Opcje tematu
#572825 - 09/05/2006 15:18 NBA 09.05.06 ( play off )
kefirek Offline
addict

Meldunek: 09/09/2004
Postów: 539
Skąd: Zielona Góra
NBA 09.05.2006

Faza play off - runda 2


Eastern Conference
01.05 Detroit Pistons - Cleveland Cavaliers (2m) ( stan rywalizacji 1-0 )

Western Conference
03.35 SA Spurs - Dallas Mavericks (2m) ( stan rywalizacji 1-0 )



Gospodarze na 1 miejscu
Prosi sie o nie podawanie suchych typów
Uprasza się o podawanie sensowynych informacji
Pomocne linki w przyklejonym temacie działu US Sports

Do góry
Bonus: Unibet
#572826 - 09/05/2006 20:23 Re: NBA 09.05.06 ( play off )
zibi228 Offline
journeyman

Meldunek: 24/07/2005
Postów: 63
witam postanowilem rozpoczac dyskusje (moze sie rozkreci)

Detroit Pistons - Cleveland Cavaliers 2m na Detroit ale Spread Handicap -11 po kursie 1.9 betway

i kilka slow dlaczego tak o Detroit chyba nic nie trzeba mowic swietny sklad swietna odbona a wiadomo obrona najwazniejsza (Ben Wallace najlepszym obrońcą NBA
2006) nic dodac swietnie poukladana druzyna
Cleveland Cavaliers to wiadomo glownie LeBron ale to za malo w pierwszym meczu zdobyl tylko 22 pkt ale humory maja dobre mimo takiej porazki hehe
"The Cavaliers took one on the chin in Game 1 against Detroit, but the Optimist wants everyone to remain calm. He sees an imminent victory in Tuesday night's battle at the Palace. The Big O submits today's entry from Quicken Loans headquarters in Livonia, MI"

co do 2 dzisiejszego spotkania
SA Spurs - Dallas Mavericks to zagram spokojnie
Handicap +3,5 na dallas po 1.91 betway
dlaczego a mianowicie obie ekipy sa wyrownane w pierwszym meczu wygralo SA mimo iz dallas bylo bardziej wypoczete ale mysle iz w tym meczu jednak dallas chcac miec jeszcze szanse na awans da z siebie wszystko liczac iz w nastepnym spotkaniu przed wlasna publicznoscia to wlasnie kibice dodadza im sily tak wiec ja stawiam na DALLAS ale dla pewnosci z handi


powodzenia

Do góry
#572827 - 09/05/2006 20:56 Re: NBA 09.05.06 ( play off )
kefirek Offline
addict

Meldunek: 09/09/2004
Postów: 539
Skąd: Zielona Góra
Detroit - Cleveland

Jedno bardzo ważne pytanie na początek - czy dzisiejsze widowisko będzie różniło się od tego pierwszego?

Myslę, że tak. Po pierwsze Pistons zagrali w pierwszym meczu na znakomitej skuteczności rzucając w drugiej kwarcie 43 pkt , trafili chyba w całym meczu 13/17 prób za trójkę (Hunter trafił chyba 3 razy z rzędu). W ogóle to na parkiecie panował totalny luzik. U Tłoków zero nerwówki, no może pierwsze pare minut zanim się dobrze nie rozgrzali. James coś tam uskuteczniał, ale w drugiej połowie postanowił odpocząć sobie przed dzisiejszym meczem i poanalizować co zrobił źle. Brown robił jakieś zmiany,ale każda nowa opcja za chiny nie przynosiła skutku. Gdy z ławki Tłoków wszedł AM lub Hunter nie odczuło się różnicy w poziomie. Właśnie tak wygląda ta rywalizacja. James oddaje x rzutów, dopóki wpada to wynik oscyluje w granicy 5-8 pkt. dla Tłoków. Gdy kończy się strzelanie Lebrona kończą się i Cavs, bo nie mają za bardzo alternatywy w ataku. W obronie pan Z bez komentarza, Godden nie istnieje, Marshall niby próbuje,ale Det to za wysokie progi. Ben radzi sobie spokojnie z Zydrunasem, Prince szaleje w ataku (ten blok Taya na Jamesie był cool ) w obronie także, Billups świetnie rozdziela piły sam także robi co do niego należy (podkręca tempo).

Oczywiście sam wynik jak na Detroit był troszkę wysoki. Gdyby grali na maxa w końcówce Cavs w porywach rzuciliby 70pkt. ,ale ostatnie minuty to była już radosna koszykówka. Dzisiaj taka skuteczność chyba już się nie powtórzy. Myślę, że wynik zakręci się w granicach 90-75 dla Tłoków. O szansach Cavs na wygraną nie ma mowy!


Detroit (-10,5)--->1.909

under 186,5--->1.909



Spurs - Dallas

To co grali mistrzowie w pierwszym meczu to była żenada. Niby jest Parker, Manu, Finley ale jak trzeba oddać ważny rzut to piłka wędruje do TD. To Tim trzymał wynik. Przed meczem naczytałem się, że raczej będzie na odwrót i że to Duncan miał oddawć piły na obwód, a tam miało dokonywac się dzieło zniszczenia. Było na odwrót. Czyżby Pop celowo zagrał tak pod Averego? Całkiem możliwe. Z drugiej strony wygląda na to, że AJ i tak świetnie rozpracował Spurs taktycznie (obwód Spurs nie istaniał). Mavs brakuje chyba mentalności do odnoszenia zwycięstw. Jak już napisałem to Mavs przegrali ten mecz niż Spurs wygrali. Nie wygłupie się jak napisze, że derby Teksasu mogą trwać aż 7 pojedynków, a G7 wygrają Mavs!

Wracając do samego meczu to Tim zagrał zajefajnie, ale dzisiaj tak już pewnie nie będzie. Drugi raz z rzędu tyle punktów? Zwłasza, że narzeka cały czas na uraz stopy. Gdy scenariusz powtórzy się z pierwszego meczu, a Tim nie będzie taki skuteczny to może być 1-1. U Mavs Dirk nie byl sobą, ale nie dziwie się facetowi, bo ten upierdliwiec BB nie daje nawet odetchnąć. Teraz Avery będzie się zastanawiał jak "pozbyć" się Bruce, a tym samym otoworzyć drogę Dirkowi, bo to na nim opiera się atak Mavs. Jerry wszedł z ławki i zagrał good spotkanie, gdyby jeszcze trafił w koncówce, byłby ojcem zwycięstwa. Na deskach mniej więcej tak samo. Eric oraz french man grają nieźle, ale może być jeszcze lepiej.


Dallas (+3)--->1.909

under 181.5--->1.909

Do góry
#572828 - 10/05/2006 08:16 Re: NBA 09.05.06 ( play off )
kefirek Offline
addict

Meldunek: 09/09/2004
Postów: 539
Skąd: Zielona Góra
No tak Det po III kwartach prowadzili 78-60 i wszystko szło zgodnie z planem. Tyle, że ostatnia kwarta skonczyła się 31-19 dla Cavs Kawalerzyści zaliczyli pięknego runa 17-7 czym wyraźnie podniesli mi ciśnienie! Nie dość, że przewaga z wcześniejszych kwart została zmarnowana to na 1:15 przed końcem spotkania było juz tylko 92-87! BB musieli się pomęczyć w końcówce. Jakby było mało Godden na 0.2 sek. przed końcem położył mi undera na kuponie Jestem zły.

Cieszę się, że Mavs pokazali kto jest narazie lepiej przygotowany! Troszkę się rozrzucali, ale nie narzekam.

Mogło być tak pięknie dzisiejszej nocy.

Ciekawy jestem co dzisiaj pokaże Grubcio z Wadem. Czyżby 0-2 dla Nets? Clippy będą gryść parkiet aby wywieść dzisiaj win z Phoenix. Kiedy Słoneczka odczują w nogach ta swoja speed game? Może dziś?

Do góry
#572829 - 10/05/2006 09:19 Re: NBA 09.05.06 ( play off )
zibi228 Offline
journeyman

Meldunek: 24/07/2005
Postów: 63
ach Detroit zbyt pewni siebie no i niestety
czolem zeby dac handi do polowy -6
ale coz nastepne spotkania nowe wyzwania


wiadomo w dallas zabito J.F.K. czyzby teraz pogrzebano tam SA
hehe oby

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, ANZELMO, pacyfista, Sensei, Akhu, alfa), 3633 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582187 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Dzisiaj o 14:25