Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#554786 - 19/04/2006 11:38 Re: Snooker-World Championship
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Inny pojedynek jaki mnie ciekawi to Maguire-Fu. Oglądając poprzednie pojedynki uważam że w lepszej formie jest gracz z Hongkongu który nie dał większych szans ślimakowi. Kurs jaki zapodał BAW @3,50 według mnie jest value. Zresztą już dłuższy czas śledze kursy i wyniki w snookerze i uważam że wiele kursów jest przeszacowanych i bardzo często zdarza się że wygrywają pojedynki zawodnicy nie zaliczani do faworytów. Czekam na Wasze opinie.

Do góry
Bonus: Unibet
#554787 - 19/04/2006 12:23 Re: Snooker-World Championship
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Zdecydowanie się z Tobą zgadzam co do spotkania Magiure - Fu. Ten kurs został wzięty z kosmosu i na pewno nie odzwierciedla realnych szans obu zawodników w tym spotkaniu.
Fu praktycznie co roku na Mistrzostwa Świata przygotowuje szczyt formy i co za tym idzie spisuje się zazwyczaj w MŚ bardzo poprawnie.
Maguire w niczym nie przypomina już zawodnika, który jeszcze nie tak dawno po kilu rewelacyjnych występach okrzyknięty został przez cały snookerowy świat ogromnym talentem, a nawet przyszłym Mistrzem Świata.

Ja narazie się jednak wstrzymam w oczekiwaniu na zaproponowany przez buków handicap, który przy takim rozkłądzie szans obu zawodników powinien być dość soczysty.

Do góry
#554788 - 19/04/2006 15:09 Re: Snooker-World Championship
globert Offline
journeyman

Meldunek: 06/03/2005
Postów: 79
Skąd: B.D.
Witam wszystkich snookeromaniaków. Chciałem nawiązać do wypowiedzi tomo na temat Hendry'ego -też myślałem że rozjedzie Bonda bardzo szybko ale jak widzicie męczy się strasznie chłopina ,knoci bile za które powinien sie wstydzic a tylko robi te swoje głupie minki. Mam nadzieję że nie uraziłem fanów Hendry'ego -ale po prostu chyba mógł sie zastanowić czy wracać z tych wakacji z Malty czy lepiej tam posiedzieć i sie nie kompromitować. Właśnie oglądam 13 frame i po prostu żałość mnie ogarnia -przecież miał taką klasę....

Do góry
#554789 - 19/04/2006 18:30 Re: Snooker-World Championship
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Ale niefart z tym Hendrym - po dogrywce na czarnej....pfff

Do góry
#554790 - 19/04/2006 21:45 Re: Snooker-World Championship
paulozz Offline
veteran

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 1562
Skąd: Białystok
JA bym powiedział, że hendry miał farta a bond pecha ... nie widziałem takich cyrkow jakie bond wyprawiał, hendry bez formy nie czuł bil

Do góry
#554791 - 19/04/2006 21:59 Re: Snooker-World Championship
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
niefart z typem...

miny obu zawodników jak biała wpadła do kieszeni = bezcenne

Do góry
#554792 - 20/04/2006 06:09 Re: Snooker-World Championship
qbasmuggy Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/03/2003
Postów: 3517
Skąd: Kraków
Ten ostatni frame był genialny, duże emocje + fajny komentarz.
Dla takich frame'ów warto oglądac snooker

Do góry
#554793 - 20/04/2006 08:19 Re: Snooker-World Championship
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Witam!
Możecie mi wyjaśnić dlaczego na White'a z Green'em jest kurs 4.00 w B&W ??? Na oficjalniej stronie podają ,że White prowadzi 6:3. Czyżbym czegoś nie wiedział?
Pozdr

Do góry
#554794 - 20/04/2006 08:21 Re: Snooker-World Championship
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Sorry , oczywiście miał być Gray a nie Green...

Do góry
#554795 - 20/04/2006 08:37 Re: Snooker-World Championship
menkaure Offline
stranger

Meldunek: 16/04/2006
Postów: 3
Niestety ale prowadzi David Gray 6-3. Kurs moim zdaniem zawyżony, ale White gra bardzo nieobliczalnie wysokie brake przeplatami z pomyłkami w bardzo prostych sytuacjach. W tej parze chyba lepiej grać live na frame'y.

Do góry
#554796 - 20/04/2006 11:01 Re: Snooker-World Championship
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Quote:

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam co do spotkania Magiure - Fu. Ten kurs został wzięty z kosmosu i na pewno nie odzwierciedla realnych szans obu zawodników w tym spotkaniu.
Fu praktycznie co roku na Mistrzostwa Świata przygotowuje szczyt formy i co za tym idzie spisuje się zazwyczaj w MŚ bardzo poprawnie.
Maguire w niczym nie przypomina już zawodnika, który jeszcze nie tak dawno po kilu rewelacyjnych występach okrzyknięty został przez cały snookerowy świat ogromnym talentem, a nawet przyszłym Mistrzem Świata.

Ja narazie się jednak wstrzymam w oczekiwaniu na zaproponowany przez buków handicap, który przy takim rozkłądzie szans obu zawodników powinien być dość soczysty.




BAW wystawił już handi na pojedynek Maguire-Fu ale ja raczej nie widze nic interesującego. Chyba się skuszę @3,50 na Marco Fu. Jak już powiedziałem w mojej ocenie jest w zdecydowanie lepszej formie. W snookerze nie decyduje nazwisko tylko aktualna forma a tego buki nie zdążyły się jeszcze nauczyć.
Czekam na Wasze opinie...

Do góry
#554797 - 20/04/2006 11:40 Re: Snooker-World Championship
ARCYFAZA Offline
enthusiast

Meldunek: 15/08/2005
Postów: 208
Quote:

W snookerze nie decyduje nazwisko tylko aktualna forma a tego buki nie zdążyły się jeszcze nauczyć.





Albo buki już to wiedzą, tylko grający tą dyscyplinę jeszcze nie. Dla mnie jest to najbardziej dochodowa dyscyplina za wszystkich.

Przechodząc do konkretów, szanse w pojedynku Maguire`a i Fu oceniam na wyrównane z przewagą dla Marco, ze względu na jego stabilność. W poprzednim pojedynku Szkot prezentował spore wachania formy i myślę, że to jest idealna szansa dla jego rywala. Fakt, że w tej dyscyplinie wszystko może się zdażyć, ale kurs 4.0 w SB, to dla mnie łakomy kąsek. Jutro postaram się dokładniej zanalizować statystyki [wyniki bezpośrednich spotkań] i od tego uzależnię stawkę.

A co sądzicie na temat meczu Lee - Robertson. Lee niby pewniejszy, Robertson często się myli, nawet przy prostych układach, ale czy jest sens grania Anglika za 1.7? Moim zdaniem, jak i buków, on jest faworytem, ale czy warto? Ja tego jeszcze nie wiem.

PS zakłady na ilość break`ów weszły w połowie, Stevens ostro się rozstrzelał i zademonstrował nam niezłą formę, co chyba cieszy.

Do góry
#554798 - 20/04/2006 12:13 Re: Snooker-World Championship
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
To co się wczoraj działo w spotkaniu Hendry - Bond to musiało być coś genialnego. Szkoda, że nie mogłem tego śledzić na żywo no i szkoda, że ponownie bez happy endu.
Ale tak jak w meczu Higgins - Selby tak i tutaj przyznać trzeba, że Nigel sam to zwycięstwo sobie wywalczył i za to należą mu się brawa. Owszem patrząc na wynik widać, że wczorajsza sesja przebiegałą raczej pod dyktando Hendrego co najmniejszym zaskoczeniem nie jest, ale gdy przyszło co do czego i Bond przegrywał 8:9 i miał nóż na gardle to jednak potrafił się podnieść i zwyciężyć. A to nie lada sztuka i zwykłemu 'przeciętniakowi' z pewnością by się to nie powiodło. Hendry zagrał wczoraj (chyba) lepiej ale i to nie wystarczyło na dobrze dysponowanego Bonda więc suma sumarum odniósł on zasłużone, a nie przypadkowe, zwycięstwo.

Niestety ja po raz kolejny zaliczyłem zonka w tej imprezie, która jak dotychczas wybitnie nie należy dla mnie do udanych pod względem typerskim, a szkoda bo snooker na ogół był dla mnie dość dochodową imprezą.

Powracając do dyskusji na temat pojedynku Maguire - Fu to w dalszym ciągu podtrzymuje swoje zdanie i podobnie jak inni uważam, że kursy wystawione na to spotkanie są nieporozumieniem a szanse obu panów w tym spotkaniu są bardzo zbliżone i przypominające klasyczne 50 - 50.
Kurs @4.0 na Fu wygląda naprawdę pięknie a i handi +3,5 po @2.25 również bardzo mi się podoba.
Jeszcze tego spotkania nie grałem i do końca nie wiem jak go podejdę ale na chwilę obecną jestem skłonny zaatakować z obu stron.

Po spotkaniach pierwszej rundy, które są już praktycznie na ukończeniu warto też chyba podyskutować troszkę o tym kto ma największe szanse sięgnąć po tytuł.
Higginsa i Hendrego już nie ma, Ronnie zaprezentował się bardzo poprawnie, Murphy nieźle ale bez rewelacji, a zdecydowanie najlepsze wrażenie wywarli na mnie Mark Williams i Ken Doherty. I nie patrzę tutaj bynajmniej tylko na wyniki z pierwszej rundy bo przeciwników wymagających to oni nie mieli ale warto przyjżeć się ich grze. Doskonałe odstawne, świetna skuteczność na wbiciach, bardzo umiejętne budowanie breakówi przede wszystkim ogromna pewność w grze bardzo przypadły mi do gustu, a to co obaj panowie pokazali w pierwszej rundzie w moim mniemaniu stawia ich na samym początku kolejki po Mistrzostw Swiata.
Kursy na ich końcowe zwycięstwo rozkładają się odpowiednio @7.5 i @10.0.
Może warto się nad tym zastanowić...?

Do góry
#554799 - 20/04/2006 12:28 Re: Snooker-World Championship
breugel Offline
enthusiast

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 379
Stephen Lee - Neil Robertson 1 Lee go zje chyba dalszy komentaz nie potrzebny

Do góry
#554800 - 20/04/2006 12:29 Re: Snooker-World Championship
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Witam. Mało kiedy sie w tematach snookerowych udzielam, ale temat jak i turnieje śledze bardzo uwaznie. Typowanie opieram głownie na tym jaka forme prezentowali w tym sezonie a szczególnie waznym espektem jak zawodnicy prezentowali sie w pierwszej rundzie i druga runde widze nastepujaco:

Stevens, M - Doherty, K 1.95 7/10
To spotkanie gram najgrubiej ze wszytkich granych w 2 rundzie. Doherty jest uwazany za lekkiego faworyta, pytanie dlaczego? O tuz pewnie dlatego ze w pierwszej rundzie ładziutko uporał sie z Howkinsem. W pojedynku tym jednak niczym niezachwycał, czesto sie mylił, niemiał pewnosci wbicia, ale mimo to sparczyło to na Howkinsa który niewytrzymł presji imprezy. Stewens ograł tez dosc łatwo swojego przeciwnika, ale on akurat wypadł ( przynajmniej w moich oczach) o niebo lepiej. Obaj zawodnicy to uznane firmy w snookerowym swiatku, ale tak jak juz wspomniałem kieruje sie głownie dyspozycja w pierwszej rundzie.

Bond, N - Dott, G 1.40
Bond juz zaskoczyławansujac do II rundy, ale niewidziąłem w jego grze fajerwrków. Potrafi sie dobrze odstawiac, stawiac snookera, ale samo wbijanie w jego wykonaniu wygladało tak sredni. Dott to gracz kompletny, bardziej ograny, doswiadczony. Moim zdaniem do nastepnej niepodzianki w tym pojedynku niedojdzie.

Zastanawiam sie jeszcze nad zagraniem Marco Fu i Williamsa

Mam tez pytanie do osob które widziały wczojarczy pojedynek Perrry'ego z Day'em. Czy sadzicie ze w tym pojedynku moze jeszcze dojsc do odwrocenia losów tego spotkania? Pytam gdyz mocno zastanawiam sie na zagraniem Day'a (szukam czegos do robienia obrotu). Z góry dziekuje za odpowiedz.

Do góry
#554801 - 20/04/2006 12:35 Re: Snooker-World Championship
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Quote:

warto też chyba podyskutować troszkę o tym kto ma największe szanse sięgnąć po tytuł (...)
zdecydowanie najlepsze wrażenie wywarli na mnie Mark Williams i Ken Doherty.



Jeśli mogę zabrać głos w dyskusji to również chciałbym podkreślić bardzo dobrą dyspozycję Borsuka. Często to właśnie Williams mnie bardzo zawodził i traciłem na nim $$ ale na tym turnieju wydaje się być w optymalnej formie.

Jeszcze słówko na temat Maguire-Fu. Dzięki za opinie, widze że dwoch speców typuje fifty-fifty ja bym jednak typował 40-60 na Fu. Oglądałem go w pojedynku ze Ślimakiem- kamienna twarz, bardzo skupiony, uderzenia pewne, widać że czuje grę. Jedyne mankamenty jakie robił to chyba tylko w "pojedynkach" na odstawne... Co do Maguire to odniosłem wrażenie że strasznie się męczył grą w pierwszej rundzie. Oglądając jego snooker chodziło mi po głowie tylko to, żeby udał sie na zaplecze i powyciskał pryszcze

Reasumując gram Fu @4,00 w SP

Do góry
#554802 - 20/04/2006 16:25 Re: Snooker-World Championship
paulozz Offline
veteran

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 1562
Skąd: Białystok
fu + davis @ 11 zagrane za drobne

Do góry
#554803 - 20/04/2006 18:52 Re: Snooker-World Championship
ARCYFAZA Offline
enthusiast

Meldunek: 15/08/2005
Postów: 208
Niestety nie mam natchnienia, by coś sensownego napisać, więc krótko:

Stevens-Doherty

No bet, chyba że ktoś ma jakąś ciekawą koncepcję. Jak dla mnie wszystko możliwe, włącznie z 12-12 i dogrywką na czarnej. Jedyne zakłady jakie widzę na ten mecz to over we frame`ach i przede wszystkim: Which player will be the first to win four frames? Matthew Stevens (WAL) 1.85


Dott-Bond

Bond +3.5 1.909, czyż nie?

Do góry
#554804 - 20/04/2006 19:10 Re: Snooker-World Championship
ARCYFAZA Offline
enthusiast

Meldunek: 15/08/2005
Postów: 208
To było całkiem nie tak dawno [link]. W ogóle statystyki są przeciwko Fu. Za nim jest aktualna dyspozycja i połowa forum, lol. Chciałbym tą decyzję podjąć na spokojnie, ale niestety nie mam czasu. W sumie nieważne jak zagram, więc nie napiszę o tym na forum, bo to i tak niepotrzebne. W każdym razie zakład na Marco Fu.

Do góry
#554805 - 20/04/2006 21:51 Re: Snooker-World Championship
paulozz Offline
veteran

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 1562
Skąd: Białystok
ojjj chyba się przewiozłem na tym dubelku juz dziś davis dostaje od murphiego 6-2 ale na wiele nie liczyłem :P żałuje tylko ze nie mam kasy na baw bo na live mozna sporo ustukac mając w domu relacje live z euro .. takie jest moje zdanie ze z pomnożyć kapitał całkiem bezpiecznie jest dosyc łatwo ale trzeba najpierw tam go miec a jak narazie wszystkie moje próby gry u netowych bookies były nieudane ... ale to inna bajka

ps. ja tam wierze w dziadka tylko że murphiego musi opuścić pewnośc na bilach

Do góry
Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], alfa), 3644 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582189 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25