Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#42506 - 29/04/2003 01:51 ZMIANY !!!!!!
Anonymous
Unregistered


WITAM

Jestem od ponad dwóch lat użytkownikiem tego forum jednoczesnie czatu mecz.pl ktory jest integralną częscią tegoż forum. Przyglądając sie przez dłuższy czas czatowi doszedlem do mysle trafnego wniąsku i myślę ze znajdzie sie dosyć spore grono osób ( z tego co słyszałem) ktore moje slowa jest w stanie potwerdzić. przechodząc do meritum sprawy: osoby ,,zarządzające'' tak to nazwijmy czatem mecz.pl sa wysoce nieodpowiedni i nieprzygotowani, można by rzec - nie w pelni dojrzali do pełnienia takiego obowiązku. Sposób w jaki odnoszą sie do niektorych osob zwłaszcza nowych użytkowników jest naganny i psuje wizerunek i dobro domeny ,,mecz.pl'' , zauważyłem rownież co bardzo istotne- owi ludzie mają takie wysokie mniemanie o sobie ze każde sprzeciwienie sie ich słowom konczy sie tzw. banem z info o treści typoowej dla nastoletnich gówniarzy.

Te sowa krytyki maja za zadanie spojrzec prawdzie w oczy - to co sie dzieje na forum i na czacie jest źle i ja to nie pierwszy zauważyłem. Oczywscie jest grono ludzi na czacie ktore w wyniku dłuższej znajomosci na pewno bedzie bronic tzw. opów o ktorych była mowa- jednak własnie w tym tkwi błąd, to jest zasłona dymna przed okrutną prawdą.

Slowa te są skierowane do wszystkich moderatorów mecz.pl i licze ze w szybkim tępie zostana wyciągnięte właściwe wnioski i odpowiedni osoby zostaną uwolnione z funkacji ktore co tychczas pełnia.

Nie operowałem nickami ponieważ te osoby dobrze sobie zdaja sprawę o kim mowie. Proszę również o nie kojarzenie mnie z zadnymi ,,buntownikiami'' ktrzy wyrobily sobie juz tu marke.

Proszę o podpisywaniem sie poniżej osób ktore podbnie myślą jak ja - pomóżmy zwalczyć CHOŁOTĘ

JEST TO KOLEJNY CZYNNIK KTORY TRZEBA NAPRAWIĆ ABY PRZYWRÓCIĆ DWNĄ ŚWIETNOŚC ,,MECZ.PL'' O KTÓRĄ TYLE OSÓB JUZ SIE DOPOMINAŁO.

Do góry
Bonus: Unibet
#42507 - 29/04/2003 01:59 Re: ZMIANY !!!!!!
Vipek Offline
old hand

Meldunek: 17/09/2002
Postów: 1040
Skąd: Białystok
Stsik ?

Do góry
#42508 - 29/04/2003 01:59 Re: ZMIANY !!!!!!
_Lider Offline


Meldunek: 14/02/2002
Postów: 829
Brawo Stsik znów to samo zaczyna się pewnie mama mu napisała ten post bo on nie jest w stanie takiego czegoś napisać.

Do góry
#42509 - 29/04/2003 02:06 Re: ZMIANY !!!!!!
Haz$ Offline
$

Meldunek: 30/12/2002
Postów: 15195
Skąd: Skjervøy (Norway)
podpisuje sie raz miesiac temu wszedlem pierwszy raz jako guest zostalem wyzwany ze jestem guestem i oczywiscie oddalem i dostalem bana od tej pory wchodze 2 razy w tygodniu jak potrzebuje tylko wynik live ...

pozdrawiam iwo:

Do góry
#42510 - 29/04/2003 02:10 Re: ZMIANY !!!!!!
Intruzik Offline
enthusiast

Meldunek: 27/05/2002
Postów: 231
Skąd: Wrocław
HAzardzista , jednym z regułow czata jest posiadanie nicka , skoro nie mogles d*** ruszyc by wklepać pare literek to dobrze ze cie zbanowali , bo jak proste słowa do ciebie nie docieraja to znaczy ze jesteś bałwan a bałwanów trzeba tępić !!!!

Do góry
#42511 - 29/04/2003 02:12 Re: ZMIANY !!!!!!
qwerty Offline
veteran

Meldunek: 19/06/2001
Postów: 1231
Ciekawe kto to ten "Stsik", gdyż wstąpiłem na tego czata niecały rok temu i mając inne zdanie co do typów, które zagrała pewna osoba z północy Polski, zostałem po prostu wykopany z komentarzem "pewnie to znowu stsik" właśnie!

Do góry
#42512 - 29/04/2003 02:13 Re: ZMIANY !!!!!!
qwerty Offline
veteran

Meldunek: 19/06/2001
Postów: 1231
Intruzik, z nickiem czy bez, prawda jest taka, że niektórzy "podwładni" artha uprawiają samowolkę...

Do góry
#42513 - 29/04/2003 02:15 Re: ZMIANY !!!!!!
tOOmeq Offline
enthusiast

Meldunek: 19/03/2002
Postów: 307
Skąd: Gorzow Wlkp.
[QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Ciekawe kto to ten "Stsik", gdyż wstąpiłem na tego czata niecały rok temu i mając inne zdanie co do typów, które zagrała pewna osoba z północy Polski, zostałem po prostu wykopany z komentarzem "pewnie to znowu stsik" właśnie![/qb][/QUOTE]Moze trafiles na Sc???

Do góry
#42514 - 29/04/2003 02:15 Re: ZMIANY !!!!!!
Anonymous
Unregistered


witma ponownie panie intruz- reguły sa takie ze nie masz prawa podważac tego co powiedzial hazardzista. nie wsazyscy prosze sobie wyobrazić mają tyle czasu co ty zeby bawic sie w logowanie zapisywanie itp. większośc chce po prostu wejsc i coś sprawdzić a wy to uniemozliwiacie.

Do góry
#42515 - 29/04/2003 02:16 Re: ZMIANY !!!!!!
Intruzik Offline
enthusiast

Meldunek: 27/05/2002
Postów: 231
Skąd: Wrocław
heheh Bunt
nie masz czasu by wklepac 5 literek ? to poco wlazic na czat ? poco wlaczac komputer ??????
kto kaze sie logowac ?????????

Do góry
#42516 - 29/04/2003 02:18 Re: ZMIANY !!!!!!
Intruzik Offline
enthusiast

Meldunek: 27/05/2002
Postów: 231
Skąd: Wrocław
[QUOTE]Oryginalnie wysłał tOOmeq:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Ciekawe kto to ten "Stsik", gdyż wstąpiłem na tego czata niecały rok temu i mając inne zdanie co do typów, które zagrała pewna osoba z północy Polski, zostałem po prostu wykopany z komentarzem "pewnie to znowu stsik" właśnie![/qb][/QUOTE]Moze trafiles na Sc???[/qb][/QUOTE]toomeq moze pólnocny wschód ?

Do góry
#42517 - 29/04/2003 02:22 Re: ZMIANY !!!!!!
Anonymous
Unregistered


Jeszcze raz prosze o głos wszystkich którzy mieli jakiekolwiek problemy ta sprawa nie jest błacha, jak widać pewne osoby z ,,kregu pewniej osoby majacej opa'' lekcewazy ten problem. to Jest problem wszystkich uczestnikow i każdy ma prawo wyraźić swoją opinie - a to że dzieje sie źle wiadomo nie od dziś, slyszalem juz o opiniach w stylu ,,reżim artha i jago ,,podwładnych''

Conrad prosze o pilna interwencje w imie wszystkich

Do góry
#42518 - 29/04/2003 02:23 Re: ZMIANY !!!!!!
arth Offline
addict

Meldunek: 11/06/2001
Postów: 467
Skąd: Plock
gwoli wyjasnienia - nie ma zadnych "podwladnych"

Do góry
#42519 - 29/04/2003 02:29 Re: ZMIANY !!!!!!
hunter Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/10/2001
Postów: 1819
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Witam

Jestem stałym "bywalcem" kanału mecz.pl i potwierdzam opinie, że każdy kto zachowuje się odpowiednio tak samo odpowiednio jest traktowany. Jedynym warunkiem jest posiadanie własnego zarejstrowanego nicka. W czym problem panie Bunt?

PoZdRaWiAm iwo:

Do góry
#42520 - 29/04/2003 02:31 Re: ZMIANY !!!!!!
Intruzik Offline
enthusiast

Meldunek: 27/05/2002
Postów: 231
Skąd: Wrocław
hunter ,jak ktos nie chce nie musi rejestrować !
wystarczy wpisac /nick .... i koniec

Do góry
#42521 - 29/04/2003 02:32 Re: ZMIANY !!!!!!
hugobos Offline
enthusiast

Meldunek: 24/05/2002
Postów: 229
Skąd: Augustów
Zarejestruj się, nie flooduj, nie podawaj złych wyników to nie powinieneś mieć żadnych problemów. Pozdrawiam
PS. Może problem w niewiedzy

reg-pl: Rejestracja: 1. napisac komende /ns register haslo email *** 2. poczekac na e-maila z komenda do werfikacji i po jego otrzymaniu wpisac komende do weryfikacji: /ns verify AAA.... *** 3. identyfikacja (przy kazdym polaczeniu sie z siecia Webnet): /ns identify haslo *** przykladowa konfiguracja mIRC: http://www.owca.civ.pl/kasaserwis/sts/mirc/mirc02a.gif

Do góry
#42522 - 29/04/2003 02:32 Re: ZMIANY !!!!!!
Maciejev Offline


Meldunek: 23/07/2001
Postów: 765
Skąd: Sosnowiec
Czat jest zarządzany przez odpowiednich i odpowiedzialnych ludzi z arthem na czele i żadnych zmian ani nowych wyborów zarządu się nie przewiduje..

Bunt - swój cel osiągnąłeś ,bo za taki na pewno uważasz odrobinkę rozgłosu i kilkanaście postów w tym temacie - no tak , każdemu coś od życia należy

Pozdrawiam wszystkich czatowiczów! iwo:

Do góry
#42523 - 29/04/2003 02:35 Re: ZMIANY !!!!!!
Anonymous
Unregistered


witam panie hunter. rozumiem pana doskonale. jak juz pisałem tzw. ludzie z grupy zaprzyjaznionej z ,,rzadzacymi'' maja ułatwione zadanie. jednak chcialem zauwazyc ze nie wiem pan jak jest z innej perspektywy. Prosze sprobowac ktoregos pieknego dnia wejsc nie pod swoim tradycyjnym nickiem i sprobowac na tzw. ogolnym kanale nadac infromacje o treści przeciwnej do tresci jednego z opów.

ps jezeli pan nie probowal lub nie zamierza to powiem jakie jest tradycyjne zachowanie czlowieka ktory stoi na strazy ochrony i bezpieczenstwa osob: dostanie pan tzw. bana z dołaczoną infromacja: ,,w******alaja''

to tak na marginesie panie hunter aby udowodnic ze nie wszyscy maja tak jak pan...
Pozdrawiam pana

Do góry
#42524 - 29/04/2003 02:43 Re: ZMIANY !!!!!!
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb]witam panie hunter. rozumiem pana doskonale. jak juz pisałem tzw. ludzie z grupy zaprzyjaznionej z ,,rzadzacymi'' maja ułatwione zadanie. jednak chcialem zauwazyc ze nie wiem pan jak jest z innej perspektywy. Prosze sprobowac ktoregos pieknego dnia wejsc nie pod swoim tradycyjnym nickiem i sprobowac na tzw. ogolnym kanale nadac infromacje o treści przeciwnej do tresci jednego z opów.

ps jezeli pan nie probowal lub nie zamierza to powiem jakie jest tradycyjne zachowanie czlowieka ktory stoi na strazy ochrony i bezpieczenstwa osob: dostanie pan tzw. bana z dołaczoną infromacja: ,,w******alaja''

to tak na marginesie panie hunter aby udowodnic ze nie wszyscy maja tak jak pan...
Pozdrawiam pana[/qb][/QUOTE]Bunt za duzo trawy wypaliles lub Absinth zle Ci zrobil.
Czat jest normalnym czatem jak ma byc. Prowadza go konkretne osoby. A co do artha to widze ze nie znasz 15 przykazanie czatowskie mecz.pl ktore brzi : Nie bierz imie pana artha do brudnej buzi nadaremnie.

Pozdrawiam

Do góry
#42525 - 29/04/2003 02:53 Re: ZMIANY !!!!!!
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb]WITAM

Jestem od ponad dwóch lat użytkownikiem tego forum jednoczesnie czatu mecz.pl ktory jest integralną częscią tegoż forum. [/qb][/QUOTE]Zarejestrowany: 28-04-2003 - no i trzeba było po raz kolejny sie zarejestrować bo ostatnio pare razy dostało się bana na forum

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb] osoby ,,zarządzające'' tak to nazwijmy czatem mecz.pl sa wysoce nieodpowiedni i nieprzygotowani, można by rzec - nie w pelni dojrzali do pełnienia takiego obowiązku.
[/qb][/QUOTE]proponuje żeby osoba o nicku Bunt dostała opa na czacie bo chyba o to tu chodzi od samego poczatku podobny temat pojawił się rok temu na forum treść prawie identyczna

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb]Proszę o podpisywaniem sie poniżej osób ktore podbnie myślą jak ja - pomóżmy zwalczyć CHOŁOTĘ
[/qb][/QUOTE]Jestem za proponuje usunąc durny temat i zbanować IP oczywiście z odpowiednim komentarzem

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb]JEST TO KOLEJNY CZYNNIK KTORY TRZEBA NAPRAWIĆ ABY PRZYWRÓCIĆ DWNĄ ŚWIETNOŚC ,,MECZ.PL'' O KTÓRĄ TYLE OSÓB JUZ SIE DOPOMINAŁO
[/qb][/QUOTE]Na pewno o to ci chodzi
Ostatnio na forum pojawił sie temat o obraźlwej treści dotyczącej osoby z chata trudno sie dziwić że na dowidzenia dostajesz pożegnanie typu w******alaj po tym co napisałeś to i tak duża kultura ze strony "opów"

Na koniec do wszystkich niewtajemniczonych nie dajcie się zwariować jakiemuś 13-latkowi który nie ma co robić jego zachowanie jest skandaliczne proponuje zamknąc bezsensowny temat

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, igea23, alfa, rymoholik, ANZELMO, Sensei, pacyfista, Akhu, Sony, VVega, Kretol), 3720 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582030 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49