Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#5412481 - 19/06/2012 15:27 Re: Grupa D (Ukraina - Szwecja - Francja - Anglia) [Re: Ghost]
allesandros Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/04/2006
Postów: 2053
Skąd: Gerlach
Szwecja - Francja
Typ:2

Francuzi maja 4 punkty po 2 meczach i razem z Anglikami przoduja w grupie D. DZisiaj graja z druzyna, ktora swoja szanse w tych mistrzostwach juz stracila i zapewne nie bedzie jakos strasznie zmotywowawana. Ekipa Blanca gra za to na Ukrainie bardzo efektowna ofensywna pilke z duza liczba strzalow i okazji do goli. Nawet gospodarze imprezy, ktorzy jakby nie bylo prezentuja sie tutaj naprawde przyzwoicie, byli bezradni i musza zagrac z Anglia o wszystko. Zabojady maja wszystko we wlasnych rekach i powinni to dzisiaj udowodnic konczac grupe na 1 miejscu. Wiadomo ze to miejsce daje w 1/4 finalu przeciwnika teoretycznie latwiejszego, czyli Włochy.

Do góry
Bonus: Unibet
#5412982 - 19/06/2012 20:08 Re: Grupa D (Ukraina - Szwecja - Francja - Anglia) [Re: Ghost]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Mecz Ukraina - Anglia kurs na Anglików spadł popmimo tego w dzisiejszym spotkaniu wystarcza im remis
Ukraina bez Szewczenki myślę że to jest powodem gry na drużynę z wysp.
Ukraina nie zaprezentowała jakiegoś dobrego futbolu przeciwko Francji i z pewnością nie stoi na staconej pozycji tylko Anglię trudno będzie im pokonać.
Anglia też nie będzie zbytnio ryzykować by awans wogóle nie wymknął sie im z rąk dla mnie fajnym typem byłby remis i zagram go na koniec fazy grupowej, nie był to turniej w którym remisy padały cząsto chociaż z trzy były z pierwszego miejsca najprawdopodobniej wyjdzie Francja, która gra ze Szwecją bez motywavji jak Skandynawowie o nic nie grają.
Nie gram na Anglię bo to różnie może być chociażby tak jak ze Szwedami miał być remis wygrała Ukraina.
Dziś taki wynik wyeliminuje Ukrainę a w konsekwecji da awans Anglii
Drugi mecz raczej dla Francji i bez wielkich emocji trzeba rozegrać to spotkanie na koniec i jedną bramkę Francja jest w stanie Szwecji strzelić jak na Szwecje to w 3 spotkaniach 5 bramek stracili nie są w tym Euro dobrze zorganizowani w liniach defensywnych i tak slabo im idzie.

Do góry
#5413272 - 19/06/2012 22:54 Re: Grupa D (Ukraina - Szwecja - Francja - Anglia) [Re: Ghost]
hallik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2010
Postów: 15720
Skąd: Szczecin
Ja mam z goła inne zdanie jesli o ten mecz chodzi. Ukraina, aby awanoswac musi zaatakowac i sie odkryc. A to bedzie woda na mlyn dla Angoli, ktorzy z przodu dysponuja znakomitymi zawodnikami, zarowno na skrzydlach jak i w srodku pola.
Do tego nalezy pamietac, ze Hiszpania wygrala rozgrywki w grupie C, co oznacza, ze druzyna z 2. miejsca z grupy D bedzie sie mierzyc wlasnie z Hiszpanami. Jestem w 100% pewien, ze Synowie Albionu wola trafic na Wlochow, niz na Hiszpanow, ktorych futbol zupelnie im nie lezy.
Ukraincy nie graja nic nadzwyczajnego - dosc szczesliwie wygrali ze Szwedami i polegli z Francuzami. Sa druzyna duzo gorsza od Anglikow i jedyne co za nimi przemawia, to to, ze sa gospodarzami. Fakt faktem, jesli uda im sie strzelic bramke na 1-0 to moze sie zrobic ciekawie, ale ja uwazam, ze Anglicy zwycieza pewnie, nawet z handicapem.

Do góry
#5413480 - 20/06/2012 00:54 Re: Grupa D (Ukraina - Szwecja - Francja - Anglia) [Re: Ghost]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Anglia - Ukraina [Sposób w jaki zostanie zdobyta pierwsza bramka]
Typ: Główka
Kurs: 4.75

Nie ma co specjalnie się rozpisywać, jak ważne to spotkanie dla obu drużyn. Sytuacja jest podobna jak w meczu Polski. Ukraina musi wygrać by zakwalifikować się do ćwierćfinałów. Łatwo o to nie będzie, gdyż defensywa Anglików wygląda na silną i skonsolidowaną. Dlatego też gospodarze swoich szans powinni upatrywać w stałych fragmentach gry, które tak dobrze wychodziły im w meczu ze Szwecją. Z kolei Anglicy w meczu ze Szwecją to właśnie po stałych fragmentach gry dwukrotnie pozwolili rywalom skutecznie atakować na bramkę. Z drugiej strony nie spodziewam się również, żeby Anglicy przystąpili do jakiegoś frontalnego ataku mając w pamięci, że remis daje im awans. Tak więc niech główka pracuje smile

Do góry
#5414002 - 20/06/2012 04:11 Re: Grupa D (Ukraina - Szwecja - Francja - Anglia) [Re: Ghost]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Anglia dziś mocno sie napracowała by awansować do ćwierćfinałów gratulacje dla Ukrainy za ambicje postawę i zaangażowanie mieli pecha najpierw szmatę wpuściła cała defensywa pózniej bramka nie uznana chociaż sędziowie bez podgladu z kamery nie mogli widzieć bramki za szybka gra i mimo wszystko sporo boiska do obserwacji że nawet 7 sędziów nie jest w stanie podjać trafnej decyzji w odpowiednim momencie nie mogę mieć pretensji bo sam w pierwszej chwili gola bym nie uznał bo mogli mieć wątpliwości czy piłka przekroczyła w powietrzu liinie bardzo szczęśliwe zwycięstwo Anglii i ci co to obstawili mieli niezly stres, bo bramka dla Ulrainy mogła w każdej fazie meczu wpaść,
Dziwna ta grupa wyniki najbardziej nieprzewidywalne dobrze że zagrałem za drobne to i strata niewielka.

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2




Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, akagi, ElNinho[mmdea], Sensei, igea23, latajaca_holenderka, Lukasz111), 3543 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581826 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49