Strona 13 z 16 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 16 >
Opcje tematu
#466089 - 22/02/2006 17:37 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
vegos00 Offline
enthusiast

Meldunek: 23/08/2005
Postów: 219
Ja zagram na Chalsea ze wygra obydwie polowy. Kurs 7.0. Dla mnie bomba. Faktycznie Barca nie potrafi grać dobrze w defensywie i zabójcze kontry Chalsea będą ich kłuuułyyyy. Moze to niedokońca mądre porównanie :P ale przyklad wczoraj nam pokazał angielski Arsenal na hiszpańskim Realu.

Do góry
Bonus: Unibet
#466090 - 22/02/2006 17:54 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

Jaki wynik obstawiacie w meczu Chelsea-Barca ??? Według mnie 2-1 albo 3-1



8-0 albo 0-8

SB wystawil ciekawy zaklad, wczoraj logan podawal taki sam i o ile wczorajszy uznalem ze jest zupelnie nierealny to dzisiejszy ma calkiem realne szanse powodzenia.
Czy wszystkie druzyny dzisiaj strzela przynajmniej po 1 bramce?? opcje na tak wyceniaja na 11
A to juz calkiem sporo, zobaczmy co my tu mamy:
Ajax - Inter
Goscie faworyzowani przez wiekszosc, a ja wcale nie daje im zbyt wielu szans na wygrana, remis owszem ale wygrana niespecjalnie. Ajax u siebie w LM potrafi sie odbic od ligowej padki i zagrac lepiej szybciej i z polotem, bramke u siebie musza strzelic jesli chca liczyc na sukces w dwumeczu, goscie tez maja potencjal i chocby taki Adriano jedna powinien wkulac:P typowo wloskie 1-1 po szybkim meczu.

Werder-Juventus
I tu mamy zdecydowanego faworyta w postaci gosci z polwyspu apeninskiego, czy wygraja nie wiem, w kraju znow zaczeli im pomagac sedziowie, tu raczej nie ma takiej opcji wiec beda musieli cos pokazac, maja wykonawcow problem czy im sie zechce wygrac ale bramke strzela bo to bedzie bramka na wage awansu, bez niej beda nerwy, a ich trener tego nie lubi, Werder jak to Werder w lidze strzela jak z automatu, a w LM moze byc problem tym bardzie biorac pod uwage klase rywala ale licze na over w tym meczu, a nie sadze zeby strzelali tylko Wlosi.

Rangers-Villareal
Mistrzowie wyjazdow z Hiszpanii jada do Rangresow o ktorych mozna powiedziec tyle co nic, ich forma jest tak zmienna ze przewidywac co sie tutaj wydarzy to jak wrozenie z fusow cieniutkiej herbaty, Villa potrafila strzepac tylki wyspiarzom z Evertonu wiec i tu teoretycznie nie powinni miec problemow, jak ich rezyser bedzie mial dzien i checi to under zagrozony licze na Prso i kolegow ze jednak strzela bramke, lecz o nich w calym zestawie boje sie najbardziej.

Chelsea - Barcelona
tu boje sie cokolwiek pisac bo zaraz wyskoczy jakis napalony barcelonomaniak i mnie "posprzata"
O tym meczu juz napisano elaboraty i inne wypracowania wiec nie bede sie wysilal.
Minimalny faworyt to Chelsea jednak duzo osob przewiduje podobny scenariusz jak w poprzednim dwumeczu tych druzyn, a to wg mnie jest maloprawdopodobne.
Mysle ze jedni i drudzy wyciagneli wnioski z poprzednich meczy i szykuja sie niespodzianki w taktykach, choc przyznaje ze nie mam pojecia co nas czeka wieczorem;-)
Mysle jednak ze bramek nie zabraknie, tylko ze tym razem bedzie zab za zab, a nie jak poprzednio 3-0 i pozniej jedni gonia wynik, a drudzy bronia Czestochowy.
Tak jak w zeszlym roku bylem pewien ze u siebie Chelsea wygra to dzis mam mieszane uczucia.

Tak wiec kurs 11 do wziecia, delikatnie zagrany moze sie okazac najlepszym rozwiazaniem dzisiejszego wieczoru bo wczorajsze wyniki chyba wielu osobom do gustu nie przypadly


jak to bylo?? Visca el cos tam i nie bijcie

Do góry
#466091 - 22/02/2006 17:54 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Łobuziak Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/01/2005
Postów: 1661
Skąd: Warszawa-Pyry / Saska Kępa
Chyba jedyna niemożliwa rzecz w tym meczu to taka, że będzie on miał taki sam scenariusz, jak pamiętny zeszłoroczny koncert gry. Moim zdaniem Barca nie nadzieje się na podobne kontry, bo to już by świadczyło o braku dobrej taktyki i wyciągnięcia wniosków. Jeśli Rijkard znowu chce ustawiać swoją obronę gdzieś na środku boiska to.. grubo się myli, ale ja osobiście w to nie wierzę. W związku z tym możliwe, że padnie 1:0 albo 0:1 , wydaje mi się, że do przerwy utrzyma się remis...
Czy taki mecz z udziałem Barcy może być aż tak underowy??; samo nasuwa się pytanie.. chyba może ale zobaczymy Martwi mnie tylko, czy będą w stanie się tak dobrze bronić... wiele też zależy od Chelsea. Jeśli Arsenal wczoraj wygrał, to może dzisiaj uda się Barcy, lecz wydaje się to niezwykle odległe..

Do góry
#466092 - 22/02/2006 18:00 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

Ja zagram na Chalsea ze wygra obydwie polowy. Kurs 7.0. Dla mnie bomba. Faktycznie Barca nie potrafi grać dobrze w defensywie i zabójcze kontry Chalsea będą ich kłuuułyyyy. Moze to niedokońca mądre porównanie :P ale przyklad wczoraj nam pokazał angielski Arsenal na hiszpańskim Realu.





//No nie mów o zabójczych kontrach Chelsea, z której ostatnio zdecydowanie zeszło powietrze. O ile w tamtym roku można było o czymś takim mówić to w tym to jest małe nie porozumienie. Poza tym nikt tutaj z obecnych nie zastanowił sie co bedzie jak np. Lampart złapie kontuzję a Terry zagra złe spotkanie - ciekawe co wtedy powiecie. Chelsea ma w porównaniu do Barcy za krótką ławeczkę. Gdyby nie brak Xaviego dałbym dziś na Barcę każde pieniądze. A tak...a tak myślę że granie na x2 albo, że Brcelona strzeli wydaje sie w miarę pewnym typem. Jedyne co może pomóc Chelsea uniknąć kompromitacji to słabiuteńkie delikatnie mówiąc boisko.
Ja zagram BARCELONA 2

Do góry
#466093 - 22/02/2006 18:02 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
styku Offline
enthusiast

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 221
a moze by tak sprobowac rozpis 3z4 na remisy w pierwszej polowie ??

Wczoraj by weszlo ...

Do góry
#466094 - 22/02/2006 18:08 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Champions League 2004/2005
Chelsea Barcelona FC 4:2
details 08.03.2005
Barcelona FC Chelsea 2:1
details 23.02.2005
Champions League 1999/2000
Barcelona FC Chelsea 5:1
details 18.04.2000
Chelsea Barcelona FC 3:1
details 05.04.2000

a może by właśnie over !! wydaje mi się, że to właśnie jest spotkanie overowe na dziś a nie jak większość sądzi Werder. Co Wy na to ??

Do góry
#466095 - 22/02/2006 18:16 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Ipswich Offline
old hand

Meldunek: 18/09/2005
Postów: 908
Skąd: Danzig Neufahrwasser AEK ATENY
Quote:

Quote:

Jaki wynik obstawiacie w meczu Chelsea-Barca ??? Według mnie 2-1 albo 3-1



8-0 albo 0-8

SB wystawil ciekawy zaklad, wczoraj logan podawal taki sam i o ile wczorajszy uznalem ze jest zupelnie nierealny to dzisiejszy ma calkiem realne szanse powodzenia.
Czy wszystkie druzyny dzisiaj strzela przynajmniej po 1 bramce?? opcje na tak wyceniaja na 11
A to juz calkiem sporo, zobaczmy co my tu mamy:
Ajax - Inter
Goscie faworyzowani przez wiekszosc, a ja wcale nie daje im zbyt wielu szans na wygrana, remis owszem ale wygrana niespecjalnie. Ajax u siebie w LM potrafi sie odbic od ligowej padki i zagrac lepiej szybciej i z polotem, bramke u siebie musza strzelic jesli chca liczyc na sukces w dwumeczu, goscie tez maja potencjal i chocby taki Adriano jedna powinien wkulac:P typowo wloskie 1-1 po szybkim meczu.

Werder-Juventus




I tu mamy zdecydowanego faworyta w postaci gosci z polwyspu apeninskiego, czy wygraja nie wiem, w kraju znow zaczeli im pomagac sedziowie, tu raczej nie ma takiej opcji wiec beda musieli cos pokazac, maja wykonawcow problem czy im sie zechce wygrac ale bramke strzela bo to bedzie bramka na wage awansu, bez niej beda nerwy, a ich trener tego nie lubi, Werder jak to Werder w lidze strzela jak z automatu, a w LM moze byc problem tym bardzie biorac pod uwage klase rywala ale licze na over w tym meczu, a nie sadze zeby strzelali tylko Wlosi.

Rangers-Villareal
Mistrzowie wyjazdow z Hiszpanii jada do Rangresow o ktorych mozna powiedziec tyle co nic, ich forma jest tak zmienna ze przewidywac co sie tutaj wydarzy to jak wrozenie z fusow cieniutkiej herbaty, Villa potrafila strzepac tylki wyspiarzom z Evertonu wiec i tu teoretycznie nie powinni miec problemow, jak ich rezyser bedzie mial dzien i checi to under zagrozony licze na Prso i kolegow ze jednak strzela bramke, lecz o nich w calym zestawie boje sie najbardziej.

Chelsea - Barcelona
tu boje sie cokolwiek pisac bo zaraz wyskoczy jakis napalony barcelonomaniak i mnie "posprzata"
O tym meczu juz napisano elaboraty i inne wypracowania wiec nie bede sie wysilal.
Minimalny faworyt to Chelsea jednak duzo osob przewiduje podobny scenariusz jak w poprzednim dwumeczu tych druzyn, a to wg mnie jest maloprawdopodobne.
Mysle ze jedni i drudzy wyciagneli wnioski z poprzednich meczy i szykuja sie niespodzianki w taktykach, choc przyznaje ze nie mam pojecia co nas czeka wieczorem;-)
Mysle jednak ze bramek nie zabraknie, tylko ze tym razem bedzie zab za zab, a nie jak poprzednio 3-0 i pozniej jedni gonia wynik, a drudzy bronia Czestochowy.
Tak jak w zeszlym roku bylem pewien ze u siebie Chelsea wygra to dzis mam mieszane uczucia.

Tak wiec kurs 11 do wziecia, delikatnie zagrany moze sie okazac najlepszym rozwiazaniem dzisiejszego wieczoru bo wczorajsze wyniki chyba wielu osobom do gustu nie przypadly


jak to bylo?? Visca el cos tam i nie bijcie





Ze wszytskim się zgadzam...ale zgodzić się nie mogę z Twoją opinią na temat meczu Ajaxu z Interem. Jakos nie potrafię sobie wyobrazić i nie widziałem w tym sezonie Ajaxu grającego z polotem i fantazją. Zresztą kto tam ma pociągnąć teraz ? Dziadek Galasek? Czy może ten przereklamowany Rosenberg? Nigel de Jong spzredany do HSV. Nie widać tam kopaczy...Chłopaki dostają baty od Utrechtu...Faktycznie wygrali z Rosendalem, ale co to ejst Rosendal? Zresztą jak obesrwuję grę Ajaxu na polsacie to razi mnie brak jakiejkolwiek taktyki Blinda. Ten super kiedyś obroncaSrejlauem nie jest...
Na przeciwko stanie Inter wyrachowana, zimna druzyna. Tego typu druzyny jak np. Inter, Juventus (ogólnie Włosi) radzą sobie z takimi chaotycznymi Ajaxami.
Obawiam się, że Ajax nawet nie stzrli na bramkę Interu 3 razy. Jak dla mnie ten mecz O TAKIM KURSIE to promocja na miare Amica - Rangers czy Groclin - Lens.
Pzodrawiam

Do góry
#466096 - 22/02/2006 18:28 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

Quote:

Quote:

Jaki wynik obstawiacie w meczu Chelsea-Barca ??? Według mnie 2-1 albo 3-1



8-0 albo 0-8

SB wystawil ciekawy zaklad, wczoraj logan podawal taki sam i o ile wczorajszy uznalem ze jest zupelnie nierealny to dzisiejszy ma calkiem realne szanse powodzenia.
Czy wszystkie druzyny dzisiaj strzela przynajmniej po 1 bramce?? opcje na tak wyceniaja na 11
A to juz calkiem sporo, zobaczmy co my tu mamy:
Ajax - Inter
Goscie faworyzowani przez wiekszosc, a ja wcale nie daje im zbyt wielu szans na wygrana, remis owszem ale wygrana niespecjalnie. Ajax u siebie w LM potrafi sie odbic od ligowej padki i zagrac lepiej szybciej i z polotem, bramke u siebie musza strzelic jesli chca liczyc na sukces w dwumeczu, goscie tez maja potencjal i chocby taki Adriano jedna powinien wkulac:P typowo wloskie 1-1 po szybkim meczu.

Werder-Juventus




I tu mamy zdecydowanego faworyta w postaci gosci z polwyspu apeninskiego, czy wygraja nie wiem, w kraju znow zaczeli im pomagac sedziowie, tu raczej nie ma takiej opcji wiec beda musieli cos pokazac, maja wykonawcow problem czy im sie zechce wygrac ale bramke strzela bo to bedzie bramka na wage awansu, bez niej beda nerwy, a ich trener tego nie lubi, Werder jak to Werder w lidze strzela jak z automatu, a w LM moze byc problem tym bardzie biorac pod uwage klase rywala ale licze na over w tym meczu, a nie sadze zeby strzelali tylko Wlosi.

Rangers-Villareal
Mistrzowie wyjazdow z Hiszpanii jada do Rangresow o ktorych mozna powiedziec tyle co nic, ich forma jest tak zmienna ze przewidywac co sie tutaj wydarzy to jak wrozenie z fusow cieniutkiej herbaty, Villa potrafila strzepac tylki wyspiarzom z Evertonu wiec i tu teoretycznie nie powinni miec problemow, jak ich rezyser bedzie mial dzien i checi to under zagrozony licze na Prso i kolegow ze jednak strzela bramke, lecz o nich w calym zestawie boje sie najbardziej.

Chelsea - Barcelona
tu boje sie cokolwiek pisac bo zaraz wyskoczy jakis napalony barcelonomaniak i mnie "posprzata"
O tym meczu juz napisano elaboraty i inne wypracowania wiec nie bede sie wysilal.
Minimalny faworyt to Chelsea jednak duzo osob przewiduje podobny scenariusz jak w poprzednim dwumeczu tych druzyn, a to wg mnie jest maloprawdopodobne.
Mysle ze jedni i drudzy wyciagneli wnioski z poprzednich meczy i szykuja sie niespodzianki w taktykach, choc przyznaje ze nie mam pojecia co nas czeka wieczorem;-)
Mysle jednak ze bramek nie zabraknie, tylko ze tym razem bedzie zab za zab, a nie jak poprzednio 3-0 i pozniej jedni gonia wynik, a drudzy bronia Czestochowy.
Tak jak w zeszlym roku bylem pewien ze u siebie Chelsea wygra to dzis mam mieszane uczucia.

Tak wiec kurs 11 do wziecia, delikatnie zagrany moze sie okazac najlepszym rozwiazaniem dzisiejszego wieczoru bo wczorajsze wyniki chyba wielu osobom do gustu nie przypadly


jak to bylo?? Visca el cos tam i nie bijcie





Ze wszytskim się zgadzam...ale zgodzić się nie mogę z Twoją opinią na temat meczu Ajaxu z Interem. Jakos nie potrafię sobie wyobrazić i nie widziałem w tym sezonie Ajaxu grającego z polotem i fantazją. Zresztą kto tam ma pociągnąć teraz ? Dziadek Galasek? Czy może ten przereklamowany Rosenberg? Nigel de Jong spzredany do HSV. Nie widać tam kopaczy...Chłopaki dostają baty od Utrechtu...Faktycznie wygrali z Rosendalem, ale co to ejst Rosendal? Zresztą jak obesrwuję grę Ajaxu na polsacie to razi mnie brak jakiejkolwiek taktyki Blinda. Ten super kiedyś obroncaSrejlauem nie jest...
Na przeciwko stanie Inter wyrachowana, zimna druzyna. Tego typu druzyny jak np. Inter, Juventus (ogólnie Włosi) radzą sobie z takimi chaotycznymi Ajaxami.
Obawiam się, że Ajax nawet nie stzrli na bramkę Interu 3 razy. Jak dla mnie ten mecz O TAKIM KURSIE to promocja na miare Amica - Rangers czy Groclin - Lens.
Pzodrawiam




A ja jednak pamiętam z fazy grupowej iż Ajax grał również słabo a jednak jakimś cudem wygrywał a przynajmniej nie przegrywał. Poza tym Arsenal wczoraj pokazał iż zespół, któremu nie idzie całkowicie zwłaszcza w lidze a na wyjazdach wybitnie potrafił ograć Real jak dzieci i to o zgrozo grając jeszcze w osłabieniu. Piłkarsko Inter jest lepszy bez dwóch zdań ale również obawiam się o wynik tego spotkania. Oglądałem ostatnich kilka spotkań Interu w całości albo wiekszy fragmenty i powiem Ci że ostatnie dobre spotkanie to było to wygrane 3-2 z Milanem. Od tej pory Inter nie błyszczy a do tego muszą mieć 20 okazji aby coś upolować. Mam nadzieje że wygrają ale dla mnie Ajax i Rangersi NO BET.

Do góry
#466097 - 22/02/2006 18:35 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Widze że jeszcze ktos prócz mnie ma podobne myśli co do bramek w meczu Chelsea-Barca...Ja byłem orginalny od większosci znajomych i zagrałem w tym meczu under 1,5 do przerwy i under2,5 w całym meczu...Wiem że potencjał niesamowity z obydwu stron..ale coś czuje że sie obejdzie maks. na 2 golach...

Do góry
#466098 - 22/02/2006 18:37 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Jak zwykle statystyki,statystyki i jeszcze raz statystyki

Werder - Juventus

- juz 8 razy w europejskich pucharach druzyny z Wloch goscily na Weserstadionie!
Werder nie przegrala zadnego meczu!
3 zwyciestwa i az 5 remisow!(AC Parma,Hellas Verona,AC Milan,SSC Neapel,Fiorentina,Inter M.,Udinese Calcio)

- bramkarz Buffon oraz obroncy Lilian Thuram i Fabio Cannavaro napewno moga sobie ostatni wystep na Weserstadionie przypomniec,grajac w sezonie 99/00 w FC Parma
przegrali w 1/8 finalu pucharu UEFA w Bremie az 3-1!

- w jedynym meczu miedzy tymi druzynami,ktory odbyl sie przed 40-ma latami padl wynik 3-2 dla Werderu

Statystyki zadko klamia

dlatego moj typ:

Werder - Juve X
kurs 3.2 baw

Do góry
#466099 - 22/02/2006 18:57 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
pirron85 Offline
stranger

Meldunek: 14/12/2005
Postów: 3
Skąd: Middle Europe
Jak dla mnie, ale ja sie nie znam, to takie posty to najlepiej w swoim temacie w PP


Edited by Biszop (22/02/2006 18:59)

Do góry
#466100 - 22/02/2006 19:18 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
kubik Offline
journeyman

Meldunek: 22/11/2005
Postów: 65
Quote:

Quote:

ma ktoś potwierdzone składy na mecz Chelsea-Barca?




Oficjalne składy zostaną podane dopiero na kilkadziesiąt minut przed pierwszym gwizdkiem i dopiero wtedy ze stuprocentową pewnością będziemy mogli stwierdzić, kto dostąpi zaszczytu gry w tym spotkaniu od pierwszej minuty.

Prawdopodobne sklady:

Barca
Valdes
Oleguer\Belletti, Puyol, Marquez, Sylvinho\Gio
Edmilson
Motta\Iniesta, Deco
Messi, Eto'o Ronaldinho

Chelsea

Cech
Gallas, Terry, Carvalho, Del Horno
Gudjohnsen, Makelele, Lampard
Cole, Robben
Crespo, Drogba

zrodlo: http://www.elmundodeportivo.es/mundo-img...YBA06M2.EPS.jpg




Gallas nie zagra - w jego miejsce najprawdopodobniej Paulo Ferreira. W Blaugranie Oleguer (po drugiej stronie Gio), chyba ze to tylko taka zagrywka Mistera i ostatecznie wystawi Bellettiego

Do góry
#466101 - 22/02/2006 19:22 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
alfa Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2005
Postów: 26363
Skąd: 1984
Quote:

a moze by tak sprobowac rozpis 3z4 na remisy w pierwszej polowie ??

Wczoraj by weszlo ...



a moze by tak sprobowac rozpis 3z4 na niespodzianki

Wczoraj by weszlo...

Do góry
#466102 - 22/02/2006 19:24 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Moim zdanien Chelsea spusci Barse jak wode w kiblu.Nie jestem kibicem the blues, wręcz niecierpie ich gry i buty Mouhrinio.Ale o ile w ofensywie obydwie ekipy mają siłe ognia(nawet Barsa ma tu handi , bo Roni,Messi i Eto'o to geniusze), ale jeśli chodzi o obrone i obsade bramki , to już wyspiarze biją na głowe rywala.Na ławce trenerskiej też doskonały szkoleniowiec Mouhrinio , Rijkard z całym dla niego szacunkiem i sympatią(szczególnie jak zrobił wąsiki Vollerwi na Euro 88), jest jedynie szkoleniowcem przeciętnym.Nie gram tego meczu , bo jest to klasyczny no bet , ale takie mam odczucie.
A i czuje ,że Inter da ciała

Do góry
#466103 - 22/02/2006 19:40 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
prer Offline


Meldunek: 25/11/2002
Postów: 1535
Podpinając sie pod Biszopa post odnośnie strzelenia gola przez każdą z drużyn, uważam podobnie jak on, iz dziś możemy być świadkami większej ilości bramek w porównaniu z meczami rozegranymi w dniu wczorajszym. Choć niektóre spotkania (Real, Bayern) zapowiadały, się overowo, żadne z nich nie zakończyło się takim rozstrzygnięciem. Uważam, że dzis jest dobra okazja aby te co najmniej dwa statystyczne overy zrobić. Z lektury tematu wysuwa się wniosek, że takie drużyny jak Rangers czy Ajax już przegrały swoje szanse na awans. Nie twierdze, że wygrają swoje mecze ale na własnym stadionie nie stoją na przegranej pozycji i są w stanie nawiązać walke a co najważniejsze zdobyć gola. Zmierzam do tego, iz będzie to pierwsze spotkanie i zarówno jedni jak i drudzy będą dążyć do strzelenia bramki by móc myśleć o awansie. Reasumując, w dzisiejszym dniu moją uwagę przykula pozycja z 10Bet dotycząca sumy goli w dzisiejszych spotkaniach:
Total Goals (22-02) 4 Games - Over 9 @2.25 5/10

Do góry
#466104 - 22/02/2006 20:38 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
larsson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 19966
Skąd: Bytom
Ma ktos statystyki z meczu Bayern - Milan? chodzi mi konkretnie o ilosc strzałów celnych DZieki

Do góry
#466105 - 22/02/2006 20:53 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Jiinx Offline
journeyman

Meldunek: 16/03/2002
Postów: 75
Chelsea - Barcelona
W tej chwili jest przerwa. Barca ma nieprzeciętną okazję wygrania meczu na wyjeździe, a tym samym znacznego przybliżenia się do awansu do 1/4 LM. Trzymam kciuki za Dume Katalonii.
P.S. Moim zdaniem zasłużenie A.d.Horno dostał czerwoną kartkę. Barca zresztą stworzyła więcej dogodnych sytuacji, których niestety nie wykorzystała i w ogóle mają przewagę chyba we wszystkich statystykach. Dobra dość gdybania o statystykach i innych pierdołach. Nie liczą się w końcu statystyki o liczbie strzałów, żółtych czy czerwonych kartkach itp. tylko ta jedna jedyna i najważniejsza: liczba strzelonych bramek przeciwnikowi.
Barcelona wygra, musimy tylko ją dopingować z całego serca ;-)

Do góry
#466106 - 22/02/2006 21:47 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Jiinx Offline
journeyman

Meldunek: 16/03/2002
Postów: 75
Barca wgrała i tylko to mnie cieszy.
A co do reszty to powiem tlko tyle że buki pewnie znowu się obłowiły. W sumie to miały przez 2 dni dobry zarobek, ciekawie czy jutro na UEFA cup też tak bedzie...

Do góry
#466107 - 22/02/2006 21:49 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

Moim zdanien Chelsea spusci Barse jak wode w kiblu.Nie jestem kibicem the blues, wręcz niecierpie ich gry i buty Mouhrinio.Ale o ile w ofensywie obydwie ekipy mają siłe ognia(nawet Barsa ma tu handi , bo Roni,Messi i Eto'o to geniusze), ale jeśli chodzi o obrone i obsade bramki , to już wyspiarze biją na głowe rywala.Na ławce trenerskiej też doskonały szkoleniowiec Mouhrinio , Rijkard z całym dla niego szacunkiem i sympatią(szczególnie jak zrobił wąsiki Vollerwi na Euro 88), jest jedynie szkoleniowcem przeciętnym.Nie gram tego meczu , bo jest to klasyczny no bet , ale takie mam odczucie.
A i czuje ,że Inter da ciała





No co Ty o spuszczaniu nie ma mowy. A co do reszty meczyków mówiłem że Inter nie wygra i Villareal też nie da rady. BRAWO BARCA, BRAWO MESSI I RONALDINHO

Do góry
#466108 - 22/02/2006 22:06 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
yarek.. Offline
enthusiast

Meldunek: 01/02/2006
Postów: 318
Skąd: Kęty miasto
Staram się analizować mecze, nie pusczać jakiś przypadkowych kuponów, ale dziś pare minut przed meczami pusciłem system
bez żadanej, ani jednej analizy.

2/3 + 3 wszystkie w UB

Ajax-Inter 1X 1,7
Werder-Juve 1X 1,6
Rangers-Villa 1X 1,6

Chelsea z Barcą zostawiłem, bo były za niskie kursy.


I co mam teraz robić dalej analizować i czytać fora z całego świata, a później to i tak można sobie wsadzić


Pozdrawiam

Do góry
Strona 13 z 16 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, 11kera11, igea23, rymoholik, Sony, pacyfista, akagi, Zaixi, alfa), 2968 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583033 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07