Strona 12 z 14 < 1 2 ... 10 11 12 13 14 >
Opcje tematu
#432556 - 05/04/2006 11:27 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
Giorgio Offline
journeyman

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 77
Quote:

Celtic - Hearts

Mam taki epytanko czy warto grać w tym meczu na 2??
Kibice Celticu chcą żeby ich druzyna przegrałą z Hearts gdyż w takim przypadku utrzyma się przewaga Hearts na Glasgow. Celtic jak wiemy ma spora przewage i majstra już praktycznie ma pewnego a i kurs kusi??

Celtic - Hearts
typ - 2
6.5 BAw




Tego typu kalkulacja absolutnie nie moga wchodzić w grę. Jeżeli śledzisz choć trochę ligę szkocką to na pewno pamiętasz jak Celtic przegrał mistrzostwo w poprzednim sezonie, choć wydawało się, że nin złego nie może się im przytrafić. Wszycy w Szkocji o tym pamiętają, dlatego zrobią wszystko by podobna sytuacja nie miała juz miejsca i na pewno zagrają z Hearts na 100%, niezleżnie od sytuacji ligowej tabeli i szczerej nienawisci do Rangersów.

Nie oznacza to wcale, że Celtic na pewno wygra. Martwi mnie wprawdzie tylko fakt, że dawno już nie znaleźli pogromcy, a wiadomo jak to jest z seriami - każda... itd.itp. Ja jednak patriotycznie dzisiaj na Boruca i Żurawia.

Pozdrwaiam

Do góry
Bonus: Unibet
#432557 - 05/04/2006 11:29 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
larsson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 19966
Skąd: Bytom
Celtic bedzie chcial przed wlasna publicznoscia zdobyc tytuł mistrzowski Kibice juz zapewne przygotowali co nieco dla swoich pupilków

Ja bym obstawił wynik 2-0.

Do góry
#432558 - 05/04/2006 11:39 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
Pawel84 Offline
newbie

Meldunek: 13/10/2003
Postów: 29
Celtic nie bedzie czekal na zdobycie mistrza zrobi to dzis na 99% bo co za feta na wyjezdzie

Do góry
#432559 - 05/04/2006 16:59 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
provek Offline
enthusiast

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 279
Skąd: łódź
ale celticowi dzisiaj nie zapominajmy ze wstarczy remisik

Do góry
#432560 - 05/04/2006 18:09 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
a kibice Celtow nie chca by ich pupile zdobyli dzisiaj mistrzostwo, poniewaz nie chca by lokalny rywal czyli Rangersi osiadneli cel jakim jest LM. Wiecej w informacjach na onet.pl

Do góry
#432561 - 05/04/2006 21:17 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
larsson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 19966
Skąd: Bytom
Quote:

Celtic bedzie chcial przed wlasna publicznoscia zdobyc tytuł mistrzowski Kibice juz zapewne przygotowali co nieco dla swoich pupilków

Ja bym obstawił wynik 2-0.




Duzo sie nie pomyliłem

Gratulacje Celtowie ! W przyszłym sezonie LM wasza

Do góry
#432562 - 06/04/2006 15:39 Szansa dla Kilmarnock
okolowski Offline
stranger

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 2
Skąd: Białystok
Po zdobyciu wczoraj (05.04) mistrzostwa Szkocji, trener Celticu Glasgow zapowiedział że w niedzielnym ligowym meczu z Kilmarnock da szanse pogra rezerwowym zawodnikom. W Glasgow trwa mistrzowstka feta.

Do góry
#432563 - 07/04/2006 06:18 Re: Szansa dla Kilmarnock
darros Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/07/2003
Postów: 2885
Skąd: WARSZAWA
Mam pytanie
W ten weekend jest ostatnia kolejka rundy zasadniczej.
Wyczytałem w gazecie,ze po tej kolejce zostanie tabela podzielona na 2 grupy tzw."słabszą" i "mocniejszą".
Rozumiem że w tych grupach będą jeszcze rozgrywane tzw. dodatkowe spotkania.(czy może mi ktoś podać jakąś stronę,która potwierdzi moje zapytanie).

Do góry
#432564 - 07/04/2006 10:08 Re: Szansa dla Kilmarnock
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
8-9 kwiecien 2006


Scottish Premier

Aberdeen v Hibernian
Falkirk v Dundee Utd
Hearts v Dunfermline
Livingston v Inverness
Rangers v Motherwell


Niedziela 9 kwietnia 2006
Kilmarnock v Celtic



First Division (2 szkocka)

Airdrie v Queen of South
Brechin v St Johnstone
Hamilton v Clyde
Ross County v St Mirren
Stranraer v Dundee



Two Division(3 szkocka)

Alloa v Ayr
Gretna v Peterhead
Morton v Partick
Raith v Dumbarton
Stirling Albion v Forfar



Third Division (4 szkocka)

Berwick v Stenhousemuir
Cowdenbeath v Albion Rovers
East Stirling v East Fife
Elgin v Arbroath
Queens Park v Montrose

Do góry
#432565 - 07/04/2006 11:17 Re: Szansa dla Kilmarnock
darros Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/07/2003
Postów: 2885
Skąd: WARSZAWA
kobo ale mi chodziło nie o ostatnią kolejkę tylko czy po tej właśnie kolejce będą jeszcze rozgrywane jakieś spotkania(jak tak to ile?)

Do góry
#432566 - 07/04/2006 11:21 Re: Szansa dla Kilmarnock
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
apelujemy o chociaż lekkie zabarwienie merytoryczne


Edited by Formic (10/04/2006 15:49)

Do góry
#432567 - 07/04/2006 12:15 Re: Szansa dla Kilmarnock
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
witam serdecznie

zbliza sie sobota, przed nami kolejny zestaw lamiglowki, ukladanki. CZy da sie cos z tego ulozyc? Hmm...moze troszeczke za wczesnie na jakies rozwazania, ale nie wiem czy bede mial jutro czas wiec nie czekajac na wiadomosci z druzyn pozwole sobie napisac pare krotkich zdan odnosnie kilku spotkan.Moze zaczne od spotkania

Alloa v Ayr
Jak juz tydzien pisalem, gospodarze tego spotkania na falii, łoja wszystkich i wszystko jak leci Lacznie z wiewiorkami :P Gryza trawe by opuscic ostatnia pozycje i zajac miejsce, ktore umozliwi im gre w barazach o utrzymanie. Jak mozemy zauwazyc, cel ten jest bliski osiagniecia i to co niemozliwe staje sie realne. Dumbarton,ktory jest rywalem w tej potyczce o 9 miejsce strasznie cieniuje, chyba w klubie panuje nastroj przygnebienia, w ostatnim czasie nic nie potrafia wygrac, kazdego by to zalamalo...ale to nie o Dumbarton mowa. Gospodarze tego spotkania maja o jeden mecz wiecej od Dumbarton i taka sama liczbe oczek. Obie druzyny spotkaja sie w bezposredniej komfrontacji i byc moze wtedy otrzymamy ostateczna odpowiedz, kto zajmie 9 miejsce. Lecz Alloa moze pomoc swojemu szczesciu, losowi wygrywajac ta potyczke a maja ku temu okazje poniewaz przyjezdza do nich druzyna Ayr, ktora bedzie oslabiona brakiem 8 podstawowych graczy. Biorac ten fakt, oraz dobra forme, ktora prezentuja w ostatnim czasie, mozna grac gospodarzy tego spotkania. Oczywiscie mozna podeprzec mecz remisem, ale ja gram czysta jedyne.

Gretna v Peterhead
tutaj doslownie dwa trzy slowa. Gram Peterhead, ktory jest mocno zmotywowany, musi walczyc o zabezpieczenie pozycji gwarantujacej gre w barazach. Gretna, osiagnela wszystko co mogli w tym sezonie: awans do wyzszej dywizji, awans do finalu pucharu szkocji i co najwazniejsze beda grali w pucharze uefa. Byc moze to wszystko spowoduje, ze troszeczke pomoga swojemu odwiecznemu rywalowi w walce o utrzymanie tego miejsca zapewniajacego gre w barazach ze wzgledu chociazby na dawne czasy (gra w zeszlym sezonie w nizszej dywizji). Peterhead rok temu pokonal Gretne w podobnej sytuacji jak ta, tyle , ze grali u siebie. Gretna nie pozwolila jeszcze wygrac Peterhead na swoim obiekcie, ale kiedys musi byc ten pierwszy raz i mam nadzieje ,ze to bedzie teraz

Stirling Albion - Forfar
Moze w koncu Stirling zacznie wygrywac swoje spotkania. We wtorek pokonali Forfar grajac w 10. Dlaczego mielby tego nie powtorzyc na wlasnym obiekcie grajac w 11 ??. Patrzac na zestaw spotkan jakie musza jeszcze rozegrac to przeciwnicy nie naleza do tych latwych: 2X Gretna, Partick, Morton. Mysle, ze ten mecz przed wlasna publicznoscia powinni wygrac.

pfff
szybciutko o ostatniej dywizji
Queens Park v Montros
Gospodarze spotkania walcza o zajecie pozycji gwarantujacej baraze. Pozostali przeciwnicy tej rywalizacji graja pomiedzy soba, mam tu na mysli spotkanie Elgin v Arbroath , wiec ktoras z tych dwoch druzyn straci punkty, otwiera sie zatem szansa by QP odskoczyl ociupinke a przeciwnik tej potyczki to jedna z najslabszych druzyn w lidze.

Cowdenbeath v Albion Rovers
Cowden wygrywa to spotkanie, wtorkowy mecz to wypadek przy pracy. Zdarza sie. Powiem tylko, ze gospodarze chca awansowac bezposrednio z pierwszego miejsca, forma jest wysoka. Inny wynik jak wygrana gospodarzy jest ogromna niespodzianka, wieksza niz ta z wtorku

na koniec zostawilem sobie spotkanie z First Division
Airdrie v Queen of South
Dla mnie to glowny tym soboty, czyli wygrana gosci tego spotkania. Dlaczego? Walcza o utrzymanie. Prezentuja wysoka forme. Do skaldu wraca dwoch bramkostrzelnych napastnikow. Silna obrona. Ogromna motywacja i determinacja. Wszystko to powoduje, ze grzechem jest nie zagrac tego spotkania. Airdre ostatni nic nie wygrywa i to mnie martwi, bo w koncu trzeba cos wygrac, ale mysle, ze to nie nastapi w tym spotkaniu a nastepnym, czyli w meczu z druzyna Stranrear lub konczacym runde z druzyna Brechin.

to tyle ode mnie
zycze powodzenia

Do góry
#432568 - 07/04/2006 12:24 Re: Szansa dla Kilmarnock
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
darros nie odpowiadalem tobie, tylko wklejalem zestaw par na ten weekend
co do twojego pytania to tabela zostanie podzielona na dwie grupy po 6 druzyn. Kazda druzyna zagra po 5 spotkan i to zadecyduje o koncowej pozycji w tabeli. Kazda druzyna zachowa ilosc punktow jaka zdobyla w sezonie zasadniczym. I to chyba tyle.
Eska to nie PrivatePick by typowac wyniki. Te znajdziesz w odpowiednim dziale
pozdrawiam

Do góry
#432569 - 07/04/2006 13:48 Re: Szansa dla Kilmarnock
darros Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/07/2003
Postów: 2885
Skąd: WARSZAWA
Ta sama uwaga co powyżej - posty w tym temacie muszą coś do niego wnosić, ten nie wniósł


Edited by Formic (10/04/2006 15:51)

Do góry
#432570 - 07/04/2006 13:50 Re: Szansa dla Kilmarnock
Gibon Offline
enthusiast

Meldunek: 03/04/2005
Postów: 242
Skąd: Poznań
Livingston - Inverness

Krótko o tym meczu: Wydaję mi się że po takim kursie 1,85 można zagrać na Inverness. Gdyż Livingston już zdegradowane, natomiast Inverness jeszcze z szansami na awans do pierwszej szóstki:

6. Aberdeen 32 11 12 9 38 - 36 45
----------------------------------------
7. Motherwell 32 12 8 12 50 - 54 44
8. Inverness 32 10 13 9 44 - 36 43

Motherwell gra z Rangersami wiec pewnie tego nie wygrają, a Aberdeen gra u siebie z w miarę silnym Hibernianem (4m-sce) i może tego nie wygrać, lub przegrać, a w tym przypadku rosną szansę Inverness. Co w przypadku gdy Aberdeen i Inverness bedą miały po 46 pkt? nie wiem, bo w szkockiej były 3 mecze (1:1, 0:0, 0:1) i nie wiem co decyduję o lokacie.

Więc myśle że za średnią stawkę można zagrać.

Do góry
#432571 - 07/04/2006 15:13 Re: Szansa dla Kilmarnock
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
Gibon prawdopodobnie bilans bramkowy decyduje o tym, kto zajmie lepsza pozycje. W tym wypadku Aberdeen ma +2 gole a Inverness +8. Gdyby obie druzyny zdobyly identyczna ilosc punktow Inverness bedzie wyzej, chyba, ze Aberdeen strzeli 7 bramek Hibsom a Inverness przegra z Livingstone

Do góry
#432572 - 07/04/2006 15:32 Re: Szansa dla Kilmarnock
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
tylko tak jeszcze patrze na ta tabele i powiem ,ze generalnie nie wiem czy te druzyny beda chcialy walczyc o wejscie do "gornej polki". Po pierwsze : mistrz kraju zdobyty. Po drugie: rozgrywka obecnie toczy sie o 2 miejsce gwarantujace gre w LM. Pozycja 3 to p.UEFA. Roznica punktowa pomiedzy pozycja 3 a 4 jest juz zbyt duza, bo nalezy brac pod uwage, ze Rangersi beda grali o 2 pozycje wiec, swoje mecze bede starali sie wygrac przez co nie beda tracic przewagi nad 4 druzyna. Reasumujac walka o UEFA tez juz jest roztrzygnieta, bo bedzie to puchar pocieszenia dla druzyny, ktora nie zajmie 2 miejsca. Tak wiec wydaje mi sie ,ze dla druzyn bedzie chyba bez roznicy czy beda grali w gornej czy dolnej "polce". Nie wiem jak wyglada sprawa utrzymania sie w Premier Scottish, czy tutaj tez ulegly zmiany jak w nizszych dywizjach.Wczesniej spadala tylko jedna druzyna, zajmujaca ostatnie miejsce. jesli tak jest obecnie to jedynie Dunfermline i Falkirk musza walczyc o utrzymanie. Do zdobycia 18 pkt, by sie utrzymac trzeba bedzie przekroczyc prog 30 pkt. Tej granicy nie przekroczyly te dwie druzyny. I to raczej one beda chcialy jak najszybciej przekroczyc ta granice. Natomiast jesli jest tak jak w nizszych ligach to wtedy jeszcze dochodzi Dundee w walce o utrzymanie i prog wzrasta do 40 pkt

Do góry
#432573 - 07/04/2006 21:43 Re: Szansa dla Kilmarnock
Gibon Offline
enthusiast

Meldunek: 03/04/2005
Postów: 242
Skąd: Poznań
no raczej logiczny ten wywód. Ale nie zmienia to faktu że lepiej być w wyższej grupie, co prawda nic to nie daję ( i tu jest haczyk) ale może jakaś premia od prezesa, puchar intertoto czy cos takiego zmotywuje. Ale i tak chyba typ warty zagrania za średnią stawkę, ostantio Inverness dobrze gra.

Do góry
#432574 - 08/04/2006 06:11 Re: Szansa dla Kilmarnock
arnold Offline
newbie

Meldunek: 22/01/2006
Postów: 36
Kobo mam pytanie czy na 100% w AYR nie będzie grało 8 podstawowych graczy??i napisz proszę co myślisz o meczu Stirling Albion typ 1,wiem że wyżej o tym pisałeś ,ale ile dajesz im szans .Mi osobiście ten mecz wydaje się najpewniejszy,ale proszę cie o opinię

Do góry
#432575 - 08/04/2006 11:03 Re: Szansa dla Kilmarnock
marekm Offline
member

Meldunek: 11/03/2005
Postów: 125
Ayr will be without defender David Lowing and midfielder Paul Hyslop as they seek to secure Division Two football next season.

Do góry
Strona 12 z 14 < 1 2 ... 10 11 12 13 14 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Akhu, VVega, pacyfista, ANZELMO, rafal08, Lukasz111, 11kera11, Sony, Sensei, kemp), 4219 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582594 Postów

Najwięcej online: 4339 @