Strona 3 z 3 < 1 2 3
Opcje tematu
#44768 - 24/07/2003 15:10 Re: Legalność zakładów zagranicznych.
ph9 Offline
addict

Meldunek: 07/07/2003
Postów: 434
Skąd: GDAŃSK
Czytałem cały ten temat, przeszukałem całe forum i przeczytałem też poprzednie tematy o podobnej dyskusji i ogólnie już wiem mniej, niż na początku myślałem... Prawie każda wypowiedź, każdy ma swój własny pogląd i nie ma tej kwestii na całym forum wytłumaczone... Najlepiej niech się zaczną wypowiadać tu te osoby, co na prawdę wygrywają i wygrywali już dość długo wielką kase przez buków w necie (wielką kase = min. kilka tysięcy PLN miesięcznie).
Podobał mi się pomysł z tym anonimowym, bez pozostawiania śladów, wypłacaniem kasy bezpośrednio z bankomatów - wiadomo już coś o tym więcej, gdzie co i jak i za ile można założyć?
Sądzę, że to jest gdybanie o niczym, bo w sumie robimy "dziurę w całym", nie jest chyba KATEGORYCZNIE, jednoznacznie napisane że gra u buków w necie jest zabroniona? A to że mają 0% podatku to już nie nasz problem, więcej problemów mogliby mieć same te buki, a jakoś dla Polaków każdy buk w necie jest otwarty i nawet 2: Unibet i expekt mają konta w naszym polskim banku, naszą walutę itp. WIĘC TO MUSZĄ MIEĆ UREGULOWANE PRAWNIE itp. BO BY NIE RYZYKOWALI TAKICH OBROTÓW, bo ktoś z US na pewno (!) by się o tym dowiedział, i oni(buki) o tym dobrze wiedzą, więc i MY i oni musża być bezpieczni pod względem prawa Polskiego! Co otym myslicie?

Do góry
Bonus: Unibet
#44769 - 24/07/2003 15:25 Re: Legalność zakładów zagranicznych.
McKracken Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/10/2001
Postów: 1679
Skąd: Melbourne
[QUOTE]Oryginalnie wysłał ph9:
[qb](...) Unibet i expekt mają konta w naszym polskim banku, naszą walutę itp. WIĘC TO MUSZĄ MIEĆ UREGULOWANE PRAWNIE itp. BO BY NIE RYZYKOWALI TAKICH OBROTÓW (...) [/qb][/QUOTE]Z regulaminu Unibetu:
"9.2 Właścielom Konta radzi się, aby postępowali zgodnie z odpowiednimi przepisami prawnymi w ramach jurysdykcji, w której zamieszkują/przebywają. "

Ergo, martw sie sam.

Do góry
#44770 - 24/07/2003 16:41 Re: Legalność zakładów zagranicznych.
ph9 Offline
addict

Meldunek: 07/07/2003
Postów: 434
Skąd: GDAŃSK
O ja... To jednak jest w regulaminie haczyk, i tak na pewno podobnie ma każdy bukmacher. Więc, to chyba jest na prawdę poważniejszy problem do dyskusji, tylko że z tylu tematów o tym i wypowiedzi ciągle nic praktycznie nie wynika...

Do góry
#44771 - 24/07/2003 16:45 Re: Legalność zakładów zagranicznych.
ph9 Offline
addict

Meldunek: 07/07/2003
Postów: 434
Skąd: GDAŃSK
A nie sądzicie, że zaraz po naszym wejściu do Unii Europejskiej, albo jeszcze kilka tygodni przed wejściem wszystko powinno się w sprawie prawa dot. zakłądów buk. przez Internet zmienić? Kraje Unii chyba nie mają z tym problemu, na pewno nie ma go Anglia (kraj Unii)? Wiecie może jak to jest sformułowane w prawie UE i na jakich zasadach można grać?

Do góry
#44772 - 24/07/2003 18:35 Re: Legalność zakładów zagranicznych.
qwerty Offline
veteran

Meldunek: 19/06/2001
Postów: 1231
Holendrzy już nie mogą grać w Ladbrokes, rządowi duńskiemu nie podoba się gra ich obywateli w Centrebet i innych bukach australijskich...

Do góry
#44773 - 24/07/2003 21:18 Re: Legalność zakładów zagranicznych.
ph9 Offline
addict

Meldunek: 07/07/2003
Postów: 434
Skąd: GDAŃSK
[QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Holendrzy już nie mogą grać w Ladbrokes, rządowi duńskiemu nie podoba się gra ich obywateli w Centrebet i innych bukach australijskich...[/qb][/QUOTE]No to może być jeszcze gorzej? A jak tam mają rozwiązany problem tej dyskusji, legalność, podatki od buków z neta?

Do góry
#44774 - 28/07/2003 14:16 Re: Legalność zakładów zagranicznych.
ph9 Offline
addict

Meldunek: 07/07/2003
Postów: 434
Skąd: GDAŃSK
Szkoda, że temat ucichł, a problem dyskusji się nie rozwiązał...

Do góry
#44775 - 28/07/2003 16:02 Re: Legalność zakładów zagranicznych.
qwerty Offline
veteran

Meldunek: 19/06/2001
Postów: 1231
Wątpię, żeby było gorzej. Z tego co pamiętam wspominana była tutaj na forum informacja o nowym prawie, które jasno reguluje grę przez net jako legalną.

Do góry
#44776 - 28/07/2003 17:00 Re: Legalność zakładów zagranicznych.
rymoholik Online   kosz
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/05/2001
Postów: 22234
Skąd: Saskatchewan
A czy ktos korzysta z karty Netellera do wyplacania kasy z bankomatu?? To chyba jest wlasnie taka anonimowa karta, a wielu ludzi ma konto w Netellerze. Wydaje mi sie ze nie ma potrzeby zakladac konta za granica bo jak ktos sie zapisal w Netellerze i wyrobi sobie ta karte to tak jakby mial konto w Inteligo czy Mbanku z ta roznica ze kase wyplacamy bezposrednio z Kanady a nie z banku w Polsce. Problem tylko w tym ze karta ta jest dosyc droga i nawet jak sie nie wykonuje zadnych transakcji to trzeba za nia placic. Inna sprawa ze nie wiadomo czy ta karta normalnie dziala w naszych bankomatach, kolega wyrobil ja sobie ale musial zlikwidowac bo nie mogl wyplacac z bankomatu. Inny kumpel mowil ze byly jakies problemy ale juz jest wszystko OK i mozna nia wyplacac bez problemu. Jesli ktos uzywa takowej karty niech da znac.. Mysle ze jest to dobre rozwiazanie.

Do góry
#44777 - 28/07/2003 18:46 Re: Legalność zakładów zagranicznych.
ph9 Offline
addict

Meldunek: 07/07/2003
Postów: 434
Skąd: GDAŃSK
[QUOTE]Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]A czy ktos korzysta z karty Netellera do wyplacania kasy z bankomatu?? To chyba jest wlasnie taka anonimowa karta, a wielu ludzi ma konto w Netellerze. Wydaje mi sie ze nie ma potrzeby zakladac konta za granica bo jak ktos sie zapisal w Netellerze i wyrobi sobie ta karte to tak jakby mial konto w Inteligo czy Mbanku z ta roznica ze kase wyplacamy bezposrednio z Kanady a nie z banku w Polsce. Problem tylko w tym ze karta ta jest dosyc droga i nawet jak sie nie wykonuje zadnych transakcji to trzeba za nia placic. Inna sprawa ze nie wiadomo czy ta karta normalnie dziala w naszych bankomatach, kolega wyrobil ja sobie ale musial zlikwidowac bo nie mogl wyplacac z bankomatu. Inny kumpel mowil ze byly jakies problemy ale juz jest wszystko OK i mozna nia wyplacac bez problemu. Jesli ktos uzywa takowej karty niech da znac.. Mysle ze jest to dobre rozwiazanie.[/qb][/QUOTE]Właśnie! Juz ktoś w tym temacie o takich anonimowych wypłatach prosto z bankomatów wspominał tylko szczegółów do tej pory nie poznałem. Każdy bankomat obsługuje takie karty, jak ją zdobyć, ile około kosztuje, w jakich walutach wypłaty, jak ładować konto dla tej karty, czy z każdego kraju można itp.?!

Do góry
#44778 - 28/07/2003 21:43 Re: Legalność zakładów zagranicznych.
rymoholik Online   kosz
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/05/2001
Postów: 22234
Skąd: Saskatchewan
Konto w netellerze jest w dolarach, z oplatami za karte jest roznie ale co by nie robic to zawsze sie za nia placi. Albo procent transakcji albo stala oplata jesli sie jej nie uzyje ani razu w miesiacu, a wyrobienie 5$.

Do góry
#44779 - 29/07/2003 02:37 Re: Legalność zakładów zagranicznych.
ph9 Offline
addict

Meldunek: 07/07/2003
Postów: 434
Skąd: GDAŃSK
[QUOTE]Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]Konto w netellerze jest w dolarach, z oplatami za karte jest roznie ale co by nie robic to zawsze sie za nia placi. Albo procent transakcji albo stala oplata jesli sie jej nie uzyje ani razu w miesiacu, a wyrobienie 5$.[/qb][/QUOTE]I działa anonimowo w kazdym bankomacie w Polsce? Jak to jest? Używa ktoś? Szczegóły prosze...

Do góry
#44780 - 29/07/2003 02:47 Re: Legalność zakładów zagranicznych.
monster Offline
member

Meldunek: 25/07/2003
Postów: 198
Skąd: Warszawa
Ktos tu na sile wyciaga trupa z szafy.
Generalnie polskie prawo jest skonstruowane tak iz w wiekszosci ustaw panstwo egzekwuje od obywatela pewne zobowiazania a obywatel poslusznie je wypelnia.
Jesli dokladnie przyjrzec sie tym ustawa to wiekszosc z nich jest niezgodna z prawem, podatkowe rowniez.
panstwo pobiera podatek od emerytow mimo iz wiekszosc z nich nie ma minimum socjalnego ktore gwarantuje konstytucja - ustawa zasadnicza z ktora musza byc zgodne pozostale ustawy.
Ustawa reprywatyzacyjna, mienie zaburzanskie i wiele innych - ludzie dopiero przegladaja na oczy i skarza panstwo do sadow a potem do Strasburga.

Polskie prawo nie reguluje wiekszosci zdarzen w swiecie wirtualnym, w tym handel internetowy, etc.

A wiec spokojnie z tymi podatkami.

Do góry
#44781 - 29/07/2003 21:30 Re: Legalność zakładów zagranicznych.
ph9 Offline
addict

Meldunek: 07/07/2003
Postów: 434
Skąd: GDAŃSK
[QUOTE]Oryginalnie wysłał ph9:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]Konto w netellerze jest w dolarach, z oplatami za karte jest roznie ale co by nie robic to zawsze sie za nia placi. Albo procent transakcji albo stala oplata jesli sie jej nie uzyje ani razu w miesiacu, a wyrobienie 5$.[/qb][/QUOTE]I działa anonimowo w kazdym bankomacie w Polsce? Jak to jest? Używa ktoś? Szczegóły prosze...[/qb][/QUOTE]No i ponawiam pytanie jak ktokolwiek ocś więcej wie? A można taką karte na tej samej zasadzie do MoneyBookers.com ?!

Do góry
Strona 3 z 3 < 1 2 3

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rymoholik), 3489 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581631 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49