Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#456819 - 04/12/2005 21:27 Konkurs biathlonowy - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze.
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
REGULAMIN KONKURSU BIATHLONOWEGO

1. Konkurs składa się z 9 etapów:

- 8 zawodów z cyklu "World Cups" :
Hochfilzen,
Osrblie,
Oberhof,
Ruhpolding,
Antholz-Anterselva,
Pokljuka,
Kontiolahti,
Holmenkollen.

- oraz zawodów rozgrywanych podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Turynie .

2. Każdy z uczestników ma do dyspozycji 6 typów na każde zawody z cyklu "World Cup", oprócz zawodów w Pokljuce (4 typy) oraz zawodów rozgrywanych podczas Igrzysk Olimpijskich w Turynie (10 typów). Podajemy wszystkie możliwe typy oferowane przez bukmacherów (zwycięzca, podium, h2h, strzelanie itp) oprócz zakladów typu "live".

Dodatkowo każdy z uczestników na każde zawody (nie na konkurencję !!!) na prawo podać jeden typu "underdog" z kursem minimalnym 2.30 - patrz punkt 14.

3. Na każdą z rozgrywanych konkurencji jeden uczestnik konkursu może podać maksymalnie dwa typy. Jeżeli poda więcej niż dwa typy, zaliczone zostają jedynie dwa pierwsze, pozostałe są nieważne i mogą zostać powtórzone w innej konkurencji.

Underdog nie wlicza się do typów podstawowych - może zostać podany jako trzeci typ w danej konkurencji.

4. Ranking będzie prowadzony na zasadzie: typ trafiony-typ nietrafiony.

5. Każda propozycja musi mieć kurs przynajmniej 1.50 ( nie mniejszy niż 1.50).

6. Korzystamy z oferty następujących bukmacherów : STS, Millenium, Toto-mix, Expekt, Unibet, Fonbet, Betandwin, Sportingbet, Nordicbet, Interwetten, Gamebookers.

7. Typ musi zostać podany na 5 minut przed czasem rozpoczęcia konkurencji podanej na oficjalnej stronie zawodów.

8. Nie edytujemy postów w tym temacie ( za wyjątkiem postu z regulaminem). Każdy post edytowany będzie równoważny z typem nietrafionym.
W przypadku błędnego wpisania istnieje możliwość poprawy (edycji) postu do 3 minut max. po napisaniu, lecz tylko i wyłącznie w tym przypadku.

9. W przypadku, jeżeli ktoś poda typ z kursem poniżej 1.50 ma możliwość zmiany do momentu podanego w pkt 7 niniejszego regulaminu .Jeżeli tego nie zrobi typ niezależnie od wyniku będzie uznany za nietrafiony. Zmiana typu jest możliwa tylko w tym przypadku - nie można zmieniać typów "od tak sobie".

10. W konkursie obowiązuje zasada typ niepodany = typ nietrafiony.

11. Dany typ może być podany maksymalnie przez trzech uczestników . Osoba, która jako podaje dany typ jako trzecia, zaznacza go znakiem . Jeżeli któryś z uczestników poda typ, który już wcześniej został podany przez trzech współuczestników konkursu, ma możliwość zmiany tego typu na warunkach określonych w pkt 7 regulaminu.

12. W przypadku równej ilości punktów na koniec konkursu o wyższej pozycji decyduje lepszy bilans poszczególnych tygodni (12-0 ,9-0 itd.) w drugiej kolejności lepszy bilans ostatniego tygodnia ; wyższe kursy trafione w ostatnim tygodniu.

13. Udział w konkursie jest bezpłatny.

14. W przypadku tygodniowego bilansu 6-0 (4-0 w przypadku zawodów w Pokljuce)zostaje przyznany jeden dodatkowy punkt (bonus) doliczany automatycznie od razu do całkowitego bilansu uczestnika. (punkt ten nie dotyczy zawodów IO w Turynie)

15. W przypadku tygodniowego bilansu 10-0 zostaje przyznane dwa dodatkowe punkty (bonus) doliczany automatycznie od razu do całkowitego bilansu uczestnika. Punkt ten dotyczy zawodów rozgrywanych podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Turynie.

16. Underdog po kursie min. 2.30 grany jest jako typ dodatkowy (nieobowiązkowy 1x podczas zawodów). Typ ten nie może być powtórzony przez innego gracza. Za trafienie underdoga przyznajemy plus dwa punkty , za pudło minus jeden punkt . Przy podanym typie trzeba zaznaczyć, że jest to underdog.

17. Jeden z typów, np. #6 nie może być grany jako typ normalny , a równocześnie jako underdog ale w przeciwną ( np. Sikora - Ziemianin 1.50 - 2.35 ). Nie można zagrać jednocześnie na 1 jako typ podstawowy i na 2 jako underdog. Po prostu zasada FAIR PLAY.


Edited by tomo (11/12/2005 13:37)

Do góry
#456820 - 06/12/2005 11:29 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, tabela konkursu.
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Niestety ale muszę stwierdzić iż w tej wersji regulamin jest nie do przyjęcia.Jeszcze nie zaczeły się pierwsze zawody konkursowe a już w temat z typami konkursowymi jest zawalony masą typów przez kolesi którzy podają w jednym poście typy na cały tydzień które tak naprawdę nie nadają się do niczego.Ja na pewno nie zagrałbym typu na sztafetę niedzielną nie znając dyspozycji zawodników z pierwszych konkurencji rozgrywanych w danych zawodach,przecież może dojść do kontuzji która eliminuje zawodnika ze sztafety i taki typ można sobie za przeproszeniem do dupy wsadzić.
Myślę że animatorom tego konkursu chodziło raczej o to aby każdy uczestnik podał jeden typ dziennie ale taki naprawdę dobrze przeanalizowany,wtedy miałoby to jakiś sens, dlatego proponuję zrobić jednak coś na wzór konkursu tenisowego jeden typ dziennie przez cztery dni w każdych zawodach.
Wydaje mi się i myślę iż nie jest to przypadek odosobniony że taka formuła konkursu nic nie da tym ludziom którzy naprawdę chcą wyłapać jakieś ładne zdarzenia do grania,zadowoli za to cały ten motłoch który gra pociągi i sponsoruje w ten sposób buki.
Dlatego proszę wszystkich którzy darzą sentymentem tę piękną dyscyplinę sportu a chcą coś na niej zarobić o opinię w tej sprawie.

Pozdrawiam

Do góry
#456821 - 06/12/2005 12:35 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, tabela konkursu.
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Ja sam również nie byłem zwolennikiem takiego rozwiązania regulaminowego. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem, które zresztą starąłem się forsować było: 1 konkurencja = 1 typ.
Niestety zadecydowała większość i trzeba się dostosować...

Poza tym o ile konkurs będzie nam rozkwitał to na ówni z nim myślę, że temat o biathlonie również bezie funkcjonował i miał się dobrze.
W związku z tym mam nadzieję, że dobrych typów popartych solinymi analizami nie zabraknie...

Do góry
#456822 - 06/12/2005 13:15 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, tabela konkursu.
dawid121 Offline
addict

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 698
Skąd: PL
dokładnie 1 konkurencja=1 typ było by najlepsze ale niektórzy poprostu ulegli presji innych. Ktos kto dzis podaje 6typów i w tym na sprinty i sztafety widać że gra tylko dla zabawy i ma małe pojęcie. Przecież biegi indywidualne pokażą dopiero ktos jest w jakiej formie ( np. ciekawi mnie forma Niemców Fischera, Grossa i Greisa ) ale to tylko moje spostrzerzenia.

Do góry
#456823 - 06/12/2005 18:25 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, tabela konkursu.
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
No tak ... jeszcze się taki nie narodził ...

Jak była dyskusja to nikt się nie odzywał. Było kilka uwag, które próbowaliśmy uwzględnić, i jak sądzę udało się to zrobić. Ten regulamin to kompromis pomiędzy oczekiwaniami i możliwosciami.

Pierwotna wersja regulaminu zawierała właśnie takie rozwiązanie : 1 konkurencja - 1 typ. Byłoby przejrzyście, czytelnie, z zachowaniem wszechstronności. Ja również sądziłem, że to najlepsze rozwiązanie. I tak pewnie byłoby, ale dla max. 10 uczestników. Ponieważ arktos nazywasz ludzi, którzy grają pociągi motłochem (nawiasem mówiąc, co Ci do tego jak kto gra ?? Twoja kasa ?? ) - to znajdź mi 10 rozsądnych kursów na sztafetę, powiedzmy męską, kiedy oferta buków ogranicza się do może 6-8 druzyn. Przy 30 uczestnikach w pewnym momemcie możemy się zaklinować i wrzucać typy na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Stąd rozwiązanie 1 konkurencja - 2 typy, bo to daje każdemu pewną mobilność i wygodę.

dawid121 - nie, raczej nie ulegliśmy niczyjej presji. Ten konkurs to nie prywata. Tomo (i hagi) może potwierdzić, że nie było łatwo tego wszystkiego posklejać, bo propozycje były skrajnie różne.
Ja się zgadzam, że granie już dziś sztafety jest trochę na wyrost, no ale cóż ?

Jeżeli dla kogoś taka forma zabawy jest nie do przyjęcia, to odpowiem krótko : forum jest otwarte, można sobie założyc temat, zorganizować cos swojego według dowolnie przyjętych zasad. Przecież mogą funkcjonować obok siebie dwa oddzielne konkursy.

I na koniec pytanie : czy są zadowoleni z takich zasad ??

pozd

Do góry
#456824 - 06/12/2005 18:37 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, tabela konkursu.
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
ja jestem:)
ale nie podoba mi sie te podawanie na caly tydzien juz typow, bo dla mnie to typy na chybi trafil i danego typera poprostu nie szanuje bo cholera wie czym sie sugeruje? Zeslzorocznymi wynikami?? czy tez ostatnim wystepem w PŚ? totalna glupota.... ale to juz nie moj problem
Ja bym to wykreslil i zakazl podawania w ten sposob

Do góry
#456825 - 07/12/2005 20:57 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, tabela konkursu.
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Małe pytanko - nie wiem czy w tym temacie - ale brak temtu zapytania, reklamacje....., nie mogłem tego znaleźć w regulaminie (albo po prostu przeoczyłem)
Co czynimy w przyp. niewystartowania zawodnika (tzw. zwrot) - w moim przyp. było to dziś 1 zdarzenie:
#1 Individual 15km (Hochfilzen/AUT)
A. Bogali/S. Ishmouratova
Typ: S. Ishmouratova
kurs: 1.85

S. Ishmouratova - nie wystartowała!

czy można zamiennie wystawić nowy typ - czy po prostu zostanie rozliczony jak ??? no właśnie jak?

Do góry
#456826 - 07/12/2005 21:06 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, tabela konkursu.
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Wszystko zależy od zachowania bukmachera w takiej sytuacji.

Jak mniemam u bukmachera był zwrot, toteż należy podać typ zastępczy.
Jeżeli bukmacher z sobie tylko znanych powodów rozliczyłby typ jako zwycięstwo Bogali to tak własnie byłby on potraktowany w naszym konkursie.

Nieco podobna sytuacja miała miejsce w przypadku pary Brankovic - Levtchenkova podanej przeze mnie i jeszcze jednego uczestnika.
Levtchenkova do biegu wystartowała, ale jeszcze na pierwszym okrążeniu zeszła z trasy. Expekt rozliczył mi jednak typ jako zwycięstwo Brankovic i naturalne byłoby takie same potraktowanie typu w konkursie.

Do góry
#456827 - 07/12/2005 21:51 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, tabela konkursu.
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Dokladnie.... Brankovic zostala rozliczona oczywiscie jako zwyciezczyni z Levtchenkova mimo ze Moldawianka nawet nie przystapila do 1 strzelania...

Do góry
#456828 - 07/12/2005 22:28 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, tabela konkursu.
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
Ishmauratova - do powtórki
Levtchenkova - jest DNF, czyli zakłady ważne

pozd

Do góry
#456829 - 08/12/2005 18:59 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, tabela konkursu.
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Mam propozycję co do ulepszenia i poprawienia (w szczegolności dla prowadzących konkurs) konkursu (bez zmian w regulaminie). Ale to tylko prop.
1/ Po całych zawodach każden uczestnik przeprowadza własne podliczenie (swoich typów) - koniecznie w 1 poście np:
#1/ xxx-yyy
#2/ zzz-www
itd łącznie z UD
i podaje bilans: 6 typów - 5 trafionych 1 pudło UD trafiony
łącznie 5-1 + 2 (ew. -1)
myślę że to znaczne ułatwienie dal podliczjących ponad 20 delikwentów
A prowadzący wyrywkowo sprawdzą poprawność podsumowań - i tu prop. - pierwsza pomyłka ostrzeżenie - druga pomylka wykluczenie - przykre ale jakieś konsekwencje muszą być.

2/ Podając typy przy każdym "klonie" podajemy np:
Fischer - Sikora (2 typ, ew. 3 typ ) - bo czasami podający typy (w szczegolności nieco później bedą mogli się pomylić - a tak czytają 2 typ i jadą po raz trzeci ze znaczkiem STOP! - to chyba też poprawi czytelności (i zmniejszy ilośc błędów) uczestników konkursu.
A tak wogóle proponuję zmienić nazwę tego tematu na - reklamacje, uwagi, pytania - a załozyć nowy tylko i wyłącznie z tabelami i rankingiem!

Do góry
#456830 - 08/12/2005 22:10 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, tabela konkursu.
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Propozyzje jak najbardziej dobre i warte rozważenia, ale wszelkie modyfikacje mogłyby zostać wprowadzone dopiero od następnych zawodów.

Z Hochvilzen będziemy sobie już musieli jakoś poradzić, chociaż lekko nie jest...

Bo to a to ktoś nie pisze na jaką konkurencję jest typ, a to ktoś nie pisze od jakiego bukmachera jest typ, a to ktoś wyskakuje z typami z Profa, a to ktoś podaje dany typ po raz 4 czy 5, a to ktoś nie wkleja znaczka <stop>, a to w ogóle wyskakuje ktoś kto nie jest zgłoszony do konkursu.
I tak w kółko...


Ludzie CZYTAJCIE REGULAMIN i stosujcie się do niego !!!

To ułatwi pracę osobom odpowiedzialnym za organizację i przebieg konkursu ale także wam samym, oraz uchroni nas od szeregu sporów i kontrowersji.

Do góry
#456831 - 08/12/2005 23:31 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
Dzięki Krajan , na pewno te propozycje uporządkowałyby cały ten bałagan. Jednak podawanie typów przez każdego jest raczej mało realne - znam to z autopsji z turnieju tenisowego - sam nie podałem czasem bilansu ze względu na brak dostępu do netu, albo się pomyliłem, bo cos sobie źle policzyłem

Myślę, że to liczenie uda się nam jakoś przypilnować. Bardziej zależałoby mi na precyzyjnym podawaniu typów (stopy, buki itd), to naprawdę bardzo wszystko ułatwia.

Bardzo dobry pomysł z założeniem osobnego tematu z tabelą - to chyba jednak trzeba będzie zrobić, a tu przenieść to, o czym piszesz.

pozdrawiam

Do góry
#456832 - 09/12/2005 06:55 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Wszystkie te problemy które zasygnalizował Krajan wynikaja z tego że regulamin zezwala na podawanie w jednym poście typów na całe zawody,temat jest nieprzejżysty,tracę 10 minut mojego cennego czasu aby sprawdzić czy jeszcze mogę dany typ podac w konkursie.
Optuję za zmianą regulaminu zgodnie z zasadą jeden typ dziennie rozwiąże to wszystkie problemy.
Druga sprawa to należałoby usuwać z konkursu osoby z ujemnym bilansem,jest kilka osób które mają mgliste pojęcie o tej dyscyplinie więc niepotrzebnie zaśmiecają temat.Pozostaje tylko sprawa ustalenia jekie kryteria przyjąć aby to uczynić.
Pozdrawiam

Do góry
#456833 - 09/12/2005 07:55 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
Quote:

Wszystkie te problemy które zasygnalizował Krajan wynikaja z tego że regulamin zezwala na podawanie w jednym poście typów na całe zawody,temat jest nieprzejżysty,tracę 10 minut mojego cennego czasu aby sprawdzić czy jeszcze mogę dany typ podac w konkursie.
Optuję za zmianą regulaminu zgodnie z zasadą jeden typ dziennie rozwiąże to wszystkie problemy.
Druga sprawa to należałoby usuwać z konkursu osoby z ujemnym bilansem,jest kilka osób które mają mgliste pojęcie o tej dyscyplinie więc niepotrzebnie zaśmiecają temat.Pozostaje tylko sprawa ustalenia jekie kryteria przyjąć aby to uczynić.
Pozdrawiam




Rowniez jestem za tym, aby usunac "grajkow" ktorzy nie maja pojecia o tej dyscyplinie. Proponuje poczekac do 3 zawodow i po 3 "turze" zrobic selekcje. Kto ma -bilans= out.

Pozdro!
Pokój...
Maciek

Do góry
#456834 - 09/12/2005 19:56 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
Quote:

Wszystkie te problemy które zasygnalizował Krajan wynikaja z tego że regulamin zezwala na podawanie w jednym poście typów na całe zawody,temat jest nieprzejżysty,tracę 10 minut mojego cennego czasu aby sprawdzić czy jeszcze mogę dany typ podac w konkursie.
Optuję za zmianą regulaminu zgodnie z zasadą jeden typ dziennie rozwiąże to wszystkie problemy.
Druga sprawa to należałoby usuwać z konkursu osoby z ujemnym bilansem,jest kilka osób które mają mgliste pojęcie o tej dyscyplinie więc niepotrzebnie zaśmiecają temat.Pozostaje tylko sprawa ustalenia jekie kryteria przyjąć aby to uczynić.
Pozdrawiam




arktos - temat z jednym typem na konkurencję (bo chyba to masz mysli, a nie podawanie jednego typu na dzień ? bywają dwie konkurencje w jednym dniu) był już wałkowany. Wiem, że są różne racje, też optowałem za takim rozwiązaniem, jednak przy tej liczbie uczestników było to mało realne. Poza tym : jutro o 10.00 jest sztafeta kobiet - kursy w tej chwili ma chyba tylko B&W. To chyba trochę zbyt uboga oferta. No a jak ktoś jutro od rana pracuje, albo ma zajęcia na uczelni ??

Jeżeli chodzi o wyrzucanie kogokolwiek - jestem przeciwko. Nie zapominajmy, ze to tylko zabawa. Raczej wyrzuciłbym tych, którzy nie podadzą typów przez dwa kolejne tygodnie.
A konkurs tenisowy wygrał RyanG, ktory po pierwszym tygodniu był chyba ostatni.

Myślę, w drugim etapie problemów będzie znacznie mniej, każdy "zaskoczy" co robić, aby nam ułatwić robotę.

pozdrawiam

Do góry
#456835 - 09/12/2005 22:15 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
ryf Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/10/2003
Postów: 4113
Skąd: Włocławek
1 typ na konkurencjęułątwił by sprawę, 2 typy w tym momencie blokują za dużo spotkań... Przecież dla 20 osób biorących udział w konkursie przy zasadzie max 3 razy ten sam typ moze wystapic to za małą ofertę proponują bukmacherzy.

Ja również jestem za tym aby zmodyfikować regulamin -
1) dać 1 typ na konkurencję - ale typować trzeba każdą z konkurencji (w przeciwnym wypadku -1 pkt automatycznie).
2)Typ można podać max 2 dni przed rozgrywaniem konkurencji.

Do góry
#456836 - 10/12/2005 10:25 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Typy z udziałem żeńskiej sztafety Bułgarii do powtórki.

Jeżeli dobrze widziałem to dotyczy to mnie i jeszcze jednej osoby.

Do góry
#456837 - 10/12/2005 12:26 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Typy z udziałem Tcherezova do powtórki.

Jakieś fatum chyba nade mną zawisło. Po zwrotach za Bułgarki i teraz za Tcherezova nie wyrobię się z typami...

Czy sznaowne grono pozwoli mi i koledze Rivaldinho w związku ze zwrotami podac w drodze wyjątku po 3 typy na męską sztafetę?

Do góry
#456838 - 10/12/2005 19:57 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
Quote:

Typy z udziałem Tcherezova do powtórki.

Jakieś fatum chyba nade mną zawisło. Po zwrotach za Bułgarki i teraz za Tcherezova nie wyrobię się z typami...

Czy sznaowne grono pozwoli mi i koledze Rivaldinho w związku ze zwrotami podac w drodze wyjątku po 3 typy na męską sztafetę?




No faktycznie, tego jakoś nie przewidzieliśmy. Choć nie wiem dlaczego grałeś Tcherezova, skoro nie było go na liście startowej ?

Według mnie grać trzeci typ, bo inaczej byłoby chyba trochę nie fair.

pozd

ps. tomo , jestem juz w finale MŚ Kibiców 4 miejsce w grupie, ale wygrałem sprint.

Do góry
#456839 - 11/12/2005 13:35 Konkurs biathlonowy - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze.
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Dlaczego nie zagrałem Tcherezova? Dobre pytanie...

Rzeczywiście nie było go na liście startowej, ale ja po prostu owej listy nie przeglądałem wychodząc z założenia, ze skoro wystąpił w biegu indywidualnym a ponad to został wystawiony przez bukmachera to po prostu w tym biegu weźmie udział.
Stało się jednak inaczej, co jest tym bardziej dziwne, że Tcherezov pobiegł dzisiaj w rosyjskiej sztafecie.

Mam nadzieję, że nie będzie wielkich sprzeciwów jeśli uznamy typy podane jako 3-cie na ostatnią konkurencję zawodów w Hochvilzen a mające związek ze zwrotami za konkurencje wcześniejsze i niemożliwością wyrobienia się w ten sposób z typami.
Można także pomyśleć nad stosownym zapisem w regulaminie na ten temat.


Kolega Sensej wykazując się niebywałą inteligencją oraz znajomością regulaminu, co przejawiło się podaniem 6 typów na dzisiejszą sztafetę mężczyzn, a w dodatku 3 z nich okraszone były kursem niższym niż 1.5 w nagrodę pożegnał się z konkursem.

Do góry
#456840 - 11/12/2005 16:08 Re: Konkurs biathlonowy - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze.
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Witam
Niestety zmiana pracy a co za tym idzie mniej czasu wolnego i ciezko bedzie mi dokonczyc konkurs i podawac typy na dobrym poziomie. Wole juz nie podawac niz podawac i zawiezc tych co graja moje typy
Pomysle jeszcze dokladnie, moze znajde dostep do sieci w pracy, to jedyne dobre i sluszne wyjscie z tej sytuacji
O mojej decyzji poinfofrmuje niedlugo
Pozdrawiam

Do góry
#456841 - 11/12/2005 18:11 Re: Konkurs biathlonowy - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze.
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
pixies mój bilans wynosi 4:2.
Prosze sprawdź to i popraw.

Do góry
#456842 - 11/12/2005 18:21 Re: Konkurs biathlonowy - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze.
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
Quote:

pixies mój bilans wynosi 4:2.
Prosze sprawdź to i popraw.




Bilans typów podstawowych : 4-2 (jeden typ nieważny, Białoruś -Szwecja)
Minus jeden punkt za nietrafionego UD.
Czyli 3-2.

pozd

Do góry
#456843 - 11/12/2005 18:42 Re: Konkurs biathlonowy - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze.
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Oki, juz rozumiem.

Ja nieco inaczej zrozumiałem sposób przeliczania.

Do góry
#456844 - 12/12/2005 06:51 Re: Konkurs biathlonowy - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze.
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Quote:



Kolega Sensej wykazując się niebywałą inteligencją oraz znajomością regulaminu, co przejawiło się podaniem 6 typów na dzisiejszą sztafetę mężczyzn, a w dodatku 3 z nich okraszone były kursem niższym niż 1.5 w nagrodę pożegnał się z konkursem.




A tak gorliwie domagał się znalezienia sponsora.

Do góry
#456845 - 12/12/2005 09:37 Re: Konkurs biathlonowy - pytania, reklamacje, kontrowersje, komentarze.
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Czy ktoś z modów mógłby założyć temat na drugi etap konkursu?
Sa juz kursy u niektórych buków,dlatego wolałbym coś podac do konkursu zanim spadną poniżej 1.50.

Do góry
#456846 - 15/12/2005 10:54 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
bobson Offline
enthusiast

Meldunek: 10/01/2005
Postów: 271
defrasne do powtorki? pozdrawiam

Do góry
#456847 - 15/12/2005 11:36 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Tak

Do góry
#456848 - 17/12/2005 09:55 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Tomo napisał:
Quote:

Nie wiem natomiast kompletnie o co Ci chodzi z tym plagiatem... Przecież dany typ może zostac podany przez 3 osoby.

Wybraź też sobie, ze Twoje typy konkursowe najmniej mnie obchodzą a do konkursu podaję to co sam uznałem za słuszne.





Jako że mój post został usunięty ponawiam pytanie:

Czy jako moderator sprawujący pieczę nad tym konkursem do typów wszystkich uczestników masz tak lekceważący stosunek?
Czy tylko do wybranych?
Bo wegług mnie mało ma to wspólnego z zasadą fair play,szacuneczek Panie Kolego,szacuneczek bo pępkiem świata nie jesteś

Pozdrawiam

Do góry
#456849 - 17/12/2005 10:01 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Nie rozumiem co wspólnego ma mój stosunek do typów innych uczestników z zasada Fair Play.
Mógłbyś mnie oświecić? Bo rozumiem w takim razie, że dla Ciebie ma to ogormne znaczenie i jak Towarzysz X zatypuje tak to wtedy Ty też Tak albo na odwrót. Bardzo prosze i nie mam nic przeciwko temu ale każdy ma przecież swoją strategię...

Kompletnie mnie nie interesuje co w konkursie podają moi rywale, ja mam swoją głowę, swój rozum, swoją wiedze i podaje tylko to co według mnie jest słuszne.
Typy moich rywali interesuję mnie tylko tyle, że muszę sprawdzić czy dany typ nie był podant wcześniej już 3 razy oraz po odbyciu wszystkich konkurencji kiedy trzeba to wszystko zliczyć.

Do góry
#456850 - 17/12/2005 10:22 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Po co w takim razie uczestniczysz w tym konkursie??Aby pokazać jaki jesteś wspaniały kiedy okaże się że go wygrałes?Z taką zarozumiałością i pychą dawno sie nie spotkałem.Ja osobiście dokładnie analizuję typy konkursowe moich przeciwników bo licze na to będę mógł wynieść jakieś korzyści z tego konkursu,jeśli uznam że ktoś jest na tyle wartościowy i ma dobre typy z których mógłbym skorzystać to z przyjemnością to robię.Zawsze myslałem że tego typu konkursy są po to ogranizowane by móc spokojnie podpatrzeć co grają inni,jaką mają skuteczność a przy okazji sprawdzić się w rywalizacji.No ale widocznie się myliłem bo oto Ty prezentujesz zgoła odmienna postawę i piszesz że w nosie masz to co graja inni liczysz sie Ty i tylko Ty no i oczywiście Twoje typy....Chyba nie zaprzeczysz że to przejawy samolubstwa z Twojej strony i a to wredna cecha.

Do góry
#456851 - 17/12/2005 10:35 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Człowieku jak chcesz to patrz na typy swoich rywali, prosze bardzo!

Tylko czy ja mam jakiś obowiązek postępować tak samo jak Ty? Zachowujesz się jakby to Twoja postawa była tą jedyną słuszną, a tak nie jest! Każdy gra jak zechce i tak jak uważa to za korzystniejsze dla siebie.
chcesz to naalizuj uprzednio typy konkursowe uczestników - mnie nic do tego. Tylko czy cokolwiek obliguje mnie do tego bym postępował tak samo...?

Jeżeli bardzo tego pragniesz to mogę Ci napisać dlaczego postępuję tak a nie inaczej.
Otóz nie chcę patrzeć jak typują rywale, gdyż jak bym zobaczył ileś tam typów podanych już po 2 razy to automatycznie ciągnęło by mnie by taki typ również podać. W ten sposób wypacząłoby to niejako moją opinię i nie byłoby to do końca tym czego ja chciałem.
toteż sam w ciszy i spokoju przeglądam oferty i podaję to co tylko i wyłacznie ja sam uznałem za słuszne, patrząc jedynie uprzednio czy taki typ już się wcześniej 3-krotnie nie pojawił.

Konkurs jest konkursem i nie służy on do czerpania wiedzy na temat typów na dane zawody. Taką wiedzę według mnie należy czerpać z tematu poświęconego biathlonowi a nie z tematu konkursowego.
Dla mnie typy w dziale biathlonowym poparte rzetelnymi analizami mają spore znaczenie, a SUCHE typy konkursowe to jest zupełnie inna bajka...

Do góry
#456852 - 17/12/2005 10:47 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Nie odpowiedziałeś na zasadnicze pytanie po co uczestniczysz w tym konkursie?Skoro ma on dla Ciebie marginalne znaczenie może poświęc ten czas na coś innego.Jako że nie zauważyłem jakiejś nadzwyczajnej dysproporcji pomiędzy typami analizowanymi w temacie biathlonowym a typami konkursowymi(w zasadzie są to w dużej mierze te same typy)dla mnie konkurs jest wyznacznikiem wiedzy biathlonowej uczestników w dużo większym stopniu niz sam temat biathlonowy.Bo tam z reguły poza uzasadnieniami typów konkursowych pojawiają się jedynie posty typu:"kim jest Rosch i czy on gdzies startował wcześniej".Jesli dla Ciebie stanowi to inspirację do pogłębiania wiedzy o tej dyscyplinie to gratuluję fachowości spostrzeżeń.

Do góry
#456853 - 17/12/2005 10:54 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
W takim razie odpowiadam na trapiące Cię pytanie.

W konkursie uczestnicę dla zabawy oraz sprawdzenia swoich umiejętności typerskich w zakresie Biathlonu i skonfrontowania ich z umiejętnościami innych forumowiczów.
Nie ma on dla mnie marginalnego znaczenia - jest on dla mnie doskonałą formą rozrywki a jednocześnie traktuję go jak najbardziej poważnie.

Taka właśnie myśl mi przyświecałą, gdy zaproponowałęm stworzenie takiego własnie konkursu...

Do góry
#456854 - 17/12/2005 10:57 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
No i tu zaprzeczasz sam sobie.No bo w jaki sposób masz zamiar przeprowadzić tę konfrontację skoro piszesz że typy innych konkursowiczów Cię nie obchodzą?

Do góry
#456855 - 17/12/2005 10:59 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Nigdzie sobie sam nie zaprzeczam.

Wyniki konkursu dadzą mi rozeznanie, w którym miejscu ze swoją wiedzą i umiejętnościami typerskimi się znajduję, od kogo w przysżłości warto czerpać typy a od kogo nie warto.

Do tego nie jest mi w najmniejszym stopniu potrzebna szczegółowa analiza każdego typu konkurencji.

Do góry
#456856 - 17/12/2005 11:04 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Chciałem tylko zauważyć że koniec konkursu jest równocześnie końcem sezonu więc wiedzy nabytej w ten sposób nie będziesz mógł w żaden sposób zdyskontować.

No chyba że jazda latem na wrotkach......


Pozdrawiam

Do góry
#456857 - 17/12/2005 11:09 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Z tego co mi wiadomo to za rok też będzie zima, a co za tym idzie po raz kolejny będziemy mieli możliwośc obserwować zmagania biathlonistów...

Do góry
#456858 - 17/12/2005 11:10 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Tak i zapewne kolejny konkurs z typami które Cię nie interesuja....

Do góry
#456859 - 17/12/2005 11:17 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Tylko że za rok każdy z nas dzięki obecnemu konkurswowi będzie wiedział kto w jest w te kulki mocny i czyjej wiedzy warto zaufać...

Z mojej strony to KONIEC, gdyż dalsze nasze potyczki niczemu nie służą i do niczego nie prowadza...

Obejrzyjmy lepiej Biathlon.

Do góry
#456860 - 18/12/2005 10:03 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
ryf Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/10/2003
Postów: 4113
Skąd: Włocławek
nie zauważyłem, że popełniłęm błąd w typie nr 2 - zagrany z oferty profa, czy wyraża szanowna komisja zgodę abym podał typ zastępczy z ostatniej konkurencji - pościgu kobiet mimo że 2 typy zostały już podane.. ?

Do góry
#456861 - 18/12/2005 10:07 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
ryf Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/10/2003
Postów: 4113
Skąd: Włocławek
P.S. zaznaczam że typ nr 2 który podałem był trafny więc myślę że nie powinno być problemu z typem zastępczym, podać typów na wcześniejsze konkurencje nie mogłem ponieważ miałem dwudniowe szkolenie poza miejscem zamieszkania i brak dostępu do internetu. Jako kjarę możemy określić zasady że typ musi miećkurs powyżej 1,7 np

Do góry
#456862 - 18/12/2005 10:09 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
Heh, komisję dawaj ryf, ale żeby mi to było po raz ostatni

pozd

ps. są sprzeciwy ??

Do góry
#456863 - 18/12/2005 10:18 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Oczywiście w takiej sytuacji możesz podać 3-ci typ na bieg pościgowy pań bez żadnych kar.

Do góry
#456864 - 18/12/2005 10:20 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
ryf Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/10/2003
Postów: 4113
Skąd: Włocławek
ok, dzięki wielkie szanownej komisji. W końcu chodzi tu o pokazanie umiejętności typowania tego piękn ego sportu i znajomości tej dyscypliny a nie na udupieniu kogoś żeby miał niższy ranking

I LOVE BIATLON

P.S.
tomo zabrałeś mi typ hehe, więc muszępodać typ zastępczy typu zastępczego hahaha

Do góry
#456865 - 18/12/2005 10:26 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Quote:

P.S.
tomo zabrałeś mi typ hehe, więc muszępodać typ zastępczy typu zastępczego hahaha




Nie przejmuj się, ja przerabiałem to w Hochvilzen.

Najpierw miałem zwrot za DNS, potem podałem typ zastępczy i ...też miałem zwrot za DNS.

Do góry
#456866 - 18/12/2005 11:36 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Myslę że trzeba zmienić regulamin tak aby nie można było powtarzać typów,zmusi to co niektórych do uważnej lektury listy startowej.

Do góry
#456867 - 18/12/2005 11:42 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
To, że ktoś nie wystartował nie zawsze oznacza, że nie było go na liście startowej.

Przykładami z dnia dzisiejszego mogą być Sikora i Rostovtsev.
W Hochvilzen takich przypadków też było przynajmniej kilka.

Do góry
#456868 - 18/12/2005 11:47 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Tyle tylko że tych przypadków kiedy ludzie podają typ choć jest juz info o nieobecności jest znacznie więcej.

Do góry
#456869 - 18/12/2005 11:55 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Człowieku co Ty się tak od wczoraj wszystkiego czepiasz?

Jak się nie podoba to zawsze możesz zrezygnować z zabawy, nikt Cię tu na siłę nie trzyma i nikt na kolanach nie będzie błagał żebyś został.

Do góry
#456870 - 18/12/2005 12:03 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Proszę założyć sobie temat "Osobiste wycieczki" w dziale "To i owo". Ten topic służy dyskusji na zupelnie inny temat. Pozd


Edited by pixies (19/12/2005 19:27)

Do góry
#456871 - 18/12/2005 12:17 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
No to raczej teraz Ty się pokazałeś z jak najgorszej strony, ja przynajmniej tutaj nikogo nie orażam ani nie wyzywam.

A zatem wystawiłeś sobie właśnie doskonałe świadectwo...

Do góry
#456872 - 19/12/2005 10:58 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Mam pytanie co decyduje w przypadku rownego bilansu typow trafionych do nietrafionych???
Myslalem ze typy z biezacego tygodnia ale widze ze chyba z poprzedniego

Do góry
#456873 - 19/12/2005 19:25 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
Witam

Odpowiem "hurtem".

arktos - jeśli widzisz jakieś rozsądne rozwiązanie w sprawie, którą poruszyłeś - czekam na propozycje. Jednak moim zdaniem nikt nie jest w stanie przewidzieć czy któryś zawodnik nie wystartuje. Zwróć uwagę, że podczas dochodzenia mężczyzn w Osrblie nawet po rozpoczęciu biegu komentator nic nie wiedział o DNS Sikory (oczywiście jeśli posiadasz "polską" wersję EuSp.).

Inzaghi78 - pkt 12. Regulaminu "W przypadku równej ilości punktów na koniec konkursu o wyższej pozycji decyduje lepszy bilans poszczególnych tygodni (12-0 ,9-0 itd.) w drugiej kolejności lepszy bilans ostatniego tygodnia ; wyższe kursy trafione w ostatnim tygodniu."

Zrobimy to na koniec konkursu, jeśli wspomniana sytuacja będzie miała miejsce. W tej chwili takie osoby klasyfikuję na tym samym miejscu - przyznam, że z wygody . Jeśli jednak jest to istotne, to nie ma problemu, można to liczyc na bieżąco.

Pozdrawiam

Do góry
#456874 - 19/12/2005 22:44 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
bobson Offline
enthusiast

Meldunek: 10/01/2005
Postów: 271
witam... moze wielu uzna ze glupio strasznie robie, ale przeciez to jest tylko zabawa i doceniam robote ktora robia prowadzacy i rozumiem ze sie moga czasem pomylic... otoz w klasyfikacji mam za ten tydzien 5-1 natomiast wydaje mi sie ze powinienem miec 4-2... popelnilem bledy w typach - Sikora - Gross 1 oraz Olofsson czy bedzie w pierwszej trojce - NIE ... jak dla mnie fair play przede wszystkim...:) pozdrawiam serdecznie

Do góry
#456875 - 19/12/2005 23:18 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
Quote:

witam... moze wielu uzna ze glupio strasznie robie, ale przeciez to jest tylko zabawa i doceniam robote ktora robia prowadzacy i rozumiem ze sie moga czasem pomylic... otoz w klasyfikacji mam za ten tydzien 5-1 natomiast wydaje mi sie ze powinienem miec 4-2... popelnilem bledy w typach - Sikora - Gross 1 oraz Olofsson czy bedzie w pierwszej trojce - NIE ... jak dla mnie fair play przede wszystkim...:) pozdrawiam serdecznie




Dziękuję To oczywiście mój błąd, ale ... przyjemnie jest robić coś dla takich ludzi...

pozd

Do góry
#456876 - 20/12/2005 07:05 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Quote:

Witam



arktos - jeśli widzisz jakieś rozsądne rozwiązanie w sprawie, którą poruszyłeś - czekam na propozycje. Jednak moim zdaniem nikt nie jest w stanie przewidzieć czy któryś zawodnik nie wystartuje. Zwróć uwagę, że podczas dochodzenia mężczyzn w Osrblie nawet po rozpoczęciu biegu komentator nic nie wiedział o DNS Sikory (oczywiście jeśli posiadasz "polską" wersję EuSp.).






Oczywiście że takiej sytuacji kiedy zawodnik wycofuje się w ostatniej chwili nie można przewidzieć,chodzi mi o to aby nie można było podawać zastępczych typów wówczas kiedy zawodnika nie ma na liście startowej a typ na niego znajduje sie w konkursie,taką sytuację mieliśmy w ugiegłym tygodniu przed biegiem indywidualnym bowiem juz od poniedziałku było info że nie wystąpią najlepsi norwegowie czy też Glagow a typy z ich udziałem się pojawiały.

Pozdrawiam

Do góry
#456877 - 20/12/2005 22:45 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
arktos - przecież bardzo dobrze wiesz, że w poniedziałek nie ma podanej oficjalnej listy startowej. Jeśli chcielibysmy zrealizować ten pomysł, to praktycznie przez cały czas trzebaby było sprawdzać zgodnośc typów z różnymi stronami - bardziej lub mniej oficjalnymi.
Jeśli masz pomys z konkretnym rozwiązaniem - to prosze o przedstawienie go tutaj. Ale nie zapominaj - to tylko zabawa.

pozdr

Do góry
#456878 - 08/01/2006 14:33 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Sorry - rezygnacja z konkursu - jest to pierwsza rezygnacja mojego uczestnictwa w jakimkolwiek rankingu na forum - ale nie zawsze czas pozwala na oddawanie typów - a niechcialbym być "wrzodem" dla podliczających - a z tego co widzę formuła konkursu nie jest dla tych którzy nieregularnie podaja typy - żeby było gorzej to nie wiem co robić z konkursem na olimpik.pl - przed chwilą sprawdzałem wyniki - i okazało się że zapomniałem oddać głosów na kobiety - (tu standardowo miała być Kasia + Sylwia w strzelaniu) - i pewnikiem zanotuje duży spadek z niezłej 12-pozycji

Do góry
#456879 - 08/01/2006 14:52 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
OK KRAJAN - dziękuję za informację i rozumiem, sam często nie mam czasu na napisanie czegokolwiek.

Teraz trochę prywaty Na Olimpiku tez raz zapomniałem podac kobiety, dlatego teraz przed pierwszymi zawodami ustawiam wszystko,a potem ewentualnie zmieniam. Jednak lepszy muner "wykręciłem" sobie wczoraj. Chwilę przed rozpoczęciem sprintu kobiet zamieniłem Wilhelm na Bailly i sam wiesz, jak to się skończyło.
Gorzej, bo zapomniałem podać skład w Mistrz. Świata Kibiców, a byłem juz trzeci w swowej grupie.

pozd

Do góry
#456880 - 08/01/2006 15:02 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
pixies z tego co ja rozumiem z regulaminu tych MŚ kibiców to jeżeli zająłeś w swojej grupie miejsce 1-4 podczas zawodów PŚ rozgrywanych w jednej miejscowości to masz automatyczny awans do Turynu.

Ja sobie ów awans załatwiłem już podczas pierwszych zawodów o PŚ i narazie nie typuję, czyżbym coś źle zrozumiał?

Do góry
#456881 - 08/01/2006 15:36 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
Tak, awans do finału juz mamy, ale myślałem, że powalczę w grupie

pozd

Do góry
#456882 - 08/01/2006 21:59 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
ryf Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/10/2003
Postów: 4113
Skąd: Włocławek
Ja na olimpik.pl na 2 zawodach nie mogłem podaćtypów bo miałem szkolenie z pracy związane z wyjazdem i opuściłęm 2 lub 3 konkurencje - ciężko jest coś takiego nadrobić...

Do góry
#456883 - 15/01/2006 16:04 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Nie chcę wywoływać burzy w szklance wody ale mnie osobiście ten sposób liczenia strasznie się nie podoba.

No bo jak osoba mająca bilans 13:10 może być przed osobą z bilansem 12:9, itd...

Do góry
#456884 - 15/01/2006 17:49 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
tomo - przecież rozmawialiśmy na ten temat. Taka zasada została przyjęta we wszystkich (chyba) konkursach, w których ustalamy minimalny kurs i nie liczymy bilansu w sumie bezwzględnej (czyli zysk/strata z PLN).

Rozumiem, że wolałbys liczyć stosunek plus/minus - ale wtedy musimy całkowicie zmienić rozliczanie UD.

Nie kombinuj

pozd

Do góry
#456885 - 15/01/2006 18:16 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Zgadza się rozmawialiśmy o tym i jak zapewne pamiętasz zrobiliśmy nawet małą symulację dla osoby z bilansem 3:1 (spudłowany UD) oraz z bilansem 4:4 (trafiony UD) - w naszym konkursie wyżej będzie ta 2-ga osoba tymczasem owa symulacja wykazała, że wyższy zysk osiągnęła osoba z bilansem 3:2.

Nie będę na siłę forsował zmiany ale widać jak na dłoni, że taki system nie jest sprawiedliwy.
W rankingu wyżej powinny być osoby mające wyższy zysk a tymczasem u nas czasami bywa odwrotnie...

Ale mówi się trudno - jest jak jest i pozostaje mi się do tego jedynie dostosować.

Do góry
#456886 - 20/01/2006 09:37 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Skoro Tomo wykasował mój post z tematu punktacja to jeszcze raz napiszę że mój bilans z ubiegłego tygodnia to 3-3 (+2)

Do góry
#456887 - 21/02/2006 07:29 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Mam pytanie - czy można na Olimpiadzie dać 2 typy jako Underdogi

Do góry
#456888 - 21/02/2006 09:05 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
Jeden, sebkos. Ale możesz oczywiście dać typ z taim kursem jako podstawowy

pozd

Do góry
#456889 - 21/02/2006 17:18 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Wklejam tu kawałek regulaminu jako że jeden z uczestników konkursu świadomie podał typ z oferty LIVE pytam się jak to jest? Czy ten regulamin obowiązuje wszystkich czy są osoby które nie muszą go przestrzegać???


2. Każdy z uczestników ma do dyspozycji 6 typów na każde zawody z cyklu "World Cup", oprócz zawodów w Pokljuce (4 typy) oraz zawodów rozgrywanych podczas Igrzysk Olimpijskich w Turynie (10 typów). Podajemy wszystkie możliwe typy oferowane przez bukmacherów (zwycięzca, podium, h2h, strzelanie itp) oprócz zakladów typu "live".

Do góry
#456890 - 21/02/2006 17:53 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Celowo napisałem, iż jest to zakład z oferty LIVE aby każdy miał tego świadomość.
Nie zatajałem tego faktu aby 'ogół' mógł osądzić czy ów typ może zostać uznany.

Jedynym faktem, na którym oparłem 'ewentualną' poprawność rzeczonego typu, było to iż był on dostępny w ofercie Betandwin PRZED rozpoczęciem zawodów.

Ale ty oczywiście musiałeś stwierdzić, że ja już sam uznałem że ten typ jest poprawny, koniec i basta.
Na Twoje nieszczeście tak jednak nie jest...

Pisałem nawet do pixiesa na GG w tej sprawie ale nie mogłem go zastać toteż typ ów podałem by już po fakcie mógł on zostać zweryfikowany.

Uczepiłeś się mnie człowieku strasznie.
No ale skoro dobrze mi idzie to trzeba było się czepnąć, zakładam się o każde pieniądze, że gdyby ów typ był przegrany to ani słowkiem byś nie pisnął.

Starasz się mnie na każdym kroku i za wszelką cenę sprowokować.
Niestety dla Ciebie ja mam swój rozum i się na to nie dam złapać.

Pozdrawiam

Do góry
#456891 - 21/02/2006 18:28 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
tomo - oczywiście typ jest nieważny. Nie gramy zakładów live w żadnej postaci.

pozd

Do góry
#456892 - 21/02/2006 18:31 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Nie ma problemu.

A na złość koledze arktosowi typ zastępczy podam również poprawny

Do góry
#456893 - 26/02/2006 18:43 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
Green Arrow Offline
#1 WorldSpeedway

Meldunek: 03/06/2005
Postów: 38579
Skąd: Caja Mágica
Złoty Medal w Olimpijskim etapie (9:1) nieżle

Do góry
#456894 - 26/02/2006 21:28 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Tez mialem 9-1 , ale na UD poległem - srebro rowniez mnie cieszy

Do góry
#456895 - 06/03/2006 17:49 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
Green Arrow Offline
#1 WorldSpeedway

Meldunek: 03/06/2005
Postów: 38579
Skąd: Caja Mágica
Quote:

Tez mialem 9-1 , ale na UD poległem - srebro rowniez mnie cieszy




Na dodatek skojarzyli nas w konkursie play-off
(a w ćwiartce są jeszcze tomo i pixies )
Powodzenia wszystkim biathlonistom

Do góry
#456896 - 09/03/2006 14:37 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
UchO Offline
stranger

Meldunek: 19/02/2006
Postów: 4
MAM PROŚBE MÓGŁBY KTOŚ PODAĆ STRONKE ALBO NAPISAĆ DOKŁADNE CZASY KTO ILE MIAŁ STRATY W BIATHLONIE W OSTATNIM BIEGU I MEŻCZYZN I KOBIET !!????? Z GÓRY DZIĘKI !!

Do góry
#456897 - 09/03/2006 21:39 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
ryf Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/10/2003
Postów: 4113
Skąd: Włocławek
www.olimpik.pl tam wszystko znajdziesz

Do góry
#456898 - 13/03/2006 15:30 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
serginho Offline
member

Meldunek: 03/12/2005
Postów: 109
Witam!
Za 7 etap mam bilans 2:2, gdyz nie zaliczono mi typu Ponza - Berger (podany 4 raz). Rozumiem, ze podajac ten typ po raz czwarty nie zastosowalem sie do regulaminu, ale podobnie robia Ci, ktorzy przy trzecim podaniu danego typu nie wstawiaja znaku Przewaznie przegladam caly temat, zeby upewnic sie, czy moje typy nie byly juz podane, ale tym razem akurat mialem tylko chwile, zeby podac ten typ (za Greisa DNS). Dlatego tez rzucilem okiem na forum, przy jakich typach stoja znaki i podalem wlasnie Ponza - Berger, bo przy tym typie stopu nie bylo. Zeby bylo jasne, to nie chodzi mi o ten jeden punkt, ktory stracilem, ale o sam fakt przestrzegania regulaminu. Dlatego w przyszlosci prosze, zeby bardziej pilnowac sie z podawaniem typow po raz trzeci.
Pozdrawiam

Do góry
#456899 - 13/03/2006 16:09 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Witam!!
Musze zgodzic sie z serginho
Ja tez kiedys mialem podobna sytuacje i w ostatniej chwili zorientowalem sie ze typ jest juz podany trzeci raz
Panowie to naprawde nie wymaga tak wiele wysilku a znacznie ulatwia typowanie, wiec przychylam sie do prosby kolegi aby zwracac uwage na stawianie STOP gdy podajemy tzreci raz ten sam typ
Pozdrawiam

Do góry
#456900 - 13/03/2006 16:25 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Jestem za a nawet przeciw
Widze że to chyba Rivaldinho nie dał no ale to i tak nie istotne gdyż nie ma zapisów odnośnie konsekwencji tego typu zachowania.W każdy razie będziemy to mieć na uwadze w następnej edycji,ja proponuje w takich wypadkach karanie tego który nie daje odjęciem punktu.

Do góry
#456901 - 13/03/2006 20:18 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Sytuacja rzeczywiście jest trudna do rozwiązania.

Przy okazji dotychczasowych zawodów nie nakładaliśmy jednak kar na uczestników, którzy zapominali o tym "magicznym znaczku" ponieważ regulamin takich kar nie przewiduje.

Jednocześnie nic nie zwalnia osoby chcącej podać jakiś typ od sprawdzenia czy ów typ nie pojawił się już wcześniej 3-krotnie, mimo tego iż nie widzi przy nim znaczka "stop".

Pociągnijmy do końca tej edycji z tym co jest a przed kolejną edycją konkursu wszelkie tego typu sprawy postaramy się uregulować regulaminowo.

Do góry
#456902 - 13/03/2006 23:59 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
serginho - masz rację. Regulamin wyraźnie mówi, że osoba, która jako trzecia podaje dany typ, ma obowiązek postawienia znaku . Ma to przede wszystkim pomóc innym uczestnikom konkursu. Niestety, w regulaminie nie ma zapisu o ewentualnych "sankcjach" wobec łamiących ten punkt regulaminu. Karanie odjęciem punktu - jak sugeruje arktos - jest chyba zbyt rygorystyczne, raczej sugerowałbym uznanie takiego typu za nieważny i możliwość podania w jego miejsce innej propozycji. Jednak chcialbym Ci zwrócić uwagę, że jakąkolwiek decyzję teraz nie podejmiemy - to dotyczy ona również Ciebie, gdyż również nie zastopowałeś tej pozycji.
Zwykle jest tak, że kontroluję ilość typów i ewentualnie informuję zainteresowanych, jednak tym razem byłem niedostępny, a moje typy podawała córka.
Ale jakby nie było - to tylko zabawa.

pozdrawiam

Do góry
#456903 - 14/03/2006 00:30 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Chce tylko wyjasnic ze nie zrobilem tego specjalnie.. wiem ze sprawdzalem ile razy byl podany ten typ.. i bylem pewien ze podaje go jako drugi a nie jako strzeci przepraszam.. glupia sytuacja wyszla... przez moje gapiostwo.. proponuje aby zrobic tak ze osoba ktora podaje typ po raz drugi napisala na dole znaczek (2) i wowczas zawodnik ktory poda ten typ po raz trzeci wstawia moze to chociaz troszke pomoze.. fakt faktem. przeoczyłem jedno powtorzenie, ale jak pisalem nie zrobilem tego celowo i mam nadzieje ze Serginho sie nie gniewa..

Z uwagi na zaistniala sytuacje proponuje dac mu jeden dodatkowy strzal na kolejny konkurs.. jesli tylko bedzie chcial oczywiscie


Pozdrawiam
Rivaldinho



Ps. arktos: punkt karny mowisz czyzbys sie bał ze stracisz fotel lidera

Do góry
#456904 - 14/03/2006 07:18 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Rivaldinho nikt przeciez Cie nie obwinia tylko dyskutujemy aby w przyszlosci nie mialy miejsca takie sytuacje!!!
Ale nie zgodze sie z Twoimi pomyslami bo jesli wprowadzimy dodatkowy znaczek przy drugim typie to wogole zrobi sie balagan!!!!! Jeszcze wiecej bedzie bledow i zapominania!!!

Do góry
#456905 - 14/03/2006 07:46 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Quote:


Ps. arktos: punkt karny mowisz czyzbys sie bał ze stracisz fotel lidera




Miałem na mysli nastepną edycje.

Ale jesli bardzo Ci zależy na zwycięstwie to napisz chętnie zrezygnuję z podawania typów w następnych zawodach

Do góry
#456906 - 16/03/2006 23:33 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Oczywiscie ze zalezy mi na zwyciestwie chyba jak kazdemu kto zgłosił sie do konkursu.. to mnie dopinguje i mobilizuje do podawania dobrych typow.. i chyba nic w tym dziwnego
Ps. nie rezygnuj.. walcz walcz



Powodzenia i pozdrawiam

Do góry
#456907 - 20/03/2006 19:32 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
*** Przeniesione ***

Quote:
--------------------------------------------------------------------------------

qlman nie ma zwrotów za nieukończenie biegu (DNF), zwroty są jedynie w przypadku niewystartowania do biegu (DNS).
Twój typ jest poprawny, a dodatkowo wygrany.

arktos pewnie powiesz, że się znowu czepiam, ale podałeś swój typ 7 minut po rozpoczęciu konkurencji. Myślę, że można przymknąć oko na to jak ktoś nie wyrobi się w regulaminowym czasie i poda typ o 1-2 minuty za późno, ale jednak gdy Ty swój typ podałeś to bieg już trwał od kilku minut i jakieś tam rozstrzygnięcia już w nim zapadły, choć oczywiście minimalne.


--------------------------------------------------------------------------------



Miałem problem z netem i nie mogłem podać wcześniej co do biegu to nie było żadnych roztrzygnięć bo biegła zwarta grupa,ale jeśli uważacie to za naduzycie to proszę go rozliczyć jako nietrafiony.

arktos - a nie mogłeś podać typu z biegu mężczyzn ? Stawiasz mnie w trochę niezręcznej sytuacji, gdyż to przedostatni etap konkursu i ten jeden punkt może mieć decydujące znaczenie. Póki co nie zaliczam tego typu - podobnie było kiedyś z typem tomo podanym z oferty " live ".

pozd

Do góry
#456908 - 20/03/2006 19:48 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Pixies moj bilans powinien byc 5-1 a nie 4-2 tak jak podales !!!
Prosze o ponowne sprawdzenie i poprawienie w klasyfikacji
Dzieki

Do góry
#456909 - 20/03/2006 20:00 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
Quote:

Pixies moj bilans powinien byc 5-1 a nie 4-2 tak jak podales !!!
Prosze o ponowne sprawdzenie i poprawienie w klasyfikacji
Dzieki




Juz poprawiłem - przepraszam za pomyłkę (błędnie zaznaczyłem sobie pierwszy typ).

pozd

Do góry
#456910 - 20/03/2006 20:07 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
A swoja droga pixies pamietam jak po pierwszym etapie bylem na 14 miejscu i jako wieloletni fan biatlonu bylem lekko podlamany, Ty napisales mi zebym sie nie wycofywal bo i tak bede wyzej od Ciebie...
Dzieki za prorocze slowa:)

Do góry
#456911 - 20/03/2006 20:29 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Quote:




Miałem problem z netem i nie mogłem podać wcześniej co do biegu to nie było żadnych roztrzygnięć bo biegła zwarta grupa,ale jeśli uważacie to za naduzycie to proszę go rozliczyć jako nietrafiony.

arktos - a nie mogłeś podać typu z biegu mężczyzn ? Stawiasz mnie w trochę niezręcznej sytuacji, gdyż to przedostatni etap konkursu i ten jeden punkt może mieć decydujące znaczenie. Póki co nie zaliczam tego typu - podobnie było kiedyś z typem tomo podanym z oferty " live ".

pozd



A gdzie zasada fair play?Typ podałem w momencie kiedy biegły w jednej grupie przed 1 strzelaniem.
W związku z tym że decyzje zapadają przy zielonym stoliku dalszy mój udział w tym konkursie traci sens
Resztę typów oddaje walkowerem,gratuluje zwycięzcom

Do góry
#456912 - 22/03/2006 21:45 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
arktos - podstawową zasadą fair play w sporcie jest przestrzeganie obowiązujących przepisów - nawet jeśli się z nimi nie zgadzasz. Podałeś swój typ o 13.07 - a course time pierwszego odcinka najlepszych zawodniczek był zbliżony do 7 minut, czyli były już właściwie na strzelnicy. Zresztą - pokaż mi buka, który pozwoli Ci obstawić mecz po jego rozpoczęciu ? - oczywiście nie mówimy o zakładach live. Nie ma żadnego zielonego stolika, i nie ma żadnego znaczenia czy błąd popełniłeś Ty czy zrobił go tomo. Można przymknąć oko, jeśli typ jest podany nawet na minutę przed rozpoczęciem zawodów, ale ... wyobrażam sobie sytuację, kiedy ten typ Ci nie wchodzi, po czym podajesz kolejny na męzczyzn, twierdząc, ze poprzedni jest nieważny ze względu na podanie go po czasie.

A więc - gdzie tu jest fair play ?

Mimo wszystko zachęcam Cię do podania typów - bo takie zachowanie to coś jakby "na złość mamie odmrożę sobie ręce".

pozd

Do góry
#456913 - 23/03/2006 07:59 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Nie miałem mozliwości podania tego typu wcześniej bo miałem problem z netem,mogłem przecież podać typ na bieg męższczyzn w momencie kiedy Glagow zrobiła 4 pudła na pierwszym strzelaniu ale w ramach fair play tego nie zrobiłem bo dopiero wtedy podniosłoby się larum.Co sytuacji z Tomo to są dwie różne sprawy gdyż on świadomie podał typ z oferty LIVE zresztą to było w środku tygonia i mógł jeszcze podać typ zastępczy ja zostałem pozbawiony tej możliwości.

Do góry
#456914 - 23/03/2006 09:26 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Ale ty się sam pozbawiłeś tej możliwości podając typ po czasie - przecież miałeś świadomość tego, że podajesz typ 7 minut po rozpoczęciu biegu.
A zatem zamiast tego robić mogłeś od razu podać typ na bieg mężczyzn.
Nikt Cię nie pozbawił możliwości podania typu - sam się jej pozbawiłeś.

Ja podałem typ z oferty LIVE i od razu wystąpiłem z pytaniem czy może on zostać uznany. nie bawiłem się w żadne podchody i od razu wyłożyłem kawe na ławe informując o tym jaki to typ.
Mimo iż typ okazał się trafiony to ja nie robiłem wielkiego rabanu i uznałem go za nieważny.

Poza tym nie zachwouj się jak małe dziecko i nie szantażuj nas swoim wycofaniem się ponieważ nikt tutaj z tego powodu nie będzie decyzji zmieniał.
To nie jest konkurs przymusowy i jeżeli odejdziesz to płakac po Tobie nikt nie będzie.

Weź się lepiej chłopie ogarnij i bierz za podawanie typów, bo rezygnowanie w takiej chwili, gdy jest się na czele na jedne zawody przed zakończeniem sezonu to byłby dopiero idiotyzm...

Do góry
#456915 - 26/03/2006 17:13 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
Green Arrow Offline
#1 WorldSpeedway

Meldunek: 03/06/2005
Postów: 38579
Skąd: Caja Mágica
Witam

Mój bilans powinien brzmieć 6:2 a nie 5:3

Pewnie chodzi o pare fisher-andresen 1

andresen wystartował nawet odbył 1 strzelanie wiec buk rozliczy to jako 1 bo obaj zawodnicy wystartowali


Pozdrawiam

Do góry
#456916 - 26/03/2006 17:30 Re: Konkurs biathlonowy - regulamin, reklamacje, uwagi, pytania
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
Quote:

Witam

Mój bilans powinien brzmieć 6:2 a nie 5:3

Pewnie chodzi o pare fisher-andresen 1

andresen wystartował nawet odbył 1 strzelanie wiec buk rozliczy to jako 1 bo obaj zawodnicy wystartowali


Pozdrawiam




Zrobione Pomyliłem inny typ.

pozd

Do góry
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Ojro 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (akagi, Zaixi, Sensei, latajaca_holenderka, wHiTe_StAr, pacyfista, burbon, VVega, poozon), 3312 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583201 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07