Strona 1 z 56 1 2 3 ... 55 56 >
Opcje tematu
#423063 - 10/10/2005 06:18 Wybory Prezydenckie - II Tura
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Wybory prezydenckie wkraczają w decydującą fazę, temat o wyborach ma prawie 700 postów. Warto chyba przenieść duskusje tutaj o ostatniej niewiadomej tej wyborów, czyli kto zostanie prezydentem naszego kraju.

Poniżej sonda z pytaniem kto waszym zdaniem powinien wygrać w II turze (można głosować do niedzieli 23.10 do zamknięcie lokali wyborczych)
Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów prezydenckich ?
Only one choice allowed (276 total votes)
na Lecha Kaczyńskiego - 78 (28%)
na Donalda Tuska - 164 (59%)
nie zagłosuję na nikogo - 34 (12%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu

Do góry
Bonus: Unibet
#423064 - 10/10/2005 07:49 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Mastro Tomo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/08/2003
Postów: 2141
Skąd: Kraków
Konsekwentnie głosuję na Donalda.

Do góry
#423065 - 10/10/2005 09:32 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Nie liczyłbym w tej sondzie na 50%/50%. Wśród użytkowników Internetu Tusk ma znaczną przewagę. Podobnie jak Kaczyński wśrod użytkowników pługu

Do góry
#423066 - 10/10/2005 09:48 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Tetfol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/06/2002
Postów: 4641
Skąd: Tarnów
Z wyników badań podawanych wczoraj wynika że z osób które były głosować wczoraj dwa razy więcej poparło Tuska niż Kaczyńskiego. Spodziewam się w drugiej turze frekwencji ok 60%. Teraz wielu ludzi mogło olać I turę bo i tak praktycznie pewne było że znajdzie się w niej Tusk z Kaczyńskim.

Do góry
#423067 - 10/10/2005 09:57 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
jest jesnae ze w tej sondzie tak jak i w całym internecie wygra Tusk, ale decyduje cała Polska;
na marginesie co do sondy to kandydatów na listach umieszcza sie w porządku alfabetycznym, tak więc Kaczyński powinien być nad Tuskiem

Do góry
#423068 - 10/10/2005 10:00 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Tetfol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/06/2002
Postów: 4641
Skąd: Tarnów
Małe sprostowanie co do posta wyżej co do tego badania to chodzi oczywiście o ludzi którzy byli głosować wczoraj a nie głosowali w wyborach parlamentarnych. Im wyższa frekwencja będzie tym lepiej dla Tuska.

Do góry
#423069 - 10/10/2005 10:02 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
A.S.Romek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2001
Postów: 9213
Skąd: Kraków
Ja również tak samo jak i w 1 turze głosuje na Donalda Tuska.

Do góry
#423070 - 10/10/2005 10:15 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Taka sonda nie jest miarodajna, na mecz.pl jest sporo studentow i ludzi wyksztalconych, a nie ma elektoratu Kaczynskiego czyli ludzi po podstawowym wyksztalceniu

Do góry
#423071 - 10/10/2005 10:18 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Quote:

jak Kaczyński wśrod użytkowników pługu




Dokladnie, zostawi plug i nie idzie na internet.

Do góry
#423072 - 10/10/2005 10:21 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Krzysiekow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/12/2004
Postów: 7408
Skąd: Busch Stadium
Quote:

Taka sonda nie jest miarodajna, na mecz.pl jest sporo studentow i ludzi wyksztalconych, a nie ma elektoratu Kaczynskiego czyli ludzi po podstawowym wyksztalceniu



hmm,a co jesli ktoś jest wykształcony,jest także żakiem i pługu na oczy nie widział a głosuje jednak na Lecha?

Do góry
#423073 - 10/10/2005 10:26 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
Quote:

Taka sonda nie jest miarodajna, na mecz.pl jest sporo studentow i ludzi wyksztalconych, a nie ma elektoratu Kaczynskiego czyli ludzi po podstawowym wyksztalceniu


wyluzuj, obrażasz 25-30% studentów i ludzi z wyższym wykształceniem, którzy poparli Lecha Kaczyńskiego

Do góry
#423074 - 10/10/2005 10:32 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Quote:


hmm,a co jesli ktoś jest wykształcony,jest także żakiem i pługu na oczy nie widział a głosuje jednak na Lecha?




Oczywiscie zdarzaja sie tez takie jednostki, ale chodzi o wiekszosc, czyli o glowna sile jego elektoratu.

Kaczor mowi prosto, rzuca haslami- 'Bedzie wam sie zylo lepiej', 'Nie zabiore wam owocow i zabawek dla dzieci' Prosci ludzie na to ida.

Tak, jak rzadzil Warszawa to ja wiem, za takiego prezydenta dziekuje.

PS. Moze znajdzie sie jakas osoba ktora zna jednak adres tego stadionu, ktory Kaczynski obiecal wybudowac w Warszawie?????

Do góry
#423075 - 10/10/2005 10:38 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Krzysiekow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/12/2004
Postów: 7408
Skąd: Busch Stadium
Quote:

Quote:


hmm,a co jesli ktoś jest wykształcony,jest także żakiem i pługu na oczy nie widział a głosuje jednak na Lecha?





Tak, jak rzadzil Warszawa to ja wiem, za takiego prezydenta dziekuje.


Masz tą przewage że mogłeś to widzieć z bliska i pewnie wiesz lepiej - ale i tak ja się jakoś do Donalda przekonać nie potrafie wiec wybiore jak to się mówi "mniejsze zło"

Quote:

PS. Moze znajdzie sie jakas osoba ktora zna jednak adres tego stadionu, ktory Kaczynski obiecal wybudowac w Warszawie?????



no jak to nie wiesz?! - al. obiecanki-cacanki 124/8 tam sie mieści cały kompleks

Do góry
#423076 - 10/10/2005 10:46 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
Nie lubię polityki ale powiem wam jedno już ostatnio w wyborach wygrało piękno i gówno z tego było. Nie nauczeni doświadczeniem robicie to samo.

Tusk to żaden kandydat. Dobra reklamę zrobił sobie w telewizji bo widział Stocznie . I ludzie się złapali na to. A wy pamietacie tylko jak Kaczyński obiecywal budowę stadionu. Przecież niejeden obiecywal , nawet w Czestochowie też obiecywali i ch.. z tego. Jeżeli to jest miarą wyboru prezydenta to gratuluje.

Na dzień dzisiejszy nic nie możemy stwierdzić jak będzie ale po paru latach otwórzcie ten temat i zobaczcie czy pokryły się wasze nadzieje i oczekiwania.


Pozdro

PS nienawidzę polityki bo to za głeboki temat.

Do góry
#423077 - 10/10/2005 10:56 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Quote:

Przecież niejeden obiecywal , nawet w Czestochowie też obiecywali i ch.. z tego. Jeżeli to jest miarą wyboru prezydenta to gratuluje.





Jesli Kaczynski mowi "Dotrzymuje slowa" to ja pytam gdzie stadion? Bylem ostatnio na tym przy Lazienkowskiej, ale to jakies badziewie, a nie stadion, wiec gdzie jest ten prawdziwy ktory obiecal? Skoro tak dotrzymuje slowa to jak moge oddac na niego glos? A tlumaczenie ze kazdy klamie, wiec to bez znaczenia jest smieszne.

Pewnie Kaczor teraz spotka sie z Lepperem, Andrew dostanie jakis stanowisko[lub cos innego ] i przekaze swoj elektorat prostakow Kaczynskiemu, skoro Kaczo poszedl do Radia Maryja to jest dla mnie smiesznym 'bolkiem'. Pomijam fakt, ze sie nie sprawdzil ajko prezydent w Warszawie.

Do góry
#423078 - 10/10/2005 11:21 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Mam przeczucie, że będzie źle w tym kraju. Są duże szanse na to że Kaczor wygra te wybory, a wtedy PiS, Samoobrona i LPR utworzą koalicje i dalej... chyba nie muszę mówić co będzie dalej.
I jeszcze prezydent Kaczyński do tego to już będzie katastrofa. PO zostanie wtedy całkowicie odsunięte od władzy i będziemy mieli tak jak jest na Białorusi.
W Polsce główną rozgłośnią radiową stanie się RM promujące sekte Rydzyka.
Ups... Skreślcie słowo "sekta" bo nie chcę mieć problemów jak Kaczor wygra wybory bo edycja nie działa.

Do góry
#423079 - 10/10/2005 11:23 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Do zwolenników Tuska:

Tak lubujecie się w tym, ze na Tuska głosują ludzie światli i wyksztąłeceni, studenci i naukowcy, itd. zaś na Kaczyńskiego jedynie emeryci, rolinicy i innni ludzi związani ze wsią oraz ludzie przede wszystkim z niskim wykształceniem.
Otóz dla waszej wiedzy pragnę was poinformować, że Lech Kaczyński posiada tytuł doktorski podczas gdy jego kontrkandydat może sobie o nim co najwyżej pomarzyć.

Dla mnie tytuły naukowe i wykształcenie absolutnie nie sa miarą tego jakim ktoś jest cżłowiekiem ale skoro już jesteście tak dociekliwi to powinniście również zwrócić uwagę na owe wykształćenie kandydatów.

P.S. Sonda jest nierzetelna, nazwiska kandydatów powinny zostać umieszczone w kolejności alfabetycznej.

Do góry
#423080 - 10/10/2005 11:30 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
ozzy123 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/10/2003
Postów: 2234
Skąd: Wawa/Lublin
Widzę, że dyskusja przeniosła się do tego tematu, więc może tu otrzymam odpowiedz na pytanie, które mnie nurtuje.
Do fanów Pana "Spieprzaj dziadu": dlaczego chcecie głosować na człowieka, który otacza się ludzmi pokroju Kurskiego i zabiega o poparcie Radia MAryja i srodowisk z nim związanych? Dla mnie to samo w sobie dyskwalifikuje go jako poważnego polityka, no chyba że Waszymi autorytetami są ojciec Rydzyk i pan kurski, ale w tedy nie mamy o czym rozmawiać. Poza tym dla mnie Kaczyński to burak jakich mało nawet w polskiej polityce.
Fanem Tuska też nie jestem, ale w tym wypadku zadziała selekcja negatywna.
Natomiast dużo bardziej odpowida mi wizja państwa, przedstawiona przez Tuska. Ja wiem, że akurat preztdent ma niewielki wpły na to, ale wolałbym Polskę liberalną, czyli przede wszystkim nie przeszkadzającą obywatelom, z niskimi podatkami, przyciągającą zagraniczne inwestycje, z jak największym udziałem własności prywatnej itd.
Jeżeli wolicie Polskę socjalną, obciążoną wysokimi wydatkami na cele społeczne, gdzie przedsiębiorcom będzie się dalej rzucać kłody pod nogi, a gospodarka nie będzie się rozwijać - bo przecież taki model proponuje Pan "Spieprzaj Dziadu" - to chiociaż napiszcie, co Wami kieruje.

Pozdrawiam
Ozzy

Do góry
#423081 - 10/10/2005 11:35 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
ozzy123 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/10/2003
Postów: 2234
Skąd: Wawa/Lublin
Quote:

Do zwolenników Tuska:

Tak lubujecie się w tym, ze na Tuska głosują ludzie światli i wyksztąłeceni, studenci i naukowcy, itd. zaś na Kaczyńskiego jedynie emeryci, rolinicy i innni ludzi związani ze wsią oraz ludzie przede wszystkim z niskim wykształceniem.
Otóz dla waszej wiedzy pragnę was poinformować, że Lech Kaczyński posiada tytuł doktorski podczas gdy jego kontrkandydat może sobie o nim co najwyżej pomarzyć.

Dla mnie tytuły naukowe i wykształcenie absolutnie nie sa miarą tego jakim ktoś jest cżłowiekiem ale skoro już jesteście tak dociekliwi to powinniście również zwrócić uwagę na owe wykształćenie kandydatów.

P.S. Sonda jest nierzetelna, nazwiska kandydatów powinny zostać umieszczone w kolejności alfabetycznej.




Ten "wykształcony" doktor nie zna nawet angielskiego, więc spotykając się z ludzmi z zagranicy, musi korzystać z usług tłumacza. Pomijam już fakt, że nie znając angielskiego jest się półanalfabetą, nawet w Polsce, a nie chciałbym żeby nasz kraj reprezentował półanalfabeta.

Do góry
#423082 - 10/10/2005 11:36 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Geremi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2005
Postów: 10442
Skąd: Ulannbaatar
Quote:

Quote:

Taka sonda nie jest miarodajna, na mecz.pl jest sporo studentow i ludzi wyksztalconych, a nie ma elektoratu Kaczynskiego czyli ludzi po podstawowym wyksztalceniu


wyluzuj, obrażasz 25-30% studentów i ludzi z wyższym wykształceniem, którzy poparli Lecha Kaczyńskiego



Dokladnie , tez studiuje i na Kaczynskiego w drugiej turze wybieram ,choc w pierwszej poparlem kandydata J.K.Mikke

Do góry
Strona 1 z 56 1 2 3 ... 55 56 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Akhu, akagi, igea23, Sensei, pacyfista, Zaixi, Józef Małolepszy, VVega), 3709 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582206 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 14:25