Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#449465 - 21/11/2005 18:18 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
wysek Offline
newbie

Meldunek: 25/03/2005
Postów: 35
Skąd: Lublin
Chłopaki a co myślicie o meczu Panatinaikosu ? Ja osobiście chce dać że strzelą bramke za 1,30 czy ten typ ma szanse wejść ?

Do góry
Bonus: Unibet
#449466 - 21/11/2005 20:03 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
FSevEn Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2003
Postów: 2886
1.Barca-Werder
Ja nie wiem.Wszyscy grają na Barcę!!Nie mówie że ich nie lubie bo naprawde gra tej drużyny ostatnio zapierra dech w piersi a to co wyprawia Ronni to przechodzi wszystko!!!Każdy gra czystą jedynkę-według mnie własnie tak bedzie!!Ostatnio przeczytałem na mecz.pl że trener bremenczyków powiedział że Barcelona moze wygrać wszytkie mecze w w fazie grupowej(nawet z nimi)a oni bardzie koncentrują się na meczu następnym u siebie z panatą!!!Wydaje mi się że Barca wygra różnicą może dwóch bramek,Werder chyba nic nie ukuje(ŻART) i bedzie tu over.
Moje typy
1 po kursie 1,45 w toto
over po kursie 1,55 w toto

2.Man Utd-Villareal
Tu nie mam jakiejś długiej interpretacji.Jeśli man utd chce gra c dlaej musi ten mecz wygrać gdyż jeśli przegra a Lillie wygra z Benfiką to Liga Mistrzów im ucieka!!!... Poza tym Vallareal bez 2 czołowych graczy!! Forlan i Riquelme...

powiem jeszcze tylko że ja osobiście odradzam grać Juvepcoś mi się tu widzi jakiś wałek...........
Typ:Man utd

Do góry
#449467 - 21/11/2005 20:32 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
office1 Offline
stranger

Meldunek: 20/10/2005
Postów: 8
a ja sobie stawiam za grubsza kaske takie mecze:

Ajax - sparta 1
Jedna i druga druzyna nie zachwyca w swoich ligach...ale to co robi sparta to zal..:/.... Ajaxowi jako tako idzie w lidze mistrzow..a jesli chca juz spokojnie nie martwic sie o awans to wygrywaja juterko z słabiutka Sparta ...
Jak dla mnie czysta 1

Manchester - villareal 1
nie trzeba mówic...Koledzy wyzej napisali dlaczego..:)

anderlecht - chealse 2
Anderlecht nie nadaje sie na lige mistrzów!!!..w swojej lidze moga rzadzic ..ale tutaj nic nie zdziałaja..:)...a chealse przyjezdza po pewne i bardzo im potrzebne 3 pkt...:)

Porto - glasgow 1
Wszyscy wiedza jak gra ostatnio Glasgow...:)
Porto musi wygrac ten mecz aby walczyc dalej o awans do nastepnej rundy

Bayern - rapid 1
Bayern u sibie jak dotąd niepokonany:)...a rapid gra cieniutko... nie widze nic innego jak czysta 1

Lille - benfica 1
Po Tym jak widzialem gre Lille w ostatnim meczu z manchesterm przekonali mnie oni w 100% ze sa zdolni do wygrania z wielona zespołami:) a Benfica z swoim bramkarzem moze wrócic do portugali...

.... LIVERPOoL Powinien moim zdaniem tez spokojnie wygrac z slabym betisem...

pozdro i powodzonka wszystkim ....BUSKAAAAAAAAAA

Do góry
#449468 - 21/11/2005 20:57 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
adrenalina Offline
old hand

Meldunek: 24/06/2005
Postów: 1132
Skąd: TORUŃ
Jak dla mnie dość ciekawym typem do zagrania jest to, iż Villareal nie strzeli gola w meczu z Man.Utd. Kurs 2,3 w Toto. Jest to bardzo ważny mecz dla czerwonych diabłow, ktorzy musza go wygrać(podobnie jak góscie). Jednak zespoł Villareal zagra bez swoich najlepszych ofensywnych graczy i dlatego upatruje tutaj bardzo wzmożoną defensywe Hiszpanów, ktorzy na pewno nie bedą grac odkrytej piłki. Wynik powinien być niski - jak przystało na wyniki w tej grupie<lol>, a tak serio, to jak przystało na Villareal, ktore mało strzela i mało traci. 6/10

Lyon strzeli gola Realowi 1.45 7/10
nie powinno być to trudne zadanie, gdyż o dziwo Realowi łatwiej jest strzelic gola na ich własnym stadionie(nawet Rosenborg to uczynił), a wiemy, ze oba zespoły graja raczej ofensywna piłke(nie liczac meczu Realu w sobote). Oba zespoły maja juz pewny awans do dalszej rundy, a wiec spodziewam sie ładnego z wymiana ciosów i spora iloscia bramek, a wiec kurs 1,7 na over tez nie jest najgorszy 6/10

pozdrawiam

Do góry
#449469 - 21/11/2005 23:51 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
crayon Offline
newbie

Meldunek: 09/10/2005
Postów: 26
Quote:


Barca - Werder 1x

Heh a skad ten typ. Mysle ze Barca moze lekko odpuscic sobie ten meczyk, jednak tak byc nie musi, mozna tez rozwazyc opcje ze dostana chlopaki "zadyszki" czego wcale im niezycze bo jestem goracym fanem a wiec Visca el Barca



taaaa, kurs 1,05 bardzo zachecajacy

Do góry
#449470 - 22/11/2005 05:23 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
tomsontbg Offline
journeyman

Meldunek: 26/10/2005
Postów: 68
Skąd: Tarnobrzeg / Dziesiątka
heeh a no , przeceiz ja Ci nie kaze tego grac po takim kursie, to dzial dot. analiz jak ww a nie suchych typow

Do góry
#449471 - 22/11/2005 06:55 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
mamyt Offline
newbie

Meldunek: 18/05/2004
Postów: 36
Skąd: Gdańsk
W częściowo rezerwowym składzie przystąpi do wtorkowego meczu z FC Thun londyński Arsenal.
Kanonierzy już wcześniej zapewnili sobie awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów i w Szwajcarii zagrają bez Jensa Lehmanna, Kolo Toure, Gilberto Silvy i Dennisa Bergkampa.

Ponadto zabraknie kontuzjowanych Ashley'a Cole'a i Gaela Clichy, lecz podopieczni Arsene'a Wengera pozostają faworytami.

cytaje za: http://www.anglia.goal.pl/index.php?strona=news&id=44618

Do góry
#449472 - 22/11/2005 07:54 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
hugo_ Offline
old hand

Meldunek: 27/05/2005
Postów: 835
Skąd: Białystok
Poda ktoś numerek Man U-Villareal bo ni hu*a nie moge znaleźć na stornce toto-mixa. Z gory dzieki. Sory za OT.

Do góry
#449473 - 22/11/2005 08:29 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
el_fryzjer Offline
old hand

Meldunek: 29/06/2004
Postów: 803
Skąd: Bytom
Quote:

1.... a to co wyprawia Ronni to przechodzi wszystko!!!.....




kto to jest Ronnie?

Do góry
#449474 - 22/11/2005 09:05 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
LEWY Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 3033
Skąd: Bydgoszcz
Quote:

Poda ktoś numerek Man U-Villareal bo ni hu*a nie moge znaleźć na stornce toto-mixa. Z gory dzieki. Sory za OT.


4001 to jest dzisiejszy hit dnia w toto wiec znajduje sie kilka pozycji nizej

Do góry
#449475 - 22/11/2005 09:41 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
trueneo Offline
addict

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 484
Skąd: Warszawa
w baw zagralem ze brugge nie strzeli gola za 1.6. Juve u siebie z byle kim bramek nie traci.

barca-werder over ale niski kurs
panatinaikos 1x i under, w udine ma nie grac iaqinta
lile under
ajax 1
rapid nie strzeli za 1.6
man u 1

sory za forme ale bardzo mi sie spieszy

Do góry
#449476 - 22/11/2005 09:47 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
zmudaRTS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 1664
Quote:

Quote:

1.... a to co wyprawia Ronni to przechodzi wszystko!!!.....




kto to jest Ronnie?



Ronni to oczywiście Ronaldino.
Thun-Arsenal 1X lub czysty remis,prawdopodobnie 0:0.
Arsenal bez wielu podstawowych graczy,maja juz zapewniony awans,poza tym ile mozna wygrywać?Maja 4 zwyciestwa pod rzad w LM,kiedys sie passa musi skonczyć.

Do góry
#449477 - 22/11/2005 09:49 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
pepeu Offline
newbie

Meldunek: 19/11/2005
Postów: 33
Skąd: Wrocław
WERDER-BARCA
rijkaard zastosował rotację nie będzie grać XAVI I MESSI
w profesjonalu jest pewna pozycja
POJEDYNEK BARCA-AJAX kto strzeli więcej bramek w meczu uważam że zwycięstwo barcelony w tym pojedynku płacone 2,00
jest całkiem realne po tym co ostatnio pokazują zwłaszcza że AJAX ma ostatnio problemy ze strzelaniem bramek w meczu

PANATHINAIKOS-UDINESE 1
dla greków jest to najważniejsazy mecz w tej grupie a jak gorąco jest na stadionie w Atenach każdy wie

Do góry
#449478 - 22/11/2005 09:57 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
crayon Offline
newbie

Meldunek: 09/10/2005
Postów: 26
Liverpool - Betis 1
Benitez napewno nie odpusci tego meczu. Jesli go wygraja, a w nastepnym meczu zremisuja z Chelsea (co bedzie oczywiscie niesamowicie trudne, ale nie niemozliwe) to zajma 1sze miejsce w grupie. Poza tym Betis jest slabiutki, przegrali 4 z 5 ostatnich meczy w lidze

Do góry
#449479 - 22/11/2005 10:05 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
Marunia Offline
stranger

Meldunek: 22/02/2005
Postów: 13
Skąd: Łódź
Quote:

WERDER-BARCA
rijkaard zastosował rotację nie będzie grać XAVI I MESSI
w profesjonalu jest pewna pozycja


A skąd masz wieści o składzie?

Do góry
#449480 - 22/11/2005 10:33 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
stryker Offline
enthusiast

Meldunek: 12/02/2005
Postów: 327
Rijkaard powiedział w jakimś wywiadzie że da odpocząć dla Messiego i Xaviego. Nie zagra też Maxi Lopez dzieki czemu na wypożyczeniu będzie mógł grać w europejskich pucharach

Do góry
#449481 - 22/11/2005 10:37 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
TTomi Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2005
Postów: 1748
Prawdopodobne składy (za forum.bettingadvice.com):

Probable lineups according to Marca (who should have a good insight in what s going on at Barca):

FC Barcelona: Valdés; Oleguer, Puyol, Márquez, Sylvinho, Motta, Xavi, Deco, Giuly, Ronaldinho y Eto'o.

Werder Bremen: Reinke; Owomoyela, Naldo, Fahrenhorst, Schulz; Baumann; Frings, Borowski; Micoud; Valdez y Klose.

Do góry
#449482 - 22/11/2005 10:42 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Quote:

w baw zagralem ze brugge nie strzeli gola za 1.6. Juve u siebie z byle kim bramek nie traci.

barca-werder over ale niski kurs
panatinaikos 1x i under, w udine ma nie grac iaqinta
lile under
ajax 1
rapid nie strzeli za 1.6
man u 1

sory za forme ale bardzo mi sie spieszy




QREWAAAAAAAAAAAAAA

Człowieku - jesteś zarejestrowany od 3 lat i piszesz niesprawdzone głupoty !
Z dnia 21/11/2005 - gazzetta dello sport - cytat -

&#9632; Dalla sede
Iaquinta prenota il posto
21 novembre 2005 - Vincenzo Iaquinta ha recuperato dalla contusione rimediata con la nazionale e al 90 per cento sarŕ in campo domani ad Atene nella sfida tra Panathinaikos e Udinese valida per la quinta giornata del gruppo C di Champions League. Il bomber friulano, comunica la stessa societŕ, ha effettuato oggi la rifinitura con i compagni e quasi certamente dovrebbe essere della partita.

Iaquinta -rezerwuje miejsce !
W skrócie - wyleczył się po kontuzji odniesionej w reprezentacji i na 90% zagra .

Na marginesie - jeden z bardziej nie przewidywalnych meczów - dla mnie no bet - wszystko się może zdarzyć - chociaż dla mnie Malesani to pi..a a Cosmi rysiek w porządku - no ale trenerzy mówi się ,że nie graja..........

Do góry
#449483 - 22/11/2005 12:48 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Barcelona - Werder typ 1 , over 2.5

Barcelona do awansu potrzebuje tylko jednego pkt w dwóch meczach wiec dzis jest dobry moment zeby przed własną publicznoscią zapewnic sobie awans do kolejnej rundy.
Mozna wątpic ze Barça zagra na 100% po zmiazdzeniu Realu w Granderby wystarczy jednak powiedziec ze z podstawowej "11" nie zagra tyko Xavi oraz Messi a na dodatek wypadałoby przytoczyc wypowiedzi Mistera który zawsze podkresla ze Barceona wychodzi do kazdego meczu z checia zwyciestwa wiec tak bedzie i tym razem.Jak gra ostatnio Barça wszyscy widzimy a dzis grając na luzie moze zaaplikowac Werderowi kilka bramek stad moj typ na over w tym meczu bo nie sadze zeby to Werder dzis strzelał bramki ( 16 goli strzelonych i tylko 1 stracony &#8211; to bilans FC Barcelony w ostatnich 5 meczach w La Liga )

Man Utd - Villreal typ 1

Ostatnia szansa MU na wyjscie z grupy gdyz przypadku porazki z ekipą zółtych łodzi podwodnych i zwyciestwa Lillle nad
Benficą, czerwone diabły poraz pierwszy od ...1996 odpadną juz po 1 rundzie.Optymizmem napawa fakt iz w ostatnim meczu z Charlton para Rooney van Nistelrooy błysnęła doskonałą formą a trzeba dodac ze załoga yellow submarine's nie zagra dzis w optymalnym składzie z powodu kontuzji nie wystąpią : Riquelme,Forlan,Guayre, oraz srodkowy obrońca Quique Alvarez tak wiec zadanie ułatwione i szansa dla Sir Alexa ze moze dociągnie do konca sezonu jako manager Mu !


Thun - Arsenal mój typ: wszystko wskazuje ze 2 ale....

Jeszcze wczoraj stawiałbym na Kanonierów kazde pieniadze ale dzis juz nie jest tak optymistycznie.Arsene Wenger powołal do skladu takie postacie jak :
Alexandre Song,Emmanuel Eboue,Nicklas Bendtner,Arturo Lupoli,Johan Djourou.... kim są ci ludzie ? Ja niestety pojecia nie mam !Co gorsza nie wiemy czy ci zawodnicy wystapia od pierwszej minuty a czy bedą tylko zmiennikami.
Trzeba sobie jasno powiedziec ze Arsenal nawet jesli zagraja rezerwowi to z Henry'm Pires'em Ljungdbrg'iem van Persie'm Reyes'em powinni pokonać Thun który gra ostatnio fatalnie no ale jak bedzie okaze sie o 22.30 !


Juventus - Fc Brugge oraz Bayern - Rapid

Walka o pierwsze miejsce w gr A.Kazde inne rozwiązanie niz wysokie !!! zwyciestwo gospodarzy bedzie sensacją której chyba nikt sie nie spodziewa i chyba nikt nie bierze pod uwagę wiec rozpisywanie sie na temat tych meczy wydaje sie zbyteczne.Dwa team;y które w tym sezonie właczą sie o walke o najwyższe trofeum poprostu muszą dzis wygrac!

Powodzenia

Do góry
#449484 - 22/11/2005 13:05 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
pawson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2005
Postów: 3139
Skąd: Bydgoszcz
Z początku chciałem zagrać Barcelone, ale ...
wydaję mi się, że stracili sporo zdrowia w meczu z realem, zdominowali Real potwornie, ale kosztowało ich to wiele sił.
Barcy wystarczy remisik, a Werder walczy o awans i myślę, że jednak o ten jeden punkt będzie walczył zażarcie, bo może ten punkt dac im w ostatecznym rozrachunku awans.

lepiej ten meczyk obstawić LIVE, zobaczyć jak barca wygląda i wtedy zdecydować. w TV nie będzie barcy, ale gdzieś w necie na pewno

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08), 3651 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582199 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 14:25