Strona 6 z 6 < 1 2 3 4 5 6
Opcje tematu
#42353 - 24/09/2004 03:17 Re: Lemgo: reklamacje odrzucone ???!!!
pegasus Offline
stranger

Meldunek: 13/05/2003
Postów: 4
Skąd: warszawa
Witajcie, rzadko czytuje forum ale wlasnie natknalem sie na ten temat. Bardzo dobrze ze gracze pamietaja o tym szwindlu. Tak sie sklada ze dla mnie i dla paru jeszcze osob sprawa Lemgo nie jest jeszcze zakonczona. Tak jak wszyscy zlozylismy reklamacje do Zor ktore zostaly odrzucone. Kolejnym krokiem byla sprawa przed Sadem Cywilnym. I instancja wygralismy tak jak wszyscy, niestety to nie byl koniec. Wiekszosci osob po Iwszej instancji STS wyplacil z odsetkami i kosztami sadowymi. Przy wiekszych kwotach STS zlozyl apelacje od wyroku. Sad Okregowy w Katowicach ku naszemu zdumieniu zmienil decyzje Sadu Wojewodzkiego powolujac sie na artykul bodajze 84 $1 kc. Od tej kuriozalnej decyzji zlozona zostala kasacja do Sadu Najwyzszego i w tej chwili jest w stadium oczekiwania na przyjecie. Skoro juz raz mozna bylo przegrac w Sadzie sprawe "wygrana w momencie zalozenia " jak to sie wtedy mowilo istnieje powazne niebezpiecZenstwo iz Sad Najwyzszy bez wglebiania sie w szczegoly przyklepie kuriozalny wyrok. Pomijajac powazne straty finansowe z tym zwiazane (wygrana z kuponow, nasze koszta dotychczasowe,koszta Sts itp.) istnieje powazne niebezpieczenstwo ze niekorzystny dla graczy wyrok moze byc precedensem skutkujacym w przyszlosci. Np. firma Sts da kurs na Wisle - )15.00 w pucharze z Tlokami w 3ch lub w 5ciu kombinacjach zbierze kase bo wielu chetnie zagra podejmujac ryzyko tych dodatkowych meczy po 1,05. Nastepnego dnia wywiesza ogloszenie ze to pomylka i ze Wisla placi 1.00 i zostana ludziom kupony ze 100pln placace po 110 ktorych w zyciu by nie zagrali. Bez konsekwencji mogliby sie wtedy "mylic" co drugi dzien. Pomijajac tez fakt ze wielu przypadkowych graczy nie bedzie nastepnego dnia w punkcie iinformacja o anulowaniu pozycji nie dotrze do nich i gdyby akurat faworyt nie wygral co jak wszyscy wiemy zdarza sie dosc czesto gracze Ci moga wyrzucic kartki do kosza w ich mniemaniu przegrane. To dodatkowe plusy dla sts zeby czesto sie "mylic". Wydaje mi sie wiec ze w interesie wszystkich graczy jest aby nie dopuscic do zatwierdzenia przez SN absurdalnego wyroku. W zwiazku z tym prosilbym osoby ktore wygraly swoje sprawy z sts lub sluzace prawnicza rada o mailowy kontakt pozdrawiam moj mail :dan57dan@wp.pl

Do góry
Bonus: Unibet
#42354 - 24/09/2004 03:30 Re: Lemgo: reklamacje odrzucone ???!!!
pegasus Offline
stranger

Meldunek: 13/05/2003
Postów: 4
Skąd: warszawa
Czy też wygrała argumentacja: "mam kupon to mam zawarty zakład i wygrana niezależnie od regulaminu mi się należy". Bo jeżeli tak, dlaczego buki internetowe są chronione przed takimi sytuacjami regulaminem.[/QB][/QUOTE]
Zadna firma naziemna nie ma tego w regulaminie bo miec nie moze. Buk internetowy robi zwroty przy ewidentnej pomylce ale skutkuje to natychmiastowym dodaniem kasy na konto gracza, gdyz konta sa imienne, zagrania u naziemnych zas sa na okaziciela i sts nie jest w stanie kazdego zawiadomic i zwrocic mu kase. Wywieszenie ogloszenia w punktach nie moze byc wystarczajace w tym zakresie.

Do góry
#42355 - 24/09/2004 17:41 Re: Lemgo: reklamacje odrzucone ???!!!
rondel Offline
member

Meldunek: 25/05/2002
Postów: 181
Skąd: WARSZAWA
cześć...

chyba fatum albo telepatia..
zagladam tu rzadko i akurat trafiłem na temat w którym swego czasu miałem troche do powiedzenia a " jajogłowi krzykacze" potrafili tylko bluzgac i wyzywać od " nieuków prawa" i robić szum z niczego...

art. 84 par.1 - no tak...poczytajcie cały temat to się okaże kto miał racje...
smutne ale prawdziwe...

w całości popieram tekst free-o-matica...jezeli cos zaczynacie to dograjcie do końca bo sprawa przecież dotyczy " nas wszystkich"

pa

Do góry
Strona 6 z 6 < 1 2 3 4 5 6

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, alfa, Akhu, rafal08, akagi, Sensei, aker, Ojro, VVega, 11kera11, ANZELMO, latajaca_holenderka), 4098 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582550 Postów

Najwięcej online: 4304 @ Wczoraj o 19:05