Strona 19 z 25 < 1 2 ... 17 18 19 20 21 ... 24 25 >
Opcje tematu
#5456291 - 13/07/2012 00:45 Re: Plazma,LCD czy tez LED? [Re: Radmanovic]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
Wy te telewizory używacie do oglądania wiadomości, sportu i filmów czy może lecicie nimi na księżyc?

barca czy real?

Do góry
Bonus: Unibet
#5456308 - 13/07/2012 00:56 Re: Plazma,LCD czy tez LED? [Re: Radmanovic]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Co się dziwisz Llama laugh
Ja przytyłem 2 kilo czytając ten wątek wink

Do góry
#5456314 - 13/07/2012 00:58 Re: Plazma,LCD czy tez LED? [Re: Conrad]
Don Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2002
Postów: 1748
Skąd: Kielce
Conrad, co do Blue-raya, w tej cenie kup sobie jakiegoś podstawowego Panasonica, różnic większych nie będzie
Dźwięk ? Zawsze ten sam jak puścisz cyfrowo, domyślam się że masz jakieś kino domowe, bo inaczej o dźwięk byś chyba nie pytał w kontekście "słuchania" na telewizorze.

Natomiast po raz ostatni odpisuje na Twoje "argumenty" co do led/plazmy, niestety muszę stwierdzić kategorycznie że tutaj jesteś zielony w temacie całkowicie, argumenty typowe dla Kowalskiego i Nowaka po wizycie w MM
podstawy się kłaniają...

Originally Posted By: Conrad
A sam co zrobiłeś? Oddałeś plazmę i kupiłeś dobrego LEDa na IPSie.

sorry ale nie zrozumieliśmy się, oddałem kilkuletni telewizor rodzicom z 2008r., bo chciałem kupić większy, jakbyś porównał tą moją starą plazmę do LCD z tamtych czasów to byś się przeżegnał, co za szajs produkowali wtedy z Twojej ulubionej technologii
rozpatrywałem tylko i wyłącznie plazmy ale kupiłem full LEDa z local dimming - tylko i wyłącznie taki ma szansę sprawdzić się również w filmach w warunkach kinowych
w dodatku kupiłem go tylko dlatego że był grubo przeceniony i kosztował przez to nieco mniej od dobrej plazmy Panasonica z serii GT
na żadną krawędziówkę z LEDów którymi się tak podniecasz, obojętnie czy to IPS czy zwykły, nawet bym nie zwrócił uwagi przy zakupie bo wiem czym to śmierdzi, wolałbym zachować wtedy moją starą plazmę (a nowe plazmy są o wiele wiele lepsze)

Cytat:

Generalnie różnica między LEDami a plazmami jest taka, że LEDa możesz w opcjach ustawić aby dał Ci idealny obraz. Masz dużo większe pole manewru. Chcesz naturalny obraz to go masz. Chcesz mocne kolory czy jaskrawy obraz to proszę bardzo. Jak kto woli.

dla Ciebie naturalność to tylko jaskrawość więc dajmy już temu spokój...

Cytat:

W plazmie już tego nie ma, bo obraz będzie zawsze przyciemniony gdyż taki już jest, technologia nie wyrabia.

nie wiem o czym piszesz, ja miałem ustawiony kontrast na 30-50% w dzień, nawet trochę słoneczny
tak wiem, może gdybym mieszkał w szklarni to w słoneczny dzień by mi 100% jaskrawości w plaźmie nie wystarczyło i wtedy tylko LED dałby radę laugh
rozumiem też, że nie znalazłeś w plaźmie, lub nie wiesz do czego służy takie ustawienie jak gamma...

Cytat:

W LEDach masz bardzo dobre podświetlenie matrycy, w plazmach już tego nie ma bo to tylko zbiorowisko komórek wypełnionych gazem, który same świecą na tyle ile mogą i cudów z tym nie zrobisz. Stąd to się nadaje tylko co ciemnych pomieszczeń (jakiś "pokój kinowy" w piwnicy)

jw co do mocy podświetlenia grin
LED ma za przeproszeniem najbardziej chu..we podświetlenie, najgorsze jakie może być
1) nierówne zawsze, clouding w mniejszym lub większym stopniu
2) ze słabym kontrastem w porównaniu do plazm
3) podświetlenie zmieniające kontrast i odcień pod kątem - ZAWSZE !
czego się spodziewać skoro w plaźmie każdy piksel to pojedyncze podświetlenie, więc jest ponad 2 miliony stref, a w LED ? tam są strefy kilkunastu-dziesięciu diód, a najlepszym wypadku kilkuset (full led)
w OLED będzie tak samo jak w plaźmie, każdy piksel świeci indywidualnie, nie ma tego gównianego podświetlenia strefowego, więc i brak przebarwień, w dodatku czas reakcji szybszy niż w plaźmie

Do góry
#5456553 - 13/07/2012 03:00 Re: Plazma,LCD czy tez LED? [Re: Don]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: Don
Natomiast po raz ostatni odpisuje na Twoje "argumenty" co do led/plazmy, niestety muszę stwierdzić kategorycznie że tutaj jesteś zielony w temacie całkowicie, argumenty typowe dla Kowalskiego i Nowaka po wizycie w MM
podstawy się kłaniają...


Zachowujesz się jak nastolatek, któremu wujek powiedział że plazma jest najlepsza i teraz chodzisz i powtarzasz tak wszędzie nie mając zbytnio pojęcia o tym, do tego zwyczajnie zmyślając i mówiąc nieprawdę: że plazma nie jest pożeraczem prądu, że plazma super działa w nasłonecznionym pokoju, itd., itd., itd., itd., itd. Nie potrafisz się nawet trzymać prostych faktów, które są powszechnie znane. Czyli ktoś tu zwyczajnie zmyśla: albo Ty albo firma Panasonic. Raczej nie chce mi się wierzyć by to firma fałszowała na swoją niekorzyść astronomiczne zużycie prądu własnych plazm. 65" cali plazma i to ta najnowsza model 2012, NAJBARDZIEJ ENERGOOSZCZĘDNY (LOL... smile ) a tu średnie zużycie aż 305W. ŚREDNIE! A tu pierwszy z brzegu LED Sharpa, nawet WIĘKSZY ekran bo 70"... i średnia tylko 135W. Kolosalna różnica.

Idź zobacz certyfikaty unijne na tych telewizorach. Na LEDach masz "A", nawet "A+" (chyba tylko i wyłącznie na LEDach spotykane), a później patrzysz na plazmę i nawet nie jest "B" tylko... "C".

Oczywiście jak przestaniesz zmyślać bo ciężko mówić jedno gdy oficjalne specyfikacje mówią co innego... to zapewne dalej będziesz biegł na ślepo w tym samym kierunku i wyskoczysz z kolejnym argumentem że to bez znaczenia bo prąd jest według ciebie... tani. smirk

Originally Posted By: Don
oddałem kilkuletni telewizor rodzicom z 2008r., bo chciałem kupić większy, jakbyś porównał tą moją starą plazmę do LCD z tamtych czasów to byś się przeżegnał, co za szajs produkowali wtedy z Twojej ulubionej technologii


Też kiedyś używałem plazmy. Zatkało kakao? cool Ale to było kiedyś, a wtedy lcd były generalnie takie sobie. Dzisiaj zaś szale się odwróciły. Technologia zrobiła ogromne kroki do przodu i teraz porządne LEDy są bezkonkurencyjne. Ja potrafiłem przejść i pożegnać plazmę. Ty także potrafiłeś to zrobić i też masz dzisiaj LEDa. smile

Originally Posted By: Don
rozpatrywałem tylko i wyłącznie plazmy ale kupiłem full LEDa z local dimming


No właśnie, brawo. Naprawdę dobry wybór. piwo

Też ostatnio przez chwilę myślałem czy nie zaryzykować jednak plazmy, ale jak zobaczyłem to w sklepie, ponadto jeszcze testowałem w domowych warunkach, to szybko wybito mi ten pomysł z głowy. Na szczęście.

Originally Posted By: Don
czego się spodziewać skoro w plazmie każdy piksel to pojedyncze podświetlenie, więc jest ponad 2 miliony stref, a w LED ? tam są strefy kilkunastu-dziesięciu diód, a najlepszym wypadku kilkuset (full led)


Plazma w ogóle nie ma podświetlania, od tego zacznijmy. Stąd jest taki przytłumiony ekran bo każda kropeczka to taki bąbelek napełniony gazem, który się świeci na miarę swoich możliwości i nic nie poradzisz aby było lepiej. Do tego z czasem coraz gorzej będzie świecił, ale na szczęście nie traci "mocy" tak szybko jak starsze modele i nie jest to już dziś problem (choć trzeba w transporcie uważać, bo nie takie położenie może namieszać z ekranem).

Podświetlanie LEDowe jest uważane za najlepsze, choć porównujemy tu ze zwykłym lcd bo z plazmą nie ma po co (bo brakuje w plazmie jakiegokolwiek podświetlania). Do tego niesamowicie energooszczędne są LEDy, a to też się liczy.

Do góry
#5456561 - 13/07/2012 03:10 Re: Plazma,LCD czy tez LED? [Re: Conrad]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2387377,00.asp

Fajnie bo akurat porównali dwa telewizory od tego samego producenta, słynnego w tym temacie Panasonica, lecz w różnych technologiach: LED kontra plazma.

Panasonic LED: "a staggering 473.50 cd/m2 white levels with modest 0.04 cd/m2 black levels."

Panasonic plazma: "only 107 cd/m2 peak white while offering a slightly better 0.03 cd/m2 black level"

Różnica w czerni tylko minimalna, ale za to jakim kosztem dla reszty obrazu... papa

Do góry
#5456563 - 13/07/2012 03:16 Re: Plazma,LCD czy tez LED? [Re: Conrad]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Na zakończenie krótkie pytanie: jaki jest europejski odpowiednik modelu "LG Infinia 47LW5600" (nr modelu na amerykański rynek)?

Bardzo ciekawy telewizor, z fantastycznymi osiągami, z czernią bijącą oba Panasie (0.01 cd/m2!!!) a jest to LEDowy z krawędziowym podświetleniem, z chęcią bym go zobaczył w jakimś sklepie czy salonie LG.

Do góry
#5456594 - 13/07/2012 03:35 Re: Plazma,LCD czy tez LED? [Re: Conrad]
Don Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2002
Postów: 1748
Skąd: Kielce
Zajebiści specjaliści, od siedmiu boleści. Widać że musisz wynajdować takie peryferyjne strony, bo tylko tam takie kwiatki są możliwe.
0,01cd/m2 ? Ten LG ma taką czerń chyba jak nic nie ma na ekranie laugh
Weź sobie wyświetl niebo gwieździste na takim telewizorze, będzie nie 0,01 cd/m2 tylko szarość 0,1cd/m2. A na plaźmie elegancko i zajebiście, gwiazdki będą świeciły bielą a reszta czerń 0,01, jest kontrola pojedynczego piksela a nie jakieś pseudo gówno wygaszające/przygaszające ćwierć ekranu.

Originally Posted By: Conrad

Zachowujesz się jak nastolatek, któremu wujek powiedział że plazma jest najlepsza i teraz chodzisz i powtarzasz tak wszędzie nie mając zbytnio pojęcia o tym, do tego zwyczajnie zmyślając i mówiąc nieprawdę: że plazma nie jest pożeraczem prądu, że plazma super działa w nasłonecznionym pokoju, itd., itd., itd.,

Po pierwsze, plazma nie jest pożeraczem prądu, zresztą kogo stać na 65' ekran to ma to w nosie czy bierze 300 czy 500W, 50' plazma bierze poniżej 200W i kosztuje 2x mniej od LEDa w tym samym rozmiarze, fajna oszczędność.
Jaskrawość w plaźmie dla mnie wystarczająca, z zapasem że ho ho. W dzień nie ma problemu, ale rozumiem że niektórym może nie wystarczyć, czasem widzę u znajomych obraz że mi wypala oczy, tak wysoko mają podkręconą jaskrawość a im to pasuje.
Po drugie, to nie ja mówię że plazmy są takie dobre, wszyscy testujacy telewizory tak twierdzą przyznając im najwyższe noty za ruch, rozdzielczość ruchomą, drgania na krawędziach, kontrast itd itd. Oni robią to profesjonalnie, najpierw kalibrują tv to wzorca. Nie robią tego po łebkach, że postawią jeden tv obok drugiego i od razu mówią który jest lepszy cool

Do góry
#5456609 - 13/07/2012 03:40 Re: Plazma,LCD czy tez LED? [Re: Radmanovic]
Don Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2002
Postów: 1748
Skąd: Kielce
Jak chcesz LEDa z dobrą czernią i dobrych ruchem to zobacz na Sony 920 HX (929HX), to jest full led z ponad setką stref. Tutaj będziesz miał prawdziwą czerń 0,01 albo i całkowitą. Nawet gwieździste niebo będzie wyglądać przyzwoicie, a jeśli nie będą aż takie drobne obiekty w dużej ilości na ekranie, to wyglądać to będzie super, zbliżony obraz do najlepszych plazm.

Do góry
#5456631 - 13/07/2012 03:44 Re: Plazma,LCD czy tez LED? [Re: Don]
radeke Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/01/2008
Postów: 2211
Skąd: LRY/WWA
Don jaką Plazmę 60-cio calową byś polecił na chwilę obecna ? Koleżanka z pracy pytała i jakbyś miał coś fajnego to bym jej podpowiedział. Sam oczywiście zalecałem jej plazmę i tylko plazmę. Sam już jakiś czas korzystam (za radą wwwujka piwo) z Samsunga 42 calowego i jak najbardziej jestem zadowolony.

Do góry
#5456649 - 13/07/2012 03:50 Re: Plazma,LCD czy tez LED? [Re: Radmanovic]
Don Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2002
Postów: 1748
Skąd: Kielce
W tym rozmiarze dużego wyboru nie ma. jest tylko Samsung i LG. Jaki budżet ma koleżanka na tv ?
I pytanie o warunki w pokoju, czy ma bardzo jasno czy normalne (słońce, oświetlenie naprzeciw tv itd), to też kwestia odpowiedniego filtru ekranowego.

Do góry
#5456673 - 13/07/2012 04:04 Re: Plazma,LCD czy tez LED? [Re: Don]
radeke Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/01/2008
Postów: 2211
Skąd: LRY/WWA
W pokoju ma normalnie, nie ma słońca naprzeciw, budżet cholera nie wiem, jutro zapytam

Do góry
#5456745 - 13/07/2012 04:50 Re: Plazma,LCD czy tez LED? [Re: Radmanovic]
Don Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2002
Postów: 1748
Skąd: Kielce
jeśli ma pieniądze to ta jest najbardziej opłacalna, 65' smile
http://www.skapiec.pl/site/cat/3319/comp/4286475

jeśli nie to duży skok w dół niestety będzie (jakościowy), chyba że zamiast 60' jeszcze w grę wchodzi opcja 55'

Do góry
#5456933 - 13/07/2012 16:23 Re: Plazma,LCD czy tez LED? [Re: Don]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: Don
Po pierwsze, plazma nie jest pożeraczem prądu


Tak jak myślałem, fakty jedno a Ty dalej swoje...

Originally Posted By: Don
Zajebiści specjaliści, od siedmiu boleści. Widać że musisz wynajdować takie peryferyjne strony, bo tylko tam takie kwiatki są możliwe.
0,01cd/m2 ? Ten LG ma taką czerń chyba jak nic nie ma na ekranie laugh


Haha, wybaczysz ale to są profesjonalne testy przez bardzo duży miesięcznik na rynku amerykańskim. Bez jakichkolwiek informacji, nigdy nie widząc ten telewizor na oczy, już wiesz lepiej, tak? cool Co Cię tak boli, że pokazali słabość plazmy Panasonica do LEDa Panasonica? Takie są fakty. Ja to zauważyłem gołym okiem gdy widziałem dwa Panasie obok siebie. Oni zrobili profesjonalne pomiary i doszli do tego samego wniosku. Zresztą, i tak ta sama firma zarabia... nie stresuj się tak. smile

A teraz ten LG Infinia 47LW5600 jest w Europie dostępny, może pod innym numerem modelu?

Patrzyłem też na ten Twój LED, ale tylko na Allegro dostępny i używane/z wystawy.

Do góry
#5456977 - 13/07/2012 17:02 Re: Plazma,LCD czy tez LED? [Re: Conrad]
Don Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2002
Postów: 1748
Skąd: Kielce
Originally Posted By: Conrad

Haha, wybaczysz ale to są profesjonalne testy przez bardzo duży miesięcznik na rynku amerykańskim. Bez jakichkolwiek informacji, nigdy nie widząc ten telewizor na oczy, już wiesz lepiej, tak? cool

oczywiście
co to za test ??? laugh
widzisz tam jakikolwiek test ? czy oni opisali JAKIEKOLWIEK parametry obrazu ?? metodę ?? to jakaś wzmianka prasowa co najwyżej :D:D:D
pisałem jaką czerń ma ten model, 0,1 max, a nie 0,01 podobnie jak inne gówno krawędziowe tej marki z tym pseudo wygaszaniem

jesteś zielony jak Irlandia w temacie, że posiłkujesz się takimi banialukami
pokaż mi choć jeden test gdzie Panasonic LED dowolny model wygrał z plazmą Panasonica, miłej straty czasu życzę laugh

http://www.avforums.com/reviews/Panasoni...293/Review.html
http://www.avforums.com/reviews/Panasoni...291/Review.html
http://www.avforums.com/reviews/Panasoni...282/Review.html

czerń LED - average
czerń VT50 - reference
reszta - wszystko lepsze w plaźmie, bez komentarza... masz rentgen w oczach laugh

http://www.avforums.com/reviews/LG-42LW650T-3D-LED-LCD-TV-Review_208/Review.html
http://www.digitalversus.com/tv-television/lg-47lw650s-p10766/test.html

tutaj wyższy model tego LG, podświetlenie to samo pseudo wygaszanie, gówniane 16 bloków, sprawdza się jak nie ma nic na ekranie wyświetlane, te 0,01 możesz sobie na czarnej planszy pooglądać laugh

Cytat:

Co Cię tak boli, że pokazali słabość plazmy Panasonica do LEDa Panasonica? Takie są fakty. Ja to zauważyłem gołym okiem gdy widziałem dwa Panasie obok siebie. Oni zrobili profesjonalne pomiary i doszli do tego samego wniosku. Zresztą, i tak ta sama firma zarabia... nie stresuj się tak. smile

ja tu nie widzę żadnego testu porównawczego Panasonica, tu nie ma żadnego testu w ogóle

Cytat:

A teraz ten LG Infinia 47LW5600 jest w Europie dostępny, może pod innym numerem modelu?

Patrzyłem też na ten Twój LED, ale tylko na Allegro dostępny i używane/z wystawy.

tego dziadostwa typu LW 5600 jest cała masa, LW4500 w górę to te same modele z krawędziowym wygaszaniem 16 bloków
LW980S to jest full led, trochę gorszy od starszego LX9500
Sony 920HX
Philips 9706
to są odpowiedniki

Do góry
#5457255 - 13/07/2012 21:04 Re: Plazma,LCD czy tez LED? [Re: Warren]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: Biczu
super blueray za 500 złotych laugh
poszukał bys czegoś na burrbrownie
http://allegro.pl/cambridge-audio-azur-751bd-751-bd-salonwawa-i2418527352.html
i zapraszam cię na aleje krakowsą do salona hifi porównać led-a i plazmę wink


Ile? nurek smile

Z chęcią wpadnę się przywitać. toast Robicie też instalacje, kalibracje, itd.?

Do góry
#5457268 - 13/07/2012 21:10 Re: Plazma,LCD czy tez LED? [Re: Don]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: Don
widzisz tam jakikolwiek test ? czy oni opisali JAKIEKOLWIEK parametry obrazu ?? metodę ??


Opisali, podstawy angielskiego choćby kolega zna? cool

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2387377,00.asp

Originally Posted By: Don
jesteś zielony jak Irlandia w temacie, że posiłkujesz się takimi banialukami
pokaż mi choć jeden test gdzie Panasonic LED dowolny model wygrał z plazmą Panasonica, miłej straty czasu życzę laugh


http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2387377,00.asp

Panasonic LED: "a staggering 473.50 cd/m2 white levels with modest 0.04 cd/m2 black levels."
Panasonic plazma: "only 107 cd/m2 peak white while offering a slightly better 0.03 cd/m2 black level"

Zresztą w sklepie to samo widać. Od razu widać, że ekran plazmy jest ewidentnie słabszy w porównaniu do telewizora LEDowego TEJ SAMEJ FIRMY. Wcale nie musiałem tego artykułu czytać, w Singapurze można to samemu stwierdzić w sklepie gdzie wszystkie Panasie stoją obok siebie. Wtedy dopiero widać, jakim gównem są te plazmy... gdy stoisz wśród nich i możesz porównać obraz na każdym.

Originally Posted By: Don
ja tu nie widzę żadnego testu porównawczego Panasonica, tu nie ma żadnego testu w ogóle


Jakiś spowolniony dzisiaj jesteś. Wystarczyło kliknąć link (j.w.) gdzie akurat porównują white/black levels LEDa z plazmą (oba modele Panasonic):

Panasonic LED: "a staggering 473.50 cd/m2 white levels with modest 0.04 cd/m2 black levels."
Panasonic plazma: "only 107 cd/m2 peak white while offering a slightly better 0.03 cd/m2 black level"

Przykro mi, że taka dziadowska jest ta plazma (nie ogólnie, tylko w porównaniu z LEDem). No ale może kogoś uda Ci się jeszcze nabrać na ten szajs, musisz się tylko upewnić aby w sklepie nie dali mu szansy porównać jedno z drugim bo wtedy plazma wraca na półkę/zaplecze i Twoja rada wyparowuje... papa

Sabelius w tym temacie właśnie tak zrobił. Jak zobaczył jaki marny obraz daje plazma to szybko o niej zapomniał i na miejscu kupił LEDa.

Originally Posted By: Don
LW980S to jest full led, trochę gorszy od starszego LX9500


Myślę czy nie kupić, ale widzę że też ciężko dostać skoro we wszystkich porównywarkach cenowych wrzucam a tylko w jednym sklepie są dostępne.

Jeszcze się muszę przyjrzeć tym Sony 920HX i Philips 9706.

Originally Posted By: Don
Conrad, co do Blue-raya, w tej cenie kup sobie jakiegoś podstawowego Panasonica, różnic większych nie będzie


Był jakiś Panasonic BD75 za <400zł, ale dosyć szeroki gabarytowo. Ten Samsung BD-ES5000 jakiś kulawy jest?

Do góry
#5457277 - 13/07/2012 21:18 Re: Plazma,LCD czy tez LED? [Re: Radmanovic]
tygrytron41 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/07/2009
Postów: 343
Jaki polecacie telewizor lcd 42cale za około 1500zł ?

Do góry
#5457460 - 13/07/2012 23:01 Re: Plazma,LCD czy tez LED? [Re: tygrytron41]
fechu Offline
I love mecz.pl

Meldunek: 12/03/2003
Postów: 51170
Skąd: ze wsi
Originally Posted By: tygrytron41
Jaki polecacie telewizor lcd 42cale za około 1500zł ?


plazme bierz grin

Do góry
#5457478 - 13/07/2012 23:10 Re: Plazma,LCD czy tez LED? [Re: fechu]
-Adrian- Offline
veteran

Meldunek: 10/08/2005
Postów: 1288
Skąd: Dziki Wschód
Originally Posted By: fechnerinho
Originally Posted By: tygrytron41
Jaki polecacie telewizor lcd 42cale za około 1500zł ?


plazme bierz grin


Conrad na pewno coś poleci grin

Do góry
#5457575 - 14/07/2012 00:05 Re: Plazma,LCD czy tez LED? [Re: Radmanovic]
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
dobre smile

Do góry
Strona 19 z 25 < 1 2 ... 17 18 19 20 21 ... 24 25 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, 11kera11, Sony, Sensei, alfa, Zaixi, ElNinho[mmdea], igea23, Filozof_), 3548 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582347 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25