Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#554766 - 15/04/2006 21:32 Re: Snooker-World Championship
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Higgins przegrywa z Selbym 3-6. Dokonczenie w niedziele o godzinie 20, kurs na Higginsa wynosi teraz 2,20 mysle ze grzechem byloby nie skorzystac z tego, mysle ze Higgins jutro sie zmobilizuje i powinien wygrac ten pojedynek choc nie jest latwo to jednak wierze w Higginsa.

Do góry
Bonus: Unibet
#554767 - 15/04/2006 22:53 Re: Snooker-World Championship
ARCYFAZA Offline
enthusiast

Meldunek: 15/08/2005
Postów: 208
Myślę że to dobry pomysł. Historia zna wiele przypadków, kiedy Higgins podnosił się po słabej pierwszej sesji. Kwestia tylko czy zdąży, bo Selby to nie jest chłopak do bicia i z turnieju na turniej gra co raz lepiej.

Do góry
#554768 - 15/04/2006 23:48 Re: Snooker-World Championship
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Kurs 2,20 na Higginsa bardzo zacheca, przegrywa 3-6 jesli ktos lubi ryzykowac do tego spotkania mysle ze powinien dorzucic jeszcze dwa inne , Doherty - Hawkins za 1,70 na Dohertego i Maguire - King po kursie 1,45 na Maguire

Jakie jest wasze zdanie na temat Maguire - King ??

Ja mysle ze po kursie 1,45 mozna zagrac na Maguire wydaje mi sie on lepszym i bardziej opanowanym zawodnikiem ale szczerze przyznam ze dociekalem wnikliwie w te spotkanie i czekam na kogos kto tym spotkaniem sie zajmowal, analizowal i ma jakies swoje dokladniejsze przemyslenia na temat Maguire - King.

Do góry
#554769 - 16/04/2006 02:05 Re: Snooker-World Championship
ARCYFAZA Offline
enthusiast

Meldunek: 15/08/2005
Postów: 208
Gregorian, ja takiego tripelka bym nie postawił, nawet nad singlami bym się wachał, chyba, że to miałeś na myśli.

Jeśli weźmiemy pod uwagę Maguaire`a, to rzuci nam się na myśl, że ma on ostatnio problemy z sobą. Ten sezon kompletnie nie udany, porażki w pierwszych i drugich rundach, a same mecze [z tych które widziałem] stały na niskim poziomie. Zaowocowało to spadkiem na liście prowizorycznej [a na początku był na 3 m-cu]. Z jego psychiką też nie jest najlepiej. Najpierw zaczął się odchudzać, przestał pić alkohol, rozpoczął teningi na siłowni. Skutku w grze nie zauważyłem. Tak więc podsumowując, jest to dobry zawodnik, ale obecnie w bardzo słabej formie.

Jego przeciwnik, Mark King, jest graczem średniej klasy. Ja najbardziej pamiętam go z thrillera z Peterem Ebdonem, właśnie tu na mistrzostwach. Ostatnio raczej bez osiągnięć [mam na myśli awanse do turniejów i wygrywanie w nich 1-2 meczów].

Czy King jest w stanie wygrać z Maguairem? Niekoniecznie. Wg mnie to po prostu Maguire będzie miał problemy żeby wygrać ze swoim przeciwnikiem. Przed turniejem wydawało mi się że dobrym rozwiązaniem byłby handicuo na Kinga. Teraz ten mecz to dla mnie no bet.

Co do samego turnieju, to jest on trochę dziwny, zawodnicy jakby nie czują się najlepiej. Wolne stoły, być może nie wypoziomowane, to wszystko sprawia, że do tej pory padły dopiero dwie setki. Zastanawiam się czy w nocy zrobią coś z tymi stołami. Jak na razie turniej zaopwiada się na 'niespodziankowy', ale trudno wyrokować po pierwszym dniu.

Być może warto rozważyć zakłady o ilość setek w każdym meczu, np. w SB, chyba że jutro zawodnicy się rozegrają.

Do góry
#554770 - 16/04/2006 09:02 Re: Snooker-World Championship
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Arcyfaza dzieki za Twoja opinie.

Prosilbym jeszcze innych uzytkownikow tego forum, znajacych sie na snookerze co myslicie o postawieniu zakladu o kursie 2,20 na zwyciestwo Higginsa w meczu z Selbym ?
Selby prowadzi 6-3, takze Higgins znajduje sie w ciezkiej sytuacji ale mysle ze jest w stanie powalczyc a kurs naparawde zacheca do gry na Johna

Do góry
#554771 - 16/04/2006 09:10 Re: Snooker-World Championship
wasp Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 2428
Skąd: krakow
Quote:

Arcyfaza dzieki za Twoja opinie.

Prosilbym jeszcze innych uzytkownikow tego forum, znajacych sie na snookerze co myslicie o postawieniu zakladu o kursie 2,20 na zwyciestwo Higginsa w meczu z Selbym ?
Selby prowadzi 6-3, takze Higgins znajduje sie w ciezkiej sytuacji ale mysle ze jest w stanie powalczyc a kurs naparawde zacheca do gry na Johna





Jesli moge wyrazic swoje zdanie , to uwazam iz Higgins jest w stanie odrobic straty i to wygrac , ma kapitalny sezon, wiec wszystko mozliwe.Jednak nie nalezy przesadzic ze stawka , kazdy turniej bowiem niesie jakies niespodzianki. Ja zagralem w ekspekcie na zwyciestwo Higginsa delikatnie po kursie 2,0.Pozdrawiam i zycze zdrowych , pogodnych SWIAT i samych sukcesow w typowaniu.

Do góry
#554772 - 16/04/2006 09:15 Re: Snooker-World Championship
zyziek_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/01/2005
Postów: 6115
Wiecie co z mecze Lee-Carter?? kiedy wznowią??

Do góry
#554773 - 16/04/2006 09:31 Re: Snooker-World Championship
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Quote:

Wiecie co z mecze Lee-Carter?? kiedy wznowią??




Lee prowadzi 6-3, dokonczenie dzis w sesji popoludniowej 15:30

Do góry
#554774 - 16/04/2006 09:32 Re: Snooker-World Championship
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Quote:

Arcyfaza dzieki za Twoja opinie.

Prosilbym jeszcze innych uzytkownikow tego forum, znajacych sie na snookerze co myslicie o postawieniu zakladu o kursie 2,20 na zwyciestwo Higginsa w meczu z Selbym ?
Selby prowadzi 6-3, takze Higgins znajduje sie w ciezkiej sytuacji ale mysle ze jest w stanie powalczyc a kurs naparawde zacheca do gry na Johna



Według mnie jest to zakład, który po takim kursie naprawdę warto spróbować.
Higgins to zawodnik z najwyższej półki i choć zdarzały mu się już głupie wpadki w postaci odpadnięcia w pierwszej rundzie takiego czy innego turnieju (a komu się to nie zdarzyło...?) to jest to zawdonik na tyle klasowy, że przewaga 3 freamów wypracowana przez Selbiego wcale nie jest poprzeczką ustawioną aż tak wysoko jak się na pierwszy rzut oka wydaje. 3 fraemy straty w sytuacji, gdy prowadzącemu do zwycięstwa brakuje aż 'aż' 4 partii to przewaga co najwyżej 'średnia'.
Selby oczywiście ogórkiem nie jest ale do klasy Higginsa jeszcze mu daleko (przynajmniej teoretycznie). Wystarczy, że John dojedzie go na 5:6 czy 6:7 i Selby pewnie zacznie się z lekka gotowa, a wtedy to już powinno być dla niego tylko gorzej, dla Johna czującego wiatr w żaglach wręcz przeciwnie...
Zakład z pewnością wart swojej ceny, ale warunek jest jeden - Higgins musi zacząć z grubej rury i wygrać 3 z 4 parti przed przerwą. A on jest w stanie to zrobić i to nawet bez jakiegoś nadludzkiego wysiłku.
Sam już od wczoraj zastanawiam się nad powierzeniem temu typowi niewielkiej części swojego budżetu.

Do góry
#554775 - 16/04/2006 09:32 Re: Snooker-World Championship
wasp Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 2428
Skąd: krakow
Quote:

Wiecie co z mecze Lee-Carter?? kiedy wznowią??




Spogladajac na kursy w ekspekt , to o 15.30

Do góry
#554776 - 16/04/2006 14:17 Re: Snooker-World Championship
Thomii Offline
enthusiast

Meldunek: 23/08/2004
Postów: 248
Skąd: Gądki
Allora,,

a co myslicie o parze Ronnie O'Sullivan - Dave Harold

czyzby wielki mistrz uporal sie i podejdzie na serio do mistrzostw swiata, czy moze znowu bedzie sobie dubal w nosie i oleje ten turniej??, mozna to traktowac jako 'surebet'??

pozdrawiam

Do góry
#554777 - 16/04/2006 14:23 Re: Snooker-World Championship
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Na Maguire'a bym uważał, według mnie będzie mu ciężej niż się wszystkim na pierwszy rzut oka wydaje i niż wskazuje na to kurs. Mimo iż zaczął od 2:0 to ja nie wróżę mu łatwej przeprawy...

Dzisiaj podstawa to Higgins - zdecydowałem się go zagrać po @2.1 i mimo rezultatu 3:6 mam coraz silniejsze przekonanie do tego typu.

Mam też nadzieję, że wielki mistrz Davis spokojnie i bezstresowo dojedzie do końca meczu z Hicksem a tym samym @2.15 na Steve'a stanie się faktem.

Ogólnie po tych kilku spotkaniach jakie się do tej pory odbyły/odbywają mamy bardzo mało wysokich breaków, i to nawet nie tych 100-punktowych ale i takich o połowę mniejszych jest jak na lekarstwo. Wiele pomyłek na wbiciach oraz mnóstwo gry odstawnej i taktyki w poczynaniach zawodników - albo mamy do czynienia z wyjątkowo trudnymi stołami albo towarzystwo jeszcze się nie rozgrzało (a prawda pewnie leży gdzieś po środku). Mnie jednak pomimo zakładu na break 147+ taki obrót spraw nie martwi bo jeżeli ten break ma wpaść to stanie się to tak czy siak a dla mnie osobiście to nie 'wbijanka' ale właśnie gra odstawna na najwyższym poziomie jest esencją tego sportu.

Do góry
#554778 - 16/04/2006 14:36 Re: Snooker-World Championship
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Quote:

Allora,,

a co myslicie o parze Ronnie O'Sullivan - Dave Harold

czyzby wielki mistrz uporal sie i podejdzie na serio do mistrzostw swiata, czy moze znowu bedzie sobie dubal w nosie i oleje ten turniej??, mozna to traktowac jako 'surebet'??

pozdrawiam




traktowac jako surebet ? a czy ty w ogole wiesz co to znaczy surebet ? co chyba wydaje mi sie ze mylisz pojecia

a jesli chodzi o O`Sullivana to jedna wielka niewiadoma jesli chodzi o jego forme

Do góry
#554779 - 16/04/2006 22:42 Re: Snooker-World Championship
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
w poniedzialek czas rozpoczac kolejne spotkania, szkoda Higginsa, mysle ze nie rozkrecil sie na dobre, a dodatkowo Selby byl dzisiaj wyjatkowo mocny.

ja w poniedzialek rano kibicuje Hunterowi, i mysle ze skusze sie na handicap na Huntera +3,5, wielka niewiadoma jest dla mnie forma Huntera, ale wierze ze pomimo trudnej sytuacji zawodnik ten przygotowal sie dosyc dobrze
podsumowujac

RObertson - Hunter (+ 3,5) 2 kurs 1,90

Do góry
#554780 - 17/04/2006 11:02 Re: Snooker-World Championship
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Wczoraj wieczorem Higgins nawet nie zbliżył się do zwycięstwa i choć bardzo pewnie i w dobrym stylu wygrał fream'a otwierającego a wszyscy myśleli, że pójdzie za ciosem to Selby szybko sprowadził go na ziemię.
I trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że John wcale nie grał jakoś specjalnie źle, przegrał mecz ale sam sobie w tym nie pomógł - to po prostu Selby nie dał mu szans na zwycięstwo. Mark Selby pomimo bardzo młodego wieku zagrał wczoraj jak rutyniarz - bardzo mocna psychika i opanowanie, nie dawał się prowokować na trudne bile, świetnie się odstawiał, bardzo dobrze konstruwował breaki i jak profesor rozprowadzał przy tym białą bilę.
Także na zwycięstwo chłopak w pełni wczoraj zasłużył i nie ma tutaj mowy o cieniu przypadkowości.

Już komentatorzy wczoraj napomknęli, że zaczyna to wszystko przypominać Murphego z przed roku. Nie wiadomo jak się to dalej potoczy i jak długo Selby zabawi jeszcze w turnieju ale ja życzę mu jak najlepiej i jeżeli wczorajsza i przedwczorajsza forma zostanie utrzymana to młodzian może zajść w tym turnieju naprawdę daleko.

Do góry
#554781 - 17/04/2006 12:32 Re: Snooker-World Championship
ARCYFAZA Offline
enthusiast

Meldunek: 15/08/2005
Postów: 208
Tak, Selby rozkręca się z meczu na mecz i jeśli zachowa taką tendencję to jest w stanie zrobić jeszcze nie jedną niespodziankę, więc zgadzam się z opinią komentatorów.

Ja dzisiaj zagram trochę przewrotnie. Dużo pisaliśmy tutaj o break`ach, zarówno o ich ilości, jak i o tych maksymalnych. Do tej pory mistrzostwa są nadzwyczaj underowe, a sam turniej przypomina mi tegoroczny Masters. W związku z tym dzisiaj kupony lekko na wyczucie. Dołączając do tego 'krzywiznę' stołów na których grają wychodzi mi że:

Williams v Hamilton - Total Match Centuries None or One 5/10 2.0 @ SB
Stevens v Swail - Total Match Centuries None or One 5/10 2.0 @ SB

Oczywiście nawet nikogo nie będę namawiał do takiej gry, bo np. Williams rok temu zademonstrował w Sheffield maksa i do tego dwie inne setki, a Stevens gra w Crucible zawsze to co potrafi, więc zakładam że mogę się przejechać, ale to takie typy sprzeciwu przeciwko niskim break`om, lol oczywiście. Liczę na te typy, ale dużo więcej niż 50% im nie daję.

Do góry
#554782 - 17/04/2006 12:38 Re: Snooker-World Championship
ARCYFAZA Offline
enthusiast

Meldunek: 15/08/2005
Postów: 208
Przepraszam, powyższe kursy to 1.5, a nie 2.0.

Do góry
#554783 - 19/04/2006 07:22 Re: Snooker-World Championship
wasp Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 2428
Skąd: krakow
Witam.

Zastanawiam sie nad jutrzejszym meczem:

S.Murphy -4,5 - S.Davis+4,5 2 2,05 (ekspekt)

Obaj pokonali zgodnie swoich przeciwnikow w 1-szej rundzie 10-4, przy czym bardziej wymagajacego przeciwnika mial Murphy , myslalem ze taj wiecej klopotow sprawi Shaun'owi.W jutrzejszym pojedynku faworytem jest oczywiscie aktualny Mistrz Swiata, jednak ostatnio nie zachwycal , w dodatku jakby zmienial styl z ofensywnego na bardziej taktyczno-odstawny, a jak wiadomo w takiej grze "stary lis" jest mistrzem i wydaje mi sie ze te 6 freamow powinien ugrac.Pozdrawiam

Do góry
#554784 - 19/04/2006 10:00 Re: Snooker-World Championship
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Dzisiaj w niemal identycznej sytuacji jak kilka dni temu Higgins znalazł się Hendry.
Też 3:6 po pierwszej sesji i też daleka droga do drugiej rundy imprezy...
Podobnie jak w przypadku Higginsa tak i tym razem mocno wierzę, że jednak się uda i w związku z tym biorę Hendrego za @2.0 z jednoczesnym podniesieniem stawki.

Argumentacja w zasadzie podobna jak w tamtym przypadku tylko mam nadzieję, że wykonanie tym razem będzie lepsze.
Wierzę, że w pełni zmobilizowany Hendry mocno depnie na starcie i odprawi swego rywala z kwitkiem.

Do góry
#554785 - 19/04/2006 11:28 Re: Snooker-World Championship
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Quote:

Witam.

Zastanawiam sie nad jutrzejszym meczem:

S.Murphy -4,5 - S.Davis+4,5 2 2,05 (ekspekt)

Obaj pokonali zgodnie swoich przeciwnikow w 1-szej rundzie 10-4, przy czym bardziej wymagajacego przeciwnika mial Murphy , myslalem ze taj wiecej klopotow sprawi Shaun'owi.W jutrzejszym pojedynku faworytem jest oczywiscie aktualny Mistrz Swiata, jednak ostatnio nie zachwycal , w dodatku jakby zmienial styl z ofensywnego na bardziej taktyczno-odstawny, a jak wiadomo w takiej grze "stary lis" jest mistrzem i wydaje mi sie ze te 6 freamow powinien ugrac.Pozdrawiam




wasp podzielam Twoje zdanie. Ja jeszcze przed wystawieniem kursów zastanawiałem się nad Davisem. To będzie pojedynek z serii odstawne i taktyczna gra Davisa i próby wbijania przez cały stół Murphiego. Jeżeli Murphy nie bedzie miał dnia i bedzie popełniał błędy na dalekich bilach to tak jak piszesz stary wyjadacz juz bedzie wiedzial jak go skarcić. Kursy moim zdaniem nieadekwatne bo Davis pokazał że z formą wcale nie jest najgorzej.

Do góry
Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, igea23, Szuman, Sensei), 3639 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582188 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25