Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#499758 - 30/01/2006 07:21 ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Zakładamy nowy temat bowiem od jutra tj. 31.01. zaczynamy fazę play off rozgrywek pucharu ULEB. W fazie 1/8 gra się dwa mecze i lepszy (tj. liczą się bilanse małych pkt. w dwumeczu) awansuje do następnej fazy.
Zestaw par po losowaniu: /gospodarze jutrzejszych meczy na 2 miejscu/
Aris BSA - Panionios
BC FMP - Adecco Asvel
Hemofarm - Etosa Alicante
Landi Renzo - Ventspils
Dynamo Moscow - Spirou Charleroi
Lukoil Academic - Crvena Zvezda
Hapoel Migdal - Euphony Bree
Unics Kazan - Lottomatica Roma


Edited by sebkos (30/01/2006 07:21)

Do góry
Bonus: Unibet
#499759 - 30/01/2006 17:41 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Etosa w tym sezonie zawodzi...szukam przyczyn ich słabszej gry w tym sezonie i wydaje mi sie ,ze średnia wieku w zespole jest za wysoka...
scenariusz niemal każdego spatkania jest podobny...
Alicante dobrze rozpoczyna spootkania...jednak gdzies na przełomie 3 i 4 kwarty maszynka zaczyna zle funkcjonować i wydawałoby sie ze wygrane mecze staja sie porazkami...a wysokie aspiracje przed sezonem nierealnymi planami...
własciwie jedyne co zostało Etosie to walka w UlebCup...chociaz liga Hiszpańska jest długa i kreta to wydaje sie , ze play offy to tylko nierealne marzenia kibiców i podobnie jak to mialo miejsce 2 sezony temu Alicante walczyc bedzie tylko o pozostanie w ACB...
Licze jednak jutro na doświadczonych grajków Etosy...kilku z nich ma doświadczenia z Eligi i NBA i to chyba jedyne miejsce gdzie moga wypromować jeszcze swoje nazwiska bowiem na nastepnu sezon w Alicante moim zdaniem poza Brinttonem Johnzenem i Lawrencem Lewisem nie mają co liczyć.
Hemo to już zupełnie inna druzyna niż w ubiegłym sezonie...
własciwie z pierwszej piątki został tylko Milenko Topic...
W meczu z Anwilem Vrsac jak dla mnie nic nie pokazał..typowy basket szkoły jugosłowiańskiej z dwójka Amerykanów od których jednak bardzo wiele zalezy...
Etosa ma już przetarcie w meczach z druzynami z.bylej Jugosławii...w grupie walczyła z FMP(niestety dwa razy w plecy...scenariusz jak na poczatku postu)i licze z,ze je odpowiednio wykorzysta...Kryzys w lidze wydaje się juz chyba zarzegnany...poazka z Malaga ujmy nie przynosi i zwyciestwo z Hemo może przynieść długo oczekiwaną w Alicante passe zwyciestw.
Etosa ML 1.7 6/10
Troche nie rozumiem kursów na Hapoel dlatego postawie na gospodarzy w meczu z Zydkami...
w derbach Grecji daje wiecej szans Arisowi...
Crvena musi pokusić sie o wysokie zwyciestwo....w Sofii zapowiada sie ciezki rewanż...
Asvel wcale nie musi wygrać z FMP....
Venspils pojedzie Bipop...
Ruskich sami typujcie...
A JAK BEDZIE ZOBACZYMY(cyt.N.D.)


Edited by zw1 (30/01/2006 18:02)

Do góry
#499760 - 30/01/2006 20:53 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
Uwaga,info od Bulgarskiego kibica.W druzynie Lukoil nie zagra podstawowy zawodnik-Lamond Jones ze srednia 20 pkt na mecz.Wydaje sie wiec ze wygrana czerwonej gwiazdy pewna na 85-90%,rownie z handi -5 w sportingbecie

Do góry
#499761 - 30/01/2006 21:33 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
Nie wprowadzaj ludzi w blad Lamond Jones nei gral w meczu ligowym w wekend z powowdu kntuzji ale jest w skaldzie na jutrzejszy mecz... I zapewne zagra nie wiadomo ile i w jakiej jest dyspozycji ale zagra..a poza tym w czerwonej gwiazdzie na urazy tez narzeka dwoch koszykarzy .. to tyle od kriska:)
Gdzie go widzisz w składzie meczowym na dzisiejszym mecz??L.Jones został w Soffi i NIE ZAGRA dzisiaj W Belgradzie


Edited by zw1 (31/01/2006 09:39)

Do góry
#499762 - 31/01/2006 06:42 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Doherty Offline
stranger

Meldunek: 28/01/2006
Postów: 10
nie wprowadzaj ludzi w błąd


Edited by zw1 (31/01/2006 09:34)

Do góry
#499763 - 31/01/2006 09:01 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Kiwi Offline
addict

Meldunek: 04/01/2005
Postów: 644
Skąd: Olsztyn
Quote:

Quote:

Uwaga,info od Bulgarskiego kibica.W druzynie Lukoil nie zagra podstawowy zawodnik-Lamond Jones ze srednia 20 pkt na mecz.Wydaje sie wiec ze wygrana czerwonej gwiazdy pewna na 85-90%,rownie z handi -5 w sportingbecie




ZAGRA NAPEWNO!!!!
Nie słuchajcie dzieci na forum bo dużo robi podpuche i jeszcze do tego Buki. A nigdy nie wiadomo kto siedzi za drugą stroną monitora!




Na czym opierasz swoja opinie ze Jones dzisiaj zagra ?? Bo z tego co ja widze i co udalo mi sie znalezc to coraz wiecej zrodel podaje ze druzyna Lukoil przyleciala do Belgradu bez niego, a on spokojnie sie kuruje w Sofii. Wypowiedz trenera Lukoilu tez jest ostrozna i mowi ze przylecieli do Belgradu po porazke jak najmniejsza iloscia pkt aby u sibie moc odrobic....

Do góry
#499764 - 31/01/2006 09:19 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Kiwi Offline
addict

Meldunek: 04/01/2005
Postów: 644
Skąd: Olsztyn
Zagra czy nie zagra to mnie i tak kusi granie Lukoilu dzisiaj. Pytanie tylko czy jesli Lamont dzis faktycznie nie zagra to beda w stanie zlamać linie ustawiona przez buków, a ta od wczoraj sie powieksza.

Do góry
#499765 - 31/01/2006 09:36 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Quote:

Zagra czy nie zagra to mnie i tak kusi granie Lukoilu dzisiaj. Pytanie tylko czy jesli Lamont dzis faktycznie nie zagra to beda w stanie zlamać linie ustawiona przez buków, a ta od wczoraj sie powieksza.



L.Jones nie zagra a ja odradzam Ci granie dodatniego handi na Sofie

Do góry
#499766 - 31/01/2006 09:40 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
Jestes pewny Zw1 ze nei zagra bo jescze wczoraj czyatlem ze powinien wystapic..ale jesli nei zagra to faktycznei czerwona gwiazda warta zagrania..mzoesz Zw podac zrodlo skad masz ze nei zagra??

Do góry
#499767 - 31/01/2006 09:42 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Kiwi Offline
addict

Meldunek: 04/01/2005
Postów: 644
Skąd: Olsztyn
Quote:

Quote:

Zagra czy nie zagra to mnie i tak kusi granie Lukoilu dzisiaj. Pytanie tylko czy jesli Lamont dzis faktycznie nie zagra to beda w stanie zlamać linie ustawiona przez buków, a ta od wczoraj sie powieksza.



L.Jones nie zagra a ja odradzam Ci granie dodatniego handi na Sofie




hej Zw1

Cenie sobie typy ktore podajesz z koszykowki ale dlaczego jest taz tak przekonany co do utrzymania linii przez Zvezde ?? Z tego co wyczytalem to Belgrad lubi grac pick&roll i na tym wlasnie opeira sie w duzej mierze ich gra a dzis nie zagra ich glowny center Dragojlovic, wiec chbya pozostaje teraz granie wiecj na obwodzie Belgradovi a Lukoil lubi wymiane ciosów z obwodu i wlasnie w tym upatruje dzisiaj szansy na złamanie linii, aczkolwiek tak jak wspomniales jesli dzis na 100% nie gra Jones to moga byc problemy z tym typem

Do góry
#499768 - 31/01/2006 09:43 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Kiwi Offline
addict

Meldunek: 04/01/2005
Postów: 644
Skąd: Olsztyn
Quote:

Jestes pewny Zw1 ze nei zagra bo jescze wczoraj czyatlem ze powinien wystapic..ale jesli nei zagra to faktycznei czerwona gwiazda warta zagrania..mzoesz Zw podac zrodlo skad masz ze nei zagra??




tutaj masz bulgarskie strony sportowe ktore wlasnie psiza o tym ze Jones nie polecial wogole do Serbii

web page

web page 2

Do góry
#499769 - 31/01/2006 09:44 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
na gigatysiąc % nie zagra Jones, po prostu zostal w Bulgari i musialby byc Chuckiem Norrisem zeby sie pojawic jeszcze dzis w Belgradzie

A co z ventspilsem?

Do góry
#499770 - 31/01/2006 09:50 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Kiwi Offline
addict

Meldunek: 04/01/2005
Postów: 644
Skąd: Olsztyn
No wlasnie co z Ventspilsem ??:)

u siebie sa niepokonani a Landi Renzo to debiutant w Ulebie i nawet niezle sobie radzacy ale rowniez z tego co udalo mi sie doczytac na roznych stronkach to dzis moga zagrac bez swojego lidera Ricki'ego Minarda ktory legitymuje sie prawie 16,5 pkt na mecz.

Do góry
#499771 - 31/01/2006 09:53 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
Dzieki za odpowiedzi ...ale teraz znow mam dylemat co do tego centra Czerwonej Gwiazy bo widze ze zdobywa on kolo 10pkt na mecz a jak do tego grakja pick n rolle top jest znaczaca posatcia i tutaj znow gwiazda nei wydaje sie byc taka pewna......

Do góry
#499772 - 31/01/2006 09:58 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
pawka85 Offline
veteran

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 1520
Panowie a co powiecie o meczu Chareloi-Dynamo M. ??Warto postawic na Ruskich czy nie oplaca sie po takim kursie??

Do góry
#499773 - 31/01/2006 10:00 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
pawka85 Offline
veteran

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 1520
I jeszcze o meczu Hapoelu

Do góry
#499774 - 31/01/2006 10:03 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Kiwi Offline
addict

Meldunek: 04/01/2005
Postów: 644
Skąd: Olsztyn
Dynamo Moskwa dzis bez nadal kontuzjowanego Popovica i Bazdarica ktory nie podpisal nowego kontraktu.
Szarleruła dzis pierwszy mecz pod wodza nowego młodziutkeigo 34 letniego trenera

Osoboscie odpuszczam mecze wyjazdowe po tak niskich kursach biorac pod uwage ze za tydzien maja rewanz u siebie i sa w stanie odrobic wszystkei straty z nawiazka a jak do tego dochodzi jeszcze ze to druzyna rosyjska to taki meczyk omijam szerokim łukiem

(aha informacje zapożyczone z innego forum bukmacherskiego odnosnie zawodników

Do góry
#499775 - 31/01/2006 10:18 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Quote:

dlaczego jest taz tak przekonany co do utrzymania linii przez Zvezde ?? Z tego co wyczytalem to Belgrad lubi grac pick&roll i na tym wlasnie opeira sie w duzej mierze ich gra a dzis nie zagra ich glowny center Dragojlovic, wiec chbya pozostaje teraz granie wiecj na obwodzie Belgradovi a Lukoil lubi wymiane ciosów z obwodu i wlasnie w tym upatruje dzisiaj szansy na złamanie linii, aczkolwiek tak jak wspomniales jesli dzis na 100% nie gra Jones to moga byc problemy z tym typem



Gdzie napisałem ,ze Zvezda przeskoczy handi??!!
Nie jestem wcale przekonany co do tego bo nie lubie CZB ale Lukoil nie ma najważniejszej strzelby a sam Stoikov nawet jak rzuci 10 trójek to i tak bedzie za mało...
Zreszta trener Bułgarów to niezły tępak i gra bardzo wąskim składem i podejrzewam ,ze w wymianie ciosów z Serbami wytrzymaja góra do połowy 3kw...

Do góry
#499776 - 31/01/2006 10:23 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Quote:

...
A co z ventspilsem?



Na poczatku rozgrywaek ULEBCUP w tym sezonie toczyła sie dyskusja co do siły Łotyszy w tym sezonie...
ja do nich nie mam zupełnie przekonania ale u siebie mogą wygrac z każdym szczególnie ,ze Włosi jak pokazał mecz we Włocławku sa do ogrania...
Tyle ,ze Venspils dało ciała w rodzimej lidze a Bipop wygrał z Lottomatica...
dla mnie to no bet ale gdybym miał sie decydowac na cokolwiek w tym spotkaniu to mimo wszystko jedynka...
Powiem inaczej....komu wpadnie wiecej trójek ten wygra

Do góry
#499777 - 31/01/2006 10:25 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Kiwi Offline
addict

Meldunek: 04/01/2005
Postów: 644
Skąd: Olsztyn
Quote:

Quote:

dlaczego jest taz tak przekonany co do utrzymania linii przez Zvezde ?? Z tego co wyczytalem to Belgrad lubi grac pick&roll i na tym wlasnie opeira sie w duzej mierze ich gra a dzis nie zagra ich glowny center Dragojlovic, wiec chbya pozostaje teraz granie wiecj na obwodzie Belgradovi a Lukoil lubi wymiane ciosów z obwodu i wlasnie w tym upatruje dzisiaj szansy na złamanie linii, aczkolwiek tak jak wspomniales jesli dzis na 100% nie gra Jones to moga byc problemy z tym typem



Gdzie napisałem ,ze Zvezda przeskoczy handi??!!
Nie jestem wcale przekonany co do tego bo nie lubie CZB ale Lukoil nie ma najważniejszej strzelby a sam Stoikov nawet jak rzuci 10 trójek to i tak bedzie za mało...
Zreszta trener Bułgarów to niezły tępak i gra bardzo wąskim składem i podejrzewam ,ze w wymianie ciosów z Serbami wytrzymaja góra do połowy 3kw...




heh nie napisałes ze Zvezda przeskoczy linie ale odradasz granie dodatniego na Lukoil wiec tak jakby z tego wynikało ze Zvezda przeskoczy linie heh wkradlo sie male nieporozumienie sorki

Do góry
#499778 - 31/01/2006 11:29 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
outsider Offline
addict

Meldunek: 12/01/2006
Postów: 566
Panowie tu nie ma nad czym sie zastanawiac.CZ jedzie dzis bulgarow 15-20 pkt co do tego nie mam najmniejszych watpliwosci.
Lukoil bez Jones'a jednej z lepszych jedynek w calym ULEBie
nie istnieje.Wprawdzie sprowadzili nowego madafake na te pozycje ale to bedzie jego debiut wiadomo brak zgrania z zespolem a i same statsy tego nowego grajka nie powalaja.
Nie ma takze Weaks'a(kontuzja) zawodnika ktory te 10 oczek na mecz rzucal..
No i na koniec rodzynek ...obrona. Widzialem chyba wszystkie mecze Lukoilu u siebie i twierdze ze ich obrona to nieporozumienie.Taki O'Bannon czy Henderson beda wjezdzali pod kosz jak w maslo tym bardziej ze wobec absencji Jones'a tak naprawde nie widze nikogo kto moglby na nich grac.
Pozostaja tylko "trojki" a te na parkiecie przeciwnika wcale nie musza tak latwo wpadac.
Tylko jedno wyjazdowe zwyciestwo (ze slabiutkim na poczatku sezonu Estu) tez o czyms swiadczy..

Do góry
#499779 - 31/01/2006 11:49 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
rafx Offline
newbie

Meldunek: 01/11/2005
Postów: 25
bardzo prosiłbym o opinie na temat meczu kazan-roma
czy roma ze swoja zwyzkowza formą ma szanse na walke z naszpikowanym kazaniem gwiazdami jak chociaz by best lub lawrinowicz

Do góry
#499780 - 31/01/2006 11:56 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Deker Offline
newbie

Meldunek: 07/09/2005
Postów: 43
Dodajmy ze jeszcze nowym zawodnikiem Unicsu został były mistrz NBA w barwach LA Lakers Samaki Walker Tylko prawdopodobnie chyba nie zagra jeszcze w tym meczu.Prosze mnie poprawic jezeli sie myle Napewno w dalszych grach<jezeli awansuje Unics> bedzie to powazne wzmocnienie Rosjan.
A co do samego meczu osobiscie sklaniam sie ku Romie. Wyrownany mecz,wyrownane stawki.Pozdrawiam

Do góry
#499781 - 31/01/2006 12:26 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
rafx Offline
newbie

Meldunek: 01/11/2005
Postów: 25
dziekuje za potwierdzenie moich przypuszczen

Do góry
#499782 - 01/02/2006 13:02 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
outsider Offline
addict

Meldunek: 12/01/2006
Postów: 566
Euphony Basket Bree - Hapoel Migdal 2 1.5 Unibet

Porownujac sklady obu ekip wlasciwie nie ma pozycji na ktorej belgowie mieliby lepszego grajka.Za to sa lepsi jako...zespol.Paradoks? Niekoniecznie.Bree jest swietnie ustawiona druzyna nie ma indywidualnych popisow wszystko ustawione jest pod zespol.Widac dobra reke trenera ktory z przecietnych zawodnikow potrafil zbudowac dobrze sie rozumiejacy kolektyw.

Mimo wszystko biorac pod uwage ze jest to dwumecz widze tu latwe zwyciestwo gosci .Tak cirka/abałt 10 pkt.

Do góry
#499783 - 06/02/2006 16:04 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
andj Offline
veteran

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 1341
Skąd: Malaga
Kursy na jutrzejsze rewanże (z BAW):

17:00 Unics Kazan (RUS) 1.20
Virtus Roma (ITA) 4.00

17:15 Lukoil Akademik (BUL) 1.60
BC Red Star (SCG) 2.20

18:00 BC FMP (SCG) 1.45
Lyon Villeurbanne (FRA) 2.55

18:00 Dinamo Moskwa (RUS) 1.08
TEC Spirou Charleroi (BEL) 6.35

19:15 Aris (GRE) 1.20
Panionios (GRE) 4.00

20:00 Hemofarm (SCG) 1.40
Etosa Alicante (ESP) 2.70

20:30 Bipop Reggio Emilia (ITA) 1.20
BK Ventspils (LAT) 4.00


Nie zauważyłem jeszcze kursów na awans, a właściwie takie tylko warto byłoby poddać analizie

Bo taki Lyon czy Crvena Zvezda pewnie nie będą się zabijać o zwycięstwo, ale też trudno przewidzieć, czy rywale (Zeleznik i Łukoil), gdy stracą nadzieję na odrobienie strat, nie odpuszczą kompletnie i nie oddadzą meczu w ostatniej kwarcie za darmo...

Póki co więc, jeden kurs mnie zainteresował: Ventspils @4,0.
Stawiam na Łotyszy, bo muszą być qrewsko skoncentrowani. Porażka to dla nich koniec sezonu - w lidze łotewskiej nie mają o co walczyć, bo tam tytuł mistrzowski to formalność - wygrali już tę ligę sześć razy z rzędu.

W tamtym sezonie Łotysze mieli pecha. Po świetnym sezonie zasadniczym (bilans 9-1) i znakomitym początku play-offów (rozgromili na wyjeździe Rhein Energy), w ćwierćfinale potknęli się o Hemofarm - zabrakło im jednego punkciku by awansować dalej. W tym sezonie muszą osiągnąć więcej. I choć w sezonie zasadniczym grali tak sobie (tylko u siebie wszystko łatwo wygrywali), to, mam nadzieję, wreszcie zaskoczą i zagrają tak jak rok temu w Kolonii. Muszą w końcu przełamać złą passę - czas na ich pierwsze w tej edycji ULEB Cup zwycięstwo na wyjeździe.

Włosi tymczasem mieli trochę szczęścia - trafili do najsłabszej chyba grupy i radzili tam sobie z Demonami czy Anwilem. Ale grają w sumie streetballowo - kto widział ich mecz we Włocławku, może chyba to potwierdzić.

Porównując składy - Ventspils ma chyba lepszych Murzynów (Brokenborough, Terrance Thomas i Dalron Johnson) i lepszych białych (Blums, Petravicius).
I lepiej broni - tu statystyki kłamią Gdyby Reggio Emilia miała w grupie Aris, Łukoil, Liege, Estudiantes i Albę, to by też traciła dotąd po 80 pkt. na mecz

pozdruffki

Do góry
#499784 - 06/02/2006 16:13 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Quote:

Kursy na jutrzejsze rewanże (z BAW):




Nie zauważyłem jeszcze kursów na awans, a właściwie takie tylko warto byłoby poddać analizie

Bo taki Lyon czy Crvena Zvezda pewnie nie będą się zabijać o zwycięstwo, ale też trudno przewidzieć, czy rywale (Zeleznik i Łukoil), gdy stracą nadzieję na odrobienie strat, nie odpuszczą kompletnie i nie oddadzą meczu w ostatniej kwarcie za darmo...

Póki co więc, jeden kurs mnie zainteresował: Ventspils @4,0.
Stawiam na Łotyszy, bo muszą być qrewsko skoncentrowani. Porażka to dla nich koniec sezonu - w lidze łotewskiej nie mają o co walczyć, bo tam tytuł mistrzowski to formalność - wygrali już tę ligę sześć razy z rzędu.

W tamtym sezonie Łotysze mieli pecha. Po świetnym sezonie zasadniczym (bilans 9-1) i znakomitym początku play-offów (rozgromili na wyjeździe Rhein Energy), w ćwierćfinale potknęli się o Hemofarm - zabrakło im jednego punkciku by awansować dalej. W tym sezonie muszą osiągnąć więcej. I choć w sezonie zasadniczym grali tak sobie (tylko u siebie wszystko łatwo wygrywali), to, mam nadzieję, wreszcie zaskoczą i zagrają tak jak rok temu w Kolonii. Muszą w końcu przełamać złą passę - czas na ich pierwsze w tej edycji ULEB Cup zwycięstwo na wyjeździe.

Włosi tymczasem mieli trochę szczęścia - trafili do najsłabszej chyba grupy i radzili tam sobie z Demonami czy Anwilem. Ale grają w sumie streetballowo - kto widział ich mecz we Włocławku, może chyba to potwierdzić.

Porównując składy - Ventspils ma chyba lepszych Murzynów (Brokenborough, Terrance Thomas i Dalron Johnson) i lepszych białych (Blums, Petravicius).
I lepiej broni - tu statystyki kłamią Gdyby Reggio Emilia miała w grupie Aris, Łukoil, Liege, Estudiantes i Albę, to by też traciła dotąd po 80 pkt. na mecz

pozdruffki


Własciwie sie zgadzam:))
Szkoda tylko ,ze Łotysze na wyjeździe nic jeszcze nie ugrali...zreszta w ubiegłych sezonach pokazywali ,ze sa druzyna własnego parkietu...
Mecz u siebie wygrany w ostatniej akci chociaz przewaga siegała juz momentami 12plt...
Jezeli Bipop zaprezentuje taka skutecznosc jak w meczu z Teramo to szanse na zwyciestwo sa spore...
Czy Bipop do druzyna streetbalowa...troche tak...opieraja swoja gre na trojce niskich Amerykanów, ktorzy sypia niemiłosiernie za 3pkt...pod koszem jest Gigli ,ktory na Łotwie sobie nie pograł...
kurs 4 jest niewatpliwie interesujacy...

Do góry
#499785 - 06/02/2006 17:04 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Po pierwsze to sie trzeba dowiedziec czy Beard i Humphrey zagrają w Bipop... jeśli zagrają , to według mnie nie ma o czym mówić...Ventspils gra straszną qpe na wyjazdach... wystarczy zerknąć... i nie widzę żadnego powodu , dlaczego w tym trudnym meczu miałby przełamać tą fatalną passę... Nie ma co sugerować się meczem Navigo - Bipop , z prostej przyczyny... gospodarze potrzebowali tego zwycięstwa , kilku graczy wróciło po kontuzjach , jak np. P. Pasco.. i rozegrali dobre spotkanie... a Emilia była bardzo bliska zwycięstwa , i gdyby nie wolne i trafiona trójka, to by wygrali... Ale mimo wszystko spodziewałem się czegoś więcej niż 1,2... i na pewno nie zagram Włochów po takim kursie... handi pewnie w granicach 7-8 , to owszem , można się zastanowić nad +hc na Ventspils... Na sucho narazie Aris izzi i Unics , też izzi , wie ktoś może co z Bodirogą? kursami nas buki nie rozpieszczają

Do góry
#499786 - 06/02/2006 21:26 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
Mnie zainteresowaly 4 meczyki ktore uwazam ze sa warte zagrania(choc kursiki dosc marne):

Aris - Panionios (72-70) Dwie druzyny greckie Aris u siebei w grupie wygral wszystkie spotkanie na wlasnym parkiecie ( co prawde grupa ta byla dosc rpzecietna zeby nie powiedziec slaba) natomiast Panionios wygral na wyjezdzie tylko z Demonami z Amsterdamu ktrozy zajeli osatnie miejsce w sowjej grupie. Wygrana tylko dwoma punkktami w panioniosie napewnoe nei pozwoli Arisowi na t zeby bronic przewagi. Panionios poza tym bardzo slabo gra rowniez w lidze na obcyh parkietach gdzie rpzegral wszystkie 6 rozegranych do tej pory spotkan. Aris u siebei w ldize ma bilans 5-2.-(potrafili pokonac miedzy innymi olymipakos czy maurusssi). Aris w lidze zajmuje piata pozycje natomiast panionios z ujemnym bilansem jet na pozycji numer 8. Wszystkei te argumenty moim zdaneim wskazuja na wygrana arisu( sowja droga ciekawe jaki bedzie HANDICAP na ta pare)

Vrsac - Alicante (63 -72) Vrsac u siebei w grupie bilans 4-1 przegrana z ADECO. Alicante natomiast 1-1-3 wyganaa z osatnia w grupie druzyna z portugali(bilans 1-9) oraz wygrana po dogrywce z przedosatnim besiktasem(bilans 3-7)Przegan 9 punktami jest do nadrobienia na wlasnym parkeicie gdzie Vrsac prezenytuje sie znacznei lepiej niz na wyjazdach. Jedyne co jest rpzeciw te,mu typowi to tpo ze jak np. bedize 5 dla Vrsacu to moga sie zaczac faule i rzuty za trzy i wtedy moze sie to roznie skonczyc. hemo jest chyba na tyle islna druzyna ze powinno sobie u siebei poradzic z slaba druyzna hiszpanska (przedosattnie miejsce bilans 6-12, wyjazdy 2-6).kurs 1,43

Hapoel - Bree (69-68)hapoel u isbeie bilans 4-1 (przegrana z roma) bree natsoamiast na ywjezdzie pokonal tylko slabiutka ALBE berlin.Pierwszy mecz minimalnei wygrany przez gosci ktporzy na swoim parkiecie pwoinni pokazac wyzszosc belgom i zdecydownaie ich pokonac (rowniez czekam na handicap)

Kazan - Roma (86-91) kazan u siebei oczywiscie 5-0 natmaist roma na wyjazadach 3-2!!!Jak duzyna Bodirogi wygrala ten mecz to do dizs nei wiem rpzegrywali bowiem na 6minut do konca 10pkt!!! glowny fawporyt Uleb Cup jutro pwoinen pokonac. kazan u siebie jak do tej pory wygrywal wszsytkie mecze wiecej niz 10 punktami i sadze ze jutro powinno byc podbnie....(czekamy tutaj tez na handicap)

Zapraszma do dyskusji:)

Do góry
#499787 - 07/02/2006 07:25 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
ja dzis zagram na wygrane Lukoil bo przegrana 20 pnkt to wedlug mnie za dużo w meczu z Zvezdą.. Może nie odrobią strat choć tego nie wykluczam ale wygrac powinni spokojnie.

Hemofarm - Alicante 1 - komentarz u kolegi powyżej...

Do góry
#499788 - 07/02/2006 08:23 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
zwierzu Offline
old hand

Meldunek: 15/12/2005
Postów: 783
Ja zagralem grubo na Kazan + siata na jutro(Skra + Lokomotiv), zgadzam sie ze Kazan powinien wygrac spokojnie, w okolicach dwucyfrowej liczby..

Pozdro

Do góry
#499789 - 07/02/2006 08:54 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
Quote:

ja dzis zagram na wygrane Lukoil bo przegrana 20 pnkt to wedlug mnie za dużo w meczu z Zvezdą.. Może nie odrobią strat choć tego nie wykluczam ale wygrac powinni spokojnie.

Hemofarm - Alicante 1 - komentarz u kolegi powyżej...





Lukoil wydaje sie byc dobrym typem,red stars moga sobie pozwolic na przegrana do 20 pkt,wiec raczej sa niezagrozeni,nie wiadomo czy zagra Lamont Jones(Lukoil)z nim typ na 1 byłby pewniejszy.Jak narazie nie ma info na ULEB cup o tym graczu.

Do góry
#499790 - 07/02/2006 08:58 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Kiwi Offline
addict

Meldunek: 04/01/2005
Postów: 644
Skąd: Olsztyn
Lamont Jones nie jest jeszcze do konca zdorwy ma wyjsc na parmiet jesli przewaga Lukoliu bedzie oscylowala w graniacahc 20 pkt, Cekovski dzis nie zagra, nabawił sie kontuzji. Druzyna Red Star nadal gra bez swojego podstawowego centra Dragojlovica

Do góry
#499791 - 07/02/2006 09:08 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
Z wszystkich Handicapow najrozsaniejszy wydaje mi sie na Kazan +7(w toto oczywiscie). W kazaniu zagra jzu Samki Walker:) Kazan jesli hce wansowac musi wygrac przynjamneij 6 punktow dlatego ten handicap wydaje mi sie najrozadniejszy. Ja swoim skormnym zdaniem przewiduje rpzewage w wwysokosci okolo 10pkt dla kazania oczywiscie.

Do góry
#499792 - 07/02/2006 10:03 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
ury25 Offline
enthusiast

Meldunek: 02/05/2003
Postów: 260
Skąd: Gniezno
Witam.

Ja na jutro zagram sobie mecz:
HAPOEL MIGDAL-EUPHONY BREE H(0-11) na 2
Po pierwsze dlatego, że Euphony żadnego meczu na wyjeździe nie przegrali więcej niż 10 pkt. Po drugie dlatego, że Hapoel jedyny mecz jaki wygrał przekonywująco u siebie na parkiecie to mec z z Crvena Zvezda. Wygrali jeszcze 15 pkt. z Fran kfurtem, ale ich w grupie wszyscy lali więc tego nie biorę pod uwagę. pozostałe trzy mecze Hapoelu to wygrane 6 i 7 pkt., oraz porażka z Romą. Tak więc myślę, że Hapoel wygra, ale handi stanowczo za wysokie.

Co wy na to???

Pozdrawiam

Do góry
#499793 - 07/02/2006 10:26 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
Bodiroga e Sconochini non sono al 100% ma ieri si sono allenati e vedremo domani sera in che condizioni saranno&#8221;.
wie ktos co to znaczy ?? Dejan dzis gra czy nie?? bo zapewne to jest wypowiedz ktora dotyczy jego wystepu....

Do góry
#499794 - 07/02/2006 11:13 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
tak wyglada to rzpetlumaczone (wiadomosc z oficjalnej sstrony ligi wloskiej)niesa w 100% przygotowani ale wczoraj cwiczyli i wyglada na to ze dzis wieczor zagraja pod warunkiem ( saranno - qrwa nie ma w slowniku tego)

Do góry
#499795 - 07/02/2006 11:21 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Giorgio Offline
journeyman

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 77
Quote:

Bodiroga e Sconochini non sono al 100% ma ieri si sono allenati e vedremo domani sera in che condizioni saranno&#8221;.
wie ktos co to znaczy ?? Dejan dzis gra czy nie?? bo zapewne to jest wypowiedz ktora dotyczy jego wystepu....




Tłumaczenie:

"Bodiroga i Sconochini nie są (gotowi do gry) na 100%, ale wczoraj trenowali i zobaczymy jutro wieczorem w jakiej będą formie..."

Do góry
#499796 - 07/02/2006 11:22 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
Krisek nie klnij, bo niepotrzebe ostrzezenie zlapiesz, a dobra robote odwalasz w PLK.

che condizioni saranno- patrz jak. "pod warunkiem, ze nic sie nie zmieni(ze stanem zdrowia)"

Do góry
#499797 - 07/02/2006 11:27 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Giorgio Offline
journeyman

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 77
Quote:

tak wyglada to rzpetlumaczone (wiadomosc z oficjalnej sstrony ligi wloskiej)niesa w 100% przygotowani ale wczoraj cwiczyli i wyglada na to ze dzis wieczor zagraja pod warunkiem ( saranno - qrwa nie ma w slowniku tego)




"saranno" to 3 osoba liczby mnogiej od czsownika essere (czyli być) w czasie przyszłym (futuro semplice)

saro - będę (nad "o" jest jeszcze akcent, ale nie ma go w polskich znakach)
sarai - będiesz
sara - będzie (nad "a"... patrz wyżej)

saremmo - będziemy
sarete - będziecie
saranno - będą

Pozdrawiam

Do góry
#499798 - 07/02/2006 11:36 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
Dzieki wielkie chłopaki dobra robota!!! Czyli jak Dejan nnie jest w pelni zdrowy to mysle ze Handicap IZI (jesli oczywiscie nei jest to zaslona dymna Romy) ale nawet i z dejanem Kazan powinien przeskoczyc handciap gdyz personalnei sa napewno silniejsi do tego dochodiz atut wlasnej hali ( a wiadomoz e gospodarzom nei tylko sciany pomagaja szczegolnei w Rosji) no i daleka podroz druzyny w Włoch tez moze miec jakis znacznie(tymbardziej ze wyjazdy do rosji barzo czesto koncza sie jakimis nei rpzewidywanymi przygodami....) Jak dla mnie Handi -7 spokojnie do rpzeskoczenia przez druzyne z KAZANIA:). No bo nei wyobrazam sobei zeby taka druzyna zkaonczyla rozgrwyki na tym etapie.....(ja rpzewiduje dwucyfowe zwyciestwo Kazania)

Do góry
#499799 - 07/02/2006 11:45 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
Nawet jesli Bodiroga zagra, to zapewne nie bedzie w pelni formy, a jest to bardzo kaprysny gracz, ktory do pokazania pelni swoich mozliwosci potrzebuje prawie ze idealnych warunkow...

Jednak jesli zagra dzis Samaki, to wraz z Bestem samemu moga ograc ponad 10 pkt Rome... Hawkins w gorszej formie ostatnie dni...

Kolejny plus to mecz w Rosji, sedziowie wiec nie beda "przeszkadzac" Uniksowi, co ma duze znaczenie przy "europejskim" sedziowaniu kontra grze Besta i Samaki'ego(licze ze nie chwyci 3-4 fauli w 1 polowie...)


Dzis Uniks ml 9/10

Uniks-7 6/10


Aris-4 6/10


Ventspils+10 6/10

Do góry
#499800 - 07/02/2006 11:58 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
marekm Offline
member

Meldunek: 11/03/2005
Postów: 125
Post deleted by zw1

Do góry
#499801 - 07/02/2006 12:06 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
Jescze moze kilka faktow na temat meczu Arisu :

Aris-8 Panionios fatlny na wyajzdach co juz pisalem wczesneij....Aris w zeslzym sezonie pokonal Panionios 84-71 i 104-81 wiec rowniez n tej podstawie mozna sadzic ze handicap jak najbadizje do rpzeskoczeni tymbardziej ze aris pierwsze spotkanei wygral tylko dwoma punktami i mysel ze tutaj bnedzei chcial syzbko odskoczyc zeby nei doprowadzic do nerwowej koncowki... kursik oczywiscie 1,9:) hmmm... kusi:)

Do góry
#499802 - 07/02/2006 12:12 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
Sorki za 2 post na ten sam temat ale wydaje mi sie to tez dosc wazna wskazowka;)

Aris do tej pory u siebie wygrywal srednio: 10,4 pkt
Panionios przegrywal natmiast an wyjazdach srednio:10,75

No i mi to juz pozwolilo na zagranie drugiego Handicapu:)

Do góry
#499803 - 07/02/2006 12:57 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
To juz osatni moj post a mainowicei reasumujac:

Tripelek: Hemofarm - Alicante 1
Aris - Panionios 1
Kazan - Roma(-7) 1
grubiuchno:)

Do góry
#499804 - 07/02/2006 14:40 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
michu Offline
member

Meldunek: 14/06/2005
Postów: 107
Skąd: Gorzów Wlkp
Quote:

To juz osatni moj post a mainowicei reasumujac:

Tripelek: Hemofarm - Alicante 1
Aris - Panionios 1
Kazan - Roma(-7) 1
grubiuchno:)



Sorki, że się wcinam w temat bo chciałbym zagrać te same typki grubiej co ty ale w sportingu na Kazan jest (-8)czy jest to do przeskoczenia ??

Do góry
#499805 - 07/02/2006 14:42 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
czy ruskim walkarzom bedzie sie chcialo na -17 az szalec..? dynamo awansowalo, zastanawia mnie ta linia na charleroi, tak na logike po co pierwszy sklad w ogole fatygowac na taki sparing, zapewne radosna koszykowka, ale tez nie wiadomo jak belgowie ten mecz potraktuja...co sadzicie?

Do góry
#499806 - 07/02/2006 14:57 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Też sie zastanawiam tam tym Spirou, na wyjazdach są słabi ale ta linia w meczu sparingowym dość wysoka co by nie mówić - z lekka chyba ich wezmę bo ruscy jak nie musza to nie graja

Do góry
#499807 - 07/02/2006 15:06 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
andj Offline
veteran

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 1341
Skąd: Malaga
Co do meczu Dynama... to ja bym się wcale nie zdziwił, gdyby Charleroi wygrało kilkoma punktami

Wbrew pozorom Belgowie mają całkiem przyzwoity zespół, taki gość jak Damir Krupalija (kiedyś świetnie spisujący się w Anwilu) tam jest dopiero 7-8 zawodnikiem (gra po kilkanaście minut). Inny "włocławiak", Skele, jest nieobliczalny i na pewno będzie trochę szarpał

Ruscy tymczasem, mając 14 punktów zaliczki, wcale nie muszą być maksymalnie skoncentrowani. Wystarczy, że zagrają tylko troszeczkę gorzej w obronie i wynik będzie koło remisu.

Naprawdę... w rewanżach mogą dziać się różne cuda Moja Polonia Przemyśl raz była w takiej sytuacji - graliśmy w Pucharze Koraća z Arisem Saloniki, wtedy qrewsko mocnym, z dwoma Murzynami, którzy wcześniej w NBA mieli średnie po 11-14 punktów na mecz. U siebie przegraliśmy 7 punktami, na wyjeździe wygraliśmy dwoma

Reasumując...
Charleroi +16,5 ... 7/10

Do tego:
BC Ventspils +7.5 ... 8/10
Bipop Carire R. Emilia v BC Ventspils @4,00 5/10
KK FMP v Adecco Asvel @3,00 5/10

Do góry
#499808 - 07/02/2006 15:27 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
Kursy na HC -7 w meczu Unicsu spadaja bylem o 15.30 w Toto-mix dalem 1X i juz nie byl to kursy 1,61 a 1,49

Do góry
#499809 - 07/02/2006 15:58 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Lozano Offline
addict

Meldunek: 19/07/2005
Postów: 669
Wie ktoś z was na jakim kanale w tv jest mecz Unicsu - Roma?

Pozdro

Do góry
#499810 - 07/02/2006 16:01 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
kewin Offline
Q

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 7293
Skąd: Lubin
Dzis zagrałem dubelka..

Kazań -7
Lukoil -4
stawka 8/10

..Lukoil mimo osłabień .. może dziś wygrać .. Jakby nieptarzeć w fazie pucharowej gra sie dwa mecze.. zaliczka 20 pkt z pierwszego spotkania .. na pewno spowoduje ze gracze Crveny poczuja sie troszke pewniej ... Jedno jest pewne Lukoil nie odpusci.. dla nich ten sezon miałbyć przełomowy w pucharach.. a moze sie okazać ze pozegnaja sie z Ulebem juz w 1/8 ... lepszy skład.. a słabszy wynik..niz przed rokiem.. Fakt brak Jonsa to spore osłabienie ..szczegolnie widac to było w pierwszym meczu gdzie Crvena bezlitosnie to wykorzystała..
Mysle jednak ze jak poprawia skutecznosc z póldystansu.. to dzis powinni wygrac max 10 pkt..

========================================

wracajac do Dynama.. przeciez w belgii toczyli wyrównany bój.. zaważyły ostatnie 4 minuty gdzie Charleroi sie zupełnie pogubiło ..run 3:16..
Wiadomo.. jake numerki lubią robić "rosjanie" ... wiekszosc rzuciła sie nawet na takie wysokie handi... sygerujac sie wysokim zwyciestwem.. tylko ze oni wygrali mecz w 4 minuty..
A handi +17 ... mysle ze w zupełnosci wystarczy.... max 15 pkt win Dynamo

Do góry
#499811 - 07/02/2006 16:33 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
marekm Offline
member

Meldunek: 11/03/2005
Postów: 125
podniecoliscie sie kursem 1.20 no Kazan podniecoc mozno ole no kurs 3 olbo 4

Jesteś świerzak,wiec tylko zwrócenie uwagi,nastepny post w tym stylu i ostrzeżenie masz jak w banku


Edited by amkwish (07/02/2006 16:46)

Do góry
#499812 - 07/02/2006 16:50 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
ŁukaszW Offline
enthusiast

Meldunek: 07/02/2006
Postów: 206
Nie wiecie co sie dzieje. Unics przegrywa po polowie 11 pkt.

Do góry
#499813 - 07/02/2006 17:10 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
andj Offline
veteran

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 1341
Skąd: Malaga
Wiemy co się dzieje

Svetislav Pesic potwierdza, że jest świetnym trenerem i że nie przypadkiem zdobył trzy razy mistrzostwo Europy z trzema różnymi reprezentacjami. Bodiroga i Ilievski potwierdzają, że nie przypadkiem płaci im się po 1-2 miliony dolarów rocznie za rzucanie do kosza. Reszta zespołu utwierdza właścicieli klubu w przekonaniu, że z budżetem ok. 10 milionów dolarów na sezon (trzykrotnie większym niż Prokom), można choćby osiągnąć ćwierćfinał Pucharu ULEB

Ot, co...

Do góry
#499814 - 07/02/2006 17:33 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
kolos Offline
newbie

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 35
co ty gadasz bodiroga nic nie gra ale jeszcze lepszy jest nastepny gwiazdor z nba travis best ktory zdobyl 5 pkt, siech na sali, nawet sedziowie, nawet sciany, nawet cholerna rosja nie jest w stanie zatrzymac bukow !!! znowu nas oszukali!!!

Do góry
#499815 - 07/02/2006 17:37 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
kolos Offline
newbie

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 35
juz ich doszli na poczatku 3 kwarty na remis i nagle znowu sie 11 w plecy zrobilo!!! nie wiem co sie dzieje... tragedia, pograzyl mnie troche ten uniks teraz ale co zrobic?? teraz przerwa do weekendu i wtedy mam nadzieje bedzie lepije, pozdrawiam

Do góry
#499816 - 07/02/2006 17:38 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
kolos Offline
newbie

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 35
niesamowita koncowka uniksu !!! doszli rome na pkt !!! minuta do koncsa !!!!!!!

Do góry
#499817 - 07/02/2006 17:41 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
kolos Offline
newbie

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 35
lipa, lipa, lipa... gdwiazdy pokazaly ze ich czas juz minal(best, samaki walker co za goscie!!!) szkoda slow!!! tak sie nie robi...

Do góry
#499818 - 07/02/2006 17:43 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
kolos Offline
newbie

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 35
TRAVISOWI BESTOWI DZIEKUJEMY ZA KONCOWKE-----> CALA DRUZYNA HARUJE ZEBY DOGONIC ROBIE A ON SOBIE ODPALA TROJKE !!! TYPOWY AMERYKANIN(Sqwiel)

Do góry
#499819 - 07/02/2006 17:43 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
kiziorro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 3735
12 K. Lavrinovic 0 0 / 0 0 0 / 0 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

wie ktos czemu on nie zagral ? i kto wiedzial przed meczem ze on nie zagra i nie powiedzial :P

Do góry
#499820 - 07/02/2006 17:54 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
andj Offline
veteran

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 1341
Skąd: Malaga
Quote:

co ty gadasz bodiroga nic nie gra



...to co za debile we Włoszech dali mu jeden z najwyższych kontraktów w Europie?

Dziś rzeczywiście nic nie grał... 32 min, w tym prawie całą I połowę, która ustawiła mecz. 14 pkt., 5 zb, 3 as, ani jednej straty...

Do góry
#499821 - 07/02/2006 18:30 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Qubi Offline
veteran

Meldunek: 29/04/2005
Postów: 1384
Skąd: Konin
Quote:


Reasumując...
Charleroi +16,5 ... 7/10

Do tego:
BC Ventspils +7.5 ... 8/10
Bipop Carire R. Emilia v BC Ventspils @4,00 5/10
KK FMP v Adecco Asvel @3,00 5/10




Jakoś nie widzę tu typu na Rome...
A teraz tak pięknie piszesz...

Do góry
#499822 - 07/02/2006 18:48 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań
no tacy cwaniacy mnie wkurzają... ludzie są zmartwieni, ze potracili tyle kasy...

a ten się mądrzy... było trezba to wszytsko przed meczem mowić, może ktoś by zaoszczędził kasę...


ten temat i tak będzie do zamknięcia, bo kończą się Play OFFY więc możemy sobie tak pogadać...

więc kologo andj

zostaw swoje uwagi dla siebie już

Do góry
#499823 - 07/02/2006 19:15 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
kolos Offline
newbie

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 35
no i co z tego ze mial takie statystyki?? to nic nie zmienia, gosc ktory zarabia tyle siana moglby sie bardziej przykladac, poza tym chlopa nie bylo widac na boisku wiec nie widze problemu... to moja opinia i tyle... wcale nie zagral dobrego meczu

Do góry
#499824 - 07/02/2006 19:22 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Quote:

no i co z tego ze mial takie statystyki?? to nic nie zmienia, gosc ktory zarabia tyle siana moglby sie bardziej przykladac, poza tym chlopa nie bylo widac na boisku wiec nie widze problemu... to moja opinia i tyle... wcale nie zagral dobrego meczu




Kolego po co ty to piszesz przecież dawno po meczu. Przed meczem nic nie psiałeś. Odpuśc sobie.

Post do wykasowania

Do góry
#499825 - 07/02/2006 23:30 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
MichuTN Offline
veteran

Meldunek: 10/01/2006
Postów: 1316
Skąd: Gród KOPERNIKA

Do góry
#499826 - 08/02/2006 06:34 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
USer Kolos

I ostrzeżenie

Zaśmieciłeś cały temat.
To nie jest QCZ ,zebys produkował posty z szybkością automatu.

Już raz miałeś zwracaną uwagę (temat hokejowy - Norwegia),bez konsekwencji,teraz dostajesz ostrzeżenie

Radzę najpierw przeczytać regulamin forum ,potem zaś pisać...na temat

Do góry
#499827 - 08/02/2006 11:39 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
wcale_nie Offline
addict

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 451
Witam!

Chodzi mi po głowie mecz:

Hapoel - Euphony Bree
1 (-11,5)

HC spory, ale poprzedni mecz toczyl sie jednak poza 3 kwarta pod tyktando Hapoelu.

(16-20) (20-23) (17-07) (15-19)

No właśnie - co się wydarzyło w 3 kwarcie ? Chłopcy z Izraela usiedli sobie na parkiecie ?

Spodziewamy się dziś poważnych absencji w tym spotkaniu?

Jak myślicie? Przeskoczą HC?

pozdrawiam
w_nie

Do góry
#499828 - 27/02/2006 18:37 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Już jutro zaczynamy rywalizację o półfinały tegoroczych rozgrywek ULEBCUP.
Asvel podejmuje u siebie Aris i po tym co pokazuje w lidze a także po dwóch zwycięstwach z inną grecką ekipą Panioniosem jest faworytem pierwszego meczu a kurs w granicach 1,5-1,6 jest dość zachęcający. Gospodarze, niedawni coroczni uczestnicy Euroligi chcąc awansowac muszą wygrać z Arisem u siebie...

Do góry
#499829 - 27/02/2006 18:47 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Osobiście uważam, że dużo lepszymi pozycjami są:
Hemofarm vs. Landi Renzo (+4.5)
Lottomatica Roma vs. Hapoel Migdal (+6.5)
Obie ekipy by w ogóle myśleć o awansie muszą domowe spotkania wygrać (im wyżej tym lepiej).
Hemofarm głownie wygrywa na własnym parkiecie, zaś Roma po wyeliminowaniu samego Unicsu Kazań, wydaje się być obok Dynama, głównym kandydatem do końcowego zwycięstwa.

Do góry
#499830 - 27/02/2006 21:50 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Roma jest moim faworytem do zdobycia całego Pucharu... Im dalsza część sezonu , tym Włosi grają lepiej... kto by pomyślał przy stanie 2-5 że awansują do PO? Drużyna nareszcie odpowiednio się zgrała , widać pracę Pesicia... w ważnych meczach drużyna się spręża i gra świetnie... Nie mówię o Hawkinsie , bo on od początku sezonu jest mocnym punktem zespołu , ale o Bodirodze , Illievskim , Obinnie , Righettim , świetnie zbierającym Tusku , Tonollim... wszyscy Ci gracze wiedzą co robią w Rzymie i jakie mają zadanie... W ostatnim czasie Roma pokonała : Climamio , Sienę , dwukrotnie Unics Natomiast jeżeli mamy być szczerzy , to gra Hapoelu mnie zupełnie nie przekonuje... Roma gra świetnie w defensywie , czyli w sposób którego Żydzi nie lubią... z Bree popełniali wiele błędów i gdyby nie kuriozalne decyzje sędziów , Roma grałaby jutro właśnie z Bree... Apetyt rośnie w miarę jedzenie , i jestem pewny że Włosi jutro zagrają maksymalnie skoncentrowani... przyglądam się tej drużynie od dłuższego czasu i wiem że dla nich to nic trudnego Kluczem do sukcesu będzie odpowiednie pokrycie Masona i Jenkinsa , od których zaczyna sie większość akcji... Pod tablicami Roma ma przewagę , a 20 trójek Hapoelowi nie siądzie... Znając koszykówkę i zważywszy na fakt że mecz we Włoszech , można również liczyć na pomoc sędziów Podsumowując widzę jutro w miarę spokojne zwycięstwo Virtusa , w granicach 10 punktów... handi 4.5 wezmę z przyjemnością , stawka wysoka , każdy sam dobiera , dla mnie 9/10 )))) zw1 , sebkos , muppet , andj , reszta ekipy , przepraszam że nie wymienię z nicku jakie wasze opinie?

pozdrawiam

Do góry
#499831 - 27/02/2006 23:02 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
moja opinia jest taka ze to jutro siedzi i trzeba grac;) Choc pewni o moja opinie ci nei chodzilo:P

Do góry
#499832 - 28/02/2006 09:33 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Ja nic nie gram wiec sie nie bojcie
Ale na moje to dzis Roma bezproblemowo, można łykać handi... Zdrugiej strony jakos 'za łatwo' mi to wygląda no ale nie ma co sie kierowac przesądami, skoro ja nie zagralem to nie bedzie zle

Roma z handi + mysle ze under, stawka jest duza, Roma stanie mocniej w obronie i posprząta dziś dwumecz. No chyba ze jakies 95-70 ale nie sadze

No i Crvena Zvezda wygra

Do góry
#499833 - 28/02/2006 10:08 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
pANOWIE-hEMOFARMA OSLABIONA.zNALAZLEM COS TAKIEGO:

Hemofarm will play without their best scorer and lately the leader on court Conley who just had an apendix surgery, Markovic had fever for the last 3 days, Djikanovic just started with trainings after 2 months, and Stefanovic injured from the Cup finals and still doubtful.

Do góry
#499834 - 28/02/2006 10:11 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
Crvena dzis w komplecie no i Roma z przecietnie grajacym na wyjezdzie Hapoelem(z handi oczywiscie)

Do góry
#499835 - 28/02/2006 10:12 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Dobrze że znalazłeś to na BA, jednak tych 2 grajków obok Conleya zostało wyłączonych z gry już troszkę wcześniej, natomiast co do Amerykanina - no właśnie to czy nie zagra to jest zagadka którą serbowie rozwiążą pewnie wieczorem.

Do góry
#499836 - 28/02/2006 14:20 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
Popovic dzis nie zagra w Dynamie,ale czy jeden z wyrozniajacych sie playmakerów Chatman nie jest w stanie pokrzyzowac szykow Crvenie?

Do góry
#499837 - 28/02/2006 19:08 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Hmm , 1/4 Uleb a tu tak cicho naprawdę tylko italodisco , sebkos , muppet , krisek i ja mamy coś do powiedzenia Smutne... kiedyś tu były tłumy

Do góry
#499838 - 28/02/2006 19:10 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Quote:

Hmm , 1/4 Uleb a tu tak cicho naprawdę tylko italodisco , sebkos , muppet , krisek i ja mamy coś do powiedzenia Smutne... kiedyś tu były tłumy




oczywiście Valverde jeszcze ))))

A jeżeli mam nie być off-topicowy , to under Romy z Hapoelem wydaje mi sie bezpieczniejszy niz handi... Hapoel stracił ten ciąg na bramkę.. tfu na kosz... i nie rzuca już tyle co na początku , a Roma to ogólnie dość defensywna ekipa... 165 wysoka linia , i chyba nie zostanie pyknięta...

pozdrówka

Do góry
#499839 - 28/02/2006 19:22 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
andj Offline
veteran

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 1341
Skąd: Malaga
to jeszcze ja się odezwę (dopiero teraz, bo wcześniej nie miałem czasu... zbieg wielu dziwnych nieżyciowych okoliczności)

Co do Romy...
Jedynka niemal pewna Ale już handi -7,5 (bo taka jest w tej chwili linia) nie zagram...

Nie wiem natomiast, skąd pomysł na under?
Roma w formie = 55 punktów do przerwy. Hapoel też jest zdecydowanie ofensywną drużyną. Gdybym był bukiem ustawiłbym nawet wyższą linię (170-172 punkty).

pozdruffki!

Do góry
#499840 - 28/02/2006 22:08 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Dzięki Bursztyk za pamięć:)))
Mam nadzieję, że moje typy pomogły komuś ograć buków (choć przy Romie zdrowo się w końcówce napociłem).
Jutro zapraszam do działu z Euroligą.
Pozdrawiam

Do góry
#499841 - 28/02/2006 22:16 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Quote:

Dzięki Bursztyk za pamięć:)))
Mam nadzieję, że moje typy pomogły komuś ograć buków (choć przy Romie zdrowo się w końcówce napociłem).
Jutro zapraszam do działu z Euroligą.
Pozdrawiam




Lubie za to koszykówkę... ale u mnie było krucho z pikawą... 46/10 to troche za dużo... Najważniejsze że bet roku siadł Ja również coś skrobnę , zapraszam...trzeba rozruszać ten martwy dział

Do góry
#499842 - 28/02/2006 22:57 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
SzopaAveJuve Offline
enthusiast

Meldunek: 09/02/2005
Postów: 282
chcialbym podziekowac Bursztykowi bo jak pisalem w quasi czat zagralem za 80% konta na Rome no i udalo sie, chociaz nie moge powiedziec ze obeszlo sie bez nerwow

Do góry
#499843 - 07/03/2006 09:45 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
Szpital w Landi Renzo


Big injury worries again for main coach of Landi Renzo. Blizzard is long term injured for about a month, Ricky Minard injured himself again versus Biella and had to come out after only 8 minutes played and will probably skip return game as well, whilst third guard McIntyre has suffering an injury too. It's very questionable in what conditions will he face the game. On the other side, guests from Vrsac travelled to Italy without Conley and Stefanovic

Do góry
#499844 - 07/03/2006 10:06 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
ury25 Offline
enthusiast

Meldunek: 02/05/2003
Postów: 260
Skąd: Gniezno
Quote:

Szpital w Landi Renzo


Big injury worries again for main coach of Landi Renzo. Blizzard is long term injured for about a month, Ricky Minard injured himself again versus Biella and had to come out after only 8 minutes played and will probably skip return game as well, whilst third guard McIntyre has suffering an injury too. It's very questionable in what conditions will he face the game. On the other side, guests from Vrsac travelled to Italy without Conley and Stefanovic




Jakby mi ktoś mógł w skrócie opisać co tutaj jest napisane, byłbym bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam.

Do góry
#499845 - 07/03/2006 11:43 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
Blizzard kontuzjowany przez okolo miesiac,Minard doznal kontuzji w trakcie meczu z Biella,McIntyre takze kontuzjowany. Sa to kwestionowane twarze tej gry,czyli wielce prawdopodobne ze nie wystapia w najblizszym,dzisiejszym meczu.Nie znam angola(niemiecki:)ale takie wedlug mnie jest przyblizone tlumaczenie.Ostatnie zdanie to chyba -osobna kwestia to nieobecnosc Conleya i stefanovica w Hemofarmie

Do góry
#499846 - 07/03/2006 12:36 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
pawka85 Offline
veteran

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 1520
Dzis jak dla mnie po dobrym kursie jedynym wartym zagrania jest Aris pierwszy mecz wygrało w lyonie wiec u siebie powinno pojsc gładko 1.35 nic tylko grac

Do góry
#499847 - 07/03/2006 12:40 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
JasiuZ Offline
addict

Meldunek: 08/02/2006
Postów: 601
Quote:

Dzis jak dla mnie po dobrym kursie jedynym wartym zagrania jest Aris pierwszy mecz wygrało w lyonie wiec u siebie powinno pojsc gładko 1.35 nic tylko grac



Wlasnie dlatego ze wygrali pierwszy mecz z przewagą 7 punktów to dzisiaj mogą przegrac o 2-3 i tak awansują.Moze być ładna podpucha.

Do góry
#499848 - 07/03/2006 12:58 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
elite123m Offline
stranger

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 17
Witam dzisiaj dałem na lottomatice na czystą dwójkę zaryzykowałem ale po kursie 2,50 weług mnie opłacalne Roma ostatnio na fali wygrywają mecz za meczem sądze ze i tu także wygrają co tu dużo sie mieszać w statystyki, statystyki nie grają kurs dobry to sie liczy pozdro !!!

Do góry
#499849 - 20/03/2006 12:52 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Witam...
Chciałbym Wam zrobić piekną analizę ale z przyczyn obiektywnych tylko napomkne o jutrzejszych meczach półfinałowych Ulebu...
Mój bet na jutro to Dynamo...z prostej przyczyny...sa od nich o klase lepsi...owszem trzech Amerykanów robi gre dla Hapoelu i o ich umiejetnosciach moge wypowiadac sie w samych superlatywach...zreszta porównujac poszczególne pozycje czego bardzo nie lubie robic w jednych czy w dwóch przypadkach małego plusa dałbym druzynie z Izraela...
Zespoly graly ze soba w grupie i wtedy nie wyobrazalem sobie takiej pary w polfinalach...Dynamo odpuscilo mecz w Izraelu nie zabierajac ze soba demona na pozycji nr 5 w Europie Papadopulosa(oprócz niego jak mnie pamiec nie myli nie gral Domani)W ekipie Hapoelu szalal wtedy Horace Jenkins ktory poszedl na wymiane ciosow z Chatmanem i trzeba powiedziec ze ja wygral...
Zydki nie graly w lidze juz bardzo dlugo i ciezko powiedziec cos o ich obecnej formie...Dynamo gralo w piatek sparing ligowy z druzyna Nowosybirska gdzie Ivkovic dal pograc wszystkim po troche...
Polozylem na mecz sporo w mojej skali gram go 12/10...
Widzialem oba zespoly w ostatnich meczach cwiercfinalowych i jestem pod wrazeniem jak gra Dynamo...
co do drugiego spotkania...
Nie moge patrzec na styl gry Hemo ale jest on na tyle efektywny ,ze Serbowie sa juz z najlepszej czworce...
Wedlug mnie Aris to dla nich za wysokie progi i trzymam kciuki za Grekow...
Aris 4/10

Do góry
#499850 - 20/03/2006 13:53 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
Quote:

Witam...
Chciałbym Wam zrobić piekną analizę ale z przyczyn obiektywnych tylko napomkne o jutrzejszych meczach półfinałowych Ulebu...
Mój bet na jutro to Dynamo...z prostej przyczyny...sa od nich o klase lepsi...owszem trzech Amerykanów robi gre dla Hapoelu i o ich umiejetnosciach moge wypowiadac sie w samych superlatywach...zreszta porównujac poszczególne pozycje czego bardzo nie lubie robic w jednych czy w dwóch przypadkach małego plusa dałbym druzynie z Izraela...
Zespoly graly ze soba w grupie i wtedy nie wyobrazalem sobie takiej pary w polfinalach...Dynamo odpuscilo mecz w Izraelu nie zabierajac ze soba demona na pozycji nr 5 w Europie Papadopulosa(oprócz niego jak mnie pamiec nie myli nie gral Domani)W ekipie Hapoelu szalal wtedy Horace Jenkins ktory poszedl na wymiane ciosow z Chatmanem i trzeba powiedziec ze ja wygral...
Zydki nie graly w lidze juz bardzo dlugo i ciezko powiedziec cos o ich obecnej formie...Dynamo gralo w piatek sparing ligowy z druzyna Nowosybirska gdzie Ivkovic dal pograc wszystkim po troche...
Polozylem na mecz sporo w mojej skali gram go 12/10...
Widzialem oba zespoly w ostatnich meczach cwiercfinalowych i jestem pod wrazeniem jak gra Dynamo...
co do drugiego spotkania...
Nie moge patrzec na styl gry Hemo ale jest on na tyle efektywny ,ze Serbowie sa juz z najlepszej czworce...
Wedlug mnie Aris to dla nich za wysokie progi i trzymam kciuki za Grekow...
Aris 4/10




Zw1 zgadzam się z tym co napisałeś odnośnie meczu Dynama bo ta ekipa prawdopodbnie zdobędzie puchar uleb w tym sezonie Ich skład jest poprostu imponujący ale jest jedno małe ale Rewanż w Moskwie więc boje się minimalnej przegranej w Izraelu i potem wysokiego zwycięstwa w Moskwie
Zwłaszcza że to rosjanie
Podkreślam jesacze raz analiza w moim zdaniem trafiona w 100% ale perspektywa drugiego meczu w Moskwie trochę mnie martwi

Do góry
#499851 - 20/03/2006 17:31 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Quote:




Zw1 zgadzam się z tym co napisałeś odnośnie meczu Dynama bo ta ekipa prawdopodbnie zdobędzie puchar uleb w tym sezonie Ich skład jest poprostu imponujący ale jest jedno małe ale Rewanż w Moskwie więc boje się minimalnej przegranej w Izraelu i potem wysokiego zwycięstwa w Moskwie
Zwłaszcza że to rosjanie
Podkreślam jesacze raz analiza w moim zdaniem trafiona w 100% ale perspektywa drugiego meczu w Moskwie trochę mnie martwi



Pewnie ,ze mozna sie tego obawiac ale nie dlatego ,ze to sa Rosjanie:)
Dla mnie najwiekszym "-" tego typu jest to ,ze Hapoel schowal sie na 2 tyg. i przygotowuje sie do tego spotkania zupelnie inaczej niz ekipa z Moskwy,ktora przystepuje do meczu jakby z marszu..

Do góry
#499852 - 20/03/2006 20:18 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
hapoel-dynamo dlam nei raczej no bet,chciaż jakbym miał wybierać wziałbym dynamo + 2 ,/Z takich powodów jak wyżej wymienone,ale odpuszczam,tam może sie wsystko stać,a gra będzie bardzo zacieta,a co do hemo i aris to nie moge sie zgodzić z opinią przedmówców...chodzi mi dzisiaj po głowie zakład za duże stawki na singla hemo po 1.5...ale szczerze nie moge powiedzieć nic więcej przkeonującego i sam mam to w fazie przemyslen które właśnei zacząłem lol heh...popierałbym to tym,że grecy faktycznei dobry kompletny zespół,ale ich siła wychodzi głównie w domu,przed własną publiką,tu oczywiscie spodziewam się również zacietej gry,jednakże z nieznaczną wygraną hhemofarmu,z tym,ze kursy troche niesprawiedliwe bo z hemofarmu teoretycznie robią wielkiego faworyta,a tak oczywiscie nie jest.zakład do przemyślenia,moze jutro będzie coś jaśniejsze

Do góry
#499853 - 20/03/2006 22:25 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
No ja bym własnie dał na Żydów,choć jak grają pejsy z Rusami to każde cudo moze być....
Ale tak oglądajac gre Hapoelu,to są piekielnie mocni w swojej hali,potrafią mieć niesamowite serie punktowe,zresztą jest to bardzo mocna ekipa, jak zw1 zauważył,oparta na trzech bdb amerykancach.Dynamo to mocna ekipa,ale chyba nie na tyle,aby wygrać w Izraelu.Myśle,że będzie to wyrównany mecz,ale jednak większe szanse daje Żydom, po tym co zrobili z Romą , to każdego u siebie moga pojechac.

Do góry
#499854 - 20/03/2006 22:30 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Heh , panowie A może mały kompromis? oVer przez duże V !! !! !! 162.5 linia to dobra sprawa! Panowie... według mnie nie ma większych szans żeby Dynamo zatrzymało Hapoel... a Dynamo też nie puści Masona+Austina+Jenkinsa wolno... 100 punktów do przerwy

Do góry
#499855 - 21/03/2006 12:36 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Kacpro piszesz że siła Arisu wychodzi w domu ... a oto wygrali dwa wyjazdy w fazie dwumeczów tj. w Panioniosie i Asvelu. Natomiast u siebie prawie awans z Panioniosem przegrali (niesamowity mecz). Aris jest nieprzewidywalny, wygrywał wyjazdy jak potrzebował w grupie. Bez wątpienia uważam że po tak słabym kursie nie warto inwestować w Hemo bo grają bardzo nieprzekonywująco.

Do góry
#499856 - 21/03/2006 14:17 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
Quote:

Kacpro piszesz że siła Arisu wychodzi w domu ... a oto wygrali dwa wyjazdy w fazie dwumeczów tj. w Panioniosie i Asvelu. Natomiast u siebie prawie awans z Panioniosem przegrali (niesamowity mecz). Aris jest nieprzewidywalny, wygrywał wyjazdy jak potrzebował w grupie. Bez wątpienia uważam że po tak słabym kursie nie warto inwestować w Hemo bo grają bardzo nieprzekonywująco.




Dokoncze zdanie zwlaszcza ostatni mecz ligowy przegrany z kretesem z Partizanem,ale nie wystapilo 3 dobrych zawodnikow,czy zagraja dzis w Hemofarmie?

Do góry
#499857 - 21/03/2006 17:11 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
Quote:

Kacpro piszesz że siła Arisu wychodzi w domu ... a oto wygrali dwa wyjazdy w fazie dwumeczów tj. w Panioniosie i Asvelu. Natomiast u siebie prawie awans z Panioniosem przegrali (niesamowity mecz). Aris jest nieprzewidywalny, wygrywał wyjazdy jak potrzebował w grupie. Bez wątpienia uważam że po tak słabym kursie nie warto inwestować w Hemo bo grają bardzo nieprzekonywująco.





dla mnie kraje jak turcja,grecia itp to właśnei kraje ,gdzie druzyny domowe jeśli dochdzoi do takich spotkań otrzymują ogromny "boost" od fanów,mentalność,presja itp...i w takich meczach jest to szczególnie ważne,w tej fazie

Do góry
#499858 - 27/03/2006 21:15 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Dynamo - Hapoel
No co jak co , ale tu to ja widzę śliczny over 80.5 do przerwy... Dynamo u siebie dobrze broni , to fakt... ale dopiero po przerwie Ich sposób gry jest bardzo ofensywny. Wynik 84-83 w pierwszym meczu ,więc nie ma czego bronić Zresztą pamiętamy , w poprzednim meczu do przerwy było zdecydowanie powyżej 80... Liczę że Moskwa rzuci do przerwy 45... Hapoel przynajmniej do przerwy nie pozostanie dłużny i jakieś 40 spokojnie Nie ma tu nowy o jakimkolwiek 'pewniaku' Ale zagrałem to grubo w BAW po 1.80 i jestem przekonany swego

Do góry
#499859 - 28/03/2006 08:03 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
to co opisujesz to dla mnie losowka,fakt,obie druzyny moga ruszyc do szturmu,ale rowniez od poczatku grac uwaznie w obronie

Do góry
#499860 - 28/03/2006 08:05 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
Hemofarm travels without Markovic, Stefanovic

One of the main reasons why Dynamo has done so well so far before this no-tomorrow game in Moscow is playmaker Mire Chatman, who has stepped up as the silent leader of the team. Chatman has simply taken over in the ULEB Cup elimination rounds, improving his numbers to 21.6 points on 20 of 26 two-pointers, 5.8 rebounds and 3.2 steals in 5 games in which Dynamo has been the only team unbeaten in this round.

No wiec lekkie oslabienia w obu meczach sa

Do góry
#499861 - 28/03/2006 08:40 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
Hemofarm nie wiem...mysle,że dzisiaj naprawde może dostać łomot...w goodyear lidze dostali od Zagreb'ia na wyjeździe,drużyny która do tej pory 16 meczy przegrała,a 3 wygrała ( w tym 1 z hemo)....a gdzie im tam do poziomu Arisu,który naopewno czuje szanse na zwycięstwo...myśle ,że można by spróbować aris -7.5,ale to ejszce wymaga troche researchu.Aris tak czy tak musi odrobić 3 punkty które stracili w pierwszym spotkaniu,a wiele to to napewno nie jest...i co więcej,uważam,że grając przeciwko drużynom jak hemo aris nie będzie grał na styk żęby wygrać 4 punktami bo to niedorzeczne,tylko naprawde od pierwszych minut bedą starali sie punktowaćjak tylko to możliwe i jednocześnie powstrzymywać ataki Hemofarmu.
Ciekawy jestem jak porażka z Zagrebiem wpłynie na zawodników hemo,czy ich zmotywuje do działania ,czy wręsz pogrąży i pzobawi wiary w sukces w grecji...oto ich słowa po meczu z Zagrebiem


"It was difficult to comment so unexpected defeat because everything was done and was fine just like before any other match:

- "We have time to prepare , time for scouting and training both in Vrsac and Zagreb&#8230; it&#8217;s useless to look back now, we have to forget this defeat and concentrate on match against Aris."
"

.


No i drugi mecz,dynamo z hapoelem...tutaj handi na dynamo jest -85,nie wiem czy to dużo czy mało...wydaje mi sie ,że hapoel bedzie atakował jak szalony i starał sie iść łeb w łebz dynamo,bo 1 punkt straty to właściwie nic,żydki dostaną,ale czy 9 punktami?nie wiem,nie widze tego jakoś narazie,jeszce troche musze poczytać i poszukać to może dodam jakieśopinie.Chocia po głowie chodzi mi tutaj mecz z crveną zvezdą,gdzie dynamo w pierwszym meczu wygrało 1 punktem,ale w drugim zrobiło mały pogrom i wygrało 21.Hapoel w moich oczach jest sporo lepszy od zvezdy.Więc takie handi -8.5 na dynam wydaje sie dosyć spore,Z tym ,że rosjanie jużnieraz pokazali że nie grają i nei robią"tylko tyle co powinni" by poprostu przechodzic dalej,tylko łupią tyle punktów ile tylko mogą,widać to chociażby kiedy patrzymy na poprzednie mecze z eliminacji.No i kolejna sprawa Zvezda teżbyła drużynąpotrafiącąrzucaćbardzo dużo punktów ,w stylu hapoelu...i "troche" w moskwie im nie poszło z rosjanami.Tak czy tak dla mne to oczywiste,że to Dynamo przejdzie dalej ,to raczej wydaje sie bezsporne ,kwestia tylko ile punktów więcej rzucą.u siebie.No i w sezonei regularnym już raz dokopali u siebie hapoelowi i to 18 punktami.Póki co ten mecz narazie cięzki do typowania jeśli chodzi o handicap.

Do góry
#499862 - 28/03/2006 08:43 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Quote:

No wiec lekkie oslabienia w obu meczach sa



Niezgodzę się z twoja puentą - o ile osłabienia Hamo można pominąć bo oni nie grają dłuższy czas i gręrobi kto inny, to jeśli info o braku Chatmana jest prawdziwe to jest to spore osłabienie i na pewno szkodzi opcji overovej w tym meczu.
Ogólnie ciężko będzie w dzisiejszych meczach coś rozsądnego wydumać...

Do góry
#499863 - 28/03/2006 08:47 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Kacpro nie porównuj meczu Hemo z Zadarem w Adriatyku do dzisiejszego meczu z Arisem. Gracze Hemo w Zadarze odrobili pańszczyznęi tyle, a dziś walcząo finał ULEBA - byćmoże najważniejszy mecz sezonu. Jedno co na pewno jest za Arisem to wynik zeszłorocznej konfrontacji Hemo z innym Greckim zespołem Makedonikosem...

Do góry
#499864 - 28/03/2006 08:51 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
misiek-perełka Offline
member

Meldunek: 24/03/2006
Postów: 155
Przecież w tłumaczeniu nie jest napisane by miał nie grać!Tekst tyczy sie jego osoby i mówi o jego dobrej grze...a propo kontuzji w Hemo to nie są one wcale tak znaczne...wiec nie ma sensu na hura optymizm z tym związany.

Do góry
#499865 - 28/03/2006 09:11 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
nie,temat kontuzji u hemo pomijać trzeba bo są one praktycznie bez znaczenia,także nie tu trzeba szukać drogi.Sebkos nie uważasz,że wpeirdol od jednej z najgorszych drużyn w l adriatyckiej przed arcyważnym spotkaniem podcina skrzydła ?;)

Do góry
#499866 - 28/03/2006 09:12 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
jacuś Offline
addict

Meldunek: 01/07/2005
Postów: 580
Quote:

Hemofarm travels without Markovic, Stefanovic

One of the main reasons why Dynamo has done so well so far before this no-tomorrow game in Moscow is playmaker Mire Chatman, who has stepped up as the silent leader of the team. Chatman has simply taken over in the ULEB Cup elimination rounds, improving his numbers to 21.6 points on 20 of 26 two-pointers, 5.8 rebounds and 3.2 steals in 5 games in which Dynamo has been the only team unbeaten in this round.

No wiec lekkie oslabienia w obu meczach sa




Nie wierze w to info o absencji Chatmana
na stonie ULEBu nie ma o tym ani slowa .Bez niego Dynamo traci b. duzo i kursy na nich powinny byc w ok.1.5-1.6 a tak nie jest. kursy wciaz marne na poziomie 1.2
Albo ktos sobie robi jaja albo to zwyczajna zaslona dymna.

Do góry
#499867 - 28/03/2006 09:15 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
jacuś Offline
addict

Meldunek: 01/07/2005
Postów: 580
hehe przeczytalem jeszcze raz i rzeciwiscie tam nie ma slowa o tym by mial nie grac

Do góry
#499868 - 28/03/2006 09:16 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
jaka absencja Chatmana?nie ma mowy przecież nigdezie o żadnej absencji....A chatman przecież gra

Do góry
#499869 - 28/03/2006 09:17 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
misiek-perełka Offline
member

Meldunek: 24/03/2006
Postów: 155
Bedzie grał i koniec...no chyba że zaraz przed meczem coś złamie

Do góry
#499870 - 28/03/2006 09:28 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
misiek-perełka Offline
member

Meldunek: 24/03/2006
Postów: 155
Jak dla mnie to na dzisiaj under w Salonikach i zwyciestwo gospodarzy.Hemo powinno mocno bronić a Aris nie powinien być aż nadto skuteczny ale do zwycięstwa powinno wystarczyc.Pozdrawiam

Do góry
#499871 - 28/03/2006 09:31 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
niee,nic nie złamie,hapoel dzisiaj oberwie po uszach.Naprawde tego ejstem praktycznie pewny,zresztą chyba nie trzeba nikogo przekonywać,dla mnie istnieje tlyko kwestia jakim marginsesem punktowym.Dynamo wygrało delikatnie w izrazelu co naprawde świadczy o ich potędze,bo sam chatman mówił,że nei gra sie tam najlepiej bo ogólnei stosunkowo mała hala i w pizdu ludzi dopingujących żydków.Dynamo napewno nei wypuści takiej sansy z rąk,rok temu o ile pamiętam odpadli właśnie w tej fazie,teraz nie popuszczą i napewno wygrana uleb i dalej udział w eurodzi9lidze to ich głowne cele

Do góry
#499872 - 28/03/2006 09:44 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
Quote:

Quote:

No wiec lekkie oslabienia w obu meczach sa



Niezgodzę się z twoja puentą - o ile osłabienia Hamo można pominąć bo oni nie grają dłuższy czas i gręrobi kto inny, to jeśli info o braku Chatmana jest prawdziwe to jest to spore osłabienie i na pewno szkodzi opcji overovej w tym meczu.
Ogólnie ciężko będzie w dzisiejszych meczach coś rozsądnego wydumać...




tymbardziej ze w meczu grupowym tych druzyn "Tracy Chapman" zdoby cos kolo 25 pkt:).Moze sie skonczyc ze Dynamo zamiast standardowych 82-85 pkt skonczy na 60-kilku co juz zdarzalo sie w pierwszej fazie grupowej

Do góry
#499873 - 28/03/2006 09:49 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
Panowie odnosnie Chapmana wkleilem tekst ze strony uleb,no chyba ze co innego znaczy a ja zle przetlumaczylem,ale chyba sie nie myle.Wklejam caly tekst zeby nie bylo posadzeni nieporozumien


Chatman leads Dynamo

Dynamo Moscow is just one step away from making it to the ULEB Cup title game, as it faces the second leg of the two-way semifinals with a one-point lead over Hapoel Migdal Jerusalem. One of the main reasons why Dynamo has done so well so far before this no-tomorrow game in Moscow is playmaker Mire Chatman, who has stepped up as the silent leader of the team. Chatman has simply taken over in the ULEB Cup elimination rounds, improving his numbers to 21.6 points on 20 of 26 two-pointers, 5.8 rebounds and 3.2 steals in 5 games in which Dynamo has been the only team unbeaten in this round. Chatman is as competitive as his coach Dusan Ivkovic, and credits him in this ULEBCup.com interview for the season he is having so far. "I am playing for a point guard coach like Dusan Ivkovic, who has understood my philosophy really well," Chatman told ULEBCup.com."Without him, I wouldn't do some of the things I do and I give my season to him, who allowed me to play my game."

Do góry
#499874 - 28/03/2006 09:53 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
to słabo z twoim angielskim...nie wprowadzaj ludzi w błąd i skonczmy wątek Chatmana,bo to bezsensu,GRA

Do góry
#499875 - 28/03/2006 10:04 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Nie sądze Kacpro żeby to miało podcinać skrzydła bo pewnie ta porażka była wkalkulowana przy wyjeździe do Zagrzebia, chodziło bardziej o to by oszczędzić zawodników przed dzisiejszym meczem. Oczywiście ja nie piszę tego by stawiać Hemo w roli faworyta bo nim jest Aris i mecz powinien wygrać. Tylko argument o wiązaniu porażki z sobooty z meczem dzisiejszym jest wg mnie nieodpowiedni.
PS. Kacpro proszę nie używaj w swoich postach wulgarnych słów

Do góry
#499876 - 28/03/2006 10:10 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Mistrzunio80 Offline
addict

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 502
W Sportingbet znalazłem ciekawy kurs na ilość zdobytych punktów przez Papadopoulosa w meczu --> 14,5 punkta po kursie 1.85. Myśle, ze tutaj padnie zdecydowany over - myślę, że granica powinna być ustalona na poziomie 20-stu punktów lub nawet więcej.

Do góry
#499877 - 28/03/2006 10:39 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Mistrzunio80 Offline
addict

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 502
Oprócz tego w Winunited linia na ilość punktów w meczu Dynamo-Hapoel wynosi tylko 146,5 punktów <wow> - tyle samo co w przypadku meczu Aris-Hemofarm. Na ile % oceniacie szanse wejscia overu 146,5 punkta w tym meczu? .

Do góry
#499878 - 28/03/2006 10:58 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
dynamo hapoel over 146.5? raczej bankowo bym spróbował,ale delikatne stawki an takie zakłady bo to troche zawsze loteria a dzisiaj decydujące spotkanie dla obu drużyn

Do góry
#499879 - 28/03/2006 11:01 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
Po co dyskutowac zagrac porpostu na dynamo (zaraz bezi krytyka ze maly kurs ale jak dla meni jest to porpostu bardoz wysokie oprocentowanie mojej gotowki) i wszystko:)
Ewentulanei na hadndicap ale to jzu bez szalenst finansowych;)

Do góry
#499880 - 28/03/2006 11:12 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
ja jakbym miał graćhandicap to właśnei nei wiem (a zwyklego zwyciestwa dynamo nei biore,nei gram takich kursów)...bo handicap duży...tak jakby dynamo grało z jakimś średniakiem a gra przecieżz hapoelem...i to decydujący mecz...także nie wiem

Do góry
#499881 - 28/03/2006 11:15 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Mistrzunio80 Offline
addict

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 502
Ja zagram over 146,5 punkta w Winunited i jednocześnie under 161,5 w Betandwinie z naciskiem na ten pierwszy wynik. Jak narazie te druzyny spotkały się trzykrotnie i totals wyniósł odpowiednio: 167, 170 i 154 punkty czyli zawsze ta bariera 146,5 punkta została przekroczona .

2006-03-21 Hapoel Jerusalem Dynamo Moscow 83 : 84 Uleb Cup
2006-01-10 Hapoel Jerusalem Dynamo Moscow 87 : 83 Uleb Cup
2005-11-29 Dynamo Moscow Hapoel Jerusalem 86 : 68 Uleb Cup

Do góry
#499882 - 28/03/2006 14:26 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
Mr_Andrew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 3082
Post deleted by sebkos

Do góry
#499883 - 28/03/2006 16:25 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
Mistrzunio80 Offline
addict

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 502
Post deleted by sebkos

Do góry
#499884 - 28/03/2006 17:07 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
Mr_Andrew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 3082
Post deleted by sebkos

Do góry
#499885 - 28/03/2006 17:34 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Kolego naprawdę każdy kto chce widzi że dałeś dobry typ i nie musisz na pól strony tego pokazywać


Edited by sebkos (29/03/2006 05:53)

Do góry
#499886 - 28/03/2006 17:46 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
Post deleted by sebkos

Do góry
#499887 - 28/03/2006 17:50 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
misiek-perełka Offline
member

Meldunek: 24/03/2006
Postów: 155
Post deleted by sebkos

Do góry
#499888 - 28/03/2006 17:54 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Quote:

Pewnie wtopił i to nieraz ale przynajmniej po jakim kursie A za chwile under w Salonikach




i oczywiście Aris win + Hemofarm z +8.5 handi....

Do góry
#499889 - 28/03/2006 20:04 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Gratuluję Bursztyk typów ale uwaga j.w. - stworzę dział - podsumowania i tam będziesz mógł jak i inni "chwalić się" trafieniami - ciekawe czy będziesz też pokazywał porażki...


Edited by sebkos (29/03/2006 06:00)

Do góry
#499890 - 28/03/2006 20:14 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Post deleted by sebkos

Do góry
#499891 - 28/03/2006 20:14 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
A moderatorzy śpią... fajnie...

Nie przesadzaj i nie wbijaj kija w mrowisko - nie mamy zamiaru siedzieć 24h na dobę i czekać na utarczki - zresztą Tobie nie muszę chyba tego tłumaczyć...


Edited by sebkos (29/03/2006 06:06)

Do góry
#499892 - 28/03/2006 20:20 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Post deleted by sebkos

Do góry
#499893 - 28/03/2006 20:42 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Post deleted by sebkos

Do góry
#499894 - 28/03/2006 20:49 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Post deleted by sebkos

Do góry
#499895 - 03/04/2006 22:38 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
Zadko zabieram glos w koszu menów ale interesuje mnie mecz finał Dinamo-Aris
Jak wegług Was kształtuja sie siły obu druzyn,z tego co czytam Aris nie ma szans...ale to finał i finał w Belgii.
Dynamo tez nie wygrywa jakas wieksza roznica punktowa.
Jak szacujecie szanse obu druzyn?

Do góry
#499896 - 04/04/2006 12:44 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Jezeli interesują Cie szanse obu zespołów to kursy zaproponowane przez bukmacherów według mnie odzwierciedlaja szanse obu zespołów w tym spotkaniu...
Latwiej byłoby gdyby przeciwnikiem Rosjan byłyby zespół Hemofarmu Vrsac...ten hp wziąłbym w ciemno a w przypadku Arisu musze jeszcze pomyśleć...ale pierwsza myśl jaka nadchodzi to to ,ze Dynamo go przeskoczy...ale nie masz się gdzie spieszyć...kursy sie wahają i raczej nie przewiduje ich gwałtownych ruchów.

Do góry
#499897 - 04/04/2006 12:50 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
No wlansie ja si obawiam ze za kilka dni na dynamo bedzie gora 1,3. Moim zdaniem ruski wyrgaja ten pucharek a i handi pewnie przeskocza. Zgadzam sie z ZW w 100%.
PS Ja standardowo gram bez handicapu:)

Do góry
#499898 - 10/04/2006 18:19 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
Koxu Offline
enthusiast

Meldunek: 04/11/2005
Postów: 357
co tu tak cicho??? jutro finał
Mam pytanie do osób znających sie na koszu...czy warto jutro stawiać na Dynamo??
kurs w profku 1.52 kusi ale wynikach jakie były w tym sezonie w europejskiej koszykówce troche boję sie tego ruszać

Do góry
#499899 - 10/04/2006 18:38 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Quote:

co tu tak cicho??? jutro finał
Mam pytanie do osób znających sie na koszu...czy warto jutro stawiać na Dynamo??
kurs w profku 1.52 kusi ale wynikach jakie były w tym sezonie w europejskiej koszykówce troche boję sie tego ruszać




Bez przesady Dynamo jutro pewnie wygra z Arisem. grecy w dotychczasowych meczach mnie osobiście nie przekonywali i ich awans do finału jest dla mnie sporą niespodzianką. Po drodze było kilka silniejszych druzyn, który powinny walczyc jutro w Charleroi.
Pytaniem jest raczej, czy Moskwicze złapia handi (+6.5 w Sportingbecie). Jeśli Ruskie szybko odskoczą w pierwszych dwóch kwartach, to o takowy moge być spokojny. potencjał kadrowy, jak i dotychczasowe wyniki stawiają ich w roli zdecydowanego faworyta.
Co do Twojego pytania 1.5 bierz i spij spokojnie - Dynamo wygra.

Do góry
#499900 - 10/04/2006 18:39 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
Juanka I. Chela Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/02/2006
Postów: 2199
Skąd: Hotel
Cicho bo nie ma o czym pisac. Dynamo zapewne wygra, kurs jest dobry wiec warto grac. Analizy na nic.

Do góry
#499901 - 10/04/2006 19:00 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
Jutro dynamo handi wygalda obeicujaco 5,5 w baw ale ja oczywiscei jak zwykle gram bez handi POLECAM:)

Do góry
#499902 - 10/04/2006 19:15 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
pettersen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 30622
co do tego, że Dynamo wygra to nie mam wątpliwości ale zastanawiam sie jeszcze nad linią punktową 155, mysle że można sprobować overka, co o tym myślicie??

Do góry
#499903 - 10/04/2006 20:19 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
Mistrzunio80 Offline
addict

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 502
Dynamo jest jutro zdecydowanym faworytem, i trudno sobie wyobrazić, że nie wygra Pucharu Uleb - co jak co ale oni chyba najbardziej zasłużyli na to trofeum spośród wszystkich drużyn grających w tej edycji. Po tym co pokazuje Aris w lidze - wyrazna przegrana z Olympia i Kolossosem <lol> nie widze innej mozliwosci jak pewna wygrana Dynama (+ 10-15 punktów) zatem według mnie handicap powinien wejść. Cieawą opcję oferuje tez Sportingbet - po kursie 1.7 mozemy obstawić, że Dynamo bedzie prowadzic po pierwszej połowie no i wygra mecz (dogrywka sie nie liczy).

Do góry
#499904 - 10/04/2006 23:24 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

co tu tak cicho??? jutro finał
Mam pytanie do osób znających sie na koszu...czy warto jutro stawiać na Dynamo??
kurs w profku 1.52 kusi ale wynikach jakie były w tym sezonie w europejskiej koszykówce troche boję sie tego ruszać




w betako mas za 1,58

Do góry
#499905 - 10/04/2006 23:43 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Co do meczu to raczej Dynamo,w końcu gra nie idzie tylko o puchar,ale i start w przyszłej edycji euroligi,wiec kasa spora i prestiż, po drugie jakoś nie widzą mi sie cztery ekipy Greckie w Euro...

Po trzecie w tym roku ruskie ekipy atakują mocno europejskie puchary.


Dynamo napewno ma większy potencjał , moim zdaniem wynik rozegra sie na obwodzie(Chatman kontra Castle i Douglas kontra Brewer),szczególnie Brewer i Chatman to wybitni indywidualisci i naset Holden to przy nich wzór gry zespolowej

Ruskie mają pod koszem jeszcze Papadopulosa,który był kluczem do wygranych w poprzednich meczach i raczej Kul go nie zatrzyma.Do tego dochodzi Douglas,Fotsis , choc Rosjanie grają dosc wąskim skłądem,ale za to jakim...

Troche mi nie pasuje ivković ,ale może tym razem mu sie uda...

Dynamo jest faworytem i moim zdaniem wygra,bo zasłużyli na to swoją grą.Aris to jedynie solidny średniak, który doczłapał się do finału na łatwej drabince i olbrzymiemu fartowi w rewanżach we własnej hali.

A jak będzie to zobaczymy jutro po 22.00

Do góry
#499906 - 11/04/2006 10:21 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
Ja dzisiaj zdecydowanie skłaniam sie do grania na Dynamo.To co ta drużyna ma do zaogferowania przy Arisie to poprostu "europejskie" NBA.Aris tak jak wyzej napisał kolega..poprostu solidny średniak,ale nic ponad to moim zdaniem,są mocni jako team,ale takiego pułapu już raczej nie pociągną.I kursy w okolicach 1.5 na dynamo są fair moim zdaniem i dosyć dobrze oddająto czego można sie spodziewać na parkiecie.Aris może jedynie liczyć na niwiarygodną obrone ze swojej strony,ale to nie przejdzie przy niszczącej sile ofensywnej Dynamo,które poprostu lubi nastukać punkcików i taki mają styl gry.Spotkanie drużyny defensywnej z ofensywną.Gdyby Aris miałdo zaoferowania tyle co CSKA moskwa to wtedy wierzyłbym ,że defensywą bedzie można pokonać dzisiaj Dynamo.A jak jest wiedzą wszyscy...Aris to niestety nie CSKA,A "dynamo to dynamo".Chatman i spółka jeśli od początku solidnie uderzą i wprowadzą zamieszanie w szeregi Arisu to nie ma mowy o jakichkolwiek szansach dla greków,bo nei wierze by byli oni w stanie nadrabiać większe starty,bo niez tego są znani,tylko właśnie z obrony.Co wiecej Aris nie zachwyca ostatnio w greckiej lidze.W ostatnich 5ciu spotkaniach wygrali tylko raz.Można mówić,że próbująkoncetnrować sie na ULEB i tak to tłumaczyć,ale nie ptoym poznaje sie siłe wielkich zespołów.I tak jak mówie..aris solidny średniak,ale Dynamo dla mnie to klasa wyżej i dzisiaj wygrają moim zdaniem.Możnaby próbować moze -6.5 handi na dynamo,ale ja wezme poprostu dynamo za 1.5 do combo ,i uważam ich jako mocny punkt dzisiejszego kuponu

Do góry
#499907 - 11/04/2006 10:52 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
Jesli dynamo ma wygrac to mysle ze rozstrzygnie sie to juz w pierwszej polowie dlatego dynamo 1 half time-full time za 2.2 ? Drugie pytanie. Jaka jest szansa ze Chatman nie przekroczy bariery 18.5 punktów ?

Do góry
#499908 - 11/04/2006 11:24 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
Zależy,Jak już było wspomniane,Aris swojej szansy moze szukać w ultra defensywie i do tego jakimś fenomenalnym sposobem rzucając pare punktow więcej niż dynamo.Jedbnym z opczywistych kandydatów do wyłączenia z gry przez Aris bedzie chatman,jako praktycznie lider całego zespołu,z niesamowitymi umiejętnosciami nabijania punktów...Wszystko zależy od tego jak gra sie zacznie,jeśli Aris będzie w stanie bronić się i powstrzymywać dynamo przez całe spotkanie to może chatman nie ustrzeli 19 pkt,ale jeśli od poczatku dynamo narzuci swoje szalone tempo i da rade rozbijaćobrone greków to under bedzie napewno zagrożony.Lepiej odpuśc ten zakład bo wydaje sie on w sumie trocvhe nieprzewidywalny.Teoretycznie Aris się będzie silnie bronił i to ma być + przemawiającym za graniem tego,ale jak im to wydjzie i w jakiej dyspozycji wyjdzie dzisiaj chatman tego nei wiemy,raczej loteryjne to dosyć,ja bym odpuścił

Do góry
#499909 - 11/04/2006 11:26 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
a no i dodać trzeba,że w dynamo nie tylko chatman umie rzucać...także tym bardziej obrona nie może skupiać sie tylko na nim bo popłyną,to niby mgłoby przemawiać za chatmanem grającym over.Tak jak mówie,wszystko wyjdzie w grze,dla mnie zakład zbyt nieprzewidywalny

Do góry
#499910 - 11/04/2006 13:06 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
Terefere Offline
journeyman

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 64
Dzis dynamo wyrywa latwo gladko i przyjemnie nie ma innego wyjscia maja taka pake ze namieszaliby spokojnie w ojrolidze. kurs nienajgorszy nic tylko grac ostro !!!!

Do góry
#499911 - 11/04/2006 14:44 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
Przestancie juz z tą łatwoscia bo jeszcze prze...graja!

Do góry
#499912 - 11/04/2006 16:11 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
dokładnie...nie ma potrszeby pisać jaka to plaża ,bo bukmacherzy pieniędzy za darmo nei rozdają,tylko jak już coś piszecie to z sensem a nie 1 zdanie typu"wygrywają lekko gładko pieknie,stawiam mój dom na dynamo"...

Do góry
#499913 - 11/04/2006 16:16 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
ten hurraoptymizm jest MOCNO niepokojacy.

no ale zobaczymy...

Do góry
#499914 - 11/04/2006 18:33 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
andj Offline
veteran

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 1341
Skąd: Malaga
Dynamo jest takim samym faworytem, jak CSKA przed Final Four rok temu

Po namyśle dałem Aris @3,50 2/10
Zagrają bez żadnego obciążenia, bo z tym składem i tak już wiele osiągnęli...

Do góry
#499915 - 12/04/2006 08:12 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Dynamo Moskwa - gratulacje dla ekipy Ivkovica za zwycięstwo i za awans do przyszłorocznej edycji Euroligi.
Od dawna Ruskim należało się drugie miejsce i w końcu jest - na pewno ekipa ta podniesie poprzeczkę w elicie i żadnej ekipie nie życzę aby dolosowano ją do grupy z nią Znając życie Ruscy jeszcze sie wzmocnią i będą pewnie wysoko... ale to już przyszłość.
Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za sezon ULEBCUP 2005/06
PS. Temat pozostanie jeszcze otwarty na komentarze które można dopisywać - chętnie wysłuchamy opini posezonowej...


Edited by sebkos (12/04/2006 08:13)

Do góry
#499916 - 12/04/2006 15:09 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Co tu duzo mowic, troche kasy wpadlo w tym sezonie na Ulebie

Do góry
#499917 - 12/04/2006 15:55 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF *DELETED*
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Hehe to fakt ULEB i Euroliga dały w tym roku sowicie zarobić (nawet lepiej niż w futbolowe weekendy).
Co zaś się tyczy spraw merytorycznych, to zwycięstwo rozsyjskiej druzyny nie jest niespodzianką, lecz samego Dynama jak najbardziej. Osobiście liczyłem na Kazań, który nieoczekiwanie padł w starciu z Romą.
Z polskich drużyn liczyłem, że Anwil wyjdzie chociaż z grupy. Gdyby nie słaby poczatek pewnie tak by się stało, lecz Włocławianie ewidentnie zapłacili frycowe.
Będę teskinił za Ulebem
Pozdrawiam

Do góry
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, igea23, ElNinho[mmdea], pacyfista, Sensei, wHiTe_StAr, Zaixi, VVega, Szuman), 4454 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582761 Postów

Najwięcej online: 4485 @ Dzisiaj o 00:31