Opcje tematu
#5414205 - 20/06/2012 14:06 [1/4] Hiszpania - Francja
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371


Hiszpania - Francja
Sobota, 23 czerwca 2012, 20:45
Donieck, Donbas Arena

Do góry
Bonus: Unibet
#5414306 - 20/06/2012 15:05 Re: [1/4] Hiszpania - Francja [Re: Ghost]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Kolejny szlagier, tu raczej bym się skłaniał ku Hiszpanom ale mnie nie przekonują, podejrzewam że zagram awans Hiszpanii ale Francuzi mogą udziobać.Mój typ 2:1 dla Hiszpanii po zaciętym meczu.

Do góry
#5415259 - 21/06/2012 00:03 Re: [1/4] Hiszpania - Francja [Re: Ghost]
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
4.9 na Francję? Biorę!
Przed turniejem uznałem Francję za czarnego konia. 2 pierwsze mecze bardzo udane. Trzeciego nie oglądałem.
Ale nawet po tym co widziałem twierdzę, że Francję stać na pokonanie Hiszpanów.
Mają naprawdę fajny zespół. Trójka Benzema-Ribery-Nasri to światowe gwiazdy i są w stanie zagrać świetne spotkanie.

Hiszpanie? Cóż, dużo podań i trochę też szczęścia. Oglądałem na żywo CRO-ESP. Hm, przeszli obok meczu, który mógł ich wyrzucić z turnieju. Chorwaci mieli w pewnym momencie niezłą okazję aby strzelić. Zabrakło szczęścia i umiejętności.
A Hiszpanie grają nadal maksymalnie jednym napastnikiem albo i bez. Torres nadal nie złapał formy bo jeden mecz z Irlandią nie czyni go pełnoprawnym następcą Villi.

Jeśli Francuzi zagrają mądrze, ograniczą siłę Iniesty i Xaviego to będą mieli spore szanse na sukces.
Ogólnie to Hiszpanie są faworytami. Jednak kurs niemal 5.0 na Francję to wg mnie fajny value bet bo ta drużyna ma naprawdę duże możliwości ...

Do góry
#5415317 - 21/06/2012 00:42 Re: [1/4] Hiszpania - Francja [Re: rivex]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Tylko, że jakiś dym był w szatni Francji po meczu ze Szwecją. Ciekawe, jak to wpłynie na drużynę.

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/euro-2012/2012/klotnia-w-szatni-francuzow_sto3319369/story.shtml

Zawsze można nie zrosić murawy wink

Do góry
#5415368 - 21/06/2012 01:03 Re: [1/4] Hiszpania - Francja [Re: Ghost]
Vorspringer Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2007
Postów: 1306
Skąd: Wrocław
Originally Posted By: Ghost
Tylko, że jakiś dym był w szatni Francji po meczu ze Szwecją. Ciekawe, jak to wpłynie na drużynę.

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/euro-2012/2012/klotnia-w-szatni-francuzow_sto3319369/story.shtml

Zawsze można nie zrosić murawy wink


Ciekaw jestem, ile razy w szatni biało-czerwonych wybuchały jakiekolwiek kłótnie dotyczące kwestii sportowych. Bo o biletach i premiach już wiemy.
"Żaby" powiedziały sobie po męsku co trzeba, to niekoniecznie musi mieć negatywny wpływ. Również biorę 4,9.

Do góry
#5415390 - 21/06/2012 01:14 Re: [1/4] Hiszpania - Francja [Re: Ghost]
huge Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2007
Postów: 6719
Skąd: Malbork
u hiszpanow tez atmosfera nie jest za fajna. zawodnicy barcelony trzymaja sie ze soba, ci z real ze soba, a reszta tez ze soba. takie trzy obozy raczej dobrze nie dzialaja na druzyne. oczywiscie poki co idzie im calkiem dobrze, ale mysle, ze to wszystko moze wybuchnac w pewnym momencie.

Do góry
#5415403 - 21/06/2012 01:25 Re: [1/4] Hiszpania - Francja [Re: huge]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
odnośnie kłótni w ekipie Trójkolorowych

problemy bardzo często scalają lepiej niż sytuacja, gdy wszystko jest kolorowo..

mam nadzieję, że podobnie będzie i tym razem

z całym szacunkiem dla umiejętności i osiągnięć Hiszpanów, to ich spotkań.. nie da sie oglądać (przynajmniej w moim odczuciu)

klepanie piłki non stop, z którego nic nie wynika

fakty są takie, że z Włochami zagrali słabo, wg mnie był to remis ze wskazaniem na Italię

potem rozjechali drewnianą obronę Irlandii (przy pierwszej bramce Dunne zaprezentował swoją zwrotność niczym lokomotywa na torach)

z Chorwacją.. okey wygrali, ale również prezentowali się bardzo, bardzo przeciętnie..

sorry, ale ustawienie 1-4-6-0 to kiepski pomysł laugh

Allez Żabki !!!

smile

Do góry
#5415431 - 21/06/2012 01:52 Re: [1/4] Hiszpania - Francja [Re: Big Ben]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
No widzę, że ogólnie sporo ludzi za Francją. Wszedłem sobie na Bwin, a tam sonda:

Kto zdobędzie mistrzowski tytuł w 2012 roku?
Niemcy 3.00 33%
Francja 12.00 18%
Hiszpania 3.40 17%
Anglia 9.00 9%
Włochy 8.50 9%

Trochę mnie to zaskoczyło, nie powiem

Do góry
#5415447 - 21/06/2012 02:09 Re: [1/4] Hiszpania - Francja [Re: Ghost]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
Francja ciekawy zespół, dobry trener, brak presji, jakiś dog powinien przejść, Hiszpania się już na wygrywała, brak im polotu, nie ma napastnika, etc.

Wszystko fajnie, tylko jakie sportowe, czysto piłkarskie atuty ma Francja nad Hiszpanią? Gdzie szukać przewagi?

W obronie?
Mecz ze Szwecją pokazał, że niekoniecznie, nie zagra Mexes, zamiast niego Kościelny, który robi mnóstwo baboli i generalnie jest przeciętny... Poza tym obrona monolitem nie jest.
U Hiszpanów Ramos z Pique na środku, obaj w formie, poza boiskiem jest różnie, ale na boisku świetnie się dogadują. Więc para środkowych na korzyść obrońców tytułu. Z boku Arbeloa i Alba (najsłabszy punkt) tutaj będzie na remis.

A więc jeśli o obronę chodzi przewagi nie ma.

Może pomoc?
Z gwiazd jest Ribery i może Nasri, reszta solidni piłkarze, mieszanka świeżości i głodu sukcesów, więc niby sympatycznie.
Ale gdzie oni do pomocy La Furia Roja?
Hiszpanie na środku: lepsi technicznie, bardziej błyskotliwi, bardziej zgrani, bardziej doświadczeni, nie ma tam gorących głów, podsumowując nie lepszej środkowej formacji na świecie.
Więc znowu...

To może atak?
Jest Benzema, ale narazie wali ślepakami. U Hiszpanów przeciętny Torres - lekkie wskazanie na Francuzów.

Suma sumarum - w mojej opinii - karne, ew. dogrywka, jedyna droga do awansu Francuzów, ewentualnie szybki gol i murowanie...

Hiszpania w 90' minutach, jeśli jeszcze trochę kurs urośnie,
na pewno będzie warta grzechu.

Do góry
#5418558 - 23/06/2012 00:53 Re: [1/4] Hiszpania - Francja [Re: Ghost]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Spain - France [To Advance Which team will advance to the next round?]
Typ: France
Kurs: 2.95

Najciekawszy obok meczu Włochy - Anglia ćwierćfinał. Hiszpanie dalecy są od formy, kiedy pod wodzą Aragonesa zdobywali tytuł najlepszej drużyny na starym kontynencie. Torres po przeprowadzce do Chelsea zatracił skuteczność, Fabregas z Barcelony niczym nie przypomina zawodnika z Arsenalu, kontuzjowany jest najlepszy hiszpański snajper David Villa. Przykładów można by podać jeszcze kilka. Wszystko to składa się na obraz reprezentacji Hiszpanii, która jedynie na tle zdecydowanie słabszego rywala (Irlandii) było w stanie wypaść efektownie (a i to dzięki szybko zdobytej bramce). Z kolei Francuzi w dwóch pierwszych spotkaniach na Euro zaprezentowali się jako doskonale poukładany i świetnie zorganizowany zespół. Pod wodzą Laurenta Blanca wszystko pracuje jak w szwajcarskim zegarku, zaś po wyrzuceniu awanturnika Anelki w zespole nie słychać o jakichś wewnętrznych sporach na tle rasowym, etnicznym, religijnym etc. Co prawda w spotkaniu ze Szwecją Trójkolorowi zagrali wyjątkowo niemrawo, jednak wcale nie wykluczam, że zrobili to po to by trafić na Hiszpanię, która swoim stylem znacznie bardzie odpowiada Francuzom. Z Włochami podopieczni Blanca musieli by prowadzić żmudne ataki pozycyjne podczas, gdy z Hiszpanią będą mogli zagrać z kontrataku, a tym samym wykorzystać dynamikę swojego magicznego tercetu: Benzema, Ribery, Ben Arfa i Nasri. Dlatego też mając powyższe na uwadze nie widzę żadnych uzasadnionych powodów by aż tak mocno faworyzować reprezentację Hiszpanii.

Do góry
#5419109 - 23/06/2012 04:48 Re: [1/4] Hiszpania - Francja [Re: Ghost]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Pierwsze dwa ćwierćfinały bez niespodzianek w tym meczu Hiszpania i Francja podobne style gry spore mozliwości zawodników obu drużyn głównie w pomocy i ataku.
Hiszpania co miała wygrać to wygrała z Chorwacją mieli sporo szczęścia i bramkarza wspaniale broniącego, tylko poza meczem z Irlandią zwycięstwa nie były takie jak we wcześniejszych imprezach.
Hiszpania nie dominuje w grze swoich przeciwników bo zarówno z Włochami i Chorwacja te zespoły pokazały, że mimo solidnej obrony można Hiszpanom zagroźić czy strzelić bramkę.
Francja zagrała dobrze taktycznie w pierwszych 2 spotkaniach meczem ze Szwecją to Francja się oszczędzała jak tylko mogła tym bardziej, że awans był pewny bo Anglia miała korzystny wynik z Ukrainą zresztą Blanc nie zmienił taktyki i zrobił zmainy w kontekscie dogrania meczu do końca do porażki ze Szwecją Francuzi nie przegrali spotkania od meczu z Białorusią, powalczą z sąsiadami o awans do półfinału.
Nie są na straconej pozycji mecz bedzie wyrównany może paść remis po 90 min i będziemy świadkami pierwszej dogrywki.
Liczę, że Francja po Chorwatach jeszcze bardziej przetestuje blok defensywny Hiszpanii Ttp na X 3,20 lub na niespodzianke 3,80. kurs na Hiszpanie poniżej 1,90 nie skuszę się raczej łatwo Hiszpanom nie pójdzie w 2006 Francja grałaa z Brazylią i wygrala 0:1 wtedy Francja miała też dobry zespół jeśli mnie pamięć nie myli może powtórzą podobny wynik z Hiszpanią chociaż może być dogrywka.

Do góry
#5419138 - 23/06/2012 06:30 Re: [1/4] Hiszpania - Francja [Re: Piotruś Pan]
Terry Butcher Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2003
Postów: 868
Skąd: Butte Paillade
W ekipie Francji jest masa konfliktow. Do tego jest bardzo zla atmosfera wokol tej ekipy w samej Francji.

Zaczelo sie od "Ferme ta gueule" (Zamknij morde) rzucone po strzelonej bramce z Anglia w strone dziennikarzy.



Po meczu ze Szwecja w szatni wybuchla bojka (Nasri z Diara). Wczesniej, zdjety z boiska Ben Arfa pogardliwie wypowiedzial sie o trenerze. Wynikiem tego czesc podstawowego skladu i rezerwowi zaczeli podwazac kompetencje trenera okazujac swoje niezadowolenie z jakosci gry liderow oraz z przyjetej taktyki.
info

A Blanc jak Smuda crazy nie potrafi nic zmienic w kiepsko dzialajacej druzynie. Wystarczy zobaczyc jak pozno dokonuje zmiany meczowe trzymajac sie bezproduktywnej taktyki i zelaznego skladu
Jesli ktos widzial dobry mecz Francuzow na tych mistrzostwach to gratuluje dilera ooo

Jest rowniez konflikt na lini pilkarze kibice - po meczu ze Szwecja pilkarze nie podeszli do kibicow - czesc z nich juz wrocila do Francji.

Do góry
#5419419 - 23/06/2012 18:40 Re: [1/4] Hiszpania - Francja [Re: Ghost]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Taka sytuacja w kadrze Francji niezbyt właściwa podobnie jak w RPA gdzie Francja odpuściła sobie ostatni mecz z gospodarzem i odpadla z turnieju no cóż to może w kontekśie obecnych wydarzeń to może zagrać rzeczywiście na Hiszpanów, chociaż nie sądze by olali sobie mecz o strefe medalową, dobre spotkanie to zagrali przeciwko Ukrainie i z Anglią też fajnie pykali do momentu aż bramkę odrobili w drugiej połowie lepsze wrażeie ogólnej gry sprawiała drużyna z wysp to może skoryguje swój typ 1 na Hiszpanię lub remis za 3,20 można by puścić na pojedyńczych zakładach

Do góry
#5419875 - 23/06/2012 22:37 Re: [1/4] Hiszpania - Francja [Re: Piotruś Pan]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Hiszpania - Francja awans Francja 3@ SP 6/10

Do góry
#5420100 - 24/06/2012 01:16 Re: [1/4] Hiszpania - Francja [Re: Ghost]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Spain - France

Z tego co widze to ekipa trójkolorowych mocno defensywnie podeszła do spotkania. Poza Benzema,Riberym, typowi gracze raczej nie ofensywni tylko ze skłonnościami defensywnymi. Zamiast Nasriego na boku pomocy zagra nominalny obronca Debuchy lub Réveillère. Trójkolorowi nastawiają sie na gre z kontry wszystko w porządku, tylko z kim oni chca kontrować to ja nie mam pojęcia. Z samym Riberym to ja gratuluje pomysłu, moze jest to sprytny plan i wejdzie pozytywnie w zycie ale nie sadze. Jak tak to chylę glowe przed Laurentem Blankiem. Ale z tego co podaje Uefa sam trener Vicente del Bosque nie mianował nominalnego napastnika tylko znowu Fabregas ma zagrać fałszywego napastnika. Podejrzewam pierwsza połowa zakonczy sie remisem, żadna z ekip nie bedzie chciała przede wszystkim stracic bramki. Po wybadaniu przeciwnika podejrzewam w drugiej połowie w ekipie Vicenta del Bosque zostanie wprowadzone prawdziwy snajper ktory zakończy ktoras z akcji bramka, która doszczętnie podetnie skrzydła ekipie Blanka. Oby to był Lorente ale z przebiegu mistrzostw pewnie zobaczymy Torresa.

Spain X/1 4.05 kurs z Betsson

Do góry




Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, akagi, VVega, Zaixi, Lukasz111, kemp, rafal08), 3434 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581814 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49