Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#54652 - 01/03/2004 19:16 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Michauek Offline
addict

Meldunek: 04/12/2003
Postów: 696
A tak powaznie to sie dziwie waszemu oburzeniu. Taka panienka z STS`u (albo jakas stara ku.wa) nie przejmuje sie waszym samopoczuciem ona i tak zarobi swoje, tzn 6 czy 7% od waszych wplat, bo i tak bedziecie u niej obsytawiac bo tam macie najblizej, przychodza tam kumple z osiedla itd. A Profa czy STS`u to nie bedzie obchodzic dopuki sa to takie delikatne incydenty. A niewlasciwa obsluga wzmaga w was zlosc i oburzenie ktore najchetniej wyladowujecie starajac sie oskubac buka, czyli wplacajac do niego coraz wiecej ksaki.
To skromne zdanie studenta psychologii UŁ

Do góry
Bonus: Unibet
#54653 - 01/03/2004 23:44 Re: problemy z STS , przeczytajcie
tyler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2002
Postów: 3428
Skąd: -
e tam, nikt na pewno nie gra za więcej niż by grał za to że go panienka wqrwiła.

a u mnie wyremontwano sts 'główny'. wszystko ładnie i pięknie, nowe tablice, więcej miejsca, tylko że mecze na poniedziałem i wtorek na nędznym wydruku wiszą bo nie chciało im się przepisać na tablicę ich

Do góry
#54654 - 02/03/2004 03:51 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Kapitan Offline
journeyman

Meldunek: 06/04/2002
Postów: 57
Skąd: Katowice
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Banik:
[qb]A dokladnie w ktorym miejscu?[/qb][/QUOTE]Jak masz byle kino Bajka na Piotrowicach (teraz sklep monopolowy) to po 2 stronie ulicy, obok takiej knajpy.

A ta stara ku... z dworca PKP w Katowicach chyba kazdemu fika. Wiecznie niezadowolona i jesczze tam jakis klan powstaje bo z coreczka se tam siedza i *******y pociskaja.

Pozdr.

Do góry
#54655 - 02/03/2004 05:30 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Vipek Offline
old hand

Meldunek: 17/09/2002
Postów: 1040
Skąd: Białystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]e tam, nikt na pewno nie gra za więcej niż by grał za to że go panienka wqrwiła.

a u mnie wyremontwano sts 'główny'. wszystko ładnie i pięknie, nowe tablice, więcej miejsca, tylko że mecze na poniedziałem i wtorek na nędznym wydruku wiszą bo nie chciało im się przepisać na tablicę ich [/qb][/QUOTE]...chyba punkty pomyliles..

Do góry
#54656 - 02/03/2004 05:32 Re: problemy z STS , przeczytajcie
_sliwa_ Offline
old hand

Meldunek: 13/03/2003
Postów: 767
Skąd: Białystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]e tam, nikt na pewno nie gra za więcej niż by grał za to że go panienka wqrwiła.

a u mnie wyremontwano sts 'główny'. wszystko ładnie i pięknie, nowe tablice, więcej miejsca, tylko że mecze na poniedziałem i wtorek na nędznym wydruku wiszą bo nie chciało im się przepisać na tablicę ich [/qb][/QUOTE]Ja dzis bylem o godzinie 12.50 i owszem na Poniedzialek nie bylo wypisane ale na Wtorek wszystko bylo wypisane oprocz tenisa !!

Do góry
#54657 - 02/03/2004 05:34 Re: problemy z STS , przeczytajcie
_sliwa_ Offline
old hand

Meldunek: 13/03/2003
Postów: 767
Skąd: Białystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]e tam, nikt na pewno nie gra za więcej niż by grał za to że go panienka wqrwiła.

a u mnie wyremontwano sts 'główny'. wszystko ładnie i pięknie, nowe tablice, więcej miejsca, tylko że mecze na poniedziałem i wtorek na nędznym wydruku wiszą bo nie chciało im się przepisać na tablicę ich [/qb][/QUOTE]Ja dzis bylem o godzinie 12.50 i owszem na Poniedzialek nie bylo wypisane ale na Wtorek wszystko bylo wypisane oprocz tenisa !!

Do góry
#54658 - 02/03/2004 17:32 Re: problemy z STS , przeczytajcie
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]A tak powaznie to sie dziwie waszemu oburzeniu. Taka panienka z STS`u (albo jakas stara ku.wa) nie przejmuje sie waszym samopoczuciem ona i tak zarobi swoje, tzn 6 czy 7% od waszych wplat, bo i tak bedziecie u niej obsytawiac bo tam macie najblizej, przychodza tam kumple z osiedla itd. A Profa czy STS`u to nie bedzie obchodzic dopuki sa to takie delikatne incydenty. A niewlasciwa obsluga wzmaga w was zlosc i oburzenie ktore najchetniej wyladowujecie starajac sie oskubac buka, czyli wplacajac do niego coraz wiecej ksaki.
To skromne zdanie studenta psychologii UŁ [/qb][/QUOTE]mylisz sie kolego tylko punkty totomixa maja prowizje od 7 do 10 %

profesjonal i sts to normalne etety za 1000zeta miesiecznie
tylko czasami jest premia ale dzielona przez wszystkie punkty od wypracowanych zyskow

Do góry
#54659 - 02/03/2004 17:36 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Michauek Offline
addict

Meldunek: 04/12/2003
Postów: 696
[QUOTE]Oryginalnie wysłał majestic:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]A tak powaznie to sie dziwie waszemu oburzeniu. Taka panienka z STS`u (albo jakas stara ku.wa) nie przejmuje sie waszym samopoczuciem ona i tak zarobi swoje, tzn 6 czy 7% od waszych wplat, bo i tak bedziecie u niej obsytawiac bo tam macie najblizej, przychodza tam kumple z osiedla itd. A Profa czy STS`u to nie bedzie obchodzic dopuki sa to takie delikatne incydenty. A niewlasciwa obsluga wzmaga w was zlosc i oburzenie ktore najchetniej wyladowujecie starajac sie oskubac buka, czyli wplacajac do niego coraz wiecej ksaki.
To skromne zdanie studenta psychologii UŁ [/qb][/QUOTE]mylisz sie kolego tylko punkty totomixa maja prowizje od 7 do 10 %

profesjonal i sts to normalne etety za 1000zeta miesiecznie
tylko czasami jest premia ale dzielona przez wszystkie punkty od wypracowanych zyskow[/qb][/QUOTE]Nie chce sie tu spierac kto sie myli ale z moich dobrze poinformowanych zrodel STS ma wlasnie 7%, a np Totolotek 5% od wplat.
Pozdrawiam

Do góry
#54660 - 02/03/2004 17:46 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Michauek Offline
addict

Meldunek: 04/12/2003
Postów: 696
[QUOTE]Oryginalnie wysłał majestic:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]A tak powaznie to sie dziwie waszemu oburzeniu. Taka panienka z STS`u (albo jakas stara ku.wa) nie przejmuje sie waszym samopoczuciem ona i tak zarobi swoje, tzn 6 czy 7% od waszych wplat, bo i tak bedziecie u niej obsytawiac bo tam macie najblizej, przychodza tam kumple z osiedla itd. A Profa czy STS`u to nie bedzie obchodzic dopuki sa to takie delikatne incydenty. A niewlasciwa obsluga wzmaga w was zlosc i oburzenie ktore najchetniej wyladowujecie starajac sie oskubac buka, czyli wplacajac do niego coraz wiecej ksaki.
To skromne zdanie studenta psychologii UŁ [/qb][/QUOTE]mylisz sie kolego tylko punkty totomixa maja prowizje od 7 do 10 %

profesjonal i sts to normalne etety za 1000zeta miesiecznie
tylko czasami jest premia ale dzielona przez wszystkie punkty od wypracowanych zyskow[/qb][/QUOTE]Nie chce sie tu spierac kto sie myli ale z moich dobrze poinformowanych zrodel STS ma wlasnie 7%, a np Totolotek 5% od wplat.
Pozdrawiam

Do góry
#54661 - 02/03/2004 17:49 Re: problemy z STS , przeczytajcie
KeeP Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 2372
Skąd: tam gdzie stało ZOMO
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał majestic:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]A tak powaznie to sie dziwie waszemu oburzeniu. Taka panienka z STS`u (albo jakas stara ku.wa) nie przejmuje sie waszym samopoczuciem ona i tak zarobi swoje, tzn 6 czy 7% od waszych wplat, bo i tak bedziecie u niej obsytawiac bo tam macie najblizej, przychodza tam kumple z osiedla itd. A Profa czy STS`u to nie bedzie obchodzic dopuki sa to takie delikatne incydenty. A niewlasciwa obsluga wzmaga w was zlosc i oburzenie ktore najchetniej wyladowujecie starajac sie oskubac buka, czyli wplacajac do niego coraz wiecej ksaki.
To skromne zdanie studenta psychologii UŁ [/qb][/QUOTE]mylisz sie kolego tylko punkty totomixa maja prowizje od 7 do 10 %

profesjonal i sts to normalne etety za 1000zeta miesiecznie
tylko czasami jest premia ale dzielona przez wszystkie punkty od wypracowanych zyskow[/qb][/QUOTE]Nie chce sie tu spierac kto sie myli ale z moich dobrze poinformowanych zrodel STS ma wlasnie 7%, a np Totolotek 5% od wplat.
Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]toto mix 7 procent od wpłat - wiem z autopsji

pzdr

Do góry
#54662 - 02/03/2004 18:06 Re: problemy z STS , przeczytajcie
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
w sts i profie sa tylko gole pensje
kierownik punktu ma troche wiecej
tylko toto mix daje prowizje
ale tez przezuca sie juz na swoje punkty w ktorych zatrudnia swoich ludzi na normalnym etacie i wtedy takiego pracownika nic nie interesuje

dlatego wiekszosc punktow toto mixa popadala
policz se kolego jaki musialbys miec obrot zeby utrzymac taki punkt z tych 7%

Do góry
#54663 - 02/03/2004 18:28 Re: problemy z STS , przeczytajcie
adiv Offline
member

Meldunek: 25/07/2003
Postów: 118
Skąd: Szczecinek
U mnie w Szczecinku - 40 tys. mieszkańców jest tylko toto mix, prosperuje tylko dlatego że jest w knajpie. Najpierw ludzie próbowali bawić się w wynajętych lokalach ale nie wychodzili na swoje i szybko rezygnowali

Do góry
#54664 - 02/03/2004 19:29 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Michauek Offline
addict

Meldunek: 04/12/2003
Postów: 696
OK, nie bede sie spieral, jesli jestescie na 100% pewni to zwracam honor, ale z tymi 5% dla totolotka (nie totomixa) to mam racje. Skonczmy juz ta dyskusje, ok? Szkoda czasu, trzeba skubac bukow.

Do góry
#54665 - 03/03/2004 20:53 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Youzeq Offline
journeyman

Meldunek: 18/11/2002
Postów: 76
Skąd: Bialystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Vipek:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]e tam, nikt na pewno nie gra za więcej niż by grał za to że go panienka wqrwiła.

a u mnie wyremontwano sts 'główny'. wszystko ładnie i pięknie, nowe tablice, więcej miejsca, tylko że mecze na poniedziałem i wtorek na nędznym wydruku wiszą bo nie chciało im się przepisać na tablicę ich [/qb][/QUOTE]...chyba punkty pomyliles..[/qb][/QUOTE]Chyba nie pomylil... dzis bylem i widzialem - w koncu troche luzu jest...

Do góry
#54666 - 03/03/2004 22:35 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Anonymous
Unregistered


[QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]e tam, nikt na pewno nie gra za więcej niż by grał za to że go panienka wqrwiła.

a u mnie wyremontwano sts 'główny'. wszystko ładnie i pięknie, nowe tablice, więcej miejsca, tylko że mecze na poniedziałem i wtorek na nędznym wydruku wiszą bo nie chciało im się przepisać na tablicę ich [/qb][/QUOTE]

Do góry
#54667 - 03/03/2004 22:37 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Anonymous
Unregistered


[QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]e tam, nikt na pewno nie gra za więcej niż by grał za to że go panienka wqrwiła.

a u mnie wyremontwano sts 'główny'. wszystko ładnie i pięknie, nowe tablice, więcej miejsca, tylko że mecze na poniedziałem i wtorek na nędznym wydruku wiszą bo nie chciało im się przepisać na tablicę ich [/qb][/QUOTE]nie wiedziałem, że to twój STS, a poza tym to co ty wiesz o wypisywaniu tablic

Do góry
#54668 - 07/03/2004 02:23 Re: problemy z STS , przeczytajcie
antoni Offline
stranger

Meldunek: 06/03/2004
Postów: 14
Skąd: bialystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]e tam, nikt na pewno nie gra za więcej niż by grał za to że go panienka wqrwiła.

a u mnie wyremontwano sts 'główny'. wszystko ładnie i pięknie, nowe tablice, więcej miejsca, tylko że mecze na poniedziałem i wtorek na nędznym wydruku wiszą bo nie chciało im się przepisać na tablicę ich [/qb][/QUOTE]

Do góry
#54669 - 07/03/2004 02:27 Re: problemy z STS , przeczytajcie
antoni Offline
stranger

Meldunek: 06/03/2004
Postów: 14
Skąd: bialystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]e tam, nikt na pewno nie gra za więcej niż by grał za to że go panienka wqrwiła.

a u mnie wyremontwano sts 'główny'. wszystko ładnie i pięknie, nowe tablice, więcej miejsca, tylko że mecze na poniedziałem i wtorek na nędznym wydruku wiszą bo nie chciało im się przepisać na tablicę ich [/qb][/QUOTE]tyler ty bucu nędzny jak ci nie odpowiada frajerze to se zmien punkt i nie ******* glupot na temat dziewczyn na bialowny bo one i tak mają cierpliwosc siedziecw waszym smrodzie i wszystko jest tam wypisane tylko ty kolo dupy chcesz im zrobic bo zadna nie chce sie z tobą umowic bucu zasrany a jak chcesz to mozemy porozmawiac w realu-------------DZIEWCZYNY NA BIALOWNY SĄ OKI

Do góry
#54670 - 07/03/2004 02:29 Re: problemy z STS , przeczytajcie
antoni Offline
stranger

Meldunek: 06/03/2004
Postów: 14
Skąd: bialystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał _sliwa_:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]e tam, nikt na pewno nie gra za więcej niż by grał za to że go panienka wqrwiła.

a u mnie wyremontwano sts 'główny'. wszystko ładnie i pięknie, nowe tablice, więcej miejsca, tylko że mecze na poniedziałem i wtorek na nędznym wydruku wiszą bo nie chciało im się przepisać na tablicę ich [/qb][/QUOTE]Ja dzis bylem o godzinie 12.50 i owszem na Poniedzialek nie bylo wypisane ale na Wtorek wszystko bylo wypisane oprocz tenisa !![/qb][/QUOTE]SLIWA chyba ty szukales SWEGO PENISA a nie tenisa ----trzeba oczy otworzyc i glupot nie gadaj

Do góry
#54671 - 07/03/2004 02:34 Re: problemy z STS , przeczytajcie
[g]um[p] Offline


Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
[QUOTE]a jak chcesz to mozemy porozmawiac w realu[/QUOTE]czemu proponujesz rozmowę w sklepie nie lepiej na cmentarzu, taniej wam wyjdzie

Do góry
Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (akagi, igea23, Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, Green Arrow), 3787 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582417 Postów

Najwięcej online: 4136 @ Wczoraj o 20:01