Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#585224 - 21/05/2006 20:28 GRUPA - C -
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...

Do góry
Bonus: Unibet
#585225 - 31/05/2006 05:39 Re: GRUPA - C -
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Ja bym chciał pokrótce przedstawić ekipe Argentyny.
W kraju zapomniano już chyba o koreanskim blamażu i Marcelo Bielsie.
Teraz jest nowa ekipa,dobry trener Packerman i ciekawa mieszanka rutyny z młodoscią.Nie pojechało kilku wypalonych weteranów(Veron,Zanetti) , za to są młodzi gniewni (Messi,Tevez),Argentyna jest dyżurnym faworytem i tych mistrzostw,jednak tym razem jest to jak najbardziej uzasadnione.

Zacznijmy od bramki , strzeżonej przez doświadczonego golkipera Boca-Roberto Abbondanzieri.To solidny i całkiem pewny zawodnik, zresztą na mundialach na tej pozycji , poza 2002 rokiem,zawsze mieli wybitnych graczy( choćby Roya czy Goikochea).

Co do obrony, to złożona ona jest z ogranych w klasowych europejskich klubach graczy, którzy stanowią doświadczony i pewny blok defensywny. Nicolas Burdisso z Interu, mózg defensywy Valncii i bianco-celestes Roberto Ayala,defensor MU Gabriel Heinze oraz niesamowicie ofensywny i skuteczny gwiazdor Villareal-Juan Pablo Sorin , gwarantują , ze tyły argentyny są dobrze zabezpieczone.Jest jeszcze bardzo dobry Milito z Saragossy czy Fabricio Coloccini z Depo .Dawno nie mieli tak solidnej obrony,śmiem twierdzić,ze mają lepsza od Brazylii, przy porywnywalnej ofensywie(no może druga linia z Kaką ,Junihnio,Ronim jest jednak mocniejsza).Druga linia Argentyny to takża zawodnicy znani i bardzo dobrzy.nie wiem dokładnie w jakim zestawieniu wyjda na bosiko,bo kilku graczy moze grać na róznych pozycjach,do tego dochodzi koncepcja trenera.Jednak pewniakami wydają sie być JRR, genilany rozgrywajacy,bedący z życiowej formie,dysponujacy doskonałym dryblingiem,pzregladem pola i zabójczym strzałem.Do tego dochodzi Cambiasso i Mascherano , bardzo techniczni i szybcy zawodnicy.W środku zagra albo Maxi Rodriguez lub co mniej pewne genialny technik i rozgrywajacy Pablo " el pajaco" Aimar(choć raczej ława bo trener za nim nie przepada).Zresztą JRR z Aimarem to doskonała para graczy,moze nie tak medialna jak Kaka i Roni,ale równie mocna.Do tego w pomocy moż egrać Messi,Scaloni,czy doskonały Palacio z Boca.
Ogólnie druga linia bardzo mocna i wyrównana, składa się z ogranych zawodników,którzy potrafią zaskoczyć rywala niekonwencjonalnym zagraniem i sami zdobyć piekne gole.
Siła tej lini pomocy jest zgranie oraz szybkość na skrzydłach,gdzie mają wsparcie Sorina i Burdisso.To właśnie tędy powinny iść silne ataki skrzydłami,szczególnie prawą flanką.Środek rewelka,ogólnie moc techniki ale i europejskiego wyrozumowania.
Javier Mascherano w nim pokładam wielkie nadzieje, młoda gwiazda Corinthians może być jednym z objawien tego turnieju,młody,pzrebojowy,pełen techniki i zmysłu boiskowego sprytu.Rodrigo Palacio to kolejny wielki talent,dziecko Xenezies powinien być wartościowym zmiennikiem,do tego bramkostrzelny pomocnik.

W ataku tradycyjnie cała konstelacja gwiazd, tylko nie tak przereklamowancyh jak Adriano czy spasionych jak Ronaldo.

Pewne miejsce w napadzie drużyny ma Hernan Crespo i bardzo dobzre,bo to jest typowy snajper,szybki,ze zmysłem,przy tym finezyjny i zaskakujacy.
Obok niego też spora gama do wyboru , jest "el conechio" Saviola,mały ale bardzo szybki iz wrotny napastnik,choć moim zdaniem raczej ławkowy.W ataku może też grać Messi,nowe objawienie argentyńskiego futbolu,gwiada Barcy jeszcze się uczy ,ale moze już wiele pokazać na niemieckich boiskach.
No i mój faworyt,wielki talent,snajper Corinthians Sao Paulo-Carlitos Tevez.22-letni napadzior jest wielkią nadzieją Argentyny,zdobył dla niej olimpijskie złoto, teraz ma sznase poprowadzić bianco-celestes po puchar świata.Geniusz tego zawodnika to niesłychany instynkt w polu karnym,przypomina mi stylem gry Diego Latore,choć napewno jest większym talentem,szybki,zwrotny i zabójczo skuteczny.Moja cicha nadzieja na bohatera tego mundialu.

Na koniem pozwolę sobie oszacować sznase Argentyny w tych mistrzostwach.Grupa,pzrez wielu nazywana grupą śmierci,wcale nie jest taka zła,Serbia mimo nieprzyjemnego dla Argentyny stylu gry jest do ogrania,WKS też z ich defewnsywą.Holandia to wielka niewiadoma-ale ja nie wróże im wielkiej kariery.Zakładam,że Argentyna wychodzi z grupy i trafia na Meksyk lub Portugalię.Meksyk to poodbny styl gry,tylko zdeka im brakuje do Argentinos.Portugalia to już wyższa płka,ale też ekipa jak najbarzdiej do ogrania,nie jest to drużyna turniejowa,Argentyna jak najbardziej jest.
No i w ćwierćfinale , jeżeli się w nim znajdą trafiaja na Niemcy(jak wygraja grupe) albo na kogoś z grupy A lub B.
Jeżeli Niemcy to trudno wyrokować,jeżeli ktoś inny to już szanse są spore,bo moz eto być Szwecja,Paragwaj lub Polska ,Anglia ,Ekwador,Kostaryka.Zakłądam ,że raczej Anglia wieć znowu bedzie wielka bitwa o Falklandy i zobaczymy.Dla mnie ćwierćfinał jest dobrym typem na Argentyne,powinni tam być na luzie,dalej to życie pokaże,aj oczywiscie gram ich na majstra, i to nie tylko,ze bardzo im kibicuje,ale też dlatego,ze tym razem maja bardzo fajna pake,dobrego szkoleniowca i naprawde moze się udać(ale wtedy będzie karnawał w Beunos... )

Do góry
#585226 - 02/06/2006 16:43 Re: GRUPA - C -
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
A R G E N T Y N A - S E R B I A I C Z A R N O G Ó R A

Typ: Argentyna
Kurs: @1.80 (Bet-at-home)



Wiem, że trochę ryzykowne jest typowanie drugiego meczu mundialu, gdy nie widziało się pierwszego - ale jestem pewien, że do dnia meczu kurs poleci na 1.50.

Dlaczego sądzę, że Argentyna wygra - otóż jest to jedna z najlepszych drużyn na świecie w chwili obecnej i przynajmniej teoretycznie jest znacznie silniejsza od Serbii.

Po drugie można łatwo scharakteryzować ten mecz jako konfrontacja drużyny ofensywnej z defensywną.

Siłą drużyn południowoamerykańskich i Argentyny też nigdy nie były "tyły" - jest za to duży potencjał w ofensywie. Jose Pekerman zabrał aż 6 nominalnych napastników - co już o czymś świadczy.

Mamy więc skutecznego Hernana Crespo z Chelsea, mamy filigranowego Javiera Saviolę z Sevilli i jako skrzydłowy, wspomagający napastników Lionel Messi z Barcelony.

Za całość gry odpowiadać będzie reżyser sukcesu Villareal, czyli Juan Roman Riquelme, wspomagany przez innego błyskotliwego pomocnika - Pablo Aimara z Valencii.

Siła ofensywna jest trzeba przyznać imponująca - natomiast Serbowie słyną raczej z czego innego. Z bardzo dobrej jak na warunki Europejskiej defensywy, konsekwencji w grze i dyscypliny taktycznej. Tak naprawdę to tylko dzięki grze obronnej awansowali do mundialu - tym pokonali Belgów i remisowali z Hiszpanią.

Tu jednak rywale będą silniejsi - a przede wszystkim dwie drużyny z dużym potencjałem ofensywnym jak Holandia i Argentyna, oraz podobnie grające WKS.

Wydaje mi się, że tym razem już są trochę za wysokie progi dla Serbów. Sama organizacja gry może nie wystarczyć na tak mocnych rywali, dlatego też stawiam na Argentynę.

To będzie drugi mecz Argentyńczyków na mundialu - w pierwszym WKS może sprawić niespodziankę i urwać punkty faworytom - a wtedy Serbowie będą mieli to nieszczęście grać z jeszcze bardziej zmotywowanym do zwycięstwa rywalem.

A jeżeli Argentyna wygra pierwszy mecz? To i tak będzie musiała wygrać by zapewnić sobie awans już po 2gim meczu - bo z Holandią to różnie może być.

Będzie to więc mecz kluczowy dla Argentyny (niezależnie od wyniku meczu z WKS) i taki też dla Serbów. Stawiam na umiejętnosci Argentyny

Do góry
#585227 - 05/06/2006 13:21 Re: GRUPA - C -
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
wiesz,mysle ze drugi mecz ,jest tak samo wazny jak pierwszy,gdyz dopiero 6 pktow gwarantuja na 95% awans,kalkulowac mozna i oszczedzac sily przy trzecim

Do góry
#585228 - 08/06/2006 10:37 Re: GRUPA - C -
Jonathan Sarkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/08/2003
Postów: 2560
Skąd: Kraków
Coż. Boję się trochę o naszych. Znowu trafili do najgorszej grupy i zamiast twierdzić, że jesteśmy najlepsza drużyną w tejże wolę dac wszystkim po 25% szans na awans. Za to uważam, że eśli wyjdziemy, półfinał jest na pewno nasz a to już bardzo wiele.

Wszystkie mecze będą diabelnie trudne. Kto widział WKS w mistrzostwach Afryki wie doskonale, że to świetnie poukładana druzyna. Jedyna rysą na ich dyscyplinie w grze było to, ze uzyskanie tej właśnie wzorowej dyscypliny zajęło im 2 lub 3 mecze. Trzeba im jak najpredzej strzelić bramkę, ale będzie to bardzo ciężki mecz. Siłą bez żadnego ale górują nad naszymi. I jakoś nie widze w tym meczu Juana Romana Riqwelme. Wątpię też, czy jest dobrym graczem na Holandię pod wodzą van Bastena. Pomimo tego, że to bez wątpienia swietny piłkarz, jest dla mnie po prostu zbyt wolny na taką imprezę i nie ma wystarczających zdolności defensywnych.

W meczu z Holandią bedzie równie ciężko. Holendrzy to pressing prawie od początku do końca. Poza tym moga powiedzieć, że grają prawie w domu, zaś Argentyna musiała swoje przelecieć, zaaklimatyzowac się itp. Na szczęście mamy z nimi swoje porachunki i powinno być to niemałym czynnikiem motywującym. Jednak będzie cięzko. Ruszą na nas od poczatku.

Wcale łatwiej nie będzie z Serbią i Czarnogórą. Tak jak widze Chorwację zdolną do zatrzymania Brazylii, tak i tutaj SiCz postawią bardzo wysokie progi. Zwycięstwo jedna bramką przyjmuję z zamknietymi oczami.

Całe szczęście, że nie gramy znów w grupie z Anglią. Sven Goran, to moim zdaniem najlepszy trener ze wszystkich prowadzacych swoje drużyny w mistrzostwach. Bez dwóch zdań. Trenerzy nie grają co prawda, ale kiedy przypomnę sobie jak 4 lata temu Anglia grała pod jego wodzą z Argentyną... Majstersztyk taktyczny. To samo było potem z Danią i Brazylią z którą przegrał tylko przez farfocla Ronaldinho i głupi błąd Seamana. Anyway nie chciałbym oglądać już więcej jak nasi biją głową w angielski mur. Na szczęście jak pisze JRR nie może być większego matoła od Bielsy, który do 90 minuty trzymał wtedy na boisku Crespo i Batistutę, co było najgorszym pomysłem na ten mecz. Tak więc Anglię obyśmy spotkali dopiero w finale, chyba że odpadną wcześniej, ale w to akurat wątpię - widzę Anglików baaardzo, bardzo wysoko w nadchodzącym turnieju.

Reasumując: najprawdopodobniej żadna drużyna nie osiągnie tutaj 6,7 punktów. Wytypowanie kolejności jest mniej więcej zadaniem takim samym jak trafienie szóstki w totolotka.

Do góry
#585229 - 08/06/2006 10:40 Re: GRUPA - C -
Jonathan Sarkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/08/2003
Postów: 2560
Skąd: Kraków
Aha, tez ogromnie licze na Teveza. Jeszcze większy boiskowy potwór niż Rooney (zresztą nie tylko boiskowy ). Nie wiem, czy to nie od niego najwięcej będzie zależało. Niech to będa jego mistrzostwa.

Do góry
#585230 - 08/06/2006 12:48 Re: GRUPA - C -
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Moja pierwsza zajadka na tych mistrzostwach : Argentyna - WKS X2 6/10 2,12 prof

Ameryka Płd contra Afryka , pierwszy mecz , grupa śmierci, według mojej oceny nie nalezy się spodziewać fajerwerków , tu kazdy błąd może drogo kosztować, dlatego gra będzie raczej zachowawcza, z oczekiwaniem na błędy przeciwnika , siła rażenia obu zespołów jest duża , granie otwartej piłki jest wielce ryzykowne ,a oba zespołu nie są jescze przyciśniete do muru ,bo to pierwszy mecz przecie, nie zgadzam sie tu z fanami Argentyny , mnie ich skład nie powala : Crespo , Saviola, Aimar nazwiska znane ,ale czy w bieżącym sezonie zadziwili czymś nadzwyczajnym ?, taki Crespo chociażby filar ataku , grzał głównie ławę w Chelsea ,
Argentyńczykom nie leży poza tym gra z zespołami z Afryki przegrali z Kamerunem podczas MŚ w 90' roku oraz z Nigerią podczas olimpiady w 96'.
Oczywiście nie odmawiam im szans w tym meczu , ale kurs na X2 jest warty grzechu , bo "słonie "to świetnie poukładana drużyna z żelażną defensywą kierowaną przez wybitnych obrońców Arsenalu: Toure i Ebouei z żadłami takimi jak Drogba czy Kalou
Ponadto znacznie wyżej oceniam warsztat trenerski Michela od Peckermana . O wynikach meczy przesadzają w dużym stopniu trenerzy o czym nasi analizatorzy z forum często zapominają

POZDRAWIAM
ELDORADO

Do góry
#585231 - 09/06/2006 11:13 Re: GRUPA - C -
Jonathan Sarkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/08/2003
Postów: 2560
Skąd: Kraków
Czytam właśnie opinie ludzi z całego świata na temat składu Argentyny. Wszystko wskazuje na to, że Aimar będzie siedział na ławce, a w linii ataku Hernanowi Crespo będzie partnerował Saviola. Oznacza to pewnie, że na ławce znajdzie się Tevez. I nie jest to dobre rozwiązanie. I Aimar i Tevez powinni rozpoczynać w pierwszej jedenastce.

Do góry
#585232 - 10/06/2006 09:22 Re: GRUPA - C -
rycerz_83 Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 539
niby wks to reprezentacja ktoa przez wielu uwazana jest za carnego konia,
nie wykluczam, trudno mi jednak wyobrazic sobie ze argentyna moze stracic tu punkty,

handicap azjatycki

argentyna -1 kurs 2,1

uwazam ze kurs zachecajacy,
wielce prawdopodne ze bedzie tu zwyciestwo jedna bramka tylko ,ale wtedy nie przegrywamy, a przy takim scenariusza uwazam za bardziej prawdopodobne podwyzszenie wyniku przez argentyne niz remis wyciagniety przez wks.

no i trzeba pamietac ze nawet przy prowadzeniu wks bedzie mozna skontrowac live z jakims sensownym kursem, czego napewno nie bedzie w druga strone.

Do góry
#585233 - 10/06/2006 09:32 Re: GRUPA - C -
sowa Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2005
Postów: 1396
Zwykła PROWOKACJA !!! wyciąg z Unibet
---------------------------------------


PACHNIE SENSACJĄ

Przed każdym kolejnym turniejem, dokładnie co cztery lata, reprezentacja Argentyny wymieniana jest jako faworyt nawet do tytulu mistrzowskiego. Jednak od roku 1990 wyłącznie zawodzi...

A nawet 16 lat temu, we Włoszech, albicelestes przegrali mecz otwarcia z Kamerunem. Jednak nie tylko na tej podstawie zawodnicy z Wybrzeża Kości Słoniowej opierają optymizm.

Argentyna nie gra pod wodzą obecnego selekcjonera, Jose Pekermana, rewelacyjnie. I nie ma w skladzie Didiera Drogby, który posiada wszelkie dane, żeby powalczyć o tytuł króla strzelców niemieckich mistrzostw albo o miano najlepszego zawodnika. A nawet - o jedno i drugie!

Znamienne na temat formy i stylu zespoly Argentyny są wypowiedzi trenera... reprezentacji Polski w siatkowce, Raula Lozano. Niski wzrostem szkoleniowiec w wywiadach udzielanych polskiej prasie nie wahał się krytykować pracy swego rodaka prowadzącego piłkarską kadrę. Jako faworyta mistrzostw zdecydowanie wskazał Brazylię, natomiast dla albicelestes nie zarezerwował żadnego medalu. Z tego powodu, że Pekerman bardziej nadaje się do pracy z mlodzieżą niż doroslą kadrą, która pod jego kierunkiem nie prezentuje efektownego futbolu.Na dodatek opiekun reprezentacji Argentyny nie zabrał do Niemiec kilku uznanych gwiazd z Walterem Samuelem i Juanem Sebastianem Veronem na czele. Być może, podobnie jak Paweł Janas, chciał wstrząsnąć zespołem i rozbić układy. A być może uznał i Juan Roman Riquelme to wystarczająco charyzmatyczny lider, skoro potrafil doprowadzić bardzo średni zespół Villareal doprowadzić aż do półfinału Ligi Mistrzów. Tyle że niezależnie od intencji Pekermana trudno się spodziewać, żeby nagle zespół od ponad dekady uznawany za zupelnie nieturniejowy pokazał charakter. Tym bardziej, że Riquelme nie jest na pewno graczem na miarę Diego Armando Maradony.

W innej sytuacji znajduje się wspomniany Drogba. Już jest najlepszym piłkarzem swego kraju w historii, najlepszym zawodnikiem w obecnej drużynie i najważniejszym czlowiekiem w... całej federacji WKS. Czasami takie indywidualności mogą destrukcyjnie wplywać na ekipę, ale Drogba bardzo pozytywnie oddziałuje na rodaków. A skoro poprowadził drużynę narodową aż do finału Pucharu Narodów Afryki rozegranych na początku roku, to dlaczego teraz mialby nie powieźć drużyny Wybrzeża do strefy medalowej?

Postaw swoje zakłady teraz!
---------------------------



Wczoraj szczuto na ger/kost ! ! !

Do góry
#585234 - 10/06/2006 18:15 Re: GRUPA - C -
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Dla mnie dzisiaj zdecydowanie A R G E N T I N A.

Apropo analizy JRR to zgadzam sie prawie do wszystkiego, z wyjątkiem tego, że Pekerman to dobry trener.

W moim mniemniu jest średni, zeby nie powiedziec slaby.

Wracajac do meczu, WKS od wielu miesięcy upatrywane jest jako kandydat to sprawienia na mundialu niespodzianki. Moim zdaniem błędnie.

Co prawda, w Afryce dobrze sobie radzieli, jednak Afryka a europa, czy w tym wypadku ameryka poludniowa to przepaść.

Typ na Argentine opieram, na wyszkoleniu techninczym tego zespolu. Umiejetnosc ogrania przeciwnika 1 na 1 to wielka sila, i zespol z Ameryki Poludniowej ją ma.

Solidna defensywa w polaczeniu z tym "błyskiem" z przodu w moim mniemniu powinien przyniesc efekt.

Zanim zobaczylem kursy na to spotkanie, spodziewalem sie kursu w granicach @1.4, @1.66 jakie oferuje na godzine przed meczem gb spelnia moje wymagania.

Innym arguemntem takim pol zartem, pol serio, jest to, że Szwecja przed chwila zremisowala... zatem 1 sensacje juz dzisiaj mamy. Liczę, na to, że drgiej nie bedzie.

Argentina @1.66 6/10

Do góry
#585235 - 10/06/2006 18:55 Re: GRUPA - C -
vicek Offline
addict

Meldunek: 04/03/2003
Postów: 567
Skąd: Kielce
Według mnie nie ma przepaści w umiejętnościach między drużynami z europy czy ameryki płd. a wybrzeżem kości słoniowej. Wystarczy spojrzeć na kluby w jakich grają piłkarze tego kraju. Kolo Toure i Eboue z Arsenalu, Kalou z PSG, Drogba z Chelsea to gracze najwyższej światowej klasy. Drużyna ma zatem graczy, którzy mogą poprowadzić zespół. 13 reprezentantów WKS gra w lidze francuskiej, pozostali reprezentują kluby takie jak PSV, HSV, Olympiakos Pireus, Messina czy Young Boys Berno. Reasumując mamy do czynienia z niezwykle solidną reprezentacją mającą w swoich szeregach kilku piłkarzy najwyższej światowej klasy.

Do góry
#585236 - 11/06/2006 08:16 Re: GRUPA - C -
hugo_ Offline
old hand

Meldunek: 27/05/2005
Postów: 835
Skąd: Białystok
Serbia i Czarnogóra awansowała do MŚ jako pierwsza z europy czy była to Ukraina?

Do góry
#585237 - 11/06/2006 08:21 Re: GRUPA - C -
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Serbia i Czarnogóra straciła tylko jednego gola w eliminacjach

Do góry
#585238 - 11/06/2006 08:47 Re: GRUPA - C -
hugo_ Offline
old hand

Meldunek: 27/05/2005
Postów: 835
Skąd: Białystok
alee awansowała jako pierwsza ?

Do góry
#585239 - 11/06/2006 09:06 Re: GRUPA - C -
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Szkoda ze nie mogłem oglądać meczu Argentyna -Wybrzeże Kości Słoniowej wynik znam z radia fajny meczyk musial być no cóż ale spoko się wczoraj zabawiłem na przyjęciu weselnym najważniejsze że kaca dziś nie mam i jakoś wszystko rozeszło się po kościach.
Dzisiaj mecz Holandii z Serbią i Czarnogórą nie oglądałem jeszcze kursów ale drużyna Holandii powinna wygrać ten mecz jeśli liczy na awans z tej najsilniejszej grupy.
Moj typ: Holandia - Serbia i Czarnogóra 1 lub dla mniej odważnych 1x

Do góry
#585240 - 11/06/2006 09:12 Re: GRUPA - C -
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
hej....
Jako pierwsza z Europy awans.uzyskała Ukraina,co nie zmienia faktu że Serbia i Czarnogóra jest bardzo mocnym zespołem,zwłąszcza na rynku europejskim.
Według mnie jednak smiało można powiedziec że miała dużego pecha w losowaniu przed mundialem bo trafiła do grupy śmierci.
Dla mnie to najmocniejsza grupa na tym turnieju bez dwóch zdań i wyjsc z niej będzie ciężko każdej z drużyn...no jeden krok zrobiła już Argentyna ,wygrywając wczoraj z WKS.
Myśle że mecze w tej grupie będą bardzo wyrównane i zaciete a piłkarze z Afryki jeszcze coś ugrają.
W dzisiejszym spotkaniu nieco więcej szans daje Holendrom,mają niezłą pake i choć nazwiska nie grają to jednak sprawiają wrażenie.Holendrzy dawno nic nie ugrali na dużej imprezie i statystycznie chociażby wypadałoby że mogą daleko dojśc ,podobnie sytuacja ma sie z Argentyną.
Te kraje zawsze są w gronie faworytów więc wydaje mi sie że przynajmniej jedna z tych drużyn dojdzie min. do półfinału...Licze też że czarnym koniem tych mistrzostw może być WKS,dlatego wychodzi mi z tej mojej smiesznej kalkulacji że Serbia i Czarnogóra w takim wypadku nie wyjdzie z grupy....Dzis oczekuje ciekawego i zaciętego meczu,nawet może z czerwonymi kartkami i oby były bramki.....

Do góry
#585241 - 11/06/2006 09:18 Re: GRUPA - C -
roads Offline
journeyman

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 84
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Quote:

alee awansowała jako pierwsza ?




Pierwsza awansowala Ukraina.

Do góry
#585242 - 11/06/2006 10:44 Re: GRUPA - C -
manifestant Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/12/2005
Postów: 2149
Skąd: Płonące Wybrzeże
Dzisiejszy mecz Holandii z Serbia i Czrnogora zapowiada sie niezwykle emocjonujaco, dlatego tez kursy na zwyciestwo sa dosyc ciekawe - faworyzowana Holandia oscyluje w granicach 1.95... ale tutaj naprawde moze byc roznie...
Serbia to druzyna nieobliczalna majaca w swoim skladzie kilku naprawde solidnych zawodnikow i moze pokusic sie w tym spotkaniu o remis , badz tez sprawienie niespodzianki
Na to spotkanie wybralem dzis zaklad oferowany przez Expekt - a mianowicie - ktora z druzyn wykona wiecej rzutow roznych ?
Holandia win corners kurs 1.67
Byc moze kurs nie powalajacy, ale moim zdaniem pewny , poniewaz Niderlandy beda w tym meczu sie ostro naginac, aby zdobyc pierwsza bramke - bedzie to dla nich bardzo wazne spotkanie, gdyz doskonale zdaja sobie sprawe jak ogromna sile posiada Argentyna i jak ciezkim przeciwnikiem jest Wybrzeze Kosci Sloniowej, o czym moglismy przekonac sie wczoraj ogladajac spotkanie oby tych reprezentacji
Mysle, Ze Holandia to spotkanie wygra, ale okupi to duza iloscia prob , a co za tym idzie rowniez wykonywanymi rzutami roznymi...

Do góry
#585243 - 11/06/2006 11:19 Re: GRUPA - C -
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Ja już zagrałem WKŚ-Holandia 1 po kursie 6.1 w Bet-at-home wczoraj (teraz 5.5 i bedzie spadać).

Przepraszam za suchy typ, ale myślę że po takim kursie grzech nie spróbować.

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >




Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, alfa, igea23, Irek, Sensei, burbon, wHiTe_StAr), 2979 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583314 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07