Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#54632 - 28/02/2004 21:08 problemy z STS , przeczytajcie
znawca Offline
newbie

Meldunek: 24/09/2003
Postów: 26
Skąd: Zamosc
Chcialbym wam opisać sytuację jaka wydarzyła mi sie kilka dni temu , kiedy chciałem wysłać mój kupon z obstawionymi meczami w STS . wyobrażcie sobie , że musiałem czekać 10 minut na wysłanie kuponów , bo wielce szanowny pracownik STS-u wpieprzał sobie za przeproszeniem kanapkę , rozumiem , że tzreba spozywać posiłki , ale dlaczego wielce szanowni pracownicy STS-u robią to w czasie pracy , czy nie lepiej zamknąć lokal na 15 minut i spokojnie zjeść , a nie denerwować klienta , który musi czekać , aż wielce szanowny hrabia zje sniadanie , tak jakby on mi robił łaskę , że wysle te kupony .Do czego to podobne przecież to jest totalne olewanie klienta , czy oni nie mogą zrozumież ,że przecież utrzymują się z pieniedzy graczy i nikomu łaski nie robią , że wyslą kupon?.opisałem sytuację , która wydarzyła się w moim mieście , może w innych miastach jest inaczej tego nie wiem . Proszę napiszcie co wy o tym sadzicie . mnie osobiście ta sytuacja przekonała do podjęcia decyzji grania u buków internetowych i zrezygnowania z usług takich firm jak STS. Proszę o wasze wypowiedzi jak w waszych miastach zachowują sie pracownicy firm bukmacherskich w stosunku do klienta . Pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#54633 - 28/02/2004 23:13 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Shoti Offline
veteran

Meldunek: 24/03/2003
Postów: 1405
Skąd: Racibórz
Niesamowite, przestańmy chodzić do STS. Oko za oko ,a co... (raczej za bułke )

Niom...troche chamskie zachowanie patrzeć jak ktoś je bułke a ty nie jesz. Olać ,że czekałeś aż tą bułke wszamała ta miła pani, ale ŻE SIE Z TOBA NIE PODZIELIŁA :eek: szok...normalnie szok... Czy STS nie rozumie ,że żyje z nas graczy. Powini wprowadzić darmową herbatę i ciasteczka dla stałych klientów, a dla tych co puszczają kupony całymi kilogramami i czasem czekają dłużej niż 5 min na wydrukowanie to jeszcze powinny być rozkładane fotele lotnicze i maniquire

Do góry
#54634 - 28/02/2004 23:41 Re: problemy z STS , przeczytajcie
starakk Offline
enthusiast

Meldunek: 12/08/2003
Postów: 220
Skąd: lublin
W Lublinie w STS konsumpcja jest na porzadku dziennym-ta stara kobita obżera sie przez 5 godzin ze swojego 8 godzinnego dnia pracy
A niekiedy co na pewno wielu tu potwierdzi nieraz wychodzi do pobliskiego baru i jezeli jest sama to zamyka na kwadrans punkt.
Wiele razy interweniowałem w tej sprawie ale jak narazie nic to nie dało
A oszustwa przy wypłatach tej pani to rzecz na porządku dziennym
Mysle iż po wejściu polski do uni i gdy zrobi sie prawdziwa konkurencja takie przypadki nie będą mieć miejsca

Do góry
#54635 - 28/02/2004 23:55 Re: problemy z STS , przeczytajcie
mpbrowar Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/12/2002
Postów: 1772
Skąd: miasto helikopterów
starakk, Ty się ciesz że w sts-ie nie obsługują baby podobne do tych ze sklepu z żyrandolami na Kunickiego

Do góry
#54636 - 29/02/2004 00:18 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Banik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2002
Postów: 2416
Skąd: Katowice/ Malta
Dzisiaj w naszym profie na PKP, ulubienica wszytkich grajacych, forumowicze ze Śląska wiedza o kim mowa , gdy kolejka byla 10-15 osobowa wstala ze swojego fotelika i powiedziala ze jest zmeczona i zrobi sobie 15 minutowa przerwe bo taka jej przysluguje...

Po minucie pod wplywem nieparlamentalnych słow wychodzacych raz po raz z kolejki z wielkim oburzeniem wrocila jednak do pracy

Do góry
#54637 - 29/02/2004 00:25 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Andrev Offline
old hand

Meldunek: 25/05/2003
Postów: 1198
Skąd: Zamość
[QUOTE]Oryginalnie wysłał znawca:
[qb]Chcialbym wam opisać sytuację jaka wydarzyła mi sie kilka dni temu , kiedy chciałem wysłać mój kupon z obstawionymi meczami w STS . wyobrażcie sobie , że musiałem czekać 10 minut na wysłanie kuponów , bo wielce szanowny pracownik STS-u wpieprzał sobie za przeproszeniem kanapkę , rozumiem , że tzreba spozywać posiłki , ale dlaczego wielce szanowni pracownicy STS-u robią to w czasie pracy , czy nie lepiej zamknąć lokal na 15 minut i spokojnie zjeść , a nie denerwować klienta , który musi czekać , aż wielce szanowny hrabia zje sniadanie , tak jakby on mi robił łaskę , że wysle te kupony .Do czego to podobne przecież to jest totalne olewanie klienta , czy oni nie mogą zrozumież ,że przecież utrzymują się z pieniedzy graczy i nikomu łaski nie robią , że wyslą kupon?.opisałem sytuację , która wydarzyła się w moim mieście , może w innych miastach jest inaczej tego nie wiem . Proszę napiszcie co wy o tym sadzicie . mnie osobiście ta sytuacja przekonała do podjęcia decyzji grania u buków internetowych i zrezygnowania z usług takich firm jak STS. Proszę o wasze wypowiedzi jak w waszych miastach zachowują sie pracownicy firm bukmacherskich w stosunku do klienta . Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]hmmm...przecież to pestka :rolleyes: w porównaniu z profesjonalem zresztą kilka metrów dalej masz.Gdzie obsłudze aż pali się do roboty np.baba z nudów szyje na drutach,a typ skleja i maluje samoloty :eek: a zresztą owi pracownicy na tablicach tenis piszą do czwartku z innymi dyscyplinami jest troche lepiej,ale np .kursy na piłke nożną napisane we wtorek (np.2.3)obowiązują do niedzieli (a wiadomo może spaść do 1.8 ale co to dla nich).Punkt jest czynny na dniach od 9:00 a oni se przychodzą i otwierają czasami nawet po dwóch kwadransach.Przypadków mógłbym wyliczać,ale po co

Do góry
#54638 - 29/02/2004 00:59 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Grey Fox Offline
enthusiast

Meldunek: 18/10/2001
Postów: 393
Skąd: Katowice City
heh ja jestem z Piotrowic - dzielnica Katowic. pozdro Banik i u nas nie ma takiego problemu w profku, pracuja tam dwie moje sasiadki (siostry zresza) i one sa porządne i nie robia żadnych problemów, zawsze wszystko jest na czas. A w tygodniu w godzinach 13-14 maja regulaminowa przerwe na obiad i wtedy jest zamkniete, do czego wszyscy sie przyzwyczaili bo tak jest od poczatku otwarcia punktu. Pozdro i zycze mniej problemow

Do góry
#54639 - 29/02/2004 01:14 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Banik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2002
Postów: 2416
Skąd: Katowice/ Malta
ja jestem z ligoty, w piotrowicach macie profa? czy mowisz o tym na ligocie?

Do góry
#54640 - 29/02/2004 01:15 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Grey Fox Offline
enthusiast

Meldunek: 18/10/2001
Postów: 393
Skąd: Katowice City
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Banik:
[qb]ja jestem z ligoty, w piotrowicach macie profa? czy mowisz o tym na ligocie?[/qb][/QUOTE]w piotrowicach jest juz 2 lata, nie wiedziales?

Do góry
#54641 - 29/02/2004 01:46 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Banik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2002
Postów: 2416
Skąd: Katowice/ Malta
A dokladnie w ktorym miejscu?

Do góry
#54642 - 29/02/2004 01:49 Re: problemy z STS , przeczytajcie
nierja Offline
enthusiast

Meldunek: 03/04/2002
Postów: 317
Skąd: Chorzów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Banik:
[qb]Dzisiaj w naszym profie na PKP, ulubienica wszytkich grajacych, forumowicze ze Śląska wiedza o kim mowa , gdy kolejka byla 10-15 osobowa wstala ze swojego fotelika i powiedziala ze jest zmeczona i zrobi sobie 15 minutowa przerwe bo taka jej przysluguje...

Po minucie pod wplywem nieparlamentalnych słow wychodzacych raz po raz z kolejki z wielkim oburzeniem wrocila jednak do pracy [/qb][/QUOTE]Tez mialem z ta stara kur.. przejscia..

Do góry
#54643 - 29/02/2004 02:17 Re: problemy z STS , przeczytajcie
panatta Offline
stranger

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 18
Skąd: gliwice
A to co się dzieje w punkcie STS w Gliwicach to już totalny koszmar
Młode panienki które siedzą w punkcie i myśla chyba że praca im się należy bo są ładne-tak im się chyba wydaje tylko-są opryskliwe dla klientów nie uzupełniaa kursów na ściennych ulotkach
A najśmniejsniejsze jest to że potrafią nawet krzyczeć na klientów i obrażać starszych ludzi bez powodu
Zastanawiam się czy tak trudno szefostwu firmy przeprowadzić jakąś comiesięczną kontrolę i wypierniczeniu na bruk młodych nie szanujących sobie pracy dziewczyn.

Do góry
#54644 - 29/02/2004 02:21 Re: problemy z STS , przeczytajcie
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
przeciez jak sa mlode i lladne to zawsze mogą znalezc prace w agencji towarzyskiej

Do góry
#54645 - 29/02/2004 02:31 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Banik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2002
Postów: 2416
Skąd: Katowice/ Malta
Powinnscie wiedziec, ze młode i ładne nie są przyjmowane do punktów bukmacherskich czy kasyn przypadkowo...

W obecności atrakcyjnych kobiet meżczyżni wykazują większą gotowość do ryzyka

i bylo juz to wielokrotnie udowadniane naukowo...

Do góry
#54646 - 29/02/2004 22:00 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Tremo Offline
member

Meldunek: 27/09/2002
Postów: 123
Skąd: Polska
[QUOTE]Oryginalnie wysłał majestic:
[qb]przeciez jak sa mlode i lladne to zawsze mogą znalezc prace w agencji towarzyskiej[/qb][/QUOTE]Taaa.. u Czarka Mończyka LOL

Do góry
#54647 - 29/02/2004 23:44 Re: problemy z STS , przeczytajcie
tyler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2002
Postów: 3428
Skąd: -
u mnie w jednym stsie są panienki, które lubią sobie wyjść na fajkę i trzeba oczywiście czekać aż wypalą.

pamiętam też inną sytuację, wielka kolejka, niedługo zamykają a przy kompie siedzi tylko jedna, choć drugi czynny to ta druga ('pani' jola z białówny) pisze kursy na niedzielę. ludzie się wqrwiają i proszą żeby podeszła, a ona opryskliwie odkrzykuje że nie będzie zostawała potem zeby pisać kursów. w końcu z łaską i naburmuszoną miną podeszła jednak do kompa.

nie twierdzę, że wszystkie z nich to wredne suki, ale naprawdę sporo tych panienek po prostu powinni wypieprzyć jeśli dbają o klientów. tylko że sts ma wszystkich gdzieś. nie znam nikogo komu odpowiedzieli by na maila nawet

Do góry
#54648 - 01/03/2004 01:02 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
[QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]sporo tych panienek po prostu powinni wypieprzyć[/qb][/QUOTE]i ja tak uwazam

Do góry
#54649 - 01/03/2004 18:59 Re: problemy z STS , przeczytajcie
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
W Elblągu zrobili chyba* z tym porządek ...

* piszę chyba bo dawno tam nie byłem, sprawę znam ze słyszenia ...

Do góry
#54650 - 01/03/2004 19:04 Re: problemy z STS , przeczytajcie
wisniowy Offline
journeyman

Meldunek: 20/02/2004
Postów: 63
Skąd: Przemyśl
U mnie to samo Siedzi stara baba i liczy pieniądze i udaje że mnie nie widzi :| Tak to już jest z tymi sukami i hu*** z STS !!!!
POZDRO Z PRZEMYŚLA !!

Do góry
#54651 - 01/03/2004 19:09 Re: problemy z STS , przeczytajcie
Michauek Offline
addict

Meldunek: 04/12/2003
Postów: 696
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Tremo:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał majestic:
[qb]przeciez jak sa mlode i lladne to zawsze mogą znalezc prace w agencji towarzyskiej[/qb][/QUOTE]Taaa.. u Czarka Mończyka LOL [/qb][/QUOTE]Jako Łodzianin (podobnie jak pan Mończyk vel trzy warkoczyki) pragne stanowczo zaprotestowac: Czarek Monczyk nie jest wlascicielem agencji towarzyskiej tylko ARTYSTYCZNEJ.

Do góry
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, akagi, 11kera11, rafal08), 3801 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582426 Postów

Najwięcej online: 4136 @ 20:01