Strona 6 z 15 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 14 15 >
Opcje tematu
#600313 - 05/08/2006 16:50 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
ajdam Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2005
Postów: 2504
Ja pykam w pokerka od stycznia tego roku, od tego promo gdy dawali $50 do party poker. Dzieki wielkiemu szczesciu udalo mi sie zrobic 250rh i wyplacic $125. I rowniez wydawalo mi sie ze na pokerze mozna zarobic. Jednak podobnie jak Zbyszek zaczalem zrywac z tym sportem(?). Od czerwca jedynymi moimi aktywnosciami sa freerolle i h&h. Z tym ze freerole tez juz ograniczylem wlasciwie tylko do jednego w nordicbecie o 7:00, czasami o 10:45 (ze wzgledu na stosunkowo mala ilosc graczy do mozliwej wygranej). Ale ze od prawie miesiaca pracuje od 6:00 to i tam nie gram.
Natomiast czasami lubie sobie zagrac soloweczke za nieduze pieniadze rzedu 5,10,20 USD na expekcie badz w titan poker.



Moja rada jest taka: poszukaj na razie jakiejs darmowej kasy i pobrobuj grac. I4 poker daje 5 euro, podobnie JetBetPoker. Do titan poker, poker.com, partypoker mozesz poszukac jakis stronek ktore daja $50 za darmo.

Jak bedzie Ci i tam dobrze szlo (w co nie obraz sie, ale watpie ) to swietlana przyszlosc przed toba w tym biznesie.

Do góry
Bonus: Unibet
#600314 - 05/08/2006 21:28 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
żyła Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/05/2003
Postów: 2320
Skąd: Tarnów
Ja tez gram od stycznia ,ale nie gralem na fun money ,nie ma kasy nie ma zabawy .Tylko freerolle,glownie na sportingbet(no i w ciagu 2 tygodni 2 win)pozniej turnieje z wpisowym typu 1E glownie wild west,tylko bez zadnych rebuy ,miesiac pozniej jestem z 3 kola do przodu,bez jakis spektakularnych wygranych,no ale po 100E sie zgarnialo:),nastepne 2 miesiace i jestem w plecy (glownie przez turnieje ze zbyt duzym wpisowym no i rebuyami) a te wczesniejsze sukcesy to byl zdecydowanie sukces poczatkujacego,zapisalem sie kiedys do omahy nie znajac nawet zasad i 50E (doczytalem podczas turnieju)

Po splukaniu sie wrocilem do freerolli , nastala era i4poker ,tutaj w ciagu 2 miesiecy ponad 10 baniek do przodu bez zadnych wplat(z wyjatkiem jednej na pakiet starowy )
W ciagu jednego weekendu kasa poszla wsio,bo zachcialo mi sie zawalczyc w weekendowej lidze vip.
Ale powiedzmy ze ta porazka wyszla mi na dobre ,przynajmniej na razie

Dla mnie gra na funmoney mija sie z celem (mozna zagrac w celu zapoznania sie z zasadami),bo chyba malo kto traktuje to powaznie,a jak ktos pisze ze kosi wszystkich na fun no to normalnie lol,sprobuj freerolli,sa turnieje z wpisowym 1e czy nawet 0,25 (wild west (10:30)),albo gry na stolikach 0,02- 0,04.

I ja nie twierdze ze nie jestes dobry ,bo kazdy musi jakos zaczynac ,tylko takie podniecanie sie gra na zapalki jest troche niepowazne.

Do góry
#600315 - 05/08/2006 22:16 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Mnie coś tknęło i wpłaciłem dzisiaj na szybkiego 65 dolców i już 130 jest :] Jeszcze kilka rozdań i wychodzę z kasiorką Akurat mi chodziło po głowie skąd wziąć 200zł, bo potrzebne są, a tu taka niespodzianka

Do góry
#600316 - 06/08/2006 03:57 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!
O ja pie***** , ale jestem szczęsliwy !!!!!

Własnie przed chwilą skończyłem grać Free Roll'a i zajałem w nim 4-te miejsce (1375 startujacych)

no dosłownie masakrycznie się ciesze!!! Kaska tam marna, bo tylko 18 dolców, ale satysfakcja nie z tej ziemii!!! Ponad 5 godziek mordowalem ten turniej
no to teraz cały hepi mogę uderzyć w kimonko a w zasadzie... nie ma co spać, gdy za godzinke nasi będę trzepali Japońców

@żyła, ja mimo wszystko jestem zwolennikiem najpierw próbowania gry na wirtualne $. To wszystko też zależy kto na co może sobie pozwolic. Tak sobie na spokojnie obadałem sprawe nie narażajac sie na koszta. Jeden ,dwa czy 5 Euro to może dla kogoś śmiech, ale dla mnie akurat to nie jest wszystko jedno. Nie chciałbym poprzez naukę stracić w sumie kilkunastu bądź nawet kilkudziesięciu Euro/$. A Fun Money to dla mnie dobra sprawa, bo jest pośrednim wyznacznikiem ,jakie jest moje miejsce w szeregu. Tzn. konkretnie mam na mysli to, ze jeśli będę dostawał po dupie przy grze na niby od jakichś jeleni, to mam na tyle inteligencji aby sobie wytłumaczyć, ze słabiak jestem i że prawdziwa gra może zakończyc się jedynie niepotrzebną stratą kaski.

mam jeszcze kilka przemyśleń do napisania, ale zrobie to dopiero jutro (a wlaściwie już dziś...) wieczorkiem, bo teraz dosłownie nie mogę usiedzieć w miejscu

Do góry
#600317 - 06/08/2006 12:02 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
żyła, no ale z tego co piszesz wynika, ze z Pokerka można sobie izzzzi żyć... Tak przynajmniej to rozumiem. Właśnie jadąc "normalnie" miałeś zajebiste profity, a zgubiło Cię to, ze chciałeś więcej (i nie dziwie się). Ale przecież grając tak jak na początku to jest niemal bankowy profit, grając wlaśnie free rolle, turnieje o niższej randze, albo na stolikach przy niższych stawkach (a co za tym idzie wg mnie niższym poziomem grającego). Nie pozostaje nic tylko trzepać kase. Jak nie trudno wywnioskować z moich entuzjastycznych wypowiedzi w tym temacie - jestem pełen wiary (graniczącej z pewnością), że z pokerka można się utrzymywać! Przy czym moja sytuacja jest taka, ze mi 400 zyli wystarczy aby w miare normalnie przezyć miecha. Lada dzień zaczne grać za mniejsze sumki i zobaczymy co z tego wyjdzie, ale na takie grube tysiące grających myśle że lekko można znaleźć po paru cieniasów dziennie, od których się po te parę dolców zgoli. a tak statystycznie to mnie by satysfakconował dobowy zysk rzędu 5$ (na chwile obecną
jesli to nie tajemnica to mógłbyś powiedziec ile wynosiło to "wyższe wpisowe" przy tych turniejach które Cię zgubiły? bo... tylko się nie śmiejcie... ale dla mnie "wyższe wpisowe" to już 10$

Ściągnałem sobie softa Sportingbet, ale wszedłem tam tylko na chwilke... Jakoś nie styka mi ten poker room... Dziwny taki i mało przejrzysty. mam pytanko, czy w Sporting jest możliwa nawigacja gry poprzez klawiature? Bo nie widziałem tam takiej możliwości, a "gra myszką" tak nie zabardzo mi się widzi. Fajnie jak można F1-pasować, F2-wchodzić/czekać , F3-podbijac. Jest podobna opcja w Sportingbet?

aha, i gdzie można grać za 0,04-0,02 ??? albo chociaż 0,10-0,05 ??? bo ja z najniższym się spotkałem 0,30-0,15 ,a to jak na początek dla mnie... za dużo

Do góry
#600318 - 06/08/2006 13:42 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
dyrma Offline
enthusiast

Meldunek: 14/02/2005
Postów: 204
W wiekszości poker roomów operuje się właśnie myszką.
Troszke musze przygasić ten Twoj entuzjazm do pokera . Z przeprowadzonych ankiet wynika że tylko 10% osób które grają w pokera jest "na plusie" pozostałym tylko się tak zdaje (wysokie wygrane przyćmiewają wiele małych porażek).
Aczkolwiek jeśli będziesz grał z odpowiednią dyscypliną, przy zastosowaniu chociażby podstawowych strategii to na niskich stawkach jesteś po prostu... skazany na sukces

Jeśli szukasz roomu z niskimi stawkami polecam Everesta. Stoły od $0,02-$0,04 (Limit i NoLimit, przy tym na Limicie na tych stawkach nie jest pobierany rake), turnieje S&G już od $0,04+$0,01 Rake niższe niż w innych romach (4%). Jako nowy gracz możesz też liczyć na kilka centów bonusa.
Być może zainteresują Ci również darmowe trunieje S&G gdzie można wygrać 5c.

Powodzenia

Do góry
#600319 - 06/08/2006 14:26 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
Dzięki dyrma
no z tymi 10% to mnie troszkę zaskoczyłeś, bo myslałem, ze odsetek wygrywających jest troszkę większy... No ale z drugiej strony biorąc pod uwagę, ze w pokerka grają często takie aparaty, które idą Va banque mając parke "czwórek", to ten procent wydaje się być realny, i co więcej nie aż taki trudny do osiągnięcia.

Ja właśnie zrozumiałem, ze aby było wszystko OK w pokerku, to trzeba mieć jak ja to mówie "zimny łeb". Rzeczowo oszacować prawdopodbieństwo, a nie podpalać się. W tym wczorajszym Free Roll'u właśnie w ogóle nie patrzyłem na to ile jest na stole, na którą pozycje by mnie przesunęło wygranie danego rozdania etc. Widziałem co mam , oceniłem siłe kart, patrzyłem na zachowania rywali... i wyciągałem myslę maksymalnie obiektywne wnioski. To przyniosło efekt.

no nic ,idę walczyć dalej

Do góry
#600320 - 06/08/2006 14:28 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
a 10% wygrywających to i tak baaaardzo dużo w porównaniu z bukmacherką

natomiast jeśli prawdziwe jest to powiedzenie o kartach i miłości, to ja niedługo będę Królem Pokerka

Do góry
#600321 - 06/08/2006 16:22 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
Kreczmer Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/02/2005
Postów: 1718
Skąd: Ulica Sezamkowa
w centrebecie masz stoly ze stawkami 0,01-0,02$

Do góry
#600322 - 06/08/2006 18:43 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
fatherPIO Offline
veteran

Meldunek: 03/07/2006
Postów: 1234
Skąd: slamsy WhiteStocku
rockeman pograsz troche dłużej to szlag cię trafi. Jak będą dochodzić karty na "riverze" Taktyka to jedno a szczęście to drugie. Jak tego drugiego nie masz to nawet z dobrą taktyką nie wygrasz.

Do góry
#600323 - 06/08/2006 20:58 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
-PIOTREK-, no wiadomka, ze jak karta nie idzie to cudów się nie zrobi
Co do kart na "riverze" to może gram krótko, ale już całe mnóstwo razy przegrywałem rozdanie właśnie ostatnią kartą... Nie jest to fajne, ale to część gry. Raz przez "river" się przegrywa, a raz wygrywa Jeśli obawiam się ostatniej karty, a już mam jakiś silny układ, to często jeszcze przed "riverem" mocno podbijam. Raczej rzadko ktoś "wchodzi"

Do góry
#600324 - 07/08/2006 18:28 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
fubuki Offline
member

Meldunek: 15/04/2006
Postów: 122
ciekawe gdzie grasz a odnosnie mocnego podbijania , nie podbijam mocno z prostego powodu wyjdzie mi to np 7 razy i wygram powiedzmy 5$ ale 2 razy mi nie wyjdzie i umocze 10$. A większośc inteligentnych graczy tylko czeka na takich nazwijmy delikatnie lekkomyślnych co grają ostro. raz, drugi , trzeci spasują a za 4 razem tak Cię podpuszcza że na 2 dni Ci sięodechce grać
pozdro

Do góry
#600325 - 07/08/2006 21:16 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Wczoraj na betssonie rekord chyba. Ponad 4 godziny bez wygranej powyżej dolara (praktycznie blindy około 10 razy wygrałem). Ale później na ręku Q10. Flop Q 10 3. Bet - weszli 3. River J. Myśle se no kurwa strita ktoś ma. Typ ostry bet, ja sobie myśle no kurwa mać jak pas dam to dojdzie Q pewnie. Myśle - wchodzę. Wszedłem. River Q. Gracz1 - bet taki, że tyle nie miałem Ja allin, Gracz3 call, Gracz4 - call. I zarobiony

Do góry
#600326 - 08/08/2006 00:03 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
mielone Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/11/2005
Postów: 2130
Skąd: Elblag
dajcie spoQj ja wlasinie skonczylem freeroola po 3 rozdaniach... ;o najpierw w reQ QJ koles wchodzi all in mysle w koncu musi albo Q albo J pasc na stol to sprawdzam ty[a in no i na flopie 7 Q i J se mysle wypas, koles ma A 10 w tym samym kolorze... no i turn na lajcie i oczywiscie magiczny river do koloru typowi.... ok mowie zdarza sie, zostalo mi 400 zetonow... mysle sobie ide spac nie chce mi sie juz grac... w req mam 5 4 wchodze zeby zobaczyc flopa... no i jest 7 5 8 no to daje all in moze nie maja i zrezygnuja... wszyscy rezygnuja oprucz jednego, sprawdza mnie... on w reQ 8 i costam, to sobie mysle zonk... ale nagle patrze turn 5 juz troszke sie usmiechnolem ze nie jest tak zle ale oczywiscie jeszcze river... i jak myslicie co to bylo ?? HAHAH no oczywiscie ze 8 ;o i tak 2 rozdania na riverQ przegralem pod rzad... ogolnie to parodia ja juz sie z tego smieje bo nie mam sily sie denerwowac na magiczne rivery... ;/ a najgorsze jest to ze nigdy mnie sie to nie trafi zeby wygrac na riverze tylko zawsze przeciwnikowi... ;/ no ale co poradzic taki lajf...

Do góry
#600327 - 08/08/2006 12:23 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
fubuki Offline
member

Meldunek: 15/04/2006
Postów: 122
mnie np rozpier...ala jak ktoś mówi że soft nie oszukuje że liczba układów na ręke jest taka sama że prawdopodobieństwo sie nie zmienia i jest stałe, tylko żaden osioł nie pomyślał że w sofcie nie wpiszesz że prawdopodbieństwo jest stałe musisz podać początek i koniec dla obliczeń i co to ma wspólnego z prawdziwą grą?Ale jak ktoś się naczytał ksiązek w pokera to myśli że w sofcie jest tak samo. hahaha. Trzeba mieć podstawy informatyki żeby wiedzieć że nigdy nie będzie tak samo. Przykład z innej bajki słynny komputer który grywał w szachy z kasparowem i na początku dostawał baty , dopiero potem zmodyfikowali soft pod kasparowa i komputer zacząl wygrywać. jak się dostosujesz do softu i umiesz go rozczytać jesteś do przodu i to dużooo, jak kumasz mniej więcej to też mały plusik ale jak myślisz tak jak przy stole z krupierem to padasz jak kawka. Takie jest moje zdanie .
pozdro

Do góry
#600328 - 08/08/2006 12:31 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
loipop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 6142
z ostatniej chwili

KQ u mnie
55 u pana przeciwnika

oboje all in

flop

K Q 8

turn

7

river

... 5

Do góry
#600329 - 08/08/2006 13:12 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
fatherPIO Offline
veteran

Meldunek: 03/07/2006
Postów: 1234
Skąd: slamsy WhiteStocku
Soft tak karty generuje żeby do końca co najmniej dwie osoby miały szanse wygrać. Zazwyczaj jest tak że osoba która ma mocne karty już na flopie to przegrywa. Po za tym soft już na początku ustala kto ma wygrać.

Karta na riverze powinna być zlikwodowana bo przez tą karte wszystkie dobre układy przegrywam.

Do góry
#600330 - 08/08/2006 13:37 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
fubuki Offline
member

Meldunek: 15/04/2006
Postów: 122
widzę że też studiowałes pokera w sieci i wiesz o co biega )

Do góry
#600331 - 08/08/2006 14:10 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
mielone Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/11/2005
Postów: 2130
Skąd: Elblag
ehhe ja zgadzam sie z panem fubuki... znasz soft to latwo to mozna wykorzystac Pozdrawiam

Do góry
#600332 - 08/08/2006 14:32 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
fubuki Offline
member

Meldunek: 15/04/2006
Postów: 122
mam prośbe żeby grający długo w jakiejś sieci podzielili sie jak trzeba grać przy sofcie. ja ze swojej strony podaje żę w ipoker jak macie pare to na 70 % ktoś przy stole też ma mówie przy 10 os. a jak macie dobrą karte i dajecie all in to jak wchodzi wasz sąsiad daje wam 30% że jak macie aq to o n ma ak lub kk lub inna pare. w 90% przypadków moje silne karty biją moi sąsiedzi a nie gracze z dalszych miejsc. i jeszcze jedno często jest tak że jak sprawdzasz z ak , aq itp. to padasz w starciu z np 6t
pozdro

Do góry
Strona 6 z 15 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 14 15 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Zaixi, Sensei, 11kera11, ElNinho[mmdea], igea23, alfa, Filozof_, Ojro, Sony, latajaca_holenderka), 3462 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582347 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25