej) i musze przyznać, że z przekroju cąłej imprezy Horacio Elizondo prezentuje się naprawdę najlepiej.

Bardzo słuszna decyzja.

Do góry
#615359 - 06/07/2006 21:48 Re: FRANCJA - WŁOCHY
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Quote:

włochy 1-0 i bład Bartheza




Włochy - Francja 0:2 43' samobój Grosso, 89' Trezeguet

i

ARRIVEDERCI ITALIA


Do góry
#615360 - 07/07/2006 02:18 Re: FRANCJA - WŁOCHY
Terry Butcher Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2003
Postów: 868
Skąd: Butte Paillade
Należy dodać, iż Francja nie przegrała jeszcze finału w MŚ czy ME . Czterokrotnie grała w finałach tych imprez i zawsze zdobywała trofeum. Bilans Włochów to 4-3.
Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem dlaczego bukmacherzy faworyzują Italie. Co prawda Włosi w lepszym stylu pokonali Niemców, ale Francja z Portugalią zagrała na ile musiała. Nie bez znaczenia może okazać się fakt dogrywki w pierwszym półfinale. Proszę zauważyć, że w meczach z Trójkolorowymi zadziwiająco blado wypadli mocni Hiszpanie i Brazylijczycy.
Co do Bartheza to jest to podobnie jak Zidane ikona drużyny. Koledzy mu ufają, należy nie zapominać, że wielokrotnie w karierze ratował swój zespół z opresji . Jest, podobnie jak kilku kolegów z drużyny, Mistrzem Świata i Europy, a ma to zapewne niebagatelne znaczenie w finale.

Mistrzem Świata będzie Francja, choć mój osąd z wiadomych względów jest subiektywny.

Allez les Bleus

Do góry
#615361 - 07/07/2006 09:06 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Quote:

Myślę, że tym kto przeważy szalę zwycięstwa będzie Barthez. Wczoraj jak patrzyłem na każde jego wyjście do dośrodkowania to aż mi serce stawało (postawiłem na Francję). Pora skończyc pajacowanie panie Barthez




Barthez to dla mnie pajac i to się nie zmieni.Dziwię się tylko,że jest wciąż powoływany do kadry.

Myślę,że mecz ten jest trudny do typowania szczególnie jeżeli chodzi o 1x2.Natomiast warto się przyjrzeć typom na under/over.W gamebookers śmiesznie niski kurs na under 2.5 bo tylko 1.30 .Myślę,że ciekawym typem jest under 1.5 po kursie 1.92.Nawet jeżeli to będzie mecz zacięty,to wątpię żeby padło dużo bramek.Za tym typem przemawiają ostatnie wyniki obu drużyn,gdy padało bardzo mało bramek,albo wręcz remisy bezbramkowe.Nie ma sensu jednak przesadzać z wysokością stawek,bo ranga spotkania jest już bardzo wysoka.

Do góry
#615362 - 07/07/2006 09:08 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Bilans Włochów ( jeśli chodzi o same finały ) na pewno nie jest 4-3, jak pisze mój przedmówca.
Włosi przegrali finał MŚ z Brazylią oraz finał ME z...Francją ( w 2000 r. ) po złotej bramce Trezeguet

Bilans Włochów to prawdopodobnie 5-3, choć dokładnie nie sprawdzałem

Dlaczego buki faworyzują Italię. No cóż, na ogół jest tak, że faworyt musi być. Moim zdaniem szanse są 50/50

Ja myślę, że w tym meczu niebagatelną rolę może odegrać doświadczenie, a to jest po stronie Francji

Być może jest to subiektywny osąd, bo ja też kibicuję Francuzom. Nie dlatego, że ich bardziej lubię od Włochów, ale glównie dlatego, iż - moim zdaniem - ten tytuł im się bardziej należy. Odprawili Hiszpanię, Brazylię i Portugalię, a wiec bardziej klasowe jedenastki niż Australia, Ukrainy i Niemcy. Po za tym z Australią wyraźnie pomógł im sędzia

Francuzi urzekli mnie swoją grą w meczu z Brazylią, a to co gral tam Zidane, to piłkarska poezja. Zizou przyćmił wszystkich Brazylijczyków razem wziętych. Świetny mecz rozegrało paru innych zawodników.

Chciałbym, by wygrała Francja
Wtedy Zidane będzie mógł powiedzieć: teraz mogę zakończyć karierę, czego wszyscy życzyli mu wcześniej.

Ale jak będzie, przekonamy się w niedzielę.

Do góry
#615363 - 07/07/2006 09:28 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
ja z kolei uważam,ze włosi powinni spokojnie wygrac w meczu z francja dlatego, iz francuzi graja jak dla mnie poprostu fatalnie i wsumie wyszedł im narprawde super mecz z brazylia ale juz z portugalia ich gra wyglądała kiepściutko!a z kolei włosi ze swoja żelazna obrona to az miło patrzec było w meczu ze szwabami ale i przez cały turniej.atak równiez o wiele grozniejszy bo henry popimo 3 bramek gra jakby mu ktos nogi powiązał i nie wiem czemu nie wychodzi wogle trezeguet,włosi z kolei maja 3 równorzednie groznych napastników i mysle,ze cos ukłują przy grze oczywiście na zero w obronie!!pozdrawiam

Do góry
#615364 - 07/07/2006 11:25 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
breugel Offline
enthusiast

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 379
Jaka wlosi maja obrone?Szczescie im sprzyjalo do tej pory i tyle mozna powiedziec o ich obronie kto ogladal mecz wlochy vs ukraina wie o czym mowie.Z reszta co oni za rywali mieli australie ,ukraine ,niemcow?a co to niemcy ?z ledwoscia naszych ograli a z argentyna to sedzia im pomagal jak tylko mogl.Ze wzgledu na fakt jak sie wlosi meczyli w meczach z australia , usa i niemcami i ze wzgledu jak latwo francuzi ograli brazylie i hiszpanie a nawet portugalie nie widzeitalii w tym finale francuzi zagraja mocnym presingiem jak z brazylia i tyle bedzie mozna ogladac wloska pilke.A nie daj boze jak zobacza ze sa bezradni i gola sraca to kartki sie posypia i z bohaterow na antybohterow sie przerobia koniec wlochow juz nie ma to wszystko co im sie udalo a i tak za duzo

Do góry
#615365 - 07/07/2006 11:48 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Obydwa posty powyżej

Jak o finalistach Mistrzostw Świata można napisać, że to słabe drużyny, że grają fatalnie itd.

Skoro oni są marni to co powiedzieć o reszcie?

Francuzi i Włosi grają w finale, bo okazali się po prostu lepsi od pozostałych 30 drużyn!
Nie miażdżyli swoich rywali, ale to już nie te czasy, że się wygrywa po 7-0; obecnie decydują najdrobniejsze nawet szczegóły.
Francuzi i Włosi byli sprytniejsi, lepiej skoncetrowani, lepiej przygotowani itd. Po prostu w decydującym momencie potrafili zadać cios!

Oczywiście, że Włosi parę razy pogubili się w meczach z Ukrainą czy USA, ale po pierwsze bez konsekwencji, a po drugie Cannavaro z kolegami to nie roboty i nie są w stanie grać bezbłędnie przez 630 minut turnieju!

Oczywiście, że Francja miała przestoje, ale wyszła z grupy w ogóle się nie męcząc! Ponadto niewidoczny przez cały turniej Henry załatwił obydwie decydujące bramki w 1/4 i w 1/2, a Zidane błysnął geniuszem dokładnie wtedy, kiedy trzeba było.

Pięknie i z polotem grało Wybrzeże Kości Słoniowej, tak też grała Argentyna, ale oni już nie walczą o medale!

Bezsensowne jest podważanie klasy którejkolwiek z tych dwóch drużyn, bo w finale grają jak najbardziej zasłużenie!

Wyniku jednak nie podejmuję się przewidzieć:)

Zagram Francję za mniejszą stawkę, ale tylko po to, żeby się lepiej oglądało

Do góry
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7 >




Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, 11kera11, igea23, rafal08), 3676 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582199 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 14:25