Strona 6 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#457587 - 06/12/2005 17:53 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
Barcelon Offline
newbie

Meldunek: 06/12/2005
Postów: 32
Chelse - Liverpool Wojna taktyczna lub układy

Do góry
Bonus: Unibet
#457588 - 06/12/2005 17:55 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
Barcelon Offline
newbie

Meldunek: 06/12/2005
Postów: 32
Oj nygus wielkim gaczem nie jestes pamietaj ze nie ma pewnych meczy sa raczej pewne tylko wiec ..

Do góry
#457589 - 06/12/2005 17:58 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
nygus Offline
addict

Meldunek: 29/11/2005
Postów: 509
Zna ktos squad w jakim wyjdzie Lyon na spotkanie z norwegami ?

Do góry
#457590 - 06/12/2005 18:00 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
Barcelon Offline
newbie

Meldunek: 06/12/2005
Postów: 32
30. Remi Vercoutre, 3. Cris, 12. Anthony Reveillere, 15. Lamine Diatta, 24. Sylvain Monsoreau, 6. Jeremy Clement, 7. Mahamadou Diarra, 18. Hatem Ben Arfa, 26. Benoit Pedretti, 9. John Carew, 22. Sylvain Wiltord moiwsz i masz:D:D:

Do góry
#457591 - 06/12/2005 18:00 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
kubik Offline
journeyman

Meldunek: 22/11/2005
Postów: 65
Quote:

@@@@@@ AC Milan - Schalke @@@@@@
Milan zawalił ostatnio mecz w lidze dlaczego? bo koncentrował sie na LM. Mecz z Schalke b.duzo dla nich znaczy , sytuacja w grupie jest taka ze przy wygranej PSV z Fenerbahe tylko wygrana z Niemcami daje im pierwsze miejsce w grupie i unikniecie konfrontacji w nastepnej r. z Barca czy Interem.
TYP: 1 kurs 1,45
------------------------
@@@@@@PSV Eindhoven - Fenerbahce @@@@@@
PSV po tej kolejce może spaść do UEFA ale równie dobrze może zajac 1 miejsce , ale pod warunkiem zdobycia 3 pkt w tym meczu i tak się stanie We wczesniejszym meczu tych druzyn na boisku turecków wynik był 2:0 jednak stawiam na PSV
TYP: 1 po 45' lub 90' kurs 1,28
------------------------
@@@@@@ Lyon - Rosenborg @@@@@@
Awans Rosenbora do UEFA. Lyon przed wasna publicznoscia komplet pkt zagra dla kibicow i kasy LYON swietna forma takze w lidze. Zespol swietnie zgrany bez gwiazd ale kolektyw. Norwedzy bez wiekszych szans
TYP: 1 kurs 1,2
------------------------
@@@@@@ Olympiakos - Real Madrid @@@@@@
Jak dla mnie strasznie dziwny mecz brałem pod uwage kazdy
typ i się zdecydowac niemoge . Real jak wiadomo wybiera się do Grecji bez m.in. Ronaldo, Zinedine'a Zidane'a, Davida Beckhama, Roberto Carlosa i Ikera Casillasa .Pozatym Real pod wodzą nowego trenera .Z drugiej strony wkoncu szanse gry zdobeda dublerzy ktorzy napewno beda chcieli się pokazać i wbic się do składu na dłużej.Co do Olimpiakosu to musza wygrać by mysleć o UEFA tylko 3 pkt daja im szanse i nadzieje no i oczywiscie porazka Rosemborga z lyonem.
Mecz bedzie dziwnie wygladał grecy będa parli do przodu by wygrac ten mecz a katalonczycy bedą jechac z kontrami. Ostetnie mecze Olympiakos 4z5 overki
TYP:OVER 2,5 kurs 1,7
------------------------
@@@@@@ Chelsea - Liverpool @@@@@@
Do pierniczka ale te 4:1 było na boisku Liverpoolu a teraz jest naodwrot
Odnosnie tego meczu sa wypowiedzi wyzej
TYP: under 2,5 kurs 1,6
------------------------
@@@@@@ Real Betis - Anderlecht @@@@@@
Meczyk wydawać by się mogło że o pietruszke bo obie druzyny na awans ale jednak pieniadze za wygrana sa spore więc betis nieodpuści.W meczu gry gospodarzami był Anderlecht padł wynik 1:0 dla Betisu.
TYP:1 po 45' lub 90' kurs 1,3
------------------------
@@@@@@ Petrzalka - FC Porto @@@@@@
Mysle ze czarny kon LM dzisiaj zrobi wszystko by awansowac
TYP : 1X kurs 1:45
------------------------
@@@@@@ Rangers - Inter Milan @@@@@@
Na Glasgow napewno niepostawie po tym jak mi zrypali kupon remisujac 2:2 z nawet niepotrafie sobie przypomneic tak słaba byla ta druzyna. Z drugiej strony Inter pewny awansu a w najblizszej przyszlosci derby Mediolanu
TYP : x po 45' lub 90' kurs 1,6




Po pierwsze Olympiacos nie ma już szans nawet na UEFA, a po drugie mianem katalończyków nazywa się Barcelone gdyż ona pochodzi regionu o tej właśnie nazwie. Pozdrawiam.

Do góry
#457592 - 06/12/2005 18:01 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
nygus Offline
addict

Meldunek: 29/11/2005
Postów: 509
Quote:

Oj nygus wielkim gaczem nie jestes pamietaj ze nie ma pewnych meczy sa raczej pewne tylko wiec ..




wiem ze nie jestem wielkim graczem i wcale tego nie mowilem nigdzie... chodzilo mi o to iz mozna stwierdzenie 10 lub 02 do kazdego mecz dac.

Do góry
#457593 - 06/12/2005 18:09 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
Baaart Offline
newbie

Meldunek: 05/12/2005
Postów: 32
Anderlecht do boju!Fantastyczny kurs mimo iż wczoraj pisał coś innego dzisiaj kibicuje Anderlechtowi!Moje kupony to dzisiaj
1
Milan 1
Psv 1
Olympiakos 10
inter 02

2-UWAGA!
Chelsea-Liverpool 0
Olympiakos-Real 1
Rangers-Inter 2
Betis-Anderlecht2

ANDERLECHT!ANDERLECHY!ANDERLECHT!

CO SĄDZICIE ZIOMY???

Do góry
#457594 - 06/12/2005 18:12 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
Baaart Offline
newbie

Meldunek: 05/12/2005
Postów: 32

Do góry
#457595 - 06/12/2005 18:13 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
nygus Offline
addict

Meldunek: 29/11/2005
Postów: 509
sadze ze 2 kupon powinienes w singlach raczej dac

Do góry
#457596 - 06/12/2005 18:13 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
Wolf Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 18897
Skąd: District of Columbia
Nie udzielam sie za wiele ale ostatnio mnie kusza dzisiaj dwa typy.
Betis - Anderlecht X2 (2,44 BAW). Betis słaby, ostatnio porazka z Celta, widzialem ich mecz z Liverpoolem i tylko szczescie spowodowalo ze nie przegrali tego meczu. Anderlecht jak narazie 0 bramek strzelonych i mysle ze moze sie to dzisiaj nie zmienic gdyz mozliwy tu jest wynik 0:0.
Lyon - Rosenborg X2 (3,77) - ktoś tam podał skład Lyonu który będzie dużo odbiegał od ich podstawowego. Nie ma Juninho a on wiele znaczy dla tego zespolu jak i również nie będzie bramek z wolnych. Będą sie chcieli pokazać a to może ich tylko paraliżować i Rosenborg może to wykorzystac tak jak np. w Pireusie w pierszej kolejce) Ponadto granie na Lyon po kursie 1,20 nie bardzo mi sie widzi więc wole zagrać po całkiem miłym kursie na Rosenborg

Z underów to widze również Liverpool i Anderlecht. Ale to już bez analizy:)

PS. Ogolnie nie lubie grać ligi mistrzów więc to poszło za drobne a grubszą kase trzymam na weekend. pozdro i wysokich wygranych

Do góry
#457597 - 06/12/2005 18:18 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
Nistelrooy Offline
member

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 124
Betis - Anderlecht 1
Lyon - Rosenborg 1
chelsea - liverpool 1
rangers - inter 2
milan - schaelke 1
olympiakos - real 2
To moje typy na wtorek

Do góry
#457598 - 06/12/2005 18:33 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
mogarycz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/09/2003
Postów: 4577
ja zagram Milan + Porto po 2,76 za 7/10.

Milancino jak musi to wygrywa a poza tym to drużyna najbliższa memu sercu :P Porto sprawi 'niespodziankę' i wygra dość gładko mam nadzieję. Jakoś kompletnie nie dostrzegam tego 1X, choć zdaję sobie sprawę, że mogę się mylić, bo ostatnio bardziej mnie NFL interesuje niż piłka, ale taka kolejka jak ta jest szalenie istotna dla obu utytułowanych drużyn, dlatego dam im szansę w postaci postawionej kasy.
/trochę masło maślane, ale co tam...spieszę się/
Pozdrawia i powodzenia

Do góry
#457599 - 06/12/2005 18:49 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
kubik Offline
journeyman

Meldunek: 22/11/2005
Postów: 65
Jak już tak jedziemy bardziej "off" to i ja napiszę w co dziś zainwestowałem Zresztą godzinka do meczów to myśle że się nikt do tego nie przyczepi :]

PSV - Fenerbahce 1
Lyon - Rosenborg 1
Chelsea - Liverpool under
Olympiakos - Real under

PSV - Fenerbahce 1
Lyon - Rosenborg 1
Chelsea - Liverpool under
Rangers - Inter under

i Chelsea - Liverpool DW 1:0 za mniejszą kaske

Na tą kolejke 3 meczyki te same postawione na dwóch kuponach gdyż nie widzę sensu na granie betisu itp. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Do góry
#457600 - 06/12/2005 18:55 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Betis - Anderlecht Bruksela

Mecz z cyklu o nic ... Betis zagra w p.Uefa zaś Anderlecht konczy przygodę z europejskimi pucharami w tym sezonie.
Betis fatalnie spisuje się w lidze bronią się przed spadkiem .
Dzisiaj mogą sobie ten mecz odpuscić czekają ich dużo wazniejsze mecze w Primera Division.A w pucharze Uefa już są ... zaś Anderlecht w tym sezonie w Lidze Mistrzów jeszcze nie zdobył nawet jednego punktu mało tego nie strzelił nawet bramki
Dzisiaj nastapi przełamanie i godnie zakończą przygode z Ligą Mistrzów dziś bramke muszą strzelić a wątpie że Betis strzeli dwie

Betis - Anderlecht Bruksela ---> X2...2.38

Do góry
#457601 - 06/12/2005 18:57 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
Skorpion BB Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 5427
Skąd: Bielsko-Biała
Jak dla mnie dziś następujące mecze.
Milan-Schalke 1
Jakoś nie wydaje mi się aby Milan grał tutaj spokojnie na remis.Na tym etapie rozgrywek LM jeszcze można na nich grać.Tym bardziej z Schalke.
Chelsea-Liverpool 1
Mimo wszystko stawiam na faworytów.Wiadomo że lepszy skład ale mnie jakoś bardziej przekonuje do tego typu swietna passa Liverpoolu.Nawet Chelsea nie miała takiej passy więc dzis to się skończy.
PSV-Fenerbahce 1
No i na koniec typ którego się obawiam.Jakoś za duzo ludzi widzi tutaj zwycięstwo gospodarzy.Myśle że PSV stać na awans do następnej rundy a tylko zwycięstwo daje im tą możliwość.Mimo że w wekend PSV grali ze słabym przeciwnikiem cały czas kontrolowali przebieg gry i raczej nie męczyli się za bardzo mając na uwadze dzisiejszy mecz.
Pozdrawiam i życze wygranych.

Do góry
#457602 - 06/12/2005 19:15 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
Chivas Offline
a.k.a. "Juvcio Djokovic"

Meldunek: 21/05/2005
Postów: 9312
Skąd: Wrocław
Quote:

Quote:

Glasgow-Inter 10 lub 02








to jest takie granie na farta tak sie nie robi

Do góry
#457603 - 06/12/2005 19:18 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
Quote:

Quote:

Quote:

Quote:

Quote:

przewidywac to sobie moga... Nie zagra Cruz, bo z powodu przeziebienia w ogole nie pojechal do Glasgow. Inter zagra bez Verona,Stankovica,Cordoby,Recoby,Cruza i Figo. Pozatym w srodku pomocy zamiast Cambiasso moze zagrac C.Zanetti. Dalej...na lewej pobiega Santiago Solari.Atak chyba klasyczny Adriano-Martins, watpie aby Mancini od poczatku wystawil mlodziezowca Matteo Momente. W obronie nie zobaczymy pary Cordoba-Samuel,bo Cafe Kolombia nie zostal w ogole powolany. Podsumowujac stawiam na remis 1-1. Inter nie bedzie zbytnio forsowal tempa.Przewiduje,ze Rangers strzela bramke a Inter natychmiast odpowie



działasz mi od jakiegoś czasu na nerwy,powtórzyłeś wręcz wszystko z wzmianką,że nie zagra cruz,pisząc Adriano-Martins ośmieszasz się,jaki trener stawiałby najlepszego piłkarza w meczu o nic,przed meczem najbardziej prestiżowym w sezonie,a tak w ogóle to skąd masz to info z cruzem,bo mi się wydaje,że najlepsza gazeta we włoszech wie trochę lepiej od ciebie


Dlaczego dzialam Ci na nerwy?Dlatego, ze sie troche znam na Interze i dziele sie swoja wiedza? Ty sie wlasnie osmieszasz!! Cruz lezy z goraczka w lozku w Mediolanie, ale wg Ciebie i smiesznych gazetek pewnie zagra,spoko Co do ataku to jestem pewien, ze zagra od poczatku Adriano z Martinsem. I to jest bardzo dobry pomysl Manciniego(jakbys czytal wywiady z nim to bys cos wiedzial).Kazdy wie, ze Adriano potrzebuje zgrania z Oba i poszukuje bramek. Wlasnie dzisiaj musi grac,moze cos strzeli..To dla tego ataku najlepszy sprawdzian przed niedzielnymi derbami.Pozdrawiam Forza INTER !!!





Okej,Ty wiesz lepiej niż La Gazetta Dello Sport.Pewnie jesteś najlepszym typerem w wynikach Interu hahah;] to wszech wiedzo prosiłbym już nie o wynik,ale o typ na dzisiejszy mecz



Kur.. wiedzialem ze tak to odbierzesz...Nie o to mi chodzi. Poprostu "siedze" w Interze dobrych kilka lat i chcialem podzielic sie momi spostrzezeniami.Jestem w ciagu dnia kilkakrotnie na stronce a od dwoch dni tam pisze, ze Cruz w ogole nie pojechal z ekipa bo ma goraczke i jest chory...To skorygowalem Twoja wypowiedz, ze go nie bedzie...O to mi chodzi. Pozdrawiam




Dobra,luz bez spinek:)

Go Lyon!Go!
Go!Milan!Go!:)

Do góry
#457604 - 06/12/2005 19:27 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
_Ja$on_ Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/07/2005
Postów: 1965
Skąd: Przy kompie :-)
Witam. Oto moje propozycje na dziś.

Pierwszy meczem jaki dziś typuje jest mecz Milan - Schalke.
Przed drużyna z Mediolanu stoi dzisiaj bardzo trudne zadanie, ponieważ aby grać dalej w rozgrywkach LM muszą wygrać ten mecz. Po ostatnim przegranym meczem ligowym z Chievo Verona wszyscy zastanawiaja się nad formą piłkarzy z Mediolanu. Ale drużyna AC Milan jak już wcześniej pokazała umie skupić się na bardzo ważnym meczu (wygrana z Juventusem w lidze 3:1, wygrana na wyjeździe z Fenerbahce 0:4) Drużyna Schalke gra bardzo nierówno. Potrafi na wyjeździe przegrać na wyjeździe a drużyną PSV 1:0, aby u siebie wygrać 3:0. Można zauważyć że jest drużyną własnego boiska. Czy drużynę Schalke stać dzisiaj na remis?? Wszystkiego dowiemy się po zakończeniu meczu.

Przypuszczalne składy:

AC Milan: 1. Dida, 5. Alessandro Costacurta, 13. Alessandro Nesta, 31. Jaap Stam, 8. Gennaro Ivan Gattuso, 10. Rui Costa, 21. Andrea Pirlo, 7. Andrey Shevchenko, 9. Filippo Inzaghi, 22. Kaka, 27. Serginho

Schalke 04: 1. Frank Rost, 2. Christian Poulsen, 5. Marcelo Jose Bordon, 16. Dario Rodriguez, 18. Rafinha, 20. Mladen Krstajic, 3. Levan Kobiashvili, 6. Hamit Altintop, 8. Fabian Ernst, 10. Lincoln, 22. Kevin Kuranyi

TYP: 1 1,45 (BAW)
TYP: under\over 2,5 2 1.80 (BAW)


Drugim spotkaniem dzisiaj które typuje jest mecz pomiędzy drużynami: Chelsea Londyn - Liverpool.

Dwie drużyny bardzo dobrze grające w obronie do tej pory. W poprzedniej edycji w półfinale zwyciężyła drużyna Liverpoolu. Jak bedzie tym razem?? Czy sytuacja sie powtórzy?? Przed meczem można powiedzieć że drużyna Jose Mourinho będzie chciała się zemścić, ponieważ w tamtym roku przegrali tylko i wyłącznie przez błąd sędziego. Teraz mogą pokazać że potrafią wygrywać... Ale czy obrona Liverpoolu jest do przejścia. Seria bez straty bramki jest bardzo duża i nadal kontynuowana. Czy dzisiaj napastnicy Chelsea postaraja się aby ją przełamać?? Dowiemy sie niespełna za 2h.

Przypuszczalne składy:

Chelsea: 1. Petr Cech, 6. Ricardo Carvalho, 13. William Gallas, 26. John Terry, 3. Asier Del Horno, 5. Mickael Essien, 8. Frank Lampard, 11. Damien Duff, 15. Didier Drogba, 16. Arjen Robben, 22. Eidur Gudjohnsen

Liverpool: 25. Jose Reina, 3. Steve Finnan, 4. Sami Hyypia, 6. John Arne Riise, 23. Jamie Carragher, 28. Stephen Warnock, 7. Harry Kewell, 8. Steven Gerrard, 16. Dietmar Hamann, 15. Peter Crouch, 19. Fernando Morientes

TYP: under\over 1 1.60 (BAW)
TYP: (1\2) x 2.10 (BAW)


Ostatnim meczem jaki mnie dzisiaj zainteresował jest mecz PSV - Fenerbahce.

Drużyna z Holandii ma jeszcze o co walczyć w tych rozgrywkach, ponieważ jeżeli wygra awansuje do kolejnej rundy. W lidze bardzo dobra skuteczność i już zajmują pierwsze miejsce. W poprzedniej edycji LM zaszli bardzo wysoko, lecz przegrali minimalnie z drużyną Milanu i odpadli z rozgrywek tuż przed finałem. Zapewne będą chciali powtórzyć ten sukces ale tym razem awansować to finału. Drużyna Fenerbahce już o nic nie walczy w tym meczu. Uważam że nic dzisiaj nie stanie na drodze piłkarzy PSV i spokojnie awansują do kolejnej rundy.

Przypuszczalne sklady:

PSV: 1. Heurelho Gomes, 2. Andre Ooijer, 4. Alex, 6. Timmy Simons, 8. Phillip Cocu, 16. Theo Lucius, 19. Michael Lamey, 9. Jan Vennegoor of Hesselink, 11. DaMarcus Beasley, 17. Jefferson Farfan, 20. Ibrahim Afellay

Fenerbahce: 1. Volkan Demirel, 2. Fabio Luciano, 5. Umit Ozat, 19. Onder Turaci, 24. Deniz Baris, 30. Serkan Balci, 4. Stephen Appiah, 15. Marco Aurelio, 20. Alex, 10. Tuncay Sanli, 39. Nicolas Anelka

TYP: 1 1.45 (BAW)

Dziękuje i pozdrawiam. Życze wysokich wygranych...

Do góry
#457605 - 06/12/2005 19:36 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
Madafakanumanoi Offline
member

Meldunek: 26/08/2005
Postów: 152
hmm, dużo meczy oscylujących w granicach 0, sportingbet wystawił under 18 we wszystkich 8, skuszę się za low stake

Do góry
#457606 - 06/12/2005 19:50 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
kubik Offline
journeyman

Meldunek: 22/11/2005
Postów: 65
Quote:

hmm, dużo meczy oscylujących w granicach 0, sportingbet wystawił under 18 we wszystkich 8, skuszę się za low stake




Hehe...dobre, dobre :] Jaki był kursik ?

Do góry
Strona 6 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Irek, Sensei, igea23, alfa, VVega, wHiTe_StAr), 3318 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583254 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07