Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#4735083 - 18/06/2011 02:53 EuroBasket laseczek
Iverson13 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/02/2010
Postów: 275
Francja win EuroBasket 4.00
Betsafe
3/10


Faworytów jest trzech, Rosja, Francja i Hiszpania. Wygrana każdej innej ekipy będzie bardzo dużą sensacją. Kurs na Francję bardzo ładny. Mają moc pod koszem, naprawdę, do tego solidny obwód. Ostatnio wygrały z Rosjankami 55:47. Rosjanki to nie ta ekipa co za czasów ślicznej Becky wg mnie, wtedy jakoś to lepiej wyglądało. Teraz mają nową gwiazdę straight from the USA czyli Prints (Prince). Są w kadrze znane nazwiska, ale jakoś mnie to nie przekonuje. Hiszpankom zawsze czegoś brakuje, dla mnie są zbyt soft, nie mają takiej mistrzowskiej determinacji.


Francja wygra grupę 1.40
Betsafe
5/10

Łotwa, Grecja, Chorwacja. Wszystko na lajcie. Grecja bazuje na jednej zawodniczce - Maltsi. To na Francję za mało. Łotwa musi wg mnie nabrać jeszcze ogrania i doświadczenia, ale pod wodzą Dżordża mają spore szanse na rozwój. Ale na Francje to jeszcze nie to. A o Chorwacji mi się pisać nie chce nawet.

Do góry
Bonus: Unibet
#4735086 - 18/06/2011 02:54 Re: EuroBasket laseczek [Re: Iverson13]
Iverson13 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/02/2010
Postów: 275
Grecja - Łotwa 1.60
Betsafe
4/10

Jakoś nie przepadam za Grecją, nie lubiłem nigdy tej drużyny. Nie pasuje mi ona. Łotwa to połączenie młodości i doświadczenia. Basko czy Tamane doświadczone, do tego młode Babkina czy Nimane. Oczywiście są jeszcze inne, te pierwsze przyszły mi go głowy. Babkina powinna odgrywać ważną rolę w zespole. Po roku pod okiem Dżordża na pewno dojrzała koszykarsko i bardzo dobrze będzie rozumieć czego trener oczekuje. Będzie przedłużeniem jego myśli na parkiecie. Łotwa to fajna ekipa, dość nieprzewidywalna, bo mają spory wachlarz możliwości. Wg mnie na Greczynki starczy.


Polska - Czarnogóra 3.55
Bwin
3/10

Ok, Polska gra u siebie, Polska ma ostatnio dobre rezultaty, ale no kurde bez przesady. Żeby 3.55 na Czarnogóre Trzeba skorzystać z takiego kursu. Czarnogórzanki mają w składzie takie zawodniczki jak Bjelica, Perovanovic, Dubljevic, Skerovic. Naprawdę nie są to słabe zawodniczki. Stratą jest brak Murphy, bo ona byłaby ogromnym wzmocnieniem tej kadry, jest DeForge, ale to już nie to samo co kiedyś. Nie mówię, że nagle Czarnogóra to wygra i zniszczy Polki, ale na bank mają większe szanse niż wskazywałby to kurs.

Do góry
#4735107 - 18/06/2011 03:08 Re: EuroBasket laseczek [Re: Iverson13]
Iverson13 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/02/2010
Postów: 275
Hiszpania - Niemcy +14.5 1.90
Betsafe
3/10

Wyniki Hiszpanek w meczach przed EuroBasketem:

25.05 - España-Japóna - 74-54
27.05 - España-Cuba - 61-50
29.05 - España-Canadá - 66-59
02.06 - España-Croacia - 80-63
03.06 - España-Turquía - 68-53
04.06 - España-Bielorrusia - 57-52
09.06 - España-Grecia - 71-57
10.06 - España-Montenegro - 63-76
11.06 - España-Turquía - 58-55

Były mecze lepsze i gorsze. Wysokie wygrane z Japonią, Chorwacją czy Turcją. Ale też porażka z Czarnogórą, mecz na styku z Turcją wygrany dopiero po dogrywce, do której Hiszpanki szczęśliwie doprowadziły.
Zresztą Japonia bez Ogi, która gra w WNBA, Chorwacja wgl w słabym składzie. Turcja też nie szaleje.
O Hiszpanii pisałem już, nie mają dla mnie takiego zacięcia. Czegoś zawsze im brakuje. Oczywiście Hiszpanki są w gronie faworytek, jak zawsze, ale nie przesadzałbym ze zbyt dużym optymizmem co do tej ekipy.
A Niemki w gazie po pokonaniu Węgierek, co było dla mnie niemałym zaskoczeniem. Sprawiły niespodziankę, więc czas podtrzymać dobrą passę i zagrać jakiś close game z Hiszpankami.




Francja -13.5 - Chorwacja 1.90
Betsafe
5/10

Francuzki jak pisałem są moimi faworytkami do wygrania Euro. Ich wyniki sprzed Euro:

FRANCE b BELGIQUE 84-59 (49-27)
FRANCE b ISRAEL 76-40 (36-18)
FRANCE b GRECE 79-62 (35-31)
FRANCE b REPUBLIQUE TCHEQUE 74-60 (40-38)
FRANCE b REPUBLIQUE TCHEQUE 63-52 (27-32)
FRANCE b CANADA 72-67 (37-32; 72-67)
FRANCE b RUSSIE 55-47 (29-28)
FRANCE b BIELORUSSIE 73-61 (35-36)

Bardzo ładnie wyglądające rezultaty. Poza tym jednym meczem z Kanadą to wysokie wygrane. Nawet ta 8-punktowa wygrana z Rosją jest wysoka, biorąc pod uwagę klase rywala. W formie są bardzo dobrej, apetyty są naprawdę duże. Ja nie widzę żadnych przeciwwzkazań, by Francja nie miała zmieść Chorwatek.
Chorwatki ostatnio nawet wygrały z Czeszkami co prawda 86-60, ale dzień wcześniej przegrały 102-82. Widać po tych wynikach jaką obroną dysponuje drużyna Chorwacji. Poza tym 17 punktów w plecy od Hiszpanii. No kiepsko to wygląda i kiepsko wg mnie wyjdzie, dla mnie Francja zdecydowanym faworytem tej rywalizacji i udowodni to już jutro.

Do góry
#4735111 - 18/06/2011 03:11 Re: EuroBasket laseczek [Re: Iverson13]
Iverson13 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/02/2010
Postów: 275
Rosja - Słowacja +15.5 1.90
Betsafe
3/10

O Rosjankach tam parę słów napisałem przy okazji typu na win Francji całego turnieju. Ale teraz czas na więcej. Otóż w kadrze nie ma Prints, czyli jak to pisałem nowej gwiazdy straight from the USA.
Russia squad: Olga Arteshina, Tatiana Vidmer, Evgenia Belyakova, Marina Kuzina, Maria Cherepanova, Liudmila Sapova, Natalya Myasoedova, Irina Osipova, Maria Stepanova, Svetlana Abrosimova, Elena Danilochkina, Katerina Keyru, Ilona Korstin, Tatiana Popova.
Są nazwiska, oj są. Bardzo znane i cenione. Ale jakoś nie przekonuje ich gra. W sparingach nie szalały. Z Białorusinkami wygrały 76:&2, 47:55 w plecy z Francją, 71:66 z Kanadą, jeszcze wcześniej w plecy, ale nie pamiętam ile z Czeszkami.
Słowaczki nie są tak znane. Jest parę zawodniczek, które grają w Euroligowych klubach. Szkoda braku Hrickovej i Zirkovej. Ale jako drużyna prezentują się nieźle. Hejkova tam je ładnie trzyma. Po odejsciu Pokey to chyba jedna z najlepszych opcji jaka była jeżeli chodzi o kołcza. Słowaczki w sparingach to i Łotwę pokonały 80:77 i Wlk. Brytanie 65:54. Nie są to ekipy na poziomie Rosji, ale zawsze coś. Biorąc pod uwagę, że Rosja ostatnio jakoś nie szaleje to myślę, że Słowaczki są w stanie pokryć handicap.


Francja over 72.5 1.833
Sportingbet
4/10


Dlaczego tak gram:?:

O tym można przeczytać na [url="http://basketbetting.blogspot.com/2011/06/eurobasket-ciag-dalszy.html"]blogu wink[/url]

Do góry
#4737913 - 19/06/2011 13:51 Re: EuroBasket laseczek [Re: Iverson13]
bodescu_wampir Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/12/2004
Postów: 5369
Witam wszystkich 2 dzien mistrzostw a wiec smile

OLO dobra robota , oby tak dalej...

Niestety ogladalem niepelne 2 mecze GRE-LAT i BLR-UK

Typy beda dobre, jednakze to drugi dzien mistrzostw, wiec mysle, ze moga byc niespodzianki smile

GRECJA-Chorwacja over 130.5 1.95 pinn
Greczynki gryzly wczoraj parkiet i zasluzenie wygraly, bardzo dobrze bronily i zmusily do popelnienia 20 strat przez lotyszki przy zaledwie ich jednym przechwycie... Uwazam, ze Greczynki sie mocno zmeczyly a dzis przeciwnik slabszy niz wczoraj , do tego wypoczety i w pelni skoncentrowany, bo Chorwatki maja w tym meczu jedyna szansa na zwyciestwo wg mnie.Wczoraj gral caly zespol i nie ma co patrzec na to , ze Chorwatki rzucily 40 pts Francji, ktory jest druzyna Numer 1 poki co...
Dzis moim zdaniem bedzie bardzo ciezki mecz dla Greczynek i gdyby byly one w pelni wypoczete nie wachalbym sie zagrac je z HC, jednakze w tym przypadku biore over smile
Jeszcze potwierdzenie slabej obrony Chorwatek i zdobycze punktowe ...
Originally Posted By: Olo;2271844

Chorwatki słabiutka obrona, wyniki z kwalifikacji:

vs ITA [W] 76-69
vs LTU [L] 72-80
vs NED [L] 72-78
vs BEL [W] 85-70
vs ITA [W] 74-63
vs LTU [L] 63-81
vs NED [W] 75-66
vs BEL [W] 85-70


SLOVAKIA-TURKEY typ NO bet
Tutaj krotko.... Obydwie ekipy walczyly do konca o zwyciestwo...
sugeruje sie tylko wynikami ze sparingow, gdzie wg mnie lepiej wypadly turczynki i jesli mialbym stawiac to na nie, kurs ML 1.35 nieoplacalny a handi 5.5 dosc ryzykowne... lepiej poczekac smile

SPAIN-MONTENEGRO over 132 @1.917 pinn
Bardzo dobry zespol vs zespol przecietny z dziurawa obrona w sparingach 76-63 dla Hiszpanek. Dzis mecz bedzie sie toczyc do jednego kosza a zawodniczki Hiszpani spokojnie rozmontuja obrone rywalek, rzuca ok 75-80 pts, 60 doloza Czarnogorki i over jak znalazl... Wg mnie trener slabszej ekipy bedzie oszczedzac sily na mecz z Niemkami, gdzie mozna realnie pomyslec o zwyciestwie smile

BELARUS-IZRAEL over 125,5 @1.952 pinn
Pewne zwyciestwo Bialorusinek, ktorych meczu wczoraj nie moglem ogladac, gdyz byl zenujacy... Dzis wg mnie Izraelki, chyba najlabsza ekipa mistrzostw nie bedzie tak niewygodna dla wschodnich zawodniczek co Brytyjki.... Izraelki odkad siegam pamiecia popelnialy bardzo bardzo duzo fauli, sadze ze faworytki tego spotkania wykorzystaja to w pelni, licze na szybki run w 1 kwarcie a pozniej spokojne kontrolowanie meczu... Linia 14.5 wg mnie za wysoka do gry, bo rownie dobrze moze byc +5>+30 a jutro wazny mecz z czeszkami...

NIEMCY-POLSKA typ NIEMKI +6.5 @1.78 pinn
Polki czytajac opinie zagraly dramatycznie, aptrzac na pudelko winikowe , komentarze potwierdzaja sie.... Czyzby poraz kolejny slaba psychika zawodniczek dawal znac o sobie... Uwazam, ze dzis szanse na zwyciestwo jest 50/50 dlatego HC 6.5 jest bardzo dobrym rozwiazaniem, licze na zaciety mecz... Martwic moze fakt, ze Niemki walczyly do ostatnich dni o awans do turnieju, mimo to licze, ze sa bardziej zgrane i dzis powalcza o zwyciestwo... P.S. Typu na pewno nie gram , gdyz NIEMCOW nienawidze i jestem za Polkami, ale wobec dyspozycji Polek najlepszym rozwiazaniem jest zaklad na NIemki, ktore dosc dobrze poczynaly sobie z Hiszpankami...

LITWA-ROSJA typ LITWA +8.5 @1.9 unibet
Wg mnie szanse na wygrana sa blizej srodka niz to sugeruja bukmacherzy w spotkaniach sparingowych Rosja nie zachwycala i do tej pory gra ponizej oczekiwan... Litwinki w sparingach graly m.in. ze slabymi druzynami, lecz wygrywaly bardzo zdecydowanie i byc moze to byl plan na zbudowanie pewnosci siebie i formy zawodniczek... Oczekuje naprawde zacietego spotkania, a wobec ewidentnie slabszej postawy rosjanek 8.5 pts wydaje sie wystarczajacym zapasem....

UK-CZECHY typ over 128 @1.98 pinn
Wczorajszy mecz to przeszlosc, slaba skutecznosc i fatalna zdobycz dzis znacznie sie polepszy i brytyjki zdobeda +50 pts.Bardzo niska linia majac na uwadze udzial w tym spotkaniu poludniowych sasiadek, druzyny overowej. Czeszki potrafia grac ze slabszymi druzynami, sa dobrze wyszkolone i szybkie. Licze tutaj na spora zdobycz punktowa Czeszek.... do rozwazenia rowniez over 72.5 pts CZESZEK

LOTWA-FRANCJA ABSOLUTNIE NO BET lub delikatnie Lotwa +16.5 @1.9 Unibet
Lotyszki sa bardzo grozne, mysle, ze tak slabego meczu jak z Grecja juz nie zagraja , lecz majac na uwadze, ze Francja jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku obawiam sie, ze Lotyszki mecz odpuszcza, by zagrac o wygrana z CHorwatkami... Z drugiej Strony wiem, ze Lotyszki to nie ROSJANKI i beda walczyc, jelsi tylko pdejma walke i beda wierzyc, ze uda im sie wygrac to HC 16.5 pts to prezent.... Ja wole nie ryzykowac i monete rzucac nie bede...

Do góry
#4738619 - 19/06/2011 21:24 Re: EuroBasket laseczek [Re: Iverson13]
luki3232 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2011
Postów: 9830
#2
2W / 2L / +50
19.06.2011 18:00
Lithuania W - Russia W
Typ: 1
Kurs: 3,75
Koszykówka, European Championship Women

Rosjanki w pierwszym meczu nic nie pokazały ciekawego były bardzo bliska przegranej,udało się jednak wygrać 68-66 ale ze Słowaczkami przewaga powinna być większa
Dzisiaj przeciwniki są lepsze od drużyny Słowaczek i będzie jeszcze trudniej, Litwinki wczoraj zwyciężyły dobrze ograna drużynę Turczynek 64-58 .Dla mnie ten mecz będzie mocno wyrównany ale po tym co wczoraj zagrały Rosjanki nie mogę przejść obok takiego kursu

Do góry
#4740066 - 20/06/2011 16:23 Re: EuroBasket laseczek [Re: Iverson13]
kreator1980 Offline
addict

Meldunek: 12/09/2009
Postów: 607
Skąd: Stalowa Wola
Dziś zdecydowanie stawiam na przegraną Polek z Hiszpankami.
Kto oglądał wczoraj mecz ten widział, że Niemki to bardzo słaba drużyna i jeden wygrany z nimi mecz nie zmienia znacząco obrazu gry polskiej reprezentacji. W 2009 Polki grały z Hiszpankami na ME wtedy przegrały 67:55. Wówczas najlepszymi zawodniczkami w naszej drużynie była Bibrzycka, Leciejewska i Kobryń. Dwóch z nich niestety zabrakło, natomiast Hiszpanki grają w niemal identycznym składzie jak wtedy. Dodatkowo sytuacja Hiszpanek po niespodziewanej przegranej z Czarnogórą się trochę skomplikowało co dodatkowo zmobilizuję Albę Torrens i spółkę przed meczem z Polkami.
W poniedziałek udowodnimy, że porażka z Czarnogóra była tylko wypadkiem przy pracy. Musimy się zmobilizować i pokazać naszą koszykówkę - słowa trenera Hiszpanii za Sportowe Fakty
Liczę na wysoką wygraną Hiszpanek, które mają wysokie aspiracje, szeroki dobry skład i indywidualności w osobie choćby wspomnianej Torrens która jest motorem napędowym drużyny.

Expekt
-7,5 Hiszpania - 1,85

Do góry
#4740073 - 20/06/2011 16:28 Re: EuroBasket laseczek [Re: Iverson13]
fart? Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/12/2003
Postów: 12888
Skąd: Zielona Gora
ktore zespoly maja juz pewny awans ? Czarnogora i kto jeszcze?

Do góry
#4740118 - 20/06/2011 16:47 Re: EuroBasket laseczek [Re: fart?]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Originally Posted By: fart?
ktore zespoly maja juz pewny awans ? Czarnogora i kto jeszcze?

Litwa, Turcja, Rosja, Białoruś, Czechy, Czarnogóra, Hiszpania i Polska

Dzisiaj 2 mecze bez jakiegokolwiek znaczenia dla dalszych losów turnieju:
Litwa - Słowacja
Czarnogóra - Niemcy
Może niespodzianeczki?

Do góry
#4740128 - 20/06/2011 16:51 Re: EuroBasket laseczek [Re: tomo]
fart? Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/12/2003
Postów: 12888
Skąd: Zielona Gora
Originally Posted By: tomo
Originally Posted By: fart?
ktore zespoly maja juz pewny awans ? Czarnogora i kto jeszcze?

Litwa, Turcja, Rosja, Białoruś, Czechy, Czarnogóra, Hiszpania i Polska

Dzisiaj 2 mecze bez jakiegokolwiek znaczenia dla dalszych losów turnieju:
Litwa - Słowacja
Czarnogóra - Niemcy
Może niespodzianeczki?


dzieki wielkie to chyba moze pograc overka badz niemki+8,5 w milenium

Do góry
#4740129 - 20/06/2011 16:51 Re: EuroBasket laseczek [Re: Iverson13]
Barto(L) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2010
Postów: 3810
ja pogralem Niemki +5,5 1,90 @

Do góry
#4742489 - 21/06/2011 17:46 Re: EuroBasket laseczek [Re: Iverson13]
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
Podsumowanie Polskiej grupy:
POLSKA 0/2 (Niemki się nie liczą).
Polki grają bardzo przeciętnie. Większość akcji jest rwana. Nie ma współpracy center-skrzydło. Gramy non stop na koźle bez szybkiej transmisji do ataku. To że miernie biegamy do szybkiego ataku to jedno,

Do góry
#4742522 - 21/06/2011 18:02 Re: EuroBasket laseczek [Re: Iverson13]
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
Podsumowanie Polskiej grupy:
POLSKA 0/2 (Niemki się nie liczą).
Polki grają bardzo przeciętnie. Większość akcji jest rwana. Nie ma współpracy center-skrzydło. Gramy non stop na koźle bez szybkiej transmisji do ataku. To że miernie biegamy do szybkiego ataku to jedno, ale akcja z wczorajszego meczu to już obraz nędzy. Pawlak trafia (w tamtym momencie) ważną trójkę i Polki tak wolno wracają do obrony, że Lyttle zdobywa łatwe punkty(tylko Pawlak próbuje przeszkodzić) po długim podaniu spod kosza.
Obrona: Jak jakiś zespół gra passing game to po 5 może 6-tym szybkim podaniu Polki są już w rozsypce. Czarnogórki niszczyły Polską obronę w ten właśnie sposób. Jak była współpraca wysokich to było jeszcze gorzej. Dubljevic 5 asyst! Słabo poruszamy się na nogach. Przebudzenie było w meczu z Hiszpanią, ale zdrowia starczyło na 31 minut.
Atak: Rwany, szarpany i przede wszystkim liczymy na indywidualne umiejętności. Ile my mamy niecelnych rzutów spod samej dziury? Czasami nawet bez obrony! Jak Pawlak jeszcze coś kreuje, to reszta naszych rozgrywających gra na alibi, albo bez głowy(wejścia Dżwigalskiej pod dużo wyższe przeciwniczki).
Perspektywy: Chorwacja - wygrana,
Łotwa - mecz na pograniczu, trzeba mocno bronić i może wyrwiemy zwycięstwo, Francja - w normalnych warunkach porażka, ale gdyby się udało poprzednie mecze wygrać to kto wie co się wydarzy.....

NIebawem Hiszpania i Czarnogóra

Do góry
#4745065 - 22/06/2011 17:01 Re: EuroBasket laseczek [Re: Iverson13]
kreator1980 Offline
addict

Meldunek: 12/09/2009
Postów: 607
Skąd: Stalowa Wola
Widziałem sporo meczy na tych ME min. 2 mecze Polek i dwa Łotyszek i muszę powiedzieć, że gra tych drugich zarobiła na mnie dużo lepsze wrażenie. Łotyszki grają szybko. Babkina potrafi i nie boi się grać i brać na siebie odpowiedzialności za grę nawet jak jej nie idzie na początku. Dobre mecze przeplata ze słabszymi, dużo rzuca i od jej dyspozycji wiele zależy ale...Łotyszki też świetnie zbierają i ponawiają wiele ataków dzięki temu-co jest dużym hc. Potrafiły w końcu pokonać Francję, która jeżeli chodzi o zawodniczki podkoszowe, motorykę i siłę rażenia nie mają sobie moim zdaniem równych.
Dodatkowym atutem jest w moim odczuciu bardzo dobry trener.
Polki na pewno będą walczyć ale czy to wystarczy. Kobryń nie będzie miała tak łatwo jak z Hiszpanią bo będzie ją kryła 2 metrowa Tamane.
Ja nie wierzę w Polską drużynę i osobiście już wczoraj zagrałem Łotyszki w obawie przed malejącymi kursami. Zresztą jak większość tu byłem pozytywnie zaskoczony wysokimi kursami na Łotwę. Szanse oceniam 65% Łotwa, 35% Polska. Dlatego uważam, że warto spróbować Łotyszki. Dużo będzie zależało od dyspozycji dnia.


Łotwa 1,9 Expekt

Do góry
#4745158 - 22/06/2011 18:06 Re: EuroBasket laseczek [Re: Iverson13]
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
Z kolei ja będę w opozycji do kreatora. Czarnogóra gra wąskim składem ale to co robi Dikeoulakos to gra 7 zawodniczkami non stop. Jeżeli Pawlak zatrzyma Babkinę,którą dobrze zna z Gdyni wszystko jest otwarte. Kobryn powinna poradzić sobie z Tamane. Warunek najważniejszy musimy biegać do szybkiego dużo lepiej niż ostatnio. Kolejny mecz o wszystko Polek. Kto będzie oglądał niech się przygotuje na mecz z dużą ilością strat, kto popełni ich mniej ten wygra.

Polska 2,0 5/10
OT 15.0 0,5/10

pozdrawiam,
brokstar

Do góry
#4747069 - 23/06/2011 16:59 Re: EuroBasket laseczek [Re: Iverson13]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Propozycje z czatu

Originally Posted By: to_tylko_chwila
Na wstepie napisze, ze 2 dzien fazy grupowej jest o wiele trudniejszy od poprzedniego.

Wielka Brytania under 57.5 pts @1.6 totomix 5/10 lub under 55.5 @1.9 Unibet 3/10

BLR-UK 55-40
CZ-UK 60-45

Meczu z Izraelem nie licze...

a wiec UK: 19 strat na mecz , 25,7% z poldystansu, 16,6% z dystansu , 6 przechwytow i 20 fauli... Nalezy doliczyc dobra deske, biorac pod uwage nawet niecelne rzuty to 15 w ataku i 25 w obronie.

wszystko na co stac UK to nawiazanie walki w 1 kwarcie, pozniej braknie sil i motywacja druzyny drastycznie maleje...

Oczywiscie byly tez wyniku sparingow dosc zaskakujace, gdzie Brytyjki rzucily nawet 80 pts i to czarnogorze czy tez 74 chorwacji, jednak mysle, ze taki wynik, trzeba traktowac z przymruzeniem oka...
dalej...

Litwa over 68.5 pts @1.9 unibet 7/10

Litwinki to dla mnie overowy zespol, overowy tymbradziej kiedy gra ze slabszymi przeciwnikami.

W sparingach bylo tak....

Lithuania - Finland 81:58
Lithuania - Ukraine 90:58
Lithuania - Belarus 76:69
Lithuania - Latvia 88:68


Litwinek nie ogladalem w akcji i tutaj sugeruje sie wynikami i statystykami...

Do góry
#4748336 - 23/06/2011 22:54 Re: EuroBasket laseczek [Re: Iverson13]
bodescu_wampir Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/12/2004
Postów: 5369
Bialorus-Rosja typ Bialorus over 62.5 @1.9 unibet 9/10

Rosjanki , nie maja tak mocnej obrony jak to sie niektorym wydaje... Mecze sparingowe jak i mecze grupowe
wyraznie pokazuje, ze rywalki rzucaly 65 pts i wiecej...

Tak wiec jelsi Bialorusinki nie beda rozgrywac kazdej akcji po 20 sekund, licze na szybsza gre i wiecej okazji do PTS...

Uwazam tez , ze to Rosjanki beda narzucaly tempo gry...

Nie bede przytaczal wszystkich wynikow , ale...

Russia - Belarus 76:72 spotkanie odbylo sie 2 tygodnie temu... oraz
Russia - Canada 71:66 12 czerwiec.....

tak wiec licze na wyrownana walke i +63 pts BIalorusinek

Bialorus over 62.5 pts @1.9 unibet 9/10

Do góry
#4748351 - 23/06/2011 22:56 Re: EuroBasket laseczek [Re: Iverson13]
bodescu_wampir Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/12/2004
Postów: 5369
oraz

ROSJA-BIALORUS over 64 pts 1 half @1.9 Unibet 7/10

Licze na otwarta gre i dobry mecz z obydwu stron...

Jesli Rosjanki sie spreza, co pokazaly po klesce z Litwinkami, to moga wygrac z kazdym...

Do góry
#4750501 - 24/06/2011 20:28 Re: EuroBasket laseczek [Re: Iverson13]
bodescu_wampir Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/12/2004
Postów: 5369
HIszpania-Lotwa.. typ Lotwa +6.5 @1.9 Unibet 7/10

Lotyszki pokazaly , ze grac potrafia... Bedac pod presja swietnie sobie radza i ida jak burza... Lotyszki to druzyna, ktorej trzon nie zmienil sie przez ostatnie lata... Stare"dobre" zawodniczki wsparte przez Babkine moga tutaj ostro namieszac i walczyc z powodzeniem o miesjca 1-4...

Przewaga na pewno na zbierkach Lotyszek, czego nie pokazaly z Polkami...
Na obwodzie sam jestem ciekaw

Francuzki pokonane, czas na Hiszpanki, ktore niewiadomo jak zmotywowane wyjda do tego spotkania... I nawet jesli Lotyszki nie wygraja to licze na close game...

Do góry
#4751409 - 25/06/2011 01:17 Re: EuroBasket laseczek [Re: Iverson13]
luki3232 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2011
Postów: 9830
# 7
4W/2L +625
24.06.2011 20:30
Czarnogóra - kobiety vs Francja - kobiety
Typ: 1 (+6,5H)
Kurs: 1,85
Koszykówka ,EuroBasket

Przed Czarnogóra 2 ciężkie mecze dzisiaj z Francja a 26 z Łotwą
jak by się im udało dzisiaj wygrać to mecz z Łotewkami był by walka o 1 miejsce a jak można zobaczyć po wynikach forma jest i to bardzo duża. Francuzki bronią tytułu do rundy finałowej dostana się na 100% tylko pytanie z którego miejsca ( ostatni mecz graja z naszymi złotkami smile ) i czy przypadkiem w dzisiejszym spotkaniu trener nie da odpocząć co niektórym zawodniczkom bo siły trzeba trzymać na resztę meczy, w dzisiejszym spotkaniu jak i do końca turnieju nie zagra Emmeline Ndongue. Ja zagram bezpieczniej bo kurs na handi tez jest dobry a Francuzki jak udowadniać swoja formę będą musiały później

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49