Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#438987 - 02/11/2005 10:56 NBA 2.11.2005
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Zestaw par:

7:00 pm 1.00 Washington @ Toronto
7:00 pm 1.00 New Orleans @ Cleveland
7:00 pm 1.00 Indiana @ Orlando
7:30 pm 1.30 Milwaukee @ New Jersey
7:30 pm 1.30 New York @ Boston
8:00 pm 2.00 Philadelphia @ Detroit
8:00 pm 2.00 Miami @ Memphis
8:00 pm 2.00 Portland @ Minnesota
8:30 pm 2.30 Sacramento @ Houston
8:30 pm 2.30 Charlotte @ Chicago
9:00 pm 3.00 Dallas @ Utah
10:00 pm4.00 L.A. Clippers @ Seattle
10:30 pm4.30 L.A. Lakers @ Denver
10:30 pm4.30 Atlanta @ Golden St.

Gospodarze po prawej na co wskazuje znaczek "@", czasy wschodnioamerykanski i polski...

Zapraszam do przyklejonego tematu Linki... gdzie znajdziecie mnostwo przydatnych informacji przygotowanych przez Dymka265

Do góry
Bonus: Unibet
#438988 - 02/11/2005 11:05 Re: NBA 2.11.2005
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
GOONIEK ODPOWIEDZ MI DO CZEGO JEST WAM POTRZEBNE KOMPLIKOWANIE TAK OCZYWISTYCH SPRAW?????!!!!!!!!!! przeciez wszyscy bukmacherzy podaja w odwrotnej kolejnosci??? jezeli sie myle to mnie popraw!!! a to forum jednak ma za zadanie ograc tych skurczybykow!!!!!!!!!ja przyjmuje to jako objaw proznosci ronac chcecie do jakiegos glupiego amerykanskiego narodu!!! prosze o sensowne uzasadnienie!!!!! jest to forum polskie ktore posluguje sie jezykiem polskim i polskimi zwyczajami wiec nie rozumie!!!!!wiem ze bedzie inaczej niz sugeruje bo jest to walka z wiatrakami!!!moze mysle ze byloby sensownie na wstepie rozgrywek zrobic jakas sonde?????

Po pierwsze prosze Cie nie uzywaj tylu wykrzyknikow i pytajnikow, bo nie lubie jak ktos na mnie krzyczy... Po drugie wszelkie dalsze Twoje posty na ten temat beda kasowane.. To tytulem wstepu...

Teraz odpowiadam.. Uzytkownik/uzytkownicy ktorzy wyszli z inicjatywa zalozenia tego dzialu na forum tak postanowili. Po drugie wiele osob korzysta z zagranicznych for i stron internetowych na ktorych w wiekszosci jest podobny zapis.. Po trzecie wyraznie jest to napisane przeze mnie na poczatku tematu, znaczek @ (at)...

Po czwarte radze Ci stonowac troszke i nie obrazac ludzi, narodow (sic!) na prawo i lewo vide "glupi amerykanski narod" jest to "polski typowy stereotyp"... I nie jest to objaw zadnego prozniactwa i nieprawda jest ze wszyscy bukmacherzy podaja w "twojej" kolejnosci (Pinnacle, 5 dimes itd) Jesli nie rozumie to niech probuje zrozumiec...

Jesli cos jeszcze do mnie ma proponuje w temacie w To i owo lub na priva, bo tutaj jak napisalem bede kasowal, aby nie zasmiecac tematu...



Edited by g00niek (02/11/2005 11:18)

Do góry
#438989 - 02/11/2005 11:14 Re: NBA 2.11.2005
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
A ja nie rozumie Ciebie

Co sie tak rzucasz

Zestaw par w ten sposob podaja zagraniczne buki w necie i g00niek pewnie stamtad bierze zestaw par.

Mi i pewnie innym to w ogole nie przeszkadza, a wy sie czasem rzucacie o totalne pierdoly

Do góry
#438990 - 02/11/2005 11:25 Re: NBA 2.11.2005
bukma Offline
wredota

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 17149
Skąd: Szczecin
Ja mysle ze oznaczenie jakie tutaj zastosowal g00niek jest ok bo przeciez masz 7:00 pm 1.00 Washington @ Toronto
to co po malpce to jest zawsze gospodarz

Do góry
#438991 - 02/11/2005 12:00 Re: NBA 2.11.2005
elenes Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2003
Postów: 4100
Skąd: Warszawa
Niechce sie wtracac ale to jest proste jak jest myslnik to wiadomo gospodarz na pierwszym miejscu. Ale jak jest @ czyli "at" czyli jesli tkos zna angielski "na" "u".
Wiec na boisku rywala u tegoz. Wiec zapis:
Indiana@Orlando czytamy Indiana na boisku Orlando to takie trudne?

A zeby ten post cos wnosil to wlasnie mysle ze Indiana wygra dzis z Orlando. Dlaczego?
Indiana typowana na jednego z kandydatow do zwyciestwa na wschodzie. O'neal Artest Tinsley, Jackson swietny trener wkacu nie nekaja ich powazniejsze kontuzje i zawieszenia.
Natomiast Orlando bez Granta Hilla co jest duzym oslabieniem. Wiec jak dla mnie Indiana!

Do góry
#438992 - 02/11/2005 12:21 Re: NBA 2.11.2005
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
dobra skoro tak decyduje wiekszosc to OK a Ty GOONIEK nie musisz od razu z pazurami !!! podporzadkuje sie wiekszosci-POZDRAWIAM Ciebie tez!!!!!

Do góry
#438993 - 02/11/2005 12:57 Re: NBA 2.11.2005
zaper Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/04/2005
Postów: 1869
Skąd: Okszów
Witam i mam pytanie do znawcow tematu, bo ja nie bardzo sie interesuje w Nba... Zaciekawily mnie dwa spotkania z expektu...

Minnesota Timberwolves - Portland Trail Blazers (+11) 1.9
Golden State Warriors - Atlanta Hawks (+13) 1.9

Czy Portland i Atlanta to sa naprawde tak slabe druzyny,
zeby przegrac taka roznica ?

Do góry
#438994 - 02/11/2005 13:21 Re: NBA 2.11.2005
snoopol Offline
addict

Meldunek: 26/09/2003
Postów: 633
Skąd: Ojczyzna
Powinienem skasowac tego posta... ale moze zadziala jak czarodziejski flet i zabierze wszystkie.. myszki(szczurki) ze soba? Zawsze twierdzilem ze wiedze masz spora poza tym info ze zrodla, ale charakterek "piekny" potwierdziles po raz kolejny... Jak mniemam naleze do spolki... szkoda ze uciekasz.. myslalem ze powalczymy na ciekawe argumenty z korzyscia dla wszystkich... ale jak widac statek utonal, bosman spi..... ;P Pozdro na nowej drodze zycia.. post "reklamacyjny" zostaje


Edited by Conrad (02/11/2005 19:50)

Do góry
#438995 - 02/11/2005 13:44 Re: NBA 2.11.2005
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Quote:

Witam i mam pytanie do znawcow tematu, bo ja nie bardzo sie interesuje w Nba... Zaciekawily mnie dwa spotkania z expektu...

Minnesota Timberwolves - Portland Trail Blazers (+11) 1.9
Golden State Warriors - Atlanta Hawks (+13) 1.9

Czy Portland i Atlanta to sa naprawde tak slabe druzyny,
zeby przegrac taka roznica ?




Wczoraj sie wydawalo, ze Kings wygraja spokojnie z NO, a dostali okropne lanie

Taki sport Potencjal druzyny na papierze olbrzymi, a skonczylo sie przykra porazka.

Trzeba uwazac

Do góry
#438996 - 02/11/2005 13:55 Re: NBA 2.11.2005
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Denver-Lakers 1

Bryłki u siebie bardzo mocne,wczoraj dobry mecz ze Spurs,widać,że nadal bedą czołową ekipą na Zachodzie,wrócił Lenard,pełen skład,myśle,że spokojnie ograją Lakersików,którzy chyba znowu niczym się nie popisza w tym sezonie.



Rockets-Kings 1


Houston zbytnio się nie zmieniło i powinni dać rade królom,którzy z roku na rok grają słabiej,wczorajsze lanie w Orleanie daje do myślenia,ja tam dużo nie myśle,tylko gram niezły kurs na Rakietki.Moim zdaniem Kings w tym sezonie nie bedą wiele znaczyli,szczególnie na wyjazdach.

Nets-Bucks 1

Nj zmontowali bardzo mocną ekipę,Kidd,Jefferson,Carter to spora siła,moim zdaniem 3 na wschodzie,i we własnej hali powinni dać rade kozłom,które dość szczęśliwie ograli himeryczną i nieobliczalną Phile.

Boston-NY 1

Celtowie moim zdaniem lepszy potencjał,plus włąsna hala,gdzie zawsze są mocni,ciężko cos napisać,bo to pierwszy mecz w sezonie,ale jak dla mnie Celtowie.

Memphis-Miami 1

a czemu nie...?Misie potrafią grać z każdym u siebie,Heat mocne,ale to pierwszy mecz w sezonie i myśle,że gospodarze nie sa bez szans,a kursy niezłe,to tak wstępnie

Do góry
#438997 - 02/11/2005 15:02 Re: NBA 2.11.2005
Radmanovic Offline
old hand

Meldunek: 30/10/2004
Postów: 912
Skąd: łańcut
W ofercie unibetu znalazłem takie coś na dzisiaj:

NBA Specials : Memphis Grizzlies - Miami Heat
Pau Gasol
Will the player get over 2.5 Personal Fouls?
(Ten zawodnik musi zagrać w tym meczu, aby zakłady były ważne)

jeśli dobrze rozumie to chodzi o to czy Gasol bedzie mial wiecej niz 2,5 faula w meczu.Kurs na tak 1,65.Chyba ciekawa opcja do grania.No chyba że z angielskim u mnie nie jest najlepiej:) albo Pal tak mało fauluje.

Do góry
#438998 - 02/11/2005 15:04 Re: NBA 2.11.2005
pawel01979 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/04/2004
Postów: 4225
Skąd: JG
ja smialo biore seattle i denver z -hp. co do dyspozycji zespolow to za duzo na poczatku sezonu nie ma co pisac. potencjaly obu ekip duzo wieksze. mam nadzieje (a nawet 99% pewnosc) ze denver rozniesie dzisiaj lakersow z ich "gwiazdorem" i jego fochami. do tego dorzucilbym jeszcze wygrana detroit i kursik 4,65 w B&W.

Do góry
#438999 - 02/11/2005 16:20 Re: NBA 2.11.2005
bang_bang Offline
addict

Meldunek: 01/05/2005
Postów: 478
Witam !
Washington Wizards @ Toronto Raptors

Co prawda z Washigtonu odszedł Hughes, ale na jego miejsce sprowadzono z LA. Lakers Butlera, który notował średnio 15.5 pkt na mecz, w Jeziorowcach był on jednym z podstawowych graczy. Po przeniesieniu się do drużyny ze stolicy trener Eddie Jordan posadził go na ławce, a do pierwszej piątki awansował Jared Jeffries. W ten sposób trener Jordan ma bardzo mocną ławke rezerwowych, należy tutaj wspomnieć również o Ruffinie, który dawał bardzo dobre zmiany podczas serii Play-Off z Chicago Bulls. Z Wizards pożegnał się również Dixon, który swego czasu był filarem drużyny.
Co do Toronto utkwił mi ich jeden mecz przedsezonowy, a mianowicie porażka z Maccabi Tel Aviv 105 - 103 ( szanuje bardzo Europejskie drużyny i graczy z Europy, żeby mi nikt nic nie zarzucał ). Ta właśnie prażka sprawiła, że Europejska drużyna wygrała poraz pierwszy od 27 lat z drużyną z NBA. Toronto straciło przyzwoitego rozgrywającego Alstona - obecnie Houston, Marshalla - obecnie Cavaliers, który był dużym wzmocnieniem ekipy z Toronto pod względem rzutów za 3pkt. Raptors mają zaledwie 3 doświadczonych graczy ( Jalen Rose, Alvina i Erica Willimsów ) reszta to młodzi gracze, oczywiście jest Chris Bosh, ale sam sobie nie poradzi z Washingtonem
Uważam , że zespół Wizards powinien poradzić sobie z Tornto jedną niespodzianke mieliśmy wczoraj ( Hornets ) mam nadzieje, że taka niespodzianka nie będzie miała miejsca dzisiaj
Wizards po kursie 1.813 Pinnacle stawka 6/10 ( dzsiaj w Profku Wizards byli po kursie 2.06)

Do góry
#439000 - 02/11/2005 17:38 Re: NBA 2.11.2005
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Na wstępie gratki dla wszystkich, którzy wczoraj wygrali ( Myślę, że było ich niewielu... under Suns, Sacramento)

Dzisiaj bardzo ciekawa i szeroka oferta

14 pojednyków ... co coś co misie lubią najbardziej

Ja zagralem sobie za średnią stawkę tripelka wspomnianego wczoraj.

Pacers + Nets + Heat @2.80 w profie

Indiana to będzie 3 lub 4 sila na wschodzie. Silny, wyrównany skład ... z Jasikaviciusem na ławce ... zapewne będą grozni dla kazdego. Magic najprawdopodobniej bez Hilla ... czyli czołowego gracza, który stanowi oblicze Orlando. @1.45 w profie do gry.


Kozły dośc szczęśliwie pokonały Iversona i spółe. W ostatnich sekundach uratowali oni mecz... doprowadzając do dogrywki, aby ja zdecydowanie wygrac. NJN to solidny zespol. Mózg drużyny - Kidd + dobry egzekutor, showmen Carter to mieszanka wybuchowa, które zapewne zapewni wiele zwycięstw Netsą w tym sezonie. @1.30 u siebie? Jak najbardziej.

Miami @1.51. Moim zdaniem Miami nie pozwoli sobie wpadke już na samym poczatku sezonu. Podróż sentymentalna Jasona Williamsa, który wraca na stare śmieci. Patrząc na kadrę Misi jakoś nie widzę zawodnika, który mógłby rywalizować z Szakiem. Jeżeli dodamy do tego Wadea, Walkera i innych. @1.51 na Heat to chyba lekka przesada.

Oprócz tego głównego tripelka zwrócilem również uwagę na 3 inne spotkania. Detroit, Denver oraz Houston.

Pierwsze 2 zagrałem po marnych kursach ... 3 odpuściłem bo to jedynie przeczucie.

P.S
Zapowiada się pasjonująca noc Już się nie umiem doczekać.

Do góry
#439001 - 02/11/2005 17:58 Re: NBA 2.11.2005
vson Offline
addict

Meldunek: 10/07/2001
Postów: 530
Skąd: Tomaszów Maz.
To i ja coś dorzuce ze swoich przemyśleń póki co krótkie bo to dopiero poczatek najlepszej koszykówki świata

Cavs(-12) moim zdaniem LeBron i spółka z Cleveland od początku sezonu zacząną z wysokiego "C". Ekipa wzmocniona przez Hughes'a to według mnie poziom wyżej niż Hornets, którzy będą walczyć o to aby nie być czerwoną latarnią ligi. Typuje pewne i przekonywujące zwycięstwo gospodarzy...

Utah bez kontuzji i w pełnym składzie spokojnie mogą myśleć o pokonaniu Dallas i awansie do fazy play-off. jak wiadomo zachód jest bardzo mocny przez co od poczatku rywalizacja zapowiada się interesująco. Dallas minionej nocy wygrało po 2 dogrywkach z Suns jednak ich gra pozostawia dużo do życzenia... po kursie 2.45 w domu na Jazz zaryzykuje na nich

Lakers(+7) - hmmm licze na Kobego i Jacksona, dla pierwszego przewiduje że w tym roku wkońcu pokaże że bez Shaqu'a w składzie potrafi być prawdziwym liderem i będzie odnosił sukcesy z Jęziorowcami, a Jackson jakim jest trenerem każdy z nas o tym wie, on potrafi ze średniego zespółu zrobić kolektyw do wygrywania

Trail Blazer - czy aż tak silna w tym roku jest Minnesota czy aż tak słabe jest Portland moim zdaniem kurs 6.70 to jakieś nieporozumienie i za małą stawkę ja zaryzykuje...

co do innych spootkań to Heat + Pacers + Nets również powinnie zejść z parkietu jako zwycięzcy i taki tripelek również pojawił się u mnie na kuponie...

pozdrawiam

Do góry
#439002 - 02/11/2005 18:06 Re: NBA 2.11.2005
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Pacers (-7) @ Orlando 1 @1,962 Pinnacle 4/10

To moj typ dnia... na dzisiaj.. Pijany szczesliwoscia z powodu wczorajszego Milwaukee.. dzisiaj trzeba uwazac Ale pomyslmy... racjonalnie (wczoraj racjonalnosc przy underze Phoenix i Sacramento nie pomogla ;p)..
2 teamy na przeciwnych biegunach.. Indiana, dla mnie jedni z faworytow i osobiste urazy chowam.. Wiadomo jakie napiecie panuje pomiedzy Indiana i Detroit Ale obiektywnie patrzac zespol z Indinapolis ma naprawde swietny sklad.. Tylko czy wszystko sie zazebi.. jak bedzie sie zachowywal Ron Artest? Jego ubiegloroczne zachowanie bylo conajmniej niesmaczne.. Nowy sezon, nowe nadzieje.. Jak spisze sie Sarunas Jasikievicius... Obserwowalem tego gracza wielokrotnie w Eurolidze.. w Marylandzie w 2 polowie lat 90 z roku na rok poprawial statystyki... Na pewno na poczatku nic wiecej jak zmiennik Tinsleya.. ale ja mysle ze Sarunas jest zdolny do rzeczy wielkich, mimo ze osobiscie raczej za nim nie przepadam

Na dwojce Stephen Jackson i Fred Jones, trojka to wlasnie Artest.. i sporo podkoszowych graczy... Croshere i Pollard raczej na drugim planie.. na pierwszym widze Jermaine'a O'Neala i Jonathana Bendera.. i Jeffa Fostera... Ciekawe czy coach Carlisle zdecyduje sie na manewr z Benderem i O'Nealem... jako wymienne 4 i 5.. Ja bym tak zrobil Jesli w druzynie atmosfera bedzie dobra to Indiana bedzie swietnym zespolem, maja "papiery" na granie..

Co z Orlando? Grant Hill out... Stacey Augmon out... Cato probable, Keyon Dooling doubtful, no wlasnie Dooling.. odszedl Doug Christie doszedl Keyoon, ale czy dzis zagra.. nie wiadomo... Sam Stevie Francis meczu nie wygra... a pomocy wiele nie bedzie mial... stop. zapomanialem o Dwighcie Howardzie ktory moze byc wspanialym graczem, moze... czas przyszly, ten chlopak p-okaze jeszcze bardzo wiele, ale na Pacers to za malo..

Dwucyfrowka na rzecz Indiany, ale niedocenianie Orlando w przyszlosci moze sie zle skonczyc, dlatego sprobuje na nich zarobic na poczatku sezonu

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
#439003 - 02/11/2005 18:29 Re: NBA 2.11.2005
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Carter-Reed 2

kurs ponad dwa na lidera koziołków??Carter jest samolubem i lubi sobie porzucać,ale w nowej drużynie temperuje jego pajacowanie,i przy Kiddzie oraz Jeffersonie już tak sobie nie rzuca jak w Toronto.W meczu zdobywa kilkanaście,lun koło dwudziestu punktów.Natomiast Reed jest głównym snajperem Bucks i na jego punktach opiera sie wynik drużyny.Rzuca bardzo czesto ponad 25,wczoraj wrzucił sporo ponad 30,myśle,że dziś zapunktuje lepiej od Cartera.

Jeszcze rzuciły mi sie undery w Houston i NJ.Netsi dosć dobrze bronią,wczoraj Milwaukee zrobiło ovwer,ale po do dogrywce z Philą,która specjalnie mocna w defensywie nie jest,więc myśle,ze under 195 można zagrać spokojnie,obydwie ekipy setki nie zrobią.
Houston także gra bardzo dobzre w obronie,van Gundy wyszkolił ich doskonale w tym elemencie gry,i często mają niskie wyniki,choć tu akurat nic mie jest pewne,bo Rakietowcy są troche nieobliczalni.Ale patrząc na wczorajsze dokonania Kings,mnieman,ze sa w słąbej formie i nie porzucają sobie,a Houston też nie będzie szalec i under 190 wpadnie

Do góry
#439004 - 02/11/2005 18:44 Re: NBA 2.11.2005
vson Offline
addict

Meldunek: 10/07/2001
Postów: 530
Skąd: Tomaszów Maz.
Quote:

Carter-Reed 2

kurs ponad dwa na lidera koziołków??Carter jest samolubem i lubi sobie porzucać,ale w nowej drużynie temperuje jego pajacowanie,i przy Kiddzie oraz Jeffersonie już tak sobie nie rzuca jak w Toronto.W meczu zdobywa kilkanaście,lun koło dwudziestu punktów.Natomiast Reed jest głównym snajperem Bucks i na jego punktach opiera sie wynik drużyny.Rzuca bardzo czesto ponad 25,wczoraj wrzucił sporo ponad 30,myśle,że dziś zapunktuje lepiej od Cartera.




heh no to mnie troszkę rozwaliło "Carter jest samolubem i lubi sobie porzucać" a ja myślę że z dnia na dzień to coraz bardziej doświadczony koszykarz a przy tym super strzelec i do tego jeden z liderów Nets. Fakt że Reed też potrafi grać jest niezaprzeczalny ale jak dla mnie Vince dziś 30 pkt moze dorzucić...

pozdro


Edited by g00niek (02/11/2005 18:45)

Do góry
#439005 - 02/11/2005 18:47 Re: NBA 2.11.2005
vson Offline
addict

Meldunek: 10/07/2001
Postów: 530
Skąd: Tomaszów Maz.
g00niek Pacers to w tej chwili dla mnie zespół, który może pokonać Spurs jedyny jaki narazie widze

Do góry
#439006 - 02/11/2005 18:53 Re: NBA 2.11.2005
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Vson Indiana mi sie naprawde podoba w tym sezonie... mimo ze pewnie jako kibic Detroit nie powinienem tak pisac, ale co mi tam Dojrzewaja we mnie jeszcze inne picki na dzisiejsza noc, mysle ze 2 zagram... ale o tym napisze po lidze mistrzow

Kurcze Cavaliers.. spread -12 za wysoki dla mnie... Charlotte pokaze pazurki w tym sezonie i tu sklanialbym sie do plusowego handi.. To tak odnosnie Twoich propozycji... Obiecalem sobie ze w takie dni jak dzis zagram max 3-4 zaklady... nie wiecej.. nie ma co szalec...

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, akagi, Sony, 11kera11, Sensei, alfa, VVega), 3470 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581769 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49