Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#54672 - 07/03/2004 02:37 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Werpin Offline
addict

Meldunek: 10/04/2003
Postów: 403
Skąd: Białystok
Wiecie co ja mam mało problemów w STS czy profie ale raz zagrałem w toto-mixie to była żenada koleś jakiś sztywny wpier... kanapke z jakimś boczkiem czy cuś i tłustymi łapskami kupony wydaje i jeszcze gada z mordą wypchaną hamstwo poprostu !!! zatłuscił mi kupon i kazałem mu nowy wydrukować i umyć ręce !!! to z zaczął wrzeszczeć że jak sie nie podoba to nie musze stawiać u niego :eek: wkońcu jakiś koleś w też obstawiał i też mu zwrócił uwagęto umył ręce i wydrukował mi nowy kuponik !!! i jeszcze z łaską !! uke: na taką obsługe !!!

Do góry
Bonus: Unibet
#54673 - 07/03/2004 05:48 Re: problemy z STS , przeczytajcie
tyler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2002
Postów: 3428
Skąd: -
[QUOTE]Oryginalnie wysłał antoni:
[qb]tyler ty bucu nędzny jak ci nie odpowiada frajerze to se zmien punkt i nie ******* glupot na temat dziewczyn na bialowny bo one i tak mają cierpliwosc siedziecw waszym smrodzie i wszystko jest tam wypisane tylko ty kolo dupy chcesz im zrobic bo zadna nie chce sie z tobą umowic bucu zasrany a jak chcesz to mozemy porozmawiac w realu-------------DZIEWCZYNY NA BIALOWNY SĄ OKI[/qb][/QUOTE]heheh, dobrze gump powiedział iwo: czemu w realu?? szczególnie że u nas w białym tego sklepu nie ma a do wawy nie będę jeździł!
ale jak chcesz możemy się ustawić pod auchan, makro albo twoją podstawówką

pisałem 'u mnie' w znaczeniu 'w moim mieście', jak każdy inteligentny zapewne się domyslił. zaraz powiesz dominik 'to białystok to twoje miasto?'

o białówny mówiłem, że jest tam 1 wredna i chamska, inne są ok. smród czasem jest, to fakt, ale to nie moja zasługa tylko niemytych panów z tłustymi włosami, którzy lubią kisić się tam godzinami

Werpin, gdzie to było?? to ten już nie istniejący totomix pana ryśka, o którym pisał z rozżewnieniem Sonny?

Do góry
#54674 - 08/03/2004 05:13 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Anonymous
Unregistered


WKURZA MNIE JAK JAKIS SMIEC OCZERNIA DZIEWCZYNY PRACUJACE W STS.CHODZI MI TU O PUNKT NA BIALOWNY .ZADNA Z NICH NIE PALI FAJEK JAK TU 'TYLER' LADNIE PODKRESLIL I NIE RAZ NIE MAJA JAK ZJESC NAWET KANAPKI SORY ' ZEZREC ' JAK TO TYLER ROWNIEZ OKRESLIL.JAK TAKA DZIEWCZYNA MOZE DO TAKIEGO FRAJERA SIE USMIECHAC .ZAWSZE BEDZIE NABURMUSZONA.BO WIELKI ZNIEGO KLIENT A GRA TASIEMCE PO 2 ZLOTE.HEHE.OPANUJ SIE TYLER W TYM CO PISZESZ BO GLUPOTY I KLAMSTWA SIEJESZ JESZCZE KTOS WEZMIE I UWIERZY.A WOGOLE TO ZMIEN PUNKT ZDAWANIA KUPONOW.ALBO ZAGRAJ W BIERKI.POZDRAWIAM STS I DZIEWCZYNY Z BIALOWNY !!!!!

Do góry
#54675 - 08/03/2004 21:57 Re: problemy z STS , przeczytajcie
antoni Offline
stranger

Meldunek: 06/03/2004
Postów: 14
Skąd: bialystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał antoni:
[qb]tyler ty bucu nędzny jak ci nie odpowiada frajerze to se zmien punkt i nie ******* glupot na temat dziewczyn na bialowny bo one i tak mają cierpliwosc siedziecw waszym smrodzie i wszystko jest tam wypisane tylko ty kolo dupy chcesz im zrobic bo zadna nie chce sie z tobą umowic bucu zasrany a jak chcesz to mozemy porozmawiac w realu-------------DZIEWCZYNY NA BIALOWNY SĄ OKI[/qb][/QUOTE]heheh, dobrze gump powiedział iwo: czemu w realu?? tyleszczególnie że u nas w białym tego sklepu nie ma a do wawy nie będę jeździł!
ale jak chcesz możemy się ustawić pod auchan, makro albo twoją podstawówką

pisałem 'u mnie' w znaczeniu 'w moim mieście', jak każdy inteligentny zapewne się domyslił. zaraz powiesz dominik 'to białystok to twoje miasto?'

o białówny mówiłem, że jest tam 1 wredna i chamska, inne są ok. smród czasem jest, to fakt, ale to nie moja zasługa tylko niemytych panów z tłustymi włosami, którzy lubią kisić się tam godzinami

Werpin, gdzie to było?? to ten już nie istniejący totomix pana ryśka, o którym pisał z rozżewnieniem Sonny?[/qb][/QUOTE]tyler ty fajtlapo w realu to znaczy w cztery oczy -bucu zasrany

Do góry
#54676 - 08/03/2004 21:59 Re: problemy z STS , przeczytajcie
antoni Offline
stranger

Meldunek: 06/03/2004
Postów: 14
Skąd: bialystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał ZOMBI:
[qb]WKURZA MNIE JAK JAKIS SMIEC OCZERNIA DZIEWCZYNY PRACUJACE W STS.CHODZI MI TU O PUNKT NA BIALOWNY .ZADNA Z NICH NIE PALI FAJEK JAK TU 'TYLER' LADNIE PODKRESLIL I NIE RAZ NIE MAJA JAK ZJESC NAWET KANAPKI SORY ' ZEZREC ' JAK TO TYLER ROWNIEZ OKRESLIL.JAK TAKA DZIEWCZYNA MOZE DO TAKIEGO FRAJERA SIE USMIECHAC .ZAWSZE BEDZIE NABURMUSZONA.BO WIELKI ZNIEGO KLIENT A GRA TASIEMCE PO 2 ZLOTE.HEHE.OPANUJ SIE TYLER W TYM CO PISZESZ BO GLUPOTY I KLAMSTWA SIEJESZ JESZCZE KTOS WEZMIE I UWIERZY.A WOGOLE TO ZMIEN PUNKT ZDAWANIA KUPONOW.ALBO ZAGRAJ W BIERKI.POZDRAWIAM STS I DZIEWCZYNY Z BIALOWNY !!!!![/qb][/QUOTE]ZOMBI DOBRZE PISZESZ MASZ U MNIE PIWKO.A TEN TYLER TO ZASRANIEC I TYLE BRAK SLOW

Do góry
#54677 - 08/03/2004 22:04 Re: problemy z STS , przeczytajcie
antoni Offline
stranger

Meldunek: 06/03/2004
Postów: 14
Skąd: bialystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał gump:
[qb] [QUOTE]a jak chcesz to mozemy porozmawiac w realu[/QUOTE]czemu proponujesz rozmowę w sklepie nie lepiej na cmentarzu, taniej wam wyjdzie [/qb][/QUOTE]gump---------w realu to znaczy w cztery oczy i jak nie wiesz o co chodzi to sie nie odzywaj sie bo nie jestes z bialego i powinienes milczec

Do góry
#54678 - 08/03/2004 22:10 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Naarmo Offline
enthusiast

Meldunek: 26/10/2003
Postów: 386
Skąd: Sosnowiec
Apel do moderatorow o bana dla antoni aka ZOMBI.Dzizas co sie na tym forum wyprawia. :stop:

Do góry
#54679 - 09/03/2004 01:13 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Anonymous
Unregistered


Naarmo za co tu dac bana bo nie rozumiemZ

Do góry
#54680 - 09/03/2004 01:18 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Anonymous
Unregistered


Naarmo za co tu dac bana bo nie rozumiem?? Za to za ktos prawde napisal?Ban to nalezy sie TYLEROWI za pisanie glupot
i oszczerstw w zgledem pracownic STS .Ciekaw jestem co to jest za gosc ze chce tak bardzo brudow narobic dziewczynom.Tez mysle ze to jakis gowniaz.

Do góry
#54681 - 09/03/2004 01:23 Re: problemy z STS , przeczytajcie
[g]um[p] Offline


Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
[QUOTE]Oryginalnie wysłał antoni:
gump---------w realu to znaczy w cztery oczy i jak nie wiesz o co chodzi to sie nie odzywaj sie bo nie jestes z bialego i powinienes milczec[/QUOTE]o wybawco, dzięki za uświadomienie mnie cały czas żyłem w amoku i nieświadomości, a ty mnie z tego wyrwałeś mam się nie odzywać zmuś mnie do tego, zobaczymy na ile cię stać zaręczam, że na niewiele al:

Do góry
#54682 - 09/03/2004 02:21 Re: problemy z STS , przeczytajcie
tyler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2002
Postów: 3428
Skąd: -
[QUOTE]Oryginalnie wysłał antoni:
tyler ty fajtlapo w realu to znaczy w cztery oczy -bucu zasrany[/QUOTE]aaaaa a ja myślałem, że w sklepie w warszawie!

gwoli ścisłości - czy wy nie umiecie czytać???
na początku pisałem o paleniu 'w jednym stsie', nie napisałem że chodzi o białówny! choć wy chyba rzadko na białówny chodzicie, bo pali ta blondynka z ospowatą twarzą.

ani razu nie użyłem też słowa 'żreć', ono raczej do kobiet nie pasuje, no, chyba że do grubego babska wpieprzającego tłuste skrzydełka.

moim celem nie było ani nie jest oczernianie nikogo, jeno li tylko zwrócenie uwagi na pewne kwestie. wszyscy przecież musimy jakoś koegzystować w tym stsowskim biosystemie.

pozdrawiam, panowie zombi i antoni, nie raz pewnie ocieraliśmy się o siebie w sobotnich kolejkach, a ja chcąc nie chcąc wąchałem wasze przepocone swetry

ps. bany? jakie bany! tu się toczy kulturalna dyskusja
pps. spotkajmy się w żabce!

Do góry
#54683 - 09/03/2004 02:34 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Anonymous
Unregistered


TYLER nie mylilem sie .Jestes jednak pieprzonym smieciem.Ale co poradzic szkoda mi cie bo jestes zalosny.I mylisz sie ta blondyna tez nie pali hehehe.Blazen pospolity !!!!

Do góry
#54684 - 09/03/2004 02:45 Re: problemy z STS , przeczytajcie
tyler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2002
Postów: 3428
Skąd: -
ale dlaczego śmieciem? co ja takiego napisałem?

ej, zombi vel antoni, czy ty nie jesteś przypadkiem takim lekko otyłym jegomościem w okularach o dość komicznej twarzy, ogolonym na
krótko?

a ta blondyna pali na 100%!!! w lecie przecież jej przypalałem nawet na schodach. no, chyba że teraz rzuciła, to zwracam honor

aha, i ty uważaj z tymi obelgami, bo serio zaraz bana dostaniesz w ramach trwającej teraz akcji uaktywniania moderatorów.

Do góry
#54685 - 09/03/2004 16:10 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Shoti Offline
veteran

Meldunek: 24/03/2003
Postów: 1405
Skąd: Racibórz
tyler....nawet nie dyskutuj z jełopami. To nie ma sensu i tak wszyscy widzą o co chodzi.

Do góry
#54686 - 09/03/2004 16:31 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
byc moze zombi vel antoni jest zwiazany emocjonalnie z ktoras z tych panienek z stsu - innego powodu takiego wzrostu cisnienia krwi aby sie az podwojnie zarejestrowac na forum nie widze

"Wielka milosc... nie wybiera..." al:

Do góry
#54687 - 10/03/2004 19:38 Re: problemy z STS , przeczytajcie
antoni Offline
stranger

Meldunek: 06/03/2004
Postów: 14
Skąd: bialystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Naarmo:
[qb]Apel do moderatorow o bana dla antoni aka ZOMBI.Dzizas co sie na tym forum wyprawia. :stop: [/qb][/QUOTE]a co ci przeszkadza ze prawdę ja piszę a jakis buc glupoty wypisuje to on moze?????????????sam se daj bana w ten glupi ceber!!!!!!!!!!!

Do góry
#54688 - 10/03/2004 19:41 Re: problemy z STS , przeczytajcie
antoni Offline
stranger

Meldunek: 06/03/2004
Postów: 14
Skąd: bialystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał gump:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał antoni:
gump---------w realu to znaczy w cztery oczy i jak nie wiesz o co chodzi to sie nie odzywaj sie bo nie jestes z bialego i powinienes milczec[/QUOTE]o wybawco, dzięki za uświadomienie mnie cały czas żyłem w amoku i nieświadomości, a ty mnie z tego wyrwałeś mam się nie odzywać zmuś mnie do tego, zobaczymy na ile cię stać zaręczam, że na niewiele al: [/qb][/QUOTE]NIE ZASRAJ SIE CIOTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do góry
#54689 - 10/03/2004 19:50 Re: problemy z STS , przeczytajcie
antoni Offline
stranger

Meldunek: 06/03/2004
Postów: 14
Skąd: bialystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał antoni:
tyler ty fajtlapo w realu to znaczy w cztery oczy -bucu zasrany[/QUOTE]aaaaa a ja myślałem, że w sklepie w warszawie!

gwoli ścisłości - czy wy nie umiecie czytać???
na początku pisałem o paleniu 'w jednym stsie', nie napisałem że chodzi o białówny! choć wy chyba rzadko na białówny chodzicie, bo pali ta blondynka z ospowatą twarzą.

ani razu nie użyłem też słowa 'żreć', ono raczej do kobiet nie pasuje, no, chyba że do grubego babska wpieprzającego tłuste skrzydełka.

moim celem nie było ani nie jest oczernianie nikogo, jeno li tylko zwrócenie uwagi na pewne kwestie. wszyscy przecież musimy jakoś koegzystować w tym stsowskim biosystemie.

pozdrawiam, panowie zombi i antoni, nie raz pewnie ocieraliśmy się o siebie w sobotnich kolejkach, a ja chcąc nie chcąc wąchałem wasze przepocone swetry

ps. bany? jakie bany! tu się toczy kulturalna dyskusja
pps. spotkajmy się w żabce! [/qb][/QUOTE]CIULU JA TO W POROWNANIU DO CIEBIE TO PRYSZNIC BIORĘ DWA RAZY DZIENNIE A MOJA KOBIETA DBA O CZYSTOSC MEJ GARDEROBY--GWOLI SCISLOSCI TO JA NIE CHODZĘ W SWETRACH I W KOLEJKACH NIE STOJĘ SMIERDZIELU.CO DO TEJ BLĄDYNKI TO FRAJERZE NIE ******* TAKICH GLUPOT BO SĄDZĘ ZE JEJ NAWET PUPCIA JEST LADNIEJSZA OD TWEGO RYJA I Z TEGO CO WIDZĘ I WIEM TO ONA JUZ NIE PALI PRAWIE ROK BUCKU.POZATYM JUZ NIE CHCE MI SIĘ PISAC DO CIEBIE BO ZA PLYTKI JESTES ALE JAK MASZ OCHOTĘ TO MOGĘ SIĘ SPOTKAC Z TOBĄ I POROZMAWIAC W CZTERY OCZY!!!!!!!!!PA PA DO USLYSZENIA

Do góry
#54690 - 10/03/2004 19:52 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Chlopaczek Offline
old hand

Meldunek: 14/11/2003
Postów: 706
Skąd: Nibylandia
Tyler jest plytki a pan Antoni ktory pisze blondynka przez ą z pewnoscia jest bardzo gleboki

Do góry
#54691 - 10/03/2004 20:10 Re: problemy z STS , przeczytajcie
antoni Offline
stranger

Meldunek: 06/03/2004
Postów: 14
Skąd: bialystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Wychowany_Na_Nalewce:
[qb]byc moze zombi vel antoni jest zwiazany emocjonalnie z ktoras z tych panienek z stsu - innego powodu takiego wzrostu cisnienia krwi aby sie az podwojnie zarejestrowac na forum nie widze

"Wielka milosc... nie wybiera..." al: [/qb][/QUOTE]jebnięty jestes nalewka w zasrany mozg----a raczej go ci brak jak tak piszesz ja po prostu jestem tam częstym gosciem i widzę jak jest i dlatego jestem tym faktem oburzony ze ktos wypisuje glupoty nie widząc tak naprawdę calej sytuacji i nie zwracając uwagi na to jak ludzie tez się odnoszą do tych dziewczyn-ostatnio na bialowny zrobili remont i co się ****A dzieje---DZIEWCZYNY POSADZILI W ROGU I NIE WIDZĄ CO NA STOLACH STOI------------A TAM CO?????????????-------ZASRANE PIJACZKI SE PIWKO PIJĄ I W DUPIE WSZYSTKO I WSZYSTKICH MAJĄ--------ZERO ZACHOWANIA -I JAK JA WCHODZĄC MAM ZAREAGOWAC--ZERO WYCHOWANIA I ONI NAZYWAJĄ SIEBIE STALYMI GRACZAMI---BZDURA!!!!!!!!!!!!OCHRONA BY TAM SIĘ PRZYDALA BO CO ONE MAJĄ SIE SZARPAC Z TYMI NIBY GRACZAMI---POD BUDKĄ Z PIWEM JEST WIĘKSZA KULTURA PIJĄCYCH!!!!!!TAKIE SĄ FAKTY I NIECH KTOS Z POLSKI NIE WYPOWIADA SIĘ NIE ZNAJĄC FAKTOW-----A JAK CHCECIE ZNAC TO I INNE PRZYPADKI WAM OPISZĘ----GDYBYM JA BYL PRACOWNIKIEM STS-u TO JUZ BY MNIE WYLALI BO BYM MIAL ZE 100 SKARG ALE NIE ZE ZLE OBSLOGUJĘ TYLKO ZE POWYPIEPRZALEM TYCH NIBY GRACZY---TELEWIZOR TEZ POWINNI ZABRAC BO STAJĄ I JAKBY NIE MIELI TV U SIEBIE W DOMACH---LIPA I OBCIACH--TAK POZĄDNI PANOWIE SIĘ NIE ZACHOWUJA TYLKO SZCZYLE --TOTALNA LIPA---KONCZE I CZEKAM NA DALSZY ROZWUJ WYPADKOW---------Z POWARZANIEM

Do góry
Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Zaixi, alfa, akagi, Sensei, ElNinho[mmdea], Józef Małolepszy, 11kera11), 4135 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582437 Postów

Najwięcej online: 4136 @ Wczoraj o 20:01