Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#456592 - 13/12/2005 10:34 Re: SNOOKER: Travis Perkins UK Championship 5th - 18th December 2005
klawiatura Offline
enthusiast

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 215
Skąd: Szczecin --> Rzeszów
Witam
Na dziś szykuję się na Robertsona, ale potrzebne mi są szczegółowe wyniki poprzednich rund. Czy są w necie dostępne? Bo ja szukałem to tylko goły wynik bez wyników poszczególnych frameów a także breaków.
Arcyfaza - posiadasz taką stronkę?

Pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#456593 - 13/12/2005 10:56 Re: SNOOKER: Travis Perkins UK Championship 5th - 18th December 2005
ARCYFAZA Offline
enthusiast

Meldunek: 15/08/2005
Postów: 208
Jasne, że posiadam. Ten link jest na pierwszej stronie.

Małe podsumowanie typów. Bingham, bardzo łatwo, tak jak miało być, Carter po schodach, ale i tak chyba łatwiej niż myślałem. Sam ten mecz miał dziwny przebieg, zwłaszcza w pierwszej sesji. Najpierw 4-0 dla Cartera, potem Ebdon zaczął zwalniać i czarować i skończyło się po 4. W drugiej odsłonie było już zdecydowanie łatwiej [4-2]. Tak jak pisałem Murphy stracił 7 frame`ów. Zdziwił mnie, choć może nie do końca, Maguire. Nie byłem pewny wogóle jego formy, a on wygrał bardzo wysoko.

Widzę, że szukujecie się na Robertsona i jest to niezły pomysł. Jak dla mnie szanse wyrównane, przy czym Anglik jakby w słabszej formie. Do tego kurs zdecydowanie po stronie Australijczyka, więc value po jego stronie. Ja jednak nie będę tego grał. Zagrałem jednak zwycięstwo Davis`a z kursem 6 przy stanie 5-3, za rekreacyjną stawkę. Myślałem jeszcze o Kingu, ale no bet jednak. I to by było na tyle z pomysłow na dzisiaj.

Do góry
#456594 - 13/12/2005 10:58 Re: SNOOKER: Travis Perkins UK Championship 5th - 18th December 2005
wasp Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 2428
Skąd: krakow
Quote:

Witam
Na dziś szykuję się na Robertsona, ale potrzebne mi są szczegółowe wyniki poprzednich rund. Czy są w necie dostępne? Bo ja szukałem to tylko goły wynik bez wyników poszczególnych frameów a także breaków.
Arcyfaza - posiadasz taką stronkę?

Pozdrawiam




witam. Sorki ja nie umiem "wklajac" adresu , ale chce pomoc.Cofnij sie na poczatek tematu , tam ARCYFAZA podal linki.Kliknij na drawsheet i wyniki i jak sie otworzy to zejdz na dol i tam masz wyniki szczegolowe

Do góry
#456595 - 13/12/2005 11:25 Re: SNOOKER: Travis Perkins UK Championship 5th - 18th December 2005
klawiatura Offline
enthusiast

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 215
Skąd: Szczecin --> Rzeszów
Dzięki Panowie
Przeglądałem uprzednio te linki i jakoś ominąłem zejście na dół tej strony

Pozdrawiam

Do góry
#456596 - 13/12/2005 11:48 Re: SNOOKER: Travis Perkins UK Championship 5th - 18th December 2005
wasp Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 2428
Skąd: krakow
Co do pojedynku Robertson-Murphy , ja sie sklaniam za tym ...drugim.Australijczyk to talent "czystej wody' jednak odnosze wrazenie ze nie przyklada sie do treningow i mysle ze ma 'rozrywkowy'charakter, podczas gdy Murphy bardzo profesjonalnie podchodzi do snookera i mysle ze to wygra.Prosze sie nie sugerowac tym co pisze ja tylko 'glosno' mysle

Do góry
#456597 - 13/12/2005 11:53 Re: SNOOKER: Travis Perkins UK Championship 5th - 18th December 2005
leksander888 Offline
journeyman

Meldunek: 16/10/2005
Postów: 80
ja sklaniam sie ku Kingowi a druga pare chyba odpuszcze
chcialem dac na murphego ale jakos nie przekonuja mnie jego wyniki

Mark pokonal Ronniego i RAyana DAya. To jednak cos znaczy a do tego Perry jakos nigdy mnie nie przekonywl. W poprzedniej rundzie Perry pokonal Hawkinsa 9-7 choc byulo juz 5-7

macie jakies przeciwskazania co do Kinga
a moze druga para jednak godna zagrania

Do góry
#456598 - 13/12/2005 12:01 Re: SNOOKER: Travis Perkins UK Championship 5th - 18th December 2005
klawiatura Offline
enthusiast

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 215
Skąd: Szczecin --> Rzeszów
Odnośnie typów
Robertson - Murphy
W zasadzie zacząłem to pisać pod kątem typu na Robertsona ale jednak zmieniłem zdanie
Ostatni mecz Robertsona (analizowany przez mnie na podstawie statów) raczej bez emocji. Gładkie 9-4 Australijczyka. Rywal jednak nie postawił wysoko poprzeczki, także Kangur nie pokazał wszystkich swoich walorów. 1 tylko brejk > 100 pkt i to w wykonaniu Stephena Lee raczej nie wskazuje na wysoki poziom zawodów. Niemniej jednak Neil nie jest w najwyższej dyspozycji, o czym świadczą wyniki (słabiutkie) tegorocznych turniejów. Jego 1 mecz z zawsze nieobliczalnym McLeodem wygrał 9-7, momentami tylko pokazując przyzwoitą grę. Po drugiej stronie Murphy, robiący od MŚ dużą karierę, jednak w I rundzie z Bondem niczego wielkiego nie pokazał - bo nie musiał. Odebrał w międzyczasie nagrodę (w sumie nie wiem za co ), stał się bardzo poularnym i lubianym graczem. Tegoroczne wyniki Murphy'ego są niezłe. Grubasek chyba liczy przynajmniej na tak udany sezon jak poprzedni a UKC jest dla niego zapewne (jak i dla innych Brytyjczyków tudzież Anglików) bardzo prestiżowy.

Jak wspomniałem na początku chciałem dać na Robertsona, ale teraz Shaun Murphy jest dla mnie zdecydowanym faworytem a kurs 1,50 biorę bez zawahania (teraz)

Pozdrawiam
Maciek

Do góry
#456599 - 14/12/2005 11:24 Re: SNOOKER: Travis Perkins UK Championship 5th - 18th December 2005
leksander888 Offline
journeyman

Meldunek: 16/10/2005
Postów: 80
dzisiaj hendry
maly kurs ale gram to mocno
to jak rozwalil williamsa w pelni mnie przekonuje dawno Jego takiego nie widzalem
bardzo pewny a do tego szczescie sie do niego usmiecha

nie wiem czy dohertego warto ruszac gdyz troche nierowwny jest a steve z maguirem pokaal walke do konca i solidnoz przede wszystkim

Do góry
#456600 - 14/12/2005 13:10 Re: SNOOKER: Travis Perkins UK Championship 5th - 18th December 2005
ARCYFAZA Offline
enthusiast

Meldunek: 15/08/2005
Postów: 208
Wczorajszy dzień był najlepszym z dotychczasowych, zarówno pod względem jakości spotkań, jak i finansowo. Po pierwsze mecz Davis`a z Maguaire`m z arcywyrównaną końcówką i szczęśliwym zakończeniem po kursie 6 oraz jeszcze lepszy mecz Robertsona z Murphy`m, którego niestety eurosport nie pokazał do końca, za co wielki minus. Klawiatura, szkoda że zmieniłeś zdanie i zagrałeś Murphy`ego, value było po stronie Australijczyka, choć mecz trudny do przewidzenia.

Szkoda że nie miałem kasy tam gdzie można było zagrać live na Perry`ego. Przy stanie 6-5 dla Kinga kurs na Perry`ego wynosił 5/1, a King grał z uderzenia na uderzenia co raz gorzej.

Starczy historii, chociaż zdaje się ona ciekawsza niż teraźniejszość, przynajmniej dla mnie.

Najlepszym typem wydaję się być Alistair Carter +3,5 1.60. Wogóle dzisiaj widzę underdogów. Odwrotnie niż leksander nie mam pewności co do stawiania na Hendry`ego. Fakt, gra dużo lepiej niż na NI Trophy, czy w GP, ale za wynik jego ostatniego meczu odpowiada raczej Williams, ze swoją słabą grą. Ale mam jeden istotny argument za Hendry`m: chęć zagnieżdżenia się na pierwszym miejscu rankingu. Szkotowi ostatnio brakuje impulsu do gry, a to może być niezła sytuacja. Do tego niezła gra Cartera może zmusić go do wysiłku i koncentracji. Jednak istnieje też drugi wariant w którym to Carter gra swoje i jest pewny, a Hendry gubi się i denerwuje, co ostatnio często im się zdarza. Podsumowując no bet, lub typ z początku akapitu. Leksander, grasz to mocno, więc życzę Ci dużo spokoju. Ja wirtualnie gram Cartera. Zagrał bym to za kasę ale coś mi mówi żeby dziś zachować ostrożność, z tym że jest to ten typ intuicji któremu nie ufam i pewnie jutro będę żałował że tego nie zagrałem.

W drugim meczu stawiałbym na dziadka Davis`a, ale szanse jak dla mnie 47-53 dla Doherty`ego.

A, co tam zrobię sobię dzień no bet. Jest do tego jeden ważny powód, czyli jutrzejsze mecze. Zagram zapewne na faworytów, po kursach 1.65 i 1.6, bo więcej nie mam, ale to i tak jedne z wyższych, a jak dla mnie to nawet są one przeszacowane. Ale o tym więcej w następnym odcinku.


Klawiatura, mam do Ciebie prośbę: gdybyś mógł opracować dyspozycję Junghui`a na podstawie punktów i break`ów byłby wdzięczny. To ważny element układanki, a jutro chyba trzeba będzie ostrzej zagrać.

pozdrawiam

Do góry
#456601 - 14/12/2005 16:30 Re: SNOOKER: Travis Perkins UK Championship 5th - 18th December 2005
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
No właśnie...Junhui idzie jak ... ale nie dokończe...
Ostatnio ktoś odwiódł mnie od stawiania na niego. Czy zrobi to powtórnie? Zamierzam również to palnąć grubiej.
Pozdr

Do góry
#456602 - 14/12/2005 18:13 Re: SNOOKER: Travis Perkins UK Championship 5th - 18th December 2005
Lipi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/05/2005
Postów: 21523
Skąd: Swiętochłowice
a ja pozwole sie wtrącić
Uważałbym na Dinga, idzie mu nieźle ale rywali nie miał aż tak trudnych (albo inaczej ---> bez formy). Ostatni rywal Dinga Hunter ( Paul wygraj swój najważniejszy mecz w życiu...) wiadomo bez formy, i to nie odzwierciedla prawdziwych mozliwości Dinga w snookera. Druga sprawa to Junhui w tym turnieju nie miał "nerwowych" końcówek więc nie wiadomo jak sie zachowa przy bardzo wyrównanym meczu, pozatym obaj to młodzi zawodnicy więc o "proste" błędy nie trudno w takim meczu. I jeszcze jedno snooker to taka dyscyplina sportu że naprawde nie da sie przewidzieć jak dany zawodnik zagra następny mecz, owszem może zagrać super i wygrać izi, ale może też sie "podpalić" i przegrać równie łatwo.tak więc odradzałbym granie "grubo" snookera obojętnie kto i z kim gra
Może lepiej zobaczyć ze 2 fremy meczu i potem podjąc decyzje, ja tak napewno zrobie

Króciutko o drugim meczu Joe z Stuartem.
Szkoda że nie widziałem wczorajszego meczu Joe bo to naprawde zrobiło wrażenie na mnie z 2-6 zrobiło sie 9-6.
Ja jednak spróbuje zagrać Stuarta widziałem urywki jego meczów i wychodziła mu gra, ale jak wyżej pisałem snooker nie nadaje sie do grania grubo więc zagram lekko i spokojnie można będzie śledzić wyniki

Do góry
#456603 - 15/12/2005 06:57 Re: SNOOKER: Travis Perkins UK Championship 5th - 18th December 2005
klawiatura Offline
enthusiast

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 215
Skąd: Szczecin --> Rzeszów
Witam
Faktycznie, zdanie zmieniłem i zakład poszedł do kosza. Co jak co, ale Robertson potrafi dać szoł przy stole.
Dziś zaczyna walkę z Dingiem, Chińczykiem, który spośród całej gromady rodaków wyróżnia się niesamowitym spokojem gry. Ma też fantastyczny dar budowania brejków, w przeciwieństwie do Robertsona, który raczej jest "krótkowidzem".
Ding jak dotychczas bardzo gładziutko pokonywał swoich rywali, którzy jednak chyba już więcej czasu spędzają nie przy stole a w knajpach. Oczywiście bez obrazy dla White'a i Huntera, ale oni mają chyba snooker na dalszym planie. White'owi zapewne wystarcza startowe, Hunter ma inne sprawy na głowie.
Poziomy obu spotkań wręcz fatalne. Nie inaczej można powiedzieć o spotkaniach, w których zawodnicy za jednym podejściem nie potrafią zdobyć chociażby 50 pkt. White raz zaszalał i ustrzelił 106 oczek, na co Junhui odpowiedział 77. Natomiast drugie spotkanie przynosi najwyższy wynik w postaci 68 oczek.
Ding chyba jednak gdzieś zatracił swoje walory z poprzedniego sezonu. W starciu z Robertsonem będzie potrzebny i spokój ducha i wytrzymałość psychiczna gdyż wynik pewnie będzie oscylował wokół remisu. Robertson zdał juz taki egzamin, Dingowi chyba się nie powiedzie.
Więc moim zdaniem forujemy Australię.

Jeżeli chodzi o parę Bingham - Perry. Joe w zasadzie powinien już być z małżonką w domu. King robi 136 pkt w brejku i chyba osiada na laurach. 7 zwycięstw z rzędu to wynik wręcz rewelacyjny na tym etapie, ale wydawało mi się, że to raczej "zasługa" Kinga niż dokonanie Perry'ego, który w fazie zasadniczej nie pokazuje niczego dużego i wartego zaufania. Jeden brejk w postaci 90 pkt i nic więcej. Bingham w meczu ze Stevensem od początku przejmuje inicjatywę i popisuje się 2 niemal 100 pkt podejściami. 9-3 z ciągle grożnym Matthieu robi wrażenie. Potem jeszcze łatwiej pokonuje Davisa 9-2, pokazując przy tym o wiele skuteczniejszą grę od dzisiejszego rywala. Brejki > 50 pkt są dla niego łatwą do pokonania barierą.

Na podstawie wyników UK Championship postawię dziś na Robertsona i Binghama. Czyli na graczy, którzy dotychczas pokazali więcej od rywali. Ale z drugiej strony są to typy przeciw Dingusiowi i Perry'emy, którzy zupełnie niczym jeszcze nie zachwycili. Z taką dyspozycja raczej nie mają większych szans w tych spotkaniach. Łączny kurs 3,26

Pozdrawiam fanów zielonego stołu
Maciek

Do góry
#456604 - 15/12/2005 11:21 Re: SNOOKER: Travis Perkins UK Championship 5th - 18th December 2005
ARCYFAZA Offline
enthusiast

Meldunek: 15/08/2005
Postów: 208
Ładnie klawiatura, właśnie o coś takiego mi chodziło. Twój opis pozwala spojrzeć trzeźwym okiem na dzisiejsze ćwierćfinały. Odnośnie konkluzji, że Twoje typy są 'przeciw' danym zawodnikom, dodam, że śmiało można grać również 'na' Bingham`a. Jego pewność, skuteczność i chłodna kalkulacja robią na mnie ogromne wrażenie. Jaki on ma bilans w tym sezonie? 20-1? Jakoś tak. Oczywiście jak napisał kolega kilka postów wyżej: pewniaków nie ma, choć dla mnie snooker jest jedną z lepszych dyscyplin do obstawiania.

Dochodzę do wniosku, że mecz Junhui`a powinien pozostać w sferze no bet. W sumie Robertson jest w dość słabej formie, gra raczej zrywami i wtedy jest nie do powstrzymania. Z kolei Chińczyk nie miał wymagających rywali i nic wielkiego nie musiał pokazywać, chyba że jego tajną bronią była gra taktyczna [i z tąd te niskie break`i]. Gdyby tak było, jego szanse bardzo by wzrosły, zwłaszcza przeciwko takiemu graczowi jak Australijczyk. Niestety widziałem tylko kilka partii jego meczu i nie mogę potwierdzić jego formy. No cóż, ja zagrałem Ding`a, choć nie była to najmądrzejsza decyzja, powinienem odpuścić ten mecz. Szansę widzę 57-43.

Do góry
#456605 - 15/12/2005 11:48 Re: SNOOKER: Travis Perkins UK Championship 5th - 18th December 2005
klawiatura Offline
enthusiast

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 215
Skąd: Szczecin --> Rzeszów
Arcy - jeżeli goście grają mecze z "leszczami" to chyba dla samego treningu i sprawdzenia siebie robi się brejki > 100. A Dinguś (sorki, że tak o nim piszę, ale tak mi się przyjęło i to jest raczej wyraz sympatii do niego) nawet nie robił > 50, co jest minimum przyzwoitości. Robertson też miał problemy z wysokimi brejkami, ale ma przynajmniej błyski. Nawet z meczu z McLeodem. No i jednak to przetarcie z Murphym każe mi tak spoglądać na ten pojedynek.

PS: Dziś Eurosport chyba nie pokaże relacji live - mają PUEFA.

Pozdrawiam

Do góry
#456606 - 15/12/2005 12:06 Re: SNOOKER: Travis Perkins UK Championship 5th - 18th December 2005
leksander888 Offline
journeyman

Meldunek: 16/10/2005
Postów: 80
meczu ding - robertson nie ruszam

neil wygral niby z mistrzem swiata lecz marphy bbyl jakis nerwowy, niepewny swoich zagran, brakowalo regularnosci.

ding natomiast pokonal white'a ( emerytura jak dla mnie sie zbliza) huntera pewnie lecz paul ma problemy z wytrzymaniem kondycyjnie zawodow wiec po dramatycznej walce w poprzedniej rundziej z bernettem oddal mecz. sam podkresla ze dla niego wygranietmtego meczu to wielki sukces. oby wygral z nowotworem

bingham perry 1
sttuart w meczu z davisem 5 brejkow ponad 50
a ze stevenem 6.
solidny i pewny na tym turnieju tylko ze brakowalo ciezkich meczy i trudno powiedziec jak se da rade przy np. 7-7 ale licze ze perry nie przekroczy granicy 6 frejmow. Wogolee nie rozumiem jak to mozliwe ze On jeszcze gra w Yorku. z 2-6 na 9-6 myslalem ze w snokerze sie tak nie da. mimo wszysko nie wierze a przede wszystkim nie lubie stylu perrego (ciagla defensywa) oby bingham wybil mu z glowy polfinal

Do góry
#456607 - 15/12/2005 12:26 Re: SNOOKER: Travis Perkins UK Championship 5th - 18th December 2005
ARCYFAZA Offline
enthusiast

Meldunek: 15/08/2005
Postów: 208
Zdanie mamy podobne, więc raczej wiadomo co grać. Ja tylko modlę się o zwycięstwo Chińczyka, bo z rozpędu go zagrałem.

Na szczęście transmisje są: 15.00 i 21.30.

Do góry
#456608 - 15/12/2005 12:34 Re: SNOOKER: Travis Perkins UK Championship 5th - 18th December 2005
klawiatura Offline
enthusiast

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 215
Skąd: Szczecin --> Rzeszów
Jednak co by się nie działo to Stephen Hendry wygra ten turniej.

Pozdrawiam

Do góry
#456609 - 15/12/2005 12:42 Re: SNOOKER: Travis Perkins UK Championship 5th - 18th December 2005
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
Quote:

PS: Dziś Eurosport chyba nie pokaże relacji live - mają PUEFA.





Eurosport:

15:00/Mistrzostwa Wielkiej Brytanii w Yorku Dzień szósty
21:30/Mistrzostwa Wielkiej Brytanii w Yorku Dzień szósty

Do góry
#456610 - 15/12/2005 12:43 Re: SNOOKER: Travis Perkins UK Championship 5th - 18th December 2005
klawiatura Offline
enthusiast

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 215
Skąd: Szczecin --> Rzeszów
No i wszystko jasne. Dzięki Damian i Arcy.

Pozdrawiam

Do góry
#456611 - 15/12/2005 13:58 Re: SNOOKER: Travis Perkins UK Championship 5th - 18th December 2005
ARCYFAZA Offline
enthusiast

Meldunek: 15/08/2005
Postów: 208
Quote:

Jednak co by się nie działo to Stephen Hendry wygra ten turniej.

Pozdrawiam




Ja bym zaryzykował że:

Bingham, Stuart 15/2

Tak wogóle to stawiałem na finał Carter-Bingham, ale młodzian wczoraj nie wytrzymał napięcia, a myślałem, że już ma te problemy za sobą.

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (Szuman, pacyfista, Maxi, Sensei), 3642 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582188 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 14:25