Strona 8 z 15 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 14 15 >
Opcje tematu
#600353 - 14/08/2006 20:15 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych? *DELETED*
fubuki Offline
member

Meldunek: 15/04/2006
Postów: 122
Post deleted by Gregov

Do góry
Bonus: Unibet
#600354 - 14/08/2006 21:10 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
Quote:

Quote:

a mając parke 6-tek walą all inn z czego nieomieszkałem skorzystać




a z czym sprawdzałeś? Jesli z wyższą parą to ok, ale jeśli przed flopem sprawdzałeś z dwiema wysokimi kartami na ręku (AQ, AK, KJ, A10 itp.) to jesli ci tak dobrze poszło, to można powiedzieć, że miałeś szczęście.

Bo szanse w takim przypadku są mniej więcej równe, bo tylko 6 z 48 pozostających dla Ciebie nieznanych kart daje ci zwycięstwo. A 2 z tych 48-miu niemal pewną porażkę (szóstki). Plus ewentualnie jakieś niewielkie szanse na kolor lub strit, ale te są teoretycznie równe dla was obu.


Konfrontacje dwóch wysokich par przeciw parze na ręku (nawet niskiej) wcale nie muszą być tak dobrym interesem jak to się wydaje (przed flopem). A jeśli na takich zagraniach dobrze Ci szło, to bądź pewien, że niedługo wszystko się odwróci i będziesz się wściekał, że sprawdzasz z silnymi układami i nic Ci nie dochodzi

Wszak poker to jak w porzekadle: raz na wozie, raz pod wozem




nie nie nie. to ,że ktoś szarżował z parką szóstek okazywało się dopiero przy końcowym sprawdzeniu. Zresztą nie chodziło mi o jedna konkretną sytuacje. "para szóstek" to była metafora. Po prostu chodzi o to, ze wiara ze słabą kartą podbija, sprawdza, wchodzi all inn wiem, ze można to przypisać blefowi, no ale... kiedy ktoś to robi notorycznie, to już zaczynam rozumieć, ze nie blefuje, tylko jest... goopi i własnie taką wiare spotykam i zaczynam się zastanawiać, czy tacy delikwenci to norma... bo jeśli tak, to jest to baaaaardzo łatwy pieniadz.
Moim osobisty chyba największym atutem jeśli chodzi o pokerka jest to, ze pasjonuje się psychologią. I jak tak posiedze przy stoliku te kilkanaście minut, to bardzo szybko wychwytuje zachowania współgraczy, dzięki czemu wiem jak względem poszczególnego zawodnika się zachowywać, jak go podejść. Na razie to działa.
Uwielbiam pokerka jako grę, uwielbiam psychologie ,a na dodatek potrzebuje kaski. I co się okazuje? że można upiec aż 3 pieczenie na jednym ogniu

law, gram w Centrebet. Ale taka mała rada. Zanim zaczniesz grać choćby za najniższe kwoty, to lepiej najpierw zapoznaj się ze softem na fun money. Bo ten soft to jest... paranoiczny... Realizmem nie grzeszy. ALe kiedy już przyswoisz sobie te dziwaczne schematy, to można je znakomicie wykorzystać na własną korzyść - ja własnie tak robie. w 60 procentach gram pod soft, a w 40 procentach jak w normalnego pokera.

fubuki, współczucia... moim największym wrogiem jak już niejednokrotnie pisałem jest "kolor". przez ten układ zawsze ponosze najdotkliwsze porażki teraz jak już widze 3 takie same kolorki na stole, to mając nawet "trójke" gram baaaaaardzo ostrożnie, a gdy mam parkę a ktoś podbija - to pasuje. Praktycznie zawsze w końcowym rozrachunku się okazuje, ze dobrze zrobiłem.

dobra, teraz kolacyjka i kąpielka, a póxniej nocka przy pokerku. na dziś zakładany zyks to 6$ (4$ już są po dwóch godzinkach gry wieczorkiem ) Jeśli w sumie uda się te 10$ wygrać to będę baaaaardzo hepi.

pozdrówka

Do góry
#600355 - 15/08/2006 06:07 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
mam już nerwy na agrawkach... Soft oszukuje!!!! K%$$% to jest nieuczciwe! przez jakieś 60-70 rozdań nie maiłem nawet jednej parki!!!! NIC!!! totalnie zero!!! Rozumiem, ze to "tylko karty" i może się zdarzyć nawet kilkanaście słabiutki rozdań, ale to mnie spotkało jest z matematycznego punktu niemal niemożliwe! Te softy muszą być programowane! Wpłaciłem 10$, po dobie miałem 30 i wtedy sie zaczęło... Najpierw przegrywałem w niesamowitych okolicznościach, a póxniej to już nie miałem nawet z czym do ludu iść. Nocka na szczęscie na plusie jakieś 2$, ale było już +11$. Ostatnie 3h to nieustanne "wejście" i "pas", "wejscie" i "pas". Naprawdę nie życzę tego nikomu, bo można wylecieć w powietrze. kiedy już przy 40-tym rozdaniu z rzędu nie można uskładać nawet pary dwójek, to... Odchodziłem od stołu, wracałem po paru minutach i co? nic! ciąg dalszy koszmaru! w końcu zmieniłem stół i co? cały czas to samo! to co już dziś tam się ku$%%# działo to nieporozumienie. Jakie jest prawdopodobnieństwo, aby na kilkadziesiąt partii nie mieć nawet jedej parki!!! chyba jest 0,0001% szansy na takie rozwiązanie dlaczego te gnoje to robią??? przeciez nie mają zysku z porażki gracza! Buk zarabia na tym, ze użytkownik w ogóle gra! Więc dlaczego takim problemem jest stworzenie uczciwych warunków do rywalizacji

pisałem wcześniej, że soft Centrebet'u jest syfny. Cofam to. Prawda jest taka, ze jest popier%$%$^ do 10-tej potęgi!!! Aż mi się nie chce wierzyć, że tak renomowany buk pozwala sobie na tak gówniany soft. Już pisałem o tym, ze kolory to lecą jak szalone. a na flopie non toper są parki!!! gdzie tu jest realizm?? na 10 flopów 7-8 ma parke!!
dziś 3 razy z rzędu na ręke dostałem te same karty!! J 3 !!!

Wiedzie gdzie jeszcze można pograć za takie microstawki, a jednocześnie gdzie jeśli się będzie wygrywało, to soft człowieka nie załatwi??

Do góry
#600356 - 15/08/2006 08:08 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
rakieta12 Offline
journeyman

Meldunek: 09/05/2006
Postów: 61
rockeman jak chcesz gran na nl 0.01/0,02 albo na 0.02/0.04 to moze grac np. na cd poker. jak chcesz zaproszenie to priv

Do góry
#600357 - 15/08/2006 14:06 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
fubuki Offline
member

Meldunek: 15/04/2006
Postów: 122
ehh, trzeba sie przyzwyczaić i jest tylko jeden ratunek. Możecie mi wierzyć tylko na nim zarobicie są to stt i mtt. Ja gram tak wygrywam na stole np 4 $ od razu stt albo mtt, przegrywam to z powrotem stół :)

Do góry
#600358 - 15/08/2006 14:47 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
żyła Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/05/2003
Postów: 2320
Skąd: Tarnów
tak patrze na ten temat i wydaje mi sie ze mie ktorzy koledzy za bardzo nie jarza o co chodzi,patrz fubuki,rockeman(porozmawiajcie na gg albo zalozcie jakis temat z rozdaniami czy cos(albo private poker jak private picks ),ale zeby nie bylo ot
mozna gdzies zobaczyc procentowe szanse na wygranie rozdania ukladow startowych???

Do góry
#600359 - 15/08/2006 15:20 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
SJS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/06/2006
Postów: 2135
Ja to mam pecha po raz kolejny. któryś z rzędu kończe na 12 pozycji gdzie 10 miejsce jest już nagradzane .

Do góry
#600360 - 15/08/2006 15:27 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
fubuki Offline
member

Meldunek: 15/04/2006
Postów: 122
Quote:

tak patrze na ten temat i wydaje mi sie ze mie ktorzy koledzy za bardzo nie jarza o co chodzi,patrz fubuki,rockeman(porozmawiajcie na gg albo zalozcie jakis temat z rozdaniami czy cos(albo private poker jak private picks ),ale zeby nie bylo ot
mozna gdzies zobaczyc procentowe szanse na wygranie rozdania ukladow startowych???



Dobry jesteś to powiedz ile razy wygrałeś dzieki temu że miałeś więcej procent w pokerze on line. nastepny teoretyk. hahahaha. ile grasz w pokera , a moze inaczej ile wygrałeś w pokera on line??? powiedz przyjacielu jaka jest szansa że 4 z 10 ma na flopie pare lub brakuje jednej karty do str8 lub koloru?????i są to wszyscy którzy weszli w rozdanie..
i jeszcze jedno masz na ręce 69 flop 78t , grasz heads up. powiedz jakie są szanse że gośc będzia miał fulla???? i pomnóż to razy 4 bo tyle razy miałem tak w ciągu 4 godzin!! następny sie naczytał ksiązek o pokerze w realu . to tak jak z niedzielnymi kierowcami

Do góry
#600361 - 15/08/2006 16:08 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
G-Dave Offline
enthusiast

Meldunek: 30/03/2005
Postów: 361
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Dobrze, że Ty jesteś i nawracasz ludzi

Do góry
#600362 - 15/08/2006 16:20 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
fubuki Offline
member

Meldunek: 15/04/2006
Postów: 122
Nie nawrcam ludzi ale tłumacze naiwnym że nie ma czysto losowego softu!! Ale widze że chciałbyś się pochwalić osiągami w pokera . czekam na jakieś skiny typu że wygrałeś grając na stołach powiedzmy 3 razy tyle co zainwestowałeś i udało Ci się pomnożyć to dzień później i potem znowu wyszedłeś na plus. Czekam przyjacielu aż udowodnisz mi swoją hosse na stołach . Turnieje się nie liczą bo na turniejach też wychodze na duuuży plusik. I powiedz mi jakie jest prawdopodobieństwo że w 4 z 7 heads up wypadnie po flopie str8 i przegra się go z fullem??? Czekam na odpowiedź czy moze Twoja biblia pokera tego nie ogarnia???? buhahahaha
pozdro

Do góry
#600363 - 15/08/2006 17:29 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
może faktycznie nie ma sensu narzekanie, a raczej trzeba sie zastanowić co z takim przekręconym softem zrobić. no chociaż... co można.... moje problemy ze softem są troszke inne niż fubuki'ego. U mnie gównym problemem stało się to, ze ja W OGÓLE nie dostaje "normalnych" kart. Nie powaliło mnie i nie mam jakichś wygórowanych wymagań! Nie oczekuje, ze w co drugim rozdaniu po flopie będe już miał str8, flusha, czy fullika. No ale jesli na 2 godz. gry ja mam jedną parke "czwórek" (po flopie), no to coś tu chyba jednak jest nie halo???
jakiś dziwny zbieg okoliczności?? szybko się wzbogacałem i nagle łup! Takie syfne karty jakie dostaje to jest historia Dziś jeszcze grałem od 13-tej jakieś 2,5 godzinki i cały czas ta sama kaszana! Jeszcze teraz spróbuję powalczyć, ale jak takie wały będą nadal, to zmieniam buką, bo to nierówna walka.

rakieta12, później do Ciebie napisze pm

Do góry
#600364 - 15/08/2006 17:48 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
fubuki Offline
member

Meldunek: 15/04/2006
Postów: 122
ja nie narzekam ale drażni mnie fakt ze soft podpuszcza graczy... co to ma wspólnego z realnym pokerem? ile razy 2 graczy moze mieć układy uznawane za wysokie?? full kontra str8, kolor konta full itp??? mi sie zdarza to bardzo rzadko w kasynie a on line co 2 raz jak mam silny układ oponentom proponuje mertoryczną rozmowe popartą dowodami a nie ksiązkowe teorie :)
powodzenia

Do góry
#600365 - 15/08/2006 18:05 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
doskonale Cię rozumiem. Takich niewiarygodnych porażek to mimo iż gram stosunkowo krótko, to maiłem całą mase mam fulla, koleś ma tez fula, tylko silniejszego. Mam kolor, kolo też ma kolor,tylko ,że wyższy. Mam dwie parki, ktoś ma trójke. i tak do zaje%%#$%. ale mimo bardzo dużej ilości tego typu zonków udawało mi się sukcesywnie powiększać swój budżet. Moze po części dlatego, że wpoiłem sobie taką zasade, ze jeśli jest teoretyczna szansa, ze ktoś ma coś wyższego ode mnie, to nie ide all inn. Dzięki temu wiele razy uratowałem skóre. tak więc tym sposobem cieżko było mnie oskubać, więc teraz dostaje biede w kartach i jak z tym fantem sobie poradzić to naprawdę nie mam pojęcia... Jedyną opcją pozostaje zawsze blefować... , ale to na bank w ostatecznym rachunku doprowadzi do porażki... i bądź tu mądry

Do góry
#600366 - 15/08/2006 20:11 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
fatherPIO Offline
veteran

Meldunek: 03/07/2006
Postów: 1234
Skąd: slamsy WhiteStocku
Dzisiaj załamania nerwowego o mało co nie dostałem. Cholera jak można tak oszukiwać przecierz to maszyna-soft B2B w i4poker.
Oto niesamowicie wkurwiają mnie sytuacja(sytuacje):
Dostaje na przymusowym dużym blindzie K3
Wychodzi 332 to mysle sobie pewnie nikt nie ma ani dwojki ani trójki. Oczywiście dwie karty były w tym samym kolorze. Zostały dwie osoby oprócz mnie. Dorzucają sporo hajsu to wchodze. River karta do koloru. A co jeden i drugi mieli.
Pierwszy kolor z asem drugi z królem.

I druga sytuacja dostaje AA myśle podbije troche i wejde póxniej za więcej. Tak też zrobiłem. A co koleś miał już na flopie fula i wex tu się nie wkurw.

B2B to soft dla osób które mają mocne nerwy i sporo hajsu. Ja już kilka razy o mało co nie rozpier.... monitora.

Do góry
#600367 - 15/08/2006 20:46 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
żyła Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/05/2003
Postów: 2320
Skąd: Tarnów
Quote:

Quote:

tak patrze na ten temat i wydaje mi sie ze mie ktorzy koledzy za bardzo nie jarza o co chodzi,patrz fubuki,rockeman(porozmawiajcie na gg albo zalozcie jakis temat z rozdaniami czy cos(albo private poker jak private picks ),ale zeby nie bylo ot
mozna gdzies zobaczyc procentowe szanse na wygranie rozdania ukladow startowych???



Dobry jesteś to powiedz ile razy wygrałeś dzieki temu że miałeś więcej procent w pokerze on line. nastepny teoretyk. hahahaha. ile grasz w pokera , a moze inaczej ile wygrałeś w pokera on line??? powiedz przyjacielu jaka jest szansa że 4 z 10 ma na flopie pare lub brakuje jednej karty do str8 lub koloru?????i są to wszyscy którzy weszli w rozdanie..
i jeszcze jedno masz na ręce 69 flop 78t , grasz heads up. powiedz jakie są szanse że gośc będzia miał fulla???? i pomnóż to razy 4 bo tyle razy miałem tak w ciągu 4 godzin!! następny sie naczytał ksiązek o pokerze w realu . to tak jak z niedzielnymi kierowcami



Nie przezywaj chlopcze za bardzo ,bo widze ze za bardzo do siebie to wziales,chodzilo mi oto ze z tematu zrobil sie jeden wielki burdel!!!!!!!!A nie oto ze placzesz z powodu przegranych rozdan.
A ta gadka z tymi stolikowymi gierkami to tez do mnie?? To musze cie rozczarowac ale nie robie screenow podczas gry na stolikach,sorry.Ostatnio glownie gram w turniejach a na stolikach tylko jak sa jakies bonusy do wyrobienia.Mam ze dwa screeny z turniejow jak bardzo chcesz to ci moge przeslac.(Choc piszesz ze takie sie nie licza ,bo kazdy wychodzi na plus ,no to sam juz niewiem).buahaha

Do góry
#600368 - 15/08/2006 20:57 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
eh... znów poległem miałem kolorek a co miał przeciwnik? oczywiście fulika! ale to i tak odmiana w porównaniu z tym co było ostatnio, bo przynajmniej "dobra karta" paszła. A to już szczegół ,ze ktoś inny miał lepszą

...i tak w kółko... długo długo nie mogę uzbierać nawet parki, a kiedy juz coś sensownego się trafia, to ktoś inny ma lepszy układ... Paranoja...

Jedyną pociechą dla mnie jest chociaz to, ze przegrywam kaske którą wcześniej wygrałem, a nie tak zwaną "swoją". Wypłacam te 10$ które wpłaciłem i będę grał tylko tym profitem. Nawet jak zbańcze (a u tych oszustów to jest niemal pewne) to wyjde na "zero" , z... wrzodami na żołądku

dziś jeszcze tylko uskutecznie jednego S&G i pieprze to - ide spać.

Do góry
#600369 - 16/08/2006 05:07 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
fubuki Offline
member

Meldunek: 15/04/2006
Postów: 122
Quote:

Quote:

Quote:

tak patrze na ten temat i wydaje mi sie ze mie ktorzy koledzy za bardzo nie jarza o co chodzi,patrz fubuki,rockeman(porozmawiajcie na gg albo zalozcie jakis temat z rozdaniami czy cos(albo private poker jak private picks ),ale zeby nie bylo ot
mozna gdzies zobaczyc procentowe szanse na wygranie rozdania ukladow startowych???



Dobry jesteś to powiedz ile razy wygrałeś dzieki temu że miałeś więcej procent w pokerze on line. nastepny teoretyk. hahahaha. ile grasz w pokera , a moze inaczej ile wygrałeś w pokera on line??? powiedz przyjacielu jaka jest szansa że 4 z 10 ma na flopie pare lub brakuje jednej karty do str8 lub koloru?????i są to wszyscy którzy weszli w rozdanie..
i jeszcze jedno masz na ręce 69 flop 78t , grasz heads up. powiedz jakie są szanse że gośc będzia miał fulla???? i pomnóż to razy 4 bo tyle razy miałem tak w ciągu 4 godzin!! następny sie naczytał ksiązek o pokerze w realu . to tak jak z niedzielnymi kierowcami



Nie przezywaj chlopcze za bardzo ,bo widze ze za bardzo do siebie to wziales,chodzilo mi oto ze z tematu zrobil sie jeden wielki burdel!!!!!!!!A nie oto ze placzesz z powodu przegranych rozdan.
A ta gadka z tymi stolikowymi gierkami to tez do mnie?? To musze cie rozczarowac ale nie robie screenow podczas gry na stolikach,sorry.Ostatnio glownie gram w turniejach a na stolikach tylko jak sa jakies bonusy do wyrobienia.Mam ze dwa screeny z turniejow jak bardzo chcesz to ci moge przeslac.(Choc piszesz ze takie sie nie licza ,bo kazdy wychodzi na plus ,no to sam juz niewiem).buahaha




ja się nie przezywam chodzi tylko o ostrzeżenie naiwnych że wygraja dużo kasy na stołach a potem pomnoża janastępnego dnia i tak powiedzmy przez 3 dni . A screeny z turniejów mam co prawda tylko w ipoker ale wygrane też są . Dlatego się turnieje nie liczą bo na nich pokerroom zarabia stałą kwote - fee . na nich soft nie ma powodu żeby kręcić ponieważ i tak nie zarobi więcej niż fee. Mnie rozdrażniło stwierdzenie dotyczące prawdopodobieństwa wiec czekam aż mi obliczysz prawdopodobieństwo dla tego zdarzenia co podałem.Bo widzę że bierzesz to teoretycznie pod uwage , wiec czekam na teorie

Do góry
#600370 - 16/08/2006 08:38 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
fubuki Offline
member

Meldunek: 15/04/2006
Postów: 122
A żeby nie robił się burdel to proszę ponownie o informacje jakie układy kart soft generuje . Chodzi mi o rzetelne informacje z różnych pokerromów np. tak jak w sportingbet gdzie często po flopie jest trójka i str8 i zawsze wygrywa gośc z trójką bo mu wchodzi full.
Swoja drogą już tak nawet wygrałem kilka razy takie akcje , dzisiaj goście sie podniecili 2 miało kolor po flopie , 3 szanse na str8 a ja na ręce kk i król na stole weszliśmy w 4 all in i doszło mi na fulla . to było dobre, szkoda że miałem tylko 4$ bo mogło być jeszcze lepiej

Do góry
#600371 - 16/08/2006 09:12 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
14honor88 Offline
veteran

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 1234
Skąd: ....::::ACAB::::....
Czytałem kiedyś artykuł jakiegoś pokerzysty zawodowego.Opracował on swoją teorie że każej karcie i układowi kart na rece przyznawał odpowiednia ilość punktów:

2 - 1 pkt
3 - 2 pkt
4 - 3 pkt
.
.
.
J - 12 pkt
Q - 13 pkt
K - 14 pkt
A - 15 pkt

Dodatkowo doliczał punkty za :

Dwie karty tego samego koloru - 3 pkt
Parka na ręce - 4 pkt
Za karty rózniące się 1 oczkiem - 3 pkt
Za karty rózniące się 2 oczkami - 2 pkt
Za karty rózniące się 3 oczkami - 1 pkt

Następnie podliczał ile ma punktów na ręce i w zależności Od tego wchodził jedo dolną granicą było 23 pkt.

Co Wy o tym sądzicie . Ja osobiście jednak nie zawsz stosuje się do tej zasady . Gdyz najwiecej z jednego rozdania zarobiłem 61 $ wchodząc z 65 a we flopie było 666 .

Do góry
#600372 - 16/08/2006 09:57 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
dyrma Offline
enthusiast

Meldunek: 14/02/2005
Postów: 204
To o czym mówisz 14honor88 to system HUTCHISONA. Sprawdza się dużo lepiej w Limicie niż NL. System ma kilka wad, np. nie uwzględnia tego z iloma przeciwnikami (i przede wszystkim jakimi) gramy. Ogólnie dobry dla początkujących grających Limit by nauczyć selekcji kart przed flopem.
Jak sam zauważyłeś najwieksze wygrane przynoszą gry w któych masz karty których nikt się nie spodziewa. Dlatego też w tej chwili czołowi gracze (zarabiający najwięcej) przyjmują styl określany jako LAG polegający na graniu bradzo agresywnie wieeeeelu układów. Taki styl wymaga jednak bardzo dobrego rozpoznania przeciwników.
Systemy selekcji kart pre-flop (jak na przykład ww. system HUTCHISONA) mają na celu ułatwić decyzje po flopie. Stosując się do kryteriów masz na flopie stosunkowo łatwe do podjęcia decyzje. Jeśli grasz LAG znaków zapytania jest o wiele więcej ale jeśli umiesz podjąc dobre decyzje najprawdopodobniej wygrasz o wiele więcej.

Do góry
Strona 8 z 15 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 14 15 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49