Strona 29 z 45 < 1 2 ... 27 28 29 30 31 ... 44 45 >
Opcje tematu
#507405 - 09/08/2006 23:32 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
saniol Offline
enthusiast

Meldunek: 18/07/2005
Postów: 367
Skąd: ELBLĄG
Nic dodać, nic ująć do tego co napisał vindom. Gdzieś, kiedyś przychodzi ten czas że trzeba odpocząć. Zrezygnować nie. Piszę zrezygnować bo jak się złapie bakcyla bukmacherki to on już później zostaje. I wcześniej czy później wraca się. I mam nadzieję i to wielką, ze jeszcze powrócisz na to forum i znów jedną z rzeczy wręcz obowiązkowych będzie przejrzenie typów i tego co napisał SZCZYPOP.
A z trafnością typowań /czarnymi seriami/ jest jak z sinusoidą, raz w dół a raz w górę i najważniejsze żeby linia zysku była ciągle na plusie. I Tobie to się udało.
Na razie życzę powodzenia i wracaj /oby jak najszybciej - najlepiej przed bo kasa na prezenty będzie potrzebna/.


Do góry
Bonus: Unibet
#507406 - 10/08/2006 07:07 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
loipop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 6142
kiedy szczyp. poda kolejne typy i wroci do typowania ?

Jutro 1.30
Za tydzien 2.10
Za miesiac 3.15
Zrezygnuje z bukmacherki 750.00


Do góry
#507407 - 10/08/2006 07:12 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Wracaj Szczypiro juz dzis, co to za zycie bez bukow?

Do góry
#507408 - 10/08/2006 07:13 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Szczypior, sorry, nie przekrecilem nicka specjalnie, to przez ten wszechobecny pospiech

Do góry
#507409 - 10/08/2006 07:17 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
zagdan82 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/03/2006
Postów: 381
Skąd: Katowice
Quote:

kiedy szczyp. poda kolejne typy i wroci do typowania ?

Jutro 1.30
Za tydzien 2.10
Za miesiac 3.15
Zrezygnuje z bukmacherki 750.00






Ja zaryzykuję kurs 2.10 Chociaz kursy powyżej 2 rzadko mi wchodzą

Do góry
#507410 - 10/08/2006 07:23 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
saniol Offline
enthusiast

Meldunek: 18/07/2005
Postów: 367
Skąd: ELBLĄG
Quote:

kiedy szczyp. poda kolejne typy i wroci do typowania ?

Jutro 1.30
Za tydzien 2.10
Za miesiac 3.15
Zrezygnuje z bukmacherki 750.00





Wystawiam jeszcze jeden /jak na giełdzie/
Za kwartał - 16.00

Do góry
#507411 - 10/08/2006 09:31 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
Dobra Szczypior my tu poczekamy ... Ale wracaj szybko bo co innego bedzie Cie rownie dobrze w zyciu wqrwialo jak bukmacherka? nic... dlatego nie mozna bez niej wytrzymac jest za spokojnie pozdro 4 all

Do góry
#507412 - 10/08/2006 10:27 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań
No Szczypior tak jakbym czytał o sobie...

też mi przestało to sprawiać przyjemność... liczyło się co innego... miałem sporą przerwę... a teraz próbóję wrócić i powoli, mozolnie się odradzam... może się uda, z tym, że nic na siłę...

na forum mam nadzieję, będziesz zaglądał!

pozdro! 3maj się!

Do góry
#507413 - 10/08/2006 11:29 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
14honor88 Offline
veteran

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 1234
Skąd: ....::::ACAB::::....
Quote:

kiedy szczyp. poda kolejne typy i wroci do typowania ?

Jutro 1.30
Za tydzien 2.10
Za miesiac 3.15
Zrezygnuje z bukmacherki 750.00




jutro za 9/10

Do góry
#507414 - 10/08/2006 11:31 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
To się nam elita sypie pierw Emrod teraz ty Szczypior

Wielka szkoda że z forum odchodzą tacy userzy, mam nadzieje że wrócisz jak najszybciej...

Ciebie Szczypior lubiałem również za inne rzeczy nie koniecznie związane z typami chodzi mi tutaj głownie o dział To i Owo ciekawe tematy "Nic sie nie dzieje..."i opowiesci jak to gołąb pozbawił się życia czy muzyczna przygoda z kapelą wiejską

Trzymaj się

Pozdrawiam

Do góry
#507415 - 10/08/2006 11:40 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
skoczek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/01/2005
Postów: 3063
Skąd: fut5al.pl / hypebeast.pl
Szczypior pewnie siedzi teraz w kącie i po przeczytaniu tych wpisów wypłakuje się w chusteczkę

Szczypior nie wróci jutro, pewnie potrzyma wszystkich w napięciu i wróci za dwa dni

Pozdro i szacuneczek wariacie

Do góry
#507416 - 10/08/2006 11:45 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
loipop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 6142
Quote:

To się nam elita sypie pierw Emrod teraz ty Szczypior

Wielka szkoda że z forum odchodzą tacy userzy, mam nadzieje że wrócisz jak najszybciej...

Ciebie Szczypior lubiałem również za inne rzeczy nie koniecznie związane z typami chodzi mi tutaj głownie o dział To i Owo ciekawe tematy "Nic sie nie dzieje..."i opowiesci jak to gołąb pozbawił się życia czy muzyczna przygoda z kapelą wiejską

Trzymaj się

Pozdrawiam




opowiesc o golebiu byla genialna...

Do góry
#507417 - 10/08/2006 15:22 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
ormats Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/04/2003
Postów: 1789
Skąd: Szczecin
Nie mozna tak odchodzic jak sie ligi wlasnie zaczynaja.

Pozdrawiam i zycze udanej przerwy, moja trwala 1,5 roku.

Do góry
#507418 - 10/08/2006 20:17 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
I ja się wpisze w liście popracia dla Szczypiora. W zeszłym tygodniu poszło mi źle typowanie Ligi polskiej i właśnie Szczypior był jedną z nie wielu osób, które powiedziały nie poddawaj się w tym co robisz bo robisz dobrą robote. Ja się nie poddałem bo wiem, że straty zawsze się odrobi. Dlatego Szczypior teraz ja to napisze nie poddawaj się i dalej prowadz temat zmniejsz stawki i dasz rade. Czekamy na twój powrót

Piwko dla ciebie

Do góry
#507419 - 13/08/2006 21:46 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Witam, panowie nie umarłem, jeszcze żyje

Dzieki za miłe słowa i liczne privy, nawet nie przypuszczalem ze tak wielu z was sympatyzuje z moim topickiem, a na to kiedy wróce proponuje zakład no bet

Narazie mam wakacje od grania za kase i przerwe która napewno mi dobrze zrobi.

Staram sie też o angaż do kilku stron poświeconych typowaniu, a w najbliższym czasie będę miał również swoją strone poświeconą analizom i typom, wiec mam nadzieje ze wielu z was zawita do mnie i znajdzie napewno cos ciekawego dla siebie, wiec juz teraz zapraszam, mam nadzieje ze stronka w przyszlym tygodniu juz ruszy

Jesli ktos by był zainteresowaniem podawaniem typów z analizami to prosze o zgłoszenia, zobacze co da sie zrobić

Pozdrawiam

Do góry
#507420 - 17/08/2006 00:31 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
z forum jak z kobietą - im więcej alkoholu tym jej uroki stają się doskonalsze

dzis po trzech piwach postanowiłem ze

nastał ten dzień...


puściłem sobie kuponik ako 1.5 za 100 złociszy tak aby sprawdzic czy to już czy jeszcze nie...

brakuje mi mojego topiku i to bardzo, zżyłem się z nim strasznie, ale cóż wszystko sie kiedyś kończy, a koniec jest początkiem nowego... lepszego

ciągle zastanawiam sie jak powinien on wygladać,

raczej nie powrócę w dawnej postaci, jeszcze nie wiem, ale możliwe że nie będzie gotowych kuponów, granych przezemnie osobiscie czy to u naziemniaków czy netowców, tylko pojedyńcze spotkania podparte analizą,

bardzo odpowiadala by mi ta forma prowadzenia topicku z starannie wyselekcjowanymi typami podpartymi konkretnymi analizami, typami granymi płaską stawką o wysokim kursie.

chciałbym to zrealizowac ale

no wlasnie... ale !

topik słuzył mi jako "księga" moich osobistych dokonań i osiągnieć, dzieki niemu znalem moją procentową skuteczność gry i najwazniejsze - ile ugrywalem miesiecznie na czysto,

gdy będę dysponowal kapitałem w okilicach 5000 tylko i wyłącznie przeznaczonych na bukmacherke wtedy zaczne grac single płaską stawką, ale teraz jeszcze nie pora i nie czas... nie chodzi zresztą o poczatkową kwote, równie dobrze moge wystartowac z kwotą 1000 czy dwóch...

...ale ja tak bardzo lubie bonusy u internetowych

życzcie mi powodzenia i chyba do zobaczenia w nowym temacie za jakis czas - gdy ustabilizuje sie troszke sytuacja zwiazana z poczatkiem lig wtedy wejde i uderze z grubej armaty,


Do góry
#507421 - 18/08/2006 10:26 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Quote:

Poprzednia pierwsza kolejka przeważnie przez bardziej znających sie na swoim fachu typerów, omijana była szerokim łukiem. Dla mnie wydała się przewidywalna jak się później okazała dosyć łatwa do wytypowania. Nie zawiodły dwie największe moim zdaniem teraz ekipy w kraju czyli Werder i Bayern, dosyć oczekiwanie punkty stracił Stuttgart który moim zdaniem będzie tylko tłem drużyny sprzed lat i nic wielkiego w tym sezonie nie ugra. Ciekawi mnie czy któraś z drużyn z tak zwanego "środka" jest w stanie pokusić się o namieszanie w czołówce i zakończenie rozgrywek przynajmniej na miejscu premiowanym awansem do pucharu uefy, zobaczymy, to są tylko dywagacje, skupmy się na tym co jest teraz najciekawsze czyli 2 kolejką bundesligi.

Przedstawić każde spotkanie w tej kolejce, zobaczymy jaka będzie tym razem skuteczność. Analizy pisałem w czwartkową noc i piątkowy poranek więc na długo przed niedzielnymi a nawet sobotnimi spotkaniami, ale w ten sposób może więcej osób skorzysta z typów. Oczywiscie należy wziąść poprawkę na składy i kontuzje i przed spotkaniem. Nie bawiłem się jak w pierwszej kolejce w jakieś dodatkowe informacje, czy zestawienie h2h. Napisanie tych analiz zajeło mi ładnych kilka godzin i nie miałem poprostu czasu, na "dorzucanie" tych bardzo ważnych informacji.

Aachen - Schalke

W poprzedniej kolejce spotkanie Hannoveru z Werderem było najpewniejszym z wyjazdowych typów. Drużyna z Bremy znalazła się na kuponach naprawdę wielu typerów. Choć był to mecz grany dosyć masowo, sam byłem przekonany iż w 1 kolejce była to wlaśnie najtrafniejszy typ na wyjazdowe zwycięstwo, co się zresztą później sprawdziło. Dziś uważam iż takim właśnie spotkaniem jest mecz beniaminka, z drużyną której aspiracje sięgają napewno awansu do prestiżowej Ligi Mistrzów. Beniaminek w poprzedniej kolejce został wręcz rozgromiony na wyjeździe z byłą drużyną Jacka Krzynówka, czyli drużyne Bayeru Leverkusen. Dziś czeka ich również trudne jak nie trudniejsze zadanie, a mianowicie zmierzą się z 4 druzyną poprzedniego sezonu. Nie wróżę beniaminkowi świetlanej przyszłości w Bundeslidze, a napewno nie liczę na ogranie takiego przeciwnika jakim jest drużyna gości. Porażka w pierwszej kolejce była słuszna i stanowiła logiczną całość postawy którą prezentował beniaminek w spotkaniu z przed tygodnia, więc " powtórka z rozrywki " tyle że na własnym boisku jest bardzo prawdopodobna. Goście będą napewno będą chcieli zaprezentować się znacznie lepiej niż w minionej kolejce, gdzie przypomnijmy zremisowali 1:1 na własnym boisku z Eintrachtem. Pierwsze dwa spotkania mieli naprawdę łatwe bo ani zespół z Frankfutu, ani dzisiejszy przeciwnik nie jest trudnym rywalem. Wygrana będzie bardzo cenna i ważna, ponieważ w nastepnej kolejce na Arene auf Schalke przyjedzie bardzo groźny zespół Werderu, a w spotkaniu tym każdy wynik będzie możliwy, wiec priorytetem będą 3 pkt z Aachen i śmiem twierdzić iż goście odniosą zwycięstwo.

Typ: 2
Kurs: 1.87
Buk: TotoMix



Eintracht Frankfurt - VFL Wolfsburg

Wkońcu doszedłem do spotkania na którym moim zdaniem można będzie zarobić ładnych parę złotych. Dlaczego ? A no dlatego iż na kilometr pachnie mi w tym spotkaniu remisem. Zresztą nie tylko w tym spotkaniu. Również spotkania Cottbusu i Norynbergi wygladają mi na typowe remisowe i wyrównane spotkania. W meczu tym bardzo dużo zależało będzie od tego z jakim nastawieniem wyjdą gospodarze, którzy oprócz motywacji i woli walki, i aby wygrać będą musieli zagrać zdecydowanie i agresywnie. W poprzednim sezonie obie drużyny miały " stryczek na szyi", obie utrzymały się zajmując sąsiadujące pozycje odpowiednio Eintracht 14, a Wolfsburg 15. Nie zdziwił bym się gdyby w tym sezonie było podobnie. Dlatego spotkanie to może mieć bardzo duże znaczenie w kontekście całego sezonu. Ale mamy dopiero przecież 2 kolejkę wiec jeszcze nie wiemy nawet na co tak naprawdę stać dany zespół. Uważam że gospodarzom z Frankfurtu ciężko będzie wywieźć 3 pkt, a drużyna z Wolfsburga tanio skóry nie odda. Dlatego wyrównany mecz i podział punktów jest najbardziej prawdopodobny. Co ciekawe w 1 kolejce oba zespoły również zremisowały, dla mniej odważnych proponuje zagrać typ z podpórką, kursy na zwycięstwo gospodarzy rosną.

Typ: X
Kurs: 3.10
Buk: TotoMix



Borussia Dortmund - Fsv - Mainz 05

Jest to typowe spotkanie na home win. Gospodarze jeśli nie zaprzepaszczą swojej okazji powinni odnieść cenne zwycięstwo. Atut własnego boiska napewno będzie miał znaczący wpływ, a doping własnych kibiców powinien uskrzydlić graczy Borussi. Również kurs jaki wystawili bukmacherzy faworyzuje w znacznym stopniu zespół z Dortmundu. Goście w zeszłym sezonie na wyjeździe zdobyli zaledwie 13 pkt ( 3-4-10) i w tym sezonie napewno nie poprawią wyjazdowej skuteczności. Zespół Borussi choć w pierwszej kolejce przegrał, to przecież z niebyle kim, tylko z wielkim Bayernem Monachium, jest więc po części usprawiedliwiony i do tego spotkania podejdzie napewno nie poruszony zbytnio tą wyjazdową porażką.Natomiast drużyna Mainz wygrał 2:1 z beniaminkiem z Bochum i napewno na ten mecz przyjedzie w dobrych nastrojach i chcąc wywieźć conajmniej 1 cenny punkt. Jednak napewno trudno im będzie tego dokonać. Moim zdaniem typ na gospodarzy jest dobry i pewny rozwiązaniem.

Typ: 1
Kurs: 1.60
Buk: TotoMix



Vfl Bochum - Bayern Monachium

Zespół mistrza niemiec pewnie wszedł w sezon zdobywając 3 pkt z średniakiem ligowym czyli zespołem Borussi Dortmund, zespołu który przynajmniej w najbliższej przyszłości nie powtórzy wyczynów " wielkiej " Borussi sprzed kilku lat. Wydaje mi się iż Bayern przynajmniej na początku rozgrywek zwycięży conajmniej kilka razy pod rząd. Wystarczy tylko spojrzeć na kolejnych przeciwników, mistrza niemiec - Nurnberg, Arminia Bielefeld, Aachen i Wolfsburg. Żaden z tych zespołów nie jest w stanie wywalczyć choćby remisu w potyczce z zespołem z Monachium. Dopiero właśnie w Wolfsburgu na wyjeździe Bayern może złapać zadyszki. Także jeśli się nie wydarzy coś niespodziewanego, szykuje się kolejna seria zwycięstw. O drużynie Vfl nie napisałem w zasadzie nic, bo i nie ma o czym. Jest to jeden z meczy w którym niewiele zależy od gospodarzy. Nie pomogą tu nawet, napewno wierni i głośno dopingujący fani gospodarzy. Nawet jeśli Bochum wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności, to musi trafić na fatalną postawę Bayernu Monachium aby odnieść zwycięstwo. Mam nadzieje, że nikt nie zrozumie mnie źle, ponieważ nie jest to napewno typ w styli 10 na 10 bo takich poprostu nie ma. Zawsze może się zdarzyć seria kontuzji w trakcie meczu, czerwona kartka albo karny z rękawa który odmieni losy spotkania, ale takich rzeczy nie da się przecież przewidzieć. Ja podaje tylko fakty, a chętnych na " orientalne doznania " zapraszam do wróżki Kleopatry, która notabene nie będzie wiedziała ile punktów jest za wygrane spotkanie w piłce nożnej...

Typ: 2
Kurs: 1.70
Buk: TotoMix



Energie Cottbus - Hamburger SV

Pierwszy mecz Cottbusu grającego na wyjeździe z zespołem Borussi Mönchengladbach był moim typem kolejki, a nawet dnia. Pewna i dominująca gra gospodarzy nie dała żadnych szans beniaminkowi. Dziś jednak sytuacja się odwraca, ponieważ to Energie zagra na własnym boisku. Ich rywal zespół z Hamburga w pierwszym meczu nie zachwycił i wręcz zawiódł swoich kibiców zaledwie remisując 1:1 z zespołem Artura Wichniarka. Dziś moim zdaniem czeka ich dużo trudniejsza przeprawa niż w poprzednim meczu. Beniaminek napewno tanio skóry nie odda, a pierwszym meczem na własnym sezonie będzie chciał udowodnić nieprzypadkowy awans do bundesligi. Spodziewam się wyrównanego meczu i nawet możliwej sensacji. Wynikowi jednak będę przyglądał się z boku, ponieważ spotkanie to napewno nie znajdzie się na moim kuponie.

Typ: No bet

Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart

Bardzo trudne w typowaniu spotkanie, a do tego, analizę spotkania niedzielnego piszę w piątek więc utrudniam sobie w sposób znaczny sprawę. Gospodarze tego spotkania w poprzedniej kolejce odnieśli cenny remis z Hamburgiem, wiec jak widac na poczatku sezonu mają trudnych przeciwników. W tym spotkaniu wynik może byc podobny. Goście - drużyna VfB odniosła bardzo dotkliwą porażkę na własnym boisku z zespołem Nurnberga więc niezbyt mocną ekipą. Przewiduje olbrzymie problemy w tym sezonie drużyny ze Stuttgartu, do tego moim zdaniem nie wystarczająca siła ataku, a tym samym problemy ze zdobywaniem bramek. Moim zdaniem nie ma nawet mowy o zwycięstwie gości w tym meczu. Pisząc analizy założyłem sobie iż nie będę używał podpórek wcale, jednak w raz w kolejce wyjątek można zrobić i zrobie to własnie w tym spotkaniu.

Typ: 1x
Kurs: 1.30
Buk: TotoMix



Werder Brema - Bayer Leverkusen

Dla większości jest to najciekawsze spotkanie kolejki. Nie którym się wydaje iz gracze Leverkusen rozbijając Aachen 3:0 moga być godnymi rywalami dla Werderu. Nic bardziej myslnego. W ciągu ostatnich 5 lat ze stadnionu w Bremie gościom zaledwie raz udało się wywieźć remis, pozostałe spotkania przegrywając przeważnie po wyrównanych meczach przewagą jednej bramki. Pokazuje to iż były to bardzo wyrównane spotkania i typowe mecze walki. Bardzo prawdopodobne iż równiez to spotkanie będzie takim meczem. Zespół Werderu ma dużo więcej atutów do zaprezentowania niż drużyna Leverkusen i śmiem twierdzić iż dziś je wykorzysta. Do tego atut własnego boiska który napewno pomoże.Kursy na domowe zwycięstwo idą w górę, choć jest dopiero piątek, ja tym się jednak wcale nie przejmuję i stawiam na hw

Typ: 1
Kurs: 1.75
Buk: TotoMix



Hertha BSC - Hannover 96

Obok pojedynku Armini ze Stuttgartem jest to najtrudniejesze dla mnie spotkanie do typowania w całej kolejce, spotkanie którego poprostu " nie czuje" i napewno nie postawie na swoim kuponie. Drużyna ze stolicy Niemiec w pierwszym wyjazdowym spotkaniu nowego sezonu, bezbramkowo zremisowała z Wolfsburgiem, natomiast goście z Hannoveru na własnym boisku nie dali rade wicemistrzowi , przegrywając 2:4. Delikatnym faworytem tego spotkania są gospodarze. Jednak tylko delikatnym faworytem tego spotkania, ponieważ remis w tym spotkaniu jest równie prawdopodobny. Kursy na domowe zwyciestwo lecą w górę, jednak to dopiero 2 kolejka i nie wiemy dokładnie na co stać jednych i drugich. Moim typem jest remis, ale jeśli miałbym go grać to tylko w systemie, jesli ktoś chce spróbować zagrać jakiś remis w tej kolejce to polecam spróbować mecz Eintrachtu Frankfurt.

Typ: X
Kurs: 3.40
Buk: TotoMix



1.FC Nurnberg - Borussia Mönchengladbach

To dzisiejsze piątkowe spotkanie, rozpoczynające 2 kolejke zostawiłem sobie na koniec. Osobiście bardzo lubie typować zespół Borussi MGladbach jak również przeciwko niej, co prawdopodobnie dziś uczynię. W poprzedniej kolejce dużo pisałem o tej drużynie. Nadmienie tylko iż jest to drużyna typowo domowa, która na przestrzeni ostatnich sezonów potwierdziła to. Nie wiadomo jak będzie w tym sezonie ale uważam iż prawdopodobnie tak samo jak w poprzednich latach. Jest to jedyne spotkanie w tej kolejce w której spotykają się zwycięscy z poprzedniej pierwszej kolejki. Nurnberg zwyciężając na wyjeździe ze Stuttgartem 3:0 napewno będzie chciał podtrzymać dobry start w pierwszym meczu i na własnym boisku zwyciężyć. Choć goście zwyciężyli również w pierwszej kolejce to uważam iż mieli dużo słabszego rywala. Dlatego drużyna z norymbergii będzie dziś moim faworytem na hw. Choć remis jest nie wykluczony, ja dziś spróbuję zagrać własnie ten typ.

Typ: 1
Kurs: 1.85
Buk: TotoMix



ZESTAWIENIE MOICH TYPÓW 2 KOLEJKI

Aachen - Schalke 2
Eintracht Frankfurt - VFL Wolfsburg X
Borussia Dortmund - Fsv - Mainz 05 1
Vfl Bochum - Bayern Monachium 2
Energie Cottbus - Hamburger SV no bet
Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart 1x
Werder Brema - Bayer Leverkusen 1
Hertha BSC - Hannover 96 X
1.FC Nurnberg - Borussia Mönchengladbach 1

pozdrawiam
SzczyPop



Do góry
#507422 - 18/08/2006 20:24 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
thandor Offline
addict

Meldunek: 27/08/2005
Postów: 416
Skąd: Kraków
pierwszy mecz i wpadł
Nurnberg 1 : 0 Borussia M.

łądnie, dzieki za typka, myslalem nad nim, ale nie bylem do konca pewny bo wkoncu to Norymberga, ktora u siebie lubi zaskakiwac i przegrywac pozdroo GJ

Do góry
#507423 - 20/08/2006 21:53 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Jak wracać to ostro !

kupon środowy na rozegranie



kupon piątkowo-sobotnio-niedzielny !!





zapraszam do eksploracji mojego topicku


Do góry
#507424 - 20/08/2006 22:08 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
ZESTAWIENIE MOICH TYPÓW 2 KOLEJKI

Aachen - Schalke 2 + 0.87j
Eintracht Frankfurt - VFL Wolfsburg X + 2.30j
Borussia Dortmund - Fsv - Mainz 05 1 - 1j
Vfl Bochum - Bayern Monachium 2 + 0.70j
Energie Cottbus - Hamburger SV no bet
Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart 1x - 1j
Werder Brema - Bayer Leverkusen 1 + 0.62 j
Hertha BSC - Hannover 96 X - 1j
1.FC Nurnberg - Borussia Mönchengladbach 1 + 0.85j

1 KOLEJKA

Trafione typy: 3/4
Skuteczność: 85 %
Zysk w jednostkach: + 0.92 j

2 KOLEJKA
Trafione typy 5/8
Skuteczność 62.5 %
Zysk w jednostkach + 2.34 j


PODSUMOWANIE

Trafione typy: 8/12
Skutecznosć: 66.66 %
Zysk w jednostkach: + 3.26

Pięknie ! Miałem typować 1x w Energie, ale nie spróbowałem, do tego typ 1 na herthe w ostatniej chwili zamieniłem na x, ale nic nieszkodzi plus jest duzy !, a statystyki nie kłamią who is the boss

HALO DJ SOSNA

pozdrawiam wszystkich
el szczypiorrro

Do góry
Strona 29 z 45 < 1 2 ... 27 28 29 30 31 ... 44 45 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, igea23, Sensei, Kretol, Zaixi, Irek), 2939 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582880 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07