Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#55130 - 05/03/2004 18:45 Płatne Typy-Nadzieja dla NAIWNYCH
Luckyleser Offline
enthusiast

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 352
Skąd: czestochowa
Witam, co prawda na forum jestem 2 dni ale mam już swoje zdanie na temat płatnych stron.
Otóż zastanawia mnie dlaczego bógmacherzy prowadzacy te strony biorą kase za swoje typy.
Przecież skoro są tak dobrzy ( )to ich zyski z zakładów powinny zaspokajać ich potrzeby finansowe ,po co więc im kasa od ludzi szukających pomocy u bardziej doświadczonych graczy .Chyba dobrze sobie myślę nie????
POZDRAWIAM al:

Do góry
Bonus: Unibet
#55131 - 05/03/2004 19:27 Re: Płatne Typy-Nadzieja dla NAIWNYCH
eroll Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 5106
Skąd: Warszawa
no coś w tym jest...

Do góry
#55132 - 05/03/2004 19:40 Re: Płatne Typy-Nadzieja dla NAIWNYCH
CJ PAOLO Offline
enthusiast

Meldunek: 31/07/2003
Postów: 206
Skąd: Wieluń
Witam calkowicie sie z toba zgadzam moje odczucia na temat stron z platnymi typami sa podobne ostatnio nastapil prawdziwy wysyp platnych serwisow a wszystko zaczelo sie od wprowadzenia oplat przez slynnego DJa Sosne on jednak zdobywal sobie zaufanie wsrod internautow przez kilka ladnych lat nie rozumiem natomiast postepowania tych ktorzy daja sie nabic w butelke przez nikomu nie znanych "typerow" czy nie lepiej wplacic te pieniazki do buka internetowego i samemu spedzic kilka godzin na analizach oraz szukaniu dobrych typow w sieci? (przynajmniej dla mnie to sama przyjemnosc) niestety widac ze w czasach gospodarki rynkowej wspaniala idea dzielenia sie swoimi doswiadczeniami a przez to pomoc innym w podjeciu decyzji co do trafnego wyboru powoli upada a przeciez nie o to tutaj chodzi wielu z nas bukmacherke traktuje jako przyjemnosc rozrywke i dobra zabawe zastanowcie sie nad tym drodzy forumowicze ale wybor czy korzystac z platnych stron czy nie pozostawiam wam nie chce byc zle zrozumiany ja nikomu nic nie narzucam to co napisalem to tylko i wylacznie moje przemyslenia mozecie sie z nimi zgadzac lub nie
na koniec taka mala uwaga do autora tematu podobny temat znajduje sie juz w dziale "swiat bukmacherstwa" moze tam trzeba bylo zabrac glos zamiast tworzyc nowy temat w tym dziale? to taka mala dygresja doswiadczonego forumowicza

Do góry
#55133 - 05/03/2004 19:40 Re: Płatne Typy-Nadzieja dla NAIWNYCH
DJ SACHI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/02/2004
Postów: 10880
Skąd: DĄBROWA GÓRNICZA
masz racje ale nie do końca.....

Do góry
#55134 - 05/03/2004 20:41 Re: Płatne Typy-Nadzieja dla NAIWNYCH
Moli Offline
journeyman

Meldunek: 30/06/2003
Postów: 87
Skąd: Puławy
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Luckyleser:
[qb]Witam, co prawda na forum jestem 2 dni ale mam już swoje zdanie na temat płatnych stron.
Otóż zastanawia mnie dlaczego bógmacherzy prowadzacy te strony biorą kase za swoje typy.
Przecież skoro są tak dobrzy ( )to ich zyski z zakładów powinny zaspokajać ich potrzeby finansowe ,po co więc im kasa od ludzi szukających pomocy u bardziej doświadczonych graczy .Chyba dobrze sobie myślę nie????
POZDRAWIAM al: [/qb][/QUOTE]O.K ale dlaczego mają dawac wszystkim typy do zerżnięcia skoro oni spedzają nad jednym typem po kilka godzin. Za uczciwą prace należy sie uczciwa zapłata. Chociaż sądze ze zapłata powinna być symboliczna. Poza tym ludzie którzy mają strone z płatnymi typami muszą mieć założoną działalność gospodarczą (tak mi sie wydaje )i są bardziej wiarygodni dla banków i US bo mogą wykazać swoje dochody

Pozdro. iwo:

Do góry
#55135 - 05/03/2004 20:50 Re: Płatne Typy-Nadzieja dla NAIWNYCH
eroll Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 5106
Skąd: Warszawa
Moli owszem za swoje analizy godziny szperania po necie mają prawo pobierać opłaty choć nie muszą, ale nie zmienia to faktu że skoro ktoś ma takie dobre typy że chce je "sprzedawać" to znaczy że powinien mieć kupę chajsu w realu i taka działalność nie jest mu potrzebna...

Do góry
#55136 - 05/03/2004 20:51 Re: Płatne Typy-Nadzieja dla NAIWNYCH
Luckyleser Offline
enthusiast

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 352
Skąd: czestochowa
Gram na zaladach juz od 1998 r .Jak narazie polegałem tylko na własnej intuicji i doświadzceniu i kady miesiac koncze na +.
Niedawno zacząłem korzystać z internetu i tu pojawił się konflikt .Zauważyłem że im dłużej zastanawiam się nad meczem tym większe mam obawy co do jego rozstrzygnięcia.Szanuje typy innych ale myślę że ażdy z nas powinien samemu zastanowić się nad tym co obstawić.Wracając do płatnych stron to ci co z nich korzystają może odrazu wyślą kasę do swojego Bógmachera a on niech nią obraca a na koniec miesiąca będzie dzielił się "zyskami " ze swoim "klientem". al:

dzial - Świat Bukmacherstwa

Do góry
#55137 - 05/03/2004 22:44 Re: Płatne Typy-Nadzieja dla NAIWNYCH
Podroznik Offline
veteran

Meldunek: 16/06/2003
Postów: 1534
Skąd: Laskarzew
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Luckyleser:
[qb]Zauważyłem że im dłużej zastanawiam się nad meczem tym większe mam obawy co do jego rozstrzygnięcia.[/qb][/QUOTE]To chyba każdy tak ma np w tamta sobote dokonałem nie lada wyczunu około dwóch godzin wybierałem jakis pewny remis i w końcu z ligi francuskiej wybrałem Montpellier - Lille a jak pewnie wiekszosc wie wtedy na 5 spokań były cztery remisy a tym jedynym meczem gdzie nie było remisu był własnie ten mecz który wybrałem

Do góry
#55138 - 05/03/2004 23:13 Re: Płatne Typy-Nadzieja dla NAIWNYCH
Offa Offline
journeyman

Meldunek: 10/02/2004
Postów: 79
Skąd: Wrocław
już chyba ten temat poruszałem dzisiaj...

Do góry
#55139 - 05/03/2004 23:24 Re: Płatne Typy-Nadzieja dla NAIWNYCH
Lokus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/10/2002
Postów: 9291
Skąd: Poznań
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Luckyleser:
[qb]Gram na zaladach juz od 1998 r .Jak narazie polegałem tylko na własnej intuicji i doświadzceniu i kady miesiac koncze na +.
Niedawno zacząłem korzystać z internetu i tu pojawił się konflikt .Zauważyłem że im dłużej zastanawiam się nad meczem tym większe mam obawy co do jego rozstrzygnięcia.Szanuje typy innych ale myślę że ażdy z nas powinien samemu zastanowić się nad tym co obstawić.Wracając do płatnych stron to ci co z nich korzystają może odrazu wyślą kasę do swojego Bógmachera a on niech nią obraca a na koniec miesiąca będzie dzielił się "zyskami " ze swoim "klientem". al:

dzial - Świat Bukmacherstwa[/qb][/QUOTE]to byloby troche bezsensu... platne serwisy podaja typy a nie obracaja czyims kapitalem, bo to juz by pod spolke podchodzilo. Poza tym mysle ze kazdy nawet jak kupuje typy to zanim je postawi to troche je przemysli! czasami tworzac combo lub roznicujac stawke... No i stawianie czyjegos kapitalu zajmowalo by dodatkowy czas, ktory moznaby bylo poswiecic na analizy, a przy kilkuset userach to jest nie do zrobienia
pozdro iwo:

Do góry
#55140 - 05/03/2004 23:30 Re: Płatne Typy-Nadzieja dla NAIWNYCH
Galimatias78 Offline
old hand

Meldunek: 23/08/2001
Postów: 1178
Skąd: Olsztyn
Nie wiem o co chodzi w tej modzie na platne typy ale ja bym uważał. Niezłe plusy typerów mogą pojśc w niezłą serie porażek. Z czystej logiki wynika że jak można ustawić mecz to ustawienie strony na minus z płatnymi typami z których ktoś korzysta w ciemno jest dużo prościej. Buki to nie "kółko harcerskie" i maja chajsu sporo na tego typu przekrety

Tak czy siak zwykla bukmacherka i każdy chce zarabiać jeden tak drugi siak i wszystkim życze powodzenia wśród 98% wtapiaczy iwo:

Do góry
#55141 - 06/03/2004 00:33 Re: Płatne Typy-Nadzieja dla NAIWNYCH
eksplorator Offline
journeyman

Meldunek: 26/01/2004
Postów: 54
sprawa jest prosta nie chcesz to nie kupuj nik ci pistoletu do głowy nie przykłada. A nazywanie nas kupujacych naiwniakami to hamstwo ja osobiscie korzystam nie z 1 serwisu a z 3 i jak bede miał ochote to bede miał i 5 abonamentów wykupionych ale nigdy nie nazwałem tych co nie kupuja typów Naiwniakami debilami czy kretynami bo cos tam cos jesli masz takie zdanie po co kupowac to twa sprawa i jest wolnosc slowa to sie możesz wypowiedziec ale nie obrażaj nikogo

Do góry
#55142 - 06/03/2004 03:23 Re: Płatne Typy-Nadzieja dla NAIWNYCH
Luckyleser Offline
enthusiast

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 352
Skąd: czestochowa
YOP!!!!!!!!
nie mam zamiaru nikogo obrażać to nie jest celem mojego tematu , ale wiekszosc meczy podawana przez płatnych typerów jest tajemnica POLISZYNELA na BEZPŁATNYM forum .no a co powieciena mecz MODO HV mialo być tak pięknie i co????????
Dla mnie wybór jest prosty - kto chce niech płaci a sport i tak pójdzie swoją drogą i mczy 100% NIE MA
POZDRAWIAM
szczególnie EKSPLORATORA

Do góry
#55143 - 06/03/2004 03:29 Re: Płatne Typy-Nadzieja dla NAIWNYCH
Luckyleser Offline
enthusiast

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 352
Skąd: czestochowa
Apropo nie nazwałem nikogo debilem ani kretynem więc EKSPLORATOR nie rób scen.
Przepraszam jeśli Cię uraziłem ale jestem tu nowy i mam zamiar dzielić się swoimi doświadczeniami za FRIKOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!

Do góry
#55144 - 08/03/2004 19:24 Re: Płatne Typy-Nadzieja dla NAIWNYCH
Michauek Offline
addict

Meldunek: 04/12/2003
Postów: 696
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Luckyleser:
[qb]
Przecież skoro są tak dobrzy ( )to ich zyski z zakładów powinny zaspokajać ich potrzeby finansowe ,po co więc im kasa od ludzi szukających pomocy u bardziej doświadczonych graczy .Chyba dobrze sobie myślę nie????
POZDRAWIAM al: [/qb][/QUOTE]Niezbyt dobrze myslisz. Kazdy nawet znakomity typer zawsze liczy sie z tym ze nadejdzie zla passa. Zamiast ryzykowac swoje duze pieniadze (duze bo zeby dobrze zarobic przy ich trafialnosci trzeba sporo wykladac) wola zaryzykowac to ze najwyzej ludzie nastepnym razem nie skorzystaja z ich typow czyli nie zaplacom im pieniedzy ktore na razie maja pewne, bez zadnego ryzyka (i zadnego podatku )

Narodowe Odrodzenie Polski

Do góry
#55145 - 09/03/2004 02:19 Re: Płatne Typy-Nadzieja dla NAIWNYCH
pietroc Offline
newbie

Meldunek: 02/08/2003
Postów: 27
Skąd: Łódź
[QUOTE]Oryginalnie wysłał eksplorator:
[qb]sprawa jest prosta nie chcesz to nie kupuj nik ci pistoletu do głowy nie przykłada. A nazywanie nas kupujacych naiwniakami to hamstwo ja osobiscie korzystam nie z 1 serwisu a z 3 i jak bede miał ochote to bede miał i 5 abonamentów wykupionych ale nigdy nie nazwałem tych co nie kupuja typów Naiwniakami debilami czy kretynami bo cos tam cos jesli masz takie zdanie po co kupowac to twa sprawa i jest wolnosc slowa to sie możesz wypowiedziec ale nie obrażaj nikogo[/qb][/QUOTE]to naprawde olbrzymia frajde ci musi sprawiac bukmacherka. przeciez to jest najpiekniejsze w tym - przegladanie oferty, analizy i potem satysfakcja ze sie trafnie wytypowalo meczyk lub w przypadku wtopy chec odegrania sie, udowonienia sobie ze sie potrafi wytypowac.

Do góry
#55146 - 09/03/2004 02:37 Re: Płatne Typy-Nadzieja dla NAIWNYCH
eksplorator Offline
journeyman

Meldunek: 26/01/2004
Postów: 54
No jakbym grał po 2 sł to pewnie nie ale przy stawkach nazwijmy je innymi dodatkowa analiza i potwierdzenie wszystkiego jest ze tak powiem wskazane

Do góry
#55147 - 09/03/2004 04:56 Re: Płatne Typy-Nadzieja dla NAIWNYCH
Luckyleser Offline
enthusiast

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 352
Skąd: czestochowa
Tak naprawdę myślę że każdemu z nas chodzi o to aby wygrać ,a że bukmacherka daje możliwość zarobienia szybko pieniędzy to łatwo nas kusi .
Jaką kto wybierze drogę jego sprawa ,cel każdy z nas ma ten sam .Wracając zaś do głównego tematu to myślę że osoba prowadząca płatną strone powinna (jeśli już) pobierać opłaty stosowne do wyników które uzyskała w danym miesiącu dobry wynik dobra kasa -wynik słaby to taka sama zapłata.Cóż z tego że ktoś przesiedzi przed kompem 31 nocy na miesiąc jak efety jego pracy mogą być mizerne.
A czy ktoś mógłby mi napisać ile kosztuje taki abonament i ile średnio można na tych typach zyskać??????
Prosze o odpowiedż
POZDRAWIAM al:

Do góry
#55148 - 09/03/2004 06:25 Re: Płatne Typy-Nadzieja dla NAIWNYCH
mg1 Offline
enthusiast

Meldunek: 02/02/2004
Postów: 253
Zagraniczne od 50 $ w gore nawet do kilkusent dolarow. Polskie do 20-50zl. A ile mozna wyciagnac to zalezy od ciebie ile wlozysz (jak postawisz 2zl na ako 20 bedziesz 38zl do przodu, postawisz 500 na singla z kursem 1.2 100zl do przodu). Chyba najlepszym wspolczynnikiem wskazujacym na efektywnsc typow to zysk od obrotu.

Do góry
#55149 - 09/03/2004 17:33 Re: Płatne Typy-Nadzieja dla NAIWNYCH
Anonymous
Unregistered


[QUOTE]Oryginalnie wysłał Luckyleser:
[qb]Witam, co prawda na forum jestem 2 dni ale mam już swoje zdanie na temat płatnych stron.[/qb][/QUOTE]&
[QUOTE][qb]A czy ktoś mógłby mi napisać ile kosztuje taki abonament i ile średnio można na tych typach zyskać??????[/qb][/QUOTE]Luckyleser, taka moja rada, zmien moze temat na: "NAIWNY pyta o Płatne Typy"

Do góry
#55150 - 09/03/2004 22:50 Re: Płatne Typy-Nadzieja dla NAIWNYCH
Luckyleser Offline
enthusiast

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 352
Skąd: czestochowa
Luckyleser, taka moja rada, zmien moze temat na: "NAIWNY pyta o Płatne Typy

al:

http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=24;t=000160

Fucktycznie będę korzystał.
buuuuuuhhhhhhhhaaaaaaaahhhhhhhhaaaaaa

Do góry
#55151 - 09/03/2004 22:51 Re: Płatne Typy-Nadzieja dla NAIWNYCH
Brygadzista Offline
enthusiast

Meldunek: 22/02/2004
Postów: 362
wiecie że
"Nadzieja jst matką głupich"

Do góry
#55152 - 09/03/2004 23:35 Re: Płatne Typy-Nadzieja dla NAIWNYCH
Luckyleser Offline
enthusiast

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 352
Skąd: czestochowa
Ale każda matka kocha swoje dzieci

Do góry
#55153 - 09/03/2004 23:35 Re: Płatne Typy-Nadzieja dla NAIWNYCH
Brygadzista Offline
enthusiast

Meldunek: 22/02/2004
Postów: 362
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Luckyleser:
[qb]Ale każda matka kocha swoje dzieci [/qb][/QUOTE]Ty bym sie nie zgodził.
Bo po co by je topiła lub cos w tym stylu

Do góry
#55154 - 14/03/2004 19:01 Re: Płatne Typy-Nadzieja dla NAIWNYCH
eksplorator Offline
journeyman

Meldunek: 26/01/2004
Postów: 54
A ja odpowiem ile kosztuja takie typy Luckyleser sprawa sie ma tak nie bede pisał o Polsskich serwisach bo to każdy może sam sprawdzic napisze cos o zagronicznych co może zainteresowac wiecej osób. Wiadomo żyjemy w biednym kraju i nasdze zarobki daleko odbiegaja od europejskich nie wspominajac o USA i ceny ze serwis 100$ czy 200$ nas Polaków powalaja na kolana niestety zarabiamy jak zarabiamy dla innych panstw gdzie zarobki sa znacznie wieksze niz u nas jest to znikomy koszt.I niewielu by było stac na typt takich serwisów chocby jak strycker za 100$ na mie czy Hippopod za 80$ na mie nie wspominajac ze jesli bysmy chcieli miec kilka serwisów to koszty ida wiadomo. Ale Polak potrafi po co ma 10 opłacac ten sam serwis jak można sie poskładac i tak mamy stryckera za 4$ na mie a i inne serwiy w atrakcyjnych cenach i niech nikt mi nie mówi ze 4 $ to naiwnosc gdzie typer ma 70% skutecznosci a nawet jesli nie gram w ciemno takich typów to nie analizuje 100 meczów natydzien tylko 10-20 wstepnie wyselekcjonowanych przez dane serwisy.a majac np z 2 zagraniczne i 1 Polski serwis(wiadomo nasza liga) i dany typ jest u 2 czy 3 typerów to..... chyba wiadomo I tyle miał bym na ten temat

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, VVega, Akhu, kemp, wHiTe_StAr, alfa, Irek, pacyfista, ElNinho[mmdea], ANZELMO, burbon, 11kera11), 4235 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582674 Postów

Najwięcej online: 4344 @ Dzisiaj o 20:27