Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#436246 - 27/10/2005 13:24 Orange Ekstraklasa, kolejka 12 (29-30.X)
camey Offline
enthusiast

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 218
Skąd: W-WA
Code:
                                1	X	2	1X	X2
28-10 Piątek
20:00 Groclin - Lech P. 1.80 3.20 3.80 1.15 1.74
29-10 Sobota
18:00 Arka - Gornik Z. 2.00 3.10 3.25 1.22 1.59
18:00 Belchatow - Wisla P. 2.40 3.10 2.60 1.35 1.41
18:00 Cracovia - Polonia W. 1.55 3.50 5.00 1.10 2.06
18:00 Legia - Korona 1.50 3.50 5.60 1.05 2.15
18:00 Leczna - Lubin 2.10 3.10 3.10 1.25 1.55
18:00 Odra - Pogon Sz. 2.30 3.10 2.70 1.32 1.44
30-10 Niedziela
17:00 Wisla K. - Amica 1.40 3.75 6.50 1.05 2.38


Kursy STS
Puchar Polski juz za nami więc pora na ligowe zmagania. Troche szokująco wysoki kurs na Korone, Legia nie gra obecnie na tyle dobrze aby grać ją za 1.50, szczególnie w spotkaniu z nieobliczalną Koroną. Ciekawy także kurs na Arke, która zaczyna grać coraz lepiej w przeciwieństwie do Górnika.

Do góry
Bonus: Unibet
#436247 - 27/10/2005 13:44 Re: Orange Ekstraklasa, kolejka 12 (29-30.X)
-=Doctus=- Offline
member

Meldunek: 03/08/2005
Postów: 165
Typ: Legia vs. Korona (+1.5) 1.45,-

Legia co roku "nic" nie gra, a mimo to potrafi wygrywac. Beznadziejnosc to chyba ich ulubiony stan, bo gdy wszystkim sie wydaje, ze jest beznadziejnie, i wymienia Legie jednym tchem z innymi klubami, ktore nie zachwycaja; to ci na przekor wszystkim wygrywaja.
Korona co prawda ma Piechne - niezwykle skuteczny - jednakze watpie, aby doszedl on do tylu sytuacji strzeleckich co z Wisla. BTW Bramkarza Legii cenie - obecnie - wyzej od Majdana, a i obrona Legii wyglada na solidniejsza (mam tu na mysli obrone nie jako formacje).
KKK potrafi grac pieknie i potrafi niespodziewanie przegrac, nie twierdze ze i tym razem tak bedzie, ale b. skalniam sie ku HC +1.5 gola na Kolporter, stawka 1.45,- (STS).

Do góry
#436248 - 27/10/2005 14:19 Re: Orange Ekstraklasa, kolejka 12 (29-30.X)
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
W tej kolejce są dwa bardzo interesujące mecze:

Cracovia-Polonia 1
Mecz przyjażni dwóch bardzo zasłużonych dla polskiej piłki klubów. Faworytem na pewno w tym meczu Cracovia u siebie w tym sezonie zespół zdobył większość swoich punktów 13 punktów bilans 4-1-0. W ostatniej kolejce zespół wygrał dość niespodziewanie w Szczecinie z Pogonią 2-1 zwycięską bramke zdobyli w 96 minucie meczu. Polonia nadal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli pomimo wygranej z Groclinem 2-1 zwycięska bramka padła też w 90 minucie meczu. Bilans wyjazdowym w tym sezonie Polonii to 2-0-4. Bilans bezpośrdenich spotkań na boisku gospodarza to 11-1-3. Myśle, że warto zaznaczyć, że obrona Polonii gra bardzo źle a w szczególności nigeryjski obrońca Igwe w ostatniej kolejce zaliczył asyste przy bramce Sikora. Jeśli zagra to o wynik będe spokojny

Arka-Zabrze 1, 1x
Arka w końcu w zeszłej kolejce przełamła swoją niemoc i wygrała pierwsze spotkanie po powrocie do Ekstraklasy. Bramka Ławy w 90 minucie zapewniła zwycięstwo Arce. Bilans w tym sezonie na własnym boisku mają 0-3-2. Zabrze po dobrym starcie do sezonu zaczeła seryjnie przegrywać wszystkie mecze najbardziej dotkliwa porażka spotkała zespół Wleciałowskiego w Pucharze Polski przegrana 3-0 z Radomiakiem Radom pokazuje jak poważny kryzys dotknął zespół. W ostatniej kolejce ligowej przegrana na wyjeżdzie z Amica 3-1. Moim zdaniem w tym meczu warto zaryzykować postawienie 1 po dobrym kursie 2 zł do postawienie na 1 przekonuje mnie pierwsza wygrana Arki w lidze na pewno będą chcieli wygrać u siebie z bardzo słabym Górnikiem. Jednak dla mniej odważnych 1x po kursie 1,22 zł.
Pozdrawiam.

Do góry
#436249 - 27/10/2005 17:00 Re: Orange Ekstraklasa, kolejka 12 (29-30.X)
-=Doctus=- Offline
member

Meldunek: 03/08/2005
Postów: 165
Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Lech Poznań

Typ: OVER 2.5

Na razie rozwazam wszystko hipotetycznie, ostatnie 3 dni mialem "suche" kazdorazowo "cos" nie weszlo na kuponie; m.in. dlatego teraz przymierzam sie do puszczenia zakladu za niska stawke po kursie 3,- <-> 4.5,-

Skad OVER, otoz wszyscy twierdza, ze to spotkanie to derby. Jak na nasza ligowa szarzyzne, to mozna to i derbami nazwac - do tego sie przychyle.

Groclin bez Bartosza Slusarskiego i Rafala Lasockiego za to z sedzia Krzysztofem Słupikiem (Tarnów), ktory lechitom zalazl za skore.
Quote:

Slupik osatnio sedziowal spotkanie: Wisła Płock - Górnik Łęczna (2:1), (nota 8), obserwator: Rek.




Ponadto spotkanie to jest "debiutem" - na stanowisku trenera - dla Wernera Liczki, i prawdziwym sprawdzianem dla trenera-inwalidy pana Michniewicza, ktory niejednokrotnie pokazal, ze z zestawieniem odpowiedniej taktyki miewa problemy.

Groclin Grodzisk [home] 2wins 2draws 3loses 13:14goals
Lech Poznan [away] 2wins 1draws 1loses 10:10goals

Co sadzicie?

Do góry
#436250 - 27/10/2005 17:24 Re: Orange Ekstraklasa, kolejka 12 (29-30.X)
marek951 Offline
enthusiast

Meldunek: 27/10/2005
Postów: 308
Groclin - Lech P.
TYP 1

Derby wielkopolski dla Groclinu szansa odbicia się od dna na jakim się niewatpliwie znajduje a w dodatku nowy trener Werner Liczka powinien nachnąc nowym duchem zawodników

Cracovia - Polonia W.
TYP 1

Forma Cracovi idzie w góre i niepowinna mieć problemów z Polonią , która po zwycięstwie w Grodzisku niebędzie musiała gryźć trawy i koiecznie zdobyć jakiekolwiek punkty.

Do góry
#436251 - 27/10/2005 18:24 Re: Orange Ekstraklasa, kolejka 12 (29-30.X)
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
Quote:

Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Lech Poznań

Typ: OVER 2.5

Na razie rozwazam wszystko hipotetycznie, ostatnie 3 dni mialem "suche" kazdorazowo "cos" nie weszlo na kuponie; m.in. dlatego teraz przymierzam sie do puszczenia zakladu za niska stawke po kursie 3,- <-> 4.5,-

Skad OVER, otoz wszyscy twierdza, ze to spotkanie to derby. Jak na nasza ligowa szarzyzne, to mozna to i derbami nazwac - do tego sie przychyle.

Groclin bez Bartosza Slusarskiego i Rafala Lasockiego za to z sedzia Krzysztofem Słupikiem (Tarnów), ktory lechitom zalazl za skore.
Quote:

Slupik osatnio sedziowal spotkanie: Wisła Płock - Górnik Łęczna (2:1), (nota 8), obserwator: Rek.




Ponadto spotkanie to jest "debiutem" - na stanowisku trenera - dla Wernera Liczki, i prawdziwym sprawdzianem dla trenera-inwalidy pana Michniewicza, ktory niejednokrotnie pokazal, ze z zestawieniem odpowiedniej taktyki miewa problemy.

Groclin Grodzisk [home] 2wins 2draws 3loses 13:14goals
Lech Poznan [away] 2wins 1draws 1loses 10:10goals

Co sadzicie?



Hm wszystko wyglada dobrze bo pilkarze do "derb wielkopolski" podchaodza bardzo powaznie- bardzo prawdopodobny over... Wszytsko zalezy od skutecznosci dnia (bo po czesci uwazam ze najlepiej grac druzyny ktore maja "cos" w ataku, bo np taka Odra czesto moze prowadzic gre ale o wyniku decyduje przypadek) Nie wiadomo tez jak ustawi zespol Liczka :S mam nadzieje ze nie bedzie kontynuowal mysli z Krakowa(sama defensywa) :| bo jesli tak... Troche wiec nie jest pewne jak bedzie wygladal teraz Groclin-po tej kolejce duzo sie wyjasni. Ostatnio jednak druzyna z Grodziska jest w dolku i nie zmieni tego zadna wygrana w PP... A z typem na Groclin to bym sie szczegolnie zastanowil, pomijajac forme itp przypominam ze nie gra przeciez z frajerami...
Takie moje wstepne rozwazania, a ostateczne analizy podam pozniej pozdro

Do góry
#436252 - 27/10/2005 22:29 Re: Orange Ekstraklasa, kolejka 12 (29-30.X)
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
w tym sezonie generalnie omijam granie polskiej ligi ale w tym tygodniu zrobie chyba wyjatek:)

ARKA-gornik zabrze
gdynianie jeszcze u siebie nie wygrali meczu w tym sezonie byli bardzo bliscy tego dokonac z amika.
wiadomo ze kazda seria sie kiedys skonczy i
jednak dopiero dokonaja tego wg mnie z zabrzanskim gornikiem.
skoro z amika tak im poszlo dobrze to z klubem z ktorym boryka sie z trudnosciami finansowymi i nie ma jakis wielkich wirtuozow w swoim zespole pojdzie jeszcze lepiej.
3 ostatnie mecze gornik na wyjezdzie przegral i nie zanosi sie aby te serie poprawil w gdyni a kurs ok. 2 warto ryzyka napewno.
gdynscy kibice 23 lata czekaja na zwyciestwo u siebie w extraklasie.

GÓRNIK ŁĘCZNA-zaglebie
gornicy podobnie jak gdynianie nie zanotowali jeszcze w tym sezonie zwyciestwa na swoim terenie.
ostatnie zwyciestwo w lecznej gornicy odniesli z ...zaglebiem w czerwcu 2-1.
zmiana na stanowisku trenera mysle ze wyjdzie na dobre wszystkim pilkarzom, a szczegolnie zwlaszcza tym ktorzy musieli grzac lawke jak chocby madej.
nie chce mi sie wierzyc ze gornik leczna nie odniesie do konca roku chocby 1-go zwyciestwa przed wlasna publicznoscia (zostal tylko z amika mecz jeszcze)przed ktora tak doskonale spisywal sie na wiosne.
do zespolu po kontuzjach powroca sokolowski,siklic czy oziemczuk (b.dobry wystep przeciwko jadze we wtorek w pucharze polski).
kurs na 1-ke ponad 2 wiec rowniez atrakcyjny.

zastanawiam sie jeszcze nad zwyciestwem CRACOVII z polonia choc tu kurs jest mniej atrakcyjny niz ww. meczach 1.5 ale roznica pod wzgledem kadrowym,organizacyjnym i finansowym jest bardzo wyrazna.
dodatkowo cracovia jest liderem w polskiej lidze jesli chodzi o mecze rozgrywane u siebie (nikt nie ma lepszego bilansu w tym sezonie)zaledwie 1 remis i same wygrane.
mysle ze krakowiacy nie zlekcewaza ostatniego zespolu w tabeli jak to przed tygodniem zrobil vicemistrz polski i odniosa kolejne zwyciestwo przed wlasna publicznoscia.

Do góry
#436253 - 28/10/2005 13:33 Re: Orange Ekstraklasa, kolejka 12 (29-30.X)
-=Doctus=- Offline
member

Meldunek: 03/08/2005
Postów: 165
Groclin Grodzisk Wlkp. - Lech Poznan [bis]

Sklady obu druzyn:

Groclin: Przyrowski - Lazarevski, Sablik, Sninsky, Piechniak - Sedlacek, Sabo, Goliński, Sikora - Rocki, Sikora

Lech: Kotorowski - Talichowski, Anderson, Wójcik, Kuś - Świerczyński, Scherfchen - Topolski, Sasin - Zakrzewski, Reiss

Rezerwowi:

Groclin: Ptak, Lasocki, Sokołowski, Porazik, Radziewicz, Bartkowiak, Kaźmierowski

Lech: Kotarski, Mowlik, Nawrocik, Wachowicz, Iwan, Sawaneh, Samba Ba, Gajtkowski

Nie zagrają:

Groclin: Vranjes, Kumbev, Mynar, Łukaszewski, Ślusarski, Kozioł

Lech: Piątek

Do góry
#436254 - 28/10/2005 13:41 Re: Orange Ekstraklasa, kolejka 12 (29-30.X)
Kuki Offline
journeyman

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 51
Skąd: Łęczna
Ja jako kibic Górnika Łęczna nie mogę wypowiedzieć się do końca subiektywnie na temat szans zielono - czarnych. Ale po tym co Górnik pokazał w PP z Jagą (regulaminowy czas gry) jestem w stanie postawić 1. Łapa, który będzie prowadził I drużynę nie jest złym trenerem, świadczą o tym jego wyniki z juniorskimi drużynami Górnika. I kiedyś ta passa nie wygranych meczy na własnym stadionie musi się skończyć. I Górnik jakoś dziwnie dobrze zawsze gra przeciwko piłkarzom Zagłębia.

Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin 1 kurs 2.10

Pzdr.

Do góry
#436255 - 28/10/2005 14:10 Re: Orange Ekstraklasa, kolejka 12 (29-30.X)
Cezar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/02/2005
Postów: 6624
Skąd: GDYNIA
Arka Gdynia-Górnik Zabrze 1

Chociaż jestem kibicem Arki i pewnie uważacie że jestem nieobiektywy to jednak grzechem jest nie postawić na zwycięstwo Gdyńskiego klubu. Górnik Zabrze ostatnio same porażki,a nawet w pucharze został odprawiony przez słabego Radomiaka i to aż 3-0! Górnik boryka się z problemami finansowymi. Nic nie wskazuje na to aby coś zmieniło się nagle w meczu z Gdyńską Arką! W pierwszej połowie jesiennego sezonu Arka grała bardzo słabo. Grała defensywnie ze słabym skutkiem. Teraz nowy-stary trener Wąsikiewicz postawił wszystko na jedną karte i zmienił ustawienie na ofensywne. Arka pokazała że umie strzelać bramki. Jak narazie w dwóch meczach prowadzonych przez Wąsiekicza Arka wygrała z Odrą 1-2 i pechowy remis 1-1 z Amicą! Jak dla mnie mój ukochany klub powinien wygrać z łatwością!! Licze na pierwsze od 23 lat zwycięstwo Arki na własnym stadionie w I lidze. To Arka jest faworytem tego spotkania. Myśle że kurs 2.05 to zbyt wysoki kurs wystawiony przez buki. Profesjonal zrozumiał już to i zablokował to spotkanie. Ja zagrałem ten meczyk w Millenium po kursie 2.05 po dość dużej stawce . W Sts też można zagrać po kursie 2. Pozdrawiam


poprawiłem


Edited by Bzyku (28/10/2005 16:37)

Do góry
#436256 - 28/10/2005 16:58 Re: Orange Ekstraklasa, kolejka 12 (29-30.X)
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Quote:

Arka Gdynia-Górnik Zabrze 1

Profesjonal zrozumiał już to i zablokował to spotkanie.




wygląd ana to że z powrotem jest
190 A.Gdynia-Gornik Z. 2.00 3.10 3.30

Cezar, mógłbyś nam powiedzieć kto w twojej drużynie jutro zagra w ataku? Z Odra, gdynianie grali w ustawieniu 4-2-3-1 ale myślę że u siebie trener Wąsikiewicz ustawi drużynę nieco bardziej ofensywnie , zwłaszcza że jak wspomniałeś gospodarzy interesuje tylko zwycięstwo.

Pozdrawiam i życzę upragnionego zwycięstwa

Do góry
#436257 - 28/10/2005 17:19 Re: Orange Ekstraklasa, kolejka 12 (29-30.X)
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
Moze dwa zdania ja wtrace , nie zgodze sie ze ustawienie jest ofensywne ,poprostu trener poprzestawial zawodnikow na swoje nominalne pozycje i w dodatku gramy 4-5-1 ale B.Lawa gra na srodku odrazu za Nicinskim , ma to swoje minusy bo robi sie dziura w srodku pola jesli chodzi o defensywe

Tak wygladal sklad w meczu z Amicą

Arka: Norbert Witkowski - Łukasz Kowalski, Piotr Jawny, Ireneusz Kościelniak, Krzysztof Majda - Sebastian Gorząd (90'Marcin Pudysiak), Dariusz Ulanowski, Bartosz Ława (82'Mateusz Kołodziejski), Andrij Griszczenko, Marek Kubisz (55'Olgierd Moskalewicz) - Grzegorz Niciński

Moskalewicz zlamal nos i raczej nie wystapi , natomiast nowy nabytek(miejmy nadzieje)Wroblewski jeszcze nie zagra,
Chamera dalej kontuzja ,wrocil juz Jakosz ale nie wiadomo czy zagra .Sklad nie powinien sie roznic od tego z Amicą czyli jeden napastnik

Do góry
#436258 - 28/10/2005 17:27 Re: Orange Ekstraklasa, kolejka 12 (29-30.X)
luk4sz_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 2620
kurs na arke w unibecie zmalal do 1,65

Do góry
#436259 - 28/10/2005 18:50 Re: Orange Ekstraklasa, kolejka 12 (29-30.X)
Cezar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/02/2005
Postów: 6624
Skąd: GDYNIA
Quote:

Quote:

Arka Gdynia-Górnik Zabrze 1

Profesjonal zrozumiał już to i zablokował to spotkanie.




wygląd ana to że z powrotem jest
190 A.Gdynia-Gornik Z. 2.00 3.10 3.30

Cezar, mógłbyś nam powiedzieć kto w twojej drużynie jutro zagra w ataku? Z Odra, gdynianie grali w ustawieniu 4-2-3-1 ale myślę że u siebie trener Wąsikiewicz ustawi drużynę nieco bardziej ofensywnie , zwłaszcza że jak wspomniałeś gospodarzy interesuje tylko zwycięstwo.

Pozdrawiam i życzę upragnionego zwycięstwa




witam. Przytocze może wypowiedz Wąsikiewicza dla Dziennika Bałtyckiego: Trochę się boję - nie ukrywa trener Wąsikiewicz - żeby zawodnicy za bardzo nie uwierzyli przed meczem, że Górnika można łatwo ograć. Rozmawialiśmy o tym w ostatnich dniach. My musimy twardo chodzić po ziemi i na boisku udowadniać, że potrafimy wygrywać. Górnik to nie jest łatwy przeciwnik. Wprawdzie zabrzanie grają teraz znacznie słabiej niż na początku sezonu, ale potrafią przecież sami zdobywać punkty i nikomu nie robią z nich prezentów. Tacy piłkarze jak Piotr Lech, Jacek Wiśniewski, Krzysztof Bukalski, Marcel Liczka, czy występujący nie tak dawno w Arce Arkadiusz Aleksander nie zapomnieli jak się gra w piłkę. Zwycięstwo nad Odrą bardzo nas podbudowało i oczywiście chcemy wygrać także w sobotę. Po raz pierwszy w tym sezonie w Gdyni. Zwykło się mawiać, że zwycięskiego składu się nie zmienia. Zagramy więc w podobnym zestawieniu. Podobym, bo za żółte kartki pauzuje Krzysztof Sobieraj. Mam więc pewne problemy z linią pomocy i o tym - kto w niej zagra - zadecyduję dopiero przed samym meczem - zakończył Wąsikiewicz.

Nie widze innej opcji niż zwycięstwo Arki i chyba nie jest nieobiektywny. Po kursie 2.05 czy wyższym jeszcze warto zagrać ten mecz. Arka musi wkońcu wygrywać i po zwycięstwie z Odrą seria zwycięstw będzie przedłużona. Dzięki DJ Sosna i mam nadzieje że Arka odnotuje pierwsze zwycięstwo u siebie po 23 latach w I lidze.Pozdrawiam

Do góry
#436260 - 28/10/2005 20:15 Re: Orange Ekstraklasa, kolejka 12 (29-30.X)
shiva Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 3108
Skąd: Korona Kielce
LEGIA WARSZAWA-KORONA KIELCE

sędzia: Adam Kajzer (Rzeszów)
Ostatnie mecze:
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0:1
Legia Warszawa - Wisła Płock 3:0
Lech Poznań - Legia Warszawa 1:0
Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1:0
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2:2

Wisła Kraków - Korona Kielce 2:2
Górnik Zabrze - Korona Kielce 0:3
Korona Kielce - Amica Wronki 2:1
Arka Gdynia - Korona Kielce 0:2
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 3:3

Kontuzje:
(Choto, Jarzębowski, Magiera, Klatt)-Legia
(Cichoń)-Korona

Miejsce w lidze:
2. Legia Warszawa 19 13-7
6. Korona Kielce 16 19-16
Pierwsze w kolejności punkty,następnie stosunek bramek

Najlepsi strzelcy:
Korona Kielce- Grzegorz Piechna 12 goli
Legia Warszawa-Piotr Włodarczyk/Marcin Klatt 4 gole

To kolejny ciężki wyjazdowy mecz Korony w przeciągu ostatnich 3 kolejek i to nie z byle kim tylko z Legią, która mi iż nie zachwyca swoją grą wygrywa mecz za meczem i obecnie zajmuje miejsce wicelidera Orange Ekstraklasy.
Spodziewam się bardzo emocjonującego widowiska.Ten mecz nie jest zwykłą ligową potyczką,a to z kilku względów.
Wdowczyk to trener, który prowadził Koronę przez ostatnie prawie 3 lata w 3 i 2 lidze.Związku z tym mecz będzie wywoływał podwójne emocje.
Poza tym spotykają się mimo wszystko dwie różnie grające drużyny.Legia bardzo dobra w obronie (tylko 7 bramek straconych najmniej w lidze),a Korona mimo,że jest beniaminkiem to zasłyneła z otwartej i podobającej się gry.Jedynym mankamentem Korony jest "słabsza" obrona czego dowodem są tracone bramki (16 bramek w dotychczasowych meczach).Myślę, że pewnym faktem doceniającym grę kieleckiego klubu jest powołanie do reprezentacji Grzegorza Piechnę,jako debiutanta."Kiełbasa" jest obecnym liderem tabeli strzelców ekstraklasy i strzela na zawołanie.W nim upatruje zagrożenie dla bramki Legii strzeżoną przez Fabiańskiego dobrego znajomego Załuski-bramkarza Korony.
Moim zdaniem drużyna,która zdobędzie środek pola będzie decydować o losach tego spotkania.W Koronie bez precedensowymi królami środka są Hermes i Bilski,którzy grają naprawdę na dobrym poziomie.Motorycznym ogniwem drużyny z Kielc jest Marcin Kaczmarek jeden z najszybszych pomocników ligii.Do pomocy ma Nowackiego,który mimo iż walczy niestety np. w meczu z Wisłą Kraków notorycznie tracił piłkę.Według mnie za niego ma szansę wystąpić Grzegorz Bonin wracający do dawnej formy choćby z występów II ligi.W ataku Kiełbasę będzie wspomagać Grzegorzewski,który z meczu na mecz przyzwyczaja się do ligowego poziomu(asysta w mecz z Wisłą).Jeśli chodzi o obronę nie widzę tu większych zmian Golański, Hernani, Rutka, Bednarek,czyli tak samo jak w meczu z Wisłą.
Za dużo nie będę rozpisywał się o Legii.Wydaje mi się, że to młody zespół,lecz grający bardzo solidną piłkę.Niedziwi mnie nie widowiskowa gra Legii,gdyż od kiedy pamiętam taki własnie futbol prezentowała.Myślę, że będzie trzeba uważać na Surmę w środku pola,Szałachowskiego w ataku i Kiełbowicz w obronie.
Chciałbym również wspomnieć,że na mecz do Warszawy wybiera się spora grupa kibiców Korona i napewno będzie wspomagać swoją drużynę.
Napewno czeka nas ciekawę widowisko i oby Korona wywiozła z Łazienkowskiej korzystny wynik.
Osobiście stawiam w tym meczu X2-w expekcie kurs 2,20,a dla odważnych czysta 2 za 5,70
Kursy,jak zawsze ostro przesadzone,więc mimo ryzyka warte uwagi.

Przepraszam za wszelkie błędy ortograficzne i stylistyczne

Do góry
#436261 - 28/10/2005 20:27 Re: Orange Ekstraklasa, kolejka 12 (29-30.X)
leksander888 Offline
journeyman

Meldunek: 16/10/2005
Postów: 80

bardzo licze na jutrzejsze zwyciestwo ARki nad Gornikiem.
A po tym kursie warto grac. Arka od zmiany trenera jest zupelnie odmieniona. Gorzad szalejena szkrzydle co chwila uciekajac obroncom a Bartek Lawa wraca do wysokeij formy, kontrolujac szybkosc rozgrywania akcji ofensywnych. Gdynianie tworza spora ilosc dogodnych sytuacji lecz brakuje zdecydowania pod sama bramka. Osoiscie licze ze jutro odblokuja sie i pogonia Gornik lekko 2-0 a ja bede mogl cieszyc sie z wygranej ukochanej druzyny

Do góry
#436262 - 29/10/2005 08:43 Re: Orange Ekstraklasa, kolejka 12 (29-30.X)
zONk Offline
newbie

Meldunek: 29/12/2002
Postów: 28
Skąd: Kielce
Legia - Korona UNDER

meczyk bedzie zaciety, wiekszosc gra tyczyc sie bedzie w srodkowej czesci boiska. nic szzcegolnego nikt nie pokaze

mozna takze zagrac Legie 1

wynik 1-0.

Do góry
#436263 - 29/10/2005 13:05 Re: Orange Ekstraklasa, kolejka 12 (29-30.X)
pawpop Offline
addict

Meldunek: 19/11/2004
Postów: 561
Skąd: Kielce
Odnosnie meczu Korony mam skrajnie rozne zdanie....
Jak dla mnie - goła 2 za 5.60 w singlu (toto mix), X2 - dla mniej odwaznych.
Osobiscie puscilem 2 za 100, drugi kuponik ale juz dla zabawy , Korona strzeli, Legia - nie

Korona w gazie, 2 polowa z Wisla w Krakowie bardzo fajna...
Jesli meczyk nie zacznie sie tak jak tydzien temu od 0-2, to bedzie niespodzianka

Do góry
#436264 - 29/10/2005 13:25 Re: Orange Ekstraklasa, kolejka 12 (29-30.X)
luk4sz_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 2620
w unibecie jest bardzo fajny zakladzik na to ze piechna strzeli/ nie strzeli gola 2.10/ 1.65
nie wydaje mi sie zeby podtrzymal passe 8 czy 9 meczy z golem, tym bardziej ze druzynie legii, ktora moze sie pochalic najlepsza obrona w lidze (najmniej straconych goli -7)

Do góry
#436265 - 29/10/2005 18:40 Re: Orange Ekstraklasa, kolejka 12 (29-30.X)
Podroznik Offline
veteran

Meldunek: 16/06/2003
Postów: 1534
Skąd: Laskarzew
Quote:

Legia - Korona UNDER
wynik 1-0.



Legia - Korona 1:0
gratuluje dobrego typu
P.S
Jak by nie patrzył przynajmniej do jutra moge sobie śpiewać
Mamy lidera

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (kemp, VVega, Lukasz111, Sony), 4372 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582752 Postów

Najwięcej online: 4485 @ Dzisiaj o 00:31