Strona 5 z 15 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 14 15 >
Opcje tematu
#600293 - 31/07/2006 14:42 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
Konradoboss Offline
member

Meldunek: 15/07/2006
Postów: 180
Skąd: komp
Quote:

i4poker to całkiem dziwny soft jest jak dla mnie, może tylko dla tego że tam nie mogę nic wygrac nigdy




No fakt ja też nie mogę tam nic wygrać ale to może dlatego że na i4poker grają dobrzy gracze, a ja jestem w pokera nie za dobry

Do góry
Bonus: Unibet
#600294 - 31/07/2006 14:57 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
fubuki Offline
member

Meldunek: 15/04/2006
Postów: 122
hmm, więc wg Ciebie poker rozdaje za darmo kase ? bo jak ianczej wytłumaczyć tzw. jacpot sit n go?Wg mnie dla dobrego gracza, ja nim nie jestem, wygranie lub zajęcie 2 miejsca w 5-6 kolejnych turniejach 10 os, to nie problem. W takim przypadku , w związku z tymi wygranymi poszli by z torbami, sam jestem leszczem ale 3 razy pod rząd wygrał jackpot sit n go 12 os. gdybym wygrał 4 dostałbym 2000$. a w innych są wyższe nagrody.mówiąc rozkład kart co masz na myśli?że program generuje prawdopodobieństwo np. liczby kart ak na 1000 rozdań i taką liczbę tego układu kart powienienem dostać jak wynika ze wzorów matematycznych?to dlaczego program losuje po fazie licytacji a nie przed?przecież jak zrobisz call to będzie inny układ kart niż być sfoldował.Według mnie uczciwym rozwiązaniem jest opcja taka jak w kasynie.ciekawe czy nie zdenerwowałbyś siejakby w kasynie za każdym razem po każdej licytacji tasowali karty. A większości pokerów tak jest. tylko dlaczego?w pokerach typu 100% pewności jak np poker.com nie ma czegoś takiego jak losowanie po każdej licytacji, jak np rzucisz 9 i na flop wejdzie 999 to możesz siebie winić bo wygrałbyś bo z góry jest wiadomo co wejdzie na stół przed partią. a w innych są śmieszne promocje typu wygrane 6 z rzedu i masz 4000$ lub 20000$.Chyba nie wierzymy w altruizm kasyn.oczywiście pomijam fakt trudności w wygraniu 4 turniejów 10 os, ale czyż nie raz udało się wyczyscić z 5 takich stołow w turniejch multi podczas jednego meczu
pozdro

Do góry
#600295 - 31/07/2006 15:24 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
G-Dave Offline
enthusiast

Meldunek: 30/03/2005
Postów: 361
Skąd: Dąbrowa Górnicza
"Wg mnie dla dobrego gracza, ja nim nie jestem, wygranie lub zajęcie 2 miejsca w 5-6 kolejnych turniejach 10 os, to nie problem."
- tez nie uwazam sie za dobrego gracza, jednak uwierz mi: takie osiągnięcie jest cholernie trudne. Ja gram ostatnio tylko SnG i najdłuższy win streak (w kasie) to były 3 turnieje. Co prawda kiedyś udało mi się wygrać 4 pod rząd ale to było na różnych serwerach, wiec tego liczyć nie można.

"że program generuje prawdopodobieństwo np. liczby kart ak na 1000 rozdań i taką liczbę tego układu kart powienienem dostać jak wynika ze wzorów matematycznych?"
- prawdopodobieństwo otrzymania AK jest stałe i nie zmienia się co 1000 rozdań. Jest 1225 sposobów otrzymania rąk jednak sposobów otrzymania AK jest 16 (4 suited i 12 off) co daje ok. 1.3%

"ciekawe czy nie zdenerwowałbyś siejakby w kasynie za każdym razem po każdej licytacji tasowali karty. A większości pokerów tak jest. tylko dlaczego?"
- tasowanie kart co runde nie zmienia prawdopodobieństwa, że wyskoczy albo karta A albo karta B.

"le czyż nie raz udało się wyczyscić z 5 takich stołow w turniejch multi podczas jednego meczu"
- ja gram raczej w małych turniejach (100-500os) więc wyeliminowanie 45 zawodników wg mnie to jest duży wyczyn jednak nie twierdze, że nie niemozliwy. Swoja drogą bez sensu jest porównywać STT do MTT bo to jest inna gra, ze względu na przerzucanie ze stołu na stół przez co tracisz reada.

Do góry
#600296 - 31/07/2006 18:51 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
fubuki Offline
member

Meldunek: 15/04/2006
Postów: 122
wróciłem na expekt, bo mi tam nie szło ostatnio i zauważyłem że gracze trzymają sie zasad pokera jak diabli zwłaszcza skandynawowie.po 6 sit n go stwierdzam że gracze trzymają sie zasad jak chcą blefować, duże raise a potem check jak nic nie mają.hahaha, chyba ich polubie po dzisiejszym dniu sun tzu rules

Do góry
#600297 - 01/08/2006 07:56 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
-Adrian- Offline
veteran

Meldunek: 10/08/2005
Postów: 1288
Skąd: Dziki Wschód
Hej. Mam małe pytanko.Otóż ciekawi mnie niezmiernie w jakim celu na kilkanaście sekund przed rozpoczęciem partii w Holdem, przy każdym z graczy pojawia się karta.Do czego to służy?

Oraz jeszcze jedno pytanko z terminologii..
Coronach napisał jakiś czas temu:,,jeżeli masz na ręku karty z TOP10, musisz przebić przy preflopie, zawsze, później to już inna historia.'' ...... Co to jest właściwie ten Top 10?
Z góry dzięki za odpowiedź.Pozdrawiam

Do góry
#600298 - 01/08/2006 09:02 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
krychak Offline
newbie

Meldunek: 10/07/2006
Postów: 25
W ten sposób jest losowane kto jako pierwszy będzie miał blindy (a dokładniej kto będzie krupierem).

Są to karty typu: AA, KK, QQ, JJ, AK, AQ
Polecam stronę: http://poker-online.pl/?in=suli.php
Tam masz wszystko ładnie wyjaśnione

Do góry
#600299 - 03/08/2006 18:04 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
kacperek76 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 3839
Skąd: Poznań
Quote:

Hej. Mam małe pytanko.Otóż ciekawi mnie niezmiernie w jakim celu na kilkanaście sekund przed rozpoczęciem partii w Holdem, przy każdym z graczy pojawia się karta.Do czego to służy?




gracz, który wylosuje najstarsza karta rozpoczyna gre

Quote:

Oraz jeszcze jedno pytanko z terminologii..
Coronach napisał jakiś czas temu:,,jeżeli masz na ręku karty z TOP10, musisz przebić przy preflopie, zawsze, później to już inna historia.'' ...... Co to jest właściwie ten Top 10?
Z góry dzięki za odpowiedź.Pozdrawiam




Top 10 - 10 J D K A

pozdrawiam
kacperek

Do góry
#600300 - 04/08/2006 17:46 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
-Adrian- Offline
veteran

Meldunek: 10/08/2005
Postów: 1288
Skąd: Dziki Wschód
Wielkie dzięki chłopaki że się pofatygowaliście.Teraz trapi mnie inny problem..
Otóż założyłem konto w Nordicbet, ściągnąłem soft i kiedy się loguje to pyta mnie czy grałem w poker bodajże primo.Klikam że nie, a tam chce żebym wygenerewał ALIAS.Cokolwiek tam nie wpisuję ciągle wyskakuje error.O co tu biega?

Do góry
#600301 - 04/08/2006 19:30 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
mam takie pytanko do bardziej doświadczonych graczy, ale na poczatku mała "opowieść"
za pokera zabrałem się stosunkowo niedawno. Najpierw tak totalnie z nudów pokrałem na wirt.polsce, póxniej przerzuciłem się na kaske na niby na baw'ie. W sumie to pogrywanie trwa dopiero z 5 dni, ale dośc intensywnie jade. Ale caly czas za wirtulną kaske + zaliczyłem dwa freerole (w obu kapitalny poczatek, a później się podpalałem i dawałem wciągnać w grube licytacje, mimo iż miałem słabą karte.... ... ) Jesli natomiast chodzi o gre za wirt.gotówke, to praktycznie non toper trzepie w Sit n Go. I szczerze mówiąc to jest dla mnie bajka!!! na 10 osób zająć 3-cie miejsce to jest małe piwko! a już 3 msc. to jest dwukrotność wkładu finansowego w taki turniej. Już nawet nie liczyłem ile razy byłem pierwszy, a "pierwsza trójka" to dosłownie norma. chyba tylko z dwa razy przegrałem tak, ze nie miałem nic do powiedzenia i tak na oko z 3-4 razy nie byłem w pierwszej "3", ale tylko dlatego, ze "rzuciłem się" na 1-sze miejsce. Bo sytuacje były takie, ze wystarczyło pasować aż Ci z mniejszą pulą się "pokończą" i bym sobie to trzecie miejsce zajmował (tak bym robił grając na real money) A moje pytanie jest takie: Czy gra ,właśnie przykładowo S&G, na prawdziwe pieniądze baaaaardzo się rózni od tej za wirtualne $? Czy to są aż tak odległe dwa Światy, czy stopień trudności jest podobny? Boję się troche rzucać z kasą do takiego turnieju, bo nie chciałbym wyjść na tym jak Zabłocki na mydle. Więc jak? Jeśli tak dobrze mi idzie w Fun Money, to warto spróbować za RM? Czy może jeszcze powinienem posiedzieć na fun play?

Do góry
#600302 - 04/08/2006 19:51 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Quote:

Wielkie dzięki chłopaki że się pofatygowaliście.Teraz trapi mnie inny problem..
Otóż założyłem konto w Nordicbet, ściągnąłem soft i kiedy się loguje to pyta mnie czy grałem w poker bodajże primo.Klikam że nie, a tam chce żebym wygenerewał ALIAS.Cokolwiek tam nie wpisuję ciągle wyskakuje error.O co tu biega?



Powiem ci, że miałem kiedyś ten sam problem. Grałem w Expekcie na Prima Pokerze jeszcze i gdy chciałem się zapisać do bet365 to wyskoczyło to samo. Wcisnąłem na początku zgodnie z prawdą Yes, ale po wpisaniu mojego starego aliasu dupki informowali, ze mam bana w całej sieci (za co? grałem kilka razy z innego kompa u kumpli, a oni grali czasem u mnie - moja wina :] ). No to później daje No. Generacja aliasu - błąd. Kilka dni nad tym siedziałem - pisałem do supportu i gówno. Problem rozwiązał się niedawno Zapisałem się do pokera gamebookers w Prima Poker i nie było problemów. Także poczekaj 3-4 lata, a problem rozwiąże się sam

Do góry
#600303 - 04/08/2006 19:55 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Quote:

mam takie pytanko do bardziej doświadczonych graczy, ale na poczatku mała "opowieść"
za pokera zabrałem się stosunkowo niedawno. Najpierw tak totalnie z nudów pokrałem na wirt.polsce, póxniej przerzuciłem się na kaske na niby na baw'ie. W sumie to pogrywanie trwa dopiero z 5 dni, ale dośc intensywnie jade. Ale caly czas za wirtulną kaske + zaliczyłem dwa freerole (w obu kapitalny poczatek, a później się podpalałem i dawałem wciągnać w grube licytacje, mimo iż miałem słabą karte.... ... ) Jesli natomiast chodzi o gre za wirt.gotówke, to praktycznie non toper trzepie w Sit n Go. I szczerze mówiąc to jest dla mnie bajka!!! na 10 osób zająć 3-cie miejsce to jest małe piwko! a już 3 msc. to jest dwukrotność wkładu finansowego w taki turniej. Już nawet nie liczyłem ile razy byłem pierwszy, a "pierwsza trójka" to dosłownie norma. chyba tylko z dwa razy przegrałem tak, ze nie miałem nic do powiedzenia i tak na oko z 3-4 razy nie byłem w pierwszej "3", ale tylko dlatego, ze "rzuciłem się" na 1-sze miejsce. Bo sytuacje były takie, ze wystarczyło pasować aż Ci z mniejszą pulą się "pokończą" i bym sobie to trzecie miejsce zajmował (tak bym robił grając na real money) A moje pytanie jest takie: Czy gra ,właśnie przykładowo S&G, na prawdziwe pieniądze baaaaardzo się rózni od tej za wirtualne $? Czy to są aż tak odległe dwa Światy, czy stopień trudności jest podobny? Boję się troche rzucać z kasą do takiego turnieju, bo nie chciałbym wyjść na tym jak Zabłocki na mydle. Więc jak? Jeśli tak dobrze mi idzie w Fun Money, to warto spróbować za RM? Czy może jeszcze powinienem posiedzieć na fun play?



Warto spróbować na prawdziwą kasę. Ale to, że dobrze idzie ci na Play Money jest spowodowane tym, że jest tam niższy poziom. Wiadomo, że bardziej można ryzykować grając za wirtualną kasę. Grając za prawdziwe pieniądze w Sit&Go na pewno nie będzie szło ci tak dobrze. Ale powtarzam, ze spróbować warto :]

Do góry
#600304 - 04/08/2006 22:41 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
Dzięki Zbyszek za rade
Jeszcze dzień powalcze za wirtualne, a póxniej za drobne spróbuje na prawdziwą kaske

Właśnie skończyłem grać trzeci turniej z rzędu od czasu kiedy pisałem ostatnią wiadomość. 2x wygrałem, a raz zająłem 4-te miejsce, ale to wyłącznie przez własną głupote. Byłem zdecydowanie na prowadzeniu, i wystarczyło rozważnie grać, aby mieć bankowe 2-gie miejsce z ogromnymi szansami na wygraną. Ale ja ze swoją gorącą głową chciałem szybko załatwić sprawe i wykosić pozostałych... no i skończyło się tak jak się skończyło Chce wierzyć, ze gdybym grał za prawdziwe $ to nie wygłupiłbym się tak Mając dużą przewagę punktową zacząłem włazić niemal w każdą liczytacje hm... to chyba te błędy początkującego, które trzeba zwalczyć

wszedłem sobie jako obserwator do pokoju w którym właśnie odbywał sie taki turniej za real money. I szczerze mówiąc... nie widziałem specjalnej różnicy Obserwowałem zachowania graczy i podobnie jak w Fun Money byli desperaci którzy na dzień dobry szli all inn. Co do "zwykłych" licytacji, to też nic specjalnego. Taka cholernie schematyczna gra, czyli dobra karta = podbicie. Wszyscy czekają, jako turn leci "królik" ,a koleś wywalił porządne podbicie... Czy tak trudno się domyśleć, ze ma już jednego króla?? (oczywiście to mógł być blef, ale wcześniej już zauważyłem, ze ten koleś gra tylko jak ma dobrą karte) Jednak znalazł sie "wesołek" który jak się później okazało z parką szóstek wdał się w tą licytacje... Może trafiłem akurat na kiepsko obsadzony turniej , a może najzwyczajniej w świecie ciołków można spotkać nie tylko grając dla zabawy ale też o prawdziwą kaske Oby tak było...

PS. Jeśli ktoś miałby jeszcze jakieś rady albo wskazówki to byłbym bardzo wdzięczny.

Do góry
#600305 - 05/08/2006 02:52 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
właśnie sobie poprzypominałem, więc ciąg dalszy moich pytań mam nadzieję, ze komuś będzie się chciało odpowiadać

jeśli chodzi o turniej ,to kiedy on się kończy? kiedy zostanie jeden gracz? bo we freerollu w którym grałem było napisane coś takiego, że gracz 12 min. na ruchy... czy coś takiego.... nie do końca to rozumiem.... ale domyślam się, ze kazdy gracz ma łacznie do wykorzystania 12 min ,gdy jest jego kolej na ruch, tak? A jeśli w turnieju jest jeszcze 30 osób, a zawodnikowi skończy się ten czas to już nie może grać? Będzie tylko czekał ze swoim wynikiem na końcowe rozstrzygnięcia?

co to jest re buy? Pewien nie jestem, ale domyślam się, ze to jest coś takiego w turnieju, ze jeśli stracisz siano, to jeszcze podczas trwania trunieju można sobie dokupić te... Chipsy czy jak im tam

ale już co to jest add in to nie mam zielonego pojęcia, więc fajnie by było jakby ktoś mi to wytłumaczył

poza tym dziś spotkałem jakąś anomalie jeśli chodzi o wygrane. Dotyczyło to turnieju kwalifikacyjnego. I sytuacja była taka: miejsca 1-8 wygrywają udział w turnieju 20$+2$. Natomiast osoba z miejsca 9-tego dostaje 70% puli tego turnieju kwalif. a osoba na 10-tym miejscu otrzymuje 30%. No to chyba coś tu jest nie halo Pula bowiem wynosiła 185$. Czyli osoba z miejsca 9-tego otrzymuje 130$. A z tego wynika ,że lepiej zając 9-te niż 1-sze miejsce!!! Bo osoba z 9-tego może sobie bez kwalifikacji wykupić z tej wygranej udział nie w jednym a nawet w pięciu turniejach 20$+2$ i jeszcze jej zostanie kaska, podczas gdy osoby z pierwszej ósemki zyskują tylko udział w jednym turnieju bez sensu.... no ale ta sytuacja miala miejsce na Baw'ie ,a więc może nie ma co się dziwić... oni mają różne śmieszne zasady

uderzam w kimonko,bo za 3 godzinki trzeba wstać na Naszych z Japońcami w siate

Do góry
#600306 - 05/08/2006 09:08 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Quote:

jeśli chodzi o turniej ,to kiedy on się kończy? kiedy zostanie jeden gracz? bo we freerollu w którym grałem było napisane coś takiego, że gracz 12 min. na ruchy... czy coś takiego.... nie do końca to rozumiem.... ale domyślam się, ze kazdy gracz ma łacznie do wykorzystania 12 min ,gdy jest jego kolej na ruch, tak? A jeśli w turnieju jest jeszcze 30 osób, a zawodnikowi skończy się ten czas to już nie może grać? Będzie tylko czekał ze swoim wynikiem na końcowe rozstrzygnięcia?




Pierwsze słyszę o czymś takim - turniej zawsze kończy się, gdy przy stole pozostanie tylko jeden gracz. Może to był napis informujący o tym, że następna ręka zostanie rozegrana za 12 min (tj. była przerwa?)


Quote:

co to jest re buy? Pewien nie jestem, ale domyślam się, ze to jest coś takiego w turnieju, ze jeśli stracisz siano, to jeszcze podczas trwania trunieju można sobie dokupić te... Chipsy czy jak im tam



dokładnie

Quote:

ale już co to jest add in to nie mam zielonego pojęcia, więc fajnie by było jakby ktoś mi to wytłumaczył



to jest właśnie dokupienie tych chipsów - jesli zobaczysz przy jakimś graczu napis: add in 1 - to znaczy, że raz dokupił sobie żetony.
Aha rebuy oznacza kupowanie żetonów, gdy wcześniej straciliśmy wszystkie. A add in to możliwość kupienia ich w trakcie gry. Np. na samym początku kupujesz żetony i przy pierwszym rozdaniu masz np. 2000 podczas gdy pozostali na stole mają 1000.

Quote:

poza tym dziś spotkałem jakąś anomalie jeśli chodzi o wygrane. Dotyczyło to turnieju kwalifikacyjnego. I sytuacja była taka: miejsca 1-8 wygrywają udział w turnieju 20$+2$...



To raczej dość często spotykana sytuacja, jeśli chodzi o turnieje "satelity" - właśnie pozostaje kwestia tego by ocenić co się bardziej opłaca (zajęcie miejsca dającego udział w innym turnieju, czy niższego miejsca za które jest tylko kasa.

Kiedyś w podobnej sytuacji specjalnie odpadłem pod koniec, gdy już miałem pewne premiowane miejsce. To dlatego by zająć miejsce jedno z ostatnich premiowanych (za które była gotówka) niż wyższe, dające przepustkę do innego turnieju. A to dlatego, że ów turniej był w nieodpowiedniej dla mnie porze i wiedziałem, że w nim nie zagram.

Pozdrawiam

Do góry
#600307 - 05/08/2006 09:13 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
Gregov Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/02/2004
Postów: 5949
Skąd: Sosnowiec
Widzę że się "podpaliłeś" . Playmoney a Realmoney to dwa różne światy. PM przydatne jest jedynie do zapoznania się z dyscypliną. Dużo lepiej jest grywać we freerollach , tam można już się czegoś nauczyć. A najlepiej odwiedź kilka stron traktujących o pokerze ( były podawane w tym temacie )

Jeżeli w turnieju występuje rebuy to dostępny jest także add-on. ( przeważnie )

Rebuy - tak jak piszesz, ale tylko w czasie trwania pierwszej godziny turnieju

Add-on - po upływie godziny od rozpoczęcia turnieju możliwe jest ostatnie dokupienie żetonów ( przeważnie taką ilość jaką miałeś na starcie )

Quote:

jeśli chodzi o turniej ,to kiedy on się kończy? kiedy zostanie jeden gracz? bo we freerollu w którym grałem było napisane coś takiego, że gracz 12 min. na ruchy... czy coś takiego.... nie do końca to rozumiem.... ale domyślam się, ze kazdy gracz ma łacznie do wykorzystania 12 min ,gdy jest jego kolej na ruch, tak? A jeśli w turnieju jest jeszcze 30 osób, a zawodnikowi skończy się ten czas to już nie może grać? Będzie tylko czekał ze swoim wynikiem na końcowe rozstrzygnięcia?





turniej się kończy gdy zostaje 1 osoba, 12 minut to nie jest czas na ruchy , tylko czas po którym zmienia się wysokość blindów w turnieju


a z tymi wygranymi w turnieju kwalifikacyjnym coś musiałeś pomieszać ( raczej chodzi o 70% wartości wpisowego do głównego turnieju , czyli 13$ a nie 130, bo byłoby to bez sensu )

Do góry
#600308 - 05/08/2006 09:39 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
fatherPIO Offline
veteran

Meldunek: 03/07/2006
Postów: 1234
Skąd: slamsy WhiteStocku
Mam pytanie jaki sens ma opóźnianie gry. Grałem wczoraj na Nordicbet i koleś stosował tą takryke. Jak dla mnie to był niewypał, bo koleś miał 12000 "czipsów" gdy liderzy już po 50-60 K. Może chciał wykończyć osoby z mała ilością "czipsów" ale jak dla mnie to beznadziejna takryka bo po jakimś czasie sam by przy dużych blindach wykończył się.

Do góry
#600309 - 05/08/2006 09:52 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
fubuki Offline
member

Meldunek: 15/04/2006
Postów: 122
hmm ma sens jak masz dużo chips i zostało mało ludzi , i sa pewne warunki sprzyjające np na innych stołach jest dużo graczy z mniejszą ilością żetonów a chcesz zająć jak najlepsze miejsce , czytaj kasy jak najwięcej. Ci z mała ilością żetonów zaczną grać all in i jest szanasa zając wyższe miejsce.

Do góry
#600310 - 05/08/2006 12:38 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Ile to razy ja załapałem się na płatne dzięki tej taktyce

Do góry
#600311 - 05/08/2006 13:20 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
Bzyku,Gregov - wielkie dzięki za odpowiedzi na pytanka

Tak jak mnie ten pokerek "wziął" to jest dynia mała Mogę siedzieć i grac po 6-7 godzin i dopiero muszę sobie wmawiać, że zgłodniałem i polecieć po jakieś kanapki

no kurcze... ten pokerek sprawia wrażenie żyły złota... zastanawiam się tylko, czy to nie jest syndrom podobny do tego dot. zakładów bukmacherskich... Bo jak zaczynałem grac u boooka to też byłem świecie przekonany, ze to pieniadze leżące na ziemii, po które wystarczy sie schylić No okazało się, ze to jednak cholernie cięzki kawalek chleba No ale z pokerkiem wszystko wydaje się być takie... izzzi Nie mam na myśli jakichś grubych tysięcy dolców (choć apetyt rośnie w miarę jedzenia ), no ale aby wygrać 5E dziennie to chyba nie trzeba być Królem Kart Gra się przeciez niejednokrotnie przeciw obcokrajowcom. I dla takiego Angola 10 Euro to jest Śmiech!!! Dobry gracz z zagranicy nawet nie będzie się bawił w takie stawki, bo to tak jakbym ja grał za 4zł... no przeciez serio bym tego nie traktował, a w licytacje to bym wchodził nawet z parką "piątek". Zmierzam do tego, że właśnie takie motywy można wykorzystywać. Jeśli się skubnie takich paru dziennie to... Jestem dopiero początkujący, ale jak na razie wszystko wskazuje na latwy zarobek (mam na myśli ciułanie po te parę euro, które na chwyle obecną baaaaaardzo by mnie satysfakcjonowało). No ale to jest na razie tylko takie moje teoretyzowanie... Ciekawe co z tego wyjdzie w rzeczywistości?

A jak jest u Was? Pół na pół, mały plusik, duży plusik, regularne zyski

Do góry
#600312 - 05/08/2006 13:43 Re: Szkółka Pokera- ktoś poświęci trochę swojego czasu dla innych?
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Na początku zawsze tak jest. Ja teraz rozważam zerwanie z pokerem na stałe. Czasem trafi się jakaś banda Amerykanów i można ich skubać, bo to przygłupy przeważnie. Ale jak jesteś na stole ze Szwedami to radzę wyjść ze stołu.

Do góry
Strona 5 z 15 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 14 15 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, alfa, igea23, 11kera11), 3566 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582032 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49