Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#458545 - 06/12/2005 07:16 Puchar Polski
mat2000 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/10/2005
Postów: 4824
Skąd: Tomaszów Lubelski/WWA
Dzisiaj chyba dużym przegięciem jest kurs w toto na awans Wisły Płock. Wynosi on, uwaga aż 3.80.

Prawdopodobnie to jakś pomyłka, lecz jeżeli nie to warto próbować.


Edited by Bzyku (12/12/2005 12:26)

Do góry
Bonus: Unibet
#458546 - 06/12/2005 16:02 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
baszczu Offline
stranger

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15
no i miałes racje... trzeba było spróbowac

Do góry
#458547 - 06/12/2005 16:32 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
wHiTe_StAr Online   sad
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24777
Skąd: Kraków
a dało sie to zagrać wogóle? próbował ktoś? tak z ciekawości

Do góry
#458548 - 06/12/2005 16:47 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
No proszę odpowiedzcie czy dało się to zagrać bo jak tak to będe sobie "pluł w zęby".

Do góry
#458549 - 06/12/2005 18:35 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
provek Offline
enthusiast

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 279
Skąd: łódź
nie wiem jak puchary ,ale w lidze polskiej przeciesz (znaczy u naziemnych buków) nie mozna zagrać pojedynczego zdarzenia , kupon musi sie składac z 3(prov) lub nawet 4 (sts) typów . Ale podkreślam nie wiem jak w pcharach to jest traktowane

Do góry
#458550 - 06/12/2005 19:18 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Masz rację kolego ale w TOTO-MIXIE można grać wszystkie zdarzenia pojedyńczo

Do góry
#458551 - 08/12/2005 02:19 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
RaviR Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 520
Skąd: Czaplinek / Split
Ja też chciałem zagrać na awans Plocka, wieczorkiem przegladajac oferte zrobiłem wpadłem na "ciekawą" promocje Skoro świt udałem sie do Toto żeby postawić awans najpierw u jednych później u drugich, niestety Toto wycofał to ze swojej oferty, do STSu już niewarto było iść, pozostaje czekać na kolejny bonus.




Pozdrawiam

Do góry
#458552 - 12/12/2005 12:29 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
ponieważ w pucharze Polski jest taki burdel, że ciężko się zorientować kto jest w jakiej fazie rozgrywek, pozwoliłem sobie uogólnić temat, by już do samego finału nie zakładać nowych.




ZAGŁEBIE LUBIN - POLONIA WARSZAWA
Typ: 1/1 , Kurs: 2.10 (Expekt)


Przykro patrzeć na nasze mecze. Chce mi się płakać – przyznał po meczu w Płocku załamany bramkarz Polonii Paweł Kieszek.

Tak można by określić jednym zdaniem grę Polonii, która wydaje się mieć tylko iluzoryczne szanse na utrzymanie w lidze. Najsłabszy zespół w lidze gra na wyjezdzie ze znajdującym się w lepszej formie i lepszym sportowo zagłębiem.

Zagłębie pod wodzą trenera Smudy ostro pnie się w górę tabeli prezentując ładną kombinacyjną grę. Puchar Polski ta drużyna też wydaje się traktować serio, w końcu wyeliminowali krakowską Wisłę.

Różnica umiejętności jest duża na korzyść lubinian i pozostaje mieć nadzieję, że nie zlekceważą rywala. Własne (duże) boisko będzie na pewno ich atutem, a patrząc na to co wyczyniali obrońcy Polonii w ostatnim meczu z Wisłą Płock (0-4), jestem prawie pewien że Chałbiński, Mierzejewski, Iwański czy Szczypkowski nie powinni mieć większych kłopotów ze stwarzaniem sytuacji pdbramkowych.

Typ 1/1 ponieważ: 18 z 28 bramek strzelonych w lidze przez Zagłebie zespół strzelał ten w pierwszych 45 minutach spotkania.

Zagłebie wygrało na własnym boisku w lidze 5 spotkań:
- Górnik 3-0 (1-0)
- Wisła K. 2-1 (2-0)
- Bełchatów 2-1 (1-1)
- Cracovia 3-1 (1-1)
- Odra 2-0 (1-0)

W każdym z nich już do przerwy strzelało bramki, więc całkiem prawdopodobne jest że i jutro strzelą coś do przerwy Polonii. Oczywiście to jeszcze nie musi oznaczać wygrania połowy, ale myślę, że będąca w dużym dołku Polonia nie będzie w stanie strzelić choć jednej bramki Zagłebiu, zwłaszcza że zagra bez swojego najlepszego napastnika - Jacka Kosmalskiego, który jest kontuzjowany. Myślę, że warto zaryzykować na taki typ.

Początek meczu we wtorek o godz. 19.00 (polsat sport).
Sędziować będzie Piotr Święs z Katowic.


7/10[/

Do góry
#458553 - 12/12/2005 13:29 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Quote:

Ja też chciałem zagrać na awans Plocka, wieczorkiem przegladajac oferte zrobiłem wpadłem na "ciekawą" promocje Skoro świt udałem sie do Toto żeby postawić awans najpierw u jednych później u drugich, niestety Toto wycofał to ze swojej oferty, do STSu już niewarto było iść, pozostaje czekać na kolejny bonus.



Pozdrawiam




Jest haczyk. Nie wiem jak w toto ale w STS PP jest w 3 kombinacjach wiec singla i tak niedaloby rady zagrac

Do góry
#458554 - 12/12/2005 21:08 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Czy ktos moze potwierdzic informacje ze Zaglebie zagra bez trenera Smudy, ktory juz wczesniej mial wykupiony na ten termin jakis urlopowy wyjazd. Druzyne ma poprowadzic jego asystent, nazwiska niepomne.

Moze miec to znaczenie mobilizacyjne. Gdyby gra sie nieukladala to kto jak kto ale Franc opieprzyc grajkow potrafi.

Do góry
#458555 - 12/12/2005 21:41 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Quote:

Czy ktos moze potwierdzic informacje ze Zaglebie zagra bez trenera Smudy, ktory juz wczesniej mial wykupiony na ten termin jakis urlopowy wyjazd. Druzyne ma poprowadzic jego asystent, nazwiska niepomne.

Moze miec to znaczenie mobilizacyjne. Gdyby gra sie nieukladala to kto jak kto ale Franc opieprzyc grajkow potrafi.




Sluszna uwaga O Francu mozna wiele powiedziec ale nie to,ze nie potrafi mobilizowac

Stosuje przy tym ponoc proste acz skuteczne metody

Swoja droga - jak sie Wam widzi typ Polonia nie strzeli za 2,0 ?

Jak dla mnie za 6/10 warto

Do góry
#458556 - 12/12/2005 21:43 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Mi tez ten typ wpadl w oko, tylko a noz widelec jakis glupi karny bedzie

Do góry
#458557 - 12/12/2005 22:06 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Quote:

Mi tez ten typ wpadl w oko, tylko a noz widelec jakis glupi karny bedzie




Karny zawsze moze byc, fakt

Granie na nie strzeli zawsze niesie za soba ryzyko,ale w tym wypadku jest kilka czynnikow,ktore przemawiaja za takim rozstzygnieciem:

1.Atmosfera i morale zawodnikow w Polonii - fatalne,dla nich ten mecz jest (mam wrazenie) niepotrzebnym przedluzeniem koszmarnej rundy ...
2.Polonia chyba nie bedzie traktowala na serio (tak na 100%) pucharu skoro moze spasc z ligi ...
3.Odwrotnie Zaglebie - tu zawsze byly duze ambicje i niezle pieniadze.Teraz co by nie mowic jest rowniez czlowiek,ktory to wszystko poustawial Poza tym w lidze moze byc ciezko o puchary bo stawka bardzo wyrownana ...
4.Zaglebie w poprzedniej rundzie ogralo Wisle K. ... Wiem,ze to prozaiczne rozumowanie,ale ... chyba nie po to zeby odpasc z Polonia?
5.Potencjal kadrowy obu klubow nieporownywalny.
6.Ostatnie 3 ligowe wyjazdowe mecze Poloni:

Mecze 3 Porazki ... 3 Stos.bramek 0-9

Reasumujac: nie wiem jak Ty (Wy ),ale ja sie skusze

Pozdrawiam!

Do góry
#458558 - 13/12/2005 10:09 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
mmichaal Offline
old hand

Meldunek: 27/03/2005
Postów: 1018
Skąd: Białystok
Te mecze chciały przełożyć i Zagłębie, i Polonia. PZPN się nie zgodził, więc grać trzeba. Dziś w Lubinie (godz. 19) pierwszy z meczów ćwierćfinałowych Pucharu Polski Polonii z Zagłębiem.

- Będzie trochę nowych twarzy - zapowiada trener Cezary Moleda. Nie ukrywa, że ma już dość stylu, w jakim przegrywają swoje ostatnie mecze poloniści, ich braku woli walki i determinacji. W Warszawie został m.in. Krzysztof Makowski. - Odpoczywa - powiedział Moleda, nie rozwijając tematu. Oprócz niego nie wyjechał na Dolny Śląsk, ale już tylko z powodu choroby Antoni Łukasiewicz.

Skład na mecz z Zagłębiem będzie więc zaskakujący. W pierwszej jedenastce powinni zagrać dwaj młodzi pomocnicy Maciej Biernacki i Łukasz Piątek. Polonia wraca do tego, co ma najlepsze - młodych zdolnych juniorów. Nawet jeśli im dziś nie wyjdzie, stawianie na takich zawodników jest jednym ze sposobów na poprawę losów tej drużyny w dłuższej perspektywie. Niewykluczone, że w ataku wystąpi Sebastian Janusiński, inny zdolny junior ogrywający się ostatnio w rezerwach.

Polonia przegrała wysoko dwa ostatnie spotkania. Tydzień temu, we wtorek na Konwiktorskiej z Odrą Wodzisław 0:3, a w sobotę w Płocku z Wisłą 0:4. To powód zmian w drużynie. - Nie mogę krytykować tego, co było przedtem, ale dużo decyzji podjętych w klubie było chybionych - opowiada Moleda. Wierzy jednak w poprawę. - Ten, co leży, już bardziej się nie przewróci. Uważam, że może być lepiej - twierdzi Moleda.

Dla obu drużyn spotkanie w tym terminie to przymusowa konieczność. Zagłębie nie chciało grać z Polonią ze względu na stan murawy na swoim stadionie. W zależności od pogody jest albo twardo jak na betonie, albo grząsko jak w bagnie. Już po rozegranym tydzień temu ligowym spotkaniu z Odrą Wodzisław piłkarze obu drużyn mówili, że lepiej byłoby, gdyby nie wyszli na boisko, a wkrótce potem działacze z Lubina wysłali pismo do PZPN z prośbą o przełożenie zaplanowanego na 13 grudnia spotkania pucharowego z Polonią. Otrzymali odpowiedź odmowną. W piłce nożnej prawa dyktuje telewizja. Transmisję z tego meczu zaplanowała bowiem stacja Polsat Sport.

Odkąd Polonia ma podgrzewaną murawę, nie ma już problemu z tym, aby organizować mecze na Konwiktorskiej nawet zimą. Dlatego rewanż 18 grudnia (o 19.30) jest niezagrożony. Ale działacze "Czarnych Koszul" mogliby pomyśleć o przełożeniu spotkania z innego powodu, wspomnianej fatalnej formy sportowej zespołu. To jednak mało poważny pretekst do przeniesienia na wiosnę meczu tej rangi.

Z ławki trenerskiej Zagłębia meczu nie poprowadzi wyjątkowo Franciszek Smuda. Trener lubinian, który wydobył ten zespół z miejsca, gdzie teraz jest Polonia, czyli z dołu tabeli, wyjechał na urlop na Wyspy Kanaryjskie. - Urlop wykupiłem znacznie wcześniej i trudno, abym podarował kilkanaście tysięcy złotych biuru podróży. Najpierw była walka z Odrą o utrzymanie, później z Zagłębiem trzeba było uciekać z ostatniego miejsca w tabeli. Muszę w końcu odpocząć, bo rok był nerwowy - tłumaczył się Smuda. Nic o tym nie mówi, ale pewnie też trochę lekceważy słabą Polonię. "Czarne Koszule" swoją grą na taką opinię zasłużyły. Mogą temu szkoleniowcowi utrzeć nosa, tak jak to bywało, kiedy był on trenerem Wisły Kraków czy Legii.

ZAGŁĘBIE LUBIN - POLONIA WARSZAWA. Wtorek - godz. 19, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 98. Zagłębie: Mariusz Liberda - Robert Kłos, Michał Stasiak, Petr Pokorny, David Kalousek - Dawid Pliżga, Andrzej Szczypkowski, Dariusz Jackiewicz, Maciej Iwański - Łukasz Mierzejewski, Michał Chałbiński. Polonia: Mateusz Sławik - Jacek Moryc, Sławomir Jarczyk, Kelvin Igwe, Luis Swisher - Krzysztof Bąk, Łukasz Piątek, Maciej Biernacki, Igor Gołaszewski - Adam Cichoń, Ensar Arifović

Źródło: Gazeta Wyborcza (dodatek warszawski)

Do góry
#458559 - 13/12/2005 12:41 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
mmichaal ---> dzieki za istotny i pelen ciekawych newsow post

nawet jesli to tylko przepisane z gazety w koncu nie kazdy ma dostep do dodatku warszawskiego

jeszcze raz dzieki

zdania nie zmieniam - zagram 6/10 Polonia nie strzeli

Powodzenia!

Do góry
#458560 - 13/12/2005 13:45 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Pablo_NFG Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/03/2004
Postów: 5917
Skąd: Katowice
Kurs na Zagłębie w BAW wzrósł z 1.30 do 1.35 ...

Do góry
#458561 - 13/12/2005 16:25 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Poszlo:

1---> Zaglebie 1 8/10 1,38

2---> Polonia nie strzeli 6/10 2,0

3---> Dokladny wynik: 2:0 1/10 6,0 a co? nie mozna?

Typ pierwszy dodany do kombo,typ drugi niestety w stsie wiec 3 komb,cos tam dorzucilem jako pewniaki ,typ trzeci singielek w unibecie

Czekamy i trzymamy kciuki

Do góry
#458562 - 13/12/2005 16:43 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
Zaglebie-Polonia
Zbytnio nie bede rozpisywal sie nad tym meczem. Kazdy widzi jak graja i w jakiej formie sa obydwie druzyny. Obrona warszawian wydaje sie byc (a nawet co tu cudaczyc- jest) najslabsza w lidze. Utwierdzilem sie w tym przekonaniu po ostatnim meczu w Plocku jak i po poprzednich starciach mojego klubu z Polonia co mecz to koszmarna wpadka i to taka ze sie w glowie nie miesci przeanalizje 3 ostatnie mecze tych druzyn:

- <jeszcze poprzedni sezon>Wisla P rozjezdza Polonie na wyjezdzie 4-1.. bodazje 3 bramke strzela dla nas Pekovic- zabiera pilke na wlasnej polowie i biegnie sobie pol sprntem(nawet nie dryblujac) pod bramke rywala az znajdujac sie sam na sam z Kieszkiem mija go i posylajac pilke do bramki sam sie przewraca(co moze swiadczyc o jego umiejetnosciach strzeleckich)... o zgrozo jak zespol z taka obrona moze grac w 1 lidze?

- dzialacze Poloni nic sobie z tego nie robia przychodzi kolejny mecz znow na wyjezdzie (okolo sierpnia) Jelen przejmuje pilke przy lini bocznej zbiega do srodka mijajac jak tycznki 3czy 4 obroncow rywala i strzela obok Kieszka

- ostatni mecz z Soboty Peszko na 4-0- bramka bardzo podobna do bramki Pekovicia opisanej wyzej Peszko przejmuje pilke w okolicach polowy boiska biegnie w kierunku bramki rywala a z wokol towarzysza mu obroncy Poloni nawet nie zadajac sobie trudu aby mu przeszkodzic efkt? strzal w dlugi rog i 4-0
Jak polonisci sami przyanwali gdyby nie Kieszk przegraliby z 8-0.
I to mi wystarczy za cala analize :], obrona czarnych koszul praktycznie nie istnieje. Trzeba jednak przyznac ze Polonia zawsze walczy i nie mozna powiedziec ze w ostatnim meczu jakos kiepsko radzila sobie w srodku pola. Uwazam ze ta druzyna nie jest az taka znowu denna i co jakis czas ma przeblyski (mecze z Lechem, Jaga w PP). Zawsze takze walczy ipotrafi "zagrac" z typem ze Polonia nie strzeli bym sie wstrzymal bo to ryzyko szczegolnie ze Polonia ma szanse godnie pozegnac sie z kibicami i jest podrazniona ostatnia porazka w Plocku. Zaglebie takze zadowoli wynik 2-1 czy 3-1 Jest to jednak tylko moja opnia robcie co chcecie .
Podsumowujac wydaje mi sie ze Zaglebie wygra, chyba ze bedziemy swiadkami jakiegos wałka (niekoniecznie chodzi mi o sprzedaz meczu):) Trzeba takze przynac ze wielu pilkarzy zmeczonych dlugim sezonem...
TYP: 1 (Zaglebie) 7/10

Do góry
#458563 - 13/12/2005 20:23 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
no i prosze mamy 1:0 dla Polonii!!! chyba Polonisci chca zagrac w Pucharach jako drugoligowcy

Do góry
#458564 - 13/12/2005 21:21 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
mmichaal Offline
old hand

Meldunek: 27/03/2005
Postów: 1018
Skąd: Białystok
mógłbyś to samo wyrazić bez obrażania...


Edited by Bzyku (13/12/2005 21:37)

Do góry
#458565 - 14/12/2005 00:13 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Quote:

Poszlo:

1---> Zaglebie 1 8/10 1,38

2---> Polonia nie strzeli 6/10 2,0

3---> Dokladny wynik: 2:0 1/10 6,0 a co? nie mozna?

Typ pierwszy dodany do kombo,typ drugi niestety w stsie wiec 3 komb,cos tam dorzucilem jako pewniaki ,typ trzeci singielek w unibecie

Czekamy i trzymamy kciuki




Typ 1 - DUPA
Typ 2 - DUPA
Typ 3 - Dupa nad DUPAMI

Powiem tak: i jeszcze tak

A na sam koniec PIERWSZY raz odkad jestem na tym forum na to wszystko

Dobranoc,bez odbioru

Do góry
#458566 - 14/12/2005 01:23 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Szanowny Redaktorze,

Zwracam sie z prosba o zweryfikowanie poglosek krazacych wokol dzisiejszego meczu Pucharu Polski Zaglebie - Polonia. Sponsorem Polonii jest firma bukmacherska Expekt.com - co ciekawe, to wlasnie ona oferuje najwyzszy kurs na zwyciestwo Zaglebia (1.55), podczas gdy inne firmy kursy na Zaglebie obnizaja , z 1.5 do 1.30, na rynku azjatyckim handicap (-1) oferowany jest juz jedynie po kursie 1.72. Prawdopodobna przyczyna jest duza roznica klas miedzy druzynami sprawiajaca, ze wczesniej oferowane kursy na Zaglebie sa wyjatkowo oplacalne. Byc moze jednak jest tak, ze oplacalne sa tylko ze sportowego punktu widzenia, a za samym meczem kryje sie nieciekawa korupcyjna otoczka. Firmy bukmacherskie nie zwykly wyrzucac pieniedzy w bloto i skoro firma Expekt.com (sponsor Polonii!) wciaz oferuje najwyzszy na swiecie kurs na zwyciestwo Zaglebia, odczytuje to tak: Expekt przyjmuje pieniadze (lacznie moze to byc suma nawet kilkuset tysiecy zlotych), po czym ustala z - no wlasnie, z kim - ze mecz zakonczy sie remisem/wygrana Polonii. W drugim meczu zas moze zostac oddane "cesarzowi co cesarskie" tak, by Zaglebie awansowalo dalej.

Podobne przypadki mialy miejsce w polskiej lidze wielokrotnie, gdyby Szanowna Redakcja byla zainteresowana - sluze dalszymi szczegolami w tej sprawie.

Wierze, ze sport zawodowy ma sens tylko wtedy, gdy panuja jasne reguly gry, a kibice i zawodnicy rownie mocno wierza, ze wygra lepszy. Dlatego serdecznie namawiam do zainteresowania sie niniejsza sprawa, proszac jednoczesnie o poufnosc.

Do góry
#458567 - 14/12/2005 09:28 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Pav__ Offline
addict

Meldunek: 13/07/2005
Postów: 642
Zaglądam do betexplorera i co widzę: że od expekta kilku innych buków było bardziej wtajemniczonych

Bet365 1.50
Chance 1.50
Doxx 1.50
Expekt 1.45
Fortuna 1.51
Primebet 1.50
Sazka 1.47
Terno 1.49
Tipsport 1.50
Tutovka 1.50
Victoria-Tip 1.51
Victory Tip 1.50
WorldBet 1.55

Do góry
#458568 - 14/12/2005 16:33 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
"Garstka kibiców nie miała wątpliwości. &#8211; Zabrakło trenera Smudy! (wyleciał na Wyspy Kanaryjskie). Szkoleniowiec tak się zdenerwował tym wynikiem, że postanowił wrócić z urlopu i w niedzielę poprowadzi swój zespół w rewanżu w Warszawie (godz. 19.30)."



No i chlopaki maja prze... Nie chcialbym byc w ich skorze ...

Franz wez im tam zrob szkole - za nasza wczorajsza wtope i za Twoj urlop!

Do góry
#458569 - 15/12/2005 09:50 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
berek Offline
veteran

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 1291
Koniec wakacji
2005-12-15 10:19
Scenariusz miał być taki: wieczorem spacer, kolacja z żoną, a potem telefon z Lubina, że jego zespół bez problemu ograł słabiutką Polonię w Pucharze Polski. Było jednak zupełnie inaczej i teraz Franciszek Smuda musi przerwać urlop.

Wszystko jest ustalone. Każdy wie, co ma robić, piłkarze również - zapewniał przed odlotem na przedwczesny urlop Franciszek Smuda. Nie chciał z niego rezygnować. Przekonywał, że musi odpocząć po nerwowym sezonie, a wakacyjny wyjazd na Wyspy Kanaryjskie zaplanował dużo wcześniej. Wtedy nawet nie przypuszczał, że nie będą to na pewno wakacje udane. Kiedy Smuda odbierał pierwszy telefon w przerwie meczu z Polonią, spodziewał się, że usłyszy przede wszystkim nazwiska strzelców bramek dla Zagłębia. Był jednak w szoku, gdy dowiedział się, że to Polonia prowadzi 1:0. Ze słuchawki od razu poleciało kilka ostrych słów.- Co to ma być?! Macie ich zmobilizować. Niech się skoncentrują, niech walczą - nie owijał w bawełnę szkoleniowiec Zagłębia. Nic to jednak nie pomogło. Po wstydliwej porażce z najsłabszym zespołem ekstraklasy (0:1) szefowie klubu uderzyli pięścią w stół. Zaraz po meczu było już wiadomo, że Smuda musi rezerwować sobie bilet powrotny i w trybie nagłym wracać do Polski. To on poprowadzi już zespół w rewanżowym spotkaniu w stolicy. Smuda sam powiedział, że przerywa urlop. Przyjedzie prawdopodobnie prosto do Warszawy powiedział nam wczoraj kierownik Zagłębia Wiesław Stańko.
Zamiast odpoczywać, Smuda musi teraz ratować awans do półfinału Pucharu Polski, bo pod jego nieobecność zespół zagrał dramatycznie słabo. -Taktyka na mecz z Polonią była taka sam, jak na wcześniejszych nasze spotkania. Tylko jej realizacja nie wyglądała zbyt dobrze. Szczególnie jeśli chodzi o grę w defensywie - starał się tłumaczyć zastępujący Smudę Marek Kusto. Drugi trener Zagłębia był jak zawsze wyjątkowo opanowany i spokojny. Może nawet aż za spokojny. Szczególnie podczas meczu. Gdyby to Smuda rządził we wtorek na ławce trenerski, nie zostawiłby suchej nitki na popełniających karygodne błędy obrońcach.-Tej mobilizacji chyba najbardziej brakowało. Wiadomo, że trener nie kopnie piłki za zawodnika, ale zawsze w trakcie meczu może dokonać jakieś zmiany, na kogoś krzyknąć, odpowiednio zareagować - mówił jeden z działaczy Zagłębia.


PRZEGLĄD SPORTOWY

A o moim wyczyszczonym przez popaprańców koncie w expekcie ani słowem nikt nie wspomina

Do góry
#458570 - 16/12/2005 12:13 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Ja czuje, ze w rewanzu w Warszawie Lubin juz wygra. A tam kurs o niebo wyzszy. No i Franek bedzie juz.

Do góry
#458571 - 16/12/2005 12:41 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
szast-prast Offline
journeyman

Meldunek: 15/12/2005
Postów: 77
Wygrana Zaglebia na wyjezdzie to pewna kasa. Zmiazdza ich!
Kasa na prezenty za free

Do góry
#458572 - 16/12/2005 13:49 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Mam podobne zdanie jak moi poprzednicy,wydaje mi się,że przegrana Zagłębia w Lubinie była tylko wypadkiem przy pracy.Dodatkowo dochodzi fakt,że specjalnie z Wysp Kanaryjskich przyleciał Smuda.To na pewno zmobilizuje chłopaków do walki o wygraną,a Smuda na pewno ładnie ich zjechał(zjedzie) za tą przegraną.Myślę,że ten mecz można spokojnie grać za grubszą kasę,a kurs marzenie !!!

Do góry
#458573 - 16/12/2005 15:44 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
W Fakcie czytalem ze STS wycofal.

Do góry
#458574 - 16/12/2005 16:27 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
W PP ood dawna działy sie dziwne mecze. Ktos wygrywal nieoczekiwanie, brak zaangazowania itp. Tak wlasnie bylo w Lubinie ale teraz Lubin powinnien wygrac (podobnie bylo z Polonia i Jaga - wygrywaly na boisku rywala). Kurs jest ladny i dlatego 2 warto zagrac. Tylko, ze pewnie powycofuja to.

Ale z drugiej strony moze byc tez przekret, ze Polonia znowu wygra. Dlatego ja nie lubie grac pucharow kraju bo jaja odchodza. Najwyzej na niespodzianki. Nawet jak nie mam przekretu to i tak czesto brak zaangazowania faworytow i glupota jest grac na faworyta po kursie 1.3 bo tak czesto jest a on wtapia. Przeciez to w ogole sensu nie ma ...

Do góry
#458575 - 16/12/2005 16:30 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Quote:

W Fakcie czytalem ze STS wycofal.




W necie w ofercie niby jest:
Polonia - Lubin (1:0) 2.45 3.05 2.45 1.36 1.36
A to w Millenium kursy:
18.12.2005 19:30 Polonia W.-Zag.Lubin 2.80 3.10 2.37 1.47 1.34

Do góry
#458576 - 16/12/2005 17:57 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
tolban Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/08/2005
Postów: 3127
w sts-ie takze jest ;-)

1063 19:30 Polonia - Lubin (1:0) 2.45 3.05 2.45 1.36 1.36

Do góry
#458577 - 16/12/2005 20:22 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
shiva Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 3108
Skąd: Korona Kielce
4,60 w Bet-at-home na zwyciestwo lubina z handim taki kurs biorę,bo myślę,że zagłębie jest w stanie wygrać dwoma bramkami,co da im awans.To,że wraca smuda jest sygnałem,że klub poważnie traktuje puchar i będzie za wszelką cenę walczył o dalszą rundę;każdy zna problemy polonii
na tai kurs warto stawić,choć za grosze

Do góry
#458578 - 16/12/2005 22:50 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
ivo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2003
Postów: 2634
Skąd: Vratislavia
Cos te kursy na lubinki za bardzo zachecajace?nie uwazacje?

Do góry
#458579 - 17/12/2005 00:42 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Ja myśle,że Zagłebie wygrają i to zdecydowanie,zagrałem to z handi -1 na gołebie

Pierwszy mecz to był ewidentny wał,sporo ludzi się rzuciło na miedziową ekipe,bo niby Polonia słaba itd...

Jednak piłka to układy i choć Lubin nie jest zbyt lubiany w lidze,to jednak biedna Polonia nie ma co szukać w pucharze Polski,zarobili sobie na pierwszym meczu,tera zrobili cyrk ze Smudą,i teraz niby wygrają bo Franz wrócił specjalnie na tem mecz,zarwał urlopik i zmotywował chłopaków do gry,mój typ to 0-3

Do góry
#458580 - 18/12/2005 08:14 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Quote:

Cos te kursy na lubinki za bardzo zachecajace?nie uwazacje?



I to mnie wlasnie martwi i zastanawia

Do góry
#458581 - 18/12/2005 08:41 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
pauL005 Offline
old hand

Meldunek: 04/08/2004
Postów: 1158
Skąd: Biłgoraj
Quote:

Quote:

Cos te kursy na lubinki za bardzo zachecajace?nie uwazacje?



I to mnie wlasnie martwi i zastanawia



Specjalnie taki kurs dali żeby niektótzy sie zastanawiali i wkońcu opuścili ten mecz :] Do systemu można dorzucić według mnie

Do góry
#458582 - 18/12/2005 18:39 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
hugo_ Offline
old hand

Meldunek: 27/05/2005
Postów: 835
Skąd: Białystok
Chciałem zagrać Zagłębie dziś ale w milenium był tylko w 5 kombinacjach więc zrezygnowałem, wczoraj Genk był także w 5kombinacjach i wtopa tak więc zobaczymy jak to będzie.

Do góry
#458583 - 18/12/2005 19:59 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
iq100 Offline
journeyman

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 79
No to chyba możemy kupować prezenty na świeta za dzisiejsze wygrane na Zaglebiu.
Co prawda zostało jeszcze 20 min ale Lubin prowadzi 3-0.
Franek S- dziekujemy.

Do góry
#458584 - 18/12/2005 21:50 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
shiva Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 3108
Skąd: Korona Kielce
Quote:

4,60 w Bet-at-home na zwyciestwo lubina z handim taki kurs biorę,bo myślę,że zagłębie jest w stanie wygrać dwoma bramkami,co da im awans.To,że wraca smuda jest sygnałem,że klub poważnie traktuje puchar i będzie za wszelką cenę walczył o dalszą rundę;każdy zna problemy polonii
na tai kurs warto stawić,choć za grosze




izzzzzzi
takie kursy to marzenie,oby więcej takich chwil

Do góry
#458585 - 14/03/2006 10:35 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
ZAGŁĘBIE LUBIN - KORONA KIELCE


Przed nami mecz półfinałowy pucharu polski , który odbędzie się dzis o godzinie 18:15

Mecz odbedzie sie raczej napewno chodz sam widziałem murawe i szczerze mówiąc nienajade się do gry ,ale niema na kiedy tego meczu przełozyc bowiem Zagłębie ma bardzo napiety grafik gier.Co 3-4 dni Zagłębie rozegra 13 kolejnych spotkań.Boisko jest w takim samym stanie jak przed meczem z Polonia który został odwołany a mianowicie w nocy zamarzniete dziś rozmaka bo jest u nas słoneczko więc zaczyna się robic jedna wielka ciapa wieczorem pewnie znowu zamarznie stajac się nieprzyjemne dla zawodników.


Byłem w Poznaniu na meczu Lech - Zagłebie i powiem wam że sam mecz był nudny , ale jednak pod dyktando Zagłebia które długimi okresami nieschodziło z połowy Kolejorza.Jednakze Zagłebie zagrało słaby mecz co nawet przyznał Franz.Korona zaś wygrała z Legia 3:0 w podobnych warunkach jakie beda w Lubinie .Kilka dni pózniej zagrała bardzo słaby mecz z polonia w Warszawie czyzby odpuścili skupiajac się na Pucharze?Zagłębie zaś gra bardzo techniczna piłkę duzo szybkich podań co przy takiej murawie jest niemozliwe .Franciszek Smuda zapowiedział że wystawi podstawowy skład niebedzie zadnych eksperymentów z jego strony.Pozatym Zagłebie bardzo powaznie podchodzi do pucharu polski który moze im dać start w europejskich pucharach napewcho beda chcieli powtorzyc wyczyn z przed roku gdzie doszli do Finału.

Mecz z Koroną to również pierwszy poważny test dla defensywy lubinian, w której gra aż trzech nowych piłkarzy. Lech nie zmusił jej do większego wysiłku, ale dziś czwórka Mierzejewski, Stasiak, Arboleda, Felipe zmierzy się z najskuteczniejszym strzelcem Orange Ekstraklasy Grzegorzem Piechną, wspieranym przez pozyskanego z Lecha Krzysztofa Gajtkowskiego. Jesienią w Lubinie Piechna strzelił dwa gole, Gajtkowski jednego. Dziś każde ich trafienie może być kluczowe w walce o finał.


Serce przemawia za Zagłebiem ale jednak niepostawie na ten
mecz z uwagi na murawe która moze wypaczyć wynik.
Jesli juz miałbym stawiać to 1x - 1,25




Franek Smuda czyni cuda tak spiewali wszyscy
kibice miedzianej druzyny po meczu na Bułgarskiej

Do góry
#458586 - 14/03/2006 11:05 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Giorgio Offline
journeyman

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 77
Witam,

W dzisiejszym meczu naprawdę ciężko jest wskazać faworyta. Z jednej strony nieobliczalne Zagłębie, które z każdym jest w stanie wygrać, ale potrafi też niespodziwanie przegrać (np. mecz z Polonią sprzed kilku miesięcy w PP). Z drugiej strony Korona, która co raz śmielej myśli o grze w europejskich pucharach. Morale podopicznych pana Wieczorka trochę spadły po stracie cennych punktów na Konwiktorskiej. Tym bardziej kielczanie będą chcieli pokazać, że w był to tylko drobny wypadek przy pracy.

Co do jednego możemy byc jesnak pewni. Największym rywalem obu ekip będzie murawa. O bramki może byc bardzo ciężko dlatego ja zagram under 2,5. Przyznam szczerzę, że strasznie nie lubię zakładów na ilość bramek, ale dzisiaj akurat ten typ wydaje mi się najbardziej bezpieczny. Jak będzie zobaczymy...

Typ: under 2,5 - Kurs 1,85 (batandwin.com)

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Do góry
#458587 - 14/03/2006 12:07 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
na zielono zaznaczone overki
na czerowno zaznaczone underki

Zagłębie u siebie srednio strzela 2,2 straci 1,44 gola

Zaglebie Lubin Odra Wodzislaw 2:0
Zaglebie Lubin Cracovia Kraków 3:1
Zaglebie Lubin Belchatow 2:1
Zaglebie Lubin Legia Warszawa 0:1
Zaglebie Lubin Wisla Krakow 2:1
Zaglebie Lubin Górnik Zabrze 3:0
Zaglebie Lubin Korona Kielce 3:3
Zaglebie Lubin Lech Poznan 4:5
Zaglebie Lubin Pogon Szczecin 1:1

Korona na wyjazdach srednio strzela 1,72 traci 1,35 gola

Pogon Szczecin Korona Kielce 4:2
Lech Poznan Korona Kielce 0:0
Zaglebie Lubin Korona Kielce 3:3
Arka Gdynia Korona Kielce 0:2
Górnik Zabrze Korona Kielce 0:3
Wisla Krakow Korona Kielce 2:2
Legia Warszawa Korona Kielce 1:0
Belchatow Korona Kielce 1:2
Cracovia Kraków Korona Kielce 2:3
Odra Wodzislaw Korona Kielce 1:1
Polonia Warszawa Korona Kielce 1:1

Jak wiadomo nie od dziś zagłebie to bardzo ofensywnie nastawiona druzyna posiadajaca w swoim składzie bardzo szubkich dobrych technicznie jak na polskie warunki napastników sam Chałbiński strzelił juz bodajze 14 goli . Po drugiej stronie Korona równierz grajaca ofensywny futbol ma swietnego napastnika Piechne . Moze w tym meczu byc ciekawie moze super snajperzy zrobia festiwal bramek jak ostatnio podczas meczu obu druzyn gdzie było 3:3.

Uwazam że Korona strzeli coś w Lubinie ale momo to zagłebie to spotkanie wygra:)

Do góry
#458588 - 14/03/2006 12:50 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
blysk Offline
stranger

Meldunek: 19/11/2004
Postów: 15
wazne info:
mecz Wisla Plock - Lech Poznan odbedzie sie przy Konwiktorskiej w Warszawie, czyli Wisla bedzie grac 2 mecze na wyjezdzie.

kursy (STS):
2.00 3.05 3.10

Do góry
#458589 - 14/03/2006 14:03 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
pkmaxim Offline
stranger

Meldunek: 13/03/2006
Postów: 3
Mysle ze dzisiaj Korona wygra lub zremisuje. Mozna zauwazyc ze naprawde zawodnikom zalezy na Pucharze Polski. Udowodnili to w meczu z Legia i teraz tez beda myslec tylko o zwyciestwie.
Moj typ to x2
kurs STS 1.50

Do góry
#458590 - 14/03/2006 19:57 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Panowie, nie ten dział. Proszę przenieść do sekcji "hokej na lodzie"...

Do góry
#458591 - 15/03/2006 16:18 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Unibet Offline
enthusiast

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 243
Skąd: Poland
O czym ty konrad pierdykasz przeciez oni podali pary pucharu polskiw pilke wiec w czym problem??

Do góry
#458592 - 15/03/2006 16:24 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
blysk Offline
stranger

Meldunek: 19/11/2004
Postów: 15
Unibet - to byl taki zarcik

Do góry
#458593 - 15/03/2006 16:26 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
O tym ze wczorajszy mecz to byla nowa dyscyplina: pilka na lodzie.

Do góry
#458594 - 15/03/2006 19:35 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
http://youtube.com/watch?v=l1m91k7kUdE

Może mi ktoś przedstawić tych graczy Korony, którzy śpiewają w tej piosence?

Do góry
#458595 - 15/03/2006 21:16 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
Kaliszan, Bilski, Rutka, Bednarek juz gdzies to bylo !! pzdr

Do góry
#458596 - 17/03/2006 12:40 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Dzięki.

Jak jest z PP, czy bramki na wyjeździe liczą się dokładnie tak jak w pucharach europejskich, czyli przy wyniku 3-1 Korona odpada? Czy może np. najpierw jest dogrywka i dopiero później liczą się bramki na wyjeździe?

Do góry
#458597 - 20/03/2006 16:01 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
Quote:

Dzięki.

Jak jest z PP, czy bramki na wyjeździe liczą się dokładnie tak jak w pucharach europejskich, czyli przy wyniku 3-1 Korona odpada? Czy może np. najpierw jest dogrywka i dopiero później liczą się bramki na wyjeździe?



Wydaje mi sie ze bramki strzelone na wyjezdzie licza sie podwojnie pozdro

Do góry
#458598 - 20/03/2006 20:29 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
raczej nobet...chociaz chciałbym widzieć korone dalej...obydwie drużyny z ambicjami,obydwie aktualnie moim zdaniem to polskie top 3,mówiąc o aktualnej formie,wraz z legią.W tym meczu mozę sie raczej wszystko stać...Może over 2.5?chociaż na takim boisku nic nie wiadomo,raczej lepiej poprostu oominąc ten mecz,chociaż kursy zachęcające

Do góry
#458599 - 20/03/2006 20:47 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis


stan murawy w CK

Do góry
#458600 - 21/03/2006 08:58 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Niebede się zaduzo rozpisywac o tych druzynach bo juz to pisałem wcześnie przy okazji meczu w Lubinie.
Ja wiem jedno że ten mecz raczej nalezay ominać dlaczego?
Bo obie druzyny prezentuja jakis nawet dobry poziom jak na Polska piłke , wynik z lubina 2:0 bardzo ustawia mecz . Zdecydowanie na kozysc zagłebie gdyż jest to druzyna uwielbiająca grać z kontry do tego swietnie im to wychodzi .Włśnie po 2 kontrach strzelili obie bramki w Lubinie.Korona zmuszona jest atakować a Zagłebie bedzie miało okazje do kontry .

1x2 - Niczego nie mozna byc pewnym.Rownie dobrze Korona może wygrać jak z Legią , a rownie dobrze Zagłebie moze wygrac gdyz Korona z czasem coraz bardziej przy niekozystnym wyniku bedzie się musiała odsłonić

under/over - Wszystko zalezy od stanu murawy , jesli była by w dobrym stanie ( ale tak niejest) to stawiał bym na over.Niezapominajcie że w obu druzynach graja najskuteczniejsi strzelcy ligi Piechna i Chałbiński

Awans - raczej najpewniejszy typ ( awans Zagłebia )

Do góry
#458601 - 21/03/2006 09:52 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
!zari Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2005
Postów: 8048
Korona Kielce - Zagłębie Lubin - under 2,5 1.70
Czemu under 2,5. Boisko jest katastrofalnie przygotowane do spotkania, co bedzie sprzyjalo grze obronne. Zaliczka po pierwszym meczy jest spora, bo 2-0. Mysle, ze Zagłębie bedzie bronilo wyniku i watpie zeby cos strzelilo. Strzelic moze jedynie Korona, choc to tez jest watpliwe.

Do góry
#458602 - 21/03/2006 10:06 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
!zari Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2005
Postów: 8048
Korona Kielce - Zagłębie Lubin remis 3.30
Czemu remis?? Zagłebie od osmiu spotkac nie zaznala smaku remisu, wiec czas najwyzszy. Lubinanie malo bramek traca, co rowniez przemawia ze moze sie trafic remis (typuje 0-0). Dla Zaglebie remis jest doskonalym wynikiem. Boisko jak juz pisalem nie jest zbyt dobrze przygotowane a na takim boisku jest mniej walki, bo pilkarze boja sie o swoje nogi i zdrowie.

Do góry
#458603 - 21/03/2006 10:42 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Pitersson Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/05/2003
Postów: 2303
Skąd: Wawa
Faktycznie, z awansem Korony moze byc roznie, szczegolnie ze to boisko (nawierzchnia) wyglada fatalnie. Mysle jednak ze chlopaki z Kielc sa na tyle ambitni zeby przynajmniej wygrac, szczegolnie ze to pozegnalny mecz na stadionie przy Szczepaniaka, warto byloby to uczcic zwyciestwem.
W tym sezonie to 3 pojedynek tych druzyn, dotychczasowe 2 byly grane w Lubinie, najpierw troche pechowy remis 3-3 w lidze a potem 0-2 w pucharze, wiec moze czas na zwyciestwo? Kibice na pewno beda dopingowac na 120%, ostatnio troche zrobiono ich w bambuko gdy czekali do konca na mecz z Pogonia a tu lipa. Beda licznie zagrzewac druzyne do walki, tu nie ma watpliwosci.
Zastanawia mnie jednak ruch kursow na Pointbecie - jeszcze o 11.00 kurs na Korone byl 2.00 a teraz (godz. 11.40) juz jest 2.14 - czyzby duzo ludzi gralo przeciw gospodarzom? Powiem szczerze ze ten kurs kusi, a mam 50$ freebeta

Do góry
#458604 - 21/03/2006 11:23 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
tolban Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/08/2005
Postów: 3127
ja dzis proponuje X2(kurs 1.66) na Lubin badz pozycje, ze lubin strzeli bramke za 1.45 ... no chyba, ze murawa bedzie wygladala tak jak na zdjeciu - wtedy bedzie to kolejna dawka ANTYfutbolu ;-)

dzis zagraja dwa kolektywy prowadzone odpowiednio przez Ryszarda Wieczorka oraz Franciszka Smude. Obaj trenerze to w tej chwili scisla czolowka polskiej trenerki. Dzis nie widze zbyt duzych szans na awans kielczan z tego wzgledu, ze zaglebie to naprawde swietna druzyna, szczegolnie jesli chodzi o wyprowadzanie szybkich kontr.Lobodzinski blyszczy forma, o Chalbinskim to chyba nawet nie trzeba pisac(acz przez ten atak zimy, nie mozna jeszcze jednoznacznie ocenic formy zawodnikow - bo stany boisk wypaczaja wyniki a przede wszystkim gre) ;-)
Dzis jedyna przeszkoda do osiagniecia dobrego wyniku dla Zaglebia, moze byc fatalny stan murawy, ktory to juz pomogl Koronie ograc Legie ... sadze, ze w normalnych warunkach przegrana 0-3 nie miala by miejsca, i w polfinale grala by druzyna warszawska. Dzialacze z Kielc kombinuja jak moga, widac, ze taka murawa im nie przeszkadza, i chca za wszelka cene grac na takim boisku. Przykladem byl mecz z Legia badz wielka ochota na mecz z Lechem, ktory jednak sie nie odbyl, ze wzgledu na roztropna decyzje sedziego ;-)

wg mnie ten kto wyjdzie z tego dwumeczu zwyciesko, wygra PP bo to co gra Plock badz Lech to naprawde "ŻENADA" pisane duzymi literami. Ogladalem pierwszy mecz tych druzyn i naprawde poza parymi szarpnieciami z obu stron, mecz stal na zalosnie niskim poziomie, choc murawa w porownaniu do tej z lubina, byla w swietnym stanie ;-)

Do góry
#458605 - 21/03/2006 11:37 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Chciałbym zwrócic uwage na jeszcze jeden aspekt tego meczu a mianowićie godzine rozpoczecia tego meczu cos okolo 14:30 .Niech kazdy zerknie za okno i zobaczy jaka jest pogoda -swieci słoneczko cieplutko.Przeciesz jesli na tej "murawie" jest jakie kolwiek błoto to o godzinie 15:00 to bedzie jedna wielka ciapa.W Lubinie było przynajmniej zimno i grano wieczorem murawa zamarzla i bylo slisko a w kielcach piłka poprostu STANIE W MIEJSCU.

Dlatego zdecydowałem sie zagrac na under.

Do góry
#458606 - 21/03/2006 11:55 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Gonzalez87 Offline
addict

Meldunek: 19/03/2006
Postów: 570
ma ktos moze sklady jakimi zagraja obydwa zespoly ?

Do góry
#458607 - 21/03/2006 11:58 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
Quote:

ma ktos moze sklady jakimi zagraja obydwa zespoly ?



Przewidywane składy:

Kolporter Korona: Załuska - Golański, Hernani, Rutka, Bednarek - Bonin, Hermes, Bilski, Kaczmarek - Piechna, Gajtkowski

Zagłębie Lubin: Liberda - Mierzejewski, Stasiak, Arboleda, Felipe - Łobodziński, Jackiewicz, Szczypkowski, Piszczek - Iwański, Chałbiński

Do góry
#458608 - 21/03/2006 11:59 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Gonzalez87 Offline
addict

Meldunek: 19/03/2006
Postów: 570
Quote:

Quote:

ma ktos moze sklady jakimi zagraja obydwa zespoly ?



Przewidywane składy:

Kolporter Korona: Załuska - Golański, Hernani, Rutka, Bednarek - Bonin, Hermes, Bilski, Kaczmarek - Piechna, Gajtkowski

Zagłębie Lubin: Liberda - Mierzejewski, Stasiak, Arboleda, Felipe - Łobodziński, Jackiewicz, Szczypkowski, Piszczek - Iwański, Chałbiński




wielkie dzieki

Do góry
#458609 - 21/03/2006 12:12 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
!zari Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2005
Postów: 8048
Quote:

Chciałbym zwrócic uwage na jeszcze jeden aspekt tego meczu a mianowićie godzine rozpoczecia tego meczu cos okolo 14:30 .Niech kazdy zerknie za okno i zobaczy jaka jest pogoda -swieci słoneczko cieplutko.Przeciesz jesli na tej "murawie" jest jakie kolwiek błoto to o godzinie 15:00 to bedzie jedna wielka ciapa.W Lubinie było przynajmniej zimno i grano wieczorem murawa zamarzla i bylo slisko a w kielcach piłka poprostu STANIE W MIEJSCU.

Dlatego zdecydowałem sie zagrac na under.



Sluszna uwaga. Tez biorac to pod uwage dzis stawiam na under

Do góry
#458610 - 21/03/2006 12:21 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Pitersson Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/05/2003
Postów: 2303
Skąd: Wawa
A co z meczem Lech-Plock? Lech rozegral na razie jeden mecz i przegral z Zaglebiem a dla Wisly to bedzie otwarcie sezonu, czyli wielka niewiadoma. Ktos ma jakies info? W Pointbecie kurs na Lecha jeszcze wyzszy niz na Korone! Aktualnie na Lech 2.06 a na Korone 2.05, wiec troche spadl.

Do góry
#458611 - 21/03/2006 12:23 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968


Zagłębie Lubin: Liberda - Mierzejewski, Stasiak, Arboleda, Felipe - Łobodziński, Jackiewicz, Szczypkowski, Piszczek - Iwański, Chałbiński

jesli ktos ma zamiar grać 1 , lub 1 x to niech zwróci uwagę ze to jest najlepszy skład Zagłębia

Własnie wybieram sie do profka kurs na under 1,85.

Do góry
#458612 - 21/03/2006 12:31 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
Quote:



Zagłębie Lubin: Liberda - Mierzejewski, Stasiak, Arboleda, Felipe - Łobodziński, Jackiewicz, Szczypkowski, Piszczek - Iwański, Chałbiński

jesli ktos ma zamiar grać 1 , lub 1 x to niech zwróci uwagę ze to jest najlepszy skład Zagłębia

Własnie wybieram sie do profka kurs na under 1,85.




jesli zwrocisz uwage to Korona tez wystawia najsilniejszy sklad mysle ze Korona wygra ten mecz, choc powtorka z meczu z Legia bedzie bardzo trudna, biorac pod uwage styl gry Zaglebia czyli kontry i to bardzo grozne kontry, Korona chcac awansowac musi wygrac 2:0 i dogrywka lub 3:0, napewno Scyzoryki sa zdeterminowani i glodni gry nie grali jeszcze meczu ligowego u siebie wiec zostaje tylko puchar polski i w nim trzeba pokazac sie kibicom z dobrej strony, podsumowujac mysle ze Korona wygra, ale awansu nie bedzie... bo by bylo za pieknie najpierw z Legia odrobic straty 2:0 teraz z Zaglebiem choc sercem jestem z Koronka pzdr

Do góry
#458613 - 21/03/2006 12:34 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Pitersson Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/05/2003
Postów: 2303
Skąd: Wawa
Quote:

A co z meczem Lech-Plock?



Aha, zobaczylem date poczekajmy do jutra!

Do góry
#458614 - 21/03/2006 12:42 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Quote:

A co z meczem Lech-Plock? Lech rozegral na razie jeden mecz i przegral z Zaglebiem a dla Wisly to bedzie otwarcie sezonu, czyli wielka niewiadoma. Ktos ma jakies info? W Pointbecie kurs na Lecha jeszcze wyzszy niz na Korone! Aktualnie na Lech 2.06 a na Korone 2.05, wiec troche spadl.




Lech rozegrał 1 spotkanie i gdyby Reiss strzelił karnego to wynik mógłby byc całkiem inny.Ja niewidze inej mozliwości jak awans Lecha w tym spotkaniu bo dla mnie Wisła jest obecnie w bardzo słabej formie .

Chyba każdy zainteresowany tym meczem ogladal pierwszy mecz Wisła - Lech ,przypomne rozegrany na neutralnym boisku.Obie druzyny niepokazały nic szczególnego dlatego uważam że przed własna publiczościa ( 8 tyś ) Lech Awansuje do Finału w którym się spotka z Zagłebiem i znowu bedzie piłkarskie swięto

Do góry
#458615 - 21/03/2006 13:13 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Pitersson Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/05/2003
Postów: 2303
Skąd: Wawa
No wlasnie ja pierwszego meczu nie widzialem. Jelen nic nie pokazal? Nie bedzie grozny?

Do góry
#458616 - 21/03/2006 13:16 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Pitersson Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/05/2003
Postów: 2303
Skąd: Wawa
A w Pointbecie znowu 2.14 na Korone, ostatnie sekundy zeby sie zdecydowac, czy dadza rade wygrac czy nie (czytaj: zagrac na Kielce czy odpuscic sobie ten mecz).

Do góry
#458617 - 21/03/2006 13:26 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
lewyprosty Offline
member

Meldunek: 24/01/2005
Postów: 111
Quote:

Quote:

Chciałbym zwrócic uwage na jeszcze jeden aspekt tego meczu a mianowićie godzine rozpoczecia tego meczu cos okolo 14:30 .Niech kazdy zerknie za okno i zobaczy jaka jest pogoda -swieci słoneczko cieplutko.Przeciesz jesli na tej "murawie" jest jakie kolwiek błoto to o godzinie 15:00 to bedzie jedna wielka ciapa.W Lubinie było przynajmniej zimno i grano wieczorem murawa zamarzla i bylo slisko a w kielcach piłka poprostu STANIE W MIEJSCU.

Dlatego zdecydowałem sie zagrac na under.



Sluszna uwaga. Tez biorac to pod uwage dzis stawiam na under





do wszystkiego sie idzie przyzwyczaic..:) wygra Korona:)

Do góry
#458618 - 21/03/2006 13:28 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Quote:

No wlasnie ja pierwszego meczu nie widzialem. Jelen nic nie pokazal? Nie bedzie grozny?




Z tego co pamietam to mial 1 sytuacje bardzo dobra ale ja zmarnował

Do góry
#458619 - 21/03/2006 15:48 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Infinity Offline
journeyman

Meldunek: 08/03/2006
Postów: 74
Skąd: Poznań
Underek wszedł po ładnym kursie. Jutro powtórka z rozgrywki czyli under w meczu Lech-Wisła

Do góry
#458620 - 21/03/2006 16:32 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Tylko że ten udnerek jest zasługą murawy a jeszcze bardziej sędziego ( niepodyktowany karny i odgwizany spalony ktorego niebyło)

Do góry
#458621 - 21/03/2006 19:38 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Pitersson Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/05/2003
Postów: 2303
Skąd: Wawa
To i tak byloby under 2,5 Wasze typy na under byly dobre, gratulacje! Szkoda ze w to nie uwierzylem...
Ale ciesze sie ze nie zagralem na Korone, bylem prawie pewny ze wygraja. Prawie robi wielka roznice

Do góry
#458622 - 21/03/2006 21:57 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Tak samo jutro jestem pewny typu w meczu lech - wisla 1x lub awans zalezy jakie kursy bedą .

Do góry
#458623 - 21/03/2006 22:33 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
petel87 Offline
newbie

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 38
Quote:

Underek wszedł po ładnym kursie. Jutro powtórka z rozgrywki czyli under w meczu Lech-Wisła




Zdecydowanie popieram.

Lech w pucharach:
Plock - Lech Poznan 0:0
Odra Wodzislaw - Lech Poznan 0:0
Lech Poznan - Odra Wodzislaw 1:0
Radomiak Radom - Lech Poznan 0:2
Lech Poznan - Radomiak Radom 2:0

Wisła w pucharach:
Plock - Lech Poznan 0:0
Kujawiak Włocławek - Plock 1:0
Plock - Kujawiak Włocławek 1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Plock 0:0
Plock - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0


Statystyki mówią same za siebie. Charakter spotkań pucharowych widać jak na dłoni. Jeśli doliczyć do tego niesprzyjający dużej liczbie bramek stan murawy to wszystkie oferowane kursy to spore value, zwłaszcza 1.90 w Pointbet to dla mnie prawdziwy rarytas.

Wisła P. - Lech P. - under 2,5 - 1.90 - 10/10

Do góry
#458624 - 22/03/2006 01:35 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...


Pomocnik Lecha Poznań Michał Goliński nabawił się podczas wtorkowego treningu poważnej kontuzji. Jak wykazały badania piłkarz naderwał więzadła krzyżowe tylne. Zgodnie z diagnozą lekarzy - jego występy na boisku w ciągu najbliższych 6. tygodni są wykluczone. Zawodnik zostanie poddany rehabilitacji.

Do góry
#458625 - 22/03/2006 08:19 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
petel87, statystyki to wg mnie raczej wskazują na OVER, bo nie mogą być same undery..

Ale gram również underka dziś i jestem dosyć mocno przekonany do tego typu. Widziałem wszystkie mecze Kolejorza, jak już ostatnio pisałem - poprawili grę w defensywie, a z kolei "z przodu" wygląda to nieciekawie. Grajki Lecha nie oddały celnego strzału (!)(nie licząc karnego) w pierwszych 2 meczach tej rundy.

Wisła sądząc po 1 meczu, również słaba dyspozycja.

U/O nie gram za często, bo jednak to w dużym stopniu loteria - ale jeśli dzisiaj Płock nie strzeli dosyć szybko 1 bramki, to będzie to raczej mecz o małej ilości goli (sytuacji strzeleckich).

PS. Jak Lech wyjdzie składem awizowanym przez PS, to zastanowiłbym się nawet nad awansem Wisły (ale mi sumienie nie pozwala).

Do góry
#458626 - 22/03/2006 13:51 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
petel87 Offline
newbie

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 38
Quote:

petel87, statystyki to wg mnie raczej wskazują na OVER, bo nie mogą być same undery..





Dobry żart
Statystyki mówią wiele o podejściu tych drużyn w Pucharze Polski. Podejście to wygląda tak: nie stracić, a jak się uda to coś strzelić. Tak więc nie wiem co w tych statystykach wskazuje na over ;-)

Do góry
#458627 - 22/03/2006 14:01 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Jeśli doliczyć do tego niesprzyjający dużej liczbie bramek stan murawy to wszystkie oferowane kursy to spore value, zwłaszcza 1.90 w Pointbet to dla mnie prawdziwy rarytas.

Wisła P. - Lech P. - under 2,5 - 1.90 - 10/10




Statystyki mówią wiele o podejściu tych drużyn w Pucharze Polski. Podejście to wygląda tak: nie stracić, a jak się uda to coś strzelić. Tak więc nie wiem co w tych statystykach wskazuje na over ;-)


Krytykujesz innych a co ty piszesz - stan murawy - kolego byłeś kiedyś w Pozaniu na meczu widziałeś stadion i murawę Dobry żart. Zobaczy na staty Lech w tym Pucharze Polski 1 mecze grał u siebie dlatego na wyjeździe grał na zeroz tyłu. Więc nie pisz że grają by nie stracic. Z takim zamiarem gry przyjedzie Wisła Płock by nie stracic i grac na Jelenia z przodu. Piszesz 10/10 a jakie są Twoje stawki 10 to 10 zł? w U/O nie wiedziałem że są betony a tu kolega podaje że ten jest bardzo pewny

Do góry
#458628 - 22/03/2006 14:22 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
!zari Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2005
Postów: 8048
Lech Poznań - Wisła Płock ---1--- 1.85
Czemu Lech?? Chyba tylko z tego powodu ze gra u siebie. Ani Lech ani Wisła nie zachwycaja. Jest to jedyna szansa dla Lecha aby zagrac w pucharach (jeszcze final w PP), o ktorych glosno zawsze mowi sie w Poznaniu. Chce tylko dodac, ze Wisła Płock jeszcze nie wygrała w Poznaniu meczu!

Do góry
#458629 - 22/03/2006 15:06 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
petel87 Offline
newbie

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 38
Quote:


Krytykujesz innych a co ty piszesz - stan murawy - kolego byłeś kiedyś w Pozaniu na meczu widziałeś stadion i murawę Dobry żart. Zobaczy na staty Lech w tym Pucharze Polski 1 mecze grał u siebie dlatego na wyjeździe grał na zeroz tyłu. Więc nie pisz że grają by nie stracic. Z takim zamiarem gry przyjedzie Wisła Płock by nie stracic i grac na Jelenia z przodu. Piszesz 10/10 a jakie są Twoje stawki 10 to 10 zł? w U/O nie wiedziałem że są betony a tu kolega podaje że ten jest bardzo pewny




Krytykuję (właściwie nie popieram)błędną interpretację statystyki. Co do stanu murawy to masz rację, nie zwróciłem uwagi że w Poznaniu jest podgrzewana . Co do stawkowania to moim zdaniem value przy kursie 1.90 jest naprawdę bardzo duże, stąd taka stawka a nie inna.

Do góry
#458630 - 22/03/2006 16:11 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Quote:

Quote:

petel87, statystyki to wg mnie raczej wskazują na OVER, bo nie mogą być same undery..





Dobry żart
Statystyki mówią wiele o podejściu tych drużyn w Pucharze Polski. Podejście to wygląda tak: nie stracić, a jak się uda to coś strzelić. Tak więc nie wiem co w tych statystykach wskazuje na over ;-)



chodzilo mi o prawo serii, sam gram progresję na overki (po serii kilku underów).

Dziś Under, 2:0 najlepiej

Do góry
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (akagi, Akhu, Sensei, Lukasz111, ANZELMO, VVega, alfa, burbon, wHiTe_StAr, 11kera11, igea23), 4421 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582780 Postów

Najwięcej online: 4499 @ 15:45