Strona 6 z 6 < 1 2 3 4 5 6
Opcje tematu
#56886 - 14/04/2004 16:41 Re: Expekt.com - problemy
Gherman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/07/2002
Postów: 7412
Skąd: Bellagio
Gówniany Expekt, znowu nic się nie postawi

Do góry
Bonus: Unibet
#56887 - 14/04/2004 16:54 Re: Expekt.com - problemy
..::viPer::.. Offline
addict

Meldunek: 02/10/2003
Postów: 505
Skąd: Warszawa
Moż byśmy się zmobilizowali, i wszycy razem zbojkotowali expekt. Dlaczego ja byłem taki głupi, i wybrałem właśnie ten szit? Rozumiem, że przed Bożym Narodzeniem mieli atak i kilka dni nie działali. Rozumiem, że sytuacja się powtórzyła przed Wielkanocą. Ale teraz to przeginają. Dwa razy w tygodniu wypier..la im się stronka na kilka - kilkanaście godzin.
Najważniejszym kryterium dla mnie było osiadanie konta w polskim banku. Teraz lada dzień sportingbet ma otworzyć konto w polskim banku, a słyszałem że i gamebookers przymierza się do pójścia tą samą drogą. Za rok może dwa w polsce będzie taka konkurencja że szitny expekt i tak padnie. Dlatego mam prośbę do wszystkich. Sra.my rzadką kupą na expekta i wypłaćmy od nich kase. Skoro oni mają klientów w du.ie to czemu klienci ich mają nie mieć?

p.s.
od kiedy to niedziała?

Do góry
#56888 - 14/04/2004 17:00 Re: Expekt.com - problemy
BLUE Offline
member

Meldunek: 29/10/2001
Postów: 111
Skąd: 50°20'2.16"N19°11'2.49"E
Żeby kasiorę wypłacić i im podziękować nie zdążyłem.... OK 30 min temu EXPEKT dostał ataku.....PADACZKI

Do góry
#56889 - 14/04/2004 17:11 Re: Expekt.com - problemy
Mastro Tomo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/08/2003
Postów: 2141
Skąd: Kraków
Ludzie czemu Expekt nie chce działać Chciałem coś zarzucić na NBA, a tu lipa, znowu jakiś atak hackerów czy co

Do góry
#56890 - 14/04/2004 17:37 Re: Expekt.com - problemy
Jas Offline
stranger

Meldunek: 04/09/2002
Postów: 23
Skąd: Świebodzice
Dokladnie maja gdzies klientow i nie chce im sie inwestowac w nowy sprzet bardziej stabilniejszy. Byc moze nie ma zadnych atakow tylko kompy im sie sypia a nie ma kto wymienic bo zyluja wywalic troche siana. W zadnym innym buku tak sie nie dzieje aby nie dzial co chwile. Maja szczescie ze nie mamy gdzie wplacac kasy przez banki bo nikt by juz tam nie siedzial. Nie wiem na co liczy betandwin zamiast udostepnic polski bank to licza na wode po ogorach chyba.

Do góry
#56891 - 14/04/2004 17:45 Re: Expekt.com - problemy
..::viPer::.. Offline
addict

Meldunek: 02/10/2003
Postów: 505
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Jaś:
[qb]Maja szczescie ze nie mamy gdzie wplacac kasy przez banki bo nikt by juz tam nie siedzial. Nie wiem na co liczy betandwin zamiast udostepnic polski bank to licza na wode po ogorach chyba.[/qb][/QUOTE]Przecież masz Unibet, który ma konto w KB. Do końca kwietnia w polskim banku będzie miał konto sportingbet. Ja osobiscie zabieram zabawki i ide do sportingbetu. Jeżeli zrobimy tak wszyscy to szitny expekt pożałuje, że chciał wejść na polski rynek.
Kto przyłącza się do bojkotu tego czegoś co tylko przez pomyłke jest nazywane bukmacherem nternetowym

uke: na expekt
uke: na expekt
uke: na expekt
uke: na expekt
uke: na expekt

Do góry
#56892 - 14/04/2004 17:53 Re: Expekt.com - problemy
ECIU Offline
journeyman

Meldunek: 14/03/2004
Postów: 61
Skąd: Gorzów Wlkp.
Ja czekam az sporting bet bedzie miec konto w polsce i zaczynam zabawe z ich portalikiem ;-)

A co do expektu no co kazdy mzoe miec problemy
a tym czasem bede oczekiwac wyników spotkan teniska ;-)

ALE JEZELI chodzi o mecz LEGIA- jagiellonia to patrzylem na EXPEKCIE i ten mecz jest ZALICZONY w wynikach "wyniki zdarzen" jest podany wynik 0:2 i stawka na zwycieztwo czyli chyba kasiorke beda oddawac ;-) mam nadzieje bo postawilem dwukrotnie ale w naziemnym

Do góry
#56893 - 14/04/2004 17:58 Re: Expekt.com - problemy
gwozdecki Offline
addict

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 643
Skąd: Kluczbork
uke: na expekt
uke: na expekt
uke: na expekt
uke: na expekt

Ja sie dolaczam do bojkotu.
Meczyk Legi jest zaliczony, juz mi kasiorke na konto wplacili

Do góry
#56894 - 14/04/2004 18:00 Re: Expekt.com - problemy
nitek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2004
Postów: 16050
dziala dziala ! Kaszanka znow dziela Kto chce obstawiac albo wyplacac niech sie spieszy , bo wg zasady sinusoidy zaraz znow padnie iwo: :rolleyes:

Do góry
#56895 - 14/04/2004 18:02 Re: Expekt.com - problemy
v1ver Offline
enthusiast

Meldunek: 10/11/2003
Postów: 389
Skąd: Żyrardów
Expekci znów dzialaja. Nie wiem, jak dlugo. Stawiajcie badz wyplacajcie kase, poki dziala

Do góry
#56896 - 14/04/2004 23:49 Re: Expekt.com - problemy
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
czytalem wasze posty i widze ze pare osob przenosi sie do sportingbet ,ja takze to robbie.zalozylem temat o tym buku na forum ,ale jak narazie jestem ja krytykowwany i ten buk,jesli mozecie to przeczytajcie temat i wypowiedzcie sie co soadziecie o tym buku?
Osobiscie EXPEKT stracil umnie resztki szacunku i zaufania,juz zwinolem zagle resztki kasy wyplacilem dzisiaj ,tylko terazpewniebede czekal 2 tyg az przeleja ,szkoda gadac
Pozdrawaim

Do góry
#56897 - 14/04/2004 23:56 Re: Expekt.com - problemy
LuNo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/08/2003
Postów: 2145
Skąd: Poznań
[QUOTE]Oryginalnie wysłał raiders_:
[qb]czytalem wasze posty i widze ze pare osob przenosi sie do sportingbet ,ja takze to robbie.zalozylem temat o tym buku na forum ,ale jak narazie jestem ja krytykowwany i ten buk,jesli mozecie to przeczytajcie temat i wypowiedzcie sie co soadziecie o tym buku?
Osobiscie EXPEKT stracil umnie resztki szacunku i zaufania,juz zwinolem zagle resztki kasy wyplacilem dzisiaj ,tylko terazpewniebede czekal 2 tyg az przeleja ,szkoda gadac
Pozdrawaim[/qb][/QUOTE]-

Tak panie Raiders, ludzie cie krytykuja i zapewne beda bo piszesz o Sportingbet w samych superlatywach jaki to on nie jest, nie majac tam nawet konta, a opierajac sie jak piszesz w swoim temacie na grze znajomego ?

I na tej podstawie piszesz, ze ten buk jest taki cacy ?

Ehhh..smiechu warte...

Poza tym twoje stwierdzenie, ze wykradanie naszych danych czy kasowanie kont z depozytami bedzie mialo miejsce w Expekcie jest godne pozalowania...niestety....

Poza tym piszesz, ze to najlepszy buk, choc istnieje niecale 2 tygodnie....skad kolejne takie stwierdzenie skoro tak malo ludzi u niego (jak narazie) gra ??

Do góry
#56898 - 15/04/2004 00:28 Re: Expekt.com - problemy
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
[QUOTE]Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał raiders_:
[qb]czytalem wasze posty i widze ze pare osob przenosi sie do sportingbet ,ja takze to robbie.zalozylem temat o tym buku na forum ,ale jak narazie jestem ja krytykowwany i ten buk,jesli mozecie to przeczytajcie temat i wypowiedzcie sie co soadziecie o tym buku?
Osobiscie EXPEKT stracil umnie resztki szacunku i zaufania,juz zwinolem zagle resztki kasy wyplacilem dzisiaj ,tylko terazpewniebede czekal 2 tyg az przeleja ,szkoda gadac
Pozdrawaim[/qb][/QUOTE]-

Tak panie Raiders, ludzie cie krytykuja i zapewne beda bo piszesz o Sportingbet w samych superlatywach jaki to on nie jest, nie majac tam nawet konta, a opierajac sie jak piszesz w swoim temacie na grze znajomego ?

I na tej podstawie piszesz, ze ten buk jest taki cacy ?

Ehhh..smiechu warte...

Poza tym twoje stwierdzenie, ze wykradanie naszych danych czy kasowanie kont z depozytami bedzie mialo miejsce w Expekcie jest godne pozalowania...niestety....

Poza tym piszesz, ze to najlepszy buk, choc istnieje niecale 2 tygodnie....skad kolejne takie stwierdzenie skoro tak malo ludzi u niego (jak narazie) gra ??[/qb][/QUOTE]Panie LUNO jesli nie umiesz zlozyc paru literek i zrozumiec zdanie nie zabieraj glosu!!!!
przeczytaj co pisze potem krytykuj ziomus ok.
napisalem chyba ze konto zlaozylem TAK!? tylko kasy jeszce nie wplacilem ,a buk istnieje od 1998 roku .Wez poczytaj a potem pisz misek dobrze,zaloze sie ze nawet n ie przeczytales co jest napisane na stronie buka na jakich zasadach dziala,od kiedy i gdzie ....a na******lasz wielka krytyke.

Do góry
#56899 - 15/04/2004 00:39 Re: Expekt.com - problemy
LuNo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/08/2003
Postów: 2145
Skąd: Poznań
[QUOTE]Oryginalnie wysłał raiders_:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał raiders_:
[qb]czytalem wasze posty i widze ze pare osob przenosi sie do sportingbet ,ja takze to robbie.zalozylem temat o tym buku na forum ,ale jak narazie jestem ja krytykowwany i ten buk,jesli mozecie to przeczytajcie temat i wypowiedzcie sie co soadziecie o tym buku?
Osobiscie EXPEKT stracil umnie resztki szacunku i zaufania,juz zwinolem zagle resztki kasy wyplacilem dzisiaj ,tylko terazpewniebede czekal 2 tyg az przeleja ,szkoda gadac
Pozdrawaim[/qb][/QUOTE]-

Tak panie Raiders, ludzie cie krytykuja i zapewne beda bo piszesz o Sportingbet w samych superlatywach jaki to on nie jest, nie majac tam nawet konta, a opierajac sie jak piszesz w swoim temacie na grze znajomego ?

I na tej podstawie piszesz, ze ten buk jest taki cacy ?

Ehhh..smiechu warte...

Poza tym twoje stwierdzenie, ze wykradanie naszych danych czy kasowanie kont z depozytami bedzie mialo miejsce w Expekcie jest godne pozalowania...niestety....

Poza tym piszesz, ze to najlepszy buk, choc istnieje niecale 2 tygodnie....skad kolejne takie stwierdzenie skoro tak malo ludzi u niego (jak narazie) gra ??[/qb][/QUOTE]Panie LUNO jesli nie umiesz zlozyc paru literek i zrozumiec zdanie nie zabieraj glosu!!!!
przeczytaj co pisze potem krytykuj ziomus ok.
napisalem chyba ze konto zlaozylem TAK!? tylko kasy jeszce nie wplacilem ,a buk istnieje od 1998 roku .Wez poczytaj a potem pisz misek dobrze,zaloze sie ze nawet n ie przeczytales co jest napisane na stronie buka na jakich zasadach dziala,od kiedy i gdzie ....a na******lasz wielka krytyke.[/qb][/QUOTE]-
A co z tego, że założyłeś konto skoro nie grasz tam i nie wiesz jak jest...i na tej podstawie mówisz, że Sportingbet jest najlepszym bukiem ?

Kolego podpieraj się własnymi doświadczeniami, a nie, że brat dziadka tam założył konto i podobno jest okej więc to najlepszy buk

buhahahaha

Do góry
#56900 - 15/04/2004 03:31 Re: Expekt.com - problemy
LuNo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/08/2003
Postów: 2145
Skąd: Poznań
Uhhh nie ma co ukrywac, expekt znowu dostal zadyszki...;( nie mniej jednak zycze im jak najlepiej - by sie w koncu podniesli po tym ataku...to chyba tak z sentymentu...

Do góry
#56901 - 15/04/2004 12:26 Re: Expekt.com - problemy
pajelo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/11/2001
Postów: 3332
Skąd: Radomiak Radom
Jeśli juz mówimy o problemach ciekaw jestem jak mi ten zakład rozliczą.Postawiłem z czystej ciekawości

stawka : 18.03 PLN
możliwa wygrana: 251.52 PLN

data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Cz 15/04/04 12:30 Belarus - Great Britain
2004 IIHF WC Div I, Group A (Oslo - Norway)
Hokej MS 1 (-3.5) 1.80
13.95

Dam znać ,ale ładny kurs mi wyszedł al: , no oczywiście jeżeli Białoruś nie zrobi tego co Norwegia.

Pozdrawiam pajelo

Do góry
Strona 6 z 6 < 1 2 3 4 5 6

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sensei, alfa, Zaixi, 11kera11, ElNinho[mmdea], igea23, Filozof_, Ojro, Sony), 3483 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582347 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25