Opcje tematu
#435126 - 25/10/2005 14:52 Anglia Puchar Ligi - 1/16 finału
BRoNiU St-Ka Offline
stranger

Meldunek: 20/10/2005
Postów: 12
Skąd: Polska >> Mielec >> Starówka


DONCASTER-GILLINGHAM
CRYSTAL PALACE-LIVERPOOL
READING-SHEFFIELD UTD
FULHAM-WEST BROMWICH
MANSFIELD-MILLWALL
SUNDERLAND-ARSENAL
WIGAN-WATFORD
ASTON VILLA-BURNLEY
BLACKBURN-LEEDS

wszystkie mecze o godzinie 20:45 [ za wyjatkiem Blackburn-Leeds oraz Reading-Sheffield Utd. - te mecze są o 21:00 ]

Do góry
Bonus: Unibet
#435127 - 25/10/2005 15:03 Re: Anglia Puchar Ligi - 1/16 finału
BRoNiU St-Ka Offline
stranger

Meldunek: 20/10/2005
Postów: 12
Skąd: Polska >> Mielec >> Starówka
Crystal Palace - Liverpool 2 1.85 sTs

ostatni mecz Liverpoolu w lidze nie mozna zaliczyć do udanych [ przegrana 2:0 z Fulham'em ]. Media i gazety angielskie w wywarły dużą presję na Benitezie i na zespole. Hiszpański trener zapowiedział, że w następnym meczu [ czyli chodzi o mecz z Cr. Palace ] jego " zespół zagra twadry i ofensywny styl gry". W ataku [ najprawdopodobniej ] zagrają: Morientes z Crouch'em. Możliwe jest nawet, że S. Gerrard zagra w tym meczu [ Benitez: "Gerrard did a full training session on Sunday and came through it fine. I hope he will be fit for the Palace match as he is very important for us." ]
Cr. Palace zagra bez: A. Johnsson [ najlepszy strzelec.....6 goli w 7 meczach ] oraz J. Macken [ dotychczas 7 meczy ] i J. McAnuff [ 10 ] ...tych dwóch ostatnich dopiero co wyleczyli kontuzje i nie jest na 100% pewne że zagrają w tym meczu przeciwno Liverpool'owi
6/1o

Do góry
#435128 - 25/10/2005 16:28 Re: Anglia Puchar Ligi - 1/16 finału
siewa26 Offline
stranger

Meldunek: 14/02/2005
Postów: 5
Quote:

Crystal Palace - Liverpool 2 1.85 sTs

ostatni mecz Liverpoolu w lidze nie mozna zaliczyć do udanych [ przegrana 2:0 z Fulham'em ].




Ja zagrałem 1X, kurs w unibecie spadł z 1.84 do 1.76 od wczoraj, CP nie raz juz zadziwiło w pucharach, jakieś dwa lata temu np. wygrali właśnie z Liverpolem.

Do góry
#435129 - 25/10/2005 16:54 Re: Anglia Puchar Ligi - 1/16 finału
Piotrek88 Offline
addict

Meldunek: 08/05/2005
Postów: 584
ja zagralem 2 na liverpool :P licze na dudka ze pokaze swoja klase

Do góry
#435130 - 25/10/2005 16:57 Re: Anglia Puchar Ligi - 1/16 finału
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111073
Skąd: Las Vegas
Quote:

ja zagralem 2 na liverpool :P licze na dudka ze pokaze swoja klase



Pewnie tak,ale wiecej niz jednej nie uda mu sie strzelic

Do góry
#435131 - 25/10/2005 17:02 Re: Anglia Puchar Ligi - 1/16 finału
goran Offline
veteran

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 1399
Skąd: EAST DULWICH
Osobiscie poczytalem troszke o tym meczu i przekonalem sie ze nie bedzie dzis taryfy ulgowej dla C.palace . Wielce prawdopodobne ze wystapi w tym meczu S.Gerard wiec Banitez powaznie traktuje ten mecz. Co prawda boisko zweryfikuje ale optowalbym w tym meczu na zwycieztwo Liverpoolu.

Niespodzianke wietrze natoniast w meczu Wiganu . Tutaj sklad bedzie okrojony i wyglada na to ze druzynie bardziej zalezy na podtrzymaniu passy w lidze niz trwonieniu sil na puchar. Chociaz zawodnicy z rezerw napweno beda chcieli sie pokazac i w sumie kazdy wynik mozliwy .

Do góry
#435132 - 25/10/2005 17:12 Re: Anglia Puchar Ligi - 1/16 finału
-=Doctus=- Offline
member

Meldunek: 03/08/2005
Postów: 165
Quote:

ja zagralem 2 na liverpool :P licze na dudka ze pokaze swoja klase




Wiesci niosa, ze Dudek grac nie bedzie m.in. dlatego postanowilem zagrac na FCL. Zwyciesto i awans gosci - to dwa b.dobre typy.

W tym sezonie poza Pucharem Ligi FCL nie ma na co liczyc. Z proby odzyskania chempionatu na wlasnym podworku zostal chyba definitywnie wylaczony. Nie gra pilki, jaka moglaby zachwycac, badz sklaniac do optymistycznych wizji przyszlosci -> Liga OUT. FA Cup rozgrywki niezwykle prestizowe, tu b. rywalizowac najwieksi Chelsea, MU i Arsenal, watpie aby FCL dal im rade - tu zadko gra sie rezerwami. CL - odpada, Europe beda podbijac inni.

Jezeli w Liverpoolu mysla racjonalnie, to skupia sie na zdobyciu tego trofeum. Natomiast w pozostalych rozgrywkach "powalcza" o miejsca i kase.

Do góry
#435133 - 25/10/2005 17:24 Re: Anglia Puchar Ligi - 1/16 finału
kuba5 Offline
enthusiast

Meldunek: 03/10/2005
Postów: 395
Skąd: Bydgoszcz
no mi sie wydaje z Liverpool bedzie chcial wygrac zrehabilitowac sie po ostatniej porazce z fulham, i jeszcze Arsenal powinien wygrac po chyab kryzys ma juz za sobai teraz beda same zwyciestwa

Do góry
#435134 - 25/10/2005 17:32 Re: Anglia Puchar Ligi - 1/16 finału
Egypt Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 22/01/2005
Postów: 1965
Skąd: Zielona Góra
Sklad Arsenalu to tragedia na ten mecz z Sunderlandem
Arsenal: Almunia, Poom, Senderos, Eboue, Cygan, Clichy, Djourou, Fabregas, Flamini, Song, Larsson, Muamba, Murphy, Cregg, Van Persie, Owusu Abeyie, Lupoli, Bendtner.
Dlatego ja zostaje przy 1x.

Co innego Liverpool beda grali prawie pierwszym skladem:
Liverpool: Carson, Raven, Hyypia, Whitbread, Warnock, Potter, Gerrard, Alonso, Hamann, Sissoko, Zenden, Crouch, Cisse, Morientes, Kewell, Sinama-Pongolle, Reina, Riise, Traore, Josemi, Carragher, tazke tutaj 2.
I niech Moc bedzie z nami hehe.

Do góry
#435135 - 25/10/2005 19:18 Re: Anglia Puchar Ligi - 1/16 finału
BRoNiU St-Ka Offline
stranger

Meldunek: 20/10/2005
Postów: 12
Skąd: Polska >> Mielec >> Starówka
a co do Wiganu......to tak tu będzie "niespodzianka". Trener wiganu wyznaczył praiwe rezerwowy skład w Watford wystąpi w najmocniejszym składzie !!!!
x2 jak siem patrzy 5/1o

Do góry
#435136 - 25/10/2005 19:23 Re: Anglia Puchar Ligi - 1/16 finału
julia-kasia Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2004
Postów: 861
Skąd: Stadt Hoffnung
Quote:

a co do Wiganu......to tak tu będzie "niespodzianka". Trener wiganu wyznaczył praiwe rezerwowy skład w Watford wystąpi w najmocniejszym składzie !!!!
x2 jak siem patrzy 5/1o




Broniu jak ja "uwielbiam " takie analizy... na tak... w 36 min. meczu

Do góry
#435137 - 25/10/2005 19:24 Re: Anglia Puchar Ligi - 1/16 finału
BRoNiU St-Ka Offline
stranger

Meldunek: 20/10/2005
Postów: 12
Skąd: Polska >> Mielec >> Starówka
o qrcze.......troszQ pużno dałem posta!!!!!! przepraszam mój błąd !!!!!

Do góry
#435138 - 25/10/2005 21:13 Re: Anglia Puchar Ligi - 1/16 finału
crayon Offline
newbie

Meldunek: 09/10/2005
Postów: 26
A Liverpool znów dał ciała, jak tak dalej pojdzie to Benitez moze zaczac sie martwic o swoja posade...

Do góry
#435139 - 25/10/2005 21:28 Re: Anglia Puchar Ligi - 1/16 finału
Szyderca Offline
old hand

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 829
Skąd: Loża szyderców
musiałem to napisac.. Liverpool to najwieksze tępaki tego sezonu lub poprostu lubia wk**iac ludzi ..druzyna która w ostatim sezonie zdobyła Lige Mistrzów i zapowiadała w tym sezonie wlke o kazde trofeum które jest do zdobycia - zawodzi na całej lini, oczywiscie nie mam tu na mysli Ligi Mistrzów bo w tej jak narazie im jako tako idzie, ale reszte czyli to co sie dzieje na wyspach - z tego co widze pan Benitez jest poprostu frajerem i nie potrafi nic zdobyc na wyspach (majac takich graczy wiekszosc trenerów bylaby w stanie zając miejsce w pierwszej 6-tce ligi angielskiej i osiągnąc finał pucharu Anglii) lub dobrze sie maskuje i chce poraz 2-gi siegnąc po Lige Mistrzów odpuszczając piłke wyspiarska, ale moim zdaniem tym razem sie mu to nie uda bo nie mozna wejsc drugi raz do tej samej rzeki i napewno znajdze sie wczesniej czy pozniej ktos kto im złoi (ZOBACZYCIE ) dupsko jak np. Chelsea w tym sezonie (1:4 ) - jak widac nie nauczyła ta porazka nic a nic graczy i trenera Liverpoolu i zostali dzis poraz 2-gi skarceni za opier****nie sie (przez 2-ligowca grając w miare silnym składem z Gerrardem Hyppia Morientesem Hammanem Kewellem Crouchem) ..ja osobiscie zycze im w tym sezonie jak najgorzej ponieważ denerwuja mnie zespoły które maja TYLKO wielkie ambicje do wszystkiego i na tym koniec, oby w dalszych rundach LM trafili na Milan Chelsea lub nawet Real z przyjemnoscia bedę oglądał jak dostaja w dupe

Liga: (2mecze zalegle - 18 punktów straty do lidera ) 13. Liverpool 8 - 2-4-2 - 5 : 8 - 10pkt
Puchar: odpadli 1:2 z Crystal Palace

to co napisałem nie zmienia faktu ze postawie na nich w najblizszym meczu z West Ham a dzis poprostu zajebali mi szczurka postawionego z braku laku w 3min w profie

Do góry
#435140 - 25/10/2005 21:33 Re: Anglia Puchar Ligi - 1/16 finału
goran Offline
veteran

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 1399
Skąd: EAST DULWICH
Quote:

musiałem to napisac.. Liverpool to najwieksze tępaki tego sezonu lub poprostu lubia wk**iac ludzi ..druzyna która w ostatim sezonie zdobyła Lige Mistrzów i zapowiadała w tym sezonie wlke o kazde trofeum które jest do zdobycia - zawodzi na całej lini, oczywiscie nie mam tu na mysli Ligi Mistrzów bo w tej jak narazie im jako tako idzie, ale reszte czyli to co sie dzieje na wyspach - z tego co widze pan Benitez jest poprostu frajerem i nie potrafi nic zdobyc na wyspach (majac takich graczy wiekszosc trenerów bylaby w stanie zając miejsce w pierwszej 6-tce ligi angielskiej i osiągnąc finał pucharu Anglii) lub dobrze sie maskuje i chce poraz 2-gi siegnąc po Lige Mistrzów odpuszczając piłke wyspiarska, ale moim zdaniem tym razem sie mu to nie uda bo nie mozna wejsc drugi raz do tej samej rzeki i napewno znajdze sie wczesniej czy pozniej ktos kto im złoi (ZOBACZYCIE ) dupsko jak np. Chelsea w tym sezonie (1:4 ) - jak widac nie nauczyła ta porazka nic a nic graczy i trenera Liverpoolu i zostali dzis poraz 2-gi skarceni za opier****nie sie (przez 2-ligowca grając w miare silnym składem z Gerrardem Hyppia Morientesem Hammanem Kewellem Crouchem) ..ja osobiscie zycze im w tym sezonie jak najgorzej ponieważ denerwuja mnie zespoły które maja TYLKO wielkie ambicje do wszystkiego i na tym koniec, oby w dalszych rundach LM trafili na Milan Chelsea lub nawet Real z przyjemnoscia bedę oglądał jak dostaja w dupe

Liga: (2mecze zalegle - 18 punktów straty do lidera ) 13. Liverpool 8 - 2-4-2 - 5 : 8 - 10pkt
Puchar: odpadli 1:2 z Crystal Palace

to co napisałem nie zmienia faktu ze postawie na nich w najblizszym meczu z West Ham a dzis poprostu zajebali mi szczurka postawionego z braku laku w 3min w profie





i ja sie dolaczam do tej wypowiedzi i jeszcze dodam Schalke bo komentarz rowniez mozna /poza kilkoma faktami / do nich dopasowac/

Do góry
#435141 - 26/10/2005 07:10 Re: Anglia Puchar Ligi - 1/16 finału
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Ja również przyłączam się do tej wypowiedzi.Z resztą Liverpool rozczarował nie po raz pierwszy.A co do spotkań z Crystal Palace-nie zapomnę jak wtopiłem na nick dwa lata temu.Co prawda Liverpool grał u siebie,ale zaledwie zremisowali 1:1 i kurs 1.35 poożył mi ładny kupon.Od tamtej pory Liverpool jest na mojej czarnej liście (m.in. obok Herty Berlin) i po prostu na nich w ogóle nie gram (chyba że u/o,ale to też sporadycznie).Trzeba jednak przyznać,że ta drużyna to jednak pewien fenomen- w lidze przeciętnie,a w LM momentami wręcz fenomenalnie.

Natomiast na dzisiaj warto bliżej się przyjrzeć Chelsea.Myślę,że Niebiescy będą chcieli zdobyć wszystko co jest do zdobycia.Jest to z pewnością trudne,ale odpadnięcie z rozgrywek pucharowych na tym etapie to byłaby chyba kompromitacja.Poza tym po wpadce z Evertonem to jest dobra okazja na przekonujące zwycięstwo.Kursy przeważnie słabe,ale 1.39 w betfair wygląda ciekawie.Rozważam też overa za 1.85.

Do góry
#435142 - 26/10/2005 16:57 Re: Anglia Puchar Ligi - 1/16 finału
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Jaki byl kurs wczoraj na Aresenal z Sunderlandem ?

Do góry
#435143 - 26/10/2005 17:00 Re: Anglia Puchar Ligi - 1/16 finału
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
1.90

Do góry
#435144 - 26/10/2005 17:16 Re: Anglia Puchar Ligi - 1/16 finału
v1ver Offline
enthusiast

Meldunek: 10/11/2003
Postów: 389
Skąd: Żyrardów
Dzis moze wart gry over w meczu Man. Utd. z Barnet? Barnet w swojej, nizszej lidze, traci sporo bramek na mecz. Mysle, ze Manchester jest w stanie im ich w stanie nieco ustrzelic. Na Old Traford nie beda chcieli raczej dac blamazu z tak slabo notowana druzyna. Barnet w tym sezonie bedzie raczej myslec o tym, aby nie powrocic spowrotem do Conference. Moim zdaniem w dzisiejszym meczu przestarsza sie przeciwnika. Ale to takie moje dosc luzne rozwazania..

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, alfa, VVega, wHiTe_StAr, Sensei, ElNinho[mmdea], pacyfista), 4142 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582551 Postów

Najwięcej online: 4304 @ Wczoraj o 19:05