Strona 10 z 16 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 15 16 >
Opcje tematu
#466029 - 21/02/2006 21:56 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
no i Real zagrał w starym dobrym stylu, czyli:

Roberto Carlos powinien kopa w tyłek dostać, że aż na księżyc zaleci.
Zidane to chyba przypadkiem znalazł się na boisku
A Grubasek tylko z racji swojej postury był widoczny na boisku.

Arsenal w przodzie pokazał klasę, zwłaszcza Henry. A powyciągani z najgłebszych rezerw obrońcy ośmieszali zarabiających grube miliony niby-gwiazdorów.

Cały urok futbolu

Do góry
Bonus: Unibet
#466030 - 21/02/2006 22:06 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Ale wyniki!!!!
Musze Wam o jednym napisać:
moj kolega przed meczem podal swoje typy na gg.
Arsenal 2
Benfica 1
Lyon 2
Milan X2
Kurs chyba bylby ok. 50. Nie zagral tego.
Widac niektorzy maja farta

Do góry
#466031 - 21/02/2006 22:24 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
yacub Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/04/2005
Postów: 4024
Skąd: Monte Carlo
Pierwza zasada nigdy nie graj pewniakow dnia :)
Mysle ze underowo bedzie tez jutro.

Ajax - Inter x2
Brema - Juventus x2
7/10
daj to kurs 1.69 calkiem przyzwoity i wart zagrania. Reszty nie warto ruszac bo smierdzi na odleglosc.

Do tego za
Chelsea - Barcelona 1 2.1
3/10

Proste i logiczne

Do góry
#466032 - 21/02/2006 22:26 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
robinho5 Offline
journeyman

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 74
No nie zawiedli tylko Bayern Milan i Lyon na dobra sprawe. Te wyniki byly absolutnie do przewidzenia. Mecz Benfici na 0-0 ale jak to w sporcie troche szczescia, pilka odbija sie od czaszki i dziekuje.. No a Real.. jak tu wyzej kolega napisal.. To caly (nie)urok tej ekipy. .gra strrasznie nierowno, a jak gra slabo i chimerycznie to wkur..a to okropnie.. Bo jesli nawet nei kibicuje takiej Barcelonie to zawsze z przyjemnoscia mozna na nia poaptrzec i ryj sam sie smieje.. A Real..? i Zidane ktorego uwielbiam? Szybkosc Carlosa..? Czas tych graczy skonczy sie juz po MŚ (jesli juz sie nie skonczyl..choc chcialbym sie mylic jeszcze przez choc by 2 latka).. Sorki za ten post ale tak mi wpadlo do glowy kilka zdan

Do góry
#466033 - 21/02/2006 23:36 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Dobra panowie nie ma co narzekać,trzeba brać się zatypowanie jutrzejszych meczy i coś ugrać na tej LM bo po dzisiejszym dniu chyba mało kto zainkasował jakieś pieniążki

Chelsea-Barcelona X
O 2 drużynach można by się rozpisywać ale po co.Barcelona ostatnio złapała wiatr w żagle wygrywając 5:1 chociaż rywale pomogli bo zaaplikowali na konto Barcelony 2 bramki,a Chelsea męczyła się z Cholchesterem,jakby nie patrzeć 3 ligowcem.NAprawdę bardzo cięzki mecz do typowania jedyne co mi przychodzi do głowy to zagranie remisu,jak wiemy Chelsea przede wszystkim dba o zabezpieczenie tyłów,a Barca wręcz przeciwinie ofensywa,ofensywa i jeszcze raz ofensywa.Myślę,jednak,że taktyka Mourinho przyniesie skutek i mimo pięknej gry Barcelony będzie remis.

Rangers-Villareal 2
Villareal ostatnio efektowne zwycięstwo z Espanyolem co pewnie pozwoliło im się trochę odbić od kryzysu w jakim byli.Przyznam szczerze,że nie widzę tu innej opcji niż zwcyięstwo Villarealu,mają lepszych zawodników i w końcu to piłka hiszpańska,a Rangersi grając u siebie z Celticiem byli wręcz bezradni.Jeżeli zagrają podobnie jak w tamtym meczu to Hiszpanie zainkasują 3 punkty.

Ajax-Inter X2
Wydaje mi się,że w tym meczu nie wygra Ajax.Mimo ostatniej efektownej wygranej (ze słebuszem ligi) to nie sądzę,żeby mogli powalczyć z Interem.Inter też ostatnio w nie najlepszej formie remis i 2 porażki ale jednak większy potencjał mają na pewno goście.Bardzo prawdopodobny jest tu remis.

Werder-Juventus 2 , over
Nie wiem czy to brak Klose sprawia,że Werder nie gra tak efektownie jak kiedyś.Przyznam szczerze,że oglądałem ich ostatni mecz z Borussią D. i nie zagrali wcale dobrego meczu mimo wygranej.Przy lepszej skuteczności,która była niestety fatalna Dortmundczycy mogli zdobyć 3 punkty ale jak się nie wykorzystuje sytuacji sam na sam to się meczu nie da wygrać.Werder zagrał w tamtym meczu bardzo ryzykownie z tyłu,myślę,że z Juventusem nie będą mogli sobie na taką grę obronną pozwolić bo Borussia D. to nie Juventus.Juventus jest faworytem tego meczu i grają w najpełniejszym skłądzie.Myślę,że zapędy ofensywne Werderu nie pomogą mu wywalczyć co najmniej remisu.JUventus gra bardzo dobrze z tyłu,a i w ofensywie mają czym straszyć,a więc stawiam na wygraną Juve.Myślę także,że w tym meczu padnie over bo w ostatnich 3 meczach go nie było,a Werder może coś ustrzelić ale jednak Juventus zdobędzie o tę jedną bramkę więcej stawiam na wynik 1:2.

Do góry
#466034 - 21/02/2006 23:42 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Stajnia Offline
member

Meldunek: 06/11/2003
Postów: 120
Skąd: miasto na śl
Dałem awans między innymi Liverpool i Real. Co do Liverpool jeszcze nie spanikowałem (myśle, że u siebie powinni dać rade - zupełnie nie zrozumiały manewr Benitez z posadzeniem Gerrarda na ławce) tak o Real poważnie się zmartwiłem. Ośmieszyli się kompletnie zero pomysłu, zero chęci nic. Licze na nie obliczalność ex-galaktycznych w rewanżu.

Do góry
#466035 - 22/02/2006 00:58 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Ale ten Real to bieda, straszne węgle z nich

Bekse to bym wywalił już dwa lata temu,on sie tylko do reklam nadaje pajac...

Grubas już chyba też znudzony piłką zajął się zajadaniem hamburgerami , też sie nadaje do reklamy Maca...

Zidane to mój idol ,ale niestety metryczka robi swoje i też już nie daje rady na najwyższym poziomie....

Roberto Carlos zawsze tylko umiał mocno kopać na pałe ,ale teraz robi to żadko i niecelnie ....

Zastanawiam się po co na boisku pojawił się Raul( a Casano nie!!!!) ??
Ogólnie Real zagrał okrutną padake i słusznie przegrał i dobrze im tak....


Na jutro widze tylko dwie pozycje:

Rangers-Villareal under 2,5 6/10
remis 2/10

Yellov Submarine potrafią doskonale grać w pucharach i tracą w nich bardzo mało bramek,doskonale umieją bronić sie na wyjazdach i zreguły remisują,rozstrzygajac mecze w domu.
Jutro napewno ich czilijski strateg Pellegrini ustawi drużyne defensywnie ,z Forlanem jako jedynym napastnikiem i mocną defensywe.Zapewne pojadą tam po remis i beda czychali na kontry.Ten schemat przynosił skutek przez dwa lata w UEFA i rozgrywkach grupowych LM , wiec jutro zapewne zagrają podbnie.Rangersi to dno w tym sezonie i nie powinni wyjść z grupy,no ale sie im udało, jednak z ekipa z el Madrigal nie mają za wielkich szans.Przewiduję tutaj remis , jednak dużo pewniejszy jest under, bo bramek będzie mało albo w ogóle, bo Villareal doskonale się broni na wyjadach ,a Rangersi nie mają zbytnio czym im zaszkodzic w ataku.

Co do Juve i Werderu to tutaj jest co najmniej różnica klasy.
Werder to taka wesoła drużyna co gra ofensywny futbol , dużo strzela i dużo traci , czesto wychodząc na swoje.Jednak biała dama to dla mnie najlepsza obok Barsy drużyna w Europie(na świecie to oczywiscie Boca:) ),świetni gracze, doskonały trener i wysoka , stabilna forma.
Doskonała , szczelna obrona , która rzadko popełnia błędy,typowa włoska gra z tyłu i do tego piekielnie mocny atak z Trezeguetem i Ibrahimoviciem, wspierani przez sędziwego ,ale wciaż grającego na wysokim poziomie Del Pierro.Moim zdaniem jutro Werder się zatrzyma na obronie Juve a ich dziurawa obrona natknie się na jeden czy dwa kontrataki i sprawa awansu zostanie załatwiona,nie widze większych szans dla gospodarzy. Futbol niemiecki jest w kryzysie i widać to najlepiej po ich grze w europejskich pucharach( mam nadzieje że nasza reprezentacja im to potwierdzi w Dortmundzie...)

Do góry
#466036 - 22/02/2006 02:39 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Próbuję Was zrozumieć. Po co grać takie mecze jak Barcy z Chelsea? Dla hecy? Bo inni grają? Żeby się bardziej podniecać przed tv? Wg mnie to wyjebista pożywka dla firm bukmacherskich. Co tydzień jest flota do zgarnięcia ze spotkań ligowych, a takie spotkania (wg mnie) trzeba jedynie oglądać... Więc, po cholerę je gracie? Żeby nie było, jestem fanatycznym fanem ;-) blaugrana od około 15 lat (to pewnie tyle co niejeden user mecz.pl będzie miał świeczek na torcie...) , jem z talerza blaugrana, piję z kufla blaugrana, ale jutro będe śpiewał 'tots units fem forca' i nie myślał o postawionych pieniądzach... Sam się czasem łapię na tym, że coś tu przeczytam i już chcę stawiać flotę.. szczęśliwie włącza się alarm, że to podpucha :-) i rezygnuję, a potem, bez względu na wynik, nie żałuję. Bez względu na jutrzejszy wynk moja krew nadal będzie w kolorze blaugrana ;-) ale pytam poważnie: dlaczego gracie takie spotkania? Wg mnie w tego typu spotkaniach analiza ost spotkań ligowych czy psychiki trenerów nie ma głębszego sensu... Napisałem Chelsea-Barca, ale tak naprawdę pytanie dotyczy wszystkich tego typu spotkań. Zatem?

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Do góry
#466037 - 22/02/2006 07:29 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
wiqtor Offline
member

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 152
ja osoboscie jak ogladalem mecz realu to od poczatku mialem wazenie ze pilkarze tego za... klubu grali jakby postawili u buka ze aesenal ten mecz wygra. bez komentarza. buki sie oblowily wczoraj
pozdro

Do góry
#466038 - 22/02/2006 07:58 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
lookazh Offline
member

Meldunek: 22/02/2006
Postów: 116
Skąd: Warszawa
bcn1899, to jest CL, emocje, emocje i jeszcze raz emocje. Czyli największy wróg gracza. Zgadzam się z tobą, że stawianie na tego typu mecze mija się z większym sensem, ale jednak gram, symbolicznie.

Do góry
#466039 - 22/02/2006 08:05 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

Ale ten Real to bieda, straszne węgle z nich

Bekse to bym wywalił już dwa lata temu,on sie tylko do reklam nadaje pajac...

Grubas już chyba też znudzony piłką zajął się zajadaniem hamburgerami , też sie nadaje do reklamy Maca...

Zidane to mój idol ,ale niestety metryczka robi swoje i też już nie daje rady na najwyższym poziomie....

Roberto Carlos zawsze tylko umiał mocno kopać na pałe ,ale teraz robi to żadko i niecelnie ....





Riquelme przeważnie zgadzam sie a Twoimi opiniami, ale dziś muszę zaprotestować. Oglądaliśmy z pewnością ten sam mecz i generalnie to co sądzisz o Beksie to ja się podpisuję pod tym obydwiema rękami ale wczoraj akurat on i Rpbinhio byli moim zdaniem jedynymi zawodnikami, których powiem to tak: najmniej bym za ten mecz zrombał !! Oczywiście kolega Bekham zwalił sam na sam. Ale reszta pakie Zizu tragedia - dawno go nie widziałem tak cienkiego, Carlos jakby mógł to strzelałby nawet z 70-tego metra, o innych wogóle nie wspomnę. No może o GRUBASIE co żal nie powiem co ściska jak go widzę. Mówię Panu to co Shrek : krowy doić. Już nie będę wogóle nawet pytał co w Realu robią tacy ludzie jak grawesen !!
Teraz chwilę o trenerze CARO. Ten Pan przegrał ten mecz jeszcze bardziej niż Real. Zaczął z kontuzjowanym Woodgatem, który po chwili zszedł i w finale zabrakło już 3 zmiany. A co do zmian. TRAGEDIA !!!!!! Jak można zdjąć z boiska moim zdaniem najlepszego gracza wczoraj w Realu czyli Robinhio a zostawić na nim GRUBASA !!!!!!!!!!!! Tutaj zgadzam się co do Raula. Wiem że to dla Realu bożyszcze ale do cholery widać, że nie ograny. Wpuszczać go w takim meczu zostawiając w dobrej formie Cesano to jakaś pomyłka. Reasumująć zawodnicy tragedia, trener dno, 300zł w plecy , Henry brawo (mimo że go osobiście nie lubię) Real dziady - za dwa tygodnie gram awans Arsenalu. Pozdrawiam Lart.

PS. po wczorajszych wynikach gdzie dal mnie wszędzie były niespodzianki dziś odpuszczam te zawody i przerzucam się na żółtków.

Do góry
#466040 - 22/02/2006 08:06 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Szybko pisałem i sorki za błędy np. w nazwiskach

Do góry
#466041 - 22/02/2006 08:12 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Lowrey19 Offline
enthusiast

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 216
Skąd: Kraków
bcn1899--- Dlaczego typuje LM, dlatego ze wlasnie takie mecze jak Real.M-Arsenal, Rangers-Villareal na takich spotkaniach mozna zarobic i wczoraj przestrzegalem na forum zeby nie grac na Real ale oczywiscie nazwiska Zidane,Becham,Ronaldo nadal robia wrazenia na typerach ja osobiscie lige mistrzow i puchar uefa gram dla satysfakcji i wczoraj musze przyznac po raz kolejny niezle zarobilem stawiajac na Arsenal.

nie bede podawal analizy meczu Rangers-Villareal poprostu gram czysta 2 jest najbardziej pewnym meczem na ktorym mozna zarobic choc tez uwazam ze rangers stac na ibrox na korzystny wynik jednym slowem zaden rezultat mnie nie zdziwi.

Pozdrawiam i rzycze trafnych typow

Do góry
#466042 - 22/02/2006 08:22 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Lowrey19 Offline
enthusiast

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 216
Skąd: Kraków
Rowniez przepraszam za blad "zycze"

Do góry
#466043 - 22/02/2006 08:23 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Nie wiem czemu tak wszyscy obwiniają Real o to że przegrał. Real to dobra drużyna, ale problem polegał na tym że Arsenal zagrał wręcz doskonale w ofensywie i to uniemożliwiło Realowi strzelenie gola Francuzom. Nie przepadam za żadną z tych drużyn. Przyznam że gra Arsenalu była dla mnie wielkim zaskoczeniem. Ale z drugiej strony można było się tego spodziewać oglądając mecz Arsenalu z Manchesterem United. Już wtedy Kanonierzy stosowali tą samą taktyke polegającą na wciągnięciu przeciwnika na swoją połowę i wyprowadzeniu szybkiej kontry. Tamten mecz zakończył się wynikiem 0-0. Arsenalowi szło to trochę nieporadnie. Do meczu z Realem, Kanonierzy zdąrzyli się trochę podszkolić w tej taktyce i wygrali 0-1. Nie wiem jak w zeszłych sezonach grał Arsenal bo żadnego ich meczu z poprzednich sezonów nie widziałem. Ale czyżby Wenger podszkolił się nieco od Mourinho?
Mecz Realu z Asenalem to kolejny dowód na to że dobra drużyna grająca z kontry pokona dobrą drużynę, która lubi atakować.
Tak jak Real poległ w meczu z Arsenalem tak samo Barcelona (najlepiej grająca w ataku drużyna na świecie) polegnie w meczu z Chelsea. Jedynie sędzia może to zmienić tak jak było rok temu w meczu na Camp Nou. Ostatnio widziałem też że sędziowie bardzo lubią gwizdać Crespo spalone choć Argentyńczyk wcale nie jest na spalonym.
W normalnych warunkach Chelsea wygra z Barceloną, a w najgorszym przypadku będzie remis.
Źle nie życzę Katalończykom, ale takie są realia.

Zgadzam się z tym co napisał Juan Roman Riquelme odnośnie meczu Werderu z Juventusem i Rangersów z Villarealem.
Każdy chyba wie jak dobra jest obrona Bianconerich i trudno będzie Niemcom strzelić gola, a Juventus ze stałego fragmentu gry lub po dobrej kontrze powinien strzelić ze 2 gole.
Pamiętam też mecz Villarealu z Realem Madryt. Królewscy, którzy podobnie jak Barcelona uwielbiają atakować nie byli w stanie sforsować obrony Villarealu. Podobnie Manchester United w meczu LM. Dlatego z Rangersami, którzy nic wielkiego nie prezentują w tym sezonie powinni raczej nie przegrać, a może nawet wygrać.

Podsumowanie:
Chelsea - Barcelona 1
Werder - Juventus 2
Rangers - Villareal x2

Do góry
#466044 - 22/02/2006 08:38 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Quote:

Real to dobra drużyna, ale problem polegał na tym że Arsenal zagrał wręcz doskonale w ofensywie i to uniemożliwiło Realowi strzelenie gola Francuzom.



Pomyliło mi się. Zamiast "w ofensywie" powinno być "w defensywie".

Do góry
#466045 - 22/02/2006 08:43 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Laiq Offline
stranger

Meldunek: 19/02/2006
Postów: 2
Skąd: MUSZYNA CITY
Moim zdaniem nie warto grać meczu Chelsea - Barca, myślę że w tym meczu może być róźnie. Według mnie bedzie wynik (0:0), (0:1) albo (3:1). Cóż tu dużo mówić, ze swojej strony radze nie stawiac tego meczu.
A co do Realu, nie obwiniam ich za przegraną, wkońcu napewno sie starali wygrać, ale ARS lepiej zagrał ten mecz, wkońcu nie przyjechali tam przegrać;)

Typy na dziś:
Ajax - Inter 2x
Werder - Juve 2
Rangers - Villareal 2

Do góry
#466046 - 22/02/2006 09:10 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Quote:

Quote:

Reasumująć zawodnicy tragedia, trener dno, 300zł w plecy , Henry brawo (mimo że go osobiście nie lubię) Real dziady - za dwa tygodnie gram awans Arsenalu. Pozdrawiam Lart.





Powiedz Lart czy jest sens grać awans Arsenalu po kursie 1.45?Osobiście odradzam;kto wie może Real pokusi się o kolejną (tym razem pozytywną) niespodziankę.Awans kanonierów realny,ale po takim kursie ja odpuszczam.

Myślę natomiast,że warto przemyśleć zagranie awansu Liverpoolu.Po wczorajszej przegranej kurs na nich ładnie podskoczył do poziomu ok. 1.78 (betfair).To raptem jedna stracona bramka,a w zanadrzu rewanż u siebie.U siebie the Reds pokazali co to znaczyć walczyć i odprawiali z kwitkiem znacznie lepszych rywali.

Do góry
#466047 - 22/02/2006 09:10 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
pawlo1239 Offline
stranger

Meldunek: 17/01/2005
Postów: 6
Wczoraj Real (wszyscy dawali 1) a dzisiaj Juve, wiec jezeli historia sie powtarza a czesto jest z tymi pewniakami, to wychodzi ze Werder wygra

Do góry
#466048 - 22/02/2006 09:14 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
osin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2005
Postów: 3104
Skąd: Wolverhampton
Quote:

Quote:

Real to dobra drużyna, ale problem polegał na tym że Arsenal zagrał wręcz doskonale w ofensywie i to uniemożliwiło Realowi strzelenie gola Francuzom.



Pomyliło mi się. Zamiast "w ofensywie" powinno być "w defensywie".



I druga pomyłka w tym zdaiu - nie Francuzom, tylko Anglikom

A co do meczu Realu, to również uważam, że zmiany były fatalne.

Pierwsza - wymuszona, to jeszcze rozumem (choć nie rozumiem czemu Woodgate zagrał od początku, przecież i tak to chodząca kontuzja)

Druga - czemu nie zszedł Ronaldo ? To już pozostanie słodką tajemnicą trenera

Trzecia - po jakiego ch*** wprowadził Baptistę, który chyba ani razu nie dotknął piłki, zamiast Cassano. Tego nie zrozumiem chyba nigdy.

A na dzisiaj mam wielki mętlik w głowie i ciężko coś wybrać, dlatego sobie odpuszczam

Do góry
Strona 10 z 16 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei), 3471 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582362 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25