Strona 11 z 13 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 >
Opcje tematu
#606697 - 14/07/2006 10:19 Re: Tour de France [kolarstwo]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Quote:



Jakiej narodowości będzie zwycięzca 12-go etapu? /Francja/ @2.75




Zgadzam się z Tobą w zupełności. A już na pewno na ten etap ostrzy sobie zęby David Moncoutie, który dokonał już takiego wyczynu.

Trasa też pod niego chociaż w końcowej fazie mogłoby się znaleźć parę bardziej wymagających pagórków.

Tak czy inaczej Żabojady powinny dzisiaj walczyć ostro.
W ostatnich 5 latach wygrali 3 razy, przy czym ostatnio dwa razy z rzędu.

Do góry
Bonus: Unibet
#606698 - 16/07/2006 08:18 Re: Tour de France [kolarstwo]
gizmo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 2748
McEwen - Gilbert

W stsie mamy taka pare i tak sie zastanwiam czy warto grac 2 za 2.30 czy nie.Jest co prawda pod koniec etapu premia gorska 2 kategorii ale jezeli peleton nie bedzie sie spieszyl to McEwen nie powinien zostać z tyłu,chociaz też nie jestem co do tego tak do konca przekonany.Jezeli zostanie z tyłu to przegra jezeli nie to Gilbert nie ma szans bo to nie sprinter.Macie jakies przemyslenia odnosnie tej pary,czy lepiej jednak tego nie ruszac.

Do góry
#606699 - 16/07/2006 09:03 Re: Tour de France [kolarstwo]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29870
Witam,
podam moje dzisiejsze typy i bardzo krótkie analizy, bo na prawdę nie mam czasu, a widzę co najmniej jeden typ który powinin wejść:

H2H Best placed in Stage 14, Montelimar - Gap 180,5 km:

Wszystkie typy zExpekt :

Michael Rogers - Alexandre Botcharov @ 1,85 7/10
Jak dla mnie typ dnia, Botcharov może wygrać z Rogersem tylko i wyłącznie jak uda mu się ucieknąć. Dzisiaj góry [może nie aż tak strome], i jeśli nie uda mu się jakaś akcja to nie widzę go żeby był przed Australijczykiem. Tym bardziej że 9 km przed metą jest wspinaczka na szczyt 2 kat.

Warto sprawdzić ile Botcharov stracił na podobnych trasach...

Do góry
#606700 - 16/07/2006 09:19 Re: Tour de France [kolarstwo]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Ja mam takie pytanie:
Jak może wyglądać dla faworytów dzisiejszy etap? Czy fakt, że 15 km przed metą jest premia drugiej kategorii może wpłynąć na ukształtowanie się jakiejś grupy faworytów? Czy jest możliwość, że sprinterzy zostaną z tyłu?

Proszę tylko o prawdopodobne hipotezy, ew. "jeżeli będą chcieli tak, to tak etap może wyglądać". W każdym razie jakiegoś punktu w drodze dedukcji muszę się uczepić

Do góry
#606701 - 16/07/2006 09:48 Re: Tour de France [kolarstwo]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
W mojej subiektywnej ocenie na dzisiejszym etapie peleton będzie forsował mniej więcej tak samo zabójcze tempo jak w dniu wczorajszym i na ostatnim podjeździe zostaną naprawdę tylko najsłabsi z najsłabszych.
Poza tym ze szczytu do mety jest jeszcze ok. 10km a na tym dystansie wszyscy Ci co na wzniesieniu stracą kilkanaście do kilkudziesięciu sekund spokojnie dojda do peletonu.

To nie jest góra, na której miałaby się rozgrywać walka o zwycięstwo w TdF, wszyscy faworyci na pewno przejadą ją spokojnie a ataki będą szły ze strony harcowników marzących o zwycięstwie etapowym.

Wielce prawdopodobne jest także, że już we wczesnej fazie etapu pójdzie ucieczka, która podobnie jak wczoraj bez specjalnego wysiłku dojedzie do mety przed peletonem.

Do góry
#606702 - 16/07/2006 09:54 Re: Tour de France [kolarstwo]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Są jacyś kolarze, którym może dziś szczególnie zależeć na wygraniu etapu?

Do góry
#606703 - 16/07/2006 19:03 Re: Tour de France [kolarstwo]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Szczerze mowiac nie znam kolarza ktoremu by szczegolnie nie zalezalo na wygraniu choc jednego etapu w tour de France;)

Przed nami chyba najciekawszy i kto wie czy nie decydujacy etap tegorocznego touru
Tylko kto???

Landis, Menchov, Sastre ??? a moze A. Klöden na ktorego licze po cichu choc chyba nie jest tak mocny jak w latach ubieglych

Do góry
#606704 - 16/07/2006 19:07 Re: Tour de France [kolarstwo]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Aha jeszcze jedno:
Bez wielkiego Armstronga, ekipa DSC to totalne nieporozumienie

11 Y. Popovych (UKR)
19 J. Azevedo (POR)
i dopiero
38 G. Hincapie (USA)

Do góry
#606705 - 18/07/2006 07:41 Re: Tour de France [kolarstwo]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
RASMUS.-DELAFUENTE 1 @1.42

Myśle, że to będzie dobry typ, Delafuente przejechał jeden dobry etap a przedwczoraj już widzielismy jak zostawał na ostatnim podjeździe. Zresztą Duńczyk będzie zapewne ciągnął Menchova i na ostatnim podzjeździe powinien być w grupce prowadzącej wyścig.

Do góry
#606706 - 18/07/2006 17:36 Re: Tour de France [kolarstwo]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Do wszystkich śledzących dzisiejszy etap mam o tyle nietypowe o ile bardzo istotne (grający w SB zrozumieją dlaczego) pytanie:

Czy oglądajac transmisję z dzisiejszego etapu uświadczyliście obecności słynnego kibica kolarskiego 'Diabła'?
Czy pojawił się on gdzieś, widzieliście go w TV, czy też kompletnie go dzisiaj nie dostrzegliście?


Zawarłem bowiem w SB zakład, że Diabeł NIE pokaże się na trasie dzisiejszego etapu - etap oglądałem uważnie i Diabła nie zauważyłem, a zakład rozliczony mam jako przegrany.
Być może ja NIE mam racji i Diabeł był, jak ktoś widział to prosze pisać, jeśli NIE widzieliście to też proszę dajcie znać.


Nie chodzi tutaj o kasę bo zakład był grany za astronomiczną sumę 10zł po gigantycznym kursie ale chodzi o samą zasadę.
Widzieliście kolesia czy nie?


Na moje pytanie dotyczące owego zakładu SB posłał mi o tyle śmieszną o ile niedorzeczną odpowiedź następującej treści:

"Wedlug traderow Devil pokazal sie na tym wyscigu i jechal w zielonej koszulce."


Jeżeli ktoś jest w stanie uświadomić mnie o co chodzi w tej odpowiedzi to będę dozgonnie wdzięczny, bo narazie jestem nią rozbawiony do łez.

Czyżby to McEwen był słynnym Diabełkiem?!

Do góry
#606707 - 18/07/2006 17:45 Re: Tour de France [kolarstwo]
Arcy Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/03/2003
Postów: 4711
No ja oglądałem etap dość dokładnie i również go nie zauważyłem, panowie Jaroński i Wyrzykowski chyba też bo napewno komentowaliby tą sytuację. Od 22.00 masz dzisiaj powtórke na Euro, może tam jakos spróbujesz go zauważyć, choc tak w ogóle co to za diabeł w zielonej koszulce? przeciez wszyscy wiemy jak on wygląda..
PS: jakie były kursy na to zdarzenie?

Do góry
#606708 - 18/07/2006 17:51 Re: Tour de France [kolarstwo]
bynio Offline
old hand

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 714
Ja ogladalem od 15.oo i rowniez kolesia nie widzialem.
Po tym co Tobie odpisali wnioskuje ze chodzilo im o cos zupelnie innego. Ale o co to nie mam "zielonego" pojecia
Mogłbys wkleic opis do tego zakladu?

Do góry
#606709 - 18/07/2006 17:54 Re: Tour de France [kolarstwo]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Mój typ brzmiał tak:
"The Devil" (Didi Senft) NOT to Reveal Himself on Stage 15

Kurs był astronomiczny bo wynosił @101.
W związku z tym postanowiłem dla zabawy spróbować za 10 zł, i teraz pytanie czy Diabełek jednak był czy SB robi mnie w ...?


Był też wcześniej na ich stronie (przed obstawieniem) opis zakładu po polsku i brzmiał on z grubsza tak:
"Diabeł" (Didi Senft) NIE ujawni się na trasie Etapu 15.


Nijak natomiast pojąć nie moge co ma oznaczac odpowiedź SB "...i jechał w zielonej koszulce".
Jakieś pomysły...?

Do góry
#606710 - 18/07/2006 18:06 Re: Tour de France [kolarstwo]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Hmmm...ja diabła nie widziałem

Jak diabeł mógł jechać w zielonej koszulce może to dzieki temu w ogóle McEwen dojechał, miał chłopak zmiennika

Do góry
#606711 - 18/07/2006 18:24 Re: Tour de France [kolarstwo]
pena_grizales Offline
newbie

Meldunek: 03/07/2006
Postów: 47
ja widzialem diabla. siedzial u mnie na chacie

Do góry
#606712 - 18/07/2006 18:30 Re: Tour de France [kolarstwo]
bynio Offline
old hand

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 714
Hmm, ale tu nic nie napisali ze ma sie pojawic konkretnie w TV ...Chyba ze to bylo zawarte w opisie.
A moze dla nich wystarczym jest ze byl gdzieś na trasie?
Inna sprawa ze do konca nie wiemy z jakiego przekazu TV korzysta SB.
Eurosport i ARD/ZDF maja ten sam sygnal pokazuja to jeszcze Francuzi choc mysle ze rowniez jest to ten sam sygnal ale pewnosci nie mam.

Z tego co sobie przypominam "Diabeł" nie pojawał sie w TV na kazdym etapie dlatego nie sadze aby ktokolwiek wystawil na to zdarzenie taki kurs. Uwazam ze kurs @5 bylby tu znacznie zawyzony.
Dlatego wydaje mi sie ze chodzilo im jednak o cos innego
Ale jezeli rzeczywiscie chodzi o pojawienie sie "Diabła" w TV to az kusi aby wybrac sie na jeden z etapow

Do góry
#606713 - 18/07/2006 18:40 Re: Tour de France [kolarstwo]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Oczywiście zakład nie był sprecyzowany i pozostawiał (zapewne celowo) pewną furtkę dla SB, które może sobie teraz manipulować przy jego rozstrzygmnięciu.

Nie wiem, w odpowiedzi na ten urzekający tekst o tym jakoby "Diabeł był i jechał w zielonej koszulce" opisałem im dokładnie kim jest diabeł, jak wygląda, co robi no i oczywiście zaznaczyłem, że NIE jeździ na rowerze - widac oni niekojniecznie sami wiedza o czym piszą.
Poprosiłem jeszcze raz o SENSOWNE wytłumaczenie dla takiego a nie innego rozstrzygnięcia zakładu i czekam na odpowiedź.

"Czy Diabeł się ujawni" brzmi dla mnie dość jednoznacznie i WYDAJE mi się, że chodzi tutaj o jego pokazanies ię na trasie etapu, a jak jest to kamery zawsze go wychwytują - na etapie w Pirenejach było go widać, dzisiaj nie.

Sygnał TV jest jeden 'oficjalny' na cały świat.


Niestety jak to zwykle w takich sytuacjach bywa to buk ma przewagę i na dobrą sprawę może robić co chce, tylko ja musze udowadniać że nie jestem wielbłądem.


Do góry
#606714 - 18/07/2006 18:46 Re: Tour de France [kolarstwo]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Quote:

Oczywiście zakład nie był sprecyzowany i pozostawiał (zapewne celowo) pewną furtkę dla SB, które może sobie teraz manipulować przy jego rozstrzygmnięciu.

Nie wiem, w odpowiedzi na ten urzekający tekst o tym jakoby "Diabeł był i jechał w zielonej koszulce" opisałem im dokładnie kim jest diabeł, jak wygląda, co robi no i oczywiście zaznaczyłem, że NIE jeździ na rowerze - widac oni niekojniecznie sami wiedza o czym piszą.
Poprosiłem jeszcze raz o SENSOWNE wytłumaczenie dla takiego a nie innego rozstrzygnięcia zakładu i czekam na odpowiedź.

"Czy Diabeł się ujawni" brzmi dla mnie dość jednoznacznie i WYDAJE mi się, że chodzi tutaj o jego pokazanies ię na trasie etapu, a jak jest to kamery zawsze go wychwytują - na etapie w Pirenejach było go widać, dzisiaj nie.

Sygnał TV jest jeden 'oficjalny' na cały świat.


Niestety jak to zwykle w takich sytuacjach bywa to buk ma przewagę i na dobrą sprawę może robić co chce, tylko ja musze udowadniać że nie jestem wielbłądem.





Tomo mam taką prośbę jak możesz to napisz co Ci odpowiedzieli bo bardzo mnie to ciekawi.
Dzięki

Do góry
#606715 - 18/07/2006 19:57 Re: Tour de France [kolarstwo]
arvid Offline
old hand

Meldunek: 03/08/2004
Postów: 916
Nie oglądalem dziś Touru od początku, ale jest w tym jeden haczyk.Z tego co wiem jedną z nielicznych stacji , które transmitują TdF od pierwszych kilometrów jest niemiecka ARD. A "Diabel" jest Niemcem więc pewnie na początku zawsze go "migną" trochę. Poza tym zaklad faktycznie sformulowany jest tak, że SB może zrobic co chce.
Dla zainteresowanych wywiad z Diablem przed tegorocznym TdF:
www.pezcyclingnews.com/?pg=fullstory&id=2378

Do góry
#606716 - 19/07/2006 09:32 Re: Tour de France [kolarstwo]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Nie jestem specjalistą od kolarstwa ale jeden zakład zwrócił moją uwagę
Schleck- Rasmussen 2 kurs 1.98
myslę że Schleck po wygraniu wczorajszego eteapu osiągnął swój cel a Rasmussen w dalszym ciągu celuje w koszulkę w grochy i powinien dzisiaj powalczyć w zwycięstwo etapowe wczoraj pomagał Menchovowi ale widać że lider nie jest zbyt mocny w górach i nie wiem czy dzisiaj Rasumssen nie pojedzie tylko dla siebie jak dla mnie typ godny uwagi
buk bet 24

Do góry
Strona 11 z 13 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Irek, Sensei, igea23, alfa, VVega, wHiTe_StAr), 3318 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583254 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07